Jak si vybrat první šicí stroj

Jak si vybrat šicí stroj pro začátečník

Pokud jste unaveni kontaktováním studia pokaždé, když vylézáte na kalhoty nebo sukni, přeskupit zip nebo ošuntělý džíny, šicí stroj pro dům.

Rozsah zařízení ve specializovaných prodejnách je tak široká, že začátečník nebude snadno navigovat a rozhodnout, který model je lepší koupit. Řekneme vám, co věnovat pozornost a jak najít optimální cenový poměr šicího stroje pro začátečníky.

Co je třeba věnovat pozornost při výběru šicího stroje

První věc, kterou vždycky chci říct “zapomenout” o tom, že šicí stroj je potřeba pro použití “Domů”. Nejprve vás okamžitě vstoupí do rámce toho, co potřebujete jako jednoduchý šicí stroj. Zadruhé se mýlíte, že v domě je šicí stroj snazší a pak to může být jednodušší. Nejjednodušší z existujících šití strojů je jen výroba a pokud je vyberete, pak jste zde. Hlavní věc, která by měla udělat skutečný domácí šicí stroj:

 • Práce se všemi typy tkanin (doma si nemyslíme, že tow)
 • Být mírný ve zvládnutí a tankování (ušetřit čas a nervy)
 • Musí mít všechny operace, které mohou být potřebné (pokaždé, když se to stane)
 • Přinést radost

Jaké šicí stroje jsou vyrobeny z

Teď to zjistíme, že a jak jsou nyní vyrobeny šicí stroje. Nejdůležitější je, jak jsou nyní rozděleny. Vzpomínka na obrovské množství značek a typů šicích strojů, zdá se, že je nemožné si vybrat něco konkrétního, a na druhé straně jsou všechny stejné a “jaký je rozdíl” Co koupit.

Toto je základ šicího stroje a vyskytuje tři typy:

Horizontální. To je nejjednodušší ve zvládnutí a nejpohodlnější věc ve vašem domácím použití v tuto chvíli. Vypořádání s ním nebude obtížné a dítě. Dokonce i lidé bez zvyku šití snadno je používat po první demonstraci. Tento raketoplán je nyní instalován v naprosté většině moderních šicích strojů, jednoduchých i šití strojů.

Vertikální. kyvadlová doprava, která si pamatuje a vidí 95% lidí a věří, že pouze takový šicí stroj může být. Konstrukce způsobuje, jaký přístup, tankování a práci s ním je složitější než s horizontální. Více hlučné a méně odolné proti opotřebení než zbytek. Jde do minulosti, někteří výrobci již plánují úplný odmítnutí používat. Vyžaduje neustálé mazání i s neobvyklým použitím.

Caramilla Easy: Jak vybrat šicí stroj?

Průmyslové. zřídka se setkává v domácí šicí stroje. Spolehlivá a má trochu přesnější linie.

Vyberte si šicí stroj pro domov v Overlow.podle

Hodnocení Nejlepší levné šicí stroje

Evropští výrobci jsou považováni za lídry pro výrobní stroje. Nejsou zaostávány za společností z asijského regionu. Nové modely Zadávají trh s záviděníhodným pravidelností, je vždy z toho, co si vybrat. Kolik je taková domácí spotřebiče? Ceny se liší od pěti až patnácti tisíc.

Bratr m-14

Elektromechanický stroj japonské společnosti získal mnoho pozitivních zpětná vazba mezi začátečníky. Je navržen tak, aby pracoval s tkáněmi různé hustoty. Detailní pokyny řeknou, jaký jehlou jehlou a tloušťka závitu je lepší zvolit. Horizontální raketoplán má hladký běh, aniž by při práci způsobil vibrace.

Délka STIT je 4 mm. Počet operací. 14, toto číslo je dostačující pro opravu a přizpůsobení. Vestavěná funkce poloautomatických závěsných značek, je osvětlení. Standardní balíček obsahuje tři druhy tlapek a hrboly, sadu jehel, pedál a šroubovák.

See also  Stroj prochází stehy na tlusté tkanině

Výborná volba pro začátečníky řemeslníky, zvládnutí linek, lešení a klikaté. Pouzdro je vyrobeno z bílého plastu, je modrá vložení. K dispozici je prostor pro příslušenství. Vnitřní části jsou vyrobeny z plastu, což usnadňuje hmotnost konstrukce.

JANOME SEW Snadná

Z jiného stroje má jednoduchý vzhled. Je vybaven minimální sadou linek. Nízká rychlost práce. co je potřeba pro začátečníky. Základem je elektromechanické zařízení. Vnitřní části z kovu. Stroj vybavený vertikálním kyvadlovou dopravou.

Souprava obsahuje pět typů tlapek, jehel, bobků a nože pro lámání švů. Správná kombinace jehel a nohou může blikat. Můžete provádět skrýt a elastické čáry. Smyčka je vyrobena v automatickém režimu. Maximální délka stehů je 4 mm. Cikzag zpracovává okraje přesně jako v práci s overlockem. V základní konfiguraci je tajný prostor pro ukládání malých šicích zařízení.

Bernina Bernette B33

Elektromechanický stroj švédské výroby se snadno spravuje. To může být provedeno na IT 14 různých operací. Přední panel obsahuje regulátory a kola, se kterým se nastaví napětí závitu a délka stehu. Přísný design, spolehlivost a minimální operace jsou ideální pro domácí šití.

Pro pohodlí je značení pracovní plochy. Motor provádí 860 stehů za minutu. Strojní zametání smyček v poloautomatickém režimu. Šířka stehu je 5 mm. Vyměnit nohu, pouze stisknutím tlačítka. Můžete zapomenout na nůžky, protože řezačka závitu je postaven. Sada obsahuje nitenadeator. Pedál je dobře upravující rychlost. Motor funguje téměř tiše.

Singer Heavy Duty 4432

Nejlepší šicí stroj v rozpočtu segmentu. Společnost je známá pro své zboží několik století. Tělo nového modelu je vyrobeno šedě. Kovové části potlačují vibrace z práce. Elektromechanická kontrola je charakterizována vysokým výkonem. Pro zařízení třídy ekonomiky, mnoho operací, všechny 32. Maximální délka stehu je 4 mm.

Loop Š 17 v automatickém režimu. Design nohou nenechá tkaninový posun. Nitenadevator se postará o zdraví očí. Kovový design a trvalé jehly se vyrovnat i s hustým materiálem. Horizontální raketoplán poskytuje tichou práci. Průhledné okno umožňuje ovládat počet podprocesů na cívce. Stroj šije 1 100 stehů za minutu, což je mnohem více než jiné modely. Šroubovák pro nohu nyní není potřeba: výměna se provádí pomocí tlačítka. Souprava obsahuje měkký ochranný případ.

Jaguar RX-270

Levný elektromechanický stroj s vertikální kyvadlovou dopravou. Plně sestává z kovových dílů. Kromě velké sady operací je spousta užitečných svítidel: regulátor napětí závitu, notebooky pro mrtvici a tlačítka a nitenadevator. Můžete provádět 23 různých řádků, včetně revize a počítat. K dispozici je pohodlný reverzní klíč.

Napájení vám umožňuje flash džínové tkaniny. Při maximální délce stehu 4 mm se linky získávají velmi čisté. Stroj šije smyčky v automatickém režimu. Existuje pohodlná rukojeť. V ceně ubytování.

Aurora Styl 3

Případ je vyroben v jasném barevném schématu. Stroj provádí 10 nejaktuálnějších operací. Vhodné pro jednoduché úkoly. Elektromechanický management téměř neprodukuje hluk. Maximální délka vedení je 4.5 mm. Motor poskytuje dobrou rychlost šití. Shuttle. Vertical. Vysoký vzestup nohou s hustými tkáněmi. Můžete šít zip a tlačítka. Rubnou rukojeť usnadňuje pracovní proces. Stroj je nepostradatelný pro opravu oděvů a výrobních smyček.

Elna EasyLine 12

Elektromechanický stroj s jasným designem se vejde do každého interiéru. Výborná volba pro mladé řemeslníky.14 Operace šití se vyrovnat s léčbou vodopádových tkanin. Základem je vertikální raketoplán. Elna provádí overlock provoz, vhodné pro zpracování elastických tkanin. Stroj je postaven v regulátoru napětí vlákna. Můžete přizpůsobit délku a šířku stehu. Za minutu provádí 600 stehů. Smyčka šije v poloautomatickém režimu. Sada obsahuje tlapku pro lisovací zip.

Toyota Super džíny 34

Elektromechanický model s velkým potenciálem. Jeho technické údaje mohou soutěžit s průmyslovými stroji. Toyota provádí 34 typů linek, včetně dekorativního. Smyčky jsou vypracovány v poloautomatickém režimu. Regulátor tlaku tlaku umožňuje pracovat s hrubými tkaninami. Stroj se nezahřívá a nevytváří hlasité zvuky. Sada obsahuje nitenadevator.

See also  Jak si vybrat vysoušeč vlasů vlasů

Výběr pro zkušeného uživatele

Stroj pro zkušený domovský master musí mít více funkcí a ruční nastavení. Nejlepší šicí stroj pro dům pomůže vybrat takové vlastnosti:

Horizontální raketoplán poskytuje větší rychlost šití než tradiční vertikální.

vybrat, první, šicí, stroj

Existují vertikální otočná raketoplány s nejlepšími ukazateli, ale jsou instalovány na nejvyšších cenových strojích.

Šicí operace stroje tohoto typu by měly zahrnovat overlock a pletené švy, stejně jako různé povrchové linky. Automatický režim umožňuje rychle získat přesné identické smyčky. Mechanické řídicí stroje provádějí pouze jeden typ smyčky, zatímco elektronické spustí se třemi a přístupem ke dvěma tucet. Zlepšit kvalitu smyčky pomůže přizpůsobení zůstatku, ale získá smyčka průmyslové úrovně na domácnostech této kategorie nebude fungovat.

Kvalita linky na různých materiálech závisí na mnoha komponentách, ale nejdůležitější je:

 • Dolní dopravník s co nejvíce segmenty (části se zuby), lepší než 5-7;
 • Noha pro nastavení tlaku šroubu pomáhá nastavit jednotné stehy na jemné nebo husté tkanině;
 • Pro šití husté materiály bude také důležitá síla motoru, na kterém závisí síla síly síly (stejně jako spolehlivost).

Nejoptimálnější volbou bude elektromechanický model s pokročilými funkcemi a maximálním počtem operací (více než 20). Stojí také za to zvážit balíček stroje: s největší pravděpodobností budete potřebovat tlapky pro tajné blesky, přetaktování, pro tajné švy a saténové linky. Další plus bude přílohová tabulka a tvrdý případ.

Zavolej nám telefonicky.: 8495-235-75-25, 8812-779-75-25 odpoví na všechny otázky!

Doporučené Janome Depro 5124

Pro zkušenosti s výhodou stroj s mechanickou regulací, smyčkou stroje, s velkým počtem operací a regulátoru tlaku lisovací stopy.

Charakteristika šicí stroje pro domácnost

Typy Chelnokov

Shuttle je hlavní složkou šicího stroje. Zabalí smyčku mezi nitě. Existují dvě odrůdy raketoplánů:

Vertikální raketoplán Dobře Znamení Staré mechanické šicí stroje. Dnes se setká s více a méně často ve většině rozpočtových modelů. Hlavní nevýhody vertikální kyvadlové dopravy: velký hluk a nízká rychlost. Hlavní výhody. spolehlivost a nízká cena. Horizontální raketoplán se dnes stala nejčastějším mezi zařízeními průměrné cenové kategorie. Jeho výhody: Nehlumost, umožňuje znemměnit vlákny. Nevýhody: Nepohodlně nastavit spodní závit, může snadno selhat.

Univerzální elektromechanický šicí stroj pro domácí použití s ​​horizontálním kyvadlovým zařízením. Pracuje s různými typy tkanin. Proveďte 21 typu šití, včetně pracovníků, pletených, přetaktivých linek a zametací smyčky v poloautomatickém režimu. Nastavení délky stehu (až 4 mm) a šířky čáry (do 5 mm). Reverzní malá páka. Vestavěný závit. Nastavení napětí horního závitu. Nastavení rychlosti šití šití pedálu. Možnost šití dvojité jehly. Platforma rukávu. Příslušenství Prostor. Osvětlení.

Elektromechanický šicí stroj s kyvadlovou dopravou. 12 Operace šití. Poloautomatická smyčka. Nastavení délky stehu: Až 4 mm. Stále šířka: až 5 mm. Osvětlený. Platforma rukávu. Zvrátit. Nastavení napětí závitu. Zahrnuty: Sada nohou, Sada jehly.

Funkce

Před nákupem věnujte pozornost tomu, které typy řádků podporuje šicí stroj pro domácnost. Na různých modelech se tato částka může lišit. Dokonce i základní stroj základní vrstvy podporuje standardní sadu řádků:

 • rovný. univerzální;
 • CIGZAG. pro pletené oděvy, dekor a hrany;
 • Elastic Cikcak. pro šicí gumu, kanály, šicí závěsy;
 • Triple zesílená přímka. pro zejména trvanlivé švy nebo pracovat s hustými tkáněmi. džíny, rána;
 • Triple Enhanced Cikcak. odolné linie pro elastické tkaniny;
 • Imitace nadlišovače. samostatné hrany.

Kromě těchto, mnoho dalších typů řetězců může jít.

Elektromechanický šicí stroj s vertikální kyvadlovou dopravou. 19 Operace šití. Smyček. Nastavení délky stehu od 0 do 4 mm. Zigzag Nastavení šířky do 5 mm. Automatický navlékání. Vestavěný nithe chub. Vrátit páku. Volný rukáv. Osvětlený. Příslušenství Storage Compartment. Paws Kompletní: Univerzální noha, blesk kolo, nohy tlapka.

Režimy šití smyček

Mnoho šicích strojů může milovat. Tato operace je získána na psacím stroji mnohem rychleji, než kdybyste to ručně dělali. Existuje několik režimů zpětné vazby:

vybrat, první, šicí, stroj
 • Manuál. Možné pro auta, která mohou provádět cikzag linku (to je, na všech). Přesuňte hadřík a postupujte podle pokynů. To je nejvíce časově náročné metody;
 • Poloautomatický. stroj udělá vše sám, ale musíte neustále ručně přepnout režimy provozu stroje;
 • Automatický. šicí stroj provádí samotnou smyčku. Je třeba dát speciální nohu, a pak se pohybuje sami.
See also  Jak vybrat vysavač robota pro byt

Korpusový materiál

Pouzdro Šicí stroj pro domov může být vyroben z plastu nebo kovu. Předpokládá se, že kovový případ je silnější a spolehlivější než plast. Je však lepší věnovat pozornost přítomnosti / absenci kovového rámu, na kterém jsou připojeny všechny detaily. Modely nízké ceny segmentů, zpravidla nemají takový rámec a části jsou upevněny na plastovém pouzdru. Vzhledem k tomu, že tělo nedostane tuhost, může se zlomit, prasknout. Modely kovových rámů jsou mnohem spolehlivější. Kovový rám může být kombinován s pouzdrem nebo plastem.

Reverzní funkce, Automatické automatické

Reverzní. Jedná se o zvláštní režim provozu šicího stroje, ve kterém se stehovací zdvih mění směr. Určeno, například pro upevnění konců linky tak, aby se šev nevyprsjel. Zapněte stisknutím tlačítka na skříni nebo přepínači. Funkce AutoFreoting umožňuje automaticky opravit vlákno na začátku nebo na konci řádku. Automatické řezání. nit se automaticky ořízne.

vybrat, první, šicí, stroj

Funkce vyšívání

Vyšívací jednotkou mohou být přidány některé šicí stroje s elektronickým ovládáním. Připojuje se k stroji a umožňuje vyšívání požadovaných vzorů.

Ceny šicích strojů

Jsou rozdílní. Z velmi levné na velmi úžasné. Co je vhodné pro vás? Záleží pouze na vašich schopnostech a potřebách. Další funkce pro auto. více nákladů. Stejná funkce, ale více nákladů. před značkovými výrobky. Taková je vnější strana problému šicího stroje.

Nákup levnější šicí stroj není velmi slavná značka, jdete na nějaké riziko, protože když najdete servisní středisko a některé prvky selhaly, budou mnohem problematičtější. Pokud si můžete opravit jakýkoliv šicí walker sami, odvážně koupit cokoliv.

Jako výsledek.

Ze všeho bylo napsáno výše, můžete nakreslit následující závěry: Pokud potřebujete domácí stroj pro domov, odizolován / vypouští něco a t.D viz elektromechanický stroj s motorem od 60 wattů, vertikální nebo horizontální kyvadlováku a povinné přítomnosti overlockové linky. Pokud se chystáte vážně řešit šicí podnikání, tvořivosti, práce s jakýmkoliv typem tkanin, nebo chcete koupit stroj “s maržovým”. potřebujete elektromechanický stroj s motorem od 60 wattů, smyčka, smyčka, Vyvážení smyčka, horizontální kyvadlová doprava, přetaktovací linky, několik dekorativní, kmen. Buď počítačový šicí stroj.

Rádi vám pomohou správně vybrat šicí stroj podle vašich potřeb!

Několik příkladů

Takže jsme se dostali do dobrých příkladů nováček.

JANOME JB 1108. Elektromechanický model s možností výkonu devět operací. Copet s tkáním různých hustot, hlavní věc není zapomenout na nastavení. Kromě hlavních linií se vyrovnat s nášivkou, monogramem a kanálem.

Zahrnoval tři tlapky. pro blesk, smyčka a lepidlo. Jedná se o dobrý šicí stroj pro začátečníky.

Bratr LS-3125 je ideální pro nováčku. Pohodlné v práci, snadno se řídí. 14 operací, včetně elastických a zapuštěných švů. Stehy jak plachet a hedvábí se stejnou lehkostí a vynikající kvalitou.

Zahrnuté jsou tlapky pro šití blesk a šití tlačítek. Obecně je dobré, snadno ovladatelné a udržovat model je vhodný pro začátečníky.

Takový šicí stroj si můžete koupit za 8-9 tisíc.

Doufáme, že poskytnuté informace vám pomohly pochopit, jak si vybrat šicí stroj.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS