Jak umýt víčko v pračce

Mycí čepice doma

“Jak mazat čepici”. Je to tato otázka, že se lidé zeptají nejčastěji, protože čepice je nejpopnější a moderní verze všech klobouků pro letní procházku a dokonce i pro cestování. Ne tak dávno, čepice a baseballová čepice se staly populární nejen u dětí a mužů, ale i u žen, které se nosí s radostí. Vzhledem k každodenním ponožkám takové čelenky, zejména v neuvěřitelném letním teplu, je víčko poněkud rychle kontaminováno a vyžaduje mytí. Pot, akumulovaný nečistoty a prach na vnějším a uvnitř tohoto produktu a kazí celé kouzlo vzhledu.

Takže první věc, kterou musíte udělat před mytí. podívejte se na materiál a značku hlavy. Pokud má víčko tkaninový closor s plastovou vložkou. takový uzávěr může být taven v pračce, ale pokud je vložení v hledí lepenku, pak je to velmi a velmi problematické. V tomto případě je pračka striktně zakázána, je velmi obtížné ručně, protože brusné lepenky ztrácí svůj tvar, a proto vzhled.

Je možné smazat baseballovou čepici nebo čepici s kartonovým hledím v pračce?

Postupem času je jejich vzhled ztracen, jsou špinavé, skvrny a zápach.

Proto následující metody odhalující, jak umýt víčko a další příslušenství jsou užitečné v každodenním životě.

Ve vnitřním švu je nutně etiketa. Obvykle se mytí rukou ne horkou vodou. V praxi můžete umýt víčko do pračky jako baseballovou čepici. Ale ne všechny materiály mohou vydržet. Kůže, plstěná sedadla nejsou žádoucí riziko. Měli byste také vědět, co dělalo hledí výrobků. Karton, pokrytý hadříkem, vyžaduje jemné cirkulaci a pečlivý režim v pračce.

Jak čistit koženou čepici

Pro vyčištění koženého víčku rozpustí malé množství kapalného mýdla ve vodě. Nebo vzít malý kus standardního mýdla a sody na velké struhadlo. Mix mýdlo s vodou do formace pěny. Vezměte měkkou houbu nebo tkáň a navlhčete ve výsledném roztoku mýdla. Opatrně zpracovávejte výrobek uvnitř i vně, vyhněte se závažné kůži mokré.

Po utírání, otočte kůži hadrem nebo flanelovým hadříkem. Poté získáte víčko na tvar a nechte uschnout na chladném místě. Mimochodem, pokud pokožka ztratí barvu, otřete povrchovou cibulovou šťávu. Chcete-li to udělat, nakrájejte žárovku pro dvě poloviny a otřete kůži kůže.

SZP se tedy vrátí barevný a reprezentativní vzhled. Kromě toho přílek pomůže zamaskovat skvrny a škrábance na kůži. Po postupu otřete kůži bavlněným kotoučem s citronovou šťávou nebo citronem. Dostane produkt lesk a eliminovat nepříjemný zápach cibule.

Jak mazat baseballovou čepici

Wikihow pracuje na principu Wiki, což znamená, že mnoho našich článků napsal několik autorů. Při vytváření tohoto článku o jeho editaci a zlepšování pracovali, včetně anonymních 15 osob (a).

Počet názorů tohoto článku: 6602.

See also  Jak umýt zásobník z pračky

Mytí své baseballové čepice zachrání její novost a rozšiřuje její trvanlivost. Je velmi snadné provádět při použití určitého množství měkkého detergentu a kusu tkaniny. Některé víčko mohou být dokonce promyty v myčce. Seznámení s několika poradenstvím se můžete ujistit, že jste použili nejlepší metodu tak, aby vaše čepice zůstala čistá a atraktivní.

Hodnotit klobouk. Nejprve byste měli pečlivě prozkoumat svou baseballovou čepici, abyste zjistili, zda je možné jej umýt a zvolit nejlepší metodu.

 • Podívejte se pozorně na materiál, stehy a hrany. Pokud je vaše víčko vyrobena z kvalitního materiálu, relativně novým a dobře sešívaným, můžete jej umýt bez problémů.
 • Věnujte pozornost znamení, že klobouk je levný nebo špatně šitý. Pokud se víčko volně bliká nebo má kartonové hrany, může se rozpadnout, pokud ji umýváte. Pokud je klobouk levné, má smysl ji vyměnit, než se pokusit umýt. [1] x zdroj informací

Podívejte se na známky věku. Pokud je vaše čepice velmi stará, musíte se o ni pečlivě starat a umýt ručně.

 • Určete typ tkaniny. Pokud je vaše čepice vyrobena z bavlny, polyesteru, tweilu a sešité dobře, můžete ji otřít. Pokud je víčko vyrobeno z vlny, musíte jej vymazat pouze ručně. Použití speciálního detergentu určeného pro vlnu, jako například vlnu. [3] x zdroj informací
 • Použijte velmi malé množství měkkého detergentu na hadr nebo žínku a strávit malou oblast na čepici. Vyberte oblast na vnitřní straně víčka, která není viditelná, když ponožka. Opatrně opláchněte chladnou vodu. Pokud se barva nezměnila, můžete vymazat zbytek víčka.

Odstraňte skvrny z čepice. Pokud jsou skvrny nebo velmi znečištěné oblasti na baseballové čepici, zacházet s nimi s odstraňovačem skvrny nebo dávat předběžné zpracování v prádelně. Nechte odstraňovač skvrn několik minut na víčko, pak sklouznout kontaminované oblasti vodou.

Zadejte umyvadlo chladné vody. V dřezu nalijte mírný měkký detergent, když ho naplní vodou.

Navlhčete čepici s mýdlovou vodou a použijte tkaninu, která absorbovala detergent a vodu, aby se povrch čepice otřete, zejména všechny velmi kontaminované oblasti. Tento krok opakujte podle potřeby.

Sušené víčko na čerstvý vzduch. Je důležité se ujistit, že víčka zachovává svůj tvar při sušení. Můžete zavěsit klobouk na něco podobného tvaru hlavy, například na balónu nebo kávové nádoby může, takže neztratí svůj formulář. Věnovat zvláštní pozornost tvaru okraje. Ujistěte se, že jsou ve formě, které milujete, než zaschnete. [4] x zdroj informací

Zkontrolujte speciální formulář, rozložení uložení tvaru víčka při mytí. Tyto plastové formy naleznete v obchodech s sportovními nebo pokrývkami hlavy. Některé plastové formy mohou být použity v myčce nebo v pračce. Mytí v pračce nebude delikátní pro vaši čepici, takže zkontrolujte pokyny, které byly prodávány spolu s vybraným formulářem.

Odstraňte skvrny z čepice. Pokud jsou skvrny nebo velmi znečištěné oblasti na baseballové čepici, zacházet s nimi s odstraňovačem skvrny nebo dávat předběžné zpracování v prádelně. Nechte odstraňovač skvrn několik minut na víčko, pak sklouznout kontaminované oblasti vodou.

Umístěte čepici do plastového držáku v myčce na horní stojan. Nedávejte nic jiného v myčce s výjimkou jiných čepic.

See also  Jak odstranit vibrace na pračce

Zapněte myčku na “normální” cyklus. Pokud má psací stroj regulátory teploty vody, použijte chladnou nebo mírně teplou vodu. Ujistěte se, že jste nainstalovali režim horkého suchého sucha v myčce nebo podobných nastaveních. Vysoká teplota může zkazit nebo zmenšit čepici. [5] x zdroj informací

Další články

Jak vyčistit čepici z prachu?

Proto se doporučují výrobky z tvídového a vlny pro mytí chladné vody. Opláchněte oblečení potřebují ve vodě se stejnou teplotou. Suché produkty z Tweed na horizontálním povrchu, nejlépe. mezi dvěma ručníky. Takže budete využít kmen tweed tkaniny.

Jaké typy slov se používají?

Hlavní objekty zahrnují: Stroj a ruční.

Jak prát v pračce

Chcete-li zvolit vhodné mytí, je třeba, s výjimkou typu tkaniny, zjistit konstrukční vlastnosti hledí, určit měkké nebo tuhé. V pračce, stroj, pokud není přímý zákaz na štítku, můžete umýt baseballové čepice bavlny, denim nebo syntetických materiálů s měkkou tkání. Pro mytí si vyberte krátký program bez stisknutí.

Tvrdé clony uvnitř jsou vybaveny speciální kartonovou nebo plastovou vložkou pro tvarování a tuhost. Pračka v tomto případě není vyloučena: buben beznadějně kazí vzhled baseballových čepic. Ale je tu cesta ven. headderess můžete otřít ručně.

umýt, víčko, pračce

Jak můžete prát ručně tak, aby čepice a hledí neztratili formulář

Je nutné pečlivě zkontrolovat baseballovou čepici, abyste určili místa největšího znečištění. Obvykle je vnitřní rám, zejména část, která přichází do styku s čela.

Jak vyčistit PRAČKU a SUŠIČKU na prádlo ��

Stopy potu, tuku, tonální krém zůstávají zde. Spoty na hledí nebo horní části čepice budou vyžadovat zvláštní péči. Budou muset předejít.

Chcete-li přinést baseballové čepice, budete potřebovat jednoduchou sadu:

 • Válec pro oblečení s lepicí páskou nebo páskou;
 • Měkký pilotový kartáč;
 • mycí houba;
 • Hadr nebo bílý hadr;
 • praní nebo ekonomické mýdlo;
 • prostředek na mytí nádobí;
 • Tasa s teplou vodou.

Válec pro čištění oblečení s lepicí stuhou pro vydání horní části čepic z lepkavých villi a prachu. Namísto speciální adaptace je vhodná obyčejná skotská. Sendied místa důkladně otřete houbou nebo hadříkem, na které se pěnová pěna aplikuje z myčky.

Náprava je v čisté formě je silně koncentrována, takže by měla být pre-reliéfní pro jemné použití v malém množství vody. S tukem se dokonale zopakuje. Ale s body na hledí nebo tul, baseballové čepice musí pracovat. Nejprve se musíte pokusit odstranit jejich ekonomické mýdlo. Chcete-li to udělat, nalijte hadřík s roztokem mýdla a opatrně otřete měkký kartáč.

Hrubý štětina poškozuje povrch materiálu. Pro jemnou péči budou vhodné pouze kartáče s měkkou hromadou. Můžete se uchýlit k pomoci starého zubního kartáčku.

Pokud se roztok domácnosti mýdlo nezvládne, používáme odstraňovač skvrn. Je nutné se ujistit, že baseballová čepice se neroztaví. Zkouška na vnitřní straně určí odpor barvy.

Po dokončení skvrn a zejména znečištěných míst, jděte na další fázi. V malé misce s teplou vodou se rozpustí pár lžící pracího prášku. Detergent by neměl obsahovat bělicí komponenty. Pokud je vložka plastová vizor, pak může být baseballová čepice ponořena do celku.

See also  Kde usnout odstraňovač skvrn v pračce

Po nějaké době, kartáč nebo houba vyčistil hadřík. Pokud je vložka lepenka, je nemožné silně mokré, protože bude bobtnat a deformuje. V tomto případě je čepice uchovávána pro hledí, vynechává ve vodě pouze na vrcholu baseballové čepice. Hledí trvale otřete mírně vlhký hadřík.

Vypláchněte čepici jako první v teplé vodě, pak v chladu. Voda se několikrát mění, aby se zabránilo tvorbě na povrchu mýdlových rozvodů.

umýt, víčko, pračce

Důležité! Visors s kartonovou základnou musí několikrát otřít vlhkým hadříkem, pokaždé ho opláchne a stiskněte ji.

Ve videu, chlap ukazuje, jak si můžete umýt baseballovou čepici pomocí běžného zubního kartáčku se studenou vodou.

Konečná fáze. sušení

Na baseballovou čepici neztrácí tvar, měl by být sušen na tuhém základě. Jak pohladí voda, čelenka úhledně narovná na skleněné nádoby nebo dětský míč.

Trump karta pro uchování ohybu se rozvíjí na vhodné pánvi a rovnou. Stack časopisů je stisknuto. Aby se zamezilo barvení, hledí se otočí na bílý hadřík.

Výjimky z pravidel

Pro baseballové čepice s tvrdým hledím je další exotický způsob mytí. v myčce. V tomto případě je víčko umístěno na horní zásobník, opatrně umístění. Je vhodný pro jakýkoliv prací prostředek pro myčky nádobí, s výjimkou komplexních tablet, protože mohou obsahovat bělicí aktivátory.

Je třeba mít na paměti, že kožené výrobky nelze vymazat. Maximum, které lze provést odstranit nečistoty. otřete čepici baseballové čepice žárovky.

Chcete-li poskytnout lesklé, doporučuje se navíc chodit podél povrchu uzemnění kávy, umístěné na bílém hadříku. Tato metoda není vhodná pro lehký baseball. Semišová čepice, jako kůže, bojí se vody. Speciální kartáč pro Suede vám pomůže přinést jej v pořádku.

Pro vlněnou čepici dokonale vyhovuje suchému čištění. Pro tyto účely, tlakový tlak vystavený ve formě spreje. Aktivní látky rychle rozpustí různé skvrny. Po vysušení se nástroj změní na prášek, který je snadno odstraněn štětcem. Způsob použití aerosolu pro čištění je uveden v pokynech.

Pokud je znečištění dostatečně silné, můžete bezpečně umýt baseballovou čepici v teplé vodě přidáním speciálního prášku nebo gelu pro vlněné věci. Hlavním požadavkem je pečlivě rozpustit detergent. Při jízdě je žádoucí přidat klimatizaci. To bude mít materiál příjemný na dotek. Pokud je v ruce žádný speciální nástroj pro mytí, můžete použít obyčejný šampon.

Kožešinové baseballové čepice byly přísně zakázány. Budeme muset vzít hlavu na suché čištění. Doma, můžete osvěžit jeho vzhled, jemně vyčistit štětcem s měkkou hromadou.

Baseballová péče z jakýchkoliv materiálů doma nebude trvat dlouho, pokud znáte základní pravidla a postup. Správná péče prodlouží životnost nejoblíbenějšího uzávěru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS