Jak používat vysavač Inttech pro bazén

Jak používat filtr fondu Intex

Všechny filtry bazénu pracují ve správném režimu. Každý design je schopen oddělit částice určité velikosti a složení.

K odstranění rozpuštěných prvků se používají chemické složení, filtrace vám umožňuje zbavit se mechanických nečistot.

Zvažte jednu z nejúčinnějších a nejjednodušších odrůd zařízení. písečný filtr pro fond INTEX.

Zařízení a princip provozu sandy filtračních čerpadel Intex

Jak funguje filtr a jak funguje filtr? Modely pískových filtrů z Intexu jsou založeny na celkovém návrhu všech zařízení tohoto typu.

Hlavním prvkem je případ válcového tvaru, jehož horní část (kryt) lze oddělit a pevně připojit k kapacitě.

V horní části víka je vstupní trubka, kde je pod tlakem dodáván proud vody z bazénu. Spodní část je nádrž naplněná pískem. Na dně je nainstalována trubka hrachu. Dostává vodu, která prochází vrstvou písku a čistí cizí inkluze.

Moderní modely písečných filtrů Intex jsou vybaveny vlastními čerpadly. Zvyšují tlak vody, což vám umožní urychlit postup procházení vrstvou filtru a zvýšit výkon instalace. Tento přírůstek neovlivňuje obecný princip jednání, což umožňuje pouze zlepšit výsledek práce.

Výhody a nevýhody

Je třeba zvážit výhody písčitých filtrů:

 • vysoké úpravy vody;
 • efektivní čištění cizích částic;
 • jednoduchost designu, snadnost údržby, výměna písku;
 • dlouhé období práce bez nutnosti nahradit (alespoň sezóna);
 • přítomnost několika provozních režimů (pouze 6 režimů, včetně hlavní práce);
 • Nedostatek kontaktů mezi sloužící osobou a znečišťujícími komponenty zastavenými filtrem;
 • Environmentální čistota a plná bezpečnost filtru pro filtr;
 • Filtr přispívá k jednotnému rozdělení chemických sloučenin pro čištění vody;
 • Relativně nízké náklady na instalaci filtru.
 • Velikost zpožděných částic je 20-25 mikronů, což je považováno za nedostatečně účinné;
 • po dlouhou dobu služby;
 • Mytí filtru vyžaduje velkou spotřebu vody, takže struktury písku mohou fungovat pouze na velkých objemech;
 • Obyčejný říční písek není vhodný, pouze speciální křemen se zlomkem 0,4-0,8 mm.

Pro některé uživatele je nedostatek odtokové hadice nevýhodou. Výrobce však nemůže určit požadovanou délku předem, což v každém případě povede k potřebě používat své vlastní odtokové hadice a systémy.

používat, vysavač, bazén

Srovnání se značkou GNCE

Sandy filtry od společností Intex a Bennes mají podobný design, ale v některých parametrech se od sebe liší. Pro pohodlí srovnání je uvedena tabulka:

Možnosti Intex Bennes
Výkon 4-12 tisíc. litry za hodinu 2-10 tisíc. litry za hodinu
Přípustný objem bazénu 10-50 tisíc. l. 10-45 tisíc. l
S jakými fondy se používají Nafukovací, rám, montáž nebo stacionární Nafukovací, rám, montáž, stacionární
Typ písku Křemenné sklo Křemenné sklo
Množství písku (v průměru) 5-50 kg 3-43 kg
Přítomnost dalších funkcí (čerpadlo, chlorgenerátor atd.Str. Existují modely s dalšími schopnostmi Existují modely s dalšími funkcemi

Analýza dat tabulky si můžeme všimnout některé nadřazenosti podlahových filtrů v síle a výkonu. To se však neodráží v kvalitě práce, produkty obou společností vykazují přibližně stejné výsledky.

Modely a ceny

Zvažte několik populárních modelů pískových filtrů:

Krystal Clear 56686

Má výkon až 4500 l/hodinu. Model obsahuje 12 kg písku, je vybaven kapacitou 250 wattů. Doporučuje se používat v bazénech s průměrem až do 457 cm. Podle výrobce lze náhradu písku provádět jednou za 5 let. Cena filtru. 15000

26644

Model písčitého filtru s čerpadlem s kapacitou 4000 l/hodinu. Vyznačuje se vysokou účinností čištění. ve srovnání s filtry kazety drží 4krát více kontaminantů. Model má 6 standardních provozních režimů, vybavený 24hodinovým časovačem. Cena. 11000

26646

Výkon modelu. 6000 l/hodina. Ukázala se dobře na bazénech s průměrem 366 až 549 cm (nebo obdélníkových misek stejné oblasti a objemu). Pouzdro s průměrem 30 cm drží 23 kg písku. Existuje 6 režimů provozu, je možné nainstalovat časovač po dobu 24 hodin. Náklady na model. 16500

26648

Výkon filtru. 8000 l/hodinu, což vám umožní používat jej na miskách od průměru 457 do 732 cm nebo pro obdélníkové bazény ve velikosti až 732 × 366 cm. Vybaven předběžným hrubým čisticím filtrem oddělujícím velké částice. Náklady jsou 17000

Modely a funkce

Výrobce společnosti INTEX doporučuje používat bazény této značky vysavače vysavače Intex. Důvodem je skutečnost, že zařízení má dobře promyšlený design přizpůsobený rysům umělých nádrží. Rovněž stojí za použití indexového filtru výběrem zařízení s optimálními parametry. V každém případě proces čištění bazénu zahrnuje několik fází práce a vysoce kvalitní kartáč a vysavač pro fond Intex poskytne majiteli snadný proces čištění procesu čištění.

Spolehlivý filtr je důležitým prvkem pro jakýkoli umělý nádrž. Je také zapotřebí vysavač pro čištění vody a výrobce Intex uvolňuje modely s následujícími provozními režimy:

Nejjednodušší zařízení pro čištění vody z nečistot a odpadků je manuální vysavač pro povodí Intexu. Takové zařízení je optimální pro kontejnery až 40 metrů krychlových. Pro práci s takovým vysavačem je tryska připojena k kohoutu, a proto se použije hadice. Proud vody omyje nečistoty ze stěn a tento objem vody vstupuje do speciální nádoby. Při tomto procesu jsou všechny elektrické části nahoře. Komplex zahrnuje hadici, teleskopický držák, skimmer a kartáč je také poskytnut.

Poloautomatický index vysavače má promyšlenější a efektivnější design než manuální verze. V tomto případě štětec umožňuje upravit tlak vody pro čištění. Zařízení se pohybuje podél stěn misky pomocí sacího šálků, ale náhodně si vybere směr. Pro čištění vody na indexové zařízení je filtr připojen a je také možné spojit se s skimmerem. Rychlost v tomto procesu je snadno upravitelná pomocí ventilu pro mytí.

See also  Kde usnout v myčce bosch

Objemové a hluboké varianty povodí Intexu jsou nejlépe podrobeny čištění automatického vysavače. Konstrukce takového zařízení zahrnuje systém senzorů, filtr, kabel a další potřebné podrobnosti, například tryska a kartáč. Postup pro čištění bazénu pomocí zařízení tohoto typu je automatizovaný a nevyžaduje významné náklady na práci. Každá vakuová tryska, kartáč nebo hadice má myšlenkový design a spolehlivý design. Výrobce Intex také produkuje vakuovou verzi vysavače, který má vysoké vlastnosti.

Jakýkoli bazén musí být pravidelně čištěn. Optimálním řešením pro takovou práci je vysavač s vysokou kvalitou Intexu. Řada modelů Intexu, například manuální pro čištění vody, mají spolehlivý design, který určitě zahrnuje štětec, skimmer a hadice. Snadná kontrola, vysoké vlastnosti a efektivita vám umožňují provést postup pro čištění vody nebo stěn misky snadno a jednoduché.

Při výběru vysavače indexu je nutné vzít v úvahu funkce provozu, parametrů a účelu. Jednoduchá manuální verze umožňuje snadno vyčistit malý nafukovací fond a rám nebo více objemných struktur vyžadují důkladný přístup. Automatický vakuový typ je velmi účinný pro zpracování velké plochy, ale takové zařízení má vysoké náklady. Proto je nákup vakuového automatického vysavače pro jednoaxiální nafukovací nádrž nerentabilní. Je tedy nutné vzít v úvahu vlastnosti a intenzitu provozu koupací zóny, parametry a návrh zařízení pro čištění vody.

Mytí filtračního systému

Stav filtru musí být monitorován ukazateli na tlakovém měřítku. Pokud je filtr příliš ucpaný, pak bude tlak vysoký a může vést k jeho zhroucení. Chcete.li správně vyčistit filtrační systém, potřebujete:

 • Čerpadlo by mělo být v odpojeném stavu;
 • Připojte hadici odtoku vody k odpadnímu systému nebo otevřete klepnutí na „odpadní vody“ pro vypouštění na zemi;
 • Povolit režim „Reverse Flushing“;
 • Spusťte systém čerpadla a sledujte průhlednost vody v okně pozorování.

Pro správný provoz filtru je nutné sledovat odpařování kapaliny v misce, aby se vzduch nedostal do motoru čerpadla. Je vhodné přidávat vodu denně. Další objem sladké vody tedy zajistí nejen správný provoz systému, ale také podporuje vodní rovnováhu.

Jak připojit filtr Intex k povodí Bestway

V létě moje matka.v.neustále vyčnívá mé děti a synovce. Vložili jsme do ní její rámový bazén. Aby v něm děti plavaly každý den. Tento fond používáme již druhý rok.

Můj syn se ponoří do bazénu, můj syn se ponoří do bazénu

Takový bazén stojí asi 6 000. Obecně je to dobré, pouze existuje několik nepříjemností: musíte připravit základnu pod bazénem. Usnul jsem s pískem, ale stále se naráží na nějaké oblázky a film povodí je roztrhaný.

V našem bazénu je již 20 lats, ne.li více. Druhý Jamb je spojen s odtokem vody. Nelžeme v chemii, a proto každý týden měníme vodu v bazénu.

Je velmi nepohodlné vypouštět vodu z tohoto bazénu. Odtok je vyroben 20 cm zdola. Ukázalo se, že po odtoku zůstává v bazénu 20 cm vody, která musí být nějak nashromážděna.

Vypouštěcí voda z bazénu (k ní je spojena hadice) je vyrobena příliš vysoká voda z bazénu (k ní je spojena hadice) byla vyrobena příliš vysoká

Do bazénu byl zahrnut filtru čerpadla. Když jsem letos dal bazén, viděl jsem, že čerpadlo bylo zaseknuté. Nepodařilo se mi to napravit. V obchodě stojí takové čerpadlo 2 000.

Takový filtr čerpadla zahrnuje s bazénem takový filtr čerpadla zahrnuje s bazénem

Rozhodl jsem se nekoupit nový filtr čerpadla, ale žertovat pravidelné cirkulační čerpadlo, které jsem měl. Problém se okamžitě objevil s oběhem: popadl vzduch a zastavil čerpání vody.

Cirkulace jsou ochlazeny kvůli čerpané kapalině, a proto, když nedochází k oběhu, taková čerpadla se okamžitě zahřívají a mohou vyhořet. Trénoval jsem několik dní, pokusil jsem se eliminovat všechny vzduchové slunce a dokonce jsem filtr dal za čerpadla, ale vzduch do něj zmizel a oběh zmizel.

Moje cirkulační čerpadlo je moje cirkulační čerpadlo

Pak jsem se rozhodl dát čerpadlo konzoly. Stejné čerpadlo, které plánovalo čerpání vody z bazénu až do konce. Předtím nabrali vodu s velkým hrnkem v kbelíku a poté nalili vodu z kbelíku. Trvalo to alespoň hodinu.

Nejlevnější čerpadlo, které jsem našel nejlevnější čerpadlo, které jsem našel

Jel do Bautentru a koupil čerpadlo za 1100. Shromáždil všechno v hromadě a spustil. Čerpadlo funguje dobře. Tok je elegantní.

Toto čerpadlo z bazénu nasává vodu téměř až do konce, po čerpání vody zůstaly doslova dvě nebo tři kbelíky v bazénu. Za tímto účelem jsem odpojil hadici od vodního plotu v bazénu a snížil ji přímo na dno.

Tipy a doporučení, jak připojit filtr Bestway k bazénu

Pro organizaci efektivního čištění vody v bazénu je nutné správně připojit filtrační čerpadlo plynu. Jedná se o jednoduchý postup, ale vyžaduje znalost pravidel pro propojení vazby.

Většina misek není předem vybavena žádnými ventily nebo výstupními trubkami, takže uživatel bude muset samostatně určit vstupní body a ukončení oběhové smyčky z bočních stran.

O tom, jak připojit filtr Bestway k bazénu, řekneme v článku.

Opatření a bezpečnostní opatření

Při připojení a použití filtračního čerpadla BAMS je nutné pozorovat bezpečnostní pravidla stanovená výrobcem:

 • Zařízení musí být připojeno k napájecí síti, takže je nutné splňovat obecné požadavky na provoz instalací pod napětím;
 • Je nutné uspořádat vysoce kvalitní uzemnění a ve výstupu by měla být uzemňovací elektroda;
 • Napájecí kabel by měl být na prominentním místě, aby vyloučil možnost náhodného útesu nebo poškození izolace;
 • Je nemožné umístit čerpání čerpadla do míst průchodu lidí, pohybu zahradního vybavení nebo automobilů;
 • Během provozu by filtrační čerpadlo nemělo být nikdo v misce bazénu;
 • Vzdálenost mezi zařízením a stěnami mísy by neměla být menší než 1 m (v některých pokynech Bennes je uvedena vzdálenost 2 m);
 • Doporučuje se zakrýt filtrační čerpadlo z spalovacích paprsků slunce nebo ze srážek. Během deště musí být zařízení odpojeno od sítě napájení.

Dodržování těchto pravidel se vyhne zraněním nebo poruchám životního prostředí.

Krok.by.krok pokyny pro připojení čerpadla plynového čerpadla

Připojení filtračního čerpadla převodovky k misce bazénu je podrobně popsáno v pokynech. Před zahájením práce je nutné pečlivě prostudovat postup, porozumět složení komponent a příslušenství.

See also  Jak přidat vysavač v domě mi

Schéma instalace

Schéma připojení je smyčka hadic, jejichž konce jsou připojeny skrz písem ventily na stranu bazénu a ve střední části (v mezeře) je nainstalováno filtrační čerpadlo.

Obrázek ukazuje smyčku, ve střední části, jejíž filtrační čerpadlo je umístěno. Rameno B je sací trubka, na které pochází špinavá voda. Rameno A. uvolnění purifikovaného.

Pro připojení hadic se používají speciální ventily a svorky, které jsou zahrnuty.

Výfukový ventil na boku bazénu (rameno B) se doporučuje umístit blíže ke dnu misky (pokud je to možné). Při vyčerpávající vodě tedy bude možné co nejvíce odstranit vodu, čímž se sníží podíl manuální práce.

Jak se připojit?

Jak nainstalovat filtr? Postup pro připojení filtračního čerpadla basy:

Poté můžete pokračovat v další akci.

Kontrola správnosti práce

Po sestavení cirkulujícího pásku s filtračním čerpadlem GNCE musíte zkontrolovat výkon systému. To se provádí v několika fázích:

Pokud je sestava prováděna správně a přesně, neexistují žádné problémy s připoutáním. Během prvního spuštění však musíte pečlivě prozkoumat všechna spojení a uzly čerpadla, abyste si nechyběli nejmenší úniky.

Možné chyby

Při sestavování a propojení filtračních čerpadel plynových zvonů lze udělat různé chyby. Nejtypičtější z nich:

 • Zařízení je v horizontální poloze. Toto je porušení, výrobci jasně určují potřebu vertikální instalace filtru. Je nutné zastavit provoz čerpadla a nastavit jednotku svisle a stanovit polohu na místě podpory.
 • Hadice jsou místy smíšené. Absorpce špinavé vody pochází z horní vrstvy bazénu a uvolňování purifikovaného. z dolního ventilu. To porušuje správnou práci a při spláchnutí může způsobit výstup špinavé vody do bazénu. Je nutné zastavit oběh, vypnout čerpadlo a změnit hadice u vchodu a odjezdu z něj.
 • Nedostatek uzemnění na zásuvku. Díky tomu je provoz čerpadla nebezpečný, zvyšuje možnost léze elektřiny. Kromě toho většina modelů filtračních čerpadel Besmara jednoduše nezačíná, pokud neexistuje uzemnění.
 • Úniky zjištěné při spuštění by měly být okamžitě vyloučeny, když jsou detekovány. Kdykoli mohou způsobit nouzový výstup vody z bazénu na místo, takže nemůžete váhat opravit situaci.

Jak vyčistit vysavač pod vodou

Bazén by měl být vždy čistý, jinak v něm není možné plavat. Proto musíte použít chemii k dezinfekci vody, čisticí systém by měl fungovat a měli byste mu pomoci s vysavačem. Dnes budeme podrobně analyzovat, jak vyčistit bazén pomocí vysavače vlastními rukama.

Co je to podvodní vysavač

Vysavač pod vodou je často nekomplikovaným zařízením pro sběr odpadu ze spodní části mísy, i když existují modely se složitým zařízením.

Ve filtračním systému voda z bazénu nejčastěji vstupuje skrz skimmer. Problém je v tom, že skimmer vezme pouze horní vrstvu vody a na dně zůstává nečistota také nedotčena. Kromě toho jsou stěny mísy také pokryty plakem a nejmenšími částicemi nečistot, ze kterých se také musíte zbavit.

Proto budete muset použít další metody čištění vody a mísy. A jedním z nich je jen podvodní vysavač.

Princip provozu podvodního vysavače

Vysavač pod vodou je jednoduché zařízení, a v některých modelech dokonce primitivní, proto se princip operace liší od modelu k modelu moc ne moc. K mechanismu se jednoduše přidávají různé funkce a příležitosti ke zlepšení kvality čištění.

Nejjednodušší modely jsou zařízení z kartáče, který shromažďuje nečistoty zdola, teleskopickou rukojeť a hadici, která se připojuje k sběrné trytě nebo skimmeru. Při čištění nádrže s takovým vysavatelem se voda odebírá zdola s hlavním čerpadlem pomocí štětce a vstupuje do filtru. Po čištění se voda vrací do nádrže.

Ostatní vysavače mohou mít svůj vlastní filtr pro primární čištění. Usnadňuje práci vašeho hlavního filtru a v důsledku toho je čištění lepší.

A nejdražší modely mají svůj vlastní vodní plot, který je vyživován vestavěnou baterií a jeho filtrování. Taková zařízení jsou zcela autonomní a nezávisí na jiných systémech.

Pokyny pro čištění bazénu pomocí vysavače

Za prvé, stojí za to popsat posloupnost kroků pro práci s nej primitivnějším typem modelů. Před čištěním bazénu pomocí vysavače musíte vyčistit veškerou lepkavou špínu z bočních stěn mísy. Poté musíte opustit vodu na pokoji, aby odpadky klesaly na dno.

V tuto chvíli můžete vypnout čerpadlo a vyčistit všechny filtry. Při práci s vysavačem na ně padnou velké zatížení, takže by měly být čisté.

Poté, co se nečistota potopila na dno a vy jste provedli všechny výše popsané přípravné práce, můžete začít přímo čištění.

 • Dejte si slupku čisticí trysky, která je podle vašeho názoru vhodná. Dále bezpečně opravte hadici na trysku vysavače a upravte délku rukojeti. Spusťte trysku na samý spodní část.
 • Nyní musíte úplně vyplnit dutinu hadice vodou. Chcete.li to provést, postupně ponořte hadici do vody, jak je uvedeno ve videu na konci článku.
 • Připojte druhý konec hadice k odstředěči nebo s výběru trysky.
 • Zapněte čerpadlo a začněte shromažďovat odpadky zdola.

Čištění by mělo být prováděno bez náhlých pohybů, jinak vzrušujete vodu, nečistota vzroste a budete muset počkat, až se znovu usadí.

Pokud máte model s vlastním filtrem, pokyny jsou pro vás stejné, ale před prací musíte zkontrolovat stav postaveného filtru a v případě potřeby jej vyčistit.

Autonomní ruční vysavače nemusí být připojeny k čerpadlu. Pro ně jsou pokyny poněkud odlišné:

 • Vyčistěte stěny misky nečistoty štětcem.
 • Počkejte, až se odpadky usadí. V tuto chvíli můžete baterii dobít a vyčistit filtr vestavěné.
 • Před prací vypněte čerpadlo.
 • Začněte čistit bazén autonomním vysavačem v souladu s pokyny připojenými k zařízení.

Bezpečnostní opatření při práci s podvodním vysavačem

Je obtížné nazvat úklid bazénu traumatickým povoláním, ale přesto musí vědět některá pravidla.

 • Nejprve se ujistěte, že vzduch vychází z hadice. Vzduch vstupující do čerpadla je nepřijatelný, jinak může selhat nebo dát mírné poruchy. V každém případě to není dobře.
 • Předtím, než dostanete kartáč vysavače, vypněte čerpadlo. Jinak se nemůžete vyhnout vstupu vzduchu do systému.
 • Nezapomeňte, že voda v bazénu by měla být v klidném stavu. Proto před čištěním varujte děti, že už nějakou dobu nemůžete plavat.
See also  Jak odstranit rez s mlýnským nožem

Jak často je nutné vyčistit bazén pomocí vysavače

Absolutně rozhodně odpovídat na tuto otázku je obtížné. To je.li.to.siself frekvence frekvence bazénu přímo závisí na vašem čisticím systému, chemii, kterou používáte, klima, provoz bazénu a dalších podmínek.

Zkuste jednou týdně vyčistit bazén pomocí ručního vysavače. Dále čištění méně často a zjistěte, jak to ovlivní kvalitu vody. Možná bude taková údržba muset být prováděna ještě častěji než jednou týdně.

V každém případě vám časté čištění bazénu pomůže ušetřit chemii. Čištění proto nikdy nebude zbytečné.

Nezávislé čištění bazénu s vysavačem

Toto video ukazuje proces čištění bazénu s nejběžnějším a nejpříjemnějším vysavatelem, který je připojen k čerpadlu. Věnujte pozornost tomu, jak se hadice sníží do vody. To je velmi důležitý bod.

Nyní víte, jak vyčistit domácí nádrž. Zůstává pouze uvést získané znalosti do praxe.

Účel

Užitečné zařízení je podvodní vysavač, protože ve vodě se hromadí nečistoty. Navíc se to děje mnohem rychleji než v domě nebo na dvoře.

Nečistoty a SOR se nejen usadí na dně s jednotnou vrstvou, ale také tvoří optimální prostředí pro vývoj a šíření hub a patogenních bakterií. Navíc se to týká jak nafukovacích bazénů, tak stacionárních.

Ve spodní části je vytvořena nejen taková vrstva, ale také na hranici mezi vodou a vzduchem (voda). Pokud jsou těžší objekty sníženy, pak světlé látky zůstanou nad. Na stěnách nečistot méně.

Je obtížné a dlouhé čištění bazénu škrabkou. Metoda navíc není vhodná pro přenosné a nafukovací možnosti. Také není vždy možné vyčistit dlaždice, zejména vůle mezi detaily.

používat, vysavač, bazén

S pomocí vysavačů pro bazény můžete účinně čistit nejen dno, ale také stěny, povrch vody. Takové zařízení se snadno používá. Ušetří prostředky (včetně skutečnosti, že nemusíte najmout brigádu pro čištění bazénu).

Další výhodou je, že zařízení je schopno zpracovat i nejnepřístupnější místa (úhly, kroky, různé výčnělky a dekorativní detaily).

Jak funguje vysavač pro bazén

Podmíněně vodní zařízení pro čištění bazénu lze rozdělit na dva typy, manuální a automatické. Jejich práce nastává jeden algoritmus, i když funkce akce se liší.

Jak funguje ruční vysavač pro bazén

Manuální zařízení pro čištění bazénu se skládá z elektrického motoru, dlouhé teleskopické rukojeti a hadice. Prostřednictvím adaptéru je zařízení připojeno ke skimmeru a spusťte kartáč do vody. Princip provozu manuálního vysavače pro bazén spočívá v tom, že kontaminovaná tekutina potrubí prochází do hlavní jednotky, kde je vyčištěna filtry, a poté se nalije zpět do nádrže.

Manuální vysavač vody, jako je obyčejný, může být vybaven štěrbinovými tryskami a kartáči

Uživatel ručně zpracovává dno a stěny vakuovým štětcem. Ten je spolehlivě připevněn k povrchu nádrže a zajišťuje odstranění vysoce kvalitního bahna, které spolu s vodou také vstupuje do zařízení a je zpožděna ve filtračním systému.

Důležité! Ačkoli manuální vysavač výrazně usnadňuje čištění, postup musí být stále věnován osobním časem a pozornosti. Jednotka sama o sobě nemůže sbírat odpadky.

Jak fungují hlasování o robotech pro bazén

Na rozdíl od manuálního přístroje je robot zcela autonomní. Tyto modely zpravidla neposkytují dlouhou trubici s teleskopickou strukturou. Jednotka se skládá z pouzdra s jedním nebo více kartáči pro čištění, vybavené koly nebo housenkami pro pohyb podél dna.

Roboti se získávají pro velké nádrže, které nelze vyčistit pomocí manuální jednotky

Vysavač není nutný k tomu, aby byl dokonce připojen k skimmeru, stačí jej připojit k výstupu, protože práce pochází z elektřiny. Poté je zařízení spuštěno do vody a nezávisle čistí dno. Mnoho modelů je také schopno pohybovat se podél zdí. Uživatel může zasáhnout do automatické práce pomocí dálkového ovládání k vypnutí jednotky nebo mu nastavit určitý režim.

Možnosti vysavače vody Intex 28620

Princip provozu vysavače vody se v podlaze příliš neliší. Zde se pod nádobou vytváří vakuum, štětiny škrábají plaketu ze stěn a síto s malou síťovou projíždí vodou, drží nečistoty. Odolnost vzduchu a vody se však liší, kapalné médium provádí proud, takže pohon má pouzdro odolné proti vlhkosti a nástrojové zařízení je přizpůsobeno životnímu prostředí.

Využití ručního vysavače baterie Intex 28620:

 • Vysavač vysavače.
 • Trysky. štětce, běžné žehlení a úzké.
 • Rukojeť je hliník, teleskopický, 236 cm.
 • USB kabel.

Vakuum ve vakuovém čističi INTEX 28620 je vytvořeno motorem pracujícím na vestavěné baterii s prvky Ni-MH. Pracovní cyklus baterie je navržen po dobu 50 minut nepřetržitého provozu.

V případě potřeby se adaptér používá k prodloužení rukojeti. Zařízení kombinuje hliníkové tyče identických modelů značky Intex. Při zvyšování vakuového vysavače 28620 nad zrcadlem bude zámek fungovat a zařízení se automaticky vypne.

S úplným a prodlouženým ponořením manuálního vysavače vakuového vysavače poskytne přepínač odolný proti vlhkosti IPX-8 další ochranu nástroje za předpokladu, že bazén není hlubší než 366 cm.

Vysavač pro bazén Intex 28620 se používá pro ruční čištění malých nádrží. Změna trysek je dosažena odstraněním hlenu a bahna ze stran a jiných nepříjemných míst. Nástroje stěn a spodní část mísy lze vyčistit během několika minut.

Výrobci

Na trhu jsou uvedeny desítky značek podvodních vysavačů pro bazén. Některým z nich se podařilo stát obzvláště populární a nabídnout různé modely určené pro kupující s různými rozpočty.

Výrobce zboží nabízí velký výběr pro bazény. Jeho linka představuje hlavně poloautomatická zařízení. Pod Bestway značky, která se objevila ve Francii, se prodávají levná i moderní automatická zařízení. Jedna z korejských značek emaux je také populární. V USA jsou vyrobeny spolehlivé a moderní vysavače ponorky Aquabot. odolné, praktické a stojící, v tomto pořadí.

Ti, kteří se zajímají o levný manuální vysavač pro bazén, jsou vhodné pro značku Intex. Modely se liší v délce tyče a hadice, stejně jako počet dalších trysek. Hlavními výhodami jsou demokratická cena, kvalita, snadné použití.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS