Jak správně navinout pramen ve vakuovém čističi

Jak správně navinout pramen ve vakuovém čističi

Schémata a anotace. Zapevnění pružiny mechanismu vinutí šňůry. obraz z toho, jak opravit mechanismus podzimu vakuového čisticího šňůry? Oprava motoru pro vysavač Samsung a 3 způsoby odšroubujte matici vysavače Tomas TT TT.

Springs Oleg Tolmachev Springs. Spinping Springs na soustruhu Sergey Sergey. Vinutí startovacího pružiny na motocyklu. Alexander Mokhorev. Rodina Brovchenko. Pružinu pružiny v ručním startéru sekačky na trávu. Jak nainstalovat pružinu do ručního startéru pro benzo-trimer? V domácích kritériích to lze provést.

Přejděte na výsledky vyhledávání

Podívejte se na video: Oprava drátu vysavače LG

Vždy zapněte vysavač na plnou energii

Studie výrobců naznačují, že tomu tak je přesně: Většina spotřebitelů neměňuje energii, i když nejčastěji je průměrná síla energie dostatečná pro čištění. Používání pouze nejvyššího výkonu zhoršuje kvalitu čištění (tryska lze přidat příliš mnoho), přetíží motor, pomáhá zkazit povrchy. čalounění nábytku, knihy, závěsy. No a elektřina je spotřebována více.

Většina uživatelů zahrnuje vysavač pouze v plném výkonu. Není to správné

Při plné síle musíte vakuové pouze koberce s vysokou hromadou; Tvrdé podlahy a čalouněný nábytek. na střední; Knihy a závěsy. na minimu. Mnoho výrobců vyrábí vysavače s pohodlnými spínači napájení na rukojeti nebo s ikony piktogramu na pouzdru: můžete jednoduše vybrat typ povrchu, vysavač ví, kterou sílu se zapnout. V některých modelech bez elektronického nastavení výkonu existuje mechanický ventil pro nastavení síly proudění vzduchu na rukojeti.

Nastavení napájení na rukojeti: Pohodlně

Oprava a údržba vysavače Electrolux Ergospace

Когда ыыл ыыпущен первый пылесос, конструкторы и не предпола гали, г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г г. Ukazuje se, že je to možné a nutné. První pokusy o regulaci produktivity byly sníženy na kontrolu toku vzduchu prostřednictvím obvyklého tlumiče na tvrdé trubce hadice. Některé modely aktuálně vyráběných vysavačů jsou také vybaveny podobnými regulačními orgány. Ale inženýrská myšlenka nestojí v klidu. Sestava moderních vysavačů pro 70% se skládá ze zařízení, ve kterých se používají energetické regulátory. Toto zařízení umožňuje vybrat nejoptimálnější provozní režim. Nejrozšířenější schémata regulačních orgánů fáze. Spektrum obvodových roztoků těchto zařízení je poměrně široké. od jednoduchých, diskrétních prvků až po komplexní digitální zařízení s automatickým monitorováním stavu filtrů a vakuumboardů. Vysavač Electrolux Ergospace v tomto článku lze připsat střední kategorii složitosti.

Konstrukce vysavače se skládá z dvojitého pouzdra, elektrického motoru, cívek se síťovou šňůrou, desky regulátoru energie. Vzhled zařízení je zobrazen v rýži. jeden.

Regulátor výkonu umístěný v konečné části rukojeti kombinuje dvě funkce: regulace hladkého výkonu a funkce jističe obvodu. Osa popisovače regulátoru je kombinována s motorem střídavého odporu. Na desce potenciometru je také mikroword, který v poloze „OFF“ ovládání regulátoru přerušuje napájecí obvod modulu. Na obr. 2 ukazuje umístění desky potenciometru v krytu vysavače.

Tato série vysavačů je vybavena dvěma typy modulů, odlišných ve složitosti a schematickém výkonu. Na obr. 3 a 4 zobrazují modul s mikrokontrolérem.

Na obr. 5 ukazuje verzi modulu obsahující regulátor fázové velikosti a hladkou startovací jednotku. Obě desky mají původní konstruktivní řešení při průchodu odstraňování tepla z prvku řízení výkonu. Simistor se nachází na desce ve speciální obdélníkové nádobě a má minimální chladič. K jejímu chlazení dochází v důsledku povinného cirkulace vzduchu prostřednictvím trubkového nálezů nádoby, z nichž jeden je připojen k kompartmentu pro sběr prachu.

Obvod elektrických kloubů vysavače je zobrazen v rýži. 6.

správně, navinout, pramen, vakuovém, čističi

Vysavač je poměrně snadno rozebrán, s pomocí křížového šroubováku, délka plátna šroubováku pro pohodlí demontáže by měla být nejméně 250 mm. Místa připevňování šroubů jsou označeny šipkami (pod krytem vakuumberského kompartmentu) v rýži. 7.

Po otočení šroubů je horní kryt demontován. V tomto případě by měla být pozorována zvláštní péče, aby nedošlo k poškození vlaku spojujícího desku potenciometru a hlavní desky. Demontáž na tuto úroveň stačí pro předběžnou diagnostiku, aby se určil vadný blok. Pro extrakci nebo kontrolu cívky pomocí síťového kabelu nebo elektrického motoru je vyžadována další demontáž zařízení. Za tímto účelem je boxer s oddílem pro sběr prachu ze základní části pouzdra odstraněn. Tato fáze demontáže je zobrazena v rýži. osm.

Šňůra není vazena nebo není opravena

Tato vada se týká spouštěcího zařízení. Design cívky používá mechanický spoušť. Detekce poruchy je snížena na extrahování a kontrolu cívky a rohatky pro mechanickou integritu. Včetně sedadel se zkoumá, ukáže se, zda existují sekce, které brání rotaci. V případě detekce takových míst plastů je pečlivě řezána.

Vysavač se po několika minutách práce vypne

Za účelem identifikace příčiny přehřátí se zkoumá stav zvlněné hadice, vysávací buržoazie, vstupní a výstupní filtry. Obzvláště stojí za to věnovat pozornost tenkému čisticím filtru, tzv. HEPA filtru. V některých případech dochází k takové vadě v důsledku vstupu vlhkosti do elektrického motoru.

Po demontáži horní části pouzdra multimetrem se zkontroluje integrita řetězce síťového kabelu a konektoru CN1. Pokud je vše normální, zkontrolujte stav elektrického motoru. Chcete.li to provést, odstraňte CN2 zapojení elektrického motoru a multimetr nebo ohmmetr změřte odpor obvodu. Normálně by to mělo být přibližně 5. 7 ohm. Hodnota odporu závisí na typu použitého elektrického motoru.

Jsou.li vyloučeny poruchy ve výše uvedených uzlech, kontrolní modul a jeho komponenty jsou zkontrolovány. V modulu s mikrokontrolérem je kontrolováno napájecí napětí na terminálech 4-5 mikrocistů (pro případ TSSOP). Pokud je napájecí napětí chybějící, pak jsou kontrolovány komponenty napájecího obvodu. Pokud dojde k napětí napájení, je odhalena obslužnost řídicího obvodu Simis-Heater. Pokud vadný prvek nelze najít, pak se modul zcela změní. Současně některé moduly vyžadují další programování.

Diagnóza modulu na analogových komponentách je redukována na kontrolu podezřelých detailů, jakož i prvků stojících v obvodech se zvýšeným zatížením: dinistor, výkonné rezistory a diody.

Zvláštní varování při kontrole desky: obvod nemá galvanickou výměnu se síťovým napětím!

See also  Box pro skryté připojení elektrické vytápěné ručníky

Taková porucha může být způsobena zničením osy regulátoru, rozkladem Simis-torah nebo odmítnutím řídicího modulu.

Po odstranění poruchy se vysavač shromažďuje a zkontroluje na stojanu. zapnutí se sníženým a zvýšeným napětím, hodnota proudu spotřebovaného izolačního odporu.

Oprava vysavače LG se nezapne Youtube

Nedávno jsem změnil olej na mém midnite, narazil jsem na problém, když jsem střílel olejový filtr. Je napůl utopený do záchvatu klikové skříně a kvůli jeho poloze je velmi předmětem kontaminace. Přirozeně, než jsem to sundal, otřel jsem si to a zónu kolem hadříku. Ale když jsem již byl odstraněn, uvědomil jsem si, že hlavní objem blátivých nečistot a písku se nachází právě v tomto zářezu mezi filtrem a stěnou, odkud jej prostě nemůže otřen, a při výměně může snadno spadnout do otevřené díry filtr. Před změnou pečlivě zkontrolujte nedostatek nečistot kolem filtru, je možné opláchnout vodou pod tlakem oblasti nad ní nejlepším způsobem.

Alexander (Jizelle) na téma oleje, někdo narazil na blikající olejovou lampu a jak vyřešit tento trab?

Vladimir (Stephi) by neměl být přidán do středu testovacího okna, ale někde 2/3, pak se zastaví. Někde jsem četl. Nebližuji, ale úroveň je blíže maximum.

Artur (Gajaraja) Na pozorovacím okně v horní části je značka, olej by neměl být nižší než tato značka a o něco více

Vladimir (Stephi) Taková otázka se narodila po příštím dešti. Každý pravděpodobně ví, že i na našem kole, dokonce i v malém dešti, velmi hodí dýmku špínou. Nečistota okamžitě zaschne a společně s pískem tvoří kůru na chromu. Prakticky není možné jej umýt šamponem pomocí šamponu bez mytí, a pokud otřete, chromové škrábance. Již dvakrát jsem to zamával hadrem s rozpouštědlem a poté pracuji, ale postup je extrémně dlouhý, špinavý a čas.spočívající. Možná někdo ví jednodušší způsob? P.S. Překvapivě, na mých starých vrykch, špína z potrubí bez problémů odešla.

Alexander (Jizelle) zkuste benzín Galoshes, dobře utírá.

Mimochodem, olej byl přidán, zdálo se, že lampa zastavila světlo, ATP

Lidé Dmitry (Helorum)! A kdo nalévá jaký olej do mot?

Vladimir (Stephi) Lew Motorex Formule 10W-40

Toni (Falih) a já mi radili Syntetics 7100 20W40

Dmitry (helorum) ahoj všichni znovu! Možná se někdo narazil na? Skutečností je, že na konci sezóny začala vidlička zaklepat na Hift.

Toni (Falih), mimochodem, také jsem zaklepal na čip, naladil jsem ho, myslel jsem, že to není vidlička, ale světlomet!

Artur (Gajaraja) Dmitry, už jsem ve skupině napsal, že jsem olej změnil vidličkou z 10-ki na 15-ku, přijímání W10 se na našich silnicích nedodržuje

Pavel (Eurel) dal progresivní prameny z progresivního zavěšení. jsou levné a můžete zapomenout na klepání misky vidlice

Pavel (eurel) kluci, jak zjistit, co viskozita olej. Příručka doporučuje od 10 W-30 do 20 W-50. Jakým druhem Kreteriase určit, který z nich má přednost?

Vladimir (Stephi) Jsem 10W-40, myslím, že je to nejlepší volba. Už nevidím více vysokých teplot, nevidím žádný smysl, jen zřídka máme silné teplo. Nízká teplota také není vyžadována, v zimě stěží někdo jezdí.

Mikhail (Wadsworth), takže motor pracuje po dlouhou dobu a bez problémů musíte nalévat Syntykik. Typ XTC C60 10W30 Moto Bardal

Pavel (eurel) Děkuji. Mám v plánu nalévat Mothul 7100 10 W-40.

Toni (Falih) Pavel, mimochodem, také voní jako jahody))))))))))))))))))))))))))))))

Oprava vodiče vysavače LG. YouTube

Jak opravit vodič vysavače LG.Pokud to uděláte poprvé, pak to není snadné.

Opravte tlačítko na vysavači

Průměrná životnost moderního vysavače domácnosti je 5-7 let, ale hodně záleží na intenzitě jeho provozu. Nadměrně silné mechanické účinky (zvyk zapnout vysavač nohou), prach, nečistota a vlhkost. to vše zrychluje opotřebení mechanismů knoflíků, má negativní dopad na kontakty uvnitř spínače.

Nejprve se tlačítko začne chopit a pracovat v čase, přestane být opravena ve správné poloze a pak úplně přestane reagovat na lisování.

Tlačítko pro zapnutí dřívějšího než rané generace není zpravidla stanoveno kvůli opotřebení banálních a výměna jističe pomůže v tomto případě opravit situaci v tomto případě.

V moderních modelech vysavačů pro zapnutí a mimo ni je za motor zodpovědný miniaturní mikrowter, který se nachází na ovládací desce. Zpravidla to přestane fungovat ne kvůli opotřebení, ale kvůli oxidaci kontaktů v tomto velmi mikrospínači.

V tomto případě můžete problém vyřešit dvěma způsoby: Úplně nahraďte spínač podobným nebo opravte stávající.

Podívejme se podrobně obě možnosti opravy na příkladu moderního vysavače detergentu Thomas Twin T2.

K tomu potřebujeme následující podrobnosti a nástroje:

 • Nová mikrowter podobné série;
 • Multimeter-testry;
 • Křížový šroubovák (velký a malý);
 • Tenký plochý šroubovák;
 • pájecí železo a pájka;
 • pinzety, awl;
 • kleště;
 • Bocores.
 • Demontujeme kryt vysavače. Nejprve vyjměte spodní kryt, který je připojen k 6 šroubům;
 • Odstraňte řídicí modul. Chcete.li to provést, musíte od něj odpojit všechny terminály. Abychom neudělali chybu s umístěním terminálů během reverzní sestavy, doporučujeme nakreslit schéma připojení nebo fotografovat jejich spojení. Samotná deska na jedné straně drží obyčejný vlastní šroub, na druhé straně. kovový klip, který by měl být stlačen šroubovákem;
 • Přezdíváme microswitch s testerem (páry blízkých kontaktů jsou přezdívány), abychom se ujistili, že problém je v tlačítku;
 • Vypadneme ze starého spínače, jemně ho tlačíme pinzetem nebo malým plochým šroubovákem (nalepte jej mezi desku a mikrospínač);
 • Vyčistíme čtyři přistávací otvory ze staré pájky awl;
 • Nainstalujte novou mikrovlnnost do otvorů na zastávku a uchopte pájecí železo. Další „tlapky“ kontaktů jsou řezány po boku;
 • Shromažďujeme vše v opačném pořadí
See also  Jak vyrobit smyčku na stroji Janome

Tato metoda je vhodná, pokud nemáte zkušenosti s prací s páječkou. Chcete.li obnovit tlačítko, musíte jej vyčistit z oxidového plaku.

 • Chcete.li to provést, musíte odstranit horní desku, která je připojena k lhostejným plastovým klipům na čtyřech místech. Mohou být odříznuty duchovním nožem.
 • Dále musíte odstranit samotné tlačítko a získat tenkou kovovou membránu. Její, stejně jako kontakty, které se nacházejí pod ní, by měly být vyčištěny brusným papírem.
 • Kovová deska může být nainstalována zpět na superglue nebo termocles.
 • Dále je vše shromažďováno v opačném pořadí.

V některých případech, když nebylo tlačítko oxidováno, můžete problém vyřešit bez jeho rozebrání. Chcete.li to provést, stačí otřete kontakty technickým alkoholem (ethanol). V tomto případě je nutné, aby tlačítko pronikl alkohol. Během procesu čištění musí být tlačítko intenzivně stisknuto.

Koupil jsem si nový motor v elektronice. Existují téměř všechny modely. Cenovka od 1400 do 3500R. Šel jsem do svého Samsunu v roce 1800.

V koši. Nyní je snazší koupit nový takový motor, než se zapojit do přenášení, kromě toho je také vyhořená kotva.

Jako osoba, která dlouho pracuje a pevně v dílně pro opravu domácích spotřebičů, mohu říci. aniž bych přemýšlel o skládce. Nebo vystřihněte a vyražte měď, pokud předáte, a zbytek je na skládku. Soudě podle fotografie, motor spálil všechny. jak kotva, tak stator. Stator je stále nějak visí a převíjení vysávací kotva nemá smysl: v kotvě je spousta drážek (ve srovnání s vrtákem nebo rohovým broušením, které jsou poměrně úspěšně visící), vinutí sekce jsou také hodně. Otočení tam jsou divoké, až 12 15 tisíc, takže bez důkladného vyrovnávání továrny (statická a dynamická) kotva nebo se šíří do pekla (výsledky byly drženy v jejich rukou. srdcervoucí podívanou), nebo vinutí se zlomí Znovu z vibrací. Je snazší hledat „nativní“ jednotku pro konkrétní vysavač nebo jiný, vhodný pro rozměry a sílu, ale již je zapotřebí vyškolené oko.

Pokud se nudí- v parafinu svařování ložisko najdete pro 100rparafin- ten, z nichž svíčky dělají. Možná najednou vydělávejte. Nebo možná ne.

Budu podporovat předchozí reproduktory: tlumočník KZ není ošetřen (ošetřen Rewindem, což nikdo neudělá). Odstraňte „užitečný“ odpočinek pro chování “s vyznamenáním.

Interpreter Koupit nové převíjení motoru jako nový motor bude stát

nebo kotva b.U nebo převinout pokud nejsou žádní přátelé, bude to drahé pro přítele v práci.Potřásl jsem jak vodní čerpadlo, tak konzultaci další chlap na skútru, nějaký druh svinstva potřásl typem kotvy méně než váš v našem případě to bylo rozhodně levnější motory se otřásly 150 uah 2.2 kW a nový motor je 1500 uah to je jasné, co je levnější ale to je tak řečeno v práci s přáteli.

správně, navinout, pramen, vakuovém, čističi

Motor nelze obnovit, neměli byste ztrácet čas a prostředky, na náhradních dílech, pouze pokud kartáče a oběžné kolo. Motory se tedy vyrábějí, pokud je motor sám vypuštěn nebo kapalina zasáhla proces. s jistotou selhávají. A nový vysavač lze nalézt ve 2K ve velkých supermarketech pro propagační akce.

Khanův motor je tedy brzy, a to je snazší vzít nový vysavač

Interpretace blízko. Pravděpodobně snadnější koupit nový vysavač.Teď to není luxus, jako v sovětských dobách)

V lásce tam a tam je interval sušený vysavač bude levnější než převíjení

Opakované pokusy o opravu, ale ukázalo se, že je snazší koupit nový motor

V naší době takový nový motor stojí asi 1,5 do.Není snazší se změnit ?

Pokud jsou kartáče normální a je tu tvrdá vůně Garyho (stále ji mohou ji zavolat), je to khan pro sběratele! Existují lidé, kteří je převinou!

Pokud stator nezavolá, jasné zlom v klikatém ! nebo ne správně přezdíváno.Od té doby, co píše, že během práce vibruje ! Možná se rotor netočí ? ale jen vibrace z zkratu rotoru !, protože nemůže vstoupit, kvůli nepřítomnosti magnetického pole statoru !Někdy se zdá, že takové otázky, ověřit rychlý vtip člověka ! )

Nestojí to za to, samozřejmě, dávejte dětem měď a zmrzlinu.

V motoru jsou dva typy vinutí, rotoru a statoru. Vinutí statoru, lidé jsou zabaleni do bot navíjející 2. kategorii. Navíjení rotoru ve vysavači, aby se navíjel, je zmatený, protože obrat ve vysavači je 15-30 tisíc ot/min/min. Obrovská odstředivá síla na netvoření a nezaplacené pod vakuem rotoru roztrhne vinutí. To se vám stalo, po přehřátí, vinutí vaničky rotoru a rotor byl nevyvážený. Proto vibrace. Podívejte se na náhradu za tovární výkonový rotor.

správně, navinout, pramen, vakuovém, čističi

S největší pravděpodobností se zatáčky vinutí zahřívají ve stavu a rám se začíná roztavit.Pokud jde o vibrace, nemohu říci, že je to kvůli bodu obratu, podívejte se na sedadla samotných ložisek. Možná kotva odletěla z vyrovnávače.

Děkuji! Jak najdu přesně takový motor? Nebo to není problém?

V servisních centrech si můžete koupit komponenty, stator může být přehodnocen, ale je lepší vzít novou kotvu, pokud má někdo z toho vyvážený vyvážený, někdo z vyvážení jako v továrně, ale nejprve se musíte podívat na Sedadla ve víku tam stojí za gumový rukáv.

Děkuji! Jak najdu přesně takový motor? Nebo to není problém?

Udělejte si prázdné, umyjte drát, vezměte další drát a vítr

Vyhoďte to, máte kotvu na klikatém laku roztavené.

Děkuji! Jak najdu přesně takový motor? Nebo to není problém?

Extrahování štětců

Stroj střídavě nainstalujeme na upevňovací šroub a otočíme ho.

Rukou opatrně vyjměte kartáč a prozkoumejte jej.

Pouhé oko je viditelné stopy sazí s tvorbou rozvržení grafitového prachu.

Stejný obrázek je pozorován na druhém štětci. Na koncovém povrchu jsou jasně viditelné stopy jiskření.

To nám umožňuje dojít k závěru, že je nutná vnější kontrola sběratele a elektrická kontrola stavu rotoru a statoru.

Je to nemožné to udělat prostřednictvím uzavřeného motoru motoru: vyžaduje demontáž a záchvaty kotvy.

See also  Jak nainstalovat hodinky na elektroluxu v troubě

Zařízení vysavače

Drtivá většina modelů vysavačů je postavena podle 3 strukturálních typů:

Zařízení vysavače pro domácnost se suchým vakuumberem, s aquafylem a cyklonem

Kterýkoli z vysavačů těchto typů může být dodáván s tryskami (kartáči) pro mokré a suché čištění. Trysky mají své charakteristické poruchy, které také přijdeme dále.

S taškou

Ve vysavači se suchým vysazením (vlevo na rýži.) Vzduch prochází nejprve skrz hromadu tašky, poté přes tenký čisticí filtr a kompartment motoru. T. nacistický. HEPA filtr zpožďuje částice ve velikosti asi 1 μm. Filtr HEPA funguje pouze pod tlakem a částice prachu menší než 3-5 mikronů neovlivňují práci a trvanlivost motoru, takže filtr HEPA je umístěn za inženýrem, který v tomto případě také funguje jako kompresor.

Vysavače se suchým vysazením jsou nejméně náchylné k poruchám, ale jejich hlavní nevýhodou jsou jednorázové filtry. Vysavačka je vyrobena z propylenového nebo silikonového vlákna a není předmětem regenerace. vyplněná taška je vyhozena a nahrazena novým. Pokud se to pokusíte vyčistit, opláchněte nebo přišijte tkáň ze starého vysavače k ​​předchozímu krku, tvorba mikro. Pokud s nimi podobný způsob „podvádění“, brzy se ukáže, že je potřeba oprava motoru, drahá a/nebo složitá.

Filtr jemného čištění a filtr HEPA také nepodléhají obnově, ale v některých případech je stále možné, viz. Dále. Charakteristický rys ucpaných filtrů. vysavač se špatně tahá, silně bzučí (bez klamu a odpadků), zahřívá se. Pokud dojde k automatizaci-po zapnutí 1-15 minut, přepne se na nízký výkon nebo zastaví. Např., Více než 65% odvolání na záruční službu s levnými vysavateli LG, pokud jde o takové „rozpad“, je způsobeno ucpaným filtrem HEPA. Uživateli je ukázáno, kde je vytištěn v malém tisku, že se jedná o případ, kdy je to bezplatný a přátelský, vysvětluje, kolik zaplatit. Mezitím nahrazení filtru ve vysavači LG zcela nesmysly viz. dráha. video.

S akvafilterem

Ve vakuových čisticích v Aquafilter (ve středu na rýži. Na začátku sekce) 2-rychlostní filtrování; Ve skutečnosti. jednorázová scéna. Tok příchozího vzduchu bije vodu ve vysavači do mlhy a okamžitě absorbuje veškerý prach. Zamlžená vichřice se točí pod přední hledí vysavače a prach se usadí na dno. Dále, mlha se zbytky mikropolitanu prochází zamlženým filtrem, který funguje a jako filtr HEPA, čistý vzduch bez kapání vlhkosti ochladí motor a je vylučován venku. Vysavač s akvafilterem spotřebuje o 20-25% méně než „suchý s vaku“ stejného vzduchového výkonu a se stejným vakuem.

Pokud je vodní oblast vysavače včas prázdná, opláchněte a vyplňte na štítky (nebo normální v pokynech) čistou (lépe destilovanou) vodou, pak zamlžený filtr slouží bez výměny až 2-2,5 záruky období. Pokud nalijete pásky na oko do vysavače, pak ucpává dlouho před koncem prvního. Příznaky jsou stejné jako v. případ; Výměna ve službě je také placena. Nezávislá náhrada. Otevřete kryt vysavače, stiskněte víčka filtru, odstraňte staré, vložte novou. Ucpaný zamlžený filtr nepodléhá obnově.

POZNÁMKA: Zamlžený filtr vysavače s akvafilterem téměř vždy okamžitě selže, pokud vysavač převrátil a tekutá vlhkost zasáhla zamlžený filtr. Totéž se děje od opětovného načtení vody do vakuumber.

Další onemocnění vysavačů s akvafilterem je mnohem vážnější. jejich motor je foukán vzduchem nasyceným vodní párou. V průměru je výpočet výpočtu jednoho produktu nahrazení záruky na výpočet pro jeden produkt zdvojnásoben záruka na popálená vinutí ve vakuových čisticích prostředcích aquafilter; Zejména hřích od Samsung Vacuum Cleaners VC/VCD série. Známky, že vinutí motoru bylo „stočené“ (zkrat, krátký obvod mezi zatáčkami). vysavače silně bzučí, špatně tahá, zahřívá se. Nechodí k plné moci; je možné vyřadit zástrčky nebo ochranný stroj. Zkontrolujte motor na stopu Vitkovo Kz. Way (technika je také vhodná pro vysavače jiných typů):

 • Na krátkou dobu zapněte vysavač bez hadice a se suchým vodovodem. Clang, klepání. musíte nejprve zkontrolovat oběžné kolo motoru, viz, viz. Dále.
 • Funguje to rovnoměrně, ale přitahuje slabě. zakryjte vstupní díru dlaní (hnízdo pro hadici). Pokud je oběžné kolo pokryty prachem, ale motor funguje, jeho zvuk by se měl výrazně změnit. Zůstal stejný nebo změna není znatelně patrná. konstantní zkrat vitkovo.

Poznámka: Také o opravě vysavače Samsung VC6015V pro 1500 W můžete vidět video níže:

S cyklonem

Vysavač s vakumorovým cyklonem může být rozpoznán průhledným „sklem“ vpředu, viz. rýže. napravo. Masters to říká mezi sebou: no, přinesli sklenici. Co se děje častěji než u „suchých tašek“. To je spravedlnost.

Hlavní výhodou vysavačů s cyklónem je méně jednorázových filtrů, které je třeba zakoupit a zakoupit, a nádoby na vodu, které je třeba pečlivě kořenit a nelze je převrátit. Zdálo by se to a motor může být údajně více; Ve vzhledu je odpor toku vzduchu minimální. Ale ne. Vzhledem k tomu, že rozměry a konfigurace cyklonu vysavače jsou zdaleka optimální na základě fyzikálních vlastností vzduchu, je motor naopak potřebný o stejných 20-25% silnější než pro „suchý s vaku“.

U vysavačů domácích cyklónů se používá téměř výhradně dvojité cykloning (vpravo na rýži. s výše uvedenými schématy); V jejich obchodních jménech je označení dvojče. Sběratel naplněného prachu to třese; Mytí není nutné. Purifikovaný vzduch dále jde do motorového prostoru a přes filtr HEPA venku. Vzhledem k tomu, že tvorba mikropyrů v cyklónu je minimální, Filtr HEPA vysavače cyklónu slouží mnohem déle.

správně, navinout, pramen, vakuovém, čističi

Doporučení a životní hacky

Vysavače mohou být opraveny bez pomoci mistra (i když opravy záruk budou vždy vítány). Hlavní věc je diagnostikovat příčinu problému. Řešení. V této a další články na našem webu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS