Jak rozdělit džíny na šicím stroji

džíny, šicím, stroji

V továrním švu?

Někdy existují případy, které potřebujete nosit všechny kalhoty s paty nebo tenisky, ale jsou příliš dlouhé a táhli na zem. Tento článek vypráví, jak kouřit džíny doma a co je pro to potřeba.

Nástroje, které jsou potřebné pro vysoce kvalitní práci na styling džíny:

 • Stroj na šíření hustého materiálu;
 • Tlusté jehly;
 • Centimetr a textilní marker;
 • Nůžky nebo válec pro tkaniny;
 • Pins
 • Příze v barvě.

Krejčí poradíme střílet měření přesně na pravé straně. Pak je nutné důkladně vyrovnat kalhoty. rozkládat je na stole nebo podlahu, složené uvnitř drůbežem, rozpustit se na bočních švů, pásech, kapsy a zahrnujících šev. Džíny by neměly být odstraněny. Vzhledem k tomu, že tkanina protahuje, může být na povrchu velmi silný.

Pravidla ořezávání džíny tak, aby nenechal jejich vzhled: Nejprve musíte udělat montáž, nastiňte rybářskou linku pro zastřihovač ohybu a obrat, vyzkoušejte kalhoty s botami. Pak potřebujete oříznout pravé kalhoty, opět dělat montáž a zkrátit levý kalhotky. Před provedením švu stroje musí být ohyb zakázán jasnými závity.

Poznámka! V textilních obchodech si můžete zakoupit speciální podprocesy, které jsou navrženy pouze pro práci s džínem. Ale jen moderní auta mohou pracovat s nimi.

Jak oříznout džíny dolů doma?

V případě, že jste alespoň jednou položili džíny, zřejmě jsem si všiml, že hotový šev vypadá příliš plochý. Aby se tomu zabránilo, existují různé techniky, z nichž jedna se podíváme právě teď.

 • džíny;
 • křída;
 • nůžky;
 • šicí stroj;
 • Vodní pulverizer;
 • pravítko;
 • kladivo;
 • kolíky;
 • jehla;
 • vlákna;
 • polyethylen;
 • Akrylové barvy pro textilie;
 • Plochý tuhý štětec.

Chcete-li začít, měli byste se vždy pokusit o džíny, abyste určili, jak by měly být délkou. Na jednom z pantanů, aby značka v mělké.

Skládáme džíny, jak je znázorněno na fotografii a zarovnejte je. Je velmi důležité kombinovat hrany pásu a upevnit ji s čepem.

Poté jsme dali kalhoty, zarovnejte je na švů.

Mírně nad značkou pevné kalhoty kolíky. Pokud jde o značky, uděláme ten kousek pro zastřihovač s mělkou a pravítkem. Je velmi důležité, aby byl pás kolmý ke švu.

Určete vzdálenost, která bude potřebná pro příspěvek. Dejte na to štítek, proveďte čáru pro zastřihovač a odřízněte okraj džíny. Odstraňujeme kolíky na spodním okraji.

Pro pohodlí jsme odřízli příliš husté sedadla na švech a odřízněte příspěvek pod úhlem. Věnujte pozornost tomu, že vyřezávaná sedadla bude muset být ukryta pod názvem, takže jejich délky by pro to měly být dostačující.

V tomto případě bude vytvořen účinek poruchy, takže není nutné železo. Všimněte si je po zapnutí uvnitř.

Přinášíme opět okraje a znovu blikáme jako na fotografii.

Některé části stále zůstávají příliš husté. Aby je trochu více byt, klepe na ně kladivem. Díky tomu, aby krásný šev na šicí stroj bude mnohem jednodušší.

Blikom hranu v krátké vzdálenosti.

Na pracovním povrchu dáme polyethylen a na vrcholu džíny. Zpracováváme dno vody ze spreje. Zvažte, že tkanina v této fázi by měla být mírně mokrá, a ne syrová.

V tomto případě byly pro pořadač použity vlákna v barvě džíny. Proto je barva také lepší zvolit nejvhodnější co nejvhodnější.

Jemně naneste nátěr hustým kartáčem do oblasti švu s vnějším a uvnitř. Po čem odejdeme až do úplného sušení. Tento proces můžete urychlit s vysoušečem vlasů.

Jak jednoduše zkrátit rifle se zachováním vzhledu originální záložky

See also  Jak sbírat kyvadlovou dopravu v šicím stroji

Další etapou je vytvořit efekt lešení. Chcete-li začít, vezmeme hustý závit, jehlu a pokládání stehů podél linie. Délka stehu je asi 0,5 cm. Zároveň by neměly být stejné nebo velmi hladké.

Na pracovním povrchu znovu dejte džíny a aplikujte vodu, aby je mírně navlhčila. S pomocí kartáče aplikujeme bílou barvu, ale ne příliš těsné.

Opakujte stejný od špatné strany.

Nechte džíny plně suší a odstraňte závit. V důsledku toho džíny vypadají velmi krásně a mají lehký účinek na spodním okraji.

Jak zkrátit džíny?

Stává se to, že nové džíny v objemu dokonale sedí na obrázku, ale na délku, aby ho mírně, ne příliš. Blízko problémů, džíny lze použít.

Džíny jsou docela jednoduše namontovány.

Pod dnem džíny se provádí nejběžnější šev v ohybu s uzavřeným řezem (Dvojité ohýbání). A pak džíny odmítnuty na dně.

Denimová vlákna, nitě, které jsou prováděny dokončovacími čarami na ohýbání a podél spojích džínových kalhot, mohou být nyní zakoupeny v jakémkoli, i “není jako” obchod prodávající příslušenství pro šití.

A pokud neexistuje dokonale vhodná barva závitu na dně džíny, aby provedl dokončovací šev na dně džíny, může být řádek vyroben jinou barvou (podle modelu).

Poté, co Senznov, Niza krmí na džínách, dostaneme přesně stejné džíny, ale trochu kratší, tak, jak potřebujeme.

Provádění zkrácení džíny, měření by měla být vyrobena z pásových kalhot do NIZA. A provádět změny se musí zaměřit na tato čísla a ne naopak, měření délky ze dna. Zpočátku mohou být kalhoty různých délek.

Džíny Výrobci téměř nevěnují pozornost tvaru kalhot, je to rovný, zúžené nebo zakřivené. Mačkání se provádí bez jakékoli “sublimace” a “SySyukania”. Jen ohnout a upravit, i když jsou kalhoty nebo ohyb trochu nudit. Ale to jde džíny i v plus.

Koneckonců, zvláštnost džínových kalhot je inherentní nimi, počáteční, “pracoval” stále ve výrobě, určitá ztráta materiálu ze švů. To je rozinkami z džínových kalhot, pokud můžete říct, že nejvíce “luxusní” džíny, nejvíce “cimes”.

A nevhodná, bude také organicky vypadat. To přímo závisí na materiálu, na počtu a typu zvěstů podél švů a t.D. (Podle modelu).

Na novém ohybu zvěstů se můžete pokusit udělat sami, pomocí brusného papíru nebo pemzy. (PEMZA. Porézní přírodní materiál sopečného původu. Prodáno v lékárnách). “Way” je však dlouhá a nezaručuje úspěch.

A přesto, zkrácení džíny, existují způsoby, jak udržet jejich autentické ohýbání dolů.

Jak zvýšit džíny při zachování továrního švu?

Nejprve se musíte rozhodnout, kolik bude třeba odstranit délku kalhot a označit novou rybářskou linku pro trimmer Niza.

Zároveň je třeba mít na paměti, že ohýbání nosu s oděvkami také vstupuje do konečné délky kalhot.

Ze špatné strany džíny je přebytek materiálu položen v záhybu.

Uspořádání tak, aby únik vyhořetu je přímo pod ohybem na ohýbání

Shoda s nově aplikovanou linií nad kalhotami.

Skládaný záhyb je lépe fixován piny

podél linie procházejícího přímo pod ohybem ohýbání NIZA

Dejte řádek šarže. Linka se provádí nitěmi v barvě kalhot s přední stranou.

Po položených čarách kolem celého kruhu kalhoty budou položeny a konce linií jsou upevněny vedoucími, řezem přebytečného materiálu skládaného záhybu. Opustíme 0,7. 1,0 cm příspěvku.

Metody pruhu

Na konci, dostat správně položené džíny, musíte jasně osvědčit a oříznout kalhoty. Do čáry musí být přidány dva šířky ohybu. Džíny jsou oblékání a snaží se bez bot, a zbytečnou délku kalhoty Wock uvnitř a připoutaných s kolíky. Křída označte mlhovou zastřihovač v zadním obrysu, který by se měl dotýkat podlahy. Jak získat a zkrátit džíny při zachování továrního okraje:

 • Pokud potřebujete slyšet ženský model pod patou, džíny se dotknou podlahou, ale o něco déle;
 • Pánské kalhoty po předběžném ohýbání se opět snaží a upravují okraj podél bot. mírně nad podrážkou;
 • Úzké ženské kalhoty z Denim se měří s přihlédnutím k vlastnostem obrázku tak, aby kalhoty nebudou “harmonické”;
 • Než si krásně upraví džíny, ohýbání se provádí na zadním okraji, na šlápnutí před krutinou;
 • Na tkáni pro pravítko se vyžínač provádí rovnoběžně s tovární linkou s 2-4 cm (dvojitá šířka ohýbání).
See also  Jak zpracovat stroj na řezání vlasů

Je-li to nutné, musíte se uchýlit k továrnímu švu, odstranit závity a důkladně hladké džínové věci. Vyrovnávání stran, provádět hlavní rybářskou linku pro zastřihovač, se zaměřením na krájené kalhoty. Když značení zohlední příspěvek. Je třeba mít na paměti, že ne všechny šicí stroje mohou zvládnout hustou džínovou tkaninu. V některých případech budete muset ručně hladké džíny. jak to udělat úhledně, popsané v hlavní třídě. Pokud stroj “trvá” hustou tkáň a hrubá místa v kloubech švů, je práce značně zjednodušena.

Na psacím stroji

Chcete-li získat krásný dekorativní šev, podobný továrně, musíte vyzvednout husté trvanlivé nitě příslušného odstínu. Může být obtížné s vynalézavými nitě v oční jehlu stroje. Jehluzna doporučuje, aby nevyplní tlusté nitě v psacím stroji (pokud to není průmyslový vzorek s jehlou 150. čísla). Sleduje cívku, aby vítal závitu obvyklé tloušťky, za použití dvou cívek. Napětí horního závitu musí být nastaven. Jak aplikovat džíny pro psací stroj. pokyny:

 • nosit kalhoty, označují upevňovací prvek pro zastřihování zkrácení;
 • Změřte délku ohybu a ponechte 2 cm přídavek;
 • Posuňte povolenky a upevněte kolíky;
 • Z nesprávné strany, reverzní steh;
 • úhledně, na smyčce, vytáhněte dekorativní šev;
 • Vyplňte závity do stroje. jehly 0,100,110;
 • Začněte nový šev na zapojení bokem kalhot.

Pokud je výrobek vyroben z jemné tkáně, můžete zvýšit džíny s vlastními rukama, aniž by se snížil přebytečný materiál. Vhodné v případech, kdy je délka ohybu zanedbatelná. Po montáži je protokolování pro zastřihovač zkrácení, obal přebytečné tkaniny uvnitř a provést nepostradatelný čáru rukou krátkých stehů.

Pokud jsou džíny vyrobeny z hrubé husté záležitosti, a ve spodní části jsou dekorativní zvěsti, přijít následujícím způsobem: montáž, ohýbání, zkrácení kněze s kapacitou 3,5 cm. Pak jsou přídavky vyhlazeny v různých směrech, koučování ručně, tovární dno zametá, Wechive a Flash. To je jednoduchý způsob, jak zkrátit džíny, udržet ztrátu. Ze špatné strany se ukázalo, že příspěvek, ale není možné porušit vzhled výrobku.

Zachování továrního švu

Džíny vypadají mnohem krásnější, když dekorativní linie prochází na dně. Nejjednodušší metodou spalování jakýchkoliv kalhot. odříznout zbytečnější, aby se dvojnásobek materiálu a přeskočit nový šev na psacím stroji. Je nutné vyzvednout vlákna příslušné barvy, ale pokud se s ním vznikl problém, můžete použít jiný způsob, jak zvýšit džíny při zachování švu:

 • Nosit džíny, boty a označit okraj okraje tak, aby existuje jeden a půl centimetr na podlahu od zkratce. Pak se držet;
 • Pohybujte se v kalhotách. posaďte se, přesně označte linku pro zastřihovač řezu, opět válcování kolíky;
 • zaniklý zbytečný, například 7 cm. Demontujte kalhoty, změřte polovinu délek ohybu (3,5 cm) od dna do továrního hřiště;
 • Promyjte 3,5 cm (v tomto případě), aby se kalhoty zavraždily s jehlami nebo kolíky;
 • Začněte džíny podél samého okraje tovární stonku, měřené a odříznout řádky výsledné linie, takže 1,5 cm;
 • zacházejte s okrajem na overlocku, twist džíny a učinit nepostradatelné závity švu k tónem k kalhotám na okraji příspěvku, přestavět.

Při řezání džíny budou tovární stehy rozbité. Musí být pečlivě a hladce připojit tak, že linie se shodují, a boční šev se neshodil. V tuto chvíli musíte věnovat pozornost tomu, abychom neudělali všechno první. Kromě toho je možné zevnitř kalhotky, aby se dva stehy na bočních švech, aby nebylo ohýbat.

See also  Jak vytvořit montáž na šicím stroji

Pokud potřebujete zkrátit džíny s okrajovým dnem, konverze zbytečné tkaniny bude vypadat ošklivě. Nejlepší volba jak oříznout džíny s třásněmi. udělat dekorativní dekorace sami. Pro toto si kalhoty měří, označují délku ohýbání. Je třeba mít na paměti, že naplnění třásně je vyžadováno. Džíny jsou vypnuty, odřízněte okraj a pokračujte v lámání bočních švů na délce třásně. Další, manikúra nůžky nebo tlustá jehla vytáhnou příčné nitě. to dopadne na krásný dekor. Existují dva hlavní možnosti, jak oříznout džíny a udělat okraj. se švem nad dekorem nebo bez švu. Nepostřehnutelná čára nad třásinou zabrání rozpouštěcím závitem po ponožkách a mytí kalhotách.

Masters v ateliéru používají nejjednodušší volitelnost. odřízněte přebytečnou tkaninu a vložte dno autem. Taková práce lze udělat sami. Modely džíny s dekorativním továrním švem se nejúčinněji sledují. stojí za to udržet.

Flash džíny ohýbání nemusí každý šicí stroj

Šití džíny na šicím stroji může být “odvážně” pouze na starých babičkách, jako je šicí stroj Podolsk s ručním nebo nožním pohonem. Na takovém psacím stroji jistě něco zlomíte, kromě toho, že jehla. Šijte hrubé džíny, zejména společné klouby, kategoricky nedoporučujeme na moderních domácích stroji. Pokud nemáte jiný psací stroj, pak pravděpodobně stále levnější bude levnější džíny v ateliéru.

Toto video ukazuje způsob, jakým můžete zvýšit džíny pomocí nevěsty pásky. Tato metoda umožňuje zachránit délku kalhot a bezpečně chránit ohýbání džíny od stírání.

Jaké jsou džíny závislé a proč

Kalhoty jsou velmi obtížné je okamžitě koupit, existovala dokonalá délka.

Jsou lidé, kteří mají rádi džíny, se nazývají “Milovníci surové denim”.

Pro to jsou kalhoty prodávány s širokým, příliš dlouhými kalhotami, takže s jejich dnem bylo možné experimentovat.

Také nemám vždy chodit s dlouhým dnem, je to pohodlnější, když spodní část kalhoty nezasahuje do chůze.

Kromě toho humanitní obory dávají kalhoty určitý styl!

Bez použití psacího stroje

Stejně jako džíny do Zagu bez použití technologie? Lze jej provést nezávisle, a to i bez použití jehel a nití.

 • Džíny musí nosit a stát před zrcadlem.
 • Požadovaná šířka je fixována jedním kalhotkem.
 • Přebytek musíte zabalit na levé straně.
 • Unavený tkanina drží cluster, a pak zabalil personál tolikrát podle potřeby, před získáním požadované šířky.
 • Pokud výsledek obleky, je to stejné s jinou částí džíny.

Tato metoda je dobrá, protože nevyžaduje žádné další nástroje. Kromě toho se považuje za “opakovaně použitelný”. s pomocí toho můžete vyzkoušet různé délky a šířku na stejných džínách, pokaždé, když vytvoříte nový obrázek. Za prvé, takový způsob se může zdát obtížné, ale pokud děláte vše pomalu, pozorování instrukce, nakonec se vše dopadne.

Díky takovému rozmanitosti způsobů již není otázka “Jak už dělat džíny?”. Všech uvedených metod, můžete si vybrat ten, který přišel. Nezapomeňte, že můžete vždy kontaktovat studio, pokud není důvěra ve své dovednosti.

Ceny pro ložisko džíny

Ve studiu můžete zajistit zacházení s džínovými kalhotami.

Navzdory rozmanitosti stylů a velikosti džínových kalhot je problematická najít model, který by byl dokonalý v Rostovce. Zvláště často problémy vznikají při výběru dětského oblečení nebo s nízkým růstem. Samozřejmě, můžete šití oblečení na objednávku, ale to si nemusí dovolit. Vyřešte problém může být Kenned Džíny s vlastními rukama. Zároveň není nutné mít šicí stroj, provést ořezávání a pořadače s vlastními rukama.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS