Jak sbírat kyvadlovou dopravu v šicím stroji

Kyvadlová doprava pro šicí stroj: Co to funguje a jaký typ raketoplánu je lepší

Seznámení se zařízením a orientačními body pro výběr raketoplánu, který je nezbytný pro pracovní šicí stroj, pomůže najít nejlepší možnost. Řekneme o tom, co se dějí. Poradíme vám, abyste udělali jejich službu.

Trvanlivost a snadnost provozu šicího stroje závisí na kvalitě instalovaného kyvadle. Charakter a výkon funkcí. od svého typu. Srdce jednotky určuje princip tvorby a kvalitního stehu.

Stává se, že toto zařízení náročné zařízení selže a vyžaduje výměnu. Nemůžete zjistit, který lesk pro šicí stroj potřebujete? Pomůžeme při řešení tohoto problému.

Článek popisuje principu provozu mechanismu raketoplánu, označil silné a slabé stránky různých vertikálních a horizontálních kyvadlových kroužek, jakož i radu o jejich údržbě.

Jak si vybrat vhodné houpání

Při výběru cívky je důležité si pamatovat, že:

 • Mělo by se přiblížit k raketoplánu použitého šicího stroje;
 • Nemělo by to být jar, škrábance a hranolky. Perfektní volba je cívek s hladkým lesklým povrchem;
 • Cívka musí mít normální formu, jinak bude uvízl v shoě.

Dobrá cívka je snadno vložena do víčko houpání. Pokud jej nainstalujete do kyvadlového zařízení, a pak pomalu vytáhnete závit, půjde hladce, bez JERKS.

Při použití cívky, která mají závady, které se drží za stěny víka, se smyček objeví v řádku v důsledku spodního poruch napětí závitu. Je možné konečné poškození mechanismu cívky a zdvihu.

Při výběru nové cívky je vhodné mít s sebou osvědčený vzorek. To platí i pro cívku.

Pro domácí šicí, můžete si koupit plastové cívky. Stojí levnější a mají celou sadu takových cívek s nitě různých barev a tloušťky, můžete ušetřit čas pro přípravu stroje do práce. Pro profesionální šití je lepší koupit více odolnější kovové bobby.

Vlastnosti nahrazení jehel na auta různých typů

Šicí stroje mohou být domovem a průmyslovým. Nepočítá jména, liší se velikostí, počtu funkcí a struktury. Pro každé zařízení, které potřebujete vybrat správnou jehlu, na jiném stroji nebude fungovat špatně nebo se vůbec nebude šít. Výběr jehly musí být vyroben v závislosti na zařízení, tloušťce tkaniny a nití, které budou použity. Navzdory rozdílům je struktura jehel pro šicí stroje monotónní a konkrétně:

 • USHKO, díra, ve které se nit provádí. může běžet v drážkách různých délek: malé a dlouhé;
 • Rod je hlavní částí jehly;
 • Nejvyšší část jehla s plochou částí na jedné straně. lysk.

Zařízení domácí šicí stroje může také lišit v závislosti na modelu. Chcete-li změnit jehlu na určité vybavení, musíte vědět, jak správně dát nejnovější položku místo staré. Asistent v tomto případě může být typ švu zařízení a samotného modelu. Pro zařízení s přímkou ​​linií musí být vlákno vlevo vpravo, pro zařízení, které šíří klikatá, je vpředu, což pomáhá najít tam, kde je přesně hladká strana v dolní části jehly. Chcete-li nalepit jehlu do ručního psacího stroje “Podolsk”, je jehlový výrobek zvýšit v nejvyšší poloze a nainstalovat nejnovější položku tak, aby byla jeho plochá část vpravo.

kyvadlovou, dopravu, šicím, stroji

Při výměně jehel je zásadně vložen na zastávku, aby se během práce nevypadla a nezlomila se. Pro skutečné upevnění poskytuje jehlou speciální šroub, který ji vybaví na vlastním místě. Pokud bylo vše správně nainstalováno, pak během provozu bude typ švu rychle a krásný.

Někteří výrobci vyvinuly jejich náhradní techniky jehly. Stejně tak, bratrova společnost dokončí své vybavení se speciálním šroubovákem, což vám umožní otočit staré a dát novou jehlu, jeho plochá část bude umístěna na sebe.

See also  Jak rozdělit džíny na šicím stroji

Chcete-li utáhnout poslední položku, stojí za to použít šroubovák, který bude dokonale zapadnout. Pokud po opravě práce existují selhání v práci šicího zařízení, stojí za to přečíst anotaci a zkontrolovat správnou instalaci nové jehly.

Horizontální kyvadlová doprava

Tento typ je poněkud odlišný podle umístění a designu. Pracovní těleso je nastaveno vodorovně pod jehlovou deskou a pokryté průsvitným víkem. Šicí lesk takového typu nemá houpající krytí a je v konkrétní viditelnosti. Uživatel může udržet pod kontrolou zbytek vlákna, zdánlivě jejím barvou, proces zachycení.

Samotná vlákno je navinuta na cívce silného plastu, mohou být také vyrobeny další detaily mechanismu, což neumožňuje v provozu nedbalost. Slib longevity bude zavedením pouze doporučených typů přízí nebo tkání. Pokud je cívek relativně levný a k dispozici pro výměnu, pak opotřebení dalších uzlů raketoplánu bude stát více a poptávejte speciální opravy.

Dobré vědět! Věřit nejvíce zkušeností většiny a získávat vyměnitelné cívky spolu s autem. Budou vždy po ruce, které vylučují rozpad práce, protože problémy s technikou vždy vyskytují v nejvíce inopportune momentu.

Horizontální kyvadlová doprava v šicím stroji Janome QC 2325

Hlavní výhody horizontální verze raketoplánu:

 • Snížení hluku, vibrace během provozu;
 • Flexibilní, vysoce kvalitní řetězec;
 • Nastavení šířky švu bez zkreslení;
 • Frolitový přístup k cívce, lehký tankování;
 • Mechanismus umožní výrobu smyčkových smyčků různých šířek a v elektrických řídicích strojích. smyčka s okem nebo zaoblenými hranami;
 • Střední cena kategorie Šicí stroje.

šití stroje anemb co my nevidíme

Od nedostatků můžete označit komplexní nastavení. Nastavovací šroub je instalován pod pracovní deskou a přístup k němu je poněkud omezený. Kromě toho je horizontální kyvadlová doprava v šicím stroji rozmarně a netoleruje přetížení a oprava mechanismu je drahá.

Odstraňování problémů

Seřmava vždy ví, jak se zbavit klepání. Švy jsou často řešeny takovým problémem při práci na jednotce “Podolsk”. Chcete-li to udělat, škubněte setrvačníku v axiálním směru ze stroje. Ve většině případů trik pomáhá. Někdy musíte zařízení rozebrat. Vyžaduje omezovač vyplnit ve formě šroubu pod jednotkou. Odstranit setrvačník. Stejně jako cívek a rukáv. Mistr klade na podložku, která dokáže samostatně. Takový trik pomáhá zbavit se klepání na dlouhou dobu.

See also  Zigzag nefunguje ve šicím stroji

Jak opravit raketoplán v šicím stroji

Před prací na šicím stroji musíte správně vyplnit horní a dolní závity, stejně jako upravit jejich napětí. Немаловажно определить размер шага строчки и ее тип. Без заправки челнока тоже никуда.

Для примера стоит взять распространенный вертикальный челнок. Он используется на больших фабричных станках и недорогих домашних машинках. Instrukce vypadá takto:

 • Наматывают нить на шпульку. Для этого ее проводят через специальный механизм и крепят на бобине. Остается произвести пару ручных циклов намотки и переключить аппарат в режим автоматического наматывания.
 • Когда нити будет достаточно, процесс останавливают, а шпульку вставляют в шпульный колпачок таким образом, чтобы нитка шла в нем по часовой стрелке.
 • Протягивают нить в отверстие в колпачке и проводят ее под пластинчатой пружинкой. В итоге она должна выйти в ушко на длину около 10 сантиметров.

Вам это будет интересно Как самостоятельно сделать красивого игрушечного мишку из фетра и другой ткани

 • Pokud je to nutné, zvýšete nebo zmenšujte napětí závitu otočením speciálního šroubu na čepici.
 • Vložte kyvadlovou dopravu do svislého kyvadlového zařízení ocasu nahoru tak, aby se v drážkách.
 • Posouvejte setrvačník na horní nitě zavěšené závit z kyvadlové dopravy.
 • Vytáhněte obě nitě do tlapky.

Důležité! Napětí nitě je třeba pečlivě nastavit. Neměly by být žádné takové situace, kdy se vlákno volně visí nebo natáhlo příliš mnoho. V prvním případě to povede k řetězci k křivce a ve druhé. k útesu vlákna.

Možné poruchy a jejich eliminace

Navzdory profesionalitě švadleny a spolehlivosti zařízení, v procesu intenzivní práce bude nutně vzniknout řada závad, z nichž některé mohou být odstraněny nezávisle, ale pro řešení dalších problémů je nutné uchýlit se k pomoci specialisté.

Nejčastější problémy a metody jejich odstranění je:

kyvadlovou, dopravu, šicím, stroji
 • Přítomnost přeskok v čáry se nastavuje loopraktik, kontrola výšky jehly;
 • Slabé nebo silné napětí nití. nastavení díla raketoplánu a tahových desek;
 • Úplná absence linky a přítomnost zahraničních zvuků je mechanický členění raketoplánu;
 • Tvorba nepřesné čáry. instalace stejného napětí horní a dolních závitů.

Často začátečník švadlové čelí, že horní závit je rána. Tato porucha označuje nesprávné umístění cívky v kyvadle. Invograpined Eliminace problému může způsobit poruchy stroje.

Aby se minimalizoval počet škod, doporučují se zkušené námořní námořní dodržování následujících doporučení:

 • Pravidelné mazání zařízení. nejméně dvakrát ročně;
 • Pečlivé čištění povrchu zařízení po každém použití;
 • Kontrola každodenního mazání;
 • Nesoucí zařízení s benzínem nebo petrolejem bez vyjmutí ze stroje;
 • Použití pro mazání pouze kvalitní, certifikované kapaliny;
 • Před uzavřením případu je nutné odstranit všechny zbytky spotřebního materiálu, a dát malý kus tkáně pod spuštěnou tlapou;
 • Dlouhodobé skladování zařízení je nepřijatelné bez krytu;
 • V procesu skladování elektrických kabelů je nutné pravidelně kontrolovat nepřítomnost ohybů a fesomů, které mohou vést k deformacím drátu;
 • Rotace setrvačníku jen k sobě.
See also  Po tom, kolik vlasů roste po epilátoru

Měsíčně je nutné provést plnou čištění a důkladnou kontrolu raketoplánu a cívek. Zvláštní pozornost musí být věnována kanálům, pro které přichází olej pro mazání. měly by být vždy čisté. Pokud byly na povrchu pozorovány stopy kontaktu s nitě, pak malé poškození lze vyčistit mělkým brusným papírem.

Je přísně zakázáno aplikovat sílu během provozu stroje, silně vytáhněte materiál na sebe, stejně jako spusťte jehlou tyč na prázdný talíř a pokračujte v šití zvednutou tlapou.

Šití je fascinující povolání, která umožňuje nejen textilní výrobky nezávisle, ale také plně ukázat své designérské schopnosti. Šicí stroj bez ohledu na značku a modelu se v tomto procesu určitě stane nepostradatelným asistentem.

Co si vybrat kyvadlovou dopravu pro šicí stroj, řekl v následujícím videu.

Výhody horizontálního kyvadle

Které horizontální výhody raketoplánu a tam jsou nedostatky? Co je kyvadlová doprava lepší? Výhody horizontálního kyvadlového dopravy jsou zřejmé. Za prvé, měkký klouzavý závit na plastové raketoplánu poskytuje tichý práci samotného stroje. Za druhé, kvalitní steh takových strojů je řádově vyšší než u strojů s kyvným leskem. Třetí, pohodlí doplňovacích vláken a vizuální kontroly svých výdajů. A nakonec velmi přesný úprava interakce nosu raketoplánu a jehel, které zajišťuje spolehlivou smyčku a poskytuje možnost šití jakýchkoliv “rozmarných” tkání, jako je pletené, protahování atd. Ale co si vybrat šicí stroj, který si vybrat typ raketoplánu. vyřešit vás, protože existují i ​​další parametry, včetně finančních příležitostí.

Nastavení kyvadlový šicí stroj Seagull, jak je vertikální kyvadlová doprava uspořádána. Jeho poruchy a způsoby, jak je eliminovat. Shuttle Šicí stroj typ Seagull. Jak rozebrat šicí stroj. Šicí stroje společnosti Janome Spolehlivost tohoto psacího stroje s kyvným leskem je mnohem vyšší. Pouze rychlost snižuje a zvyšuje hluk s takovým kyvadlem. Tento článek poskytuje recenzi o šicím stroji ekonomické třídy značky Janome Janome, s kyvným typem raketoplánu. Elektrický pohon šicího stroje v tomto článku se dozvíte, jak najít příčinu poruchy elektrického pohonu, jakož i jak vyměnit elektromotor. Stitch Průchod z moderních šicí stroje Proč moderní domácí šicí stroj najednou začal přeskočit stehy v řadě? Vysvětluje opravář šicího stroje. Šicí stroj Veritas Rubinův stanovisko Mistři o tom, co je šicí stroj nejlepší. Podrobnosti o použité šicí stroj Rubin a další staré modely značky Veritas.

Všechna práva vyhrazena © / 2011 / Šicí master.Ru / jak opravit šicí stroj doma sami / můj projekt

| Denial of responsibility | Contacts |RSS