Jak se vydat jablečná šťáva z odšťavňovače

Šťávy v bankách pro zimu. jablečná šťáva doma. Vše o biletcích šťáv na zimu.

Ahoj kamarádi! Rada vás znovu vítá na naší kulinářské stránce! Dnes to bude o sochech na zimu. Mnoho hostesek se snaží co nejvíce zaplatit zvraty během studené sezóny. To je pochopitelné, protože vitamíny v naší dietě musí být přítomny celoročně. Kromě toho si vždycky chceš vychutnat ty zeleniny a ovoce, což je buď na prodej v zimě nebo stojí významně drahé. Na našich lahodných stránkách můžete také seznámit s jinými typy otočení kliknutím na voštinový odkaz z lilku na zimu. receptové prsty jsou licence.

jablečná, šťáva, odšťavňovače

No, nyní se plynule přejdeme na hlavní téma našeho domova-šťávy v bankách na zimu, nebo spíše budeme mluvit o tom, jak správně zavřít jablečné šťávy doma. Takový článek bude užitečný nejen na letní domy, ve kterých je vždy hojnost jablek v zahradě, ale také obvyklé obyvatelé měst, kteří chtějí léčit přírodní a užitečné šťávy v chladných večerech.

Mám velmi velkou rodinu, a proto zásoby pro zimní sezónu máme vždy. Nevím o všech subtleties a procesech vaření jablečné šťávy. Na základě vašich již větších zkušeností chci s vámi sdílet, takže můžete také jednoduše a lahodně zavřít sklenice s úžasným nápojem.

Jablečná šťáva pro zimu od Juicer: Rychlý a užitečný recept

Vaření jablečné šťávy podobně jako sochor pro zimu rajčatové šťávy, přidávejte pouze cukr místo soli. Vybrané plody jsou moje a čisté ze semenné krabice na povinném, protože pokud je v šťávě kost, může být opotřebovaná a zkažená. Řezání na 4 díly, jablka mohou být poslána do odšťavňovače.

Tak, že džus po stisknutí nevrátí, to může být stlačena trochu citronová šťáva (čtvrtina plodu na 1 litr šťávy). Také, když ovocné mačkání, je tvořeno hodně pěny. lze ji odstranit okamžitě, nebo pak při vaření. Ale zbývající dort se nespustí, aby se odhodil, může být použit k přípravě lahodné palačinky, jablečné pyré, pasty nebo marmelády.

Všechny výsledné šťávy jsou umístěny na středním požáru ve smaltovaných pokrmech a zahřívá až 95 ° C. Pokud neexistuje žádný kuchyňský teploměr, pak musíte přinést šťávu do vzhledu prvních malých bublin v obvodu a okamžitě vypnout.

Pozornost! Šťáva by neměla vařit, protože užitečné látky a vroucí vitaminy jsou rychle zničeny.

Volitelně přidaný cukr, ale není nutné. Pokud nejsou jablka příliš kyselá, pak je lepší opustit nápoj přirozený, bez přísad. Můžete ukládat šťávu jako v tradičních sochtech a lahvích, ale v čistých skleněných lahvích s zástrčkou. Vybrané kontejnery spolu s kryty se promyjí potravinovou sodou. Po umytí nádrže je poslat sterilizovat pár nebo v troubě předehřáté na 100-120 ° 10 minut.

See also  Kolik nalit sůl do myčky bosch

Po sterilizaci plechovek se připravená horká šťáva objevuje v ještě teplých nádržích a zavírá se kroucením víka nebo otřesy. Všechno, přírodní, velmi užitečné a lahodné šťávy připravené. Udržujte ji ve sklepě, suterénu nebo v bytě komora. Hlavní věc je, že místo je v pohodě a tmavé. Takže šťáva je uložena až 2 roky.

Poznámka! Výsledná jablečná šťáva v odšťavňovači pro zimu je docela soustředěna, takže před použitím může být zředěn vařenými studenou nebo minerální vodou. Jedná se zejména o lidi, kteří mají nemoci žaludku na pozadí zvýšené kyselosti.Sdílet recept: 1 část 15 minut

Semi-hotové

Stage vaření receptu semi-hotový výrobek zahrnuje tepelné zpracování surové jablečné šťávy, které se vyrábí na tichém ohni. Surová hmotnost přinášejí do varu neustále za míchání s dřevěnou lžící, nedává šťávu na lískovou lísku na dně pánve.

Making Apple Juice Using a Juice Extractor

Pak v horké jablečné šťávě pro zimu přes odšťavňovače vstoupíme pomalu cukr písku nebo lepší horký cukrový sirup. Pro zlepšení vkusu a skladování od cukerného písku je lepší připravit cukrový sirup v samostatné misce.

Aby byla příprava, musíte připojit cukr s vodou a míchání čekání, když je cukr zcela rozpuštěný. Výsledný roztok přivést do varu a rychle vypnout oheň. Cukrový sirup připraven.

Lidé trpící obezitou a diabetesem mellitusem, cukrový písek a cukrový sirup se doporučuje, aby byl plně vyloučen nebo přidat do šťávy sakharo-náhradní (sorbitol, terapeutické lupy stevia). Takový produkt jablka, vyrobený z čerstvých jablek prostřednictvím napájecího zdroje, se okamžitě stane velmi nízkou kalorií a zároveň terapeutickým činidlem.

Sladká směs surového sentimentálního polotovaru a cukerného písku se přivádí do varu a nechá se vařit dvě nebo tři minuty. Důležitou podmínkou pro tepelné zpracování není pro trávení polotovarů, jinak všechny užitečné látky v něm zemřou.

Vypněte oheň, Apple Vitamin Elixir pro zimu přes odšťavňovač doma je připraven k vylití do sterilizovaných pokrmů pro lepší jednoduchý recept.

Jak sterilizovat skleněné nádobí

Během tepelného zpracování jablečného polotovaru získaného z čerstvých jablek pro zimu, hlavní podmínkou je mít čisté nádobí: skleněné sklenice a láhve, je žádoucí, aby se snažil hledat, a můžete to udělat v následujícím jednoduchém způsob:

  • zahřát v troubě po dobu 10 minut při teplotě 100 (sto) stupňů Celsia;
  • Teplý v mikrovlnné troubě ne více než 3 (tři) minuty na střední výkonu;
  • zahřát se po dobu několika 10 minut na nádobí s objemem 0,5 litrů.
See also  Průměr potrubí pro podlahu teplé vody

Sleď v jablečné šťávě

Rychlá příprava sleďů. Potřebujeme doslova dvě hodiny a sleďače je připravena k použití. Sleď se ukáže nabídka a neobvykle vynikající.

Tradiční jablečná šťáva recept

Pokud se nejprve pokusíte vařit jablečnou šťávu doma pro zimu, pak můžete začít s tradičním receptem. Koneckonců je to nejjednodušší a neposkytuje ani účet žádné přísady.

Sugar je přidán podle chuti pouze v případě, že džus vyšla příliš kyselá. Svítil tento základ, pak můžete již jít na pokročilejší recepty.

Nejprve nezapomeňte, že sklenice, kde bude vaše šťáva spasena, je nutné sterilizovat.

Jízda a mytí jablka, nezapomeňte dělat všechny vypálené grafy a snížit srdce.

Obvykle, aby se šťáva, pro to aplikovat odšťavňovač, mlýnek na maso. Nebo otřít na struhadlo po stisknutí masa přes gázu hadříkem.

Od dnešního dne mluvíme o výrobě šťávy pomocí odšťavňovače, pak v těchto specifických receptech jej použijte. Ano, a pak možnost s tímto zařízením je nejjednodušší a nejpohodlnější. A vyžaduje mnohem menší náklady síly ve srovnání se zbytkem cesty.

Vařené v odšťavňovači nápoje profilitu a nalijte do velké pánve nebo hluboké misky. Je důležité, aby nádobí nejsou hliníkové.

Dejte nádobí na plyn a co nejdříve se vaří. Ale tady musíte mít čas snížit okamžik, kdy se šťáva začne zničit. Když si všimnete malých bublin, vyjměte pěnu, která se objeví a vypněte plyn.

Filtrační nápoj přes gázu tkaniny. Vyzkoušejte šťávu a v případě potřeby nalít cukrový písek. Přidejte sladkost ochutnat, ale snažte se překročit množství ve sto gramech na litr tekutiny.

Zahřívejte šťávu znovu až osmdesát stupňů. Horký praskla to na sklenici, blok a nechal cool. První pár týdnů může být ponechán v místnosti a poté se zastaví do temné a chladnosti.

V tradičním receptu se znovu zahřát šťávu ne nutně. Je nutné se zbavit sedimentu předem, aby se zbavil sraženiny, která může být vytvořena později. Ale tato sraženina není v žádném případě ovlivňuje chuť nápoje, ani po celou dobu jeho skladování.

Zároveň je použití této možnosti pro pasterizaci v procesu výroby jablečné šťávy pro zimu je dokonale vhodné, pokud musí být banky skladovány ve vytápěné místnosti.

Jak udělat jablečnou šťávu bez odšťavňovače?

Mnozí nemají odšťavňovač. Můžete jít za peníze na stisknutí, ale můžete použít jiné způsoby. Samozřejmě je to delší. Ale stále můžete udělat. Navíc výsledek stojí za to. Zkus to udělat.

Nejdříve potřebujete ovoce, aby se všechno umyli a nakrájejte na části.Pak odstraňujeme jádro a všechny vředy se zesílenou místy.

Teď uděláme šťávu. Začít, jsem čistě všechno. Můžete to udělat několika způsoby: v mixéru, na struhovači nebo přes mlýnek na maso. Poslední možnost se mi zdá rychleji.

Pak to všechno přidáme do gázy a mačkání šťávy. Bude to méně než přes odšťavňovač, ale nemáme žádný jiný výstup.

See also  Vytápění radiátory pro nemrznoucí směs, které jsou vhodné

Z zbývající buničiny můžete vařit compotes nebo dělat bramborové brambory, jen přidávat cukr a zabránit trochu.

jablečná, šťáva, odšťavňovače

Výsledná šťáva se vaří, při odstraňování pěny a šíří do bank. Kolo víka a odstranit pod deku. Když se cool, můžete skrýt pro úložiště.

Jablečná šťáva s tělem

Zajímavé je, že variace výroby šťávy z jablek s tělem jsou poměrně hodně a všechny jsou jiné. Zde je jeden z těchto variant.

Mytí ovoce na středních kusech, vložte si pánev a rozdejte se nad nějakou vážnou. Pod tlakem Apple dává šťávu. Když se to stane, vložte cukr do vody a vařte.

Po odstranění ovoce z plynu kouřujte kousky dřevěné paličky do stavu pyré a na plyn, přibližně pět minut. Rozlitý džus na sklenici, před blokováním, sterilizujte ji dvacet minut. Nyní můžete rolovat. Užívat si!

Recept “jablečný džus na zimu”:

Jablka moje. Vyřízli jsme každé ovoce na polovinu, odstraňujte semena, mládě a podezřelé skvrny. 2. Přeskočíme jablka přes odšťavňovač, džus vyskočil do pánve. 3. Čerstvé sladění šťávy opravit přes Sieve kryté Marley. 4. Přidáváme cukr na pastovitou šťávu a položíme na pomalý oheň, zahříváni šťávu na teplotu 95 gramů. (Mám 3 litry jablečné šťávy, jablka byla kyselá, pokud máte jablka sladké množství cukru může být sníženo). Pokud je pěna vytvořena, když se šťáva zahřívá, musí být odstraněna. 5. Banky a kryty musí být sterilizovány! 6. Jakmile se šťáva zahřeje na 95 gramů. Takže šťáva je připravena, zůstane nalévat na sterilní banky a utáhněte kovovými kryty. 7. Banky s džusem se obrátíme, zabalíme a po ochlazení odstraníme do chladného místa. A v zimě si užíváme lahodné, voňavé jablečné šťávy.

Připojte se k naší skupině v spolužácích a každý den získejte nové recepty!

BB kód pro vložení: Kód BB se používá na fórech
HTML kód pro vkládání: HTML kód je používán například v blogech, například

Jak to vypadá?

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak připravit voňavé, jablečné šťávy na zimu.

Červený rybízový kompot s oranžovou

Kompot z hrušek

Komentáře a recenze

Použil jsem 6.5.7 kg. jablka, ale množství šťávy závisí na šťavnatosti jablek, letos jablka nejsou příliš šťavnatá.

Pokud máte sladká jablka, pak cukr nemusí přidat. Dělám šťávu bez cukru. Šťáva se dosáhne velmi koncentrovaně a bude muset zředit vodou.

Zanechat komentář nebo recenzi o receptu

Můžete se přihlásit k webu bez registrace a zadání hesla pomocí účtu na následujících stránkách:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS