Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Oprava vysoušeče vlasů S vlastními rukama: Co dělat, pokud spálené, jak rozebrat fén, jak odstranit oběžné kolo (ventilátor), nahrazení spirálové videa

Fén Philips Salon Pro Ceramic: Jak rozebrat doma bez poškození detailů. Obvyklá příčina členění je vlasy uprostřed vysoušeče vlasů.

Složitost jeho nezávislých oprav spočívá v tom, že horní lehký kryt není odstraněn.

Odstranění plastového kroužku

Pro odstranění lehkého pouzdra musíte nejprve odstranit plastový kroužek z výstupní trysky. to je to, kdo pevně drží pouzdro.

Kroužek má čtyři západky umístěné ve vzdálenosti 10-15 mm od vrcholu. Chcete-li je odstranit, potřebujete nástroj, jako je malá plochá čepel nebo skalpel.

Položte čepel, abyste vložili mezi kroužkem a mřížkou, pohybujte dolů a uvolněte západku.

Otáčením tělu vysoušeče vlasů v kruhu, vyčistěte všechny čtyři západky a vytáhněte prsten.

Kroužek sedí velmi pevně, takže je možné, že budete muset porazit kladivem a šroubovákem.

Zásobníky pevně drží plast

Na vnitřním povrchu lehkého pouzdra jsou také západky, velmi malé a silné.

Je nutné hluboce zatlačit plochou čepel mezi pouzdrem a pouzdrem vytvořit malou mezeru. A okamžitě potřebují vytáhnout pouzdro. Úsilí by mělo být velmi významné.

Nyní musíte odšroubovat všechny mince, které udržují zbytek vysoušeče vlasů. Všechny šrouby jsou osm: dva v rukojeti, tři pod odnímatelnou částí vstupní trysky vysoušeče vlasů a další tři, které drží skříň v jeho vrcholu. Pro odšroubování šroubů umístěných v rukojeti potřebujete šroubovák s trojúhelníkovým průřezem.

Pokud se vám podařilo rozebrat fén do takového stavu, můžete začít opravovat.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Pomocí pravítka a nože.

Nicméně, není vždy možné odstranit kroužek a pouzdro. Některé řemeslníci vytvářejí rychlý řez pro pravítko podél spodního povrchu, pak řezané hrany jsou plemeno a odstraněny.

Tato metoda je samozřejmě použita, když “není nic, co by ztratilo”. Během následné montáže jsou podrobnosti velmi pevně připojeny a vůle není v sekci viditelná.

Demontujte vysoušeč vlasů Philips BHD176 Drycare Pro

Googled na téma Jak rozebrat Philips BHD176 Drycare Pro, pracoval 4 roky a zastavil vytápění vzduchu. Dvojice válců, kteří se podařilo najít nejdůležitější věc. jak otevřít případ. V jednom z válců bylo navrženo snížit.

Vzhledem k tomu, že oprava vysoušeče vlasů není relevantní, nelitoval jsem, že vzhled bydlení potřeboval pochopit, jak se otevírá.

Začátek. dva šrouby s trojúhelníkovými samo-kreslími, jsou zřejmé. Také odstranil mříž zezadu, otočte.

Phillips v pouzdru Sare Dissemble, šrouby

Ale pak je vše složitější, zejména pokud nevíte, kde jsou latchy trupu speciálně umístěny ve společnosti Philips BHD176 Drycare Pro a podobně.

Západky se ukázaly 4 páry, každý 4-5mm. Měly by být pečlivě utopit něco jako standardní mediátor pro otevření případu smartphonu nebo jiné podobné. Použil jsem kovový šroubovák, pouzdro a západku.

Další fotografií v procesu otevírání Philips BHD176 Drycare Pro bydlení

Philips BHD176 Drycare Pro-případ, jak se otevřít

Philips BHD176 Drycare Pro-případ, jak se otevřít

Obecný pohled na Dropss. Nebudu to opravit, fyzicky všechno je normální, Nagara nebo něco, co není taková věc, znamená to, že tlačítko nebo tepelný senzor není v pořádku, nevím.

Opravte DVD Philips pro 1 den

Objednejte si opravy v našem servisním středisku a získejte dobré zařízení ve stejný den se zárukou na 1 rok

Zjistěte si přesný čas a náklady na opravu děkuji, ne

Přidat komentář

Nechte svou otázku prostřednictvím formuláře zpětné vazby a hlavní zavolá zpět a odpoví bez uložení všech služeb.

Popularita sebe-opravy různých domácích spotřebičů roste: Uživatelé se snaží ušetřit na výzvu k mistrovi z centra servisu. Zejména toto pravidlo se týká malých domácích spotřebičů. Zařízení tak jednoduché, ale někdy může dojít k určitým obtížím. Jak rozebrat fén, například Philips, když nejsou žádné pokyny a doporučení? Pokusíme se vám podrobně říct.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips?

Někdy po neúspěšném pádu nebo za dalším mechanickým dopadem toto zařízení přestane fungovat. Skvělá cesta z této obtížné situace bude kompletní demontáž vysoušeče vlasů. Chcete se naučit, jak rozebrat fén? V tom není nic složitého, hlavní věc je dodržovat stádium instrukce.

Prvním krokem je demontáž případu. Většina modelů (například ROWENTA PRO 2300 a BRAUN 3536) je odhalena dvě identické poloviny. Dodržovat bezpečnostní pravidla před odšroubovacími šrouby, je nutné vyjmout elektrický kabel z výstupu.

Tvar zařízení je typicky udržováno na jednoduchých kovových šroubech. Mohou být s nestandardními hlavami ve formě značek plus, vidlic nebo hvězdiček. Proto před vytvořením vysoušeče vlasů Philips budete muset postarat o dostupnost potřebného nástroje.

Po otevření zařízení najdete interní nástroje mechanismy, které jsou zodpovědné za jeho nepřerušovanou operaci. Pokud se vysoušeč vlasů rozbila, pak bude v těchto detailech skryta důvod pro členění. Některé modely mají navíc další upevňovací prvky ve formě západek a skrytých šroubů skrytých pod ozdobnou podšívkou.

See also  Mixér pro míchání barviva vlasů

Chcete se dozvědět, jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control? Chcete-li to udělat, musíte se seznámit s vnitřním zařízením a pečlivě prozkoumat všechny podrobnosti. Nejčastějším rozpadem mnoha zařízení je poškozená napájecí kabel. V přítomnosti kusů hořáku nebo přestávek bude nutné jej přejít.

Hlavním vnitřním prvkem jakékoli vysoušeče vlasů je ventilátor. Je poháněn elektromotorem a provádí výkres vzduchu přes speciální otvor s mřížkou. V některých případech je členění zařízení spojeno se svým znečištěním, takže pokud je prach, měl by být pečlivě vyčištěn.

Vzduch prochází topným tělesem. drát, který je navinut na termostatu. Musí mít jednosměrný pohled. Pokud máte přestávky, části spirály by měly být zkroucené nebo pájené. Některé modely (například Babyliss Pro) jsou stále vybaveny omezovačem, který nedovoluje, aby zařízení nasávalo spolu se vzduchovými dlouhými vlasy a jinými vozidly. Může také ucpat, když je zařízení špatné.

Pokud se, když zapnete zařízení k napájení, jsou slyšet trhliny a jiskry jsou viditelné, označuje rozpad motoru. Tento problém lze vyřešit nahrazením vinutí mědi a diodového mostu. Pro provedení této opravy je však obtížné, takže v tomto případě byste měli kontaktovat workshop.

Chcete se naučit, jak rozebrat fén kartáč s kartáčem Active 1000? Konstrukce tohoto zařízení má několik nuancí ve srovnání s obvyklým fénem. Aby bylo možné zkontrolovat vnitřní prvky a mechanismy v případě poruchy, musíte provést několik jednoduchých akcí:

 • Vyjměte plastovou trysku z přední části zařízení, protože zabrání demontáži v budoucnu. K tomu musí být hladce pohybovat doprava a doleva, dokud není zcela odpojen od zařízení;
 • Při demontáži plastového kroužku se nedoporučuje používat šroubováky a jiný nástroj, protože mohou poškodit případ a nechat viditelné poškrábání na něj;
 • Poté, co potřebujete odstranit zadní trysku, která interferuje s demontáží zařízení. Nemělo by to být hodně úsilí, protože to může vést k jeho rozpadu;
 • Moderní modely fénů mnoha značek (Roven, Remington, Scarlett a další) nemají na pouzdro kovové šrouby. Upevnění dvě části vysoušeče vlasů se provádí pomocí západky. Pro jejich separaci by měly být dvě poloviny případu vytáhly, zároveň otočit.

Takže potřebujete opravit domácí spotřebiče nezávisle potřebovat koupit dobrou vysoušeč vlasů. Co si vybrat ze všech rozmanitostí na trhu? Před nákupem je nutné věnovat pozornost pověsti ochranné známky, protože pouze dobře známý výrobci se zabývají uvolňováním vysoce kvalitních výrobků. Další kritéria výběru jsou napájení, počet režimů provozu, funkce napájení studeného vzduchu.

Říkali jsme vám o hlavních rysech vnitřku vysoušeče vlasů, takže byste neměli mít otázky, jak rozebrat vysoušeč vlasů z aktiv a dalších značek Rovent Brasse. Nezapomeňte však, že při opravě malých domácích spotřebičů by měla být dodržena bezpečnostní pravidla a nezapomeňte dostat napájecí kabel z výstupu.

Příručka pro opravu vysoušeče vlasů

Dnes málokdy, co žena může dělat bez vysoušeče vlasů. Ale bohužel, najít dobré vysoušeč vlasů je nyní velmi obtížný úkol, často selhávají. Naštěstí díky svému primitivnímu designu, oprava vysoušeče vlasů nepředstavuje zvláštní potíže ani doma.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Téměř všechny vysoušeče vlasů mají podobný design. Skládá se z pouzdra, ve kterém jsou zbývající části umístěny. spínač, motor v kombinaci s oběžným oběžným oběhem a ohřívačem. Napájení vstupuje do zařízení přes napájecí kabel, pak vstupuje do spínače, který má několik pracovních pozic. Napětí od něj přejde do elektromotoru a na topném prvku.

Vzhledem k tomu, že motory používané ve vysoušečech vlasů jsou nízkonapět’ové (určené pro napětí od 12 do 36 V), DC, a v síti, které jsme 220-250 v střídavě, pak proud dodávaný do motoru prochází speciální spirálou Nachází se v topném prvku. Po absolvování spirálií se napětí snižuje do nezbytného, ​​ale proud zůstává proměnlivý, takže vstupuje do diodového mostu, kde se narovnává a až poté, co narazí na elektromotor, nutí jej k otáčení oběžného kola.

Topný prvek je nichromový drát zkroucený do spirály a namontován na rámu tepelně odolného materiálu. Takové spirály v topném článku mohou být několik. Je nutné, aby bylo možné změnit teplotu průtoku vzduchu, přepínací režimy.

Stále v konstrukci vysoušeče vlasů existují dva stupně tepelné ochrany. První je implementován ve formě termostatu, který stojí v přestávce podávacího drátu a nachází se na výstupu ohřívače. Když dosáhne určité teploty, otevře se okruh a vypne přístroj. Po ochlazení zavře řetěz, obnovení účinnosti zařízení. Pokud termostat z nějakého důvodu nefungovalo a teplota pokračuje v růstu, druhý stupeň ve formě řetězce tepelného stehu, který stojí v přestávce, který vypálí a zařízení se vypne. Na rozdíl od termostatu je tepelná elektrická konzola jednorázová část a poté, co je třeba vyměnit spouštěcí.

Na tomto výkresu můžete vidět, ve kterých umístění jsou některé podrobnosti:

Princip vysoušeče vlasů je jednoduchý k hanbě: vzduch přes sací otvory je nasáván oběžným kolem a pohání přes topný prvek, kde se jeho teplota zvýší na úroveň specifikovanou vybraným způsobem provozu. Dále, proud horkého vzduchu prochází tryskou a padá na vlasy.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Ale pro úplné pochopení principu práce je jedna kresba malá. Kromě něj potřebujeme koncept pro vysoušeč vlasů

See also  Jak dát jehlu v šicím stroji

Philips Salon Dry Control ремонт

V budoucnu, při zvažování chyb, budeme ho kontaktovat.

Díky jednoduchému designu a skutečnosti, že se objevila poměrně dlouhá doba (v roce 1950), pro celou dobu provozu, obrovské množství statistik poruch, a všechny možné poruchy vysoušeče vlasů jsou nyní dobře známy. Nebudete muset dělat dlouho, než chcete diagnostikovat a opravit, vše bude trvat maximálně 1 hodinu.

Pro jednoduchost a pohodlí, provést seznam chyb / způsobů, jak je eliminovat, na které se budeme odkazovat na diagnózu. V závorkách jsou uvedeny označení prvků uvedených na schematickém diagramu. Pokud je po “/” nic napsáno, musíte nahradit vadnou položku pracovníkovi.

Otevřete nebo uzávěr v síťovém kabelu / Vyměňte kabel nebo vyřízněte problémovou oblast, připojte vodič a vykazujte ji dobře.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Kondenzátor vzorku (C1) nebo rezistor (R1) /.

Porucha termostatu (F2) nebo tepelného stehu (F1) /.

Selhání tlačítka COLD AIR (SB1) / Vyměňte ji s dobrým. Při výměně věnujte pozornost tomu, že toto tlačítko je normálně zavřeno a pracuje na otevření. Pokud to nepotřebujete, můžete vypnout drát z něj a spojit je dohromady.

Díky rozbití usměrňovače (VD1. Vd4) /.

Chyba vyhlazovacích kondenzátorů (C2, C3) /.

Motoru na hřídeli motoru a vynořil se / rozřezal vlasy šablonovým nožem nebo skalpelem. Udělej všechno čisté, aby nedošlo k poškození oběžného kola.

Sušené lubrikanty na ložiskách motoru / opláchněte je ze starého maziva s rozpouštědlem skóroval v injekční stříkačce jehly a ložisky smear s kapalným silikonovým mazivem.

Otevřeno ve spirálech Nichroma (H1. H3) / Pokud je přestávka vizuálně znatelná, rozebírá a opatrně položte svorky nožem, přes které se připojuje k vodičům a sbírejte je zpět. Pokud to nepomohlo, nebo přestávka je viditelná pouhým okem. vyměňte spirálu na podobný odpor.

Obvodová spirály (H1. H3) Vzájemně / Pokud je rám ohřívač neporušená, změňte spirály do nového, když je detekováno poškození rámečku a nepřítomnost máte stejné pro výměnu. odložit opravy až po lepší časy nebo zlikvidujte fénem.

Topný prvek je silně kontaminován / odpojen od drátů a namočte v roztoku detergentu. Po 2 hodinách jej vyčistěte zubním kartáčkem, opláchněte pod tekoucí vodou a připojte zpět. Před instalací do fén, nezapomeňte ho opatrně vysušit.

Oběžné kolo ventilátoru se zhroutil / vyměňte jej vhodným. Lepidlo nebo pájení zde nepomůže, protože nemůžete objasnit oběžné kolo dobře a bude se rychle zlomit kvůli nově vznikajícím vibracím.

Upozorňujeme, že všechny položky jsou v seznamu diagnostiky.

Aby nedošlo k rozbití hlavy, jak rozebrat fén, musíte se na to připravit předem. Výrobci se snaží komplikovat demontáž svých výrobků, nanesení šroubů s nestandardem (vidličky, hvězdy, trojúhelník) a skrývá je pod nálepkami a zástrčky. Před zahájením demontáže se ujistěte, že máte náhradní kousky s sebou, a ve skutečnosti, že máte bity, které potřebujete.

Před odšroubovacím šroubem odstraňte všechny zástrčky a samolepky z pouzdra. Po odšroubování všech šroubů se můžete pokusit opatrně odpojit poloviny pouzdra pomocí plastové karty (můžete použít libovolnou položku vhodnou pro vás. Je důležité, aby to byl plast. Kov může poškodit odpojené části). Jestliže polovina nedávejte dovnitř, ujistěte se, že jste nenechali chybět žádný dobře smýšlející šroub. Ujistěte se, že nedostatek skrytých šroubů, připevněte více úsilí více a eliminujte přídržné bydlení.

Nový 2021 let

Energetika Ekonomika Philips BHD026 / 00

Navzdory spotřebě energie 1600 W, vysoušeč vlasů rychle a efektivně schne vlasy, jako v 2100 w. To se děje prostřednictvím inovativního fanoušku zařízení. Úspory je 23%. Úzká, 12 mm, náboje vám umožní vytvořit elegantní účes. Zařízení má funkci ionizace, tlačítko foukání za studena. Thermoprotect činí proces bezpečný pro strukturu vlasů, chrání před přehřátím i při práci při maximální rychlosti. Zařízení má dvě vysokorychlostní režimy a tři teplota.

Vysoušeč vlasů má síťový kabel 1,8 m a dutina pro zavěšení. Záruční období po dobu 2 let. Náklady. asi 2000

Philips BHD170 / 00. sušení s nízkým teplotou

Výkonné profesionální přístroje s iontovou technologií termoprotect umožňuje nízkým teplotám rychle osušit a dát vlasy. Úzký náboj (14 mm) odešle vzduchovou vlnu do konkrétních oblastí a zamkne kudrlinky. Rychle suchý a vytvořit objem je schopen zakřivené formy difuzor. Jeho použití chrání vlasy před zmatkem.

Šest teplotních a rychlostních režimů pomůže rovnoměrně distribuovat teplo, ionizace dává hedvábné pisses. Vysoušeč vlasů je vyrobena z vysoce pevnosti ABS plastu, bílá s lesklými šeříkovými vložkami. Síťová šňůra 1,8 m, výkon. 2200 W. Hmotnost. 600 g.

Bezpečnost

Zdá se, že pro nás není nic nového a nepochopitelného, ​​jak dodržovat pravidla základních bezpečnostních předpisů při práci s elektrickými spotřebiči. Ale nezávisle opravuje i takové kompaktní zařízení, jako je vysoušeč vlasů, bude vyžadovat přesnost. A je spojen s elektřinou:

 • Začínáme pouze v případě, že máte dovednosti elektřiny. S jejich nepřítomností je lepší věřit profesionálům.
 • Nezapomeňte přístroj odpojit před sítí. Pro kontrolu použijte rozsah indikátoru nebo multimetr.

Opravte vysoušeč vlasů s vlastními rukama

Tento elektrický spotřebič je velmi populární a často nepostradatelný v každodenním životě. Když se rozbije vysoušeč vlasů, můžete kontaktovat servisní středisko a můžete se pokusit o opravu fén na vlastní pěst. Akumulované zkušenosti s opravou naznačují, že poruchy jsou nejčastěji vyloučeny bez závažných peněžních nákladů. Chcete-li opravit vysoušeč vlasů s vlastními rukama, musíte vědět, jak to funguje a správně rozebrat.

See also  Po tom, kolik vlasů roste po epilátoru

Jak je zařízení uspořádáno

Nějaký fén má motor s oběžným ovladatelem a ohřívačem. Oběžný ovladač nasává vzduch na jedné straně vysoušeče vlasů, po kterém fouká topení a na druhé straně je horký. Také fén má přepínač provozních režimů a prvků pro ochranu ohřívače před přehřátím.

Oběžné kolo; 2. elektromotor; 3. ohřívač; 4. tepelná ochrana; 5. přepínač režimu; 6. napájecí kabel

Pro ventilátory pro domácnost je ventilátor sestaven na stejnosměrném proudovém kolektivním elektromotoru, který je určen pro napětí 12, 18, 24 nebo 36 voltů (někdy existují elektromotory pracující na střídavém napětí 220 voltů). Pro napájení elektromotoru se používá oddělená spirála. Konstantní napětí se získá z diodového můstku namontovaného na výstupech elektromotoru.

Ohřívač vysoušeče vlasů je rám, sestavený z nehořlavých a nevodivých desek, na kterých je nichromová spirála navinuta. Spirála se skládá z několika míst, v závislosti na tom, kolik režimů provozu má fén.

Spirálová navinuta na tepelně odolném rámu

Horký ohřívač musí neustále chladit průtok vzduchu. Pokud se spirálové přehřátí, může se stát překonat nebo požár. Proto je fén je navržen tak, aby se automaticky vypnulo při přehřátí. Chcete-li to udělat, použijte termostat. Jedná se o dvojici normálně uzavřených kontaktů umístěných na bimetalické desce. Termostat je umístěn na ohřívači blíže k výstupu do vysoušeče vlasů a neustále fouká horkým vzduchem. Pokud teplota vzduchu překročí přípustnou, bimetalickou desku otevírá kontakty a zahřívání. Po několika minutách se termostat vychladne a zavře řetězec znovu.

Někdy se termokontraser používá také jako další ochrana. Je to jednorázová a když je určitá teplota překročena, vypálit, po kterém je třeba změnit.

Chcete-li lépe porozumět principu vysoušeče vlasů, můžete tyto dvě videa sledovat (viz první video z 6. minuty):

Schematické schéma

Schéma většiny domácností je v blízkosti výše uvedeného. Zvažte to podrobnosti. Ohřívač je tři spirály: H1, H2 a H3. Prostřednictvím helixu H1 se výkon podává na motoru, H2, H3 Helix slouží pouze k vytápění. V tomto případě má vysoušeč vlasů tři režimy provozu. V horní poloze SW1 je schéma de-energie. Fén pracuje na minimálním výkonu: napájení je dodáváno prostřednictvím diody VD5, která vyřízne jednu polovinu vlny střídavého napětí, zapne se pouze jedna topná helix H2 (ne při plném výkonu), motor se otáčí na nízkých otáčkách. Vysoušeč vlasů pracuje na střední výkon: Dioda VD5 je zkrácena, jak střídavé napětí jsou přijímány do schématu, H2 HELIX pracuje na plném výkonu, motor se otáčí na jmenovité otočení. Fén pracuje na nejvyšší možné výkonu, protože helix H3 je připojena. Když stisknete tlačítko topení spirála H2, H3 jsou odpojeny a motor pokračuje v práci. Diody VD1-VD4 jsou dvouvodičové usměrňovače. Induktory kondenzátorů indukčnosti L1, L2 a C2, C3 sníží úroveň rušení, která nevyhnutelně dojde, když se sběratel elektromotorické operace. F1, F2 je tepelný steh a termostat.

Jak rozebrat vysoušeč vlasů

Pozornost! Před demontážem vytáhněte zástrčku vysoušeče vlasů z výstupu!

Části tělesa vysoušeče vlasů jsou připevněny k sobě šrouby (šrouby) a speciálními západkami. Šrouby mají často nestandardní forma: hvězda, plusik, vidličky. Proto můžete potřebovat vhodné bike bity. Zásobníky, někdy, někdy je velmi obtížné odpojit a dokonce i řemeslníci je někdy někdy protřepávají. Někdy jsou vybrání pod upevňovacími šrouby uzavřeny samolepkami, plastovými podšívkami nebo plastovými zástrčkami. Zástrčky jsou načteny pomocí ostré položky. například nůž nebo jehlu. Současně pravděpodobnost roztavení pouzdra a zástrčky. Je pravda, že vysoušeč vlasů nefunguje od tohoto horšího. Někdy poloviny rukavice dohromady. V tomto případě je nutné je snížit nůž nebo skalpel a po opravě, lepidlo (například epoxidové lepidlo).

Příklad demontáže fén

Typické poruchy: Do-it-yourself

Zvažte nejčastější chyby vysoušeče vlasů:

Pohony studeného vzduchu

Možné poruchy: ohromen spirála

Zpravidla je přestávka viditelná pouhým okem, a to i bez multimetru. Existuje několik způsobů, jak opravit spirály:

 • Můžete dát roztrhané konce spirály do tenké mosazi nebo měděné trubky a zvýšit kleště.
 • Spirála udržuje na rámu tepelně odolných, neustálých desek. U takové talíř je nutné vytvořit kulatou otvor o průměru asi 2 až 3 milimetrů o průměru asi 2 až 3 milimetrů, vložte krátký šroub s podložkou, naplnit plazené klouby pod pračkou a utáhněte.
 • Načrtněte jeden poruchový konec do druhého.
 • Zkrácené konce mohou být jednoduše zkrouceny dohromady. Je třeba poznamenat, že třetí a čtvrté způsoby jsou méně spolehlivé než první dva. Faktem je, že při připojování řezu končí skica a twist, zrekonstruovaná část šroubovice má zvýšenou odolnost, a proto přehřátí a brzy vyhoří na stejném místě.
 • Rozebrat fénový dárce (pochopitelný, pokud máte to) a odjel.
 • (ne pro každého): můžete větrat spirála. Kde vzít nichrom? Například Objednávka v Číně.
 • Můžete si koupit hotový spirála. Chcete-li najít požadované, zadejte do vyhledávacího řetězce svého prohlížeče. Spirály jsou různé výkony a prodávány v pytlích několika kusů.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS