Jak rozebírat vzhled modelu Elite Flain of Rowenta

Table of Contents

Feng pro sušení vlasů zlomil

Nedávno mi byla přivezena vysoušeč vlasů, nikoli z těch nejstarších, ale časy jsou nyní jiné, kdo opravuje vysoušeč vlasů po dobu 10, a někdy je snazší koupit nový, s přihlédnutím k tomu, že celý trh je doslova skórován s ním levné čínské kadeřnictví. Využijte tedy této příležitosti, zvažte návrh a provoz vysoušečů vlasů.

Vysoušeč vlasů funguje ze sítě 220 V, 50 Hz. Jakýkoli vysoušeč vlasů má dvě hlavní části. topný prvek a elektrický motor.

Spirála Nichrome se obvykle používá jako topný prvek, je to, že poskytuje teplý vzduch. Kadeřníky používají hlavně elektrické motory s přímým proudem s kapacitou až 50 wattů, existují výjimky.

Procházející spirálou, proud ztrácí svou počáteční sílu, protože spirála má určitý odpor, je to tento proud narovnán mostem dioda a je dodáván do elektrického motoru.

Elektrické motory v kadeřnících jsou navrženy pro napětí 12, 24 a 36 V, pouze ve velmi vzácných modelech jsou elektrické motory s napájením 220 voltů, v takovém případě je napětí ze sítě přímo dodáváno do elektrického motoru.

Šroub (vrtule) je posílen do rotoru motoru, který poskytuje teplo ze spirály, je to díky tomu, že na výstupu se získá dostatečně silný směrovaný tok teplého vzduchu.

Síla vysoušeče vlasů závisí na tloušťce použité spirály a síle instalovaného elektrického motoru.

Nejčastěji však hlavními příčinami nefunkční je otrhaná spirála, nepracovní motor, kontakty přepínačů roztavené z tepla, roztrhaný síťový drát nebo vidlička.

 • Prvky na diagramu: 1-nozle-diphusor, 2-case, 3-kamenný, 4-ruční, 5-pojistka z kroucení šňůry, 6-knoflík “studený vzduch”, 7-vzduch teplotní spínač, 8-stream spínač rychlosti spínač Vzduch, 9. Tlačítko “Turbo”. maximální tok vzduchu, 10. smyčka pro zavěšení vysoušeče vlasů.
 • Elektrický obvod jednoduchého vysoušeče vlasů
 • Do elektrického motoru je dodáno přímé proudové napětí získané diodovým mostem sestávajícím ze čtyř diod (nebo jednoduše z jedné diody).

Zdůrazňujeme dva prvky řetězce, které jsou spotřebitelé (náklady), to je spirála a diodový most (nepovažujeme motor, t.na. je zatížení mostu). V řetězci jsou prvky umístěny postupně (jeden po druhém), což znamená, že pokles napětí na každém z nich bude záviset na jeho vlastním odporu a jejich množství se bude rovnat napětí sítě ve třetí poloze spínače.

Většina vstupních sušitelů vlasů má jednoduchý elektrický obvod, v takových kadeřnících je pouze jeden spínač, který zapne ventilátor a zahřívání. Ohřívače lze provádět v různých úpravách, ale ve všech kadeřnících jsou vyrobeny z Nichrome, převráceného pramene.

 • Téměř všechny jednoduché moderní vysoušeče vlasů však mají 2-3 kroky nastavení energie a proudění vzduchu.
 • Pokročilejší vysoušeče vlasů mají hladké ovladače rychlosti palby a foukání teploty vzduchu.
 • Pravidla pro provoz vysoušečů vlasů

Doporučená maximální pracovní doba. 5 minut. Po dokončení práce odstraňte ovládání teploty minimálně, nechte ji v chladu na půl minutu a teprve poté vypněte vysoušeč vlasů. Snažte se to vzít s mokrými rukama, jinak je možné získat vlhkost na vnitřních prvcích schématu, což může vést k uzavření. Aka Kasyan.

Jak vytvořit vysoušeč vlasů na příkladu populárních modelů?

Vzhled celé dívky je tvořen jejím účesem. Náhodně pomoc při stylingu vlasů je zajištěna pravidelným vysoušečem vlasů. Dnes existuje mnoho různých modelů, které mají jiný princip akt. Profesionální ploty se používají v salonech krás, můžete použít standardní fén v domácích kritériích, a pokud jste se někde shromáždili, je pro to vhodný poselství vlasů.

Ale co dělat, pokud se vysoušeč vlasů neřeší nebo úplně neřeskne?

Demontáž a oprava remingtonu na vlasy

Jednoho dne si můj neodolatelný, jedinečný a skrytý manžel začal stěžovat, že její oblíbený remington na vlasy na vlasy nefunguje. To se projevilo jako přerušení v normální práci v závislosti na poloze napájecího kabelu.

To znamená, že pokud je kabel vytáhnut, je vysoušeč vlasů vypnutý, pokud stisknete k vysoušeči vlasů, teplý vzduch odešel.

Okamžitě jsem si uvědomil, co se děje, a začal na sebe roztrhat košili a houpal jsem své oblíbené páječky. říkají, nech mě rozebrat a opravit vysoušeč vlasů vlasů hned teď a právě teď a právě teď.

Obecně se po krátkých zdích se moje šroubováky střetly s jejím fénem v epické bitvě až do prvního pájení. Řeknu hned. tuto instrukci lze použít pro většinu kadeřnic Rowenta, Braun, Philips, Bosch a Scarlett Firms. Samozřejmě všechny kadeřníky jsou zběsilé různými způsoby, ale princip zařízení, které mají. Jít.

Demontáž vlasů se vysoušeč vlasů Remington

Nejprve musíte odstranit zástrčky na rukojeti nebo v celém těle svého oblíbeného vysoušeče vlasů. V mém případě se jedná o tři zástrčky na popisovadlové fénu. Nedávno se stalo módním vytvořením vysoušeče účesu na západkách nebo dokonce rafting dvou polovin dohromady.

Západky mohou být poraženy, ale pokud jsou poloviny pájeny, pak se proříznou pouze podél švu a pak lepidlo epoxidem, obecně, nekompromisní. Při nákupu vysoušeče vlasů na vlasy tedy věnujte pozornost jeho designu.

Je vhodné odstranit zástrčky jehlou nebo ostrým tenkým nožem. Buďte připraveni, na skutečnost, že plast kolem se ohne a okamžitě na to varuje vaši ženu. Problém s otřepy na plastu lze vyřešit na konci opravy pomocí stejného nože.

See also  Jak rozebírat chladicí chladič do kovového šrotu

Pod zástrčkami jsem měl šrouby pod šroubovákem ve tvaru písmene U jako na fotografii. Obecně byly takové šrouby vynalezeny proti vandalům pro pouliční vybavení a chránit vybavení před zvídavými dětmi. Říká se jim bezpečnost.

Takové šrouby, jen více a s kulatými otvory jsou v mém domě ve výtahu. Je dobré, že jsem měl pro tyto šrouby potřebný dvojitý kousek. Všechno, všechno, výtah, zkuste jen znovu uvíznout mezi podlahy.

Pokud nemáte takový šroubovák, můžete vyrobit šroubovák ve tvaru písmene U ze starého šroubováku štěrbiny, jen z něj udělejte řez pomocí hackerské kresby.

Po demontáži rukojeti vysoušeče účesu vidíme obrázek jako na fotografii. spínač napájení horkého vzduchu (modrá), režim výkonu vlasů (červená), kroucení vodičů 220 V.

Zde pečlivě prozkoumáme vše pro útes jakéhokoli drátu nebo pájky, tání na přepínači.

Pokud je vše v pořádku, pak odšroubujte dva šrouby držáku drátu na samém dně vysoušeče vlasů. Je nutné najít místo zlomeniny drátu. obvykle se nachází poblíž výstupu drátu z držadla.

Takové slabé místo je okamžitě viditelné, pokud ohýbáte drát na polovinu.

Oprava remingtonu vlasů

Pro ověření čistíme cop napájecího kabelu v místě přebytku a uvidíme spálené měděné dráty.

Neváhejte a odřízněte drát a připravte jej na instalaci.

Musel jsem pájet jeden kus kabelu z přepínače vyspěvatele a druhý je uvolněn z twist s kontaktem žlutého kondenzátoru a černým drátem.

Pak jsem připravil jeden konec kabelu na Twist (Blue Wire) a druhý. zlomil jsem se pod dávkou (hnědý drát). Obecně je barva drátu v napájecím kabelu bezprostřední, protože je lze změnit. Namontujeme každý drát na jeho místo a vložíme všechny vnitřky do odpovídajících drážky. Nainstalujte tělo rukojeti zpět a připevněte se šrouby.

Zvedl jsem podobné šrouby pod křížovým šroubovákem, takže až příště nebudou problémy s demontáží. Dejte šrouby na místo. Pokud jsou po demontáži vysoušeč vlasů na plastu otřepy, můžete je oříznout ostrým skalpelem nebo jej vybrat a vyzvednout je na ně.

To je místo, kde je dokončena demontáž a oprava vysoušeče vlasů. Dávám jí ahoj a vstup k lásce. Jsi pro mě nejlepší na celém světě!

Mistr pájení mentálně s vámi. úspěšné opravy!

Jak opravit vysoušeč vlasů na vlasy vlastními rukama

Vysouvačka vlasů, stejně jako jakékoli domácí spotřebiče, má schopnost stát se nepoužitelnými, v tomto článku vám řekneme, jak opravit vysoušeč vlasů na vlasy vlastními rukama a nenese jej do služby, odkud si vezmou spoustu peněz vy.

Design fénu

Než vám řeknete, jak vyrobit vysoušeč vlasů, popíšeme jeho design. Moderní vysoušeče vlasů z Rowenta (Ravent) a další výrobci, uvnitř jsou následující prvky:

 • Elektrický motor;
 • fanoušek;
 • spirála (topný prvek);
 • ovládací panel (spínače a spínače rychlosti);
 • kabel pro připojení k síti prostřednictvím zásuvky.

Jak můžete soudit podle výše uvedeného seznamu prvků, zařízení má velmi jednoduchý design, takže není obtížné rozeznat vaši jednotku sami a opravit vysoušeč vlasů vlastními rukama.

Následující věci se hodí z nástrojů. multimetr, šroubovák je plochý nebo kříž (v závislosti na struktuře) a malé páječky.

Příčiny poruchy a možnosti jejich eliminace

Vzhledem k tomu, že design je velmi jednoduchý, existuje jen velmi málo příčin poruch, jsou hlavně následující:

Problémy s kabelem

Neexistuje žádné jídlo a vysoušeč vlasů není spuštěn. v tomto případě se nejprve ujistěte, že integrita kabelu a zda je v zásuvce energie, protože to potřebujete multimetr, v extrémních případech bude běžný indikátor šroubovák bude Pomoc.

Pokud existuje jídlo, ale vysoušeč vlasů nezačne, pak je nutné provést úplnou kontrolu kabelu, možná jste ho někde zabili nebo ho odřízli. Stránky, které jsou nejzranitelnější, jsou místem vstupu kabelu do těla a místo připojení s vidličkou.

Pokud je vše v pořádku s kabelem, budete muset rozebrat pouzdro zařízení.

Jakmile to analyzujete, zkontrolujte umístění kabelu s vnitřními prvky, často se stává, že drát jednoduše zmizel z motoru a pak bude veškerá oprava snížena na malé těsnění.

Co dělat, pokud jsou všechny kontakty v pořádku a vysoušeč vlasů stále nechce začít? Pomocí elektrického obvodu modelu je nutné zkontrolovat své prvky na značce použitelnosti. pojistky, rychlost a režimy spínač, zapnuto a vypnuto tlačítko. Když je pojistka spálena, existují situace, a proto se vysoušeč vlasů nemusí spustit. V tomto případě pomůže výměna prvku, pouze správně vybrat, vlastnosti by měly být identické nebo ne méně než vlastnosti, které byly.

Stává se to také a naopak po zapnutí se vysoušeč vlasů nechce vypnout, zde je problém pouze s přepínačem. Když v./Vypnuto. Je nutné rozebrat vysoušeč vlasů a vyčistit kontaktní pole prvku nebo vyměnit v případě rozpadu.

Problémy s ventilátorem

Ventilátor se netočí nebo pomalu získává na síle. v každém případě budete muset rozebrat vysoušeč vlasů, abyste se dostali k ventilátoru.

Nejprve zkontrolujte, jak čistý je vysoušeč vlasů, někdy se nemůže odpočinout kvůli vlasům, které jsou na něm navinuty.

Demontujte samotný ventilátor a proveďte čištění kapitálu, protože existují modely, kde jsou v tomto prvku instalovány filtry, které je třeba také vyčistit.

Pokud tato opatření nepomohla, pomůže to pouze úplná náhrada, protože ji často nelze opravit samostatně.

Poruchy motoru

Během provozu vzniká vůně kabeláž z vysoušeče vlasů nebo v oblasti elektrického motoru je v jiskrách skluz. možná nejnepříjemnější porucha pro ty, kteří sami doma opravují vysoušeč vlasů.

Před pokračováním v opravě pomocí testeru určete, že porucha je spojena s motorem. Můžete zapomenout na nezávislou opravu, samozřejmě, pokud pochopíte tyto problémy, můžete zkusit.

Nejlepší je však tento prvek nahradit nebo jej vzít do dílny.

Problémy topného prvku

Studený vzduch vychází z vysoušeče vlasů místo horkého. celý problém je skrytý ve topné spirále, která s největší pravděpodobností vyhořela a přestala fungovat.

V tomto případě se vysoušeč vlasů opravuje následujícím.

Můžete se pokusit opravit tento prvek, ale to pomůže hodně, protože zařízení přestane opět pracovat za pár měsíců. Nejlepší je koupit novou vysoušeč vlasů, aby se zabránilo neustálým poruchám v tomto prvku struktury.

Řekli jsme vám z toho, jaké důvody, proč vaše vysoušeč vlasů nemusí fungovat a jak opravit vysoušeč vlasů na vlasy rukama. Pokud si nejste jistí ve své schopnosti, můžete zařízení připsat technické službě, kde máte zaručeni, že všechny problémy odstraníte.

Opravujeme vysoušeč vlasů v domácnosti: Jak to udělat bez zbytečných nákladů

V arzenálu každé ženy je nepostradatelný asistent při vznášení krásy. fén účesu. Pokud selže, zdá se, že existují pouze dvě možnosti: hodit a koupit si nový nebo jej připište specialistovi na opravu. Ukazuje se však, že se dokážeme vyrovnat s většinou poruch chyb, zejména s přinejmenším minimální dovednosti při práci s elektronikou.

Vysoušeč vlasů vlasů

Každý fén má motor vybavený oběžným oběžným vozem a topným prvkem. Funkčnost oběžného kola spočívá v sání vzduchu ze zadní části zařízení. Vzduch proniká přes topení a je uvolněn z přední strany. Kromě toho je vysoušeč vlasů vybaven běžcem režimů přepínání a prvků, které chrání topení před přehřátím.

Základem ventilátoru zařízení je DC typu Electric Clock typu DC. Různé modely mají své napětí 12, 18, 24 a 36 voltů. U některých modelů je také elektrický motor, který pracuje s variabilním napětím 220 voltů. Motor je poháněn prací samostatné spirály. Konstantní napětí je dáno diodovým mostem připevněným k závěrům elektrického motoru.

See also  Jak změnit čas na troubě Hansa

Ohřívač účesu, a konkrétně. jeho rám, je deskami nekombrustibilního materiálu, který nekomplektuje proud. Má na tom spirála Nichrome. Počet jeho sekcí závisí na tom, kolik provozních režimů se zařízení vypočítává.

Horký ohřívač potřebuje neustálé chlazení v důsledku vzduchu procházejícího flanem. Při přehřátí může spirála hořet. Návrh fénu proto zohledňuje nezávislé vypnutí, když je dosaženo kritické teploty, což je poskytováno termostat. Jedná se o pár kontaktů uzavřených na sobě, umístěné na bimetalické platformě. Termostat je umístěn na ohřívači vedle výstupu, takže během provozu je neustále foukán odcházejícím horkým vzduchem. Pokud je překročeno přípustné vytápění, jsou kontakty odděleny na bimetalické platformě a zastavení vytápění. Po nějaké době je termostat ochlazen a řetězec je opět uzavřen.

Některé modely pro ochranu jsou navíc vybaveny jednorázovým zařízením. Vypálí, pokud se optimální teplota překročí a potřebuje nahradit.

Téměř všechny kadeřníky mají zpravidla téměř stejné schéma:

 • Ohřívač se skládá ze tří spirál: H1, H2 a H3. První spirála dodává motor pro napájení, další dva poskytují vytápění.
 • V poloze „nahoru“ SW1 se schéma neobdrží. V poloze vysoušeče vlasů funguje na minimálním výkonu: napájení je dodáváno přes diodu VD5, která odřízne jednu polovinu vlny střídavého napětí, je zapnutá pouze jedna topná spirála H2 (ne na plnou energii),, “ Motor se otáčí při nízkých rychlostech.
 • V poloze posouvadla pracuje ve středním výkonu: Dioda VD5 je krátká, obě poloviční vlny střídavého napětí jsou přijímány v obvodu, spirála H2 pracuje v plném výkonu, motor se otáčí při jmenovitém rychlosti.
 • V pozici fénu pracuje na maximální možné síle, protože je připojena spirála H3. Když je tlačítko stisknuto, topné spirály H2, H3 jsou odpojeny a motor stále funguje.
 • Diody VD1-VD4 jsou usměrňovačem dvou sil. Indukční cívky L1, L2 a kondenzátory C2, C3 snižují úroveň rušení, ke kterému nevyhnutelně dochází během práce sběratelského elektrického motoru. F1, F2 je termostat a termostat.

Příčiny poruchy a způsoby, jak je eliminovat

Existuje několik typů poruch, které mohou doma nezávisle opravit. Zvažte je podrobněji. Poznámka! Jakákoli práce by měla být prováděna s vysoušečem vlasů odpojeného od sítě.

Problém s kabelem: Jídlo není dodáno a vysoušeč vlasů nezačne

Nedochází k žádnému napájení napětí. Pravděpodobně problém v napájecím kabelu.

Před opravou musíte pečlivě prohlédnout kabel po celé délce, počínaje od síťové vidlice do pouzdra, pro viditelné poškození. Pokud to mají, musíte snižovat web s poškozením a připravit konce kabelu. To se obvykle ukáže jako jediná porucha a po jeho eliminaci se vysoušeč vlasů znovu funguje.

Ventilátor se vůbec netočí nebo získává dynamiku, ne dostatečně rychle

Možná selhání motoru. Nejčastěji je to způsobeno tím, že na hřídeli skončil vlasový motor. Chcete.li je odstranit, musíte oběžné kolo rozebrat. Pokud potřebujete, musíte udělat to samé. Popadněte oběžné kolo za základnou prsty, vytáhněte z vysoušeče vlasů a vyjměte.

Chci od sebe přidat, že nejvhodnějším způsobem, jak zkontrolovat elektrický motor pro vaši vlastní bezpečnost, je jeho demontáž s následným připojením k napájení, které je chráněno před možným zkratem. Pokud nedochází k rotaci motoru, zkontrolujte pomocí multimetru vinutí a jejich integrity. Pokud najdete problémy s vinutím, je lepší pouze nainstalovat nový motor. Samozřejmě se můžete pokusit znovu převinout staré. Ale to je spíše vhodné pro svou vlastní zábavu, zvýšit jemné motorické dovednosti.

Porucha motoru: Vůně spalování kabeláže, proklouznutí jisker

Někdy, když z toho vysoušeč z něj voní pálením. V takových případech může být dokonce i foukání vzduchu příliš horké. Nejjednodušším důvodem je to, že hřídel motoru navinul vlasy. Musí být naléhavě a přesně extrahovány. Mohou truchlit a poškodit spirálu, což povede k rozpadu motoru. Stejné vlasy během hoření mohou způsobit jiskry.

Jak rozebírat flan Infiniho jednotky

Jak rozebírat Flan of Rowenta Studio Dry 2000

Opravte Fenarowenta #FenRowenta #RowentaStudidry2000 Další videa na opravu jevů najdete zde.

Jak rozebírat opravu účesu CV8060A Oprava Rowenta

Jak rozebírat opravu opravného účesu CV8060A Oprava účesu Rowenta.

Demontáž a oprava nevegetabilního nenávistníku Rowenta

Snažil jsem se ukázat, jak rozeznat neomezený vyspělý účes, oprava je sekundární, není nic komplikovaného 4 diody.

Jak rozebírat Flan Rowenta Pro 2200 W

Demontáž domácnosti vlajky Rowenta Pro 2200 W. Krok za krokem, jak rozebírat vysoušeč vlasů asi 2200 wattů. #Feng #jak najít #DISASSEMBY.

█ Demontáž vysoušeče skrytých západků / kontaktní skupiny / oprava účesu

Skrytá západka. Kontaktní skupina Hlavní cíl demontáže. Síťový drát se naklonil, vysoušeč vlasů funguje pouze.

Oprava Feen. Rychlé a jednoduché. Obratné ruce. Nezapomeňte na dráty. Thermo je smršťování. Zlomenina drátu.

Který se nejčastěji rozbije ve fénu? Jak rychle a jednoduše nainstalovat a eliminovat problém?. Sledujeme v tomto videu.

Demontáž navádění a náhrady vodiče Rowenta CV5512.

Demontáž navádění a náhrady vodiče Rowenta CV5512. Naše společnost je nový život Electronix Oü Oprava domácího vybavení, kávovarny, televizorů.

Opravte a demontáž kopce Rowenta Brush Active Shine CF9320D0 Vysoušeč vlasů

Ahoj všichni, přátelé! V tomto videu jsem popsal dostatečně podrobně všechny problémy související s demontáží a opravou.

Jak rozebírat Philips ThermoProtect 2100

Opravte Physaphilips #Jak si vybrat fenclips #Repair Physimoma #PHILIPS. Jiné video rafinace naleznete.

Demontáž aktivity Brush Roverta

Demontáž navádějícího kartáře Roverta Brush Active 1000.

Jak rozebírat Flan Aurora AU203

Opravte_fena_aurora #aurora Ostatní videa na opravu videa najdete zde.

Oprava DIY vlasů na vlasy

Pravidlo, kadeřníky zobrazené ve videu nejsou drahé a časté opravy v částce po 1.5-2 let jim zablokuje stát.

Jak rozebírat vlasy vysoušeč vlasů Babyliss Pro Bab 5559

Demontujeme vysoušeč vlasů pro sušení a styl vlasů Babyliss Pro Bab 5559 Podpora #animamasterClass Qiwi: https: // qiwi.ME/AnimamasterClass Yandex.

Jak rozebírat vlasy vysoušeč vlasů Vlasy Hlasovka květiny keramické iontové A03

Demontujeme profesionální vysoušeč vlasů pro sušení a položení květin na hlasové cesty keramické iontové, aby podporovaly #animamasterclass qiwi kanál.

Feng hřeben Rowenta CF 9220

Fenglashh ve tvaru Rowenta CF 9220 Brush Active 1000 CF 9220 pro styling, jako stylista. Automatická rotace štětce. sušení a.

Jak rozebírat Philips

Prohledal jsem v otevřených prostorech, jak rozeznat, a také sbírat toto zařízení. Nenašel jsem nic dobrého.

Feng Rowenta CV 8547 Nemaže

Otvírák horkého vzduchu se zlomil. Žádná rezerva na prodej. Opravte extrémně líný. Pájel rozostření.

Vlasy vlasů

Jednoduchá porucha účesu. Téměř každý může provádět opravy.

DIY účes

Oprava kabelu potravin ve Vitek VT-1338 SR.

Demontáž vysoušeče vlasů Bosch

Demontáž a montáž typu Bosch: CTHM10 1000W účes.

Jak odstranit oběžné kolo z vysoušeče vlasů

K tomuto videu jsou dodatky. Zde je odkaz https: // youtu.BE/KR0O9P5AIWS.

Oprava DIY vlasů na vlasy

Feng opravána sama), pokud se vysoušeč vlasů přestal foukat a začne se zahřát, vy))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Rower GV 4030

Na základě výsledku se tlačítko odpojení pro horký vzduch rozbilo. roztavil zbývající pařez a zaplavil vše lepidlem.

Správná demontáž účesu Philips.

Jak jsem vyřešil vyspěvatele z nesprávného videa. Analýza a podrobná sestava vlasů. Kupte si nový vysoušeč vlasů od.

Muz 5 oprava feng štětce

Muz 5 fen breap částečná oprava, demontáž, čištění.

Oprava ovládání suchého salónu Philips

Link Philips Link. http: // ali.ONL/1G7A Analyzujte vysoušeč vlasů, opravujte účes Philips a sbírejte zpět. V.

Feng štětce Rowenta CF8213

Objednávka: 499852 od 27.09.2016 20:30 Kód produktu: 529818.

See also  Zigzag nefunguje ve šicím stroji

Jak rozebírat Flan Dewal Ergolife 03-001

Demontujeme vysoušeč účesu pro sušení a styling vlasů Dewal Ergolife Model 03-001 Podpora kanálu #animamasterclass Qiwi:.

Jak rozebírat a opravit vysoušeč vlasů Scarlett

Oprava kabelu a eliminace spínače nezveřejnění.

Jak rozebírat vysoušeč vlasů pro sušení a styl vlasů Babyliss Pro Bab 5559e

Demontujeme vysoušeč vlasů pro sušení a styl vlasů Babyliss Pro Bab 5559e Podpora #animamasterClass Qiwi Channel: https: // qiwi.Já/animamasterClass Yandek.

Oprava zvlnění Rowenta

Demontáž zvlnění železa, obnova a opravy napájecího kabelu.

Oprava vlasů usměrňovače (curling) babyliss. Oprava narovnávače vlasů (curlingové železo) Babyliss.

Můj Instagram. https: // www.Instagram.com/igara_/?hl = ru, udělejte to sami v nadpise. opravte vlasy na vlasy vlastními rukama.

Oprava DIY vlasů na vlasy. Jak rozebírat vysoušeč vlasů.

Feng#oprava phatelavolos https: // youtu.BE/IEBX6ZKE97G. Posílení verandy. https: // lp.SolarGroup.pro/BNR263. Investice v budoucnosti. Projekt.

TYZH PRAPINACTOR. Fenaris PhD 2038ti nefunguje

Nástroj ve videu (rozbalte popis):. ADM30 Multimeter: https: // goo.GL/3JD1OJ. šroubovák: 1. https: // goo.GL/TJXNR0 2. https: // goo.GL/WGUIBM.

Oprava feng bosch cthm10

Důvod opravy, přehřátí vysoušeče vlasů. Oprava Feen.

Demontáž Scarlett SC-HD70I50 vysoušeč vlasů

Jak rozebírat Scarlett SC-HD70I50 vysoušeč vlasů, skryté zástrčky.

Jak rozebírat vysoušeč vlasů?. Expertbyt

Dnes se popularita nezávislé opravy malých domácích spotřebičů neustále zvyšuje. Kromě toho existují různé situace. Například musíte naléhavě rozebrat Flan Bosch, Philips nebo Rowenta, ale po ruce neexistují žádné pokyny. Co v tomto případě dělat? Dnes se vám o tom pokusíme říct více.

Jak rozebírat Philips?

Někdy po neúspěšném pádu nebo po další mechanické expozici toto zařízení přestane fungovat. Pozoruhodnou cestou z této obtížné situace bude úplná demontáž vysoušeče vlasů. Chcete vědět, jak vymyslet fén? V tom není nic komplikovaného, ​​hlavní věcí je sledovat fáze instrukce.

Prvním krokem je demontáž případu. Ve většině modelů (například v Rowenta Pro 2300 a Braun 3536) je odhalen dvěma identickým polovinám. Abychom dodržovali bezpečnostní pravidla před odšroubováním šroubů, je nutné odstranit elektrickou šňůru z výstupu.

Obvykle je případ zařízení uchováván na jednoduchých kovových šroubech. Mohou být s nestandardními hlavami ve formě plus, vidlic nebo hvězdiček. Proto se před demontáží na volant Philips budete muset postarat o dostupnost nezbytného nástroje.

Po otevření zařízení najdete vnitřní mechanismy zařízení, které jsou zodpovědné za jeho nepřetržité fungování. Pokud se vysoušeč vlasů zlomil, bude v těchto detailech skrytá příčina zhroucení. Některé modely mají navíc další úchyty ve formě západků a skrytých šroubů skrytých pod dekorativními obloženími.

Chcete vědět, jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control? Chcete.li to provést, musíte se seznámit s jeho vnitřním zařízením a pečlivě zkontrolovat všechny podrobnosti. Nejběžnějším zhroucením mnoha zařízení je poškozený napájecí kabel. V přítomnosti spalovacích částí nebo zlomenin bude nutné je proplétat.

Hlavním vnitřním prvkem jakéhokoli vysoušeče vlasů je ventilátor. Je přinášen do operace elektrickým motorem a přitahuje vzduch speciální dírou s mřížkou. V některých případech je rozdělení zařízení spojeno s jeho znečištěním, proto by se v přítomnosti prachu mělo důkladně vyčistit.

Vzduch prochází topným prvkem. drát, který je navinut na termostat. Mělo by to mít celý pohled. V přítomnosti prasknutí části by měly být zkrouceny nebo pájeny.

Některé modely (například Babyliss Pro) jsou vybaveny omezovačem, který neumožňuje zařízení sát dlouhé vlasy a jiné klly.

Může také ucpat, když zařízení pracuje nesprávně.

Pokud je zařízení zahrnuto do sítě napájení a jsou viditelné jiskry, pak to znamená rozpad motoru. Tento problém lze vyřešit výměnou vinutí mědi a diodovým mostem. Je však obtížné provést takové opravy doma, takže v tomto případě byste měli kontaktovat dílnu.

Chcete vědět, jak rozebrat přírubu Rowenta Brush Active 1000? Návrh tohoto zařízení má ve srovnání s obvyklým vysoušečem vlasů několik nuancí. Abychom prohlédli vnitřní prvky a mechanismy v případě rozpadu, je nutné provést několik jednoduchých akcí:

 • Odstraňte plastovou trysku z přední části zařízení, protože dále narušuje demontáž. K tomu musí být hladce přesunut doprava a doleva, dokud se zcela odpojena od zařízení;
 • Při odstraňování plastového kroužku se nedoporučuje používat šroubováky a jiné nástroje, protože mohou poškodit kryt a nechat na něm viditelné škrábance;
 • Poté, co potřebujete odstranit zadní trysku, která narušuje demontáž zařízení. V tomto případě by nemělo být vyvinuto velké úsilí, protože to může vést k jeho zhroucení;
 • Moderní modely kadeřníků mnoha známek (Rovent, Remington, Scarlett a další) nemají na pouzdru kovové šrouby. Dvě části vysoušeče vlasů jsou namontovány pomocí západků. Aby bylo možné je oddělit, měly by být obě poloviny pouzdra odloženy od sebe navzájem, zatímco se otáčí.

Abyste se nemuseli opravit domácích spotřebičů, musíte si koupit dobrý vysoušeč vlasů.

Který z nich si vybrat z celé odrůdy na trhu? Před nákupem je nutné věnovat pozornost pověsti značky, protože pouze dobře známí výrobci se zabývají výrobou kvalitních produktů.

Dalšími kritérii výběru jsou napájení, počet provozních režimů, funkce dodávky studeného vzduchu.

Řekli jsme vám o základních vlastnostech vnitřního zařízení vysoušeče vlasů, takže byste neměli mít otázky o tom, jak rozeznat flan dni drsného aktiva a dalších značek. Nezapomeňte však, že s nezávislou opravou malých domácích spotřebičů byste měli pozorovat bezpečnostní pravidla a nezapomeňte získat napájecí kabel ze zásuvky.

Odpovězte na Ildar67 v „odpadkovém koše na odpadky“ ⁠ ⁠ ⁠

Jednou jsem navštívil, při příležitosti vzácných setkání byla uspořádána kapitálová hostina. Jako výsledek. Vše v palivovém dříví. A pak si majitel vzpomněl. “Tykhkomtaterikhchik”. Říkáme, že jsme předali počítač na opravy, nemohli jsme to udělat ve službě, diagnóza „vypálená“. Možná vypadáš?

Do prdele. „Made“ pro opilce vůbec jako červený hadr pro býka. Ale okamžitě jsem řekl, že nejsem ve stavu, jestli tak. Oni sami mají vinu.

Majitel říká dobře, počítač stále stojí za vydání, vypadáte a my vás držíme, aby nespadlo.

Pitva se ukázala. Procesor AMD má několik (asi 10) nohou a v tomto stavu byl vrazil do zásuvky. Zdá se, že v místních službách také nevadí.

Nevím, jak se mi to podařilo udělat v tomto stavu, ale narovnal jsem nohy z procesoru a nikdo se nerozložil, počítač získal. Nejasně si pamatuji dvojitý obrázek a třást ruce. A je dobré, že jsem si něco vzpomněl, jinak by další den do pekla věřil, že jsem to udělal.

Pokud se někdo nesetkal, zde je obrázek z internetu, který pochopí rozsah potíží.

Stručně o designu

Než budete chtít opravit vysoušeč vlasů doma, musíte se alespoň seznámit s jeho zařízením obecně. Moderní model technologie se tedy může skládat z následujících prvků:

 • elektrická šňůra pro připojení k zásuvce;
 • přepínač nebo spínač rychlosti;
 • fanoušek;
 • Vytápěcí prvek (spirála);
 • motor.

Jak vidíte, návrh zařízení není vůbec komplikovaný, takže pokud chcete opravit vysoušeč vlasů sami, neměly by se nastat potíže s opravou. Dále zvážíme všechny hlavní poruchy, které se mohou vyskytnout, a podle každé poruchy vám řekneme, jak to opravit. Z nástrojů budete potřebovat multimetr, šroubovák (nebo hvězdička) a možná i pájení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS