Jak umýt kožich v pračce

Je možné umýt kožich v přístroji?

První a nejdůležitější pravidlo, které platí pro kožichy z jakéhokoliv kožešiny. nemohou být vymazány v pračce. Většina výrobců nedoporučuje čistit kožešinové výrobky doma. Takže ne riskovat svůj oblíbený kožich, je lepší jít na suché čištění.

Takový kožich může být zabalen do pračky. Dejte jej do speciální sáček pro mytí nebo v polštářku, zvolte režim praní. “Delikátní”. Detergent si vybere speciální pro srst. Můžete přidat klimatizaci pro syntetické věci.

V jakém režimu mytí umělé kožešiny?

Po namáčení je kožešinový oděv naloženo do auta a vymazáno v režimu pro jemné materiály při teplotě vody nejvýše 40 ° C. Stiskněte produkt je zapotřebí na nejmenších otáčkách nebo ručně. Suchá věc následuje ramena, ve větrané místnosti, od ultrafialových paprsků a ohřívačů.

Mohu promýt eco-kožešinu při teplotě, která není vyšší než 30 stupňů pomocí jemného mytí strojů nebo ručně. Po vysušení přípravku je nutné hřeben. Je-li kožich z umělé srsti visel na dlouhou dobu ve skříni a snil, může být pečlivě vyřazen bambusové třtiny.

Jak umýt

Chcete-li začít, určete, zda je možné vymazat umělý kožich ve vašem případě. Chcete-li to udělat, věnujte pozornost štítku. Navzdory tomu, že je vymazána umělá srst, některé produkty nejsou lepší nevystavovat takové čištění. Například, pokud mají kresbu.

Nejčastěji je povoleno umělé umělé kožich v pračce, ale za následujících podmínek:

 • Delikátní režim.
 • Teplota vody do 40 stupňů.
 • Točení někdy řekněme, ale je lepší jej zakázat.
 • Automatické sušení. Zakázat.
 • Detergent. běžný prací prášek.

Samostatně, je třeba říci, jak vymazat umělé kožichové srst s dlouhou hromadou. Je to v pračce je lepší, aby se neukázal, jak to může být posazen, po kterém bude nerealizováno. V nejlepším případě bude většina hromady jednoduše snížit nebo chytit. Umyjte takové věci, které potřebujete pouze ručně, česání zastrašovaných oblastí.

Manuální mytí umělých kožichů se provádí následujícím způsobem:

 • Vytočte lázeň nebo jinou větší kapacitu pod velikostí produktu teplého vody. Prášek.
 • Snižte kožich do vody, stiskněte jej úplně klín. Nechte “zvuk” půl hodiny.
 • Dream mýdlová voda a křičet věc s teplou čistou vodou.
 • Nalijte studenou vodu ve lázni, zředí se trochu octa v tom (pro třpytky kožešiny) a jízdu potápění.
 • Držet tu věc na vodní sklo. Když hlavní hmotnost vodních stonků využívají froté ručník absorbovat zbytky vlhkosti.
See also  Mince spadla pod buben pračky

Umýváme kožešiny na neodstranitelném límci

Jak otřít bundu s kožešinou, pokud nemůže být límec oddělen od oblečení? V tomto případě je vše těžší, je však možné praní. Řešení závisí na různých produktu s kožešinou:

 • Bunda. Můžete poslat sako do suchého čištění, pokud se bojíte osud oblečení. Jak mohu umýt srst z sako doma? Pošlete jej do pračky, před tímto montážem delikátního režimu praní. Do chmýří se během mytí nespočívalo, přidejte několik velkých tenisových míčků na buben, který nebude dávat oblečení k kořisti.
 • Parka. Jak umýt kožešinový límec v parku? Můžete to udělat společně s bundu samotnou, a to jak v pračce a ručně. Předtím, musíte sledovat štítek na oblečení, abyste zjistili, který režim a teplota by měla být dána.
 • Kožená bunda. Je možné umýt kožešinový límec společně s kůží? Je nemožné. pro to budete muset používat pouze ruční metodu, přičemž zabraňuje vstupu do povrchu kůže. Nejlepší možností je rozdělit produkt v suchém čištění.

Jak dokonale vyčistit pračku?

Věci z umělé srsti vypadají velmi prezentovatelné a schopné udržet svůj primordiální pohled. Existuje názor, že se starat o oblečení, šité ze syntetického materiálu, je jednodušší než v přirozeném analogu. Není to opravdu pravda, zejména pokud jde o kožichové kabáty. Známe pouze základní pravidla, jak umýt umělou srst, můžete si být jisti, že věc bude trvat další rok.

Spóry mezi příznivci přírodního kožešin a přívrženci jeho náhražek budou věčné, a tam není nic, kromě, s výjimkou toho, že vážíme vše a proti, vyberte si nejvhodnější volbu pro sebe.

Pokud jde o to, zda je možné vymazat umělou srst a věci založené na něm, někdo může být v slepé konce. Koneckonců, nicméně, rozdíl mezi přírodním materiálem a továrním textilem je docela tachissed.

umýt, kožich, pračce

Zde jsou hlavní omezení, která chcete následovat

, Rozhodování o vyčištění výrobku z umělého materiálu:

 • Textilní materiál, miminování zvířat, se bojí tepelné expozice. V tomto ohledu je nutné postavit, že syntetická tkáň není vystavena silnému teplu, protože způsobuje změkčení a deformaci hromady. I když nespustí tání, určitě ztratí lesk a hladkost.
 • Samozřejmě, nikdo nezrušil čisté čištění, ale předtím, než přisuzuje věc ke specializované organizaci, je nutné se ujistit, že má štítek, na které jsou popsány podrobné informace o přípustných metodách čištění.
 • Bude muset opustit centrifugační a elektrickou sušičku. Umyvané oblečení může být pečlivě zavěšeno na ramenech, po kterém je přiveden na balkon, kde se přirozeným způsobem vyschne.
 • Ve věcech z umělého materiálu, na rozdíl od přírodních kožešin, hromada nemá jasné zaměření, takže po mytí získává nedokončený vzhled. Zatímco věc nebyla sušena, můžete ho vyhladit ruku a už suší. česání štětce.
See also  Jak umýt troubu ze starého tuku

Bílé nebo lehké tóny syntetické hromady rychle žluté

, Pokud se pravidelně promyje agresivními detergenty a špatně plovoucí. Bohužel, k whiten zkažené věci není tak jednoduchá, ale někdy je to vůbec nemožné.

Jak umýt srst?

Například, pokud si umyjete límec písně, pak z mokrého mytí a domácích chemikálií, tuková vrstva odstraní. Kožešina je deformována a povede k spadu hromady a váš límec se rozpadne do očí. Proto, mokré mytí, povede k smrti vašeho oblíbeného pesu, norku nebo jiného drahého límce.

Bezpečné suché čištění

Vyčistěte ninkovou kožešinu může být suchá. V tomto případě se znečištění odstraní mechanickou expozicí. Nápověda hosteska přijde:

 • Pšeničné otruby. Dokonale absorbují tuku a prach z hromady. Algoritmus akcí je jednoduchý: je nutné ohřívat vločky na pánvi, dát kožich na rovný povrch a posypeme horkým otrubem. Poté, co jsou ochlazeny, zůstane dobře k otřásání a sloučení kožichu;
 • Mastek, škrob, pšeničná mouka. Budou hrát roli absorbentu. Jakýkoliv z uvedených produktů je pečlivě distribuován přes hromadu, mírně tře. Po prášku musíte zvážit. Postup se provádí, dokud odstraněná suchá směs nezůstane bílá, která byla původně. Zatímco ztmavne, opakování manipulace. Většina této možnosti je vhodná pro čištění jasných nátěrů;
 • Říční písek. Minerál nutně sift, pak zahřát v peci a distribuovat norka. Když se ochladí, had musí dobře třást a sloučit;
 • piliny. Ujistěte se, že používáte čipy z vybledlé skály, můžete si jej koupit v obchodech. Vhodné pro čištění tmavých norových nátěrů. Piliny smíchané s benzínem a vyložen na povrchu srsti. Po 5-10 minutách musíte zvážit směs měkkým kartáčkem. Po zavěšení srsti pro odvzdušnění.

Takové možnosti se hodí do módy, které se bojí mokré srst. Škrob, mouka nebo otruby nebudou poškozeny, takže můžete bezpečně čistit kožich s suchým způsobem.

Mokré čištění s opatrností

Hlavní pravidlo s mokrým čistícím kožešinovým kožešinami. neuvažte hádka, opačnou stranu kůže. Ve vodě ztrácí měkkost, plasticitu, sezení, se stává prolomit a může prasknout. Proto se doporučuje chránit norek z deště a sněhu. Pokud se ještě stalo smáčení, pak musíte absorbovat vlhkost co nejdříve a sušit produkt.

See also  Co znamená, že znamená na pračce

Sušení. Samostatné téma. Faktem je, že přírodní srst a člen netolerují vysoké teploty. Suchý mokrý kožich s fénem nebo na baterii je kategoricky nemožné, protože kožešinový produkt bude okamžitě sednout, bude nabobtnul, bude se rozbitým a tenkým. Nejhorší ze všech, pokud “vařené” proteinové kožní struktury a pokožka se zlomí.

Je možné vyčistit srst k čištění, ale pečlivě, takže vlhkost nezasáhne mebru. Lepší navigovat následující pokyny:

 • Zavěste kožich na široký závěs;
 • Naplňte pánev s vodou, rozpustí šampon a pověsit na něj;
 • Zachyťte houbovou pěnu a rovnoměrně se vztahují na hromadu;
 • Nechte pěnu na kůži po dobu 1-3 minuty tak, aby čistící komponenty vyčistily villu;
 • Čistá vlhká houba nebo hadřík, aby se odstranila pěna;
 • Cape Cape;
 • Produkt se přirozeně vysuší ve větraném prostoru od topných zařízení a přímého ultrafialového prostředí;
 • Po vysušení je opět česání kožichu.

SOAP roztok je zpracováván pouze kožešin a podsadou. Místo obyčejného šamponu, můžete si vzít detergent pro domácí zvířata, což je charakterizováno přirozenějším složením. Vhodné gely pro jemné mytí.

Skvrny tuku jsou odstraněny alkoholem fyziologickým roztokem:

Válcované a strašlivé hromady se vrací do života roztoku amoniaku. Mix amoniaku vodou v podílu 1 až 2, vlhké houba v důsledné kapalině a projít kožešinou. Pak na sobě srst srst a hřeben.

Některé sověty

Aby nedošlo k poškození drahé nátěry, při mytí je nutné dodržovat základní doporučení. Nezapomeňte, že horní oblečení z MULON nemůže být ponořeno do vody, je povoleno pouze suché zpracování produktu. Je také důležité mít na paměti některé nuance:

 • Nestříkejte pile bypass, jinak může světelný muton žlutý;
 • Periodicky vyměňte kožešinu. To pomůže zbavit se odpadu a prachu, který vyvolává tvorbu skvrn;
 • Projít u uších čištění mutonu nebo benzínu.

Jakékoliv neověřené metody mohou nepříznivě ovlivnit milovaný mutonový kabát. Proto dodržujte skutečně efektivní metody čištění. Hlavní věc není vymazat věc, se silným znečištěním, je lepší nosit hovno do suchého čištění.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS