Jak správně vložit nůž do elektrického rozsahu

vložit, elektrického

Mechanické schéma mlýnek na maso. Jak dát nůž do elektrické mlýnek na maso

Před zahájením hlavní práce je nutné důkladně otřít všechny komponenty. Provádění těchto akcí zvýší provoz zařízení. Vlhkost a zbytky potravin povede k vzhledu rez k pouzdru.

Jak shromáždit ruční mlýnku masa

Nyní se naučíme sestavit ruční mlýnek na maso za krokem:

 • Vezměte šroub a vložte jej do pouzdra. Široká část tohoto zařízení by měla být v blízkosti rukojeti, úzké. v místě nože.
 • Vložte rukojeť do římsy šneku a upevněte jeho polohu pomocí speciálního šroubu.
 • V jiné části šneku jsme nastavili cruciformní nůž, jeho plochá část by se měla podívat ven. Řezací prvek typu disku musí přijít do styku s hranami do mřížky.
 • Po instalaci nože nosíme kovovou kulatou síť (výstupky na skříni a mřížky by se měly shodovat).

100 Years Old Luger Pistol Restoration

V poslední fázi práce otočíme upevňovací kulatou matici a zkontrolujeme výkon zařízení více otáček rukojeti.

Jak dát nůž v mlýnku na maso

Dříve jsme se seznámili s procesem montáže ruční mlýnek na maso. Teď zjistíme, jak dát nůž do mlýnek na maso. V obchodech najdete dva hlavní typy nožů, s jednostranným nebo bilaterální čepelí. Když je suger instalován, část s jednostranným čepelem je upevněna na zařízení tak, aby se řezná část sklouzla na povrchu mřížky. Pokud je maso nesprávné, nebo jiné produkty odhalí, ale ne rozdrcené. Bilaterální prvky čepele nastavené jakoukoliv stranou.

Jak používat ruční mlýnek na maso

Zohlednění zařízení má ruční disk. Princip jeho akce je založena na centrálním tlaku generovaném tlaku. Maso ze zaváděcího násypky spadá na šnek, který produkt stiskne k tomu, a přesune směrem k výstupu. Při pohybu na hřídeli, část masa klesá pod nožem, která odkryje mírné fragmenty z kusu a vytlačuje produkt přes mřížku do substituční kapacity.

Broušení surovin dochází neustále spolu s otáčením rukojeti přístroje. Pokud chce uživatel získat malou menu, doporučuje se používat mřížky s malými otvory nebo přeskočit výrobek znovu přes mlýnku masa. Pokud jsou velké kousky masa uvízl nebo zaseknutý produkt, rukojeť se otáčí v opačném směru.

Důvodem nesprávného provozu zařízení se nejčastěji stává vinutí filmů z masa na řeznou část. V tomto případě je nutné demontovat mlýnku masa, vyčistit nůž z lepení dílů a sestavit zpět. Demontáž zařízení se doporučuje po každém broušení masa nebo jiných výrobků. To zvýší životnost zařízení.

vložit, elektrického

Jak odšroubovat mlýnek na maso

Existují případy, kdy odšroubované upínací puk mlýnek na maso je velmi obtížný. To se děje z důvodu otáčení nožů, což vede k klastru masa v blízkosti řezné části. Tato situace zahrnuje následující:

 • Otočte zařízení a nainstalujte v nádobě na teplou vodu po dobu asi 10 minut.
 • Bereme malé kladivo a děláme plicní poklepání ve středu mřížky, stejně jako na hlavě upínací matice.
 • Odšroubujte položku po provedení manipulace, mělo by rychle podlehnout.
See also  Popálení od laserového odstranění chloupků, co dělat

Odrůdy a vlastnosti struktur

Díky významnému vzestupu na trhu domácích spotřebičů a moderních zařízení je výběr masových brusek poměrně široká a umožňuje všem vybrat nejvhodnější volbu pro mnoho parametrů. Teoreticky mohou být rozděleny do dvou typů. to jsou elektrické a manuální, to znamená mechanický.

Vzhledem k velkému počtu trysek a nožů jsou tato zařízení velmi multifunkční a vhodná během provozu. S pomocí nich můžete jen zkroutit mince, ale také hodně různých jídel, například klobásy nebo klobásy, připravit čerstvou šťávu, rostlinný pyré, můžete dokonce připravit pastu (těstoviny).

Dnes je elektrický typ mlýnku masa velmi populární. Za prvé, práce s takovým zařízením nevyžaduje žádné fyzické úsilí. Zadruhé, zpracování potravin s takovým spotřebičem bude potřebovat mnohem méně času, protože stačí, aby byl produkt vložen s přijímačem masa a klikněte na tlačítko Start. Po několika minutách bude připraven Mince nebo jiný produkt. A za třetí, na rozdíl od mechanických přístrojů má toto zařízení mnoho různých trysek.

Existují však negativní strany. A první z nich je nedostatek kontroly přítomnosti kostí v masu. Pokud je ruční mlýnko na maso není hrozné, pak v případě jejich moderních protějšků, zařízení může jednoduše zkazit. Druhou nevýhodou je, že celý proces vaření přímo souvisí s elektrickou energií. Proto, pokud vypnete elektřinu nebo v zařízení, motor vypálí, některé další položky se zlomí, pak vařit potraviny pro přípravu nádobí pomocí elektrické mlýnek na maso bude jednoduše selhat.

Na rozdíl od ručního typu, při práci s elektrickým mlýnkem, je možné zvolit stupeň broušení broušení díky různým rychlostem broušení.

Jak vložit nůž do mlýnek na maso ručního typu

Navzdory odlišnému principu provozu mlýnek masa je nutné pečlivě prozkoumat pokyny pro montáž jakéhokoliv zařízení, protože účinnost jeho práce závisí na správnosti přípravy. Je obzvláště důležité vědět, jak by měl nůž stát v mlýnku na maso. Toto je nejdůležitější prvek zařízení jakéhokoliv typu.

V mechanickém významu montáže ne méně než v elektrickém. Z jak vložit nůž do rukojeti ručního brusku se kvalita vařených nádobí závisí na. A stále trvanlivost zařízení. Pro konzistentní montáž části ručního mlýnku masa je třeba vědět, ze kterého se skládá z:

 • Hlavní tělo mlýnku masa, ve kterém jsou všechny díly připojeny. Často je vyroben z litiny, ale existují instance a hliník.
 • Spirálový hřídel pro rolování obsahu. Je také známa pod jiným názvem. šnek.
 • Křížovitý nůž.
 • Mřížková deska. upravit stupeň broušení masa a jiných výrobků v zařízení.
 • SecurePier všech dílů.
 • Rukojeť vedoucí mlýnek na maso.
See also  Jak vložit silikonové formy do trouby

Pro sestavení mlýnku ručního typu masa, musíte nejprve vložit šnek do skříně zařízení. Pak nahoře na nůž. Zvláštní pozornost by měla být věnována, na která straně je velmi důležitá strana pro vložení nůž do mlýnek na maso. Pokud jsou hrany dílů naostřeny pouze z jedné strany, je akutní část namontována na straně hřídele pro měkčí pohyb během broušení. Pokud je nůž zdvojnásobit, pak nezáleží na tom, na které straně ji dát.

Po instalaci řezné části podle drážek je instalována mřížka a konstrukce precipitantní matice je upevněn. Je velmi důležité instalovat mříž tak tlustý jak je to možné pro řeznou část.

Instalace doplňkového vybavení na mlýnku na maso

S mnoha zařízeními dodatečně dodávané trysky pro vaření klobásy, sušenky nebo mřížky různých velikostí. Také mohou být zakoupeny samostatně.

V závislosti na tom, který příslušenství se používá, sekvence mlýnek mlýny na maso se může lišit od standardu. Tyto informace jsou v uživatelské příručce pro každý konkrétní zařízení.

Tryska pro tvorbu klobásy, kudrnaté trysky pro soubory cookie jsou připojeny ke konci šroubu namísto nože a mříže, a je také upevněn lisovanou maticí.

Tryska Kebbe pro tvorbu klobásy a mletých klobásy

V některých modelech existují zařízení pro vaření šťávy. Obvykle přichází montáž a jednoduše instaluje na pouzdro mlýnku masa.

Instalace doplňkového vybavení na mlýnku na maso

S mnoha zařízeními dodatečně dodávané trysky pro vaření klobásy, sušenky nebo mřížky různých velikostí. Také mohou být zakoupeny samostatně.

V závislosti na tom, který příslušenství se používá, sekvence mlýnek mlýny na maso se může lišit od standardu. Tyto informace jsou v uživatelské příručce pro každý konkrétní zařízení.

Tryska pro tvorbu klobásy, kudrnaté trysky pro soubory cookie jsou připojeny ke konci šroubu namísto nože a mříže, a je také upevněn lisovanou maticí.

Tryska Kebbe pro tvorbu klobásy a mletých klobásy

V některých modelech existují zařízení pro vaření šťávy. Obvykle přichází montáž a jednoduše instaluje na pouzdro mlýnku masa.

Jak sestavit mechanické brusky na maso

Sbírání mlýnek na maso, následovat čistotu a suchost všech komponent. Nedodržení takových jednoduchých pravidel může snížit výkon mechanismu: vlhkost a zbytky potravin mohou vést k rozostření nože, rzi na pouzdru a uzavření motoru.Složte ruční mlýnku masa následujícím způsobem:

 • Umístěte šnek do středu skříně tak, aby širší část je z montážní rukojeti a tenký. s mřížkou.
 • Připojte základnu rukojeti a konec šneku pomocí šroubu.
vložit, elektrického
 • Z opačné strany šneku, upevněte nůž. Současně by měla konvexní část pevně zapadnout na šroub a plochá část. na mříž. Pokud je nůž disk, pak se vlnitý povrch.
 • Disk s otvory je nyní pevně oblečený na konci šneku.
 • Opravte všechny prvky přišroubováním upínací matice.
 • Zařízení prošroubujte na stole pomocí svorky.
See also  Rozměry žehlicí desky ve složeném stavu

Jak objednat prázdné?

Co dělá nůž, už víte. Nyní byste měli zvážit posloupnost postupu kalení. Nejprve je nutné, aby se obrobek zahřál při teplotě 600-700 stupňů. Doba vytvrzování. 4-6 hodin. Vytápění výrobku, který můžete v troubě, ve sporáku nebo dokonce na plynovém sporáku. Poslední volba však vyžaduje konstrukci speciálního provedení nad hořákem, se kterou bude teplota přetrvávat.

Cool Budoucí nůž by měl být spolu s troubou. Pravidelně, během kalení, můžete posypeme solí produktů. Po ochlazení je nutné udělat kovovou dovolenou. Tento postup je velmi jednoduchý. Je třeba dát obrobek v troubě, zahřáté na 200 stupňů a nechat tam hodinu a půl. Ochlazte nůž tam také. Po tomto procesu vytvrzování bude dokončen.

Jak vidíte, budování nůž doma není tak obtížný.

Správná péče

Po pochopení, jak sbírat elektrický mlýnek na maso, nyní je nutné zjistit správný demontážní proces, protože všechny vnitřní vnitřky mechanického bloku by měly být očištěny zbytků po broušení. Demontáž výrobku se provádí v opačném pořadí:

 • Nejprve odstraňujeme misku, pak stiskněte tlačítko zámku od otočení do horní části hlavního tělesa a odpojit mechanickou část;
 • Nyní můžete odšroubovat upínací matici tak, aby nedošlo k vklouznutí v ruce (použijte čistý hadr);
 • Pak jsou vnitřní části odstraněny a vyčištěny od zbytků drcených výrobků;
 • Nyní můžete všechny díly opláchnout teplou vodou s detergentem;
 • Po opláchnutí jsou díly umístěny na ručníku k dokončení sušení.

Demontáž ručního analogu se prakticky neliší od procesu demontáže mechanické části elektrického výrobku výše. Mnoho po sušení předmětu uložte zařízení do smontovaného na budoucí použití. Specialisté poradí, že všechny detaily v nevyřešeném stavu a během montáže před vykořisťováním namažte šnek s rostlinným olejem. Taková péče, zpravidla prodlouží použití výrobku.

Chcete-li sestavit mlýnku masa, nejprve by měl být vložen do tělesa šneku, orientujte jej tak, aby konec se závitem opustí zadní, užší otvor. Rukojeť je oblečená na něj, která je upevněna na mlýnku masa se speciálním šroubem. Na druhé straně je v něm instalován nůž. To je mířil plochou stranu na vnější stranu a konvexní povrch se bude dívat dovnitř případu. Mřížka nemá jasnou orientaci, takže je možné ji dát jakoukoliv stranou, která kombinuje boční propyl s výčnělkem.

Horní s vloženým kroužkem. Není třeba ji aplikovat nadměrné úsilí a zkroutit velmi těsně. Může to být obtížné pracovat práce, a pak bude obtížné rozebrat mlýnku masa, aby se umyl. Zbývá bezpečně upevnit mlýnku masa na okraj stolu pomocí upínacího šroubu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS