Jak si vybrat studenou baterii pro ledničku v sáčku

Co jsou studené baterie a proč jsou potřeba

Studené baterie jsou chladicí prvky, které mohou udržovat nízkou (teplou) teplotu ve speciálním sáčku nebo nádobě. Takové zdroje jsou v kampaních nezbytné a během přepravy drog, vakcíny vyžadující dodržování teplotního režimu.

Studená pohon je plastová hermetická kapacita, uvnitř které je speciální látka. Jako výplň může být:

Při výběru zařízení se musíte soustředit na velikost vaku, která se má použít k ukládání chlazených nebo zmrazených produktů, a zohlednit funkce konkrétního typu výplně.

Nejdůležitějším prvkem v jednotkách je „plnění“, protože záleží na jeho vlastnostech, zda výrobky zůstanou čerstvé nebo ne. Několik odrůd studených baterií se prodává v obchodech: některé z nich se doporučuje pro horké produkty, jiné pro chlad a jiné za zmrazené.

Studená baterie “Himbiotekplast” Master K. Posouzení

Léto. Období Shishlykov a obsazení v přírodě. V tomto ohledu se tato otázka často objevuje. Jak se ujistit, že jídlo a občerstvení na piknik se v žáru neklouznou a nápoje zůstávají chladné déle?

Nejjednodušší řešení. Chladný sáček nebo tepelný buben se studeným akumulátorem zabudovaným do něj, například pán.

Co je to studená baterie?

vybrat, studenou, baterii, ledničku

Studená baterie je utěsněná nádoba s tepelně intenzivním gelovým roztokem. Je vhodné používat kompaktní produkt v izotermálních nádobách a taškách.

Kde koupit: Im Land, Ozon, Wildberries

Výrobce: Khimbioteklast LLC, Rusko

Život provozu: Nebyl omezen

Typ: studená baterie

Akumulátory nachlazení se vyrábějí v různých verzích a svazcích. Od jednoduchých malých sáčků po solidní baterie s výlukem SO s objemem 1 litru. Osobně jsem se už nesetkal.

Hlavní vlastnosti:

 • Chladivo: kapalina netoxická chladicí kapalina;
 • Balení: Polyethylen s vysokou hustotou (PE HD);
 • Lineární rozměry: 19010030mm;
 • Svazek: 500 ml;
 • Hmotnost: 485 g;
 • Teplota mrazicího masa:.30 ° C (AHT-30),-21 ° C (AHT-21),-15 ° C (AHT-15).5 ° C (AHT-5), 0 ° C (AHT-0).
 • Funkce: určené pro vícenásobné použití (za předpokladu, že je zachována impenetrace případu); Podporuje chlad až 20 hodin; Je navržen tak, aby zachoval teplotu v nádobě až do 12 litrů; Vhodné pro jakýkoli typ produktu.

Naše tepelná.mosuma s objemem 20 litrů, protože jsem si vybral pár baterií s objemem 500 ml každého.

Jmenování

Studený kskulátor „Master K“ je navržen pro přepravu a skladování potravin, léků, chemických činidel a dalších produktů vyžadujících zvláštní teplotní podmínky. Baterie teploty helia se používají v taškách na kabáty, tepelných nádobách, tepelných pachech, tepelných balíčcích.

Baterie je plochá obdélníková nádoba vyrobená z hustého plastu. Uvnitř je naplněn modrým gelem. Kontejner je naprosto zapečetěn a docela odolný.

Zpočátku má papírový štítek se základními informacemi a po několika cyklech mrznutí/rozmrazování se nezbavil.

Jak používat?

Vložte nádrž do mrazničky, dokud není úplně ztvrdnout (doporučeno po dobu 8-10 hodin). Tam je produkt uložen potřebným množstvím chladu, který se poté přenáší na produkty.Po použití opláchněte nádobu vodou a otřete suchou. Uložte produkt do mrazničky nebo na jiném suchém místě.

Před prvním použitím jsem v noci dal baterie do mrazničky a ráno byly už úplně zamrzlé a byli připraveni pracovat.

Nyní jsou naše baterie téměř vždy uloženy v mrazáku, protože je používáme docela často, zejména v létě. Je vhodné v tom, že pokud je najednou potřeba baterie, je okamžitě připravena k použití.

Před nákupem jsem studoval několik recenzí a z nejběžnějších negativních okamžiků došlo k otoku kontejneru během zamrznutí. Pevné akumulátory nachlazení prakticky netrpí, zůstávají po zmrazení ve své původní podobě. Jediná věc, která může mít v úmyslu na vrchol shora, pokud byl nádoba mokrý nebo v mrazáku je hodně hoarfrostu/ledu.

Používáme akumulátory za studena spolu s tepelným bubeníkem. Při cestování do přírody/chalupy zachraňují oba a jdou do obchodu.

Například v létě je docela problematické dodávat domácí a chlazené výrobky domů, ať už polofiniované výrobky nebo zmrzlinu. Zvláště pokud by neměly být doručeny z obchodu v docházkové vzdálenosti od domu.

S tepelným a akumulátorem studeného je tento problém vyřešen. Před cestováním do obchodu jsem vložil zmrazené studené baterie do tepelné nádoby. Po nakupování, zmrazených a chlazených výrobcích, přenášíme se do tepelného bubnu, zatímco baterie položíme na vrchol nebo po stranách. Pak pevně zavřeme termo.svírač. Zmrazené produkty ve své původní podobě přežijí několik hodin a chlazené a všechny 8.

Jak si vybrat studenou baterii?

Dnes obchody představují poměrně velký výběr akumulátorů chladu různých výrobců. Výplňová zařízení ve tvaru gele jsou velmi populární. drží chlad déle a nerozmňují se. Kromě toho byste měli věnovat pozornost tomu, z čeho je kontejner vyroben: zda v procesu používání uniká. Studené baterie se vyrábějí širokou škálu svazků: ​​od 250 ml do 800 ml a dalších. Proto si můžete v závislosti na vašich potřebách vybrat požadovaný počet studených jednotek, pak se vaše zásoby nebudou bát tepla a můžete bezpečně jít na výlet.

Žehlící prkno. Jedna z integrálních částí domácích prací. Současně existuje spousta problémů s jeho skladováním, protože v bytě není vždy dostatečný nákup, kde se vejde, a je nepravděpodobné, že by obrátila interiérovou dekoraci interiéru. Řešením problému bude postavená.v žehlicí desce.

Majitelé svých vlastních domů nebo letních chat vědí, jak obtížné je starat se o trávník. Pro svou údržbu nabízejí výrobci zahradních nástrojů speciální motocykly, v druhu a účelu, na který přijdeme.

Hygrometr. Zařízení, které umožňuje měření vlhkosti v místnosti. Existuje velký výběr hygrometrů používaných doma, díky kterému můžete lépe sledovat atmosféru vašeho domova.

Možná jsme všichni slyšeli o vodních matracích, ale jen málo lidí ví, jaké jsou jejich funkce a výhody. V našem článku budeme hovořit o hlavních charakteristikách takových matrací, díky nimž jsou velmi pohodlní pro spaní.

See also  Samsung Žádná správa ledničky Frost ledničky

Co si vybrat: továrna nebo domácí chlazení?

Někteří z vás by si mohli myslet: Proč bych si měl koupit studenou baterii, pokud to dokážu sám? Ve skutečnosti je nejjednodušší způsob zmrazení plastové nebo skleněné láhve vody a přidání malého alkoholu nebo soli. Taková lednička však má významné nevýhody. Za prvé, led se rychle roztaví, takže nízká teplota v sáčku nebo nádobě nezůstane dlouho. Za druhé, představte si, jak moc se váha krabice zvýší, pokud do ní vložíte, kromě produktů, pár dvoulitrových lahví.

Tovární studené baterie fungují mnohem déle a efektivněji, protože vzorec řešení promyslel odborníci. Jednotky ledových bloků používají roztok vody a soli, který je naprosto neškodný pro lidi, zvířata a životní prostředí. Baterie mohou udržovat nízkou teplotu v izotermálních sáčcích a nádobách od 7 do 72 hodin.

Jak si vybrat studenou baterii pro sáček ledničky?

Průmysl produkuje připravené. vyrobené nádoby plné nejúčinnějšího chladiva. karboxymethylcelulóza. Tato látka může absorbovat nachlazení, chlazení na mínus hodnoty a udržovat energii. V tomto případě může být produkt gel nebo řešení.

Účinnost struktury gelu je vyšší, ale takový agent je také dražší. V tašce jsou speciální kapsy, kde jsou nainstalovány baňky s plochou baňkou. V závislosti na velikosti vaku může existovat různá množství. Aby se chladivo přivedlo do pracovního stavu, musí být baňka držena v odpovídající teplotě po dobu asi 12 hodin.

Rada! Speciální studená baterie může nahradit topnou podložku koncentrovaným solným roztokem, i když s nižším efektem.

Každá baterie je navržena pro určitý objem kamery, v případě je uvedeno. Životnost každého zařízení až do integrity případu. Proto se musíte starat o baterie, zejména ve zmrazené formě.

Návrh zařízení

Mohou být vyrobeny akumulátory za studena, a to jak v tvrdém těle plastu, tak v měkkém hustém polyethylenu. Návrh skořepiny prakticky neovlivňuje charakteristiky zařízení. Plusy plastového pouzdra zahrnují jejich vyšší těsnost a sílu mechanických vlivů. Studené baterie v polyethylenu, měkké membrány jsou nejlépe položeny v chladnějším sáčku, kde zabírají méně místa než parní plastové baterie. Měkké studené baterie mohou být pevně tlačeny proti produktům pro jejich lepší chlazení. Je však třeba mít na paměti, že měkký případ se může snadno rozbít a jeho tekutina se rozšíří podél tašky. Barva tekutiny neovlivňuje její kvalitu. V průměru se akumulátory nachlazení vyrábějí z 200 do 800 ml. Je lepší zakoupit malé baterie v malém chladném sáčku. Nákup několika baterií vám umožní lépe pokrýt produkty a uložit je do chladného stavu na dlouhou dobu. V případě potřeby je lze vždy zakoupit a použít ve správné částce. Uvnitř jsou takové studené baterie obvykle naplněny gelem, speciálním silikonem nebo solným roztokem. Slační baterie jsou považovány za nejsilnější, pokud jde o zachování chladu. S jejich pomocí můžete ušetřit teplotu uvnitř sáčku před mínus teplotami uvnitř. 7-10 stupňů během dne. Řešení v takových bateriích jsou mnohem pomalejší a pomohou ušetřit produkty i v horkém počasí na chladu, velmi dlouhé době. Akumulátory chladu s gelovými výplněmi mohou udržovat negativní teplotu uvnitř chladiče od 12 do 16 hodin. Výhodou takových baterií je bezpečnost vnitřního plniva. V případě poškození skořápky to nezkazí chuť produktů, které jsou v tašce. Jsou také skvělé udržovat teplo, pokud je nutné ukládat produkty teplem. Chcete.li to provést, zahřejte je v mikrovlnné troubě a vložte ledničku do vaku. Studené baterie se silikonovým plnivem si zachovávají nízké teploty mnohem horší než předchozí dva a nejsou určeny pro delší chlazení. V průměru mohou udržovat teplotu asi 0 stupňů. Jejich výhodou je trvání zachování chladu, které lze udržovat až 7 dní. Nyní se podívejme na nejpopulárnější modely akumulátorů za studena prezentovaných na ruském trhu.

Studená baterie pro udržení negativních teplot kompaktní velikosti. Vyrobeno v plochém pouzdře a má na něm otevírací kryt. To vám umožní změnit nebo přidat řešení v případě úniku. Kapalina uvnitř baterie namodralé studené. Řešení je solný. Baterie umožňuje udržovat sníženou teplotu uvnitř vaku po dobu 20 hodin. Nevýhody zahrnují zvýšené velikosti a hmotnost, což je asi 400 g. V současné době je cena této baterie v průměru od 500 do 600

Hodnocení nejlepších studených baterií pro tepelný bubeník.

1) První místo hodnocení nejlepších studených baterií pro tepelný buben je obsazeno baterií zvanou termoska. Ve vzhledu je to plochá hustě utěsněná omyl tmavě modré barvy. Mnoho uživatelů se opravdu líbí jeho kvalitní, vynikající schopnosti, pokud jde o ochlazení prostoru tepelného bubeníka. Do data vypršení platnosti je tento akumulátor chladu téměř věčný. Podle mnoha jejích zákazníků jsou jeho náklady docela cenově dostupné.

Z minusů zde uživatelé viděli pouze to, že tato studená baterie má poněkud těžkou váhu. Když jdete na piknik bez auta a nosíte tašky ve vašich rukou, je to důležitý okamžik. Někteří jednotliví uživatelé poznamenávají, že se nesetkali s velmi vysokou kvalitou, která dlouho nedrží nachlazení.

2) Druhé místo hodnocení nejlepších studených baterií pro tepelný buben je přiřazeno možnosti Palisad Camping. Stejně jako poslední verze je baterie prezentována ve formě plochého briketu, pouze světle modrá. Uživatelé tuto možnost nejvíce ocenili z poměru. Dobrá kvalita jsou náklady na náklady. Kupující si všimnou jeho dlouhodobé schopnosti udržovat nachlazení bez rozmrazování.

Z některých minus, které uživatelé zaznamenali, stejně jako v poslední verzi, je mírně těžkou hmotností této baterie. A to je zvláště patrné, když v tašce není jeden, ale několik.

3) Třetí místo hodnocení nejlepších studených baterií pro tepelný buben je obsazena značkou Frizet Ice Pack. Uživatelé v něm jako jeho dobrá kvalita, schopnost udržovat chlad v termosu po dlouhou dobu, a proto udržují produkty v pohodě a nenechávají je zhoršit. Kromě toho se v závislosti na tom, co máte Thermo.Bosom, se tyto akumulátory chladu prodávají odlišně o velikosti a objemu. Proto zde každý vybere požadovanou baterii pro sebe. Kromě toho je zde také spokojeno mnoho uživatelů a ve chvíli, kdy země není výrobcem tohoto produktu, ne Čína, ale Itálie.

See also  Lednička s horním mrazničkou

Vzhledem k tomu, že výrobce z Evropské unie existují v naší zemi tyto akumulátory chladu, jak lidé říkají, hodně. Podle váhy jsou také docela těžké, zejména ty možnosti, které mají velké objemu.

4) Čtvrté místo hodnocení nejlepších baterií pro tepelný buben je obsazeno modelem pod značkou Arktidy. Tato studená baterie se vyrábí v Rusku. Mnoho uživatelů má rád jeho poněkud pěkný design. Konvexní sněhová vločka se aplikuje na celou velikost briketu, jako by zdůrazňoval svůj účel ochladit vnitřek tepelného bubeníka. Uživatelé si ve skutečnosti všimnou jeho vynikající kvality a nádherných schopností chlazení.

Nevýhodou některých uživatelů, kromě standardních závaží, zvažuje mírně nadhodnocené náklady, zejména pokud vezmete v úvahu, že baterie je stále ruská, a ne importována.

5) Páté místo hodnocení nejlepších chladicích baterií pro tepelné uzávěry patří k možnosti zvané Mobicool „Ice Pack“. Jeho cena jako celek, jak poznamenávají uživatelé, není příliš vysoká. Formy jsou podle lidí tyto akumulátory chladu docela neobvyklé a zajímavé. Tím se liší od mnoha moderních analogů. Barva je zde standardní modrá.

Z minusů existují pouze to, že někteří uživatelé mají na tento model určité kvalitní nároky. Ano, a Čínská země také potěší jen málo zákazníků.

6) Šesté místo hodnocení nejlepších chladicích baterií pro tepelné uzávěry je obsazeno modelem desky zmrazení termosky. Mnoho uživatelů má rád aplikaci výrobce, že tyto rovnátka jsou vyrobena z přírodních materiálů šetrných k životnímu prostředí, bez zbytečné chemie. Kupující byli také velmi potěšeni samotným výběrem velikosti tohoto akumulátoru za studena. Existují možnosti pro malé tepelné boty a pro velký avosek, určené pro mnoho produktů.

Mínus uživatelé zvažují váhu těchto akumulátorů chladu, zejména velkého objemu, a také poměrně vysoké náklady.

7) Sedmé místo nejlepších chladicích baterií pro tepelné uzávěry je produktem Nordway. Tato možnost našla mnoho z jeho amatérů díky dobrým vlastnostem po dlouhou dobu, aby udržovala chlad v tepelném bubeníku. Používejte se, tyto baterie, jak si lidé všimnou, jsou velmi pohodlné a snadno se umývají, pokud najednou onemocní. Jejich náklady jsou podle uživatelů víceméně přijatelné. Na rozdíl od mnoha jiných podobných inovací nemá tyto akumulátory nachlazení chemický zápach ani v nové podobě.

V tomto modelu studené baterie si uživatelé stěžují pouze na svou velkou váhu. Zde nejsou žádné další komentáře.

8) Osmé místo hodnocení nejlepších baterií zadržovaných za studena pro tepelné bubny je obsazeno modelem s názvem Technochem AX-10. Příjemný vzpřímený typ této baterie (s reliéfní sněhovou vločkou pro celou briketu) je podle mnoha lidí kombinován s jeho krásnou. Poměrně dlouhou dobu drží chlad v tepelné révě, a tím zabraňuje poškození produktů. Pro mnoho uživatelů je také důležitým bodem skutečnost, že materiály, ze kterých je tato studená baterie vyrobena, zcela bezpečná pro neustálé používání, ve slově není toxické. Náklady na tento akumulátor chladu nejsou dosud příliš vysoké ve srovnání s některými z jeho jiných analogů.

Základní kritéria pro výběr tepelného bubeníka

Při výběru studené tašky můžete vidět, že rozsah těchto produktů na trhu se od sebe nesmírně liší. Aby byla volba zklamána, musíte navigovat podle několika důležitých kritérií:

 • Prostornost.
 • Materiál.
 • tloušťka stěny.
 • Kvalita vnitřní reflexní vrstvy.
 • Přítomnost pomocných modifikací.

Prostory

Může to být jiné. V případě každodenního používání tašky například vzít si s vámi nealkoholické nápoje, je lepší si vybrat malou kapacitu až 10 litrů. Když potřebujete jít do přírody se společností, pak se hodí pytel 25 litrů nebo více. Také v prodeji najdete produkty s kapacitou 100 litrů, což je daleko od kaple. Je třeba poznamenat, že s velkými objemy je nutné používání materiálů odolných vůči zátěž.

Materiály

Tepelné izolační sáčky jsou vyrobeny z umělých materiálů, které neprocházejí ultrafialovému záření a jsou vlhkostí.bez. Obvykle se používá PVC, polyester nebo nylon. Takové typy tkanin zajišťují možnost čištění ze skvrn a znečištění. Často je dost na to, aby se obarvená oblast otřela mokrým hadříkem.

tloušťka stěny

Převážná většina sáčků je vyrobena odolnou vůči vlhkosti a tří vrstvami. Přední vrstva přijímá ozdobné efekty a také poskytuje tuhost. Poté je vrstva obvykle z polyuretanu. Jeho tloušťka je často 3 mm nebo více. Poté, co přijde poslední vnitřní vrstva s reflexním efektem. Přispívá k odrazu tepelných paprsků, zabraňuje jejich výstupu a vstupu, což zabraňuje vlivu vnějších faktorů na obsah tašky.

Pomocné příslušenství

Taška kholodnik může mít různé pomocné příslušenství, díky nimž je funkčnější nebo pohodlnější používat. Při pokusech o zlepšení jejich sortimentu přichází mnoho výrobců s mnoha způsoby, jak učinit jejich výrobky zajímavějším pro zákazníky. Například na velkých sáčcích, které je obtížné zvednout, jsou umístěna kola. Najdete také kontejnery s zámky na prodej. Jsou účinným prostředkem pronikání do domácích zvířat, zejména koček a psů, které se mohou snadno naučit otevírat běžné tašky.

Studená baterie

Taška Kholodnik pracuje efektivně díky použití speciálních odnímatelných akumulátorů na studena ve svém designu. Poskytují sedadla pro opravu, což vylučuje dolt uvnitř a tahy o umístěných produktech. Obvykle jsou baterie vloženy do víka sáčku nebo pevné pomocí popruhů na boční stěně. Jsou snadno odstraněny, protože před každým použitím kontejneru je třeba udržovat v mrazáku.

Baterie lze zakoupit samostatně, což vám umožní zlepšit vlastnosti existujícího termoinsulačního sáčku. Například, pokud se kontejner s touto úkolem dobře nezbaví, lze jej vždy modernizovat s dalším chladicím prvkem. Studené baterie jsou různých konfigurací, zejména použité chladivo, takže se můžete přesunout z jednoho druhu na druhý, abyste změnili chladicí vlastnosti.

vybrat, studenou, baterii, ledničku

Obecně jsou všechny odrůdy akumulátorů nachlazení plastové nádoby připomínající cihlu. V podmínkách ubytování v nádobách pro odrazování tepla jsou schopny udržovat svou počáteční teplotu 24 hodin nebo více.

See also  Pokud se lednička zlomí v pronajatém bytě

Tyto produkty jsou 3 konfigurace:

Baterie studeného gelu je považována za univerzální. Je schopen udržovat nejen nízkou, ale také vysokou teplotu. Při jejich používání tedy můžete produkty nejen udržovat studené, ale také horké. Nejjednodušší brikety s vodou-soli mohou udržovat teplotu.20 až 8 ° C. Vše záleží na tom, kde přesně předem zmrzli. Studené silikonové baterie mají tenčí vlastnosti. Umožňují vám udržet teplotu v úzkém rozsahu od.2 až 0 ° C. Zároveň ztratí nachlazení několik dní. Vysoce kvalitní chladičská taška je schopna zůstat nachlazení s takovým akumulátorem za studena až týden.

Gelová baterie je nejdražší a nejúčinnější. Pokud chcete použít další chladicí prvky, jsou umístěny po stranách nebo na dně vaku. Mohou být také použity jako rozpěrky pro položení mezi lahvemi. Hmotnost studených baterií závisí na jejich velikosti a pohybuje se od 100 do 300 g. Při používání chladičů musíte dodržovat pravidlo. pro každé 3 litry objemu použijte baterii.

Tyto produkty mají neomezený zdroj, takže mohou být mnohokrát nekonečně zmrazené a nekonečně se rozmrazit. To platí především na látce, která drží nachlazení. Praktická věčnost baterií je pochyb, protože v průběhu let může dojít k poškození bydlení v Briketu, takže se objeví úniky.

V případě, že by baterie měla vyzařovat nachlazení, je umístěna v lednici po dobu nejméně 12 hodin. Pokud je nutné udržovat obsah sáčku horkého, může být baterie položena v horké vodě, dokud se neochladí a přenáší teplo. Stojí za zmínku, že použití baterií k udržení tepla snižuje jejich zdroj, který je spojen s častým poškozením budov briket, když je v kontaktu s příliš horkou vodou.

Jako alternativu ke specializovaným akumulátorům za studena můžete používat běžné lahve s roztokem kuchyňské soli. Chlad s minerální vodou drží chlad obzvláště dobře.

Trvání chlazení

Taška kholodnik může udržovat výrobky v chladu po určitou dobu, což závisí především na teplotě okolí. Důležitým faktorem ovlivňujícím účinnost je tloušťka stěn, jakož i počet akumulátorů za studena. S vysokou kvalitou je taška schopna udržovat jídlo v chladu po dobu 6 hodin i v nepřítomnosti baterie, samozřejmě při normální teplotě okolního okolí. S baterií, dokonce i v letním teplu, se nachlazení drží 12-24 hodin a déle.

Rysy výběru a provozu akumulátorů nachlazení různých typů

Je zřejmé, že různé typy akumulátorů nachlazení mají určité výhody a nevýhody, které jsou nejprve určeny rozsah podporované teploty a provozní čas. Při výběru vhodné možnosti se tedy musíte nejprve rozhodnout pro sebe, jaké účely ji plánujete použít:

 • Pro delší autonomní práci je silikonový typ ideální.
 • Pro použití současně v létě i v zimě. gel. Takže můžete získat cool nápoje i horké sendviče.
 • Pokud potřebujete poskytnout možnost udržovat velmi nízkou teplotu, pak je nejlepší používat solné nádoby.

Pokud jde o optimální objem, musí být vypočítáno s ohledem na podíl: 1 litr na 10 litrů objemu tepelného bubeníka.

Studená baterie může být užitečná pro domácí lednici, ale jen málo lidí o ní ví. Pokud například vložíte několik z těchto kontejnerů do mrazničky, pomůže to vyhladit kolísání teploty s častým otevřením dveří nebo s velkým objemem načtených produktů. To prodlužuje životnost ledničky, protože kompresor musí méně často zapnout. Kromě toho, když je elektřina vypnuta, bude akumulátor chladu udržovat požadovanou teplotu v lednici po dlouhou dobu.

Použití studených baterií je relevantní při přepravě léků. Mnoho léků může být skladováno výhradně při nízké teplotě, jinak ztratí své léčivé vlastnosti. Proto pro přepravu mnoha drog často používají obyvatele tepelného chloru se studenými bateriemi. To je velmi pohodlné, protože při přepravě malého počtu drog není třeba používat objemné chladničky a lék může být doručen pacientovi do jakéhokoli jmenování v chlazené formě. Pro tyto účely jsou vhodné jakékoli typy studených baterií.

Jejich důležitý rys ve velmi dlouhém provozu. s pečlivým přístupem je trvanlivost takových prvků téměř neomezená. Mohou být opakovaně zmrazeny a odmrazovat.

V našem internetovém obchodě si můžete vždy vybrat správnou možnost. Máme řadu možností, které jsou vhodné pro tepelná zavazadla jakéhokoli objemu v našem katalogu. Můžete si koupit studenou baterii s doručením do Kyjeva, Oděsy, Charkovu a po celé Ukrajině o 130.com.UA.

Pomocí výběrového masa si můžete snadno vybrat obyvatele auto.chloru podle hlavních kritérií, jako je typ auto.chronikule, typ ledničky, typ energie, přítomnost funkce vytápění a vnitřní objem ledničky.

Automatik se stává extrémně relevantním zařízením v prázdninové sezóně a prázdninových cestách. V tomto článku provedeme test demetického autosalonu waeco. jedna z nejpopulárnějších ledniček v autě.

Auto Holdir výrazně zvyšuje pohodlí cestování do přírody nebo dlouhých cest. V tomto článku zvážíme hlavní odrůdy ledniček v autě a zjistíme princip jejich práce.

Jak s vámi přepravovat jídlo bez obav? Za tímto účelem se používá štěpkovač, izotermální taška nebo mrazák. Každá ze struktur má své výhody, nevýhody a rysy. Jejich úkol se spojuje, se kterým se musí všichni vyrovnat. Ušetřete jídlo na silnici

Automatik je ideální pro ty řidiče, kteří často cestují v autě, nebo jejich aktivity souvisí s výlety automobilů. V tomto článku se můžete dozvědět o tom, který chipper. Například je zde sáček ledničky (tepelný buben) nebo nádoba (Thermobox).

vybrat, studenou, baterii, ledničku

Už jste našli perfektní ledničku v autě. takže pracujete z napájení vozu, je pohodlně umístěna v kufru a salonu a také bezpečné a funkční? Tato lednička pro auto může být ve formě klasické plastové nádoby nebo přenosné tašky. A co si vybrat. taška nebo krabice?

| Denial of responsibility | Contacts |RSS