Jak suché džíny v sušícím stroji

Jak rychle osušit džíny po mytí za 5 minut?

Pohodlné džíny pevně vstoupily na náš skříň. Tyto kalhoty jsou z praktické a spolehlivé tkáně hodně výhod, ale existuje jedna velmi významná nevýhoda: velmi dlouho budou vyschnout. A v pořádku, kdybychom měli celý rok! Na jaře, na podzim, v zimě musíte čekat téměř den, zatímco vaše oblíbené kalhoty jsou suché.

Za prvé, musíte pochopit, kolik džíny suché po mytí stroje. Průměrná doba schnutí pro džínové produkty je od 8 do 10 hodin v závislosti na teplotě a vlhkosti v místnosti. Po ručním praní se věci vyschnou déle, protože účinnost spřádání se snižuje. V některých případech se tento časový interval ukáže být delší a džíny nemají čas na osušení podle požadovaného období. Zrychlit proces sušení pomáhají různým technikám a zařízením, které téměř určitě mají v každém domě.

Aplikace vysoušeče vlasů

Jedním z nejjednodušších a nejdostupnějších metod sušení džínovinových kalhot je použití vysoušeče vlasů. Proud horkého vzduchu urychluje odpařování nadměrné vlhkosti a v důsledku ohřevu tkaniny pomáhá rychle dosáhnout sucha. Použití této metody umožňuje urychlit proces sušení a nosit džíny za 10-15 minut.

Jak rychle sušit kalhoty po praní fén:

 • Pro sušení takového způsobu může být tkanina mírně vlhká, voda by neměla odvodit z povrchu.
 • Vysoušeč vlasů se rozsvítí maximální výkon a posílá střídavě na každou z kalhot až do úplného sušení.
 • Po zpracování džíny zevnitř proudu horkého vzduchu zápatí vyschnout venku.
suché, džíny, stroji

Důležité! Chcete-li odstranit poškození domácího spotřebiče, je nutné opustit otevřený zadní povrch vysoušeče vlasů a vypnout ji pro chlazení každých 5 minut.

Sušení železa

Mírné mokré džíny snadno suché horkého železa. Tkání džíny tkáňové kalhoty s vnitřkem při maximálním výkonu. Pro větší ochranu oděvů můžete použít těsnící materiál. Zvláštní pozornost na žehlení odstranění oblastí kapes, švů a pásů, na těchto místech má produkt několik vrstev a déle.

Důležité! Aby nedošlo k poškození oděvu, musíte zkontrolovat spodní povrch železa, nemělo by to být Subfalien na něm, což může zanechat skvrny na bázi práce.

Zářící skříňka

Původní způsob sušení džínové kalhoty zahrnuje použití trouby s konvekční funkcí. Po předehřívání mosazné skříně na teplotu 180-200 stupňů jsou džíny mřížky a umístěny uvnitř. Pod vlivem horkého vzduchu se odpaří nadměrnou vlhkost. Tkanina zároveň musí být co nejvíce přirozeně a džíny by měly uvolnit, aby se rychle zajistilo dobré oběh horkého vzduchu a suchého oblečení.

See also  Horní podprocesy na šicím stroji

Důležité! Trouba musí být čistá, protože mokrá tkanina je snadno absorbována cizím zápachem a po sušení džíny mohou získat nepříjemnou vůni.

Použijte mikrovlnnou troubu

Experimenty na sušení džíny v mikrovlnné troubě jsou velmi nebezpečné. Vlastnosti modelu kalhot jsou zajišťují přítomnost kovových prvků. blesku, nýty, které pod vlivem mikrovlnných vln jiskra. Vzhledem k tomu, že instrukce na použití mikrovlnné trouby neumožňuje místnost uvnitř a vytápěcí produkty z kovu, pak mohou být suché džíny sušeny. V nejlepším případě povede k rozpadu domácích spotřebičů a proudů, a v nejhorší je to příčina ohně.

Sušení topnými zařízeními

Sušicí šaty na topném radiátoru umožňuje výrazně ušetřit čas, ale má řadu chyb. Věci se mohou deformovat, změnit barvu a získat komplexní šance. O tom, zda je možné suché džíny na horké baterii, mnoho hostesek argumentují. Sušení je obecně povoleno pomocí topných zařízení, ale musíte dodržovat řadu pravidel:

 • Suché džíny na baterii následuje v rozložené formě, po vypnutí uvnitř. V tomto případě je na tkanině tvořeno méně šancí a tkanina po sušení nebude máta.
 • Pokud je elektrický ohřívač považován za topné zařízení, musíte nastavit průměrnou teplotu, která vám umožní rychle osušit džíny, ale nevede k nadměrným škrtům.

Jak ušít díru v džínách mezi nohama. Opravy džínů

Důležité! Je možné snížit negativní účinky horkého vzduchu z baterie pomocí froté ručníku, pod tím, že je pod kalhotami.

Aplikace sušícího stroje

Moderní modely sušárných strojů umožňují rychle suché oblečení z jakéhokoliv druhu tkaniny, s výjimkou přírodního hedvábí a šifonu. Inteligentní technika má řadu nastavení a má širokou škálu programů, mezi nimiž je režim pro sušení produktů denim. Použití sušícího stroje je jedním z nejjednodušších způsobů, jak vyschnout své oblíbené džíny za 5 minut. Po sušení tkaniny není deformována a nevadí, takže můžete okamžitě nosit oblečení.

Jak spojit tkaničky. okruh šněrování bot

Pravidla sušení oblečení z Denim

S extraktorním sušením džínu dodržujte taková doporučení:

 • Časté mytí a sušení kořisti džínoviny a snížit jeho ponožky.
 • Špatně lisovaná sušička materiálu je téměř nemožná, bude to dvakrát znovu.
 • Je zakázáno suché oblečení v blízkosti otevřeného zdroje ohně.
 • Při sušení pomocí elektrického zařízení je nemožné nechat produkt v blízkosti.

Obecná doporučení a užitečné tipy

Pokud potřebujete suché džíny v nouzovém stavu, nezapomeňte, že expresní sušení je vhodné odhalit věc, která byla postulována v pračce. Faktem je, že během automatického lisování odstranilo maximální množství vlhkosti, takže věc je syrová, ale ne vlhká. Pokud jste byli ručně vymazáni džíny, pak před sušením proveďte následující:

Samozřejmě, nejjednodušší způsob, jak dát věc v psacím stroji, a pak spusťte režim “Stinger Rinse”. Všimněte si, že pomocí topných zařízení a intenzivního spřádání můžete pouze sušit pouze klasické modely. Pro utahování a nápravné legíny, jeggins, Tregins a podobné produkty jsou doporučeny mimořádně přirozené sušení, jinak ztratí své vlastnosti.

See also  Jak odstranit nůž se strojem Moser

Jak vyschnout přirozený způsob

Nejlepší způsob, jak sušené džíny je přírodní. Takže tkaniny nejsou deformovány, ne fade, a věc je mnohem déle.

Tři jednoduchá pravidla přirozeného sušení:

 • Vyhněte se přímému slunečnímu světlu, jako poslední letovisko, vysuší věc z nesprávné strany tak, aby barva nevyhořela.
 • Shake a narovnat kalhoty. Takže džíny sušily rychleji a bez šance, a nebudou muset hladovět při vysokých teplotách.
 • Opravit džíny clothespins pro kalhoty, a ne pro pás. Tkanina nahoře je hustší, je lepší sušit bez rušení.

TIP Zvolte Denim věci s sušičkou mírně mokrou, takže usnadnil proces jejich žehlení.

suché, džíny, stroji

Co riskujete s nouzovým sušením

Co si hosteska stěžuje po nouzovém sušení džínových kalhot:

 • Z vysokých teplot se vlákna stávají tenkými, džíny se rychle otírá nebo okradl, kolena protáhnout.
 • Věc sedí a není velikost.
 • Některé podrobnosti o kalhotách jsou deformovány a stanou se nevhodnými pro ponožky. Je-li rovnoměrně lisovaný produkt, můžete někomu dát někomu, pak takové kalhoty čekají na odpadky, se vzácnou výjimkou chaty.

Uchýlit se k zrychlenému sušení pouze v extrémních případech. Pokud neustále vyschnete železo, fén nebo na baterii, pak oblečení bude trvat dlouho.

Terry ručník odstranit přebytečnou vlhkost z džíny

Jednoduchá a neškodná metoda sušení předpokládá použití materiálu s dobrými absorpčními vlastnostmi. Terry tkanina v důsledku hojnosti villa může absorbovat hodně nadměrné vlhkosti, takže urychlit proces hnacího procesu džínových produktů, tato metoda se často používá. Pro vysoce kvalitní sušení bude vyžadováno několik velkých osušek.

 • Džíny položené na velkého froté ručník. Tato vrstva bude absorbovat vodu z vnějšku kalhot.
 • V každém rhylo, Sorrel položil jeden malý ručník. To je nutné odstranit vlhkost z vnitřního povrchu.
 • Po přípravě by se džíny měly zhroutit jako role a pevně komprimovat.

Většina přebytečné tekutiny absorbované do ručníků a vlhkosti se snadno odstraní horkým železem nebo fénem.

Jak suché džíny v troubě

Mnozí nemají podezření, že kalhoty mohou být sušeny tímto způsobem. Nicméně, zručná milenka, která je již dlouho známa, že technologie je nejúčinnější, ale také nebezpečná.

Nejjednodušší způsob, jak pověsit kalhoty na dveřích větrných dveří, pak rozdělte sporák přímo. Metoda je však rychlá, ale ne tolik chytit na důležité schůzce. Má smysl přejít na radikálnější opatření.

 • Tak daleko, trouba je stále studená, otřete ji houbou s detergentem, jak se zbavit možných mastných motorů.
 • Nosit troubu, neměly by to od něj nepříjemné pachy. Jinak bude mokrý hadřík “absorbovat”.
 • Zapněte troubu a roztaví se až na teplotu 80-100 stupňů, pak vložte kalhoty na plech a odejděte dovnitř.
 • Pohybující se džíny každých 2 minuty, nepohybujte se od sporáku. Po celou dobu pečlivě sleduje proces.

Nezavírejte dvířka trouby, abyste předešli možnému požáru včas. Vzhledem k tomu, že poškrábání kalhot zvyšuje riziko vznícení. Nesychte sušení v pecích džínách ze syntetických vláken.

Nyní víte, jak sušit džíny kalhoty v krátkém čase. Před postupem stiskněte produkt nebo se zbavte další vlhkosti pomocí froté ručníky. Použití vysoušeče vlasů a železa je nejchodnější, ale postup bude trvat nejméně hodinu. V případě trouby dosáhne výsledek mnohem rychleji, ale stojí za to pečlivě následovat proces.

suché, džíny, stroji

Odpověď na příspěvek “Tumbler Express Test

Takový západ jako sušící stroj jsem se snažil v amerických prádelně před 15 lety. Věc je extrémně chladná a užitečná, i když není příliš drahé (relativně).

See also  Multivarka Redmond Mastershef Lite Jak povolit

Nyní prodejte dva hlavní typy sušiček. Kondenzační a tepelné čerpadlo. První jsou levnější (od 300), ale více z hlediska elektřiny. Tepelné čerpadlo (od 400). Je to typ conside nebo lednice. I když sušil o něco delší, ale lépe ekonomičtější.

Nedávno jsem zralý na sušení a koupil s termálním čerpadlem někde pro 450. Řeknu vám něco o použití sušení od nás, na Ukrajině.

Nákup BU Sušení z Evropy. Na jedné straně je velmi ohromen, aby si téměř nový sušení pro 200 typu Bosch, ale bude to Bu, a tak, že nezemře, musí být obsluhován. Čištění s analýzou. Otázka cena. Poloviční náklady nového sušení v záruce. Stručně existuje riziko.2. Tepelné čerpadlo nebo kondenzace. lepší tepelné čerpadlo. Dokonce sušší o něco déle, ale mnohem ekonomičtější. Trochu je to například v cyklu bavlněné postele s kit 4 ručník 3 hodiny proti 2.5 v kondenzaci.3. Zpočátku jsem chtěl dát sušení na podložku a čelit tomu, že máme téměř žádné přechodné rozpěrky. Ale díval se na blog jednoho z našich instalatérství v Americe. Někdy staví hloupě jako sklonový list hustého nábytku dřeva na obousměrné pásky ze strany podložky. Půl roku normálního letu. 3. V ideálním případě můžete užívat aromatické ubrousky. V čem je háček. Jsou to lepší osvěžující spodní prádlo, často můžete najít například s antistatickou vlnou (Ahoj milenci zvířat) a t.D. Největším problémem je, že je nesmírně obtížně najít. Řád z Amamy s Amazonem však rozhodne. Otázka Otázka 25 pro ubrousky za rok.4. Věci po sušení super. Zvláště ručníky. Měkký jako nový. Je to opravdu cool. Je pravda, že některé věci mohou jít silnější. Ale tady zkontrolujete. Někdy si stíráte tolik prachu a vlny z spodního prádla. Že je dána diva. 5. Můžete osvěžit ručník po sprše nebo v koupelně, aby ho neřádal. 20-30 minut a jako nový.

Fronta mytí s sušením. Typ 2 v 1. Jistě se suší, ale nesrovnatelně. Pokud existuje příležitost, je to jednodušší a levnější, aby se samostatná podložka a sušení.

Zvláště pro rodiny s malým dítětem skutečným Mastheev. Máte-li možnost finančního a místa, vezměte sušičku. nebudeš litovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS