Jak si vybrat vysoušeč vlasů pro dlouhé vlasy

Jak si vybrat vysoušeč vlasů. 2019

Fanoušci jsou rozděleni do domácnosti, poloprofesionálních, profesionálních vysoušečů vlasů. Domácnost je vyrobena z rozpočtových materiálů, které snižují jejich životnost, je vybavena minimálně tryskami. K vysušení vlasů potřebujete více času, je obtížné vyrobit profesionální styl. Poloprofesionální kadeřnictví mají lepší kvalitu, silnější, náklady na řádu dražší. Profesionální. nejsilnější (od 1800 wattů je rozsah často regulován), různé trysky jsou zahrnuty do soupravy, nebo si můžete koupit potřebné samostatně. Kadeřníci si vybírají, aby vytvořili účesy jakékoli složitosti.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů pro domácí použití? Závisí na úkolech. Pokud jen zřídka potřebujete vysoušeč vlasů, jen aby si své vlasy lehce vyschli, vezměte si domácnost. Pokud pravidelně používáte vysoušeč vlasů, rádi vytváříte různý styl nebo máte dlouhé a silné vlasy (potřebujete více času nebo více vysoušeče účesu pro sušení). je lepší okamžitě vzít profesionála profesionála.

Říkáme vám, jakým vlastnostem je třeba věnovat pozornost a který model je nejlepší pro domov mezi nejlepšími profesionálními kadeřníky pro kadeřníky.

Jak pochopit, že máte dobrý vysoušeč vlasů?

Bohužel, ne všechny hamry jsou stejné. Existují rozdíly i mezi modely, které se prodávají za stejnou cenu. Při výběru „asistenta“ byste se měli zaměřit na určité parametry.

 • Provozní způsoby. ne všechny typy a délka vlasů jsou vhodné pro stejný napájení a teplou přísun, takže by měly existovat alespoň 3 možnosti.
 • Komponenty. trysky vám umožňují upravit tok vzduchu, což zvyšuje účinnost vysoušeče vlasů při položení určitých typů vlasů.

Na vysoušeči vlasů jsou různé typy trysek, ale nejčastěji jsou stejné. univerzálnější a pohodlnější k použití:

Difuzor je ideální volbou pro majitele kudrnatých vlasů. Nasměrují vzduch na samotné tipy, jak zabránit nadměrnému curlingu, způsobit, že kadeře více texturují a přidávají hlasitost do účesu;

Koncentrátor. a tato tryska naopak dává vlasům maximální narovnání a hladkost. Koncentrátory mají různé velikosti. Velké se doporučuje v situacích, když potřebujete rychle uschnout dlouhé a husté vlasy. No, malé trysky „zlomí“ malé kadeře a dělají vlasy poslušnější.

 • Režim zásobování studeného vzduchu. Ano, ano, váš budoucí vysouvač účesu to musí mít a musíte v tomto režimu dokončit postup pokaždé! Studený vzduch „uzavírá“ měřítka každého vlasů a opravuje účes, což zvyšuje jeho odpor a snižuje riziko mechanického poškození.
 • Napájení. Nejběžnější síla je 1875 w. Odborníci doporučují koupit vysoušeč vlasů, kde je tato hodnota mezi 1500 a 2000 watty. Už a neméně!
 • Design. Mělo by být pro vás vhodné držet v ruce vysoušeč vlasů po dlouhou dobu. Neměl by vás nudit ani být nepohodlný, takže je lepší být sváděn profesionálními, ale masivními modely.
 • Iontové technologie. Vyspělec vybavený tak vysokým přírůstkem bude pečlivě vysušit vlasy, učinit je brilantní a poslušnější.
See also  Jak rozebrat vysoušeč vlasů Philips Salondry Control

Neztrácejte peníze za vysoušeč vlasů se sofistikovanou funkčností, například s infračerveným zářením nebo s turmalínem povlakem. To vše samozřejmě zní velmi cool, ale masový výzkum výhod takových technologií pro stav vlasů dosud nebyl proveden. Takže takové režimy nejsou povinné, pokud jde o bezpečný, pohodlný a efektivní gadget.

Odrůdy, jejich výhody a nevýhody

Výběr vysoušeče vlasů, především by mělo být rozhodnuto s jakými účely, které budou použity. Navzdory skutečnosti, že předtím, než bylo toto zařízení použity pouze pro sušení vlasů, je dnes vyžadováno stále více a více dívek, které mohou pomoci s jejich stylem. Vysoušeč vlasů, který je vhodný pro krátké vlasy. V zásadě lze všechny dostupné kadeřníky rozdělit do 5 kategorií. Nástěnná zařízení jsou stacionární a zpravidla jsou instalována ve veřejných institucích, fitness klubech a dalších podobných místech.

Taková vysoušeč vlasů má obvykle průměrnou sílu a lze jej použít pouze pro sušení vlasů. V soupravě nejsou uvedeny žádné další trysky. Pro domácí použití jsou nástěnná zařízení zakoupena zřídka, ale přesto se to děje. Druhou kategorií jsou profesionální vysoušeče vlasů s maximálními náklady a nejčastěji se používají v kosmetických salonech.

Zařízení mohou dosáhnout maximálního výkonu, vybavená velkým počtem kartáčů a trysek.

Schopnost používat různé režimy vám umožňuje vybrat si péči o konkrétní typ vlasů a nezpůsobit jim žádnou škodu. V současné době rostoucí počet dívek získává profesionální modely speciálně pro domácí péči. Staylerovy košile, jsou to také záblesky, jejich vzhled velmi připomíná curlingové železo. Design vypadá jako válcový pouzdro vybavené četnými tryskami. Takové modely nejsou silné a rychle selhávají, takže jejich získání se nijak zvlášť nedoporučuje.

Vysoušeče vlasů v domácnosti jsou vhodné pro domácí použití a jsou nejvíce zakoupenými zařízeními. Jejich síla je průměrná a navíc existuje několik podmínek rychlosti a teploty. Čím dražší byl produkt, tím je pravděpodobnější, že do soupravy budou zahrnuty další trysky. Nakonec jsou při cestování používána silniční zařízení. Mají malou velikost a skládají se, což vám umožňuje vždy umístit design do zavazadel.

Nevýhodou vysoušečů vlasů je malá síla a absence jakéhokoli dalšího nastavení.

Názor odborníka

Diskutovali jsme o výběru vysoušeče vlasů s Dmitrij DeManHairdresser a YouTube Blogger. Profesionálně se zapojuje do srážky a barvení, zkoumá různé nástroje v praxi a stanoví recenze. Dmitry laskavě souhlasil s odpovědí na několik otázek.

Velká sada trysek pro fén je nezbytná volba nebo plýtvání penězi?

Jak důležité jsou recenze ostatních zákazníků při nákupu vysoušeče vlasů?

Musíte před sušením použít ochranný vlasový produkt?

Braun Satin Hair 7 Color HD770

Zvědavý model, který je podle výrobců ideální pro obarvené vlasy. Tajemství zachování barev leží v kombinovaném přísunu vzduchu a trysky a rovnoměrně rozloží tok.

See also  Jak vybrat vysavač robota pro byt

Nasměrováno 3 trysky:

 • Difuzor;
 • Koncentrátor;
 • Speciální spořič barev Nazadka.
 • Power. 2200 wattů, ale zařízení se úspěšně používá doma, zejména dívky s barevnými vlasy.
 • Teplotní režim. 3.
 • Rychlosti. 2.

Díky vylepšené kalibraci vysoušeč vlasů rovnoměrně rozděluje vzduch, aby chránil kadeře před přehnaným. Na zadní straně je ochranný filtr podšívka, který během položení brání sání vlasů do vysoušeče vlasů.

Philips Prestige Pro

Philips Prestige Pro je pohodlný a kompaktní vysoušeč vlasů úspěšně používaný doma doma. Zařízení je vybaveno infračerveným emitorem a keramickým povlakem foukacího grilu, který poskytuje štíhlé sušení i tenkých vlasů.

vybrat, vysoušeč, vlasů, dlouhé, vlasy
 • Síla. 2100 W.
 • 2 Teplotní režimy. studený a horký vzduch, stejně jako 2 rychlosti.
 • Délka šňůry. 2,5 metrů. Závěs pro ochranu před kroucením a kabelovými záhyby.
 • Ionizace. existuje.
 • Hmotnost. 800 g.

As-Motor snižuje stupeň přehřátí zařízení, takže můžete zařízení používat téměř bez přerušení. Zahrnuto 2 trysky. Koncentrátory různých velikostí.

Proč je tento parametr důležitý?

Napájení je rychlost, s jakou zařízení vyhodí vzduch. Doba sušení vlasů závisí na tomto parametru. Při vysoké rychlosti vlasy vyschnou rychleji, ale styl je nepravděpodobné, že nebude fungovat, pokud nejste profesionál. Pro sebeučení vlasů jsou zařízení s kapacitou 1200-1600 wattů docela vhodná.

Fanoušci s nižší silou jsou vhodné pro cestování, protože jsou obvykle kompaktní a pohodlné je vzít na silnici. Také zařízení se silou méně než 1200 W jsou vhodná pro krátké, tenké nebo křehké vlasy. osuší si vlasy, ale neublíží jim. Existují modely s funkcí přepínání napájení. takové hamry jsou vhodné pro rodinu, kde několik lidí používá vysoušeč vlasů.

Síla vysoušeče vlasů také ovlivňuje vytápění. Nejjemnějším režimem sušení vlasů je maximální rychlost a průměrná teplota.

Kadeřníky s nízkým výkonem se mohou zahřát na vysoké teploty, ale slabý tok vzduchu způsobí, že doba sušení vlasů bude poškodit vlasy. Boiny se silou až 1000 wattů se používají hlavně pro styl vlasů.

Nejběžnější modely mají možnost přepínání průtoku vzduchu. Obvykle má vysoušeč vlasů tři provozní režimy: nízký, střední a maximum. V profesionálních modelech provozních režimů může být šest, pro více individuálních prací s každým klientem. Teplotní režim lze také změnit. Režim maximálního teploty se doporučuje pro styl, aby vlasy byly rychle užívány požadovaným tvarem a minimální nebo funkce „studený vzduch“ se používá na konci stylu k udržení jeho vzhledu po dlouhou dobu. Chcete.li jen vyschnout vlasy, můžete použít průměrný režim výkonu a teplotu.

Vyspěvatel s řádně vybraným výkonem udrží zdraví vašich kadeřů. Musíte si vybrat tento parametr s přihlédnutím ke struktuře a typu kadeřů: Pro normální vlasy je vhodná vysoušeč vlasů s kapacitou 1500-1600 wattů, pro slabé musíte vybrat méně silné zařízení, a pokud potřebujete Denně ležet dlouhé a silné vlasy, je lepší si vybrat ve prospěch profesionálních modelů.

See also  Jak změnit jazyk robota vysavače

Feng: Co si vybrat?

Tvrzení, že kadeřnictví jsou stejné a liší se pouze ve značce, a proto cena není ničím jiným než běžným mýtem. Ale ve skutečnosti se vysoušeče vlasů liší v síle a účelu.

vybrat, vysoušeč, vlasů, dlouhé, vlasy

Profesionální vysoušeč vlasů se používá v salonech, ale pokud je to nutné, doma. Takový vysoušeč vlasů má vysokou energii, dlouhou šňůru a docela masivní. funguje to po dlouhou dobu a pomáhá provádět jeden styl vlasů za druhým.

Vysoušeč vlasů pro domácnost. s tryskami nebo bez nich. pohodlnější pro používání domu. Je to jen to, aby to bylo udržovat a je snazší to udržet, ale není to dobré pro dlouhodobé práce. V této kategorii je volba skvělá: můžete si koupit vysoušeč vlasů sušení vlasů, který musíte narovnat, nebo vysoušeč vlasů se speciálními kartáči, abyste mohli úhledně styling.

Kompaktní vysoušeč vlasů je možnost pro ty, kteří často cestují nebo chodí do tělocvičny. Nejčastěji má takové zařízení skládací rukojeť a skromnou velikost. Není schopen vykořisťování a je problematické použít tento vysoušeč vlasů k položení vlasů, ale může si jednoduše vysušit vlasy.

Moderní vysoušeč vlasů na vlasy má mnoho funkcí, o kterých její předchůdci nikdy nesnili. Mezi nimi patří ionizace, která bojuje s elektrostatickou elektřinou, několik teplotních podmínek, infračervená lampa, která vám umožní sušit vlasy při nižších teplotách.

Doporučení pro použití

Bez ohledu na značku, konfiguraci a náklady na vysoušeč vlasů se doporučuje dodržovat několik jednoduchých pravidel, která pomohou prodloužit její život.

 • Před zahrnutím zařízení do výstupu narovnejte šňůru, pokud je zkroucena a zkontrolujte jeho integritu.
 • Vyberte tepelný režim v závislosti na tloušťce vlasů. Čím tenčí a méně často vlasy, tím méně intenzivní teplota by měla být nastavena. A naopak, aby se vysušilo tlusté vlasy, je zapotřebí vyšší teplota.
 • Pro sušení mokrých vlasů můžete použít vysokou rychlost přívodu vzduchu a když se přesunete do procesu položení, lze rychlost snížit na minimum.
 • Ani nejmodernější vysoušeč vlasů s šetrným režimem neposkytne úplnou bezpečnost vlasů, takže byste ji měli pravidelně odmítnout používat, zejména v teplé sezóně.
 • Před sušením by měl být na vlasy aplikován ochranný nástroj.

Několik užitečných tipů na výběr vysoušeče účesu pro styl viz video níže.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS