Jak rozebírat vysavač bosch runn n

Jak rozebírat vysavač bosch runn n

Komentář: Použil jej více než rok vysávání pouze prachu. Začal opravy na balkóně a tady poprvé, když viděli, že tlačítko blikalo načervenalé, filtry byly vyčištěny, ale bylo lepší netáhnout se. Po chvíli se to všechno pokusilo podrobněji vydělat a ukázalo se, že ne všechny filtry je našli 5 ks. Plus odšroubování plastové trubice, kde se objeví sám cyklón, může být také tiše omyt. Po vážném čištění začal pracovat jako nováčci. Pokud vysáváte cement nebo zbytky po výstavbě, nebudou líné, umyjte pár filtrů na noc a všechno bude v pořádku. Existují filtry, které lze zakoupit pouze, nelze je umýt, jsou od 1000, ale logiky k jejich prachu a neměly by.

Pros: Nedostatek prachového sáčku. dlouhá teleskopická trubice.

Nedostatky: Velký, těžký, o rok později začal ztrácet sílu absorpce. Často se vyskytuje promývací filtry. Vysavadlo nestačilo, dost na 2-3 čištění 1 místnosti byt.

Komentář: Při nákupu se řídili 2 věci: nedostatek tašky pro prach a nedostatek potřeby koupit spotřební materiál. Prvních pár měsíců bylo všechno v pořádku, ale později začalo padat do moci. Opláchněte všechny filtry. Nic nepomůže, vysavač výrazně ztracen u moci. Velmi nepříjemná rukojeť pro přenos, vždy lovit, aby chytil pero vakuberku, je úžasné, že se dosud nerozpadne. Obecně platí, že vaše vlastní prostředky nestojí za to. 10 kusů může být drženo na něčem užitečném

Nedostatky: žil přesně 3 roky. Navzdory skutečnosti, že všechny filtry byly promyty téměř jednou týdně. Nakonec kontrolní detektor začal fungovat. Demontoval jsem to sto procent, vyčistil jsem dokonce i šňupání motorického oddělení. Nepomohl. V peci.

Nedostatky: Začal se ucpávat po celou dobu, vyčistit filtr, nečistěte načervenalý indikátor po 2 minutách

Komentář: Podívejte se na něco jiného

Pros: fungoval přijatelný normálně 1 rok

rozebírat, vysavač, bosch, runn

Komentář: Vysavač je rychle ucpaný. A v tuto chvíli obecně sotva nasává, i když vyčistil všechny filtry a umyl. Záruka skončila, pouze pro vydání. Bosch již jistě nekupuje

Pros: kompaktní, ne těžký, manévrovatelný, kontejner, tryska pro vrtání, snadné péči.

Komentář: Všechno je pro tento model vynikající, vytvoření Německa, sestavení vysoké kvality, nezabere dostatek místa pro skladování a zároveň dokonale vysává jakýkoli povrch. Podvodí je nenáročné, spíše protřepejte kontejner. Pokud je třeba filtry vyčistit, můžete je vložit do sáčku pro mytí do praní a umytí. Přečtěte si anotaci úmyslně, není to v zásadě, že budete dělat, čistit nebo umýt.

Pros: Snadné použití, vysoká síla, tiše pracující, podzimní automobilový tanec, pogumovaná kola, kontejner, filtr lze umýt. Při přehřátí se vypne.

Nedostatky: Prach se drží na těle a je vidět na červeno.pozadí

Komentář: Vysavač tento skutečný hardshop. Více než jeden rok hledá čistotu v mém bytě a ochlazuje se s tím třeskem. Motor je velmi výkonný, přitahuje veškerý prach, odpadky, vlnu mé milované kočky. Že pracuje tiše, umožňuje mi vysávat, i když děti spí. Kontejner je velmi běžný, jednoduše odstraněn z vysavače a omyl. Nastavení energie v pouzdru je k dispozici alespoň z jakéhokoli úhlu. Samotný vysavač je malý, v každé místnosti je místo pro něj. Mimochodem, při přehřátí se vysavač vypne sám, aby motor nikdy nespálil.

Pros: Není to velké, výkonné, funguje tiše, filtr může být umýt, konvenční kontejner.

Komentář: Návrh vysavače je velmi úspěšný. malý velikost, normální tvar, ergonomický držadlo, tlačítko ovládání na pouzdře. Vysavač funguje docela tiše, můžu a večer příliš pozdě a neblázňuji s tím vším tím vším, a to můžete umýt, a to říká, že žádné náklady již neměly být provedeny. Kontejner je jednoduše umytá a odstraněna. Plast vysavače je velmi silný, vysavač zasáhl více než jednou a je cílený.

Pros: kontejner vysavače je obvyklý tvar. Výkonný motor: 2200 wattů. Malá velikost velikosti. Systém duševního varování před nutností vyčistit filtr. Nastavení elektrického energie pomocí rotačního regulátoru.

Komentář: Speciálně jsem si vybral vysavač s tryskami, líbil se mi tento model. Protože vysavač má filtr HEP 14. Zpoždění, nejen malý prach. a bakterie a dokonce i viry. Nepožádá o náhradu, můžete jej jen opláchnout. Vysavač je silný, ale zároveň funguje tiše. Má teleskopickou trubku s knoflíkem, pohodlně k použití. Několik trysek, díky kterým je čištění mnohem jednodušší a efektivnější. radím!)

Pros: elegantní, malé velikosti, pohodlné v provozu. Výstupní filtr pro mytí HEPA 14. Existuje indikátor výplně vysavače, přepínače nohou vcl/vypnuto, automatické nastavení šňůry. Vertikální parkování.

Komentář: Benigní a úspěšný vysavač. Vypadá to skvěle, je to docela velké, pokud jde o rozměry, v každé místnosti najdete roh, čím více je vertikální parkování. S jeho pomocí je suché čištění v bytě jednoduše bezvadné, nejen rifs a měkký nábytek jsou později neodeslány a vzduch, díky víkendu, viditelný filtr úzkého čištění HEPA 14 mimochodem, že Filtr je čas na umýt vysavač, to samé existuje indikátor vyplnění vysavače, který je jednoduše prázdný a mytí.

Pros: Výstupní filtr HEPA H14 (mytí), nejsilnější a nejúspěšnější použití, auto se při přehřátí vypne. Má 5 zaměnitelných trysek a obrovská pogumovaná kola. Teleskopická trubka.

Komentář: Jsem velmi spokojen s vysavačem, ochlazuje se svým účelem v 5. Byt má neúspěšný vzduch, dokonce i po rozdrcení čištění, díky filtru směny, který bezpečně zpožďuje nejmenší prach. Síla je v pohodě, pokud stojí na maximálním nasávání všeho, co se v cestě nachází. Jediný nárok. Síťová šňůra je krátká, uspořádal bych 10-12 m. Ale existuje mnoho různých trysek, pro měkký nábytek a dlouhé skinetové štěrbiny, velmi nezbytné.

See also  Jak usnout v myčce nádobí Bosch

Pros: Absorpční síla, teleskopická trubice, nádoba na sběr suchého prachu, velikost nízké velikosti.

Nedostatky: drsné nedostatky, abych byl upřímný, neviděl.

Komentář: Používám vysavač více než rok. S jeho povinnostmi se ochladí na 5 s plusem. Dokonale nasává alespoň jakékoli odpadky, v soupravě jsou potřebné trysky, používám je všechny podle potřeby. Vysavač je malý, moderní, čištění s ním se stalo mnohem snazší a lepší. Vhodná domácí technika, doporučuji.

Pokud vysavač nevysává dobře prach

Pokud vysavač BOSCH náhle začal špatně absorbovat prach (častý problém bezdrátových vysavačů elektroluxu), první věcí je zkontrolovat regulátor výkonu, který může být v minimální poloze. Pak musíte zkontrolovat sběr prachu, který lze přeplnit. Vysavače mohou být často poškozeny a lépe je nahradit novým.

Kartáč, tryska a hadice se mohou také ucpat kvůli uvíznutí v nich z zvláště velkých předmětů. Univerzální turbo kartáč lze zakoupit za 400, ale originální kartáč Bosch si můžete zakoupit za 2500. Hadice stojí přibližně totéž (u vysavačů Samsung s Aquafilterem trochu víc).

Těsnost sacího systému je velmi důležitá. Pokud jsou detekovány trhliny, lze je ošetřit samostatně pomocí tmelů, jinak nahrazeny poškozenými částmi novými. Hadice často trhliny a v tomto případě samozřejmě musíte také koupit nový.

Когда присутствует посторонний запах, а из пы už и и г и ы ы už г už г už г už г ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы ы. Skórené vakuum (častý problém vysavačů elektroluxu), hadice a kartáče často způsobují přehřátí a selhání motoru. Také čas od času musíte změnit nebo čistit filtry HPA, na nichž závisí trvanlivost motoru.

Koneckonců, právě tyto filtry chrání motor vysavače před prachem. Výměna filtru novým je docela jednoduchá a kvalifikovaný specialista zde nebude vyžadován.

Originální filtry HEPA lze zakoupit v obchodech s firemními. Mají vysoký stupeň filtrování. HEPA filtr je vyroben z vláknitých materiálů, takže i ten nejmenší prach prach v něm uvízl, aniž by se dostal do motoru. Originální filtry HEPA na trhu s vysokou kvalitou lze zakoupit za cenu 300 až 800 (pro detergenty Zelmer za 1000. 1200). Do nabídky

Jak rozebírat vysavač

Pokud je vysavač rozbitý, musíte nejprve pochopit, v čem je problém. Diagnostika. kde začít s opravou. Někdy, abyste zjistili, co přesně je porucha, musíte rozebrat vysavač. Každý model je samozřejmě uspořádán svým vlastním způsobem, ale pod algoritmem zúčtování je popsán, což je spravedlivé pro téměř všechny modely:

 • Demontáž těsnicího grilu. Podívejte se pod kryt vakuového koláče. tento rošt se tam nachází. Samotný obal je zaznamenán několika šrouby, které lze snadno odšroubovat jednoduchým šroubovákem, s ohledem na sekci.
 • Odstranění řídicí jednotky a krytí sběratele prachu. Když odstraníte těsnicí gril, můžete to udělat bez speciálních zařízení s holýma rukama.
 • Odstranění vysavače. Fixace této části se liší v různých modelech. buď se nachází ve speciálním rámci, odkud může být jednoduše vyřazena, nebo je držena na malých šrouby.
 • Odpojení plastové základny. Tato operace je nezbytná, pokud chcete demontovat motor. Aby se případ odpojil. najděte tajný šroub (velmi populární typ upevnění v takových zařízeních).
 • DE.Neginující motor. Chcete.li to provést, stačí odstranit dráty, které dodávají napětí. Zpravidla jsou pevně upevněny šroubovacími svorkami.
 • Odstranění těsnění. Obvykle se nachází na vstupu přijímací hadice.

Jemnosti opravy vakuových čističů Bosch

Složitá domácí spotřebiče, včetně světového světa.charakteristická značka Bosch, vyžaduje zvláštní pozornost, protože s prodlouženým používáním se mohou objevit odchylky od normálního provozu a selhání určitých mechanismů a komponent zařízení. V tomto ohledu se otázka údržby a opravy doma stává relevantní. Prezentovaný článek pojednává o fázích opravy vysavačů Bosch doma.

rozebírat, vysavač, bosch, runn

Přípravná fáze

Zpočátku je důležité mít dokumentaci pro údržbu a opravu vysavačů, kde musí existovat elektrické schéma bez selhání. Tyto atributy jsou nedílnou součástí opravy složitých domácích spotřebičů. Předpokladem pro výkon opravných prací s vysavateli je přítomnost speciálního nástroje. V tomto případě budete pro opravu techniky BOSH potřebovat: šroubováky (ploché a křížové), „torx“ klíče, kleště, kulaté oky, sada hlav různých velikostí, pájecí železo pájkou. Kromě nástroje se musíte připravit v dostatečném množství strojového oleje (domácí), grafitové mazivo, mastnota pro elektrické obvody.

Chcete.li rozebrat vysavač, měli byste připravit místo. Za tímto účelem, rovnoměrný stůl, pracovní stůl, který by měl být čistý a bez objektů, které nebudou používány, je velmi vhodná.

V přípravné fázi je nutné diagnostikovat možné poruchy, během nichž jsou stanoveny důvody pro selhání zařízení, metody eliminace identifikovaných poruch, výběr a poté nahrazení náhradních dílů, aby se vysavač do provozního stavu uvedl.

V procesu počáteční diagnózy stojí za to věnovat pozornost následujícím aspektům:

 • Zkontrolujte výkon prvků, jako jsou ovládací tlačítka a vinutí drátu;
 • Sbírejte teleskopický prodlužovací kabel a zkontrolujte jeho těsnost;
 • Při zapnutí zkontrolujte, zda motor funguje, je silně zahříván (je určeno schopností zadržet zadní část ruky na těle vedle motoru);
 • Prohlédněte si případ, zda není vnější poškození.

Funkce opravy

Začínáme diagnostiku a opravu, je důležité věnovat pozornost pořadí demontáže, které by mělo být zahájeno odpojením všech zkumavek, štětců, teleskopických prodlužovacích kabelů, které by měly být po odstranění zkoumány na přítomnost trhlin, slzy, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí, promáčknutí. atd. Str.

See also  Krb z krbu bavorska hranol

Jsou.li problémy nalezeny s určeným dodatečným zařízením, je nutné přijmout opatření k jeho nahrazení pomocí připravených náhradních dílů. Dále, pokud se vysavač nezapne, t. E. Motor nefunguje, určujeme, příčinou je elektrická nebo mechanická část, pro kterou demontujeme případ (je důležité vypnout zařízení z elektrického obvodu), prozkoumat motor uvnitř. Všechny dráty musí být opraveny, neměly by mít tmavou (z hnědé po černé) barvu, spálené kontakty. Zároveň by měla být věnována pozornost přítomnosti nebo nepřítomnosti charakteristické hořící chemické vůně. Pokud je přítomen, pak někde je silné vytápění elektrického obvodu. V souladu s tím opatrně zkontrolujte všechna elektrická připojení, dráty, vinutí motoru. Pokud je scéna nalezena, přijímáme opatření k odstranění tohoto drátu, tlačítka atd. Str. z elektrického obvodu a jejich náhrady. Při zkoumání je důležité odstranit prach, nečistoty, jiné předměty, pokud existují, z motorového prostoru.

Při zkoumání motoru by měla být věnována pozornost stavu ložisek, připojení podložek, ovládací desky. Ložiska před instalací na sedadlech, nových i použitých, musí být namazána, včetně mazání, sezení ložisek, motorových hřídelí atd. D.

Nejvhodnějším mazivem pro vysavače je grafitové mazivo, o které se musí předem postarat.

V případech, kdy se vysavač zapne, ale zároveň je špatně tažený, neabsorbuje, věnujeme počáteční pozornost stavu, ve kterém je štětec, a v některých modelech (například Roxx’x nebo Maxima 41) je turboratory zahrnuty do jeho soupravy. Je očištěno z možných cizích předmětů, prachu, vlasů, vlny atd. D. Zkontrolujte trubku, prodlužovací kabel, když najdete vnější předměty, vyjměte je. Pak opakujeme kontrolu.

V případech, kdy selže tlačítko nebo nastavení reostatu, které je spojeno s kontrolní deskou, zkoumáme návratovou jaro, její stav a stav sedadel. Pokud je nalezena mechanické poškození, nahradíme tlačítka novým. IT a opětovné navázání systému správy opravy nepodléhají.

S vnitřním vyšetřením vysavače věnujeme pozornost mechanickému poškození motorické, ovládací desky a elektrické části. Pokud jsou takové poruchy detekovány, musíme bezpochyby změnit poškozenou oblast.

Trochu o elektronice

Termální průvodce je nainstalován na značkové a drahé elektrické motory, aby vysavač nezajistil oheň. Například se silnou zatížením začíná při zasedání ložiska silné zahřívání motoru. To může vést k požáru, ale tepelný objekt otevírá síť, zastavuje rotaci a přehřátí.

Nakonec vám řekneme, co přesně byste neměli stoupat. Elektronika ve vakuovém čističi je hlavně redukována na napájení, které lze připojit k síti s běžnými terminály pomocí tlačítka napájení. Některé modely mají kontrolu výkonu (spínač nebo stmívač na pouzdru), včetně dalšího odporu k úpravě. omezuje proud spotřebovaný motorem. Je také možná přítomnost elektronického senzoru výplň, snímače rotace (kodéry), podsvícení tlačítka napájení a další možnosti.

Typické poruchy vysavačů

Hlavní důvody, proč vysavače přestanou fungovat správně, jsou opotřebení, nesprávné použití a přerušení napětí. Níže uvedená tabulka obsahuje nejčastější poruchy a znaky, kterými je lze identifikovat.

Problém Znamení Způsobit
Oslabení nebo odmítnutí sací funkce odpadků Pěstování hučení, které nebylo dříve Vak nebo nádoba na odpadky, zablokování v hadici nebo vnitřní dutině zařízení, deformace těsnění nebo těsnění, nepřítomnost uzavřeného spojení hadice a těla, opotřebení těsnicího kroužku, přemístění štětce je ohromen
Zastavení motoru Vůně spalování a následná zastávka zařízení Opotřebení, nesprávný provoz, přerušení v síti
Nedostatek jídla Vysavač se nezapne Porucha šňůry nebo umístění jeho připojení k pouzdru, poškození vnitřního zapojení, aktivace ochranného režimu v důsledku přehřátí, selhání elektrického motoru
Problémy s nabíjení Rychle vybíjející baterie Snížení energetické kapacity v důsledku manželství v továrně nebo špatné kvality, přerušení v síti
Posilování šňůry Fixace šňůry v jedné poloze Porucha navíjecího bubnu (nejčastěji deformace jara) nebo mechanismus autorství
Porucha indikátoru vakuumburu Indikátor neodráží náplň tašky Zastavení pístu, poškození indikátoru pružiny
rozebírat, vysavač, bosch, runn

Pokud má model akvafilter nebo čerpadlo a selhal, bude snadné diagnostikovat takový problém, protože kapalina přestane dělat.

Rovněž stojí za zmínku, že nejmodernější modely Bosch mají mechanismus pro automatické poruchy. Oni sami „řeknou“, v čem je problém, pokud se ztratí funkčnost nějaké části zařízení.

Oběžné kolo se posunulo

Pro vrácení oběžného kola na své místo je nutné jednoduché nastavení oslabením a zpětné fixací matice, která ji drží. V žádném případě byste neměli zastavit oběžné kolo s kleštěmi, abyste matici odstranili. Při pokusu o to. oběžné kolo je neodvolatelně poškozeno. Pečlivě upravíte umístění na podrobnosti, problém vyřešíte bez ztrát.

Vysavač Bosch se nezapne: Pokyny pro použití

Vysávání. Toto je rutinní práce, ale po jejím dokončení můžete být hrdí na to, jak čistší mohou vypadat vaše podlahy. Představte si, že přijdete používat svůj vysavač Bosch a zjistíte, že nezapíná ani sání ani hluk. Jen se nic neděje; Dalo by se předpokládat, že se auto zlomilo!

Současná situace však může být spojena s mírnou chybou, což není nic jiného než lehké nepříjemnosti. Podle našeho článku níže vám můžeme pomoci určit problém. Zvažte, pokud vysavač Bosch není: co by mohlo být:

 • Opotřebení motorových kartáčů.
 • Kabel vybavení.
 • Vadný motor.
 • Obnovení výkonu bezdrátového vysavače.
 • Odmítnutí pracovat nebo snížit výkon v důsledku blokování.
 • Výhody oprav kvalifikovaného specialisty.

Většina motorů ve vakuových čisticích má uhelné kartáče, v průběhu času se opotřebovávají, a když téměř nic nezůstane, motor úplně přestane fungovat.

 • Zabezpečení především! Před zahájením jakékoli opravy odpojte zařízení od sítě.
 • Otevřete vysavač a odstraňte kartáče.
 • Tip uhlíku by měl být od 3 do 10 mm.

To je to, co je tlačeno proti spínači motoru. Pokud se uhelné kartáče nosí do té míry, že se sotva dostanou ke sběrateli, budou muset být nahrazeny, jinak může dojít k vážnějšímu poškození, což povede k výměně motoru nebo zařízení obecně.

See also  Kde usnout v myčce bosch

Napájecí kabel. Bez něj nemohl vysavač fungovat (pokud samozřejmě není bezdrátový). S největší pravděpodobností se měděný drát umístěný uvnitř izolační gumy zlomil. Až se ukáže, budete muset vyměnit.

Nejjednodušší způsob, jak potvrdit poškození šňůry vysavače. Toto je multimetr.

 • Otevřete vysavač a pomocí multimetru zkontrolujte hodnoty nízkého odporu.
 • Musíte zkontrolovat zástrčku na místo, kde je kabel připojen uvnitř stroje.
 • Poté opatrně ohněte drát na odhadovaném poškozeném místě, zda je připojení porušeno. Pokud se ukáže, že kabel je vadný nebo je viditelné poškození vnitřních vodičů, bude vyžadována výměna.

Pokud jste zkontrolovali uhelné kartáče a napájecí kabel a vše je v pořádku, měli byste se podívat na motor. Motor hraje rozhodující roli ve vysavači a je důležité jej udržovat v dobrém stavu k dosažení optimálního výkonu.

Pracovní motor bude mít typickou hodnotu odporu od 20 do 60 ohmů, v závislosti na jeho síle.

Problém může spočívat v adaptéru vysavače, nabíjecího doku nebo baterie a elektrické zásuvky.

 • Zkuste připojit vysavač s jiným výstupem. Pokud nyní pracuje, problém byl v prvním výstupu, který jste použili.
 • Připojte zařízení k obsluhovatelnému zásuvce a zjistěte, zda indikátory nabíjení doku nebo adaptéru hoří. Pokud tomu tak není, znamená to, že v jedné z těchto částí je něco špatného. Měli byste kontaktovat certifikovaného specialisty na opravu nebo výměnu vadné části.
 • Bezdrátové vakuové čističe pracují z baterie. Stejně jako v přenosném počítači nebo mobilním telefonu má tato baterie očekávanou životnost. Pokud váš bezdrátový vysavač po dobu delší než 10 let, možná je vypouštěna baterie.

Nejlepší způsob, jak zabránit jakýmkoli poruchám vysavače a udržet si jeho čistotu. Toto je pravidelná údržba.

Implementace těchto tří úkolů významně ovlivní trvanlivost a účinnost vašeho vysavače:

 • Filtry pravidelně čistit. Jeden z nejčastějších důvodů ztráty absorpce nebo přerušení motoru. Filtry filtru. Téměř každý vysavač má dva filtry. Motor filtr. Obvykle se nachází za místem vystupujícího výfukového plynu z vakua. Filtrovat pro alergeny. obvykle blíže k prachové nádobě nebo sáčku. Tyto dva filtry by měly být čištěny pravidelně, obvykle alespoň jednou za měsíc. Kontaktujte vedení a zjistěte, kde jsou filtry a jak je čistit, protože se mohou lišit v závislosti na modelu.
 • Nepřetékejte tašku nebo nádobu na prach. Pokud je váš vysavač plný prachu, ovlivní to jeho účinnost. Testujeme vysavače, když jsou prázdné, a znovu, když mají prach a odpadky, abychom zjistili, zda budou i nadále čistit poté, co je použijete několikrát. Téměř ve všech případech se absorpce snižuje, když je taška nebo nádoba naplněna prachem, někdy 30%.
 • Ujistěte se, že na kartáčku nejsou vlasy a vlákna. Pokud váš podlahový nástroj nemá rotující kartáč, zkontrolujte vzduchové trasy a štětiny podél okraje nástroje. Někdy se zde mohou uvíznout vlasy, chmýří a prach. Odstraňte odpadky, abyste zajistili průchod vzduchu.

Pokud žádný z výše uvedených kroků problém nevyloučil, měl by být váš další krok odvoláním na specialistu na opravu a údržbu zařízení.

 • Pokus o nezávisle opravu může vyvolat vážnější zhroucení.
 • Mistr dává záruku pro veškerou práci.
 • Instalace původních náhradních dílů poskytne maximální kompatibilitu a dlouhou životnost.

V našem servisním středisku obdrží váš vysavač nový život a vrátí svůj původní výkon!

Demontáž vysavače Bosch Zoo’o Proanimal BGS5ZOO1

Z praktického hlediska je vysavač BGS5Zooo1 Bosch Zoo’o Proanimal Cleaner pro každého dobrý, ale má jednu významnou nevýhodu a zcela přepracovává všechny plusy zařízení: po jednom a půl až dvou letech práce to začíná „chytit“ a zapnout režim čištění každé 2-3 minuty, otočit jej. Čištění. Říkáme vám, jak tento problém odstranit.

Pozornost! Připomínáme vám, že pokusy opakovat níže uvedené akce mohou vést ke ztrátě záruky vybavení a dokonce k selhání. Materiál je dán výhradně pro úvodní účely. Všechny operace musí provádět kvalifikovaný specialista.

Vytáhneme nádobu na odpadky. Poté, opatrně, snažte se nezlomit držáky plastu, odstraňte horní kryt.

Vyzýváme se univerzální sadou šroubováků. Poté odšroubujte dva šrouby a demontujte stříbrný plastový panel s ovládacími prvky zařízení.

Dále odšroubujte další dva šrouby a odstraňte potrubí.

Odšroubujeme zbývající tři šrouby ve výklenku nádoby na odpadky a demontujeme kryt vysavače.

Problémový prvek Bosch Zoo’o Proanimal BGS5ZOO1 je poplatek z tlakového relé vzduchu a přehřátí senzoru elektrického motoru (motoru) vysavače. to jsou prvky, které na něm vyžadují diagnózu a následnou opravu nebo náhradu. Tento poplatek můžete určit vzduchovou trubicí, která jde do tlakového relé.

Jako dočasné řešení problému spojeného s neustálým zahrnutím režimu čištění BGS5Zoo1 Bosch Zoo’o Proanimal můžete demontovat vzduchovou trubici, odstranit desku senzory a přenést ji na jiné místo (délka vodičů vám umožňuje dělat tento). Opět však opakujeme, že se jedná o rozhodnutí výhradně dočasné! Je lepší důvěřovat odborníkům při opravě takových věcí, kteří hodně vědí o údržbě domácích spotřebičů.

Co lze udělat pro sebe

A můžete si koupit robotickou Blanket: pracují z baterií s napětím ne vyššího než 15 V, takže jejich motor je nepravděpodobné, že by se přehřál. Oprava robota je mnohem snazší. Příklady značek. ICLEBO ARTE (IKLEBO ARTE) a ILIFE (AILAIF).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS