Jak rozebrat Rowenta CV 7430

Zpětná vazba: Fén Rowenta CV 7430. Profesionální péče

Myslím, že začít s tím, že Fén Rowenta CV 7430 s funkcí ionizace vzduchu a speciálně navrženým jemným systémem sušení mohou být přiřazeny třídě profesionálních zařízení pro péči o vlasy. Tak opravdu, co to nechodí. Předtím jsem měl naprosto obyčejný malý, skládací vysoušeč vlasů Vitek, který podporoval tři režimy teploty: studený, horký a velmi horký. Sloužil mi 6 let a byl jsem docela potěšen.Ale moji přátelé byli na úkor dalšího názoru a další plány, v souvislosti s tím, jakou příští dovolenou mě dokončili jako dárek pro tento zázrak technologie z Rowenty. Můžu okamžitě říci, že nemocným fénem se týká profesionální nebo některé skládací rukojeti může jít a řeč. Veškerá fén je velmi velká a tolik “inteligentních”, že po jeho předchůdce se ještě objal, že ho vezme do rukou. Ale jak říkají, celá věc techniky, dobře, samozřejmě návyky.

Začnu příběh o samotném zařízení CV7430, možná s popisy krabice a soupravy, v něm příchozí: krabice na vysoušeči vlasů je poměrně těžkopádná, zřídila konstrukci, v jeho složeném, v souvislosti s tím, ona Měl jsem trochu a zachránil, pro které se omlouvám:

Ze strany krabic jsou namalovány, přesněji zobrazují hlavní výhody modelu:

Как разобрать фен Rowenta Studio dry 2000

Na zadní straně namalované o hlavní rozlišovací způsobilé kapacitě vysoušeče vlasů. Respektovat funkci. Podrobněji o samotné funkci, řeknu níže a příběh o tom na krabici je vyroben ve třech jazycích: angličtina, ruština a ukrajinština:

Všechno je docela vizuální.V krabici, navíc k uživatelské příručce, vyrobené v různých jazycích (ruština, včetně) existuje certifikát kvality výrobku. Které hlásí, že vysoušeče vlasů jsou vyrobeny v Číně, pověřené firmou “postel” (Francie), stejně jako produkt má průměrnou životnost. 2 roky:

Fotografie uživatelské příručky, která vám poskytne bohužel, protože zacházím s lidmi, kteří ji otevírají pouze tehdy, pokud máte neřešitelnou otázku a problémy s přístrojem. V tomto případě je fénem velmi snadné řídit a používat, protože kdysi otevírá vedení, jsem někde záležitost, a nemohl jsem najít.

Vlastně o konfiguraci zařízení: Kromě zařízení, dvě trysky zahrnují: 1 masáž pro dávání objemu. Mimochodem, masážní hlavy nemají plastu a pogumované, vychutnat si příjemné a pohodlné

2 standardní tryska pro instalaci s tím vypadá takto:

Tryska je spolehlivě pevná v této poloze, ve které je vhodné použít a neotáčí

Zadní malý gril, který zabraňuje vlasům do sušení vysoušeče vlasů:

Kabel vysoušeče vlasů je dostatečně dlouhá, se standardním euro-vidličkou, stačí, abych ji několikrát zabalil do procesu sušení. Není třeba stát na výstupu nebo vytáhnout adaptér přes místnost.

Nyní o funkcích. Všechny ovládací klávesy jsou aplikovány na rukojeti vysoušeče vlasů. A kde kliknout tak, že neexistuje žádný problém.

Vlastně zvládnout. A trochu o funkcích označených čísly: 1. Průtok studeného vzduchu. Myslím, že není nutné popsat, každý ví, proč to.2. Respektovat funkci. Po spínání tohoto spínače se zelené světlo rozsvítí a vysoušeč vlasů se změní na mírný režim, který umožňuje ušetřit maximální vlhkost ve vlasech, stejně jako jim přinést minimální poškození. Tento režim znamená optimální teplotu sušení 65 stupňů a rychlosti přívodu vzduchu 15 m / s.Zvykám si na starý vysoušeč vlasů, suché vlasy převážně chladný vzduch, takže i taková teplota se mi zdá být horký. Tato funkce je však ideální pro vytváření pokládání.

Teplotní spínač.Vysoušeč vlasů znamená čtyři teploty sušení (nepočítají funkci respektu): studené, první. mírně teplý (někde stupňů 20-25 na pocity), druhý. Teplé a třetí. horký. 4. Spínač rychlosti “foukání”.Rychlost se liší od 0 do 2.S 0 fénem nefunguje, první rychlost je průměrný (používám to nejčastěji obsažené s první teplotou, to znamená, že jsem se jednoduše zapnuli vysoušeč vlasů do výstupu, přeložím spínač rychlosti do polohy 1 a pokračujte v suchu ), druhá je spíš jako nadzvuková nebo bouře v poušti. Skude okamžitě, ale žádný stohování při takové rychlosti nemůže být řeč. Mám vlasy od ní jako sláma a držet se v různých směrech. Ideální, když mám hlavu před nejjednodušší, pár minut a jsem připraven k podnikání, a vlasy mohou být shromažďovány v ocasu.

Výhody návrhu, kromě dlouhé šňůry, je k dispozici hák pro zavěšení vysoušeče vlasů na vhodném místě, protože on sám je velmi těžkopádný. Tento “Ucho” je vyroben z plastu a je pokračováním těla, proto to není ani pro žádný hák, který můžete stále viset.

Jak rozebrat a opravit fén na příklad různých modelů

Každá vysoušeč vlasů má hlavní komponenty v designu. Bez nich nebude splnit jeho funkce. Konstrukce obsahuje uzly a části, které pomáhají provádět sušení vlasů absolutně jakoukoliv délku. A modely s iontovou ikonou umožňují provádět nejlepší účesový styl.

Ačkoli každý model má své vlastní přepínače, outdoorový vzhled však působí stejně bez ohledu na to. Podle odborníků je nejobtížnější detail zařízení tyristor, proto je možné opravit nezávisle bez problémů.

Algoritmus demontáž

Oprava musí začít běžnou kontrolou zařízení, tj. Diagnostická. Algoritmus:

 • Všechno to začíná s zásuvkou. Podívejte se: Zda je spalování kontaktů nebo jsou ztenčené. Pokud si všimnete jakékoli poruchy, pak potřebujete zametat nebo pozastavit. Zkontrolujte zástrčku v kontaktu s nějakým úsilím.
 • Další je napájecí vodič. Diagnostika musí být prováděna v místě, kde je součástí rukojeti zařízení. Zde můžete detekovat blok kontaktů. Z toho do samotného vidlice by mělo být zkontrolováno za přítomnost izolace nebo poškození rozruchu.
 • Nejčastěji, demontáž tohoto zařízení začíná demontáž. Konstrukce skříně je vyroben ze dvou poloviny, spojující se šrouby a před tryskou. speciálně zamýšlené západky. Demontáž musí být pečlivě užívána, protože tyto západky mohou být porušeny. Existují také šrouby, které jsou skryté samolepkami, plastovými vložkami a odnímatelnými kryty.
See also  Stroj prochází stehy a trhá vlákno

Důležité! Téměř všechny modely řeky mají stejný vzhled, jejich demontáž se provádí stejným způsobem jako standardní fén. Vysoušeč vlasů se však rozebírá trochu odlišně kvůli některým designovým vlastnostem.

Proto před demontáží, ujistěte se, že si přečtěte pokyny.

 • Fanoušek. Před touto položkou je ochranná mřížka a filtr, který jsou překážkami sušení vlasů. Velmi často může být tato ochranná mříž ucpaná vlasy, takže je třeba vyčistit. Úklid se provádí pomocí malého bruska.
 • Elektrický motor. Pokud tato položka nesprávně funguje, pak celý přístroj bude vyletět. Důvody nesprávného provozu elektrického motoru mohou být: rozpad vinutí nebo statečného mostu diod. Po demontáži jsou vloženy elektromotorové komponenty. Je také důležité vytvořit závěť problémových oblastí, lze to provést ručně.
 • Spirála. Skladem téměř veškerý model má několik spirál, které pomáhají pracovat v různých režimech vytápění. Mohou být obnoveny pájením. Defekty lze okamžitě všimnout. V některých případech můžete nahradit spirálové komponenty vyrobené z nichromových závitů. Mají také podobné vlastnosti.
 • Microcircuits. Existují typy poruchy. Například nadace z Ghetynavse může prasknout. Současně nastane cínová trať. Pozemky, které byly poškozeny, mohou být krmeny, a pak musíte udělat povlak s pájkou. Dalším problémem. nafukování kondenzátorů. Stačí instalovat nové kondenzátory. K dispozici je také možnost poruchových odporů. Stávají se tmy. Je důležité je nahradit.

Pozornost! Pro opravu vysoušeče vlasů je důležité použít pájecí železo. Pokud nemáte takové dovednosti, je lepší kontaktovat specialisty, kteří budou opraveni bez jakýchkoliv problémů. Pokud jste se stále rozhodli opravit vysoušeč vlasů s vlastními rukama, přečtěte si náš článek.

Oprava zařízení společnosti Rowenta, Philips, Ionic, Remington, Dewal a další mají své vlastní potíže, zejména pro ty, kteří nejsou v tom osvíceni. Vzhledem k tomu, že mají regulátory hladkého provozu, spirály jsou vyrobeny ze speciálně zamýšlených slitin. Pokud musí být připojeni, pak jste nepravděpodobné, že to udělat spolehlivě.

Před demontážem této jednotky je nutné najít elektrický obvod. Pokud jste se nepodařilo najít instrukce, můžete brát poradenství se specialistou. Vzpomeňte si na jednoduchou pravdu. rozebrat jakékoli zařízení není obtížné pro jakékoliv potíže, je mnohem obtížnější shromažďovat všechny.

Zvážení problému

Pro demontáž a opravu vysoušeče vlasů je nutné použít křížový šroubovák, šablonový nůž a pájecí železo.

Předpokládejme, že zařízení se vypne při sušení, ale pokud ztratíme šňůru, pak se období začínají fungovat. Problém je v důsledku toho, že drát je přerušen. Musíme určit místo, kde bude drát přerušen. Pomocí křížového šroubováku odšroubujte šrouby, abyste případ demontovali.

Pak musíte získat poplatek a drop dráty.

Pak je důležité najít kus útesu a oříznout. Můžete jednoduše vyměnit kabel.

Sestava zařízení se provádí v opačném pořadí. Postup musí být proveden se zvláštní pozorností. Před prací nezapomeňte odpojit vysoušeč vlasů z elektrické energie. Tento algoritmus pomůže dosáhnout cíle.

Bez nadsázky můžeme říci, že fén žije dnes v každém domě. Tento jemně bzučící příslušenství fouká teplý vzduch, navždy vstoupil do ženského arzenálu, se stal předmětem první nutnosti a je používán nejen pro sušení vlasů, ale také pro pokládku a vytváření určitých typů účesů. Nicméně, někdy nastane okamžik, kdy se něco začíná krize ošklivé, vlna teplého vánek se změní na severní vítr a vnitřní hlas vytrvale naznačuje, že je nutná naléhavá oprava.

Design vysoušeče vlasů

Základní zařízení všech jevů lze považovat za identické. Vypořádat se s ním pod mocí každého člověka, který vlastní nadávkování a základní školní znalosti o elektroenergetice.

Každý fén se skládá ze čtyř hlavních částí:

  Elektromotor. Motory jsou několik druhů. o 12, 24 nebo 36 voltů. To se provádí za účelem zajištění uživatele. Proud ze sítě má napětí 220 V a je nebezpečné pro lidské zdraví. S pomocí elektronického obvodu se sníží napětí, takže oběžné kolo, vstřikování vzduchu do trysky vede z malého stejnosměrného motoru, který je pro lidi naprosto bezpečný.

Vysoušeč vlasů pracuje z elektromotoru, do kterého je z bezpečnostních důvodů dodáváno snížené potraviny

Oběžné kolo vezme vzduch přes štěrbiny v těle vysoušeče vlasů a pohání směrem k trysce

V pokročilých modelech modelu je instalováno několik spirálů pro zajištění provozu zařízení ve dvou nebo třech režimech topení

Je třeba poznamenat, že účinnost zařízení jako celku závisí na soudržnosti práce všech konstrukčních prvků. Pokud je například vzduchový kanál skóroval a rychlost průtoku se zpomalí, spirála bude rozhodně začít přehřátí, což bude mít za následek jeho výstup nebo zvýšená teplota odchozího průtoku. Porucha elektronického obvodu může vést k poklesu napětí na elektromotoru, v důsledku čehož vysouška vlasů nebude fungovat v plném výkonu.

První zmínka o fenyklu je spojena se jménem francouzského kadeřnictví homfrua (a. Godenfroy). Byl to v roce 1888. navrhl, aby jeho zákazníci suché vlasy s patentovaným zařízením pracujícím z “jakéhokoliv zdroje tepla”. V roce 1908, známý berlínský elektrotechnický firma AEG zaregistrovala ochrannou známku “Feng”, který přeložil z německého znamenalo “teplý alpský veter”. První zařízení byla spíše objemná a těžká, tělo se skládalo z kovového pouzdra a váží asi 2 kg.

Prototypy moderní vysoušeče vlasů byly velké a tvrdé

Recenze: Fen Rowenta Moveling CV 4050. Bez něj se nestarám

Subjekt, aniž by to není pro den, je to fén Rowenta. Používám je od roku 2006. Protože mám krátké vlasy, pak musím každý den udělat stohování. Mám rád všechno v něm. Design, barva. Při práci není vrzat a ne taurálitida, i když ne mladý. Dokonce i na samém začátku operace nezvýšil vůni plastů. Fén pohodlné, ne velké a ne malé, je pohodlné držet se v ruce. Není to posuvné. Snadné a co je nejdůležitější, jeho síla je se mnou docela spokojená. Rukojeť je umístěna ve vhodném úhlu. V sadě je stále difuzor, ale v souvislosti s někam se ztratil.

Fén v rozebraném stavu. Pokud je to nutné, může být odstraněna tryska pro nastavení průtoku vzduchu. Při zahřátí vysoušeče vlasů není tryska z teploty teploty deformována a nelétá spolu se vzduchem, jak jsem měl s předchozím fénem. Je snadno připojen a odstraněn.

See also  Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Fotografie ukazuje ochrannou síťovinu. Konkrétně jsem ji zastřelil, aby ukázala, kolik potřebuje pro vysoušeč vlasů. Při nákupu tohoto modelu jsem ani nevěděl, co to může být.

Pod vyměnitelnou síťovinou je filtr, díky kterým prach nechodí do vysoušeče vlasů. Před čištěním můžete vidět celou tuto krásu.

A teď po. Závěr je jasný, proč jsem tak rád, že takovým odnímatelným okem. Takže držím svůj život můj oblíbený Fene. Není přehřátí a snadno “dýchá”.

Na konci rukojeti je smyčka, takže ji můžete pověsit na hák v určeném místě pro něj. Co je velmi pohodlné. Fén tedy leží v celém bytě, pak v koupelně, pak na chodbě.

Vysoušeč vlasů pracuje ve třech rychlostech. Používám pouze druhý. Je to dostatečně silné a horké. První je velmi tichý a klidný, ale třetí jen demoliduje všechno, co je na hlavě). Tak druhý je nejpopulnější. Обозначение скоростей расположено на колесике, которое переключается по часовой стрелке.

Jak rozebrat Rowenta CV 7430

По другую сторону от колесика переключения скоростей, имеется кнопочка благодаря которой фен может нагонять более прохладный воздух. При этом, не травмируя волос. Работает она очень просто, во время сушки просто зажимаете ее и все готово. Сразу же почувствуете поток прохладного воздуха при той же скорости. Те, кто следит за структурой своих волос, такую функцию фена оценят.

Как я уже говорила, фен имеет хорошую мощность 1700W. Для работы фена и сушки волос, этой мощности предостаточно. Так как знаю, что некоторые пылесосы выпускают с силой в 1600W. Сравнения мои, думаю всем понятны).

Советовать эту модель стану. Он простой в пользовании и выполняет свое предназначение.

Opravte fén Rowenta s vlastními rukama

Detaily: Rowenta fénová sušička opravy s vlastními rukama z tohoto průvodce pro Olenord.com.

Dnes, všechny ženy, a často muži používají fén pro rychlé sušení vlasů. Existuje mnoho odrůd těchto produktů, ale zásada provozu a jejich design je stejný, pouze někdy existují malé technické nuance. Pokud přemýšlíte o tom, jak rozebrat Rowenta Studio Dry 2000 vysoušeč vlasů, pak okamžitě varovat, že jeho design není odlišný od jiných analogů, s výjimkou modelů Rowenta CF 9320 nebo 9000, které jsou považovány za jevové kartáče.

Jakýkoliv model ranentního vysoušeče vlasů má hlavní prvky, aniž by nemohly fungovat. Tyto uzly a díly společně provádějí hlavní práci na sušení vlasů jakékoli délky s vynikajícím efektem a některé, s iontovou ikonou. dělat ionizaci vzduchu pro lepší pokládání.

Každý produkt má přepínače, vzhled a číslo, které je odlišný, ale princip provozu je identický.

Podle odborníků je nejchodernější detail zařízení tyristor, takže není těžké opravit vysoušeč vlasů pro sušení vlasů pro uživatele.

Níže uvedený obrázek ukazuje hlavní složky jakékoliv vysoušeče vlasů:

 • fanoušek;
 • Elektrický motor;
 • ochranná mřížka vzduchu;
 • Základem vysoušeče vlasů je topný prvek;
 • tepelně odolná základna;
 • Tlačítko Start;
 • Spínač termostatu;
 • napájecí kabel;
 • Fixtur klepadlo;
 • Kontakty na boty.

Oprava vlasové sušičky jakékoli složitosti začíná vizuální kontrolou produktu. není zde žádný zvláštní rozdíl, to dělá to specialista nebo uživatele, který se odvážil všechno, co dělat s vlastními rukama. Řekneme ve fázích, jak provést diagnózu produktu.

Zpočátku by mělo být pečlivě zkontrolovat zásuvku pro spalování kontaktů nebo jejich rozbití. Pokud jsou detekovány poruchy, kontaktujte nebo vytáhněte, zástrčku je musí zadat s nějakým úsilím a neuznávat se.

Je nutné jej zkontrolovat z místa vstupu do rukojeti.

Demontáž vysoušeče vlasů začíná demontáže pouzdra, která se skládá ze dvou polovin spojujících se šrouby a před tryskou se speciálními západkami. Tyto západky mohou být rozbité, takže je nutné chovat opatrně, kromě toho jsou skryté šrouby, které zavřou samolepky, plastové vložky a odnímatelné kryty.

Model Rowenta Fén Model jsou spíše podobné vzhledu, například model Rowenta Pro 2300 je demontován podobně jako ostatní standardní vysoušeče vlasů, ale vlasové sušičky jsou sally jinak jinak. mají své vlastní designové prvky. To je třeba vzít v úvahu, když jste se shromáždili k opravě produktu sami. musíte pečlivě přečíst pokyny a sledovat video na demontáž vašeho modelu.

Před ním položil ochrannou mřížku a filtr, který zabraňuje požitím vlasů a prachu. Poměrně často se ucpává a musí být vyčištěna malým štětcem. V rozpočtových možnostech je pouze mříž, takže ventilátor může snížit své otáčky v důsledku přítomnosti vlasů a prachu na hřídeli. Čepele zařízení jsou vyčištěny pomocí starého zubního kartáčku a z hřídele je nutné pečlivě odstranit vrtuli a odstranit rány.

Pokud to funguje nesprávně, pak je všechny zařízení zaseknuté, což se děje, když je diodový most zlomený nebo statečný. V některých případech jsou kartáče na vině. došlo k jejich omezujícímu vývoji.

Osa motoru by se měla otáčet bez bití a ve volném režimu, po jakýchkoli opravách, všechny díly tření musí být mazány a problémové oblasti jsou upraveny ručně.

Mnoho modelů má několik spirál, se kterým se provádí provoz odlišného způsobu toku vytápění. Integrita je obnovena pájením a všechny vady jsou snadno detekovány vizuálně. Někdy by se spirály měly být změněny na podobné produkty z nichromových nití s ​​identickými parametry.

 • Základna z GhetyNakse může prasknout, zatímco dráha vyrobená z cínu je přerušena, oprava je vyrobena podle následujících technologií. poškozených oblastí k naplnění, pokrývají posun;
 • Kondenzátory jsou nafouknuty. padají a instalují nové;
 • Vadné odpory okamžitě ztmaví. musí být změněny.

Zde budete používat dovednosti k práci s pájecím železem a tito uživateli, kteří nevědí, jak. doporučujeme vám jít na mistry, v tomto případě rozebírejte vysoušeč vlasů.

Stručně se snažili vysvětlit, jak můžete rozebrat nějaké vysoušeče vlasů z německé společnosti Rowenta, ale chceme varovat, že oprava těchto produktů je pro nezasvěcené uživatele obtížné. Uvnitř takových modifikací jako regulátory hladkého provozu, jako je tlačítko péče, které přeložené znamená “péče”; Spirály jsou vyrobeny ze speciálních slitin, rozbití z nich je obtížné spojit se bezpečně doma. Kromě toho, výrobci vloží speciální priumatické ionizátory a další inovace.

Před zahájením demontáže vysoušeče vlasů je nutné nalézt základní elektrické schéma výrobku, pokud není v přiloženém instrukci, konzultovat se známými odborníky. Nezapomeňte. rozebrat jakýkoliv spotřebič pro domácnost je mnohem jednodušší než pak shromažďovat a narušit interakci všech hlavních uzlů a částí.

See also  Správná instalace ventilátorů v systémové jednotce

V každodenním životě použil velký počet elektrických zařízení, jejichž cílem je usnadnit životnost průměru. Ale jakákoli technika má vlastnost včas, aby selhala. Oprava vlasů lze snadno držet s vlastními rukama doma, neodkazuje do servisního střediska.

Opravte fén Rowenta s vlastními rukama

Detaily: Rowenta fénová sušička opravy s vlastními rukama z tohoto průvodce pro Olenord.com.

Dnes, všechny ženy, a často muži používají fén pro rychlé sušení vlasů. Existuje mnoho odrůd těchto produktů, ale zásada provozu a jejich design je stejný, pouze někdy existují malé technické nuance. Pokud přemýšlíte o tom, jak rozebrat Rowenta Studio Dry 2000 vysoušeč vlasů, pak okamžitě varovat, že jeho design není odlišný od jiných analogů, s výjimkou modelů Rowenta CF 9320 nebo 9000, které jsou považovány za jevové kartáče.

Jakýkoliv model ranentního vysoušeče vlasů má hlavní prvky, aniž by nemohly fungovat. Tyto uzly a díly společně provádějí hlavní práci na sušení vlasů jakékoli délky s vynikajícím efektem a některé, s iontovou ikonou. dělat ionizaci vzduchu pro lepší pokládání.

Každý produkt má přepínače, vzhled a číslo, které je odlišný, ale princip provozu je identický.

Podle odborníků je nejchodernější detail zařízení tyristor, takže není těžké opravit vysoušeč vlasů pro sušení vlasů pro uživatele.

Níže uvedený obrázek ukazuje hlavní složky jakékoliv vysoušeče vlasů:

 • fanoušek;
 • Elektrický motor;
 • ochranná mřížka vzduchu;
 • Základem vysoušeče vlasů je topný prvek;
 • tepelně odolná základna;
 • Tlačítko Start;
 • Spínač termostatu;
 • napájecí kabel;
 • Fixtur klepadlo;
 • Kontakty na boty.

Oprava vlasové sušičky jakékoli složitosti začíná vizuální kontrolou produktu. není zde žádný zvláštní rozdíl, to dělá to specialista nebo uživatele, který se odvážil všechno, co dělat s vlastními rukama. Řekneme ve fázích, jak provést diagnózu produktu.

Zpočátku by mělo být pečlivě zkontrolovat zásuvku pro spalování kontaktů nebo jejich rozbití. Pokud jsou detekovány poruchy, kontaktujte nebo vytáhněte, zástrčku je musí zadat s nějakým úsilím a neuznávat se.

Je nutné jej zkontrolovat z místa vstupu do rukojeti.

Demontáž vysoušeče vlasů začíná demontáže pouzdra, která se skládá ze dvou polovin spojujících se šrouby a před tryskou se speciálními západkami. Tyto západky mohou být rozbité, takže je nutné chovat opatrně, kromě toho jsou skryté šrouby, které zavřou samolepky, plastové vložky a odnímatelné kryty.

Model Rowenta Fén Model jsou spíše podobné vzhledu, například model Rowenta Pro 2300 je demontován podobně jako ostatní standardní vysoušeče vlasů, ale vlasové sušičky jsou sally jinak jinak. mají své vlastní designové prvky. To je třeba vzít v úvahu, když jste se shromáždili k opravě produktu sami. musíte pečlivě přečíst pokyny a sledovat video na demontáž vašeho modelu.

Jak rozebrat Rowenta CV 7430

Před ním položil ochrannou mřížku a filtr, který zabraňuje požitím vlasů a prachu. Poměrně často se ucpává a musí být vyčištěna malým štětcem. V rozpočtových možnostech je pouze mříž, takže ventilátor může snížit své otáčky v důsledku přítomnosti vlasů a prachu na hřídeli. Čepele zařízení jsou vyčištěny pomocí starého zubního kartáčku a z hřídele je nutné pečlivě odstranit vrtuli a odstranit rány.

Pokud to funguje nesprávně, pak je všechny zařízení zaseknuté, což se děje, když je diodový most zlomený nebo statečný. V některých případech jsou kartáče na vině. došlo k jejich omezujícímu vývoji.

Osa motoru by se měla otáčet bez bití a ve volném režimu, po jakýchkoli opravách, všechny díly tření musí být mazány a problémové oblasti jsou upraveny ručně.

Mnoho modelů má několik spirál, se kterým se provádí provoz odlišného způsobu toku vytápění. Integrita je obnovena pájením a všechny vady jsou snadno detekovány vizuálně. Někdy by se spirály měly být změněny na podobné produkty z nichromových nití s ​​identickými parametry.

 • Základna z GhetyNakse může prasknout, zatímco dráha vyrobená z cínu je přerušena, oprava je vyrobena podle následujících technologií. poškozených oblastí k naplnění, pokrývají posun;
 • Kondenzátory jsou nafouknuty. padají a instalují nové;
 • Vadné odpory okamžitě ztmaví. musí být změněny.

Zde budete používat dovednosti k práci s pájecím železem a tito uživateli, kteří nevědí, jak. doporučujeme vám jít na mistry, v tomto případě rozebírejte vysoušeč vlasů.

Stručně se snažili vysvětlit, jak můžete rozebrat nějaké vysoušeče vlasů z německé společnosti Rowenta, ale chceme varovat, že oprava těchto produktů je pro nezasvěcené uživatele obtížné. Uvnitř takových modifikací jako regulátory hladkého provozu, jako je tlačítko péče, které přeložené znamená “péče”; Spirály jsou vyrobeny ze speciálních slitin, rozbití z nich je obtížné spojit se bezpečně doma. Kromě toho, výrobci vloží speciální priumatické ionizátory a další inovace.

Před zahájením demontáže vysoušeče vlasů je nutné nalézt základní elektrické schéma výrobku, pokud není v přiloženém instrukci, konzultovat se známými odborníky. Nezapomeňte. rozebrat jakýkoliv spotřebič pro domácnost je mnohem jednodušší než pak shromažďovat a narušit interakci všech hlavních uzlů a částí.

V každodenním životě použil velký počet elektrických zařízení, jejichž cílem je usnadnit životnost průměru. Ale jakákoli technika má vlastnost včas, aby selhala. Oprava vlasů lze snadno držet s vlastními rukama doma, neodkazuje do servisního střediska.

Krásný fén, na úrovni profesionálů!Velmi spokojeni s touto technikou! Vlasy zůstávají ve skvělé formě!

Hledal jsem dobrý a vysoce kvalitní fén pro naše “škodlivé” a poškozené vlasy a konečně našli. Tento ohromující model byl Rowenta CV 7430. Má vše, co potřebujete pro vlasy jakéhokoliv typu. Na vlastní pěst.

Před měsícem jsem si koupil tenhle fén a nelitoval jsem koho. Vyznačuje se jeho funkčností a bezpečností pro každou lidskou hlavu. Osobně jsem si vždycky vybral věci, jako je tento typ s extrémní opatrností, protože mám taky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS