Jak správně odstranit sušenek z trouby

Jak uložit hotový koláč s svěží?

Dort může velmi padnout: 1 z ostrého teplotního rozdílu, s otřesem. Ostře ji vzali z trouby, plácli dveře, zvláště pokud je to trochu podporované. Proto je lepší opustit pečený dort na chvíli v troubě, takže se trochu ochladí a dostane ho z trouby v teplu. 2. Pokud se jedná o sušenku, pak je lepší ji nechat v troubě, dokud není úplně vychladná. Je lepší to snížit 2. den. Je tedy mnohem chutnější, zejména pokud jste se připravili s přísadami (například sušenka s jablky) 3. Dort nelze pečit při velmi vysoké teplotě, protože okamžitě „pochopí“ (ztvrdlé) shora. uvnitř zůstane syrový. A samozřejmě padne. Ideální teplota, která je vhodná pro pečení většiny výrobků. 180 ° C, pískové košíčky. 160-180 ° C (pro kvasinkové těsto. od 170-175 ° C do 240 ° C (a ještě vyšší). V závislosti na velikosti a typu pečeného produktu je navíc chování kvasinkového testu ovlivněno receptem a režimem vaření).

Spadl jsem do sušenky, protože jsem neměl mouku. Bál jsem se, že to bude ucpané, nakonec byl svěží v troubě a pak by plochý.

Příčiny pečení po pečení:. Ostrý rozdíl teploty. Mísa by měla zůstat v troubě po dobu nejméně 10 minut po vypnutí Velké množství náplně. Pod její váhou se koláč často usazuje. Je třeba si uvědomit, že pro pečení je považováno za normální částečné pád. Sušenka nespadne, pokud ji po pečení otočí na kuchyňské tyči. Než se podívejte do trouby, podívejte se skrz skleněné dveře. Koláč by měl vypadat ruddy a pak se zkontrolovat párátkem.

Existuje několik tipů, které se snažím dodržovat. Četl jsem je najednou v obrovské páře internetu před vložením koláče do trouby, může to přijít po dobu 15-20 minut, namažte to před pečením vejce z pískového těsta by měla být odstraněna z formulářů chlazená během prvního 20 minut pečení dveří trouby by se nemělo otevřít, pak si můžete jen zkontrolovat suchý zápas, aby se dveře netlepaly dveřmi pro přerušované koláče, umožňují vychladnout ve stejné místnosti, kde je koláč krmen měkkým a velkolepým. I když je stále horké. zakryjte ji hustými tkaninami, je lepší je ukládat do jílových jídel, pokrytých ubrouskem nebo v plastovém sáčku.

Ale tady to vše záleží na testu, který používáte při vaření koláče.

Pokud vypnete troubu, ale necháte koláč. Na nějakou dobu se nebude i nadále připravovat? To znamená, že nebrání/uschne? Nebo to jsou marné obavy? Dnes jsem pečil banánový dort, ano, banány jsou těžké, ale vstal, vytáhl o 10 minut později a znovu skvěle. Doma jsme tak nebyli spárovaní, ale zdaleka chlad.

A s receptem je všechno v pořádku? A konkrétně s práškem do pečiva?A možná jste vložili a pečili do vyhřívané trouby.Zkontrolujte svůj teplotní režim

Teď jsem četl, že těsto je sušenky. Myslím, že problém je v troubě.Nepokoušel jsem se od někoho péct? Nebo na velmi horké nebo studené pečení pečení. Jakou teplotu pečíte? Pokud je to normální, pak samotná trouba nepodporuje požadovaný teplotní režim.Je nutné měřit teplotu samostatně a porovnat se hodnotami regulátoru. A kontaktujte elektrikáře nebo služby. Moje elektrická obyčejná trouba je mnohem lepší než nová se spoustou zvonů a píšťal.Ačkoli stejný teplotní režim.A teplota může zabít jakékoli pečivo

Děkuji, také jsem měl podezření, že problém je v troubě. Ve velmi blízké budoucnosti se podívám na svou matku.in.Law. Peku se standardem 180, zpravidla, nejběžnější teplota, 25-30 minut. Jak vidím, že okraje jsou hnědé (skrz sklenici formy) a horní část popadla, což znamená, že je připravena.

Zde je seznam hlavních chyb, které děláme

Ne dobře.vejce. Možná je to nejčastější chyba a hlavní důvod pro ostré nastavení sušenky. Proč se tohle děje? Pojďme to přijít. Test sušenky přibližně o 50% sotoit z. vzduch. Takové velké množství vzduchu lze odolávat pouze kvůli molekul proteinů, které se mohou rozvinout při bičování, připevněno na vzduchové bubliny a znovu se otočit společně se vzduchem, na nějakou dobu drží takovou strukturu. Pokud tedy vajíčka nejsou poražena dostatečně dobře proteinové molekuly, nejsou schopny po dlouhou dobu držet silnou strukturu. Uvidíte, že po zahřátí bude protein aktivován a vzestup, ale jeho struktura nebude dostatečně silná, aby udržovala vzduch s prudkým poklesem teploty. Poté, co se dort na sušenky na proteinech pod sušenkou vstoupí do pece do teploty místnosti, okamžitě se usadí.

Jak určit dostatečný stupeň bičování vejců? Za prvé, z fotografie:

A za druhé, dobře se dozvěděná vejce měly výrazně zvýšit a proměnit se v bílou svěží pěnu. Porazte vejce sušenek po dobu 5-10 minut, v závislosti na síle míchačky. Používám 500-Vatt Bosch a trvá mi asi 7-8 minut nejvyšší rychlostí. Pokud je váš mixér silnější, porazte předposlední rychlostí asi 5 minut a pokud jej pošlete, pak nejvyšší. 10 minut. Cukr lze přidat od samého začátku a postupně.

Zde je třeba poznamenat, že pokud si nejste jisti svým mixérem, oddělete proteiny od žloutků a rozšlehejte je samostatně: žloutky jsou laskavé a veverky na pevné vrcholy. Poté zkombinujte dvě směsi. Pokud máte slušný mixér, můžete vejce porazit celek.

Příliš intenzivní míchání. Poté, co jsou vejce dobře zbita, musíme v nich nastavit mouku. Pokud jsme příliš aktivní a nepřesná na to, abychom zasahovali do těsta, vzduch sklouzne pryč. A těsto padne, než se dostane do trouby. Pak se v troubě pod vlivem teploty trochu zvýší, ale po pečení se sušenka určitě usadí. Správné míchání těsta je 50% úspěch. Ve šlehačských vejcích je třeba prosadit mouku nebo směs mouky se škrobem a pomocí štěrbinové lžíce (výhodné) nebo silikonové lopatky jemně smíchejte se skládacími pohyby ve směru zdola nahoru a z okrajů do středu. Není nutné se míchat po dlouhou dobu, ale je nutné to udělat rychle a že neexistují žádné důvody. T.E. aby mouka zcela zasáhla do směsi vajec.

See also  Jak správně nakonfigurovat automatizaci kotle na pevné palivo

Příliš vysoká teplota pečení. Pokud je vaše trouba příliš zahřívána, pak se po pečení usadí i při správném šlehání a smíchání sušenky. Nestačujte teplotu na 180 °. Uveďte proteinové molekuly, abyste pevně získali ve vzduchu. Sušenka musí být pečena při teplotě 150 ° po dobu 35 minut. To však samozřejmě není absolutní ukazatel. Čas pečení bude přímo záviset na velikosti vaší sušenky.

Příliš dlouhé jednoduché. Další velmi populární chyba nezkušených manželek v domácnosti. Pokud dokonce opustíte již již zbita vejce, pak vzduch vytvořený během bičování jednoduše zmizí a sušenka ztratí svou hlavní majetkovou vlastní.

Ujistěte se, že vaše trouba je v době pečení předehřátá a požadovaná forma je namazaná olejem a pokrytá pergamenem. Připravte všechny potřebné nástroje a zvážte všechny produkty, než začnete bičovat vejce. Čím méně je těsto nečinné, tím více vzduchu v něm ušetříte.

Otevření trouby. Ale to je nejstrašnější chyba všech dob a národů! Představte si, jak urážet všechno je dělat správně ve fázích ladění a v poslední chvíli, aby všechno zničilo všechno. V žádném případě za žádných okolností nikdy neotevřete troubu během prvních 30 minut pečení sušenky! Jinak se s ním můžete rozloučit.

No, na to možná všechno. Opravte těchto 5 neodpustitelných chyb a vaše sušenka se vždy ukáže. Mimochodem, zde můžete vidět samotný recept na sušenky, který vždy uspěje.

Jak odstranit dort pro rolku

Aby se váš zázrak cukrovinek ukázal perfektně, musíte jej nejprve správně odstranit po vaření. Trochu běží zpět, stojí za zmínku, že taková vrstva sušenky musí být pečena na pergamenu.

 • Nyní, když už byl úplně upečen a ochlazen po dobu 10 minut v offline s otevřenými dveřmi, musí být odstraněn z plech. Po potažení celého dortu zaseknutím ho začneme jemně zabalit do role a postupně se oddělujeme od pergamenové vrstvy.

Často se však role jsou vyráběny s krémem, který rozhodně nemůžete použít na horký dort. Pak můžete použít druhou metodu.

 • Poté, co jsem otočil papír pro pečení s sušenku na naolejovaném volném pergamenu, musíme pečenou list z dortu co nejpřizničně odstranit, který se pak proměníme v rolku a necháme ho tak cool (mluvíme o sušenkách, ne o papíru). To se provádí tak, že po ochlazení a zdobení smetanou lze náš produkt otočit bez toho, aby tak řečeno, ztráty ve formě trhlin a chyb.

Jo, všechny diskuse mi připomněly stonožku, ze které se zeptali, s jakou nohou začne chodit?Biscuit Biscuit, těch vajec, která byla, čerstvá a ne moc, teplá studená a ve špatné náladě a vždy se ukázala vzdušná a dobře, pouze jedna nuance ve sušenkách a pokud se slušný člověk učil, vždy to naznačuje Ale ukázalo se, že tolik moudrosti lze promyslet.

Dívky, jaké informativní komentuje. A moje kamna letěla. Funguje to 1 pohodlí. Objednali jsme nový, zde budou nainstalovat. zkusím to

Aby sušenka nebyla hustá, musí být mouka prosíná. tentokrát a za druhé, mouka je jiná, vše záleží na obsahu lepku. Proto je lepší dát mouku méně než zbytečnou.

A přidám. Těsto je připraveno horkým způsobem (pak jsem našel popis ve speciálním. literatura) dobře stoupá v troubě, i když je mírně urovnána. Díky této vědě mají sušenky bez problémů mnoho let a zkušenosti se předaly na obrovské množství mladých panen, které ohromily představivost budoucích manželů BSKVIT s jahodami a šlehačkou krémovou.

Jo, Michelle v Kukingu také učila kamna v koupelně. Ale taková sušenka je vždy hustší, vyjde nebo tak něco.

Jednou v mládí pracovala v průkopnickém táboře. Svazky pro děti pečela starší žena, bývalá kuchařská zaostření restaurace známé ve městě. Abychom uzavřeli směnu, pečela sušenky a my, pak mladé dívky jich běžely vidět a učit se. Vřele vytvořila sušenku. Vložte misku se směsí vajec-sajar do povodí s horkou vodou (50 stupňů) a porazte mixérem (mimochodem tento kuchař byl poražen jednoduše vidličkou). Hmota se stává bílou a nádhernou, ale mouku lze zasahovat pouze tehdy, když s prstem spustíte drážku na povrchu a zůstává na ní bez rozmazání. A pak je všechno jako obvykle: úhledně, snahu se promíchat zdola nahoru, uvnitř mouky a nalijte homogenní těsto do připraveného tvaru. A v troubě.

Byl jsem v rozpacích o jeden bod v receptu, protože se přidává 500 g.Olej, ale ne hodně olejů.

Zajímavý článek, díky! Mám recept na sušenky, který by měl být pečen ne v troubě, ale nahoře. Ukázalo se, že je to velmi nádherné.

Byl jsem také přesvědčen o své vlastní zkušenosti: Je lepší péct sušenky předem, nechat ji vystoupit alespoň v noci, pak to získá trochu odlišnou strukturu a při řezání se tak nebude rozpadat. Při sestavování dortu vždy impregnuji sušenky, s výjimkou s krémem, s výjimkou. Pokud, napůl zakysaná zakysaná smetana. Hodně štěstí!

A nikdy jsem nemíchal mouku s mixérem, ale pouze s rukou nebo špachtlí a sooo opatrně. Nezapomeňte jít zdola nahoru, je to dobře promíchané a vzduchové bubliny netrpí, kvůli tomu je ve skutečnosti dosaženo jedinečné struktury sušenky. Herectví mixéru. Je velmi snadné zabít sušenky. Sušenky sušenky po velmi dlouhou dobu, proto mohu říci, že sušenka se opravdu musí cítit, a to i v okamžiku, kdy jsou vejce šlehačka, ano, musí to být provedeno nejméně 10 minut, ale někdy jsou vejce šlehačka rychleji, někdy pomalejší. A tak se také zaměřuji na vizuální pocity. Když lopatky mixéru zanechají přetrvávající elastickou stopu ve vzduchové hmotě. Je čas přidat mouku.Mohu také říci, že množství mouky se také čas od času liší, protože to závisí na mouce.Jednou z velikosti vajec. dva.A je třeba také pociťovat toto množství mouky. Někdy natolik, aby přidal nebo odstranil polévkovou lžíci. k dosažení požadované konzistence. Schopnost vidět tyto nuance však přichází až po opakovaných pokusech. Dát trochu mouky. sušenka bude suchá a hustá (může být však uložena. intenzivně nasyceno impregnací), ale konzistence stále nebude stejná, ale nebudete trochu dávat. sušenka se může usadit, i když horní část bude vzdušná. Věř mi, to všechno se může stát, i když přísně dodržujete proporce na předpis. Proto trvám na tom, že se sušenka musí cítit, je naživu, ai když vložíte do trouby, máte dobrou náladu, jsou nakonfigurovány pro pozitivní, přeji své sušenky úspěšného pečení a bude to něžné, jako a Childova tvář, jako mrak, nenapodobitelný, jako je pouze sušenka! Ale rada, pokud chcete péct sušenku s olejovým krémem ,, jak víte, nebudete to rozmazávat na horkém dortu: vzít dort z trouby. Vraťte to do role spolu s pergamenem a chladně. Poté rozšířte, oddělujte papír a rozložte se smetanou. Opět se otočte do role.

See also  Měřítko v myčce nádobí, jak odstranit

Co dělat, když pečení drží formuláře

Aby takové problémy v budoucnu nevznikli, zvedněte formulář naolejovaný pergamen nebo použijte „francouzskou košili“ sestávající ze dvou komponent.

Udělejte dno a boky s máslem, rostlinným olejem nebo kulinářským tukem. Posypte stejnou moukou, ze které bylo těsto vyrobeno. Pokud pečete čokoládovou sušenku, vyměňte mouku kakaovým bodem.

Dalším způsobem, jak zabránit adhezi, je použít silikonový nebo teflonový koberec. Tato izolační vrstva se snadno promyje, nevyžaduje další mazání tukem.

Pokud analyzujete chyby a v budoucnu jim nedovolíte, potíže s pečením z jakéhokoli druhu formulářů nevzniknou.

„Důležité: Všechny informace na webu jsou poskytovány výhradně pro úvodní účely. Před použitím určitých doporučení se obraťte na specializovaného specialisty. Ani editoři ani autoři nejsou zodpovědní za možnou škodu způsobenou materiály.““

Biscuit: Složky a správné proporce

Poprvé o sušenkách byly napsány v italských kulinářských knihách renesance. Z Itálie se pečivo šíří do jiných evropských zemí. V Anglii byl v roce 1615 zaznamenán první recept na dort na sušenky, který se podobal tenkým a suchým sušenkám, který básník Jervaz Markham zaznamenal.

Situace se změnila ve století XVIII, kdy cukráři začali v testu používat šlehačka vejce. Pracovali jako prášek do pečiva, což umožnilo vytvořit nádherné pečení, podobně jako moderní sušenka.

Dnes mohou ženy v domácnosti péct sušenky do budoucna: produkty tolerují dobře zmrazení a zůstávají čerstvé až 3 měsíce. Rozmrazte sušenku při pokojové teplotě.

Jaké produkty jsou potřebné pro sušenky?

Nejjednodušší sušenka se skládá ze čtyř ingrediencí. Zahrnuje pšeničnou mouku, kuřecí vejce, cukr a sůl. Recept navíc může zahrnovat máslo, mléko, vanilku, čokoládu a další komponenty. Aby byl dort delikátní a chutný, je důležité si vybrat tuto nebo tuto složku správně:

 • Mouka. Vhodná univerzální pšeničná mouka nejvyššího stupně. Má 10-12% proteinů, které poskytují maximální měkkost hotovému produktu. Používáte.li bochník mouky Opel, ve kterém je více bílkovin, sušenka vyjde tvrdší a ne tak porézní. Chcete.li zlepšit vlastnosti univerzální mouky, přidejte do ní škrob. vyměňte v receptu 20% hmotnosti mouky.
 • Vejce. Při bičování tvoří pěnu, která drží vzduch sám o sobě. Air Bubbles, které působí společně s vodní párou, tvoří porézní strukturu ve sušenku. Výlučně čerstvá vejce bijí dobře. Obsahují kyseliny, které pomáhají zvyšovat hustotu proteinových struktur. Charles Walsh Culinary autor doporučuje použít ve vajíčkách pokojové teploty pro těsto na sušenka.
 • Cukr. Vezměte obyčejný cukr (malé granule), je velmi snadno připojen k jiným ingrediencím.
 • Prášek na pečení. V procesu pečení produkuje oxid uhličitý, který zvyšuje nádheru hotové sušenky. Biochemik a autor kulinářských knih Shirley Corricher doporučuje umístit mouku ne více než 0,25 hodin na sklenici (160 g). l. jedlá soda nebo 1 hodiny. l. bez skluzu hotového prášku do pečiva.
 • Sůl. Používejte ne více než 0,25 hodin. l. Na sklenici mouky to zdůrazní sladkost hotového produktu a zvýší jeho chuť.

Bocated Biscuit: Unsplash / Pablo Lancaster-Jones

Proporce sušenek

Hlavním stavitelem struktury sušenky jsou kuřecí vejce. Druhou nejdůležitější složkou je cukr, který změkčuje texturu a oslabuje poréznost produktu. Pro dokonalou sušenku je nutné přesně vyrovnat poměr cukru a vejců.

Portál Bakerpedia nabízí pozorování následujících proporcí:

 • Hmotnost mouky a cukru by měla být stejná. Mouku si můžete vzít trochu víc.
 • Hmotnost vajec se rovná hmotnosti tuku nebo ji mírně přesahuje.
 • Všechny kapalné přísady, s ohledem na vejce, jsou stejné hmotností cukru nebo o něco těžší.

Optimální podíl domácí sušenky vypadá takto:

 • Kuřecí vejce. 4 ks.;;
 • Cukr, mouka. 2 šálky;
 • prášek do pečiva, vanilkový cukr. 2 hodiny. l.;;
 • Sůl. 0,5 hodiny. l.;;
 • Mléko. 1 T.;;
 • Máslo. 60 g.

Jak péct sušenky tak, aby se nenastavila: Nur.KZ

Složky pro „pravidla sušenek“:

Doba vaření: 50 minut

Dokončené jídlo
KCAL 1301.8 kcal Veverky 40.8 g Tuk 25.7 g Uhlohydráty 226 g
Porce
KCAL217 KCAL Veverky6.8 g Tuk 4.3 g uhlohydráty37.7 g
100 g jídel
KCAL271.2 kcal Veverky8.5 g FAT5.4 g Uhlohydráty 47.1 g

Tajemství pečení svěží sušenky

Po studování možných chyb můžete přistoupit k různým kulinářským tajemstvím a malým trikům používaným profesionálním cukrářům. Některé z nich dáváme:

 • Pečení by mělo být připraveno v několika fázích. namažte dno změkčeným máslem, zakryjte ho speciálním pekařským papírem, opět ji namažte olejem, určete tvar po dobu 20 minut v lednici a poté do něj nalijte těsto do něj.
 • Pro dosažení dobré nádhery je mouka smíchána se škrobem. 1 šálek mouky 15 g škrobu.
 • Před přidáním do žloutků si prošetřete mouku se škrobem.
 • Ochlaďte proteiny úhledně oddělené od žloutků po dobu 10 minut v chladničce a pevně porazte v suché a čisté misce.
 • Přidejte cukr postupně, na lžičku a porazte všechny dohromady.
 • Veverky šlehaly cukrem s 2-4 polévkovými lžičkami přidávají do směsi žloutků s moukou a škrobem, opatrně promíchejte shora dolů.
 • Pečte koláč po dobu 15 minut v troubě s teplotou 180 stupňů a poté jej snížte na 150 stupňů.
 • Nedotýkejte se dveří trouby po dobu 20-30 minut od začátku pečení.
 • Nekontrolujte připravenost sušenky propíchnutím dřevěných párátků, proto stačí tlačit horní část dortu silikonová špachtlí. pokud je pružinový, pak připravené, pak připravené.
 • Umístěte hotový koláč do formy na mokrý ručník po dobu 3-4 minut.
See also  Je jídlo z mikrovlnné trouby škodlivé

Ideální sušenky lze připravit doma. Zde je několik receptů, které diverzifikují rozsah pečených sušenek.

Tajemství

Ingredience

 • 190 g krémové;
 • 50 g másla;
 • 50 g cukrového prášku;
 • vanilkový extrakt;
 • 300 g zmrazených jahod;
 • 50 g cukru;
 • koření.

Nástroje

 • forma s průměrem 21–22 cm;
 • šlehač nebo mixér;
 • lopatka;
 • síto;
 • pergamenový papír;
 • jednorázová sáček s upevňováním.

Jak vyrobit těsto na sušenky

Zapněte troubu. Teplota. 180 stupňů. Režim. Vytápění shora a níže.

Roztavte máslo ve vodní lázni a odložte stranou.

Rozbijte čtyři vejce do suché mísy mixéru nebo velké mísy. Nalijte tam 110 g cukru. Přidejte špetku soli. Beat s mixérem průměrnou rychlostí po dobu asi 10 minut.

Jak pochopit, že hmota byla poražena? Měl by být téměř bílý a zvýšit objem asi třikrát.

Vezměte Corollu. Jemně vklouzněte mouku do mísy. Smíchejte velmi dobře, ale jemně se špachtlí. Ujistěte se, že neexistují žádné hrudky.

správně, odstranit, sušenek, trouby

Nalijte roztavený máslo a vanilkový extrakt. Dobře dobře dobře promíchejte. Těsto je připraveno.

Jak péct sušenky

Odložte těsto a formujte se.

Chladný kousek másla prochází celou vnitřní částí tvaru. Proč zima? Takže olejová vrstva na formuláři je velmi, velmi tenká.

Vezměte hrst mouky a vložte ji do středu formuláře. Jemně otočte tvar tak, aby mouka prošla po všech stěnách. Zbytek zastřelte dobře a klepněte na tvar dlaně.

Výsledkem je, že získáte bělavý nálet, díky kterému se vaše sušenka neobtěžuje formou.

Na dně můžete vložit pergamen přesně do tvaru. Sušenka, a tak by to nespáleno, ale je snazší je získat s pergamenem.

Formulář je tedy připraven. Nalijte do něj těsto a položte troubu do středu. Vystřihněte po dobu 25 minut a na tuto dobu zapomeňte na sušenku.

správně, odstranit, sušenek, trouby

Jak vařit krém a bobule

Vezměte krémový surový tuk nejméně 70%. Zkontrolujte, zda to dobře bije. Vložte do mísy lžíci sýra a smíchejte ho s mixérem vysokou rychlostí po dobu 5-10 minut. Pokud krémový krém není potlačen, super, sledujte recept. Pokud jste zpožděni, zbytek bude zasažen do špachtle do krému.

Proč je to? Protože ty sýry, které jsou pravděpodobně vhodné pro krém, jsou velmi drahé nebo zřídka se objevují na policích.

Můžete udělat nejjednodušší krémovou syrovou. Musíte jen pochopit, jak se bude chovat během bičování.

Nyní se postarejte o bobule. Nalijte 50 g cukru na předehřátou pánev, přidejte trochu vody. Počkejte, až se cukr roztaví a vaří. Nalijte rozmrazené jahody a promíchejte tak, aby sirup pokrýval každou bobule. Přidejte koření, která se vám líbí. Například jsem dal špetku muškátového oříšku a lžíci citronové šťávy.

Vyjádřete jahody, zatímco kapalina, kterou poskytne, se nevypařuje. Zkuste bobule. Pokud není dostatek sladkostí, přidejte cukr.

Položte polovinu bobulí na talíř: Vyberte si nejkrásnější a nejmenší. Tyto jahody použijete k ozdobení. Otřete druhou polovinu bobulí přes síto.

Přejít na krém na vaření. Porazte 50 g cukru z 50 g másla asi 10 minut. Zasáhnout do výsledné hmoty krémové a pokud se uvolní, porazte dalších 10 minut. Přidejte 2 polévkové lžíce jahodového pyré a vanilkového extraktu a promíchejte další 3 minuty. Krém je připraven.

Vložte krém do sáčku s upevňovacím prvkem a pošlete jej do chladničky.

Jak sbírat a ozdobit dezert

Uplynulo 25 minut a neuvěřitelná vůně vanilky a pečení se v kuchyni liší? Otevřete troubu a propíchněte centrum sušenek pásem. Pokud to vyšlo suché, vytáhněte koláč. Pokud ne, nechte ji v troubě po dobu dalších 5 minut.

Hotový sušenka musí vychladnout. Vyjměte ji z formy a přeneste ji do roštu s kůrkou dolů a odstraňte pergamen. Když se sušenka zchladí, může být zdoben.

Pokud krém položíte na horké pečení, proudí a roztaví se. Bude to velmi ošklivé a tato chyba je téměř nerealistická k opravě této chyby.

Chcete.li ozdobit sušenku, vytáhněte z ledničky sáček smetany a nakrájejte roh. Neřehejte příliš mnoho: Musíte pečlivě zasadit krém, a to je snazší provést malým „nosem“.

Jak zdobit? Jak si duše přeje. Strany sušenky můžete zakrýt stejnými vertikálními pruhy krému a poté je vyrovnat špachtlí. Výsledné koláče můžete oříznout sušenky.

Na horní část sušenky můžete položit silnou vrstvu krému. A můžete zasadit úhledné kapky do kruhu a doplnit je jahody.

Obecně můžete opustit krém a ozdobit sušenku pouze bobulemi. Do smetany nemůžete přidat jahodové pyré a užít si čistou krémovou chuť.

Obecně je to téměř jediná část receptu, kde můžete improvizovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS