Jak udělat mrkev čerstvý bez odšťavňovače

Jak udělat mrkev šťávu bez odšťavňovače: mixér, mlýnek na maso, struhadlo, upevnění na pomoc

Mrkev je jednou z užitečných a cenově dostupných výrobků. Obsahuje organické kyseliny, stopové prvky a vitamíny.

Proto má kořenový kukuřičný účinek na tělo a zabraňuje rozvoji určitých onemocnění. Kromě toho nejsou prakticky žádné kontraindikace.

Čerstvá mrkev šťáva obsahuje pouze 50 kalorií ve 100 ml. Pít posiluje imunitní systém, zlepšuje zrak, pomáhá s diabetem, má příznivý vliv na stav hřebíků a vlasů a také zlepšuje práci nervového systému. Někteří lidé ji používají pro hubnutí.

Mrkvová šťáva je snadno dělat sami doma. Existuje mnoho možností pro vaření nápoje. V dnešním článku se podíváme na několik jednoduchých receptů.

Jak vařit mrkev šťávu doma a co od něj vařit

Přírodní mrkev šťáva. skutečný léčivý balzám pro tělo. 1 mrkev je považována za “pokladnice” vitamínů a živin, ve kterých tělo potřebuje, a šťáva z ní je multivitaminová šťáva. existují vitamíny skupiny B, C, E, D, RR, K, Beta-Carotene, otočení v těle v vitaminu A. Tento nápoj se často doporučuje pro kožní problémy s viděním; Zvyšuje imunitní síly těla, přispívá ke stažení toxinů a strusky, pomáhá při léčbě mnoha chronických onemocnění. Kromě toho je známo pro jeho léčivý náraz. antibakteriální, anti-violev a protizánětlivé. Všechny tyto prospěšné látky a vitamíny však nejsou uchovávány v nákupních šťávách, a nejlepší způsob, jak posílit vaše zdraví je příprava čerstvé mrkve šťávy. Mrkvová šťáva musí být použita ihned po jeho přípravě, protože karoten ztrácí svou aktivitu velmi rychle při kontaktu kyslíku. 2 Máte-li takové užitečné zařízení, jako je odšťavňovač, mějte na paměti, že mrkev se musí poprvé připravit na zpracování tohoto elektrického spotřebiče. Pokud tam hodíte jednodílnou zeleninu, je nepravděpodobné, že by něco fungovalo. Umyjte mrkev a opatrně čistěte. všechny vitamíny a minerály jsou velmi blízko povrchu. Vyčinit požadované množství mrkve na velkém struhovači a až po použití odšťavňovače. Pokud máte mixér, místo zvednutí zeleniny na struhadlo, můžete ji rozdrtit s tímto zařízením, což bude trvat mnohem méně času. Teprve poté, co můžete stisknout šťávu v odšťavbě.

Před uvolněním šťávy musíte udusit mrkev na stupeň 3, pokud nemáte odšťavňovač, ne potíže. Stiskněte mrkev šťávu může být ručně. Chcete-li začít s brouškovou mrkví. na struhovači, v mixéru nebo mixeru. jako ty prosím. Ze přijatého mrkev pyré by měl mačkat šťávu v gázě. Pro to je čistý březen složen ve 4 vrstvách a položí se na horní část hluboké misky. Jemně vložte bramborovou poturatu na materiál a vezměte hrany tkaniny tak, aby se ho dostal do sáčku. Kravatu a ohnout to kratší ke zkroucení v oblasti krku tak, že část s mrkev pyré se postupně snížila v množství. Může být mírně stiskl na této části tašky s rukama. Pouzdro může být také umístěn v talíři s již vymačkaným džusem a zesměšňuje jeho obsah s lžící nebo štětcem.

See also  Jak se vydat jablečná šťáva z odšťavňovače

Na akcie mrkve šťávu pro budoucnost, musíte ji zmrazit nebo plátno 4 Pokud chcete skladovat tento nádherný nápoj do budoucna, musíte ho zmrazit tak, aby neztratil své cennosti. Ale pamatujte, že po odmrazování je žádoucí okamžitě používat produkt. Mrkvová šťáva může být také zachována. Skleněné sklenice jsou sterilizovány po dobu 20 minut (buď nad trajektem, nebo ve varné vodě), šťáva se zahřívá na 80 ° C, filtruje se a lahví na kontejnerech připravených k tomu. Dále jsou banky s uzavřenými kryty sterilizovány ve vroucí vodě po dobu 15 minut a vyvalí se. Musí být uloženy na tmavém chladném místě, ale v žádném případě při minus teplotě.Pokud chcete zlepšit chuť nápoje, můžete ji smíchat s řepnou šťávou, můžete také přidat nějaký cukr nebo citronovou šťávu.

Jak vařit mrkev šťávu

Wikihow pracuje na principu Wiki, což znamená, že mnoho našich článků napsal několik autorů. Při vytváření tohoto článku nad jeho editací a zlepšení pracovali, včetně anonymního, 28 osob (a).

Počet názorů tohoto článku: 130 772.

Mrkvová šťáva. chutný a živný nápoj, bohatý na beta-karoten, vitamíny A, B, C, D, E a K, minerály, jako je vápník, fosfor a draslík. Mrkev zlepšuje stav kůže, vlasů, hřebíků, reguluje aktivitu jater, takže mrkev šťáva vařená doma vám umožní udržet vaše tělo v tónu. [1] x Spolehlivý zdroj jít Zeptejte se Alice Přeskočit na zdroj Používáte mixér nebo potravinářský procesor, nebo používat nový módní odšťavňovač, v tomto článku vám řekneme, jak vařit lahodný a užitečný nápoj sám.

 • Pokud se obáváte o pesticidy na povrchu mrkve, vyčistěte ji zeleninou. Nebude mít vliv na nutriční vlastnosti šťávy. [2] x zdroj informací
 • Můžete si koupit organicky pěstované mrkve. to stojí více, ale pěstuje se bez použití pesticidů. [3] x zdroj informací

Rozřezat mrkev na malé kousky. I když máte high-tech a silný mixér nebo potravinářský procesor, může se zlomit, pokud tam dáte 4 celá mrkev. Řezání mrkve s velkými tahy předtím. Jakýkoliv potravinářský procesor nebo mixér se může vyrovnat s plátky mrkve 2,5-5 cm.

 • Pokud mrkev nejsou příliš šťavnaté, přidejte vodu, usnadní proces broušení.
 • Mějte na paměti, že v kuchyňském procesu, pyré nebude fungovat tak jemný jako v mixéru. Neřeknout, že je to problém, ale pokud máte mixér, připravte mrkevovou šťávu tímto způsobem, použijte jej. [4] x zdroj informací
 • Vařte 2 brýle (500 ml) vody.
 • Smíchejte mrkev pyré s teplou vodou ve velké skleněné nádobě.
 • Důkladně promíchejte, abyste získali homogenní nápoj.
See also  Jak udělat vich

Dát svůj nápoj. Jedním z nádherných vlastností vody je schopnost absorbovat živiny a vůně. Stejně jako u pivovarského čaje, tím déle je nápoj, tím bude dobrá, bude to užitečnější a podavač se stane. Dejte svůj nápoj po dobu 15-30 minut.

 • Použití dna sklenice nebo jiného hloupého objektu, například lžíce, vytlačte z buničiny co nejvíce šťávy, stiskněte ji k sítu.
 • Pokud chcete smazat i nejvýznamnější tělo, kmene výslednou šťávu přes menší síto.

Sloužit okamžitě. Šťáva je velmi rychle oxidována a ztrácí své nutriční vlastnosti. [5] x Zdrojové informace Pokuste se okamžitě pít připravenou šťávu. chlazenou nebo pokojovou teplotu, jak se vám líbí více. Udržujte šťávu v chladničce, nemůžete více než 24 hodin.

 • Pokud se obáváte o pesticidy na povrchu mrkve, vyčistěte ji zeleninou. Nebude mít vliv na nutriční vlastnosti šťávy. [6] x zdroj informací
 • Můžete si koupit organicky pěstované mrkve. to stojí více, ale pěstuje se bez použití pesticidů. [7] x zdroj informací

Řez mrkve. Pokud máte průmyslový silný odšťavňovač, rozřezaný mrkev nepotřebují. Pro odšťavňovače pro domácnost, řez mrkev s kusy 5-7,5 cm.

Jak a co může mačkat šťávu

Obyčejný struhadlo s malými otvory je obzvláště užitečný, když Mrkvová šťáva by měla být trochu stlačena. Stále potřebují čistou gázu, složenou v několika vrstvách.

Čištěná mrkev musí být rošt. Rozřezaná hmota vložena do gázy, tvoří druh Kulek a stlačení.

Pro obrobek na zimu, když je šťáva potřebná mnohem více, můžete použít mlýnku masa tím, že je to nejmenší mřížka. Akce Simple. Je třeba posouvat zeleninu, pak zmáčkněte šťávu přes gázou složenou ve 3-4 vrstvách.

Jak squeeze mrkev šťávu

Existuje několik způsobů, jak získat chutný pomerančový nápoj, řekneme o každém samostatně.

Jak sklidit mrkev bez rýče. Daucus carota

V Juicer

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob. elektrický odšťavňovač. Celý proces se vyskytuje automaticky, stačí stisknout tlačítko Start a dát připravenou mrkev včas.

V mlýnku na maso

Pokud je mlýnek na maso automatické, pak můžete získat zeleninovou šťávu, stejně jako použití odšťavňovače. Mechanické přístroje vám umožní tvrdě pracovat a bude trvat mnohem více času. Výsledná mrkev pyré se vyskytuje na složené dvakrát gázou a lisovat šťávu do pánve.

V Sokovarci

Hlavní rozdíl v zaměření z jiných zařízení pro přípravu šťávy je, že zelenina podléhá tepelnému zpracování. Pod vlivem dvojice se mrkev zahřívají, šťáva vyniká a vyskytuje se pasterizace produktu. Je vhodné pro vaření polotovarů pro zimu.

Mixér

Vaření šťávy v mixéru vypadá jako ruční mlýnek na maso. Z jemně nakrájené zeleniny připravit bramborová kaše, která pak tlačila a získala lahodný a užitečný nápoj.

Čerstvá mrkev šťáva bohatá na vitamíny a minerály, což posiluje imunitu, zlepšují stav kůže a pozitivně ovlivňují vidění. Mrkev najdete v mnoha jídlech, takových polévkách, pečivech a přílohách, ale použití mrkve ve formě šťávy je mnohem užitečné.

Jak udělat mrkev šťávu bez odšťavňovače

O prospěšných vlastnostech mrkve šťávy známé všem. Použití šťávy, nasycuje naše tělo užitečnými látkami. Mrkvová šťáva obsahuje velké množství vitamínů a stopových prvků. Má léčivé vlastnosti, posiluje imunitu, zlepšuje vizuální ostrost. Užitečné pro štěpení, normalizuje hladiny cholesterolu, podporuje purifikaci těla.

See also  Jak udělat fanoušek od přítelkyni

Připravit mrkev šťávu doma bez odšťavňovače pod mocí každé milenky. Není třeba mít určitou dovednost, jedna touha je dost. Recept na vaření je elementární jednoduchý.

Pro vaření zdravé šťávy vezmeme mladou pevnou mrkev. Nalijte studenou vodu a vložte do chladničky po dobu 2-3 hodiny. Zlepšuje šťávu.

Poté se mrkev pečlivě čistí, protože všechny vitaminy a minerály jsou v horní lůžku, pak důkladně opláchněte.

udělat, mrkev, odšťavňovače

Nyní začneme lisování šťávy. Vezměte smaltovanou pánev a vložte ho cedník. Coland kryt Marley.

Vložení mrkve Shift v malé síti komárů. Mřížka má větší trvanlivost než gáza, která vám umožní pečlivě squeeze džus. Sbíráme okraje mřížky tak, že bramborová kaše jsou uprostřed a začnou pečlivě utáhnout.

Výsledné přetečení šťávy do skleněné nádoby. Přidáváme požadované ingredience. Šťáva je připravena. Dobrou chuť!

Mrkvový džus

Sokalwark je zařízení, které vám umožní získat mrkevovou šťávu pro zimu, recept, pro který je velmi jednoduchý. Nezůstává tuhé kousky zeleniny a ovoce, nápoj bude vyčištěn bez srážení. Kromě toho nemusíte neustále přidávat zeleninu, stačí načíst požadované množství a čekat na šťávu.

 • Mrkev opláchněte a čistí se od slupky.
 • Ve spodní misce Sokovarka dejte vodu a horní plátky mrkve.
 • Dejte oheň do ohně a čekejte na vodu. Brzy, domácí mrkvová šťáva začne vystupovat z jeřábu, takže musíte dát sklenici pro náplň.
 • Jakmile se banka stala kompletní, můžete ji vrátit s víkem a obrátit se.

Mrkvová šťáva pro zimu s dýně a suší

Další možností chutného a zdravého nápoje, který bude skutečným objevem pro ty, kteří milují a oceňují domácí sochory. Delicious, snadno připravitelný a velmi užitečný. bude určitě vzít hodné místo v řadě dalších sklenic s předměny na zimu.

Co bude trvat:

 • Dýně. 2 kg.
 • 3 velká sladká mrkev.
 • 400 g Kuragi.
 • 1 kg cukru.
 • 5 litrů vody.
 • 10 g kyseliny citrónové.

Jak vařit

Dýňová vyčištěná z kůra, nakrájíme na kousky, odstraňte semena. Sdílejte tuto zeleninu ve velké pánvi s tlustým dnem.

Umyjte svět, čistý, řez na řezy.

Kuraga nalít vařící vodu, necháme hodinu, nakrájíme na 4 díly, přidat do dalších složek.

Vyplňte vodou, položte na sporák a vařte 2 hodiny.

Po broušení všeho s mixem, přidejte cukr a kyselinu citrónovou do pánve. Vařit dalších 30 minut.

Připravený horký džus rozdělit na sklenici, valit se s kryty. Opouštíme na chlazení na stole, a pak odstraníme do skladu ve sklepě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS