Jak uklidnit kůži po epilaci bikin

Rivanol. SOS-znamená pomoci kůži na všech příležitostech!

Rivanola nemá nic inovativního, složení je již dlouho testováno, protože hlavní složka. Stacridine Laktat. se používá v němčině a dalších evropských fondech, jako je Rivanol a dobře se etablovaly v domácí lékárničku jako prostředku všech příležitostí. Aethacridini Lactas (Lactat Stacridin). Pod tímto komplexním názvem se skrývá silný redukční činidlo a buněčné regenerátor. Nyní v Rusku je jeho vlastní lék na bázi kůže všech typů.

Denní pokožka je podrobena různým agresivním expozici vnějšímu prostředí a potřebám nejen v hydratační, výživě a purifikaci.

Depilace podpaží voskem. Depilace školení. Eva Lorman, Elena Burnes

Rivanol je přesně prostředky, které mohou být zpočátku aplikovány na pokožku po poranění epilace, mechanické poškození po depilaci, nadměrný pobyt na slunci, praskliny po mrazu nebo napětí, stejně jako v přítomnosti loupání, svědění nebo jiných vyrážek kůže a dráždina.

První známky podráždění po epilaci vosku

Podráždění po depilačním vosku se může objevit několik minut po proceduře, a možná víte o sobě a za pár hodin nebo po celý den. Záleží na stupni citlivosti kůže, úroveň stresu přijatého tělem během depilace, akce po relaci.

První funkce, která indikuje podráždění, je pocit spalování nebo světla zástrčky v ošetřené oblasti, která v čase se zvyšuje. Tyto příznaky se zobrazují ještě dříve, než vidíte explicitní známky problému.

uklidnit, kůži, epilaci, bikin

Druhé základní znamení podráždění po epilaci vosku Zarudnutí kůže. Může se projevit solidní místo, ale nejčastěji malé červené tečky jsou tvořeny, hojně rozptýlené na povrchu povrchu. Malba je doprovázena svědění, což často dosahuje tak, že kůže chce poškrábat.

Rada! Snažte se poškrábat kůži a tím více nepoškrábejte. Taková akce mohou vést k tvorbě rány, která se pak dlouhodobě uzdravuje a ještě horší. k pronikání infekce v těle přes rány.

O něco později na místě červené tečky mohou být vytvořeny s bílou tyčem. Lidé se zvýšeným citlivostí kůže mohou nastat lokální teplotní teplotu, světle zimnice.

uklidnit, kůži, epilaci, bikin

Užitečné video

Jak odstranit podráždění po epilaci. Vidět to

Proč se objevil podráždění po epilaci v zóně bikini a jak se ho zbavit? Otázky, seznámení se každou dívku nebo ženou. Podráždění nejčastěji dochází v zóně odstranění vlasů nebo podpaží, jmenovitě bikiny. Proč se takový problém objeví a bude opraveno, bude popsáno níže. Také stojí za pochopení. Jak se provádí a jaké typy procedur pro odstraňování laserů.

Podstata epilace a příčiny podráždění po něm

Epilace se nazývá postup pro odstraňování vlasů s kořenem. Jedním nebo druhým způsobem je dopad na vlasový folikul, v důsledku toho, který zemře. V budoucnu se vlasy objevují na tomto místě tenčí a rostou pomaleji.

Epilace se nazývá postup odstraňování vlasů s folikulem

See also  Klimatizace ochlazuje důvody bytu

V moderní kosmetologii existují následující typy epilace:

 • Elektrickýpilace je technika, ve které proudový pulzní puls, způsobuje jeho přehřátí a umírá na speciální jehlovou elektrodu. Poté, co se tyto vlasy snadno odstraní s pince. Vzhledem k tomu, že se dopad provádí na každém folikulu odděleně, postup je velmi dlouhý. To vyžaduje několik relací pro jeden kurz, protože “spící” žárovky zůstávají neporušené a po chvíli začínají svou výšku. Pouze elektroepilace je oficiálně uznána jako způsob odstraňování vlasů navždy, ale ne poprvé, samozřejmě. Minus procedury. ve velkém počtu vedlejších účinků ve formě mikrospinu, popáleniny.
 • Mnoho žen a mužů je používáno laserovým depilotem v důsledku bezbolestnosti a vysoké rychlosti postupu. Laser ovlivňuje pigmentu vlasového melaninu, v důsledku toho se zahřívá a umírá. Na rozdíl od epilace s úrazem elektrickým proudem, laser zpracovává velkou plochu pro jeden ohnisko, takže čas je vyžadován méně. Minus je skutečnost, že během nedostatku pigmentu se laserový paprsek dopadne jako neúčinný. Například s lehkými a šedými vlasy, s tmavou kůží. Také laserové depilace má vysoké náklady v salónu.
 • Photoepilation je technika expozice světelným zářením na pigmentu melaninu v kufru a kořeni vlasů. Vysoké pulzní světlo působí velmi rychle, takže postup trvá dlouho. Photoepilace, jako laserové odstranění vlasů, neúčinná s ohledem na lehkou vegetaci.
 • Elos-epilace, která získala svůj název z fráze “Elektro-optický synergismus”. Jednoduchá slova, high-tech přístroj ovlivňuje vlasy s lehkými pulsy a elektrickým proudem zároveň. Výhodou postupu je, že vlasy jsou odstraněny bez ohledu na jejich barvu, stejně jako tenký kanón, který není přístupný expozici jiným typům epilace.

Dokonce i moderní technologie nejsou vždy schopny zabránit podráždění kůže po epilaci. Příčiny podráždění jsou následující:

 • Vysoká citlivost kůže, zejména pro jemné oblasti bikin, podpaží a tváře;
 • nedostatek zkušeností a kvalifikací mistra;
 • Špatné antiseptické zpracování před postupem, jejichž výsledek se infikuje zpracovaná místa;
 • Alergická reakce na kosmetické činidla, která se aplikují před epilací nebo léky proti bolesti;
 • Porušení integrity horní vrstvy kůže, například během elektroepilace, jehla může poškrábat pokožku vedle vlasů;
 • Nesprávně naladěný výkonový puls nebo světlo, způsobil spalování kůže;
 • Příliš silná vrstva klapek buněk, které zasahují do penetračního záření na folikul;
 • Nedostatek ošetření kůže s zmírňujícími prostředky ihned po postupu.

Vyhněte se nepříjemným pocitům a podráždění kůže po odstranění vlasů, je možné správně připravit před epilací a náležitou péčí po.

Proč se podráždění objeví po odstranění vlasů

Nežádoucí kožní reakce po depilaci se může objevit s nesprávnými technikami pro odstraňování vlasů, nedodržením hygieny před a po postupu, alergie na složky složení složení zhoršení. Příčiny podráždění kůže:

 • V místech odstranění vlasů epilátorem nebo pinzetou se může objevit místní zarudnutí (červené tečky), obvykle projít následující den.
 • V místech dopadu na Elektrický zdvih folikulu zůstává mikropodniky pro péči, pro které se doporučuje pomocí dezinfekčních prostředků.
 • Při vstupu do infekce v mikroen-smýšlející kůži v oblasti folikulu může dojít zánět se zánětem s hnisavými obsahy a počátečními folikulit.
 • Po phozlicích nebo laserových možných vedlejších účincích jsou otoky tkanin, spalování, podráždění a zarudnutí kůže.
 • Někdy při použití hloupého žiletka nebo příliš horkého vosku / cukru je poškozena ochranná vrstva epidermis, v důsledku toho, která suchá kůže se může objevit a peeling.
 • Pokud máte přecitlivělé pokožku, buďte opatrní s depilačním krémy. Jejich vzorce spustí chemickou reakci, která může také poškodit slabou ochrannou bariéru kůže a způsobit zarudnutí, spalování a svědění.
See also  Je možné umýt plech v myčce

Efektivní nástroje pro náchylné kožní podráždění, od La Roche-Posay

Věnujte pozornost hypoalergenickým lékům testovaným dermatologům. Díky vyslovenému obnově a uklidňujícím vlastnostem, produkty kladiv pro velmi suché citlivé kůže La Roche-Posay pomohou péči o kůži po depilaci. Znamená přispět k obnovení a posilování ochranné bariéry kůže, zajistit hydratační, navíc změkčovat a uklidnit pokožku, vracet pocit pohodlí.

Multi-screening sprej pro děti a dospělé Cicaplast B5 se vzorcem založeným na 5% provitaminu B5 (Panthenol), Madecasoside, Mannose a termální voda La Roche-Posay má okamžitý účinek a rychle se vrátí podrážděnou pokožku. Pocit pohodlí. Náprava zklidňuje pokožku, podporuje rovnováhu, zvyšuje přirozené ochranné mechanismy, změkčuje a zvlhčuje.

Znatelně zlepšuje stav pokožky a okamžitě zklidňuje, urychluje proces restaurování kůže, rychle zklidňuje podrážděné suché pleti

Uklidňující multi-odpočívající balzám balzám Cicaplast Baume B53 na základě panthenolu (5% kompozice), madecasoside, automobilový olej a antibakteriální komplex “Medmatargnetscink” má znatelný redukční účinek. Znamená výživy, změkčuje, zvlhčuje a zklidňuje citlivou pokožku. Vhodné pro péči o pleť s podrážděním.

Obnovení a hojení prostředky pro supersenzitivní a / nebo náchylné k atopii kůže dětí, dětí a dospělých.

Mléko pro suchou a velmi suchou pokožku kojenců, dětí a dospělých Lipikar laita obnovuje lipidovou bariéru suché kůže kvůli nasyceném vzorci na bázi krém krémy (kombinace ochranných lipidů) obohacených olejem solidy (10% kompozice). Tepelná voda La Roche-Posay v kompozici přispívá k hydratačním a obnově citlivou pokožkou, Niacinamid pomáhá zmírnit podráždění, zajišťuje pokožku dlouhý komfort.

Jak ochoštět v intimní zóně před podráždění po holení

Čistící krém s chlorhexidinem

Lotion má čistící a uklidňující účinek, určený pro venkovní použití, včetně v zóně Bikini. Není sucho kůže, má čistící a uklidňující účinek, chrání před bakteriemi, pomáhá vyhnout se podráždění v intimní zóně po holení nebo depilaci.

Multi-aktivní SOS-maska ​​pro kůži a bikiny s kaolinem a chlorofylulární pastou

uklidnit, kůži, epilaci, bikin

Maska dokonale uklidňuje pokožku a zmírňuje podráždění, má výrazný antibakteriální účinek. Vhodné pro bikini zónu. Podporuje regeneraci a restaurování poškozené kůže po holení nebo depilaci.

Krém pro snížení pH kůže s máslem Ylang-Ylang

Účel: Pečlivá péče o pleť po depilaci. Unikátní krémová kompozice poskytuje intenzivní zvlhčování a výživu kůže. Snadno odstranit podráždění, eliminovat suchost a obnovit pH kůže. Krémová dokonale absorbovaná a nechat žádný vánek. Doporučeno pro všechny typy pleti.

Regenerační pěna s niacinamidem a allantoinem

Vzduchová pěna vytvořená speciálně pro jemnou a jemnou péči o pleť po depilačním postupu. Vzorec s niacinamidem a allantoinem je ideální i pro citlivou pokožku v bikini zóně. Mousse má antibakteriální účinek, zmírňuje zarudnutí a podráždění, normalizuje metabolismus a má tonický účinek.

Krémová uklidňující s azulentní

Účel: Obnovení kůže po depilaci, denní péči. Měkký hydratační krém s těžkým zklidňujícím účinkem rychle odstraňuje zarudnutí. Azulen má deodorizační a regenerační účinek. Echenacea extraktů fialových a lesních malinových listů zvyšují lokální imunitu kůže a snižují citlivost.

Všechny uvedené nástroje, které můžete objednat na webových stránkách ARAVIA o slevu 20% (Prom Kocode: 3716955).

Co je podráždění a hlavní důvody jeho vzhledu

Podráždění je přirozená reakce lidského těla na expozici zvenčí. Mnoho lidí má vysokou citlivost kůže, která může být spojena s věkem, dědičností, vadnou výživou, špatnými návyky. Pokud se přidá traumatický dopad epilátoru, břitva nebo sehrujícího, se může setkat s mnoha nepříjemnými následky. Kůže začíná napadnout a slupit, vypadá vyrážka, akné, rozsáhlá zarudnutí.

See also  Pokud není žádné overlock, jak zvládnout švy

Než zjistíte, jak se po epilaci zjistíte, zvažte hlavní faktory, které vyvolávají zánětlivé procesy.

Mikrotrauma

Při odstraňování vegetace má žiletka nebo epilátor traumatický účinek na nervové kořeny, které reagují na tento vzhled erytém (konkrétní zarudnutí). Mikroskopické rány vznikající po epilaci, začínají napadnout, což způsobuje nepohodlí, svědění a loupání.

Alergie

Alergická reakce se nejčastěji vyskytuje na epilaci vosku nebo pasty pro záření. Při použití levných nástrojů obsahujících alergenní ingredience, podráždění dívek, zarudnutí, svědění. V některých případech, tvorba puchýřů a otoků. Jako praxe ukazuje, dražší profesionální vosky alergie nezpůsobují.

Znečištění kůže

Se špatnou hygieny kůže, nesprávná péče o epilace a holicí nástroje dochází k poškození epidermis s porušením přírodní bakteriální flóry. Škodlivé bakterie útočí malé odbrázky, což vede k tvorbě pupínků s hnisem.

Zarostlé vlasy

V případě nesprávného použití epilátoru na tělo se mohou objevit zarostlé vlasy. Vášnivý v kůži, tvoří černé tečky a drobné záněty, které jsou doprovázeny svědění a zarudnutí. Chcete-li tomu vyhnout, přečtěte si tipy, jak používat epilátor z našeho článku.

Stejně jako v případě alergií se popáleniny obvykle vyskytují při použití voskové epilace. Příliš horký agent poškozuje pokožku a způsobuje nejen podráždění, ale také zánětlivé procesy.

Co zvládnout nohy po epilaci?

Nejběžnější otázkou našich zákazníků: Po epilaci než smear kůže?

Pokud chcete dosáhnout maximálního výsledku, jediná péče o pleť po depilaci nebude pomáhat. jsou zapotřebí komplexní opatření:

 • Po dobu minimálně 1 dne je nutné opustit deodoranty, kosmetiku (v depilační zóně), pleťové krémy pro auto trhu a další podobné produkty aktivního dopadu;
 • Do 3 dnů, péče po depilaci by se měla skládat ze zpracování kůže chlorhexidinu (0).05%), který by měl být použit dvakrát denně po sprše;
 • Když je kůže ošetřena chlorhexidinem, doporučuje se aplikovat krém “Bapten” bez tření;
 • Aby se zabránilo zářící vlasům po epilaci, po 3 dnech naneste křoviny v péči: Po epilaci by mělo být loupání tak jemné, proto, používat přírodní produkty, speciální žínky nebo palčáky;
 • Dále by měla být procházka týdně týdně a když se objeví ambulance vlasy. po 3. 4 dnech.

Po křoviny musí být kůže hojně zvlhčena. Pozornost! Pokud po 3 dnech na kůži je zachována zarudnutí, loupání by mělo být odloženo a pokračovat v odchodu jejich regeneračních prostředků k jejich úplnému zmizení. Kromě toho můžete využít uklidňující statečnost bylin. heřmánek, čistota (s opatrností!), otočit, měsíčko.

Chcete-li zpomalit růst vlasů po epilaci, používat speciální kosmetika. krémy, pleťové vody. Jejich účinnost je individuálně vyslovována, protože specifické rady je obtížné dát, neví o typu vlasů, jejich schopnost zvýšit a citlivosti na složení. Obvykle “jeho” znamená, že každý najde “vědeckou metodu německého profesora výběru”: používáme. pozorujeme. porovnáváme. vybrat si.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS