Jak si vybrat vysoušeč vlasů vlasů

Jak si vybrat vysoušeč vlasů

Vytváření objemu, narovnání, curlingu nebo dlouhodobého stylu. moderní vysoušeče vlasů jsou schopny více než jen sušení vlasů. Přijdeme na to, jak si vybrat ten pravý vysoušeč vlasů, abychom zachovali zdraví vlasů a vždy vypadali skvěle.

Před výběrem vhodného zařízení je užitečné zjistit, jaké jsou typy kadeřnictví.

 • Domácnost. Standardní modely středního výkonu pro každodenní sušení. Mít několik provozních režimů, jsou často vybaveny různými tryskami.
 • Kompaktní. Malé modely, které jsou vhodné vzít si s sebou. Existují možnosti se skládacími kliky a také práce z baterie. Takové vysoušeče vlasů nejsou příliš výhodné pro konstantní domácí používání, protože vlasy příliš dlouho schne.
 • Profesionální. Výkonná odolná zařízení pro profesionální použití. Těžší a větší velikost než modely domácnosti, ale liší se flexibilním nastavením. můžete si vybrat vhodný režim s přihlédnutím k typu a stavu vlasů.

Jaké jsou sušiče vlasů?

Další jméno vysoušeče vlasů. Styler vzduchu. Jeho hlavní funkce. Zjednodušte styling, částečně kombinující ho sušením, tím šetří čas a úsilí v krásném a přirozeném účesu. Moderní vzduchové styly lze rozdělit do tří skupin:

 • Fanoušci s rotujícím štětcem. Dokonale natažené a položené vlasy za předpokladu, že design a dostatečný výkon.
 • Fanoušci s tryskami (bez rotace). Kulaté trysky různých průměrů jsou určeny pro kartáčování a vytváření kadeřů, plochých kartáčů. Pro narovnání vlasů, hřebenů a objemu. vytvořit objem u kořenů;
 • Parní styly. Díky vybudovanému generátoru parního generátoru mohou nejen sušit a ležet mokré vlasy, ale také obnovují/zvlhčete suché.

Kritéria pro výběr nejlepšího fénu

Napájení

Síla proudění vzduchu závisí na síle. než je to víc, rychlejší vlasy. V prodeji najdete vysoušeče vlasů s kapacitou 400 až 2400 wattů. Pro domácí použití jsou zařízení optimální od 1400 do 1800 wattů, jsou výhodné pro nezávislé použití, protože pečlivě a relativně rychle vyschnou, rovnoměrně a relativně rychle. 2000 watts hamphs suché vlasy za minutu a ideální pro kosmetický salon. Bez profesních dovedností však nemůže být takový fén vyhladil, ale spíše zbytečně splachované a suché kadeře.

Teplotní režim a rychlost foukání

Dobrá vysoušeč vlasů má několik režimů topení, což vám umožňuje vybrat optimální teplotu pro vlastnosti vlasů. U levných vysoušečů vlasů je kontrola teploty kombinována s nastavením rychlosti. To není špatné, ale pokud lze vytápění a rychlost změnit samostatně, dává to ještě více příležitostí pro individuální ladění vysoušeče vlasů „pro sebe“.

Trysky

Další trysky rozšiřují funkčnost zařízení. Nejvíce žádané:

 • koncentrátory (úzké tok vzduchu, díky čemuž je výkonnější a nasměrovější, používá se pro položení, narovnání pramenů);
 • difuzory a objemy (kořeny vlasů zvednutí, objem);
 • kartáče a hřebeny všech typů (usnadňují sušení, umožňují vám sušit a položit vlasy současně).

Ionizace

Tato užitečná funkce je vybavena mnoha moderními vysoce kvalitními vysoušeči vlasů. Proud negativně nabitých částic vytvořených během procesu sušení uvolňuje vlasy ze statické elektřiny, činí je hladký, lesklý, měkčí a poslušnější.

Chladné foukání

Je nutné nejen pro nejpečlivější sušení, ale také pro opravu tvaru pramenů v procesu položení. Je to zvláště vhodné, pokud je foukací tlačítko se studeným vzduchem prováděno na pouzdro odděleně od ostatních a umožňuje vám jej stisknout z jakékoli polohy.

Dobrá vysoušeč vlasů by neměl být „chmýří“, protože to znamená, že kovové vinutí motoru je velmi tenké. Fanoušci s profesionálními motory jsou vždy těžší. Dobrá vysoušeč vlasů váží nejméně půl kilogramu.

vybrat, vysoušeč, vlasů

Při výběru nejlepšího vysoušeče vlasů musíte věnovat pozornost mnoha jiným nuancím: plastová síla, ergonomie a knoflíky, délku šňůry a možnost jeho rotace, přítomnost ochrany před přehřátím, hlukem atd.D. Před nákupem zjistěte termín záruční služby: u slavných značek je to 2 roky.

Která společnost je lepší?

Soudě podle dlouhodobé zkušenosti skupiny Hitekk, nejpopulárnějšími odborníky značek patří Gamma Piu, Parlax, Valera, Babyliss Pro, Harizma, Coifin a další v katalogu-pečlivě sledují změny na odmrazovacím trhu a Všimněte si, na kterému je Masters důvěryhodné, když vybereme sortiment. Všechny naše modely jsou tedy ideální pro domácí použití.

Napájení

Výkon ovlivňuje rychlost a teplotu proudění vzduchu. čím větší jsou, tím rychlejší jsou prameny sušeny.

Nejnižší kadeřníky (až 1200 W) jsou obvykle možnosti silnice. Rozsah ukazatelů domácnosti a poloprofesionálních modelů. od 1200 do 1600 wattů. V profesionálním vysoušeči vlasů může energie překročit 2500 wattů.

See also  Stylování vlasů bez vysoušeče vlasů a žehlení

Jaká síla koupit vysoušeč vlasů závisí na typu vlasů. Je lepší vysušit tenké a krátké vlasy při nízkých teplotách a při nízkém průtoku vzduchu, jinak prostě nebudete mít čas dát účesu požadovaný tvar. Pro dlouhé a husté ukazatele by měly být vyšší.

Zajímavý! Kadeřníky nedoporučují vysoušeče vlasů s kapacitou vyšších 2000 wattů pro pravidelné použití. Ale existuje nuance. Charakteristiky naznačují horní prah energie, ale vysoušeč vlasů ne vždy funguje na hranici svých schopností. v profesionálních modelech lze změnit rychlost foukání (stejně jako teplotní režim). Proto, pokud potřebujete vlasy často vysušit, pak má smysl koupit profesionální vysoušeč vlasů s dobrou silou. za každý den si vyberete nízkou rychlost/teplotu, a pokud potřebujete naléhavě sušit vlasy. vysoké. vysoké.

Harizma Ionic Storm Professional Ionic Storm Power. od 1680 do 2000 w. Pokud hledáte, který vysoušeč vlasů koupit pro krátké a dlouhé vlasy, tenký a tlustý zároveň (tj. Pro celou rodinu), tento model bude univerzálním řešením. Současně je kompaktní (bez trysky. 16 cm) a světlo (520 g), jsou poskytovány 3 teplotní podmínky a 2 rychlosti průtoku vzduchu. K dispozici je také stavěný generátor iontů s světelným indikátorem práce.

Motor

Vysvětlení, které profesionální vysoušeč vlasů je lepší koupit a proč odborníci často ovlivňují strukturální rysy motoru. Pokud je motor DC používán v modelech domácnosti, pak v profesionálním. střídavém. Je navržen pro nepřetržitou práci. nepřehřívá se a můžete vyrobit složité účesy po dlouhou dobu.

vybrat, vysoušeč, vlasů

Chcete.li pochopit, jak si vybrat dobrý vysoušeč vlasů, musíte pochopit typy motorů. Oni jsou:

Kartáč nebo sběratel (označení. DC). Mají kartáče uhelného grafitu, podél kterých je proud dodáván do rotoru.

Brightless nebo Beskollector (AS). Místo štětců jsou to neodymové magnety. To vylučuje tření štětců a rotoru a prodlužuje životnost. Zařízení se stávají silnějšími, lehce, provozují až 10 000 hodin.

Jak si vybrat vyspělec? Na první pohled je lepší koupit vysoušeč s motorem radosti, protože to bude trvat od 10 let v podmínkách intenzivního používání. Ale doma je nepravděpodobné, že by to naložilo takhle a po nějaké době si také budete chtít koupit nový vysoušeč vlasů. Proto budou také skvělou volbou modely s DC motory, ale profesionální, také.

Kadeřník EVA X1R z Coifin je vybaven profesionálem jako motorem. Zároveň je velmi výkonný (2100-2300 W), je možné vybrat jeden ze tří režimů topení a jednu ze dvou rychlostí. Další plus pro ty, kteří hledají vysoušeč vlasů pro domácí použití, jsou velmi demokratické pro profesionální vybavení

Rám

Materiál je důležitý. Hlavním podmínkou je, že se případ neměl zahřívat a rozbít během dopadu (profesionální model z uhlíkového vlákna nebo kovu s izolací) a vysoušeč vlasů by se neměl sklouznout do rukou, je to vyřešeno pogumovaným nebo softwarovým povlakem.

Důležitým bodem je odnímatelný filtr na přívod vzduchu (zadní část účesu). Je třeba ji vyčistit, protože pokud se ve filtru shromažďuje prach, vlasy se shromažďují, pak vzduch k motoru proudí v menším objemu, a to povede k přehřátí nebo dokonce spálení topného prvku.

vybrat, vysoušeč, vlasů

Věnujte pozornost rozměrům a hmotnosti. Co by mělo být vysoušeč vlasů pro domov? Světlo. Takže ruka nebude unavená déle a budete mít více příležitostí k manévru. když uděláte svůj účes, není snadné pozorovat požadovaný úhel s velkým vysoušečem účesu. Současně se kompaktní a lehké kadeřnictví nemusí nutně vztahovat k silnici nebo s nízkým výkonem.

Model TGR 3600 Velectta Paramount váží pouze 350 g a jeho délka je již u trysky. 19 cm. Současně je vysoušeč vlasů poměrně výkonný (1470-1740 W), existují 2 rychlostní režimy a 4 kombinace přívodu vytápění a vzduchu. Univerzální možnost pro každý den.

Vyberte vyspěvatele pro pracovní ruku. Chcete.li to provést, podívejte se, kde jsou přepínače umístěny. ze strany nebo předního/zadního. Což je lepší si vybrat? Boční umístění je velmi výhodné, pokud držíte vysoušeč vlasů v pravé ruce (tradiční možnost). Pro bláznivé pány a pro pohodlný posun pracovní ruky potřebujete vysoušeč vlasů s přední nebo zadní částí (univerzální možnost, protože je vhodná pro pravou rukou). A protože doma v každém případě budete muset přesunout vysoušeč vlasů z ruky do ruky, abyste poskytli rovnoměrné foukání ze všech stran, je lepší okamžitě využít univerzální možnost.

Pracovní režimy

Čím více příležitostí k nastavení toku vzduchu v teplotě a rychlosti, tím lepší. Alespoň vydavatel pro dům by měl rozdávat horký, teplý a studený vzduch. Odstraňují přebytečnou vlhkost horké, teplé a chlad se provádí stylingem.

Napájecí kabel

Tlustý (ale měkký) dlouhý kabel nebude kudrnatý a neomezuje vaše pohyby. Perfektní. rotující šňůra. Výrobci různými způsoby dosahují příležitosti k otáčení šňůry, protože je důležité ji poskytnout spolehlivou adhezi motoru. Proto najdete různá řešení. Zajímavou možností je systém Rotocord vyvinutý značkou Valera.

See also  Je možné umýt tenisky v mytí

Takto vypadá systém Rotocord v účesech Švýcarská power4ever od Valera – Cord se otáčí o 360 stupňů bez rizika ztráty kontaktu. Ale toto není jediné inovativní řešení v modelu. Nainstaloval Enduro BLDC BLDC a používal technologii inteligentního proudění vzduchu (optimalizuje tok vzduchu) a doba sušení vlasů je zkrácena o 50%. Kromě standardní trysky se do Touch Me-Sole tryska také zahrnuje v Kit-It během provozu se zahřívá. Existuje funkce ionizace a 6 ustanovení toku vzduchu a teploty. Power. 2400 W.

Boiny, obyčejné a silniční vysoušeče vlasů

Pro obyčejné sušení a styl vlasů doma je nejvhodnější používat fén známý pro všechny, připomínající zbraň. Ale pro ty, kteří obzvláště často vyrábějí styl a rádi experimentují s jejich účesem, existují speciální vysoušeče vlasů (kadeřnictví), mají válcový tvar pouzdra a jsou k nim připojeny různé trysky: od jednoduchého kartáče pro zvlnění až a narovnání.

Pro ty, kteří hodně cestují, existují silniční modely kadeřnictví různých tvarů: například pistole Clatronic HTD 3217 má působivou sílu, 6 režimů a sadu trysek v soupravě, takže i tak, jak můžete můžete vyrovnat se s jakýmkoli účesem. Kromě toho, výběr vysoušeče účesu pro cestování, věnujte zvláštní pozornost síle designu a přítomnosti obložení na pouzdro, což pomůže vyhnout se pádu zařízení z hladkého povrchu i během vibrací ve vlaku (obvykle jsou podšívka (obvykle podšívka jsou vyrobeno z gumy nebo silikonu).

Pokud ještě nebudete nikam jít, ale jen se rozhodněte, který vysoušeč vlasů koupit pro domácí použití, zkuste zjistit hlavní kritéria výběru.

místo. Magio MG-169

Magio je ukrajinská společnost pracující od roku 2016. Vytváří domácnosti, které jsou dnes zahrnuty do různých hodnocení nejlepších zařízení a je velmi populární. Produkty splňují vysoce kvalitní standardy, což je potvrzeno nezbytnými certifikáty.

Charakteristiky od výrobce

Feng MG-169 je ideální vysoušeč vlasů, díky kterému budou vaše vlasy ještě více hedvábné, dobře upravené a krásné. Tento model má vysoký výkon. 2600 W, takže styl s jeho pomocí se stane rychlým a snadným. Vysoušeč vlasů je vyroben z vysoce kvalitního tepla.rezistentního plastu a díky povlaku měkkého dotyku neklouzne, což usnadňuje používání ještě pohodlnější. V tomto případě je možné upravit tři teplotní podmínky a dvě rychlosti průtoku vzduchu, což vám umožňuje vybrat potřebné provozní režimy pro každý styl a typ vlasů. Dodávka studeného vzduchu vám umožní opravit účes a učinit jej stabilnějším. Sada má difúzní trysku připomínající masáž, který zvedá vlasy na kořenech a dělá účes objemnější a také úzký profesionální koncentrátor, který vám pomůže vytvořit ještě mimořádnější a extravagantní obrazy. Zavěšení smyčky vytváří další pohodlí při používání.

 • Power 2 600 W
 • 3 provozní hodiny
 • 2 rychlosti přívodu vzduchu
 • Visící smyčka
 • Příjemný povrch bez sklitu těla
 • Nízká cena
 • Nenalezeno

Přiřazení bodů

 • 1 bod pro výkon 2 600 wattů;
 • 1 bod pro pohodlné a stylové pouzdro;
 • 1 bod pro 3 teplotní podmínky;
 • 1 bod pro 2 rychlosti přívodu vzduchu;
 • 1 bod pro funkci „studený vzduch“;
 • 1,5 bodu za 2 trysky.
 • 3 body za náklady;
 • 1 bod pro popularitu.

Feng: Co si vybrat?

Tvrzení, že kadeřnictví jsou stejné a liší se pouze ve značce, a proto cena není ničím jiným než běžným mýtem. Ale ve skutečnosti se vysoušeče vlasů liší v síle a účelu.

Profesionální vysoušeč vlasů se používá v salonech, ale pokud je to nutné, doma. Takový vysoušeč vlasů má vysokou energii, dlouhou šňůru a docela masivní. funguje to po dlouhou dobu a pomáhá provádět jeden styl vlasů za druhým.

Vysoušeč vlasů pro domácnost. s tryskami nebo bez nich. pohodlnější pro používání domu. Je to jen to, aby to bylo udržovat a je snazší to udržet, ale není to dobré pro dlouhodobé práce. V této kategorii je volba skvělá: můžete si koupit vysoušeč vlasů sušení vlasů, který musíte narovnat, nebo vysoušeč vlasů se speciálními kartáči, abyste mohli úhledně styling.

Kompaktní vysoušeč vlasů je možnost pro ty, kteří často cestují nebo chodí do tělocvičny. Nejčastěji má takové zařízení skládací rukojeť a skromnou velikost. Není schopen vykořisťování a je problematické použít tento vysoušeč vlasů k položení vlasů, ale může si jednoduše vysušit vlasy.

Moderní vysoušeč vlasů na vlasy má mnoho funkcí, o kterých její předchůdci nikdy nesnili. Mezi nimi patří ionizace, která bojuje s elektrostatickou elektřinou, několik teplotních podmínek, infračervená lampa, která vám umožní sušit vlasy při nižších teplotách.

Co hledat při výběru

Takže nyní, když jsme orientováni na typ gadgetu, zjistíme, na jaké parametry byste měli při nákupu věnovat pozornost.

See also  Mixér pro míchání barviva vlasů

Feng Power

Rychlost přívodu vzduchu a maximální teplota zahřívání závisí na výkonu fénu. Parametr se měří ve wattech a je vždy uveden přímo na pouzdře.

 • Malá síla. od 600 do 1000 wattů. Takový vysoušeč vlasů není vhodný pro styl vlasů, ale je vhodný pro běžné sušení. Plus spočívá v tom, že s takovými ukazateli se kadeře rozhodně nezraní z vysoké teploty.
 • Průměrná energie. od 1000 do 1800 wattů. Optimální parametr pro domácí použití. Při takové síle bude snadné nezávisle provést styling, narovnat kadeře, otočit prameny. Je dobré, pokud má model několik rychlostí a teplotních podmínek. To vám umožní nakonfigurovat zařízení pro jeho typ vlasů.
 • Vysoká síla. od 1800 wattů a vyšších. Možná v modelech domácnosti, ale častěji se vyskytuje v profesionále. Silný vysoušeč vlasů musí být vybaven regulačními orgány. V nepatrných rukou takové zařízení riskuje poškození vlasů, a proto si vyberete pro sebe, je stále lepší než vysoušeče vlasů s průměrnými parametry.

Počet rychlostí

Dnes mají i rozpočtové modely kadeřnictví regulátory rychlosti. Tato možnost je nízká pro zařízení s nízkým výkonem, ale nezbytná pro zařízení s výkonem 1200 W a vyšší.

Nejlepší chloupky jsou považovány za nejlepší s 2 nebo 3 rychlostmi. Regulační orgány se obvykle nacházejí na rukojeti ve formě tlačítek nebo běžců.

Při nízké rychlosti se doporučuje osušit vlasy, zejména pokud jsou tenké a slabé. Na střední a vysoké úrovni můžete vyrobit styling, narovnání, zvlnění.

Některé společnosti nabízejí modely s velkým počtem rychlostí (4-6). Ale jak ukazuje praxe, není potřeba takové rozsahy a neměli byste za ně přeplatit.

Teplotní režim

Chcete.li si vybrat správné kvalitní zařízení pro vaše vlasy, měli byste věnovat pozornost přítomnosti teplotních podmínek.

V zařízeních pro domácnost jsou běžnější 2 režimy dodávky vzduchu: chlad a horký. V profesionálních nástrojích-3-4 může být více teplotních spínačů.

Regulační orgány jsou také umístěny na fénu a mohou mít tvar běžců, pák, tlačítka.

vybrat, vysoušeč, vlasů

Odborníci doporučují výběr modelu se 3 režimy teploty vzduchu:

 • Nejžhavější vzduch vám umožňuje rychle vytvářet styling, kadeře, narovnat vlasy.
 • Průměrná teplota je bezpečná pro častý provoz.
 • K opravě stylu je nutný studený vzduch.

Další funkce

Nejlepší vysoušeče vlasů jsou vybaveny užitečnými doplňky, například:

 • Ionizer. Negativně nabité ionty rozdělují vodu klesly na nejmenší částice. Mikrokaples pronikají hlouběji do chloupků a zvlhčují je. Ionizátor tak zabraňuje přehnaní vlasů a přispívá k jejich zdravému vzhledu.
 • Ozonátor. Tento doplněk se používá v vysoušení vlasů nové generace a dosud se vyskytuje zřídka. Vestavěný ozonátor také pomáhá molekulám vody proniknout hluboko do vlasů, ale navíc nasycuje strukturu vlasů kyslíkem a prodává stupnice. Uvnitř vlasů zůstává velké množství vlhkosti, vlasy jsou hladké a elastické.

Feng trysky

Počet trysek pro všechny modely se liší. Hodně ještě neznamená dobré a užitečné. Výběr kompletní sady na základě vašich potřeb. Nemá smysl koupit si drahý model s velkým počtem trysek, které nikdo nepoužívá. Zvažte, co jsou trysky a proč jsou potřeba.

 • Koncentrátor je základní tryska pro posílení a jasný směr proudění vzduchu. Je odnímatelný a je v konfiguraci jakéhokoli vysoušeče vlasů. Potřebné jak pro sušení, tak pro styl vlasů.
 • Difuzor je velká kulatá tryska s „prsty“, která vám umožňuje vysušit vlasy. Je také skvělé pro vytváření lehkých kadeřů.
 • Breececová tryska používaná k narovnání vlasů a dává jim hladkost.
 • Kleště. jsou potřebné pro tvorbu kadeřů. Někdy je v sadě několik kleští různých průměrů. Čím kratší vlasy, tím méně by měl být průměr kleští.
 • Kartáče. mohou mít také různé průměry, tvary, z plastových štětin nebo přírodních. Kartáče jsou docela univerzální trysky, s jejich pomocí můžete protáhnout vlasy, zvlnění kadeřů, dávat objem. Dobrá volba pro dívky s krátkými tenkými vlasy.
 • Hřeben. obvykle vyrobený z plastu, má dlouhé široké zuby. Pomáhá vytvářet objem a účesy s náhodně položenými prameny. Skutečné pro dlouhé vlasy.

V profesionálních zařízeních najdete další koncentrátory (úzké, kulaté, tubulární atd.) Stayler Fenes jsou s rotující tryskou, která výrazně usnadňuje styl, ale ne nejlepším způsobem odráží samotné zařízení. Rozdíly v sadách jsou velmi významné a zde musíte zvážit každý model individuálně, vzhledem k jeho přání a potřebě konkrétní trysky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS