Jak se starat o elektrický parkovací panel

Co čištění skleněné keramické povrchové desky? Hosteska na poznámkách!

Abychom pochopili, jak čistit sporák se skleněným keramickým povrchem, měli byste znát některé nuance samotného materiálu, ze kterého se tento povlak provádí.

Základem skleněné keramiky je použití materiálu zeran, který se vyznačuje vysokou odolností proti nárazu a nízkou tepelnou expanzi.

Pokud nalijete vodu na povrchu horké desky, pak praskliny nebudou vytvořeny v důsledku kapek teploty. Průměrná životnost doma, která zaručuje výrobce, je 15 let.

Obvykle jsou tyto desky modely vybaveny halogenovými hořáků nebo vysoce lehkým systémem, ve kterém je topení opatřeno speciální slitinovou teplou stuhou umístěnou pod keramikou, zabalená do symetrických kroužků.

Externě, skleněná keramika je ideálním plochým povrchem, který má příjemný vzhled. Vaření na dlouhou dobu vede k vzhledu automobilu, skvrn tuků a jiných obtížných tolerovaných znečištění. Proto každá hosteska bude užitečná informace, jako a co je nejdůležitější, než vyčistit keramický sporák, aby udržel svůj primární pohled po celou dobu životnosti.

Ne všechny prostředky jsou vhodné pro čištění skleněné keramiky

Za skleněným keramickým povrchem vařícího panelu nebo deska by měla být opatrná. Pravidelně vyčistěte nátěr a na radu specialistů je lepší čistit okamžitě, když se objeví kontaminanty. Také to nebolí otřít sporák pokaždé na konci vaření. K tomu je nepřijatelné používat abrazivní činidla a zařízení, nežádoucí pro použití a hrubé houby. Komplexní znečištění nevytváří čisté:

  • make-up pro čištění větrných skříní;
  • Univerzální čisticí prostředky pro domácnost;
  • Kompozice určené k odstranění znečištění z instalatérství;
  • Různé odstraňovače skvrn a další nevhodné prostředky.

Uvedené fondy mají dostatečně silnou akci a pravděpodobně snadno odstranit většinu znečištění ze skleněného keramického povrchu. Pravda, zároveň, mohou snadno zkazit, bez možnosti obnovení původního zástruhu.

Silné znečištění ze skleněné keramiky se odstraní jinými způsoby. Rostoucí tuk a kousky potravin lze odstranit speciální škrabkou. Pro zbývající rozvod musíte aplikovat kompozici pro čištění skleněných keramických desek a otřete skvrny měkkým hadříkem, který nenese žádný marný. Když se ukázalo, že odstranit všechny znečištění. povrch je otírán vlhkým houbou, aby se odstranil zbytky čisticího činidla, po kterém je povrch třel hadříkem nebo ručníkem.

Indukční výrobky pro péči o slab

Každý sporák. vlastní procedury. Říct, než vyčistit indukční desku:

  • Speciální plastová, gumová, silikonová nebo ocelová škrabka;
  • prostředky pro všechny indukční talíře. Jemně čistí povrch a vytvářejí ochrannou vrstvu, která chrání před poškozením;
  • melamin houba;
  • Mikrovláknitý ubrousek.
See also  Šicí stroj Jack F4 Chyba E1

Důležité! Otřete houbu melaminové trouby? Použijte chladnou nebo teplou vodu. Při zahřátí se houba stává toxickým.

Odborníci informují melaminovou houbu, protože je schopen odstranit nečistoty bez detergentů. Stačí navlhčit houbu s vodou. Buďte opatrní, houba není vhodná pro denní mytí nádobí. Při vstupu do těla má melamin toxický dopad. Musí být uložen spolu s jinými čisticími prostředky od malých dětí.

Jak se starat o elektrický parkovací panel

Odborníci informují melaminovou houbu, protože je schopen odstranit nečistoty bez detergentů.

Jak se starat o elektrický parkovací panel

Pravidla péče pro skleněné keramiky

Dnes má skleněná keramika v kuchyni je módní. Matte černá, dokonalá bílá, s uměleckými vzory a různorodou grafikou. takový sporák se stane vynikajícím doplňkem jakéhokoli interiéru kuchyně. Hořáky nebo topné zóny sklokeramické desky, jsou uvedeny ve formě obvodu, a v důsledku toho je dosaženo účinku zrcadlového stroy, což činí design kuchyňského prostoru s moderním. Kromě toho, na rozdíl od elektrických kamen, skleněné keramické zahřívá v sekundách kvůli topným prvkům nové generace vysokého světla.

Rozšířit lesk a udržet krásu této kuchyňské pomocné je snadné. To nevyžaduje mnoho úsilí a nákladů. Je nutné znát pravidla péče. Hansaho tréninkový manažer Ilya Clesha je děleno.

Skleněný keramický povrch musí být pravidelně vyčištěn, nejlépe. po každém vaření. Není možné použít poškrábání houby nebo abrazivní čistící prostředky. Také pro čištění skleněného keramického povrchu jsou nevhodné tak silné čistící činidla jako aerosol pro čištění trouby, tlaku skvrny, činidla pro čištění lázní nebo univerzální čisticí prostředky.

Pro čištění pevného povrchu nejprve odstraňte silné kontaminanty a zbytky potravin s čistícím škrabkou nebo čisticí houbou. Pak naneste několik kapek speciální čisticí kapaliny pro skleněné keramické keramika na chlazený povrch vaření a posouvejte papírového ručníku nebo čistým hadříkem. Vypněte ho, otřete povrch vaření mokrým hadrem a osušte ji suchou nebo měkkou stranou speciální čisticí houbu.

Podle odborníka HANSA bude povrch vaření zůstane krása a třpytí po dlouhou dobu, pokud pečlivě léčíte výběr jídel. Hrnce a pánev by měly být průměr, který bude odpovídat velikosti hořáku. Aby se zabránilo poškození skleněného keramického povrchu, je lepší vybrat si kuchyňské nádobí s hladkým dnem. Sledujte, že v horkém stavu kuchyně stály hladce a ploché na povrchu vaření. Takže tepelná energie je přenášena nejlepším možným způsobem. Jako optimální tloušťka spodní dna se doporučuje 2-3 mm pro ocelový smalt a 4-6 mm pro nerezovou ocel s vícevrstvým dnem “sendvič”. jedná se o třívrstvý nebo pěticí vrstva dno různých slitin a kovů. Třívrstvé dno jsou vyrobeny ze dvou vrstev z nerezové oceli a jedné vrstvy mědi nebo hliníku mezi nimi. Taková konstrukce se nazývá tepelná distribuce: nádobí trvá teplo po dlouhou dobu a jídlo nespaluje. Často vícevrstvé a stěny jídel. tato technologie se nazývá tri-vrstva. Nerezová ocel umožňuje trvanlivé nádobí a hliník pomáhá rychle distribuovat teplo po celém povrchu dna. Pětivrstvý sendvič zahrnuje dvě vrstvy z nerezové oceli, jednu vrstvu čistého hliníku a dvou vrstev hliníkové slitiny. to je nejlepší možností nádobí pro sklokeramické desky. Potraviny, v každém případě, bude kontaktovat pouze bezpečnou nerezovou ocel. Nezapomeňme také nejprve dát pánev, a pak zapnout hořák.

Po vaření, pokud používáte studený skleněný keramický povrch jako pracovník, je nutné jej otřít, aby se zabránilo poškrábání kvůli zbývající pastvě z potravy. A co je nejdůležitější, pohybující se kuchyňská jídla, vždy zvednout, aby se zabránilo poškrábání a poškrábání na povrchu vaření.

Nicméně, i když znáte všechna varování pro skleněné keramické desky a ujistěte se, že je těžké sledovat vše v kuchyni, předvídat a předvídat, když je workflow v plném proudu. Pokud se náhle plastová, hliníkové fólie, výrobky obsahující cukr nebo sahamu spadají na povrch teplé vaření, pak v tomto případě, co nejdříve odstranit kontaminaci s horkými hořáky s čisticím škrabkou. Pokud tyto položky spustí tání, mohou poškodit skleněný keramický povrch. Proto se na něj aplikuje speciální čisticí prostředek pro sklo-keramiku před přípravou výrobků obsahujících velké množství cukru.

See also  Mycí stroje Samsung s vertikálním zatížením

Skleněná keramika, ze které je sporák, je vytrvalý, spolehlivý a trvanlivý materiál a s řádnou péčí a manipulací se splňuje všechny požadavky a normy pro vaření povrchů v domácnosti. Tak, pozorováním jednoduchých a jednoduchých tipů, ušetříte svůj věrný asistent ve velkém stavu na dlouhou dobu a bez zbytečného úsilí.

Co nelze použít

Při provádění práce na odstranění znečištění je důležité nepoužívat kovové houby, které mohou způsobit významné poškození povlaku jako vaření panelu a mosazné skříně. Pokud chcete použít silný detergent, pak před spuštěním, bude rozumné seznámit se s návodem k návodu k obsluze zařízení, který je dodáván s kombinovanou deskou. Pokud jste ztratili tuto brožuru, podobné informace naleznete na webových stránkách výrobce.

Při provádění jakékoli práce s kombinovaným kamnami je velmi důležité de-energizovat. Mokré čištění zařízení spojených s výkonovou mřížkou může skončit poměrně špatně. Doporučujeme dodržovat doporučení výrobce, aby se používání deska pouze pozitivní emoce.

Výrobci skleněných keramických desek produkují nejen samotné zařízení, ale také produkty pro péči o ně. Skleněná keramika se poprvé objevila v restauracích, díky jednoduchému použití a prostředky pro jeho čištění začaly být nazývány profesionální.

Výrobce tvrdí, že komponenty tekutiny nebo prášky jsou schopny vyrovnat se s jakýmkoli druhem znečištění a bez poškození kůže rukou. S častým použitím se však stále doporučuje pracovat v rukavicích. Před použitím musí náprava dobře třást. S pomocí těchto domácích chemikálií můžete dokonce smazat somased, sotva zastaralé bahenní skvrny, zatímco neudělali velké úsilí. Stojí za zmínku, že kompozice zahrnuje malé množství silikonu, takže je dobré polsky temperované sklo nebude fungovat.

Vhodné pro denní čistící skleněnou keramiku. Se staršími místy, to nebude vyrovnat. V tomto případě budou vyžadovány další mycí nástroje. Kompozice zahrnuje poměrně velké množství silikonu, takže jasně leští.

See also  Jak rozdělit džíny na šicím stroji

Elektrické smaltované výrobky péče o desky

Tyto desky panelů mohou být přičítány tradičnímu.

Mají nízkou nákladovou a dlouhou životnost, s řádnou péčí tam nejsou jedna desítka let. Ale poškrábání a hranolky se mohou objevit na smaltovaném povrchu.

Pro takové desky nemůžete používat brusiva, musíte být schopni čekat nějakou dobu, používat měkké žňky. Vzpomeňte si na čistotu mříže.

Jasný 500 ml čistič

Slouží k čištění sklovinových desek. Rozkládá různé druhy znečištění, odstraňuje nájezdy vápna, eliminuje pachy. Dává brilanci povrchu.

Chcete-li se starat, musíte nástroj aplikovat, počkejte 1-2 minuty, poté opláchněte vodou. Pokud je to nutné, opakujte. Nástroj stojí asi 170 a je populární. Prodává ve slavném internetovém obchodě “já beru”, ale ne vždy skladem.

Parma Electric a Plyn čistí čistič 300 ml

Válec protřepejte, sprej 20 cm na vzdálenost, po 20 minutách se otíráme vlhkým hadříkem, omyjte vodou a otřete suché. Pokud je znečištění silné, opakujte.

Doporučuje se používat gumové rukavice, vzduchový vzduch. Vyhněte se hliníku! Nepřípejte nad 40 stupňů.

Užitečné tipy hostesek čištění skleněného keramického povrchu

Specializované čisticí prostředky nejsou shody, a proto některé hostesky uchovávají k rizikovým řešením.

Například se předpokládá, že pokud mícháte potravu soda s vodou, pak výsledná směs může být dokonale vyčištěna deskou.

Někdy také nekupovat profesionální škrabku, používají disponibilní holicí stroj.

Чи не відключається передній міст екскаватора навантажувача. Пошук несправності. На Volvo bl71b

A pro mytí roztoku běžného gelu pro nádobí. Stojí za to experimentovat s drahou technikou.

Ve skleněné keramické desce je mírný mínus. obtížnost v péči, takový sporák vyžaduje čistý a pozorný oběh.

Takové panely často nemají kávovar. A kvůli dokonale hladkému povrchu rozlité kapaliny se šířily po celé desce.

Jinak jsou skleněné keramické vaření povrchy lepší než běžné.

Jak se starat o elektrický parkovací panel

Stove se nachází v jednom pokoji s myčkou nádobí a žije v okolí.

A pokud ještě nemáte žádnou myčku a přemýšlíte o nákupu nebo ne, pak si přečtěte užitečný článek o tom.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS