Jak si vzpomenout na železo vypnuto nebo ne

Co se se mnou děje?

Vůbec jsem v duševních chorobách, ale vůbec se mi nelíbí něco, co se mi děje. Před odchodem z domu zkontroluji, zda je plyn, světlo, kávovar, zda jsou přední dveře několikrát zavřeny. Otočím dveře auta, abych se ujistil, že jsem zavřel, i když existuje centrální hrad. A v práci to samé, pokud opustím poslední, pak zkontroluji desetkrát: všechno je vypnuto, zda je vše uzavřeno. Pokud připravuji důležitý dokument, také sedím desetkrát, abych se zdvojnásobil, aby se Bůh nezakázal mýlit. Že to je schizofrenie? KGO měl podobný? Jak s nimi bojovali? Jak se vyzvednout?Možná si přečtěte knihy? Nebo je již k ničemu a musíte jít k lékaři? A ke kterému? Omlouvám se, že jsem anonymní.

A vadí vás to? Pokud ne, pak co je špatného na tom, aby se ujistil, že je vše uzavřeno a t.D.? Příklad, když to začne zasahovat: člověk se vrací domů z poloviny silnice, aby znovu zkontroloval všechno. V takových případech poskytují psychoterapeuti pomoc.

Dobře co? Mám takového přítele, všechno navždy kontroluje. mimochodem psycholog))) a vždycky dělám všechno na autopilotu, obvykle nediče. Ale pokud se mě zeptáte: „A nezapomněli jste. “. Začínám se kolit. nebo pokud to ta věc nenajde na místě, kde jsem ji musel opustit. Nenávidím také takové situace.Ale nevím, jak moc tyto věci potřebují odbornou zásah

Ano, jak to zasahuje. V práci, když dokumenty testují desetkrát, hodně času ztrácí se marně ztraceno. Zaměstnanec, který je poblíž, se směje.A doma. Manžel se směje, a pokud jsme ve spěchu, pak je naštvaný.

Nebyl jsem asi 8 let, ale žil jsem a pracoval ve vesnici a jen zřídka přicházím do divadla nebo do muzea nebo v muzeu. A tato neuróza se pomalu přitěžuje- pomalu začnu kontrolovat stále více vesha.

No, to je, jak vypadat. Já, jako přítel, jako „obuvník“, protože se mnou nepracuje. I když se o to nestarám. A v případě potřeby způsobuje své problémy.

Nejedná se o duševní nemoc, ale situace je docela klasická, taková neuróza (neuróza obsedantních států), v zásadě vám pomůže střední ruka psychoterapeuta.Jde o to, že to není v hradech. Máte určité potlačené aspirace, které se cítí tak nepřímovým způsobem. Pokud se pokusíte bojovat pouze se samotným příznakem, pak to buď zintenzívňuje, nebo vyjádří ji v něčem horším.To znamená, že musíte jít na tuto potlačenou část, která chce, abyste ji poznali, a tak vám voláte. A pak se naučí žít s ní a ne ji zamknout ve skříni.

jsem!A tato podmínka se intenzivní, pak oslabuje.Mohu se dokonce několikrát vrátit tím, že opustím dům, protože se mi zdá, že jsem to zapomněl otočit.Se železem jsem se dlouho používal ráno))))) rád chodím do práce, když je můj manžel doma, úplně klidný pro všechno.U auta vždycky vytáhnu dveře, t.na. na jednom z nich je hrad buggy, nemusí být uzavřen.Vím, že neuróza je))) žiji s ní více než 10 let.Již upraveno.

Mimochodem, je tu jeden muž, j. Nardona, nedávno vyvinul vynikající metodu terapie pro takovou neurózu bez analýzy příčin, čistě symptomatický.http: // www.Ozon.ru/Context/Detail/ID/2623136/http: // www.Ozon.ru/kontext/detail/id/3866372/dobré knihy, jsou snadno čitelné, úspěšná metoda.

Pokuste se jasně napravit provedenou akci nahlas nebo mentálně, například: Vytáhl jsem kus železa z výstupu, řekněme: „Otočil jsem železo,“ zavřel přední dveře, vytáhl rukojeť, řekněme: „Zavřené dveře zavřené “, Totéž s autem atd.Str.Jsem poněkud rozptýlený a. Zdá se, že taková neuróza je také přítomna, takový zvyk napravit určité akce mi pomáhá.

Můj bratr bude stát přes kamna a z nějakého důvodu se kymácí (člověk má takový rituál) a nahlédne, zda je plyn zapnutý. Potom zavře přední dveře a zatáhne rukojeť po dobu 3 minut, aby zkontroloval, zda se otevře, zda se otevře. Zavolá výtah, Enter, ale tlačítko nebude okamžitě kliknout. Najednou vykukuje z výtahu typu a zkontroluje, zda se přední dveře otevřely samy o sobě)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))). Jen se mu smějeme a on je s námi, ale nemůžu nic dělat se sebou, myslím, že je to schizofrenie, jen takový šváb v člověku

Jsem takový, zpočátku jsem nepřipojil důležitost, ale teď je všechno nějak zhoršeno.Neříkám to z domu, dokud neřeknu, že to vypne je uzavřeno.Jinak někdy půjdu do výtahu a nevzpomínám si, že jsem vypnul železo nebo ne. Hrůza. Myslím, že glycinový nápoj chtol. S biotredinem. Zdálo se, že to pomáhá.

Kolik z nás neustále vytáhnu dveře auta, zdá se mi všechno, že to čichá a rád přitáhnu dveře k obrázku

Jo, a já jsem k tobě, totéž. Obzvláště se mnou se to zesiluje, když odjedete na pár dní nebo dvou dnů, mohou také posouvat hlavy, vizuálně vykazovat obrázky.Balkon byl zavřený, voda byla zablokována, kávovar byl vypnut a kávovar nějak až do Petrohradu „zasahoval“, hrůza, manžel se posměšuje

Moje matka je tato: vstupní dveře se desetkrát zatahují, aby zkontrolovaly, když odejde, před odjezdem vytvoří v bytě několik kruhů v bytě. A když se setkáme v mém domě nebo někam jdeme, následující otázky: „Dobře jste zavřeli dveře? Zkontroloval jsi? A kde jsem dal klíče? Šek. A kde dáte příjmy? A jsou tam určitě? Šek. Dobře, dobrou noc, zavřete dveře. Šek “. Dlouho jsem na to byl zvyklý a táta o tom už dlouho nedepkával.

Jsem tak, ale to všechno začalo pro mě, když žádný z domácích nezůstal doma více den (než někdo byl vždy doma) a nikdy jsem nezažil úzkost. ale je železo vypnuté přesně, ale je plyn a bledý. V žádném případě nebojuji, těsně předtím, než jsem šel ven, chodím kolem všeho v domě a zkontroluji, to je vše))

Jsem úplně stejný a tolik to není tolik, t.na. Určitě vím, že staneme stokrát, když odejdu z domova. Věřte mi, například mnohem horší lidé jako můj manžel. Může klidně opustit domov a nevypínat světlo, počítač, sporák, nějaký další e.mail.zařízení a nezveřejňuje.

Neuróza je.Pijte sedativ na měsíc.Pokud to nepomůže, je třeba něco vážnějšího.Ale to by již mělo být adresováno psychoterapeutovi.

Zkuste napravit svou pozornost na to, co zkontrolujete. Také jsem mohl běžet kolem bytu 10krát kontrolou zásuvek a tak dále, ale zároveň přemýšlejte o mém vlastním, o dívčích, hee-hee, a pak trpět a přemýšlet: Vypnul železo nebo ne nebo ne. A pokud se nutíme věnovat pozornost. Takže jsem zkontroloval kamna a t.D., Pak takové problémy neexistují.

Proveďte neobvyklé akce

Musíte udělat něco neobvyklého a hloupého, abyste si vzpomněli na akci. Co dělat sami. tato akce by měla být zbytečná, zábavná. Například vypněte železo, skočit, tančit nebo si lehce kliknout na čelo.

Pokaždé, když během dne budete mít pochybnosti o tom, zda jste vypnuli železo, můžete si snadno vzpomenout na tak úmyslnou hloupost a okamžitě si pamatovat, že železo se vypnulo.

See also  Po tom, kolik vlasů roste po epilátoru

Nuance v používání

Pokud nevypnete železo ve svislé poloze nového modelu, pak se nestane nic hrozného. Existuje však mnoho různých faktorů, které mohou tuto definici porušit. Vše záleží nejen na samotném zařízení, ale také na dodávce sítě.

Při nákupu byste neměli ušetřit a zakoupit starý model nebo již dříve používat. Není známo, zda došlo k poškození spotřebiče pro domácnost a v normálním stavu existuje relé, které zahřívá podešvu.

Nedoporučuje se používat žehličky, které byly fyzicky poškozeny. Při pádu se může uzavřít jakýkoli kontakt na mikroúvěsu, což může vést k uzavření prvků a jejich následnému požáru. V případě poškození je lepší přenést zařízení pro ověření do servisního centra.

Zda jsou dveře zavřené a železo je vypnuto? 3 způsoby, jak se zbavit obsedantních myšlenek a návyků, aby se všechno zkontrolovaly

Jerevan, 21. srpna. Zpráva. Stává se, že represivní pocit vás nutí vrátit se a znovu zkontrolovat, co jste udělali před odjezdem. I když jste si jisti, že jste vypnuli železo, plyn, zavřeli okna a přední dveře, zdá se vám, že jste na něco zapomněli. Kiz.Ru vyřešil, jak se zbavit posedlých myšlenek a zeptal se klinického psychologa, vedoucího sociálních programů Asociace kognitivně-behaviorální psychoterapie Denis Ivanov.

Specialisté nazývají takové státy posedlé, protože tlak a represivní pocit vás nemusí opustit, dokud znovu nezkontrolujete, zda je vše v pořádku.

Posedlé myšlenky způsobují, že se cítíte nepříjemně, způsobujete úzkost nebo dokonce panika, začnete si myslet, že něco ohrožuje váš život. V tomto případě reagujete na své vlastní emoce a nemůžete se obrátit na zjevná fakta.

  • Všichni lidé jsou biologicky odlišní, takže někdo má více posedlého stavu rozvinutější než ostatní. Někdo od narození byl použit k obavám, vzhledem k tomu, že je to maličkosti, a někdo se během dne nemůže abstraktovat a rozptýlit, a obávat se, že zapomněl zavřít dveře.
  • Každý vyrostl v různých podmínkách, protože psychologie lidí je také jiná. Možná, že ti, kteří zažili psychologické trauma nebo již narazili na důsledky chyb.
  • Kromě toho jsou lidé silně ovlivněni prostředím a lidmi, s nimiž komunikují.

Zkontrolujete své činy ne proto, že existuje skutečný důvod nebo hrozbu, ale proto, že se bojíte svých vlastních posedlých myšlenek a nepříjemného pocitu, nejčastěji spojené s úzkostí, kterou tyto myšlenky vyvolávají.

Chcete.li se vyrovnat s nepříjemnými stavy, najdete mnoho způsobů, jak relaxovat, abstraktní a nejčastěji mnoho testů toho, co způsobuje vzrušení. Pro některé se to vyvíjí v určité rituály: několikrát zkontrolujte popisovač dveří nebo požádejte příbuzné, aby zkontrolovali železo.

Každý najde nejpohodlnější způsob, jak se uklidnit pro sebe-od několika rekrutů k neuvěřitelným akcím, například, čelí na severovýchod nebo klepání na dřevo. Mnozí věří, že tyto rituály pomohou vyhnout se problémům.

Opravdu se nebojíte o samotné události, ale o tom, jak se o nich cítíte. Bojíte se nepsaného železa nebo otevřených dveří, protože chápete, že vše je v pořádku, a hrozba, která může nastat v důsledku chyby, s níž jste sami přišli.

Strach, omylem se spoléháte na své pocity jako na hlavní signál. Nadměrná emocionalita zasahuje, věříte momentálním reakcím a ne to, o čem jste si jisti. Z pohledu psychologie jsou vaše opětovné kontroly a posedlé myšlenky jen automatické akce. Vyvarujete se tak nepříjemnému stavu, utečete od svých vlastních myšlenek a znovu získáte pocit bezpečí. Všechny síly jsou zaměřeny na utopení emocí a uklidnění.

To je trik mozku: čím více jednáte kvůli své úzkosti a emocím, tím více jste přesvědčeni, že vaše vícenásobné opětovné kontroly fungují. Dočasně však pracují, z dlouhodobého hlediska let z jejich nepříjemných a posedlých států se podobá letu z jejich vlastního stínu. zbavení se jich bez introspekce nebo pomoci odborníka nebude fungovat.

  • Zeptejte se sami sebe na otázku: Co se stane, pokud dnes nezpracováte své akce pět nebo desetkrát a já to udělám jen dvakrát?
  • Zapište si všechny důsledky, ke kterým se může stát kvůli vaší možné chybě, a zjistěte, jak oprávněně.
  • Přemýšlejte a pokuste se vysledovat, jakou šanci jste právě teď nezablokovali vodu v bytě nebo zavřeli dveře. Ocitnete se v začarovaném kruhu: Pokud se sami nezdvojnásobíte, nebudete moci myslet na nic jiného a budete v alarmujícím stavu.

Navzdory obavám je jediným způsobem, jak vrátit Stihl. Člověk čelil pouze jeho obavám a neřešil se k obvyklým „životním buildingům“, může se člověk dostat z uzavřeného kruhu úzkosti a vzrušení.

Pamatujte, že se nemusíte vystavovat skutečnému nebezpečí, nemusíte spát s otevřenými dveřmi bytu nebo riskovat, že to pro vás důležité věci. Je nutné dokázat, že můžete důvěřovat své vlastní mysli, po obvyklém algoritmu akce. Poté, co jste opustili byt, bez ohledu na to, jak se objeví nepříjemné a vzrušující pocity, nebudete se uchýlit ke svým obvyklým rituálům.

Jak si vzpomenout na železo vypnuto nebo ne

Nepamatuji si, jak vypnout železo nebo ne. Jaká je pravděpodobnost ohně? Železo je mírně nové, hnědé. Jsem jen na druhý týden v nové práci, stydím se mě ptát: (Obecně, horor a běh domů, nebo je to v pořádku a on sám pravidelně vypne?

LA_MOOR 2008-07-03 10:32:00 (odkaz) Zapomněl jsem několikrát, zahřívá se a nebude tam žádný zkrat, pak by se neměl rozsvítit

Sinistra1456 2008-07-03 10:33:00 (odkaz) a kde stojí a jak? horké v hadru? Pak jíst. Pokud stojíte. Je těžké se rozsvítit. Pouze pokud kabeláž nafoukne. Pokud nemáte problematická místa po celé délce drátu. Pak s největší pravděpodobností se nic nestará. Ale obecně, pro nervy to je ono, vím sám.)

Sinistra1456 2008-07-03 11:38:00 (odkaz). Jednou jsem měl všechny stejné notoricky známé vlasů, na které zůstaly. Na kus dřeva. Mají plaxickou základnu, ale byly také zahrnuty do dřeva! Zadejte železo. S největší pravděpodobností to bude stát, pokud bude stále zapnutý

Extravagantantza 2008-07-03 10:35:00 (odkaz) Ano, vypnuli jste to, jen ti to řeknu. Jen akce, které děláme na autopilotu, si nepamatujeme))))))))))))

Sinistra1456 2008-07-03 11:34:00 (odkaz) vovo)) Nyní nejen vypnu vlasy, ale také je vytáhnu ze sítě. Zatím se ukáže, že v paměti udržuje okamžik tahání zástrčky (v okamžiku, kdy je tlačítko vypnuto, již není odloženo. existuje proces ničení paměti)))))

TAIG_VAGRANT 2008-07-03 11:45:00 (odkaz), protože akce se odehrává „na stroji“. 🙂 Pravidelně zapomínám, jestli jsem zavřel dveře. Nejprve se vrátila zpět a pak skórovala a učí se: „Nikdy nezapomenu zavřít dveře“. Výjimkou byl jediný případ, kdy jsme s manželem už v tu chvíli „doufali“.

NO_GIFT 2008-07-03 13:26:00 (odkaz) Jsem stejný) Nyní se to snažím dělat pomalu a říkat. Takže vypnu železo.

BU_K_A 2008-07-04 01:17:00 (odkaz) Pokud jej také uvedete na místo. Nebudou vůbec žádné problémy. Možná si nepamatuji, zda jsem to vypnul nebo ne, ale stojí to velmi skryté před dětmi, takže chito vypnulo Stopudovo.

Scronaya 2008-07-03 12:22:00 (odkaz) 1. Jednou jsem trpěl dlouho a myslel jsem, že když jsem zavřel přední dveře. Stále uzavřený :))

Zzzzuka 2008-07-03 10:38:00 (odkaz) Jednou jsem vypnul a fungovalo to déle než jeden den. No, jen stál na stole zapnutý. Se nic nestalo.

Pravda od té doby jsem paranoidní a vždycky kontroluji, zda jsou žehličky vypnuty)))))))))))

See also  Jaká chladnička je lepší dopředu nebo hada

Glipka 2008-07-03 10:43:00 (odkaz) Podobný případ nastal v naší vesnici, téměř dva dny. Poblíž postele! Všiml jsem si, když jsem se rozhodl pohladit další sadu oblečení. Nevěděl bych, kolik chudé by to stálo, kdyby mi tento výkon nedostal. Teď jsem také paranoidní. Procházím bytem před odjezdem a zkontroluji „zda je plyn vypnutý, elektrické ohřívače a osvětlení. “

Glipka 2008-07-03 10:53:00 (odkaz) Máte to elektrické, a já mám plyn. Mám výstřelek o plynu, takže kontroluji dvacetkrát. blokováno nebo ne :).

Tekna 2008-07-03 17:35:00 (odkaz) a mohu se zeptat na plyn?=)) Žil jsem celý život s elektrickým kamnem =) a existuje šance na použití plynu. Je nutné zapnout trubku nebo jak?=)

Sunteen 2008-07-03 20:47:00 (odkaz) ne, ne)) proč?Já, kdo žil s plynem v bytě, mi celý život vrhl).No, kromě toho, že babička, která přišla z vesnice 🙂

Glipka 2008-07-04 13:27:00 (odkaz) I, jsem babička, která přišla z vesnice! Vypnu ventil na potrubí. Protože je to děsivé 🙂

Glipka 2008-07-04 13:28:00 (odkaz) Odpověděl jsem níže, že to bylo na potrubí. v noci a když odcházím domov. Na úrovni reflexu již 🙂

Pattu 2008-07-03 11:09:00 (odkaz) Ano, zavěste na dveře list papíru následujícího obsahu: Iron! Mobilní telefon trouby! Klíče! Práva! a dále na seznamu. Uzdravuje dobře. Uh 🙂 Zapomněli jste, co se nazývá, když zapomenete na všechno :))))))

Zzzzuka 2008-07-03 11:13:00 (odkaz) Scleróza)))))))))))))))). Je třeba zkusit!

A pak také někdy zapomenu na klíče domu a pak dlouho sedím pod dveřmi a sní o krásných))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sinistra1456 2008-07-03 11:35:00 (odkaz) Nifiga nepomáhá)). Vrátím se 3-4krát, pokud jsem neměl čas dosáhnout MRRO.)

Sinistra1456 2008-07-03 11:40:00 (odkaz) Opakovaný návrat.Konečně je nemoc nějaká oficiální. co dělat. Nevím. Vezměte si s sebou, abyste něco pracovali. žehličky, kleště, elktropropays.

Zzzzuka 2008-07-03 11:42:00 (odkaz) Re: Opakované návrat.Jo, lednička, pračka, vysavač, toaleta. A tak jděte do práce každý den.Obecně zajímavá myšlenka.Nyní jsem si uvědomil, proč Mary Poppins ve své kabelce také držel Dofig

ARIGEST_HOney 2008-07-03 11:30:00 (odkaz) Mám jeden pro dítě 🙂 Přestože je batoh napsán Arshin Letters, stále na něj dokáže zapomenout. říká, že je již zvyklý na kus papíru a nevšimne si 🙂

Pattu 2008-07-03 11:12:00 (odkaz) Oh, jen jsem chtěl poskytnout radu autorovi Post. zmeškal :), ale o nikoho se omlouvám!

Anna_v_d 2008-07-03 10:39:00 (odkaz) I 2krát z práce byl visen domů pro neomezený elektrický sporák. Obě se ukázalo, že je marné. Vypnutý na stroji. Ale mám jen slabé nervy a tým je laskavý 🙂

Arinka 2008-07-03 10:40:00 (odkaz) jednou se nevypnul. Stál na žehlicí desce, půl metru kolem dřevěné postele. Na značce jsou dva.Celý den naštěstí nic nevytrvalo, ale nevypnul se. Philips Azur Iron.

Camo_camo 2008-07-03 10:42:00 (odkaz) Zapomněl jsem stokrát železo! Sovětské obavy a. Právě teď nový tapal. Také jsem několikrát zapomněl. Se nic nestalo. Rodiče nějak zlomili regulátor a podešve se roztavila. Toto je nejhorší příběh mé životní zkušenosti) Myslím, že byste neměli být nervózní. I když zneužívání, jak samozřejmě, nestojí za to))))))

Jak si vzpomenout na železo vypnuto nebo ne

Dívky, nedávno si začaly všimnout takové věci. Stačí vystoupit z domu, začíná panika: Pokud jsem všechno vypnul? Požáry a povodně si mě začnou představovat. Zároveň před odchodem z domu obvykle všechno pečlivě kontroluji. Pamatuji si to, kde leží vývod ze železa, zpřísám všechny kohoutky. A pak jdu do elektrického vlaku a začnu se zběsile pamatovat, jak je co. Jsem jediný? To je léčeno?:)

vzpomenout, železo, vypnuto, nebo

Xenia 2010-05-10 14:46:00 (odkaz) Byl jsem takový. A pak jsem jen vzal všechno pro pravidla, abych pečlivě zkontroloval všechno před odjezdem, a co je nejdůležitější, pamatujte, že jsem zkontroloval.

Sichan 2010-05-10 14:53:00 (odkaz), aby si myslel pochmurně, pomáhá to

Xenia 2010-05-10 16:06:00 (Link) Re: Pochmurní ano! Jen další život se stal. Stalo se to: Jdete do autobusu a všechny myšlenky na železo nebo sporák. A nyní malý rituál kontroly desek-rosetta-hřiště a živě se stalo klidným.

Ulka_Krohotulka 2010-05-10 15:06:00 (odkaz) Ano, zdá se, že kontroluji. i několikrát, když jsem už měl boty 🙁

Victor_i_ya 2010-05-10 15:12:00 (odkaz) a pokud vytvoříte seznam všeho, co vás vadí: železo, sporák, klepněte v kuchyni, jeřáb v koupelně atd.D., a kontrolujte před odchodem, vložte krabice?

XLN 2010-05-10 14:49:00 (odkaz) Existuje vtip o dívce, kterou psycholog doporučil vzít si s sebou železo.Je pravda, že to pomáhá 8 od zbytku (

Studna. kromě toho, že držte seznam toho, co je třeba zkontrolovat u dveří, a začněte zvyk s ním před odjezdem zkontrolovat.

_nm 2010-05-10 14:50:00 (odkaz) Můj manžel a já jsme také paranoidní. Před odjezdem podrobně prozkoumáme všechny zásuvky a hodnoty ventilů. Myslím, že je to dobré;)

_Proxy_ 2010-05-10 14:51:00 (odkaz) Hlasitě mluvím, vypnu železo nebo tam blokuji plyn. Pomáhá 🙂

MIAKY_MIAKY 2010-05-10 15:01:00 (odkaz) a já! Stále chválím se. Jako: „Jsem dobře provedený, vypnul jsem železo, plyn, zavřel dveře“ %) a také pomáhá s železem: vyčistěte je na místě a nenechávejte to tam, kde se hladili.

ULKA_KROHOTULA 2010-05-10 15:08:00 (odkaz) Musíte vyzkoušet :)) a napsat na rekordér, abyste si v případě potřeby poslouchali na silnici)

JFHT 2010-05-10 17:57:00 (Link) Dobré téma mimochodem také pomáhá ráno, vypnu natáčky a řeknu „natáčky“, hlasitě vypnuly ​​pravdu, takže domy byly slyšeli, svědci byli tak 🙂

Sichan 2010-05-10 14:56:00 (odkaz) Žádné peklo pomáhá.Říkám, co mám dělat.Říkám „podpůrná slova“. řekla „tvoje matka“, vypnula železo :)), po půl hodině zapomenu.Ráno se nezapnu na železo.Nebudu spálit, pokud potřebuji jít ven.Zkontroluji, zda jsou všechny kočky na místě, zda jsou okna zavřená.

odcházím z domu. Myslím, že v metru. Zavřel jsem dveře.

A_supergill 2010-05-10 14:57:00 (odkaz). Prošlo to poté, co jsem se naučil opravit „tak vytáhnu železo“, „tak jsem vypnul kamna“, „Takže zavřel dveře ke klíči“.

A_supergill 2010-05-10 14:59:00 (odkaz) Ah, ano. Samotopurné železo železo usnadnilo a příjemnější.Stejně jako hrad, který nelze uzavřít, aniž by do něj vložil klíč (T.E. jen zakryjte dveře, stejně jako zabouchnutí, nebude to fungovat).

Ulka_Krohotulka 2010-05-10 15:10:00 (odkaz) Poslouchejte a jaký druh železa máte?Mimochodem, nikdy jsem se nestaral o dveře. Možná v podvědomí je ta krádež. Není to tak děsivé jako oheň 🙂 nebo že není nic zvláštního ukrást. )

A_Supergill 2010-05-10 15:21:00 (Link) Tefalevsky nějaký druh nekoleného železa. Aquaspid nebo tak něco.Pointa je, že po 30 sekundách bez pohybu v horizontální poloze a 5 ve svislém místě se přestane zahřát a postupně se ochladí, jako by byl vyřazen z výstupu

Atmeweiter 2010-05-10 14:58:00 (odkaz) Absolutně stejné. Žádné kontroly před odjezdem, vždy paniku, zejména o zavřených dveřích.A přítomnost telefonu v sáčku, který kontroluji každých 20 minut, jo. Nějaký druh paranoia.

Ulka_Krohotulka 2010-05-10 15:13:00 (odkaz) s telefonem je také nemožné. Opravdu každých 20 minut. Zároveň, jakmile ho nenajdu na místě v tašce, okamžitě začnu panikařit a pokud jeden z mých přátel poblíž, žádám vás, abyste zavolali. Občas je to občas)

k_e_s_s_i 2010-05-10 15:19:00 (odkaz). Nedávno je panika pokryta správně, pokud nemůžu okamžitě najít telefon v tašce, obávám se, že jsem odešel, kde je vlák. A pot je také šití.

See also  Samostatný sušicí stroj nebo mytí sušením

Aeliss 2010-05-10 18:36:00 (odkaz) plus. Jdu do metra, abych pracoval a přemýšlel. Zavřel jsem dveře? Paranoy je děsivý.

Galkao 2010-05-10 15:10:00 (odkaz) Samoobjevující železo a samoobslužná konvice velmi dobře 🙂 A normální samoorganizace pomáhá ještě více. Pokud víte, že po provedení jakékoli „práce“ se vše vypne, pak nebudete muset ve vlaku nic přemýšlet o. To znamená, že nikdy neopustím zapnuté vody, nikdy nenechám světlo v místnosti, ze které jsem odešel.

Řekněme, že kdybych hladil, pak jsem vždy okamžitě vypnul železo (i když on sám ví, jak). Kdybych se osprchoval, vypnu vodu ještě předtím, než jsem se dostal ze sprchy (a ostatní to tak neučinili?:-). Pokud jsem omyl nádobí, zavře jsem kohoutek okamžitě po použití. Kdybych šel do vany/toalety, vypnu světlo, když opustím místnost, a ne „pak nějak“ (platit za elektřinu sám, takže ani neopustím svou dceru od 6 let).

Ulka_Krohotulka 2010-05-10 15:17:00 (odkaz) Mám hlavní věc je železo :), takže opravdu musíte přemýšlet o koupi nového. Nebojím se světla. A tady je voda. Samozřejmě vše vypnu najednou. Ale stane se to, zapnu kočičí nápoj. Neopravuji to, když opustí koupelnu, voda teče a nalévá. nebo spusťte ruce, abyste opláchli, a tam bude telefon zazvonit. Obecně platí, že některé malé věci. které se nestávají tak často, ale stále nedovolují žít klidně.

Murzi 2010-05-10 16:09:00 (odkaz) Moje kočka také ráda pije v koupelně. A já ano, zapomněl jsem vypnout vodu. Vložte do koupelnové mísy. Pokud kočka přijde. Vylévám do misky a dám. Pokud chcete pít. Bude pít a tak. Nejprve jsem odešel, nyní jsem si na to zvykl a lak s mocí a hlavním)

Posedlé myšlenky. Je železo a další rituály vypnuté.

Sedíte na důležitém setkání, natáčete například dokumenty. Jako hrom mezi čistou oblohou. Je! Přemýšlel o nešťastném železe, a to je vše. Je nemožné přemýšlet o něčem jiném. A v hlavě obrazů je jeden horší než ten druhý, protože hasiči již dorazili a sousedé stojí na ulici zabalené v přikrývkách a jejich oči jsou zmatené a plné zármutků. A teď sedíte a počítají své ztráty a dokážete si představit univerzální nenávist, která je zaměřena na viníka.

Nebo jdete z domova a znovu v mé hlavě obrázek katastrofy: exploze plynu, tekoucí trubky nebo zapomenuté důležité věci. A musíte se zdvojnásobit: čicháte sporák, otočte kohoutky, broušení vaku 10krát.

To znamená, že se něco určitě může stát. A to určitě něco zabije a zničí.

Jinými slovy, k exacerbaci rituálu dochází v okamžiku, kdy psychika cítí hrozbu zničení obvyklého světa.

vzpomenout, železo, vypnuto, nebo

To znamená, že se něco stane v důsledku toho, že obvyklý svět „zemře“.

-stresující situace. Emoce porušují obvyklou stabilitu, což je také smrt, umírá obvyklý stav. Například během zkoušky nebo zaměstnání. “Pokud projdu rozhovorem, vezmou to do práce, ale jak tam budu, jak se spojím s novými lidmi, protože si zvyknu na nové místo.”? Pokud nebudu zkoušku složit, co udělám? Vše se změní”.

Samozřejmě změny. To není stejná smrt, která zastaví všechno. Nejčastěji však změny „smrti jsou podobné“.

Protože nejčastěji to, co se vyznačuje tím, co se vyznačuje nám všichni, když se náš svět zhroutí. A nejde o strach. Mluvíme o hněvu, což je naprosto přirozené cítit, když je váš svět zničen.

vzpomenout, železo, vypnuto, nebo

A kde je popřen hněv a agrese, vnitřní emoční svět se stává zároveň chudým a děsivým.

Chudí, protože všechny emoce vyžadují vnitřní svobodu, ale není tady. A neexistují žádné emoce „čistých“, které všechny směsice. láska a agresivní jízdy současně. Například sexuální zájem, svázaný nejen o lásce přitažlivosti k člověku, jako s někým dobrým, ale také o poněkud agresivní atrakci „k ponoření, infiltrování jiného, ​​vstoupí do tělesné hranice někoho jiného“. V souladu s tím tlačíme na živobytí hněvu a agrese v důsledku toho v zásadě trpí všechny oblasti emočního života.

A emoce se stávají děsivými, protože opět „čisté“ pouze dobré a pouze agresivní emoce ne. A ukázalo se, že umožnění hlubokého emočního života, nějak uvolníme to, co je nemožné. Proto je lepší nechat všechno přes hlavu vůbec, aby to nevyšlo, že touha zabít je smíchem. Samozřejmě přeháněji. Představte si však, že úroveň bezvědomého vnitřního tlaku, jehož cílem je přemístit emoce v jejich čisté podobě. Takže odepřená agrese má podobu nadměrné touhy ovládat, sledovat pořadí, obavy, zda vzal všechno a zda všechno vypnul, a t.D.

Proč nemůžete cítit svou agresi? Opravdu někdo zemře, pokud se na něj zlobíte? Máme právo na hněv?

Na první pohled není spojení zřejmé, že se k nám potlačený emoční stav vrací ve formě obsedantních myšlenek a jednání.

Ale mysleli jste si, že se opravdu snažíme ovládat rituál?

Ještě více informací v rozhovoru s Julií Levchinskaya na kanálu „Mluvíme o psychologii“

Jak si vzpomenout na osobu (jméno)

Potkali jste osobu, ale je pro vás obtížné si pamatovat jeho jméno. To se často děje s mnoha. Ve většině případů je jméno osoby zapomenuto, protože jste se na první schůzce jednoduše nezaměřili na jméno.

Jsme v sociálních sítích

Jak se rozhodnout: Když se setkáte s novou osobou, musíte se na něj pečlivě podívat. Nezapomeňte si tuto osobu vyslovit pro sebe, a pak najít okamžik, který jej vyslovuje nahlas. Když mluvíte, zajistěte jméno osoby v paměti a otočte se k němu jeho jménem nejméně třikrát. Zkuste položit otázky a oslovit osobu jménem. Existuje další technika, jak si pamatovat jméno. Zkuste to spojit s nějakou slavnou osobou, například Ilya. Ilya Bogatyr, Elena. Elena krásná a t.D.

Manipulace mozku

Tento druh problému nám může poskytnout představu o tom, jak mozek manipuluje s dlouhodobými a krátkodobými cíli současně a stále zůstává flexibilní, když se změní atmosféry. Sada úkolů může být dokonce úmyslně uložena v mozku, aby pomohla našemu výkonu. Jeden scénář může udržovat záměry v mozku poté, co jste splnili úkol, s ohledem na jiný cíl. Je možné, že malý úkol, který je součástí hlavního cíle, je deaktivován až po dosažení cíle. Pokud člověk potřebuje provést vícestupňový proces zálohování počítače nebo pořadí šéfa, ale stále se vracíte a neustále zapomínáte na něco hlavního. To může být důvod pro fázovou funkci mozku. Vědci stále plně nechápou, proč lze úkoly nastaveno v mozku po dokončení. To může otevřít nové hypotézy o tom, jak si pamatujeme úkoly a regulujeme chování.

V každodenním životě mají známé třídy silný vliv na lidskou paměť. Je však již spolehlivě známo, že k konsolidaci vzpomínek je nezbytný sen, který trvá asi třetinu našeho života. Dr. Kate Pistocrates z Oxfordské univerzity prokázala, že deprivace spánku snížila pacienty o videu o videu, které viděli dříve o 30 %. Profesor Won-Boy Gann z Číny objevil nová nervová spojení, která se tvoří v mozku myší, když spí po studiu nového motorického přiřazení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS