Jak si vybrat Overlock pro domácí použití

Top 8 nejlepších overlocků pro domácí použití

V hodnocení Overlocks pro dům jsem shromáždil 8 nejlepších modelů roku 2022.Při výběru modelů jsem se zaměřil na preference uživatelů, prodejní hodnocení a recenze skutečných majitelů.

vybrat, overlock, domácí, použití

V tomto hodnocení jsem shromáždil 8 nejlepších overlocks pro 2022. Pouze ty nejlepší modely z různých cenových rozsahů. od 19 do 60 tisíc se dostal do mého vrcholu. Rubles. Při výběru modelů jsem upozornil na takové vlastnosti, jako je počet provedených operací, šířka a délka stehu, pohodlí doplňování vlákna, přítomnost diferenciálního transportéru, funkčnosti a vybavení. Abych vyhodnotil pohodlí šití, kvality provedených švů a objektivně identifikoval výhody a nevýhody každého modelu, studoval jsem recenze zákazníků a odborné recenze. Směnný kurz rubl se denně mění, takže doporučuji, aby aktuální cena sledovala odkazy ponechané v popisu a v pevných komentářích.

Jak si vybrat koberec

Při výběru vhodného koberce byste měli věnovat pozornost následujícím charakteristikám:

 • Nastavení nitálního napětí. Je lepší, pokud je automatický. Manuální verze není vhodná pro jehly s malým zážitkem.
 • Výkon. Je určeno rychlostí šití po určitou dobu. Dobré modely provádějí až 1 500 stehů za 60 sekund.
 • Napájení. Závisí to na elektrickém motoru. Čím vyšší je síla. tím větší je výkon.
 • Kontrolní panel. Zařízení s digitálními displeji a elektronickou nastavení mají mnoho funkcí, ale jsou mnohem dražší než modely s mechanickými spínači.
 • Zařízení. Je vhodné si okamžitě vybrat auto s dalším příslušenstvím, které bude v tomto procesu zapotřebí. To zahrnuje tlapky pro šití copánků, jehly požadované velikosti.
 • Další funkce. Je lepší, pokud má koberec kontejner pro sběr zbytků tkaniny, panel pro rukávy, schopnost regulovat šířku obložení a barevné značky v pouzdře.

Prezentované hodnocení níže pomůže rozhodnout se správně. Je založen na spotřebitelských recenzích a obsahuje přehled modelů, které se liší v cenách a funkcích.

Tabulka výhod a nevýhod, kterým je lepší převrácení nebo koberec

Tato dvě zařízení jsou ve funkčnosti opravdu podobná, ale na první pohled je to na první pohled. Obyčejné překrytí může provádět okraje obecných švů různých hustot. A koberce mají pokročilé příležitosti. To je něco mezi hasicím strojem a převrácením. Lepší se vypořádat s pletenými a protahovanými tkaninami a jsou schopni vyrobit ploché a jiné typy linek. Obecně platí, že pokud řemeslná šití šije pouze z pletení, nepotřebuje jinou technologii kromě koberce. Může uchopit a šít protahovací tkaniny mezi sebou.

Samozřejmě, že dnes existuje mnoho modelů overlocků, které mají funkci flatlocku, ale toto je zjednodušená verze šicího švu. V karpelích byla taková možnost vypracována a kvalita je mnohem lepší. Aby se usnadnilo navigaci, jsou v tabulce uvedeny všechny výhody a nevýhody jednoho a druhého zařízení.

Odtažení. Pečlivě zpracovává okraje produktu tak, aby se nepamatovaly a nebyly otřeseny.

Prořezávání okrajů tkaniny. Overlocks jsou vybaveny speciálními noži, které řezují hromadné materiály.

Snadnost ovládání. Pro začátečníky řemeslníků mnoho odborníků doporučuje nákup Overlock.

Malé množství šicích operací. Koberec je funkčnější.

Odtahování a výšivka. Koberec kombinuje funkci dopravního stroje a může pracovat s různými tkaninami. Ale také ví, jak uspořádat, t.E. Vyrovnává se linií na protahovacích tkaninách.

Trasshing. Může dělat bodnutí a General Seve, t.E. současně brousit a brousit okraje.

Počet pracovních vláken. Koberec má až 10 vláken, což umožňuje vytvořit dekorativní švy s pomocí různých obtíží. Overlokové jsou maximálně pětminutová.

See also  Jaké trubky k použití pro teplou vodní podlahu

Burningness. Koberce kombinují 2 auty, tak většinou objemné a těžké.

Naši odborníci provedli podrobnou analýzu firem a modelů overlock zařízení a sestavili hodnocení. Hodnocení bylo provedeno na základě recenzí majitelů a názorů odborníků v oboru šicího průmyslu.

Nejlepší overlock pro koberce. Janser Miniket 2000

[ProfitPrice] Janser Miniket 2000 [/ProfitPrice] Janser Miniket 2000. Toto je přenosný stroj pro označení okrajů koberců. Zařízení je stejné dva.napodobující mobilní překrytí na kolech. Zařízení je vybaveno zařízením pro podávání copu pro sadu švu, která na povlacích bude mít úhlednou značku s vysokou hromadou.

Automatické měřič a mazání zařízení jsou poskytovány pomocí speciálního spreje. K dispozici 6 rychlostních režimů. Zařízení lze pohybovat podél podlahy podél zpracované hrany nebo nainstalovat na stůl pomocí speciálních úchytů, které jsou zahrnuty do soupravy.

Overlock je dodáván v boxu těžkých kovů s průvodcem pro dodávku copu a sadou nástrojů pro úpravu parametrů. Overlock může být podroben pedálem a kontrolní rukojetí.

Charakteristiky

 • Urychlete až 4 metry za minutu.
 • Počet vláken v řádku: 2.
 • Vzestup upínací tlapky: 25 mm.
 • Šířka zásob: 12 mm.
 • Osvětlení pracovní plochy.
 • Hustota jeviště: Až 10 stehů na 1 cm.
 • Hmotnost: 15 kg.
 • Síla: 300 W.
 • Velikost: 46 x 35 x 52 cm.

profesionálové

 • Vysoký výkon při nízkém výkonu pro tuto třídu zařízení.
 • Univerzální zařízení pro práci s kobercovými povlaky libovolné tloušťky.
 • Mobilní zařízení s koly pro snadný pohyb.

Hodnocení zákazníků

Rozloučení kvality dobré montáže. Kromě přímých hran ví, jak zpracovávat komplexní řezy. Vhodné pro použití na kobercích, cestách a rohožích. Existuje snadnost řízení a možnost použití lůžku.

[gdeslon částka = “5 ″] Overlock Janser Miniket 2000 [/gdeslon]

Otázky a odpovědi

Při šití speciálních produktů, například plavky, teplákové soupravy, tašky, je nezbytné overtock o pětiminutě. Připraví se při provádění dekorativního náčiní nebo vyšívání. Pokud plánujete pouze zpracovat otevřené řezy, nepotřebujete takové modely.

Není to povinné. Při výběru se zaměřte na značku tolik, jako na konkrétní model: i v rámci stejné značky je Overlock velmi odlišný. Mezi bratry produkty existuje mnoho rozmarných strojů, které budou vyžadovat zvláštní péči a časté opravy.

Nejpohodlnější v provozu automatizované převrácení, které nevyžadují manuální nastavení a komplexní doplňování vlákna. Jsou však dražší než běžné modely. Není nutné koupit převrácení s velkou sadou švů: Tříminutová linka stačí ke zpracování otevřených sekcí.

Pokud pracujete s tkaninami a již máte dobrý šicí stroj, kupte si překročení s nezbytnou sadou funkcí. Pokud neexistují žádná auta a plánujete hodně šít z pletení, je vhodný koberec: je schopen nejen zpracovávat plátky, ale také brousit plátna.

Odstraňte vibrace a snížit hluk pomůže koberec pro šicí stroj, lze jej zakoupit v jakémkoli oddělení šicí nebo tkáně.

Rozdíly v overlocks

V mechanismu šicího stroje je vazba vláken poskytována raketoplánem. Při návrhu převratu není žádná kyvadlová doprava a prokládání je poskytováno zvláštním Loopery. Počet řádků prováděných přímým overlockem závisí na tom, které máslové převzetí jsou vybaveny.

Švy získané pomocí knoflíkových dír

Levné překrytí jsou vybaveny dvěma knoflíky. horní a dolní. Na fotografii je červená nit zastrčena do horní smyčky a žlutá ve spodní části.

Hlavní propojení provedené tímto návrhem. Tři.minUte šev. Obrázek ukazuje přední a nesprávné strany tkaniny pomocí tří.nyte.ofixované linie. Na přední straně (která se během šití otočí nahoru), je vidět řada stehů, které tvoří rybářskou linii pro zastřihovač rovnoběžnou s okrajem tkaniny. Tato čára je vyrobena jehlou. Smyčky červených nití jsou tvořeny horní smyčkou. Na nesprávné straně tkaniny prochází vlákno spodní smyčky, která je připojena téměř neviditelným stehem z jehly. Tříminutový šev je navržen ke zpracování okrajů hromadných materiálů a je také vhodný pro šití pletených obrazů se současnou značkou řezání. Úpravou napětí vláken může být tato čára upravena a použita pro jiné účely.

See also  Domácí ventilátor chlazení vzduchu

Například, pokud silně vytáhnete vlákno spodní smyčky a zároveň oslabíte napětí jehlové vlákno „Tři.netetový plochý švech“. Díky svému názvu je tento šev často zaměňován se šitím (který je například zahříván rukávem trička). Na rozdíl od šití se plochý šv vyrábí podél okraje nebo na ohybu tkaniny, ale pro takové omezení není žádné omezení. Tento šev se stane plochým po rozložení dvou šitých částí, jak je znázorněno na obrázku níže.

V kombinaci s prořezáváním se Flatlock Seve používá jako plochý šev pro šití elastických materiálů. Pokud je takový šev položen na záhyb látky bez ořezávání, získáte dekorativní plochý švů.

Aby byla zajištěna určitá šířka převratného švu, se propojení vytvoří na zvláštním jazyku. Existují však situace, kdy je potřeba minimální šířka. pro formaci Role.haired Chips Shvov (z angličtiny Válcované. zkroucený). V tomto případě je jazyk odstraněn a šev je široký pouze 2 milimetry. Takový šev se nazývá „Three.nytny Kaima“. Pokud současně pevně vytáhněte vlákno spodní smyčky, pak při šití okraje tkaniny bude zabaleno, jak je znázorněno na obrázku, a takový šev se nazývá „role.kuřecí šev na moře“.

Další úpravy tříčlenného švu se získá, pokud znovu uspořádáte jehlu nebo přidáte druhou jehlu. Šířka linky závisí na pravé nebo levé poloze jehly a pokud znovu uspořádáte jehlu v levé poloze, můžete získat široký tříminutový šev a široký steh flatlock

Pokud přidáte druhou jehlu, ukáže se Čtyři.top.fouting šev. Tento šev se často používá pro šití, se simultánními balení.

 • 4 minuty odhadované
 • 3 nominální odhadovaný úzký šev
 • 3 nominální odhadovaný široký šev
 • 3-note švy flatlock úzký
 • 3-note švy ploché široké
 • Šetřící šat na 3-notu
 • 3minutová hranice

Švy získané pomocí převodníku

Pokud existuje zvláštní konvertor Overlock je schopen provést Švy dvou.minutované vazby. Převodník je obvykle malý kovový držák nainstalovaný v horní smyčce. V některých modelech je převodník upevněn na horní smyčce a v případě potřeby je připojen. Vlákna jsou doplňována pouze do spodní smyčky a jehly a převodník pomáhá dodávat spodní nit do jehly shora, aby se prolínalo.

Analogií se třemi.Třinativem, dva.propojení vám umožňuje získat následující švy: dva.úzký odhadovaný šev. Pro zpracování okrajů velmi lehkých materiálů. V široké verzi se nepoužívá. Two.minute plochý steh flatlock (úzký a široký). Používá se jako plochý šev pro dekorativní dekorace nebo pro šití elastických materiálů. Obvykle to vypadá úhledně než tříminutový ploch. Two.minute role.hráč suture. Vytváří se s odstraněným jazykem a normálním napětím jehlové nití. S dalším nastavením napětí se šev nazývá „Two.niknit Kaima“. Pro dekorativní ohýbání tenkých tkanin. Obvykle to vypadá elegantnější než tříminutová role šev. Dva.heiginální tři.minUte šev. Pro šití se současnou značkou tenkých elastických materiálů.

Kromě 7 standardních švů tedy může overlock vybavený převodníkem provádět 6 švů dvouminutové vazby. Na levných překročeních je poskytnuta hora pro převodník, ale samotný převodník je v prodeji z nějakého důvodu v prodeji.

Smyčka řetězového stehu

Přidání další dolní knoflíkové dírky. řetězový steh looper (Na fotografii, zastrčený modrým vláknem). silně zvyšuje náklady na překročení.

Pouze takové stroje jsou však schopny provádět ploché švy s dvou- nebo trojnásobnou rovnoběžkou s linií na přední straně a více tekoucí sadou řezů na nesprávné straně (například například rukávy T- košile se zahřívají), to znamená tuhý stroj. Pokud je šev v kontaktu s kůží (spodní prádlo, pyžama nebo t.košile), pak je lepší používat zpracování s tenkými plochými švy, které jsou schopny provádět pouze takové překrytí nebo speciální výšivky.

See also  Kolik dní vlasy neroste po epilátoru

Smyčka řetězového stehu se nazývá SO, protože převrácení vybavené takovou knoflíkovou dírou je schopno hrát řetězový šev. Jedná se o velmi silnou a elastickou přímku, která se používá k utažení pletení, jakož i pro podrobnosti o oblečení, které zažívá těžké náklady, například pro šití pásů na džínách.

Použití smyčky řetězového stehu spolu s odhadovanými knoflíky vám umožní získat Zastavení se švy. Například postranní švy na džínách jsou šité se švem s pěti-nepi-brinding-puffing.

Typy převrácení

První z nich jsou navrženy pro malá zatížení, provádění až 10-12 švů různých typů. Výkonná průmyslová zařízení fungují po dlouhou dobu (až 12 hodin), ale provádějí jeden typ švu. Jejich trupy jsou vyrobeny pro sílu oceli, zatímco v domácích strojích. plastu.

Modely se také liší v počtu vláken, funkčnosti, rychlosti. Zařízení jsou vytvořena:

 • Jednoduché (s 2 loopery);
 • s převodníkem;
 • s řetězovým knoflíkem (pro provádění plochých švů ve 2 jehličkovém nebo 3-jehlovém stehu);
 • S dalšími vlákny vláken. koberce.

Přítomnost dalších funkcí ovlivňuje náklady.

Regionální stroj

Jednoduchá jednotka řezání okraje a kontrola. Používá se k práci s různými typy tkanin:

Kompaktní překrytí tohoto typu provádějí elastické čáry, vybavené různými funkcemi nastavení:

vybrat, overlock, domácí, použití

V případě potřeby jsou čepele odpojeny. Nejlepší volba pro domov, ale bude vyžadována praxe.

Desátník

Funkční stroj s rozsáhlým vybavením. Vybaveno hadicovou konzolou. Provádí několik operací:

Je možné provádět dekorativní, elastické kombinované švy. Poskytuje dobré výsledky při práci s hustými plátnami.

Koberec kombinuje funkce šití, tuhého stroje a převratu.

Moderní modely jsou k dispozici s elektrickými motory, displeji a spolehlivé kontrolní systémy.

Regulační orgány

Věnujte pozornost napětí vlákna a citlivosti regulátoru napětí vlákna. Existují tři typy regulátorů napětí.

 • “Skrytý”. Počítá. že je to nejlepší, protože jsou na stejné ose.
 • Regulátor napětí “Slider”.
 • “Jehněčí”. Jehněčí napínač je snadno zvládnutelný, je snazší čistit, ale jsou velmi citlivé na různá vlákna. Pokud nemáte příliš kvalitní vlákna, pak je lepší odmítnout překročení s takovým napínačem.
 • Existuje jiný typ napínače.Toto je „kombi“. Ale jsou velmi zřídka v prodeji.

Tlakový regulátor na látce se nachází téměř u všech modelů, stejně jako regulátor napájení tkáně (diferenciální) a délka stehu. Délka stehu je také jiná. Stává se to 4 mm. Stává se to 5 mm. Všechno má regulátor šířky prořezávání okraje (šířka švu).

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Samozřejmě jsme vždy rádi, že vás vidíme! Před návštěvou však musíte souhlasit telefonicky nebo poštou (najdete je na jakékoli stránce webu).

Zejména pro naše zákazníky jsme vyvinuli kalkulačku (nachází se na každé stránce služeb), což pomáhá vypočítat přibližné náklady na stranu.

Všechny ceny uvedené na webu jsou zprůměrovány, t.na. Nemůžeme poskytnout přesné náklady na šití produktů kvůli individualitě a složitosti každého projektu.

Chcete.li ji objednat, musíte na webu opustit aplikaci, volat nebo zapisovat do pošty (všechna data jsou uvedena v horní a dolní části webu na každé stránce!), je vhodné připojit fotografii, vzory nebo kresbu, aby bylo možné přesněji vypočítat náklady na šití.

Ano! Naše továrna poskytuje služby pro vývoj a gradaci vzorců jakékoli složitosti. Pokud chcete spustit svou značku, ale nevíte, kde si objednat vzory. na stránce „Vývoj vzorů“ obdržíte všechny odpovědi!

Ano, zde si můžete objednat tisk na oblečení s nejoblíbenějšími metodami: Printing hedvábí.obrazovky, digitální tisk, termalrotranster a sublimace. Přečtěte si více na stránce tisku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS