Jak udělat krbový spořič obrazovky na televizi

TV nebo obrázek? Otestuji jedinečnou věc od Samsungu

Není nic lepšího než útulná pohodlná tkanina. Nicméně, ne každý má krb v domě a ne každý má touhu nosit uvnitř dříví. To je, jak namísto toho zapnout televizor v krbu.

Svět virtuální atmosféry je docela zajímavý. Můžete snadno sestoupit do králíka Nora a najít podivné specifické dojmy, jako je “relaxační kuchyně a zvuky vaření” a “vánoční hudbu z jiné místnosti”.

V této příručce se zaměříme na krby. Existuje mnoho různých způsobů, jak zapnout televizor ve virtuálním krbu. To opravdu záleží na tom, která zařízení a služby, které jste připojili k televizoru. Uvažujeme některé z nejoblíbenějších možností.

Odpovědět na příspěvek “Mini-Průvodce pro konfiguraci konzoly AndroidTV

Průzkum původního příspěvku. Souhlasím s něčím, s něčím, co není v žádném případě ne, Komrad @bluescorpion Malatz, nese znalosti lidí.

Zpočátku jsem chtěl vyčistit pár linek v komentářech, ale nakonec jsem považoval za vhodné uložit odpověď na příspěvek, ve které se s vámi podělím o své zkušenosti, stejně jako já vám řeknu, s jakými problémy i Setkané při použití konzol o Android.

Před několika lety, při pohledu na televizní předponu od mého poskytovatele, myslel jsem si, že jsem platil za televizi “Biline” asi tři sta měsíčně, a na výstupu pro tyto peníze dostanu asi 200 televizních kanálů. A všechno. Tečka. Anibive TV (to je, ale musíte zaplatit navíc), nemám možnost sledovat YouTube. Kromě TV je stále stištěná mediální knihovna a pro prohlížení každého filmu, musíte také zaplatit navíc. V důsledku toho, když jsem chtěl vidět nějaký film na televizi, musel jsem přetáhnout notebook a připojit jej pomocí HDMI.

Silně jsem vrátil televizní předponu poskytovateli, přesunuli se do tarifu bez televize a ponořil se do krásného světa těchto internetů, aby se informace o konzolách Android.

Před volbou předpony, okamžitě určete pro sebe, které chcete od něj a jaký rozpočet máte.

V mém případě konzola nebyla nutná 4k (televizor nepodporuje) a zvukový výstup 5.1 (Jsme jednoduché lidi, domácí divadla nedrží). Požadováno. Zobrazit IPTV, YouTube, filmy / televizní seriály online s torrenty.

udělat, krbový, spořič, obrazovky

Moje žádosti, myslím, že je to jen “zlatá střední”. Na jedné straně je předpona nakažena nejen pro prohlížení televize, na druhé straně. nic super-crated typu 8k od něj není nutný.

Stručně leží dlouho, ale moje volba padla na X96 Max Plus 2 4/64.

See also  Nastavení broušení kávy v kávovaru Delonghi

Proč jsem to vybral, a co, podle mého názoru, to stojí za to věnovat pozornost.

Ujistěte se, že prefix s 4 GB RAM.

Běží vpřed, řeknu, že později jsem si koupil tchyně s 2 GB, a to funguje skvěle. Ale nejprve se používá pouze pro prohlížení televize, a za druhé, RAM se nestane moc, prosím, věřte Aytichnik se zkušenostmi

V tuto chvíli, na konzole s firmwarem SlimBox Ihned po zatížení se používá 1,5 GB RAM. Jediná věc, která je v AutoLoad, je OpenVPN na obcházení blokování.

Každá nová aktualizace software se stává více nevěřící, a pokud chcete dlouho a šťastně používat televizní schránku, možnosti s 2 GB RAM nestojí za zvážení.

Fireplace 10 hours full HD

Nezapomeňte se postarat o problém síti. Pokud máte v plánu připojení kabelu. předpona musí podporovat připojení gigabitu. Pokud připojujete Wi-Fi. pouze 5GHz, zapomeňte na 2,4GHz.

Přišel jsem k těmto hrábě, koupil jsem předponu pro kundu, v důsledku toho jsem si koupil bez podpory pro 5GHz, velmi dlouho tančil s tamburínem, abych získal stabilní a normální signál.

Vzhledem k konzole v rozpočtu segmentu, nedoporučuji prefix na žádný procesor kromě S905x3 nebo S905X4. Je to čisté IMHO, ale všechny druhy Allwinner`a a další RK3328 bych stál stranu.

Výběr prefixu, věnujte pozornost tomu, co firmware “z krabice” přejde prefix. Podle mého názoru by měl být Boxing nebo okamžitě na Android TV, nebo by měl být schopen Flash Android TV.

Mnoho konzolí, včetně My X96 Max Plus 2, z krabice jde do AOSS. To je obvyklé “čisté” android s loncherem, vzdáleně ostré používání v televizi.

Jediné plus “Clean” AOSS je schopnost instalovat všechny aplikace z hracího trhu, a ne jen, které jsou naostřeny pod Android TV. Plus tento pěkný podmíněný, t.na. Na televizoru Android můžete snadno nainstalovat libovolnou aplikaci Android z souboru APK.

Ale Android TV plus před AOSS je mnohem více. stabilnější práce, mnohem více ojeté Inteeis, bezprostředně bez jakékoli Hemorah, má průchozí hlasový vyhledávání (o níže níže).

Takže pro hlavní body volby boxu, běžel jsem. Nyní jako další. Zařízení.

Určete, jak se věci jdou s chlazením vybraného modelu. V mém případě se Boxing začíná být hmatatelným teplem při sledování “těžkých” filmů z torrentů a když se teplota procesoru blíží 80 stupňů, boxu jednoduše zamrzne. V profilovém tématu na 4PDA řemeslníci našli spoustu možností chlazení. Pokud není žádná touha kolektivního mě, můžete si objednat s Ali Special Chladicí (například https: // a.Aliexpress.com / _awxsek), které se živí z USB. Účinnost, samozřejmě bude menší, ale pro mé úkoly je dost. Možná, když se podíváte 4K, nebude se vyrovnat. Nedívám se 4K, takže tady nic nemůžu říct.

See also  Jak udělat fanoušek od přítelkyni

Bez normálních aeromů není možné použít konzolu. A bod zde není ve funkcích ukazatele myši, ale v hlasovém vyhledávání. Faktem je, že kompletní boxerská konzola je jen IR konzole bez mikrofonu. Vzduch je vybaven mikrofonem, pomocí kterého budete a budete cvičit hlasové vyhledávání. Použil jsem několik různých aeromyssů, nakonec se zastavil na modelu G20S PRO. Z rozlišovacích funkcí tohoto modelu. přítomnost číselných klíčů (pohodlně zadejte počet požadovaného kanálu při prohlížení televizoru), stejně jako přítomnost klíče podsvícení.

Chcete-li koupit Aermysh povinné, může vhodný model zvolit hloupě ve vzhledu.

Nakonec jste provedli volbu, koupil prefix a anténu.

Radují se, že konzole okamžitě pracuje na televizoru Android nebo Flash na Android TV (doporučuji firmware SlimBox).

Zvažuji možnost, kdy prefix již pracuje na televizoru Andriod, takže nezastavím předmět konfigurace na koncový hlasový hlas vyhledávání podle aplikací, již funguje mimo rámec. Pokud se ještě rozhodnete používat firmware AOSS. Google Setting Google Katniss.

Výhody a nevýhody

Jako výhody můžete označit snadnou instalaci tapety a plně přizpůsobitelné plamenové parametry v krbu.

Od minusy lze přisuzovat neschopnosti změnit čelení krbu, zvolit jeho velikost nebo jednoduše ho zvážit. To je způsobeno tím, že hlavní místo je dáno ohně, a vývojáři nevěnovali ohniště.

Aplikace pomáhá uživateli ponořit se do pocitu tepla a pohodlí relaxovat po náročném dni.

Screensaver (Screensaver) Krb 9 na Filetogo.Čistá stažená 300 krát.

Všechny aplikace a hry na našich stránkách jsou odhodlány Antivirus s nejnovějšími podpisy.

Jak dát na Apple TV Screensaver s krbem a slavnostní hudbou

Pro Apple TV je mnoho různých spořičů spořiče s prostorem, oceánem, přírodou přírody atd.D. Bohužel neexistují žádné standardní spořiče obrazovky, které by televizi otáčeli krbem. Naštěstí to můžete udělat pomocí aplikace třetí strany.

Existuje mnoho různých aplikací, které přemění televizor krbem, ale které z nich lze nazvat to nejlepší? Všechny aplikace jsou jiné, existuje mnoho různých spořičovačů, zvuků a dalších funkcí. Dnes se však bude o dodatku krbový kanál.

Tato aplikace má mnoho různých spořičů pro každý vkus. Pro více peněz si můžete koupit ještě více spořičů, ale mnoho dalších jsou obecně dostupné zdarma.

Na ikonách většiny takových aplikací jsou zobrazeny fotografie krbů, a to má stylovou ikonu, která se vejde do obecného tématu.

Swewes se pohybují mezi různými spořičovačů, aby našli to nejlepší podle svého vkusu.

V aplikaci krbové kanály neexistuje žádná hudba a krbové zvuky, ale mohou být povoleny prostřednictvím Apple Music nebo Spotify.

See also  Jak udělat horkou čokoládu v kávovaru

Je velmi pohodlné, protože můžete zahrnout písně k chuti ve své oblíbené aplikaci.

Chcete svobodnou volbu? Existuje mnoho podobných bezplatných aplikací, které najdete v App Store. Jedná se například o aplikaci. V něm je bezplatný spořič obrazovky, stejně jako schopnost koupit další. Můžete také najít dlouhé video na YouTube, který napodobuje ohniště. Tam jsou dokonce video s vestavěnou hudbou. Otevřete to celou obrazovku a užívejte si. Bohužel, v takových videích budou periodicky dostat z reklamy.

Instalace widgetu na Samsung C a B

S touto metodou instalace aplikace na televizní seriálu B a jiná série by mělo být povinen mít na paměti, že všechny programy, které byly nainstalovány před a mají značku “Uživatel”, bude vymazán. Proto, pokud je nechcete ztratit, měli byste uložit seznam svých instalačních souborů, abyste je obnovili později.

Instalace widgetů na televizoru C nebo B musí být spuštěna s vytvořením uživatele, který bude i nadále nazýván “vývoj”. Pro tuto potřebu:

Pojďme přímo do instalace widgetu pro Samsung Series B a C.

Moderní technologie Na obrázku!

Jak jste již pochopili, uvnitř všech Samsung rám schovává nejmodernější náplň. přibližně používán v jiných vlajkových sériích společnosti. Výkonný procesor, rychlá paměť. Vše na místě. Dokonce i dálkové ovládání, které se snadno pohybuje ve standardních televizních nabídkách a šijte na internetu přes vestavěný prohlížeč.

Kromě spínacího bloku. Je opět vykreslen v jednom připojovacím modulu, aby se skrýval a nepokazil vzhled. Připojení modulu k televizoru se provádí jediným průsvitným optickým kabelem, poměrně tenký, takže ne spěchání v oku i pečlivý diváka.

Na palubě. vše, co potřebujete s moderním uživatelem: 4 x HDMI s funkcí HDMI-CEC, 3 x USB s podporou pro HID a pevné disky, LAN, CI slot, digitální optický zvukový výstup a pár anténních konektorů.

Výhody videokamic

Většina moderních televizorů může být připojena k internetu, takže není nutné koupit disk.

Plazmový krb HD je nahrávání videa, kde nemáte jen flash obrázky s jasným ohněm. Během prohlížení budete také vychutnat příjemné prasknutí. Uvolňuje ještě více a uvolňuje ze všech myšlenek a starostí.

Samsung Series D

Instalace programů v televizoru tohoto modelu by měly být také spuštěny od registrace nového uživatele. Chcete-li tento kliknutím na tlačítko “Smart Hub” umístěno na dálkovém ovladači a po tlačítku “A” pro vstup do menu. Dále vytvoření nového uživatele se neliší od stejného procesu popsaného výše.

Po dokončení procesu vytvoření uživatele můžete přejít na instalaci aplikací. Pro tohle:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS