Jak umýt zásobník z pračky

Metody, které jste nebyli podezřelí na čištění kontejneru pro prášek v pračce

Pečlivé vykořisťování a správnou péči jsou důležité pro každou techniku. Strojní auta. žádná výjimka. Pouze podléhající doporučení výrobce a pravidelné čištění bude trvat dlouho.

Práškový zásobník. ne nejdůležitější část přístroje. Čištění dávkovače nemusí nutně. Tolik uživatelů si myslí. Jsou přesvědčeni, že silný tlak vody, když program začne program kvalitativně mytí. To není pravda. Téměř vždy se zbytky usadily na stěnách nádrže. Pro to existují dva důvody:

 • Nízký kvalitní prášek (horší detergent, tím větší je množství, které zůstává na stěnách).
 • Slabý tlak vody ve stoupači občas zvyšuje pravděpodobnost špatného umytí kontejneru.

Bělidla a klimatizace pro kyvetu. skutečné zlo. Taková chemie se usadí na bočních stěnách zásobníku ve formě lepkavého a kluzkého filmu, který s časem vytvrdí.

To způsobuje ucpání. Mohou znamenat rozpad a odtok vozidla.

Pokud se stane vážné členění a průvodce řekne, že důvodem je to důvodem je znečištění detergentního kontejneru, bude to velmi zklamáním a nepříjemné.

Je důležité zjistit, jak čistit práškový prostor správně a než praní kyvety?

Příčiny vzhledu nečistot a vůně v pračce

I když se vaše rodina skládá z vás a zvířete, umýt, musíte strávit nejméně 1 čas týdně. Představte si, kolikrát a ve kterém objemu je nutné vymazat ty, kteří mají děti? A jakmile otevřete pračku a všimnete si skvrn nečistot na vnitřních površích. Kromě toho zápach vlhkosti pochází z bubnu.

Zdá se, jak to vzít? Ve skutečnosti, v procesu práce, stroje v bubnu cirkuluje tekoucí vodu, která by měla nést bez stopy všech znečištění a zbytků fondů. Ukazuje se, že nečistoty vznikly, když odšroubující se věci zůstávají uvnitř stroje, a existuje mnoho důvodů.

  Používá se pro mycí vodu z vodovodu obsahuje mnoho chemických prvků, včetně železa, která ovlivňuje jeho tuhost. Při vystavení vysokým teplotám se tyto látky koncentrují a usazují se na pevných plochách ve formě vápna.

Minerály obsažené v vodovodu z vodovodu jsou usazeny na topném článku pračky ve formě stupnice

Použijte přesně tolik pracího prášku, jak je nutné podle pokynů: jeho přebytek může zůstat v autě a způsobit vývoj plísní

Zvažte ložní prádlo z automobilu ihned po promývání, aby se zabránilo vzhledu formy a nepříjemných pachů

V důsledku toho se pračka přestane být vaším nepostradatelným asistentem v každodenním životě a místo toho přináší další problémy. Aby nedošlo k tomu, stojí za to se naučit starat o zařízení a vyčistit ji správně.

Odborníci doporučují provádět plnou čisticí stroj každé 2-3 měsíce. Poznámka: Pokud máte spoustu věcí z přírodní vlny v šatní skříni, nebo v domě žije do domu, je nutné přístroj čistit častěji.

Jak umýt práškový zásobník v pračce

Pračka automatická. to je jeden z nejčastěji používaných jednotek domácích spotřebičů v domě. Spolu s lednicí, sporákem a mikrovlnnou troubou je nedílnou součástí lidského života. Ale potíže, nemilosrdně využívají jeho “domácí asistent”, lidé často zapomínají, že je nutné se o ni starat. V článku, instalatérský mistr řekne, jak umýt práškový zásobník v pračce.

See also  Pračka shromažďuje vodu při stisknutí

Zásobník pračky stroji je poněkud špinavé místo, v některých případech je zásobník ucpaný s detergentem, takže voda přestane proudit a umýt prášek, znečištění pouze v nádrži, vypouštěcí trubky a vypouštěcí hadici.

Na rozdíl od tankových a odtokových trysek, na které je obtížnější dostat, zásobník je mnohem jednodušší, protože je v lásce. Ukazuje se, že existuje jen pár uživatelů strojního stroje vůbec nevědí, jak je zásobník vytažen a nikdy nepřemýšlel o čištění.

Pokud zásobník vašeho vozu není příliš kontaminovaný, lze jej vyčistit a odstranit z hnízda. Ale pokud je kontaminace dostatečně silná, pak pro vlastní pohodlí, stejně jako pro lepší čištění, je nádoba lépe extrahovat. Tento proces začátečníků může způsobit potíže, ale jak si zvyknete na váš model, můžete získat zásobník s jedním chytrým pohybem rukou.

Různé modely zásobníků strojů jsou umístěny jinak. Proto předtím, než dostanete tuto položku z pračky, pečlivě přečtěte pokyny.

Za účelem extrahování zásobníku, obvykle to musí udělat:

Nyní, že dávkovač je ve vašich rukou, můžete použít jeden z následujících způsobů, jak jej vyčistit.

Co se doporučuje udělat při mytí práškového prostoru:

 • Neubližujte zásobník s velkým horlivostí. To může vést k vymazání značek v přihrádkách.
 • Místo, ze kterého byla nádoba odstraněna, otřete zevnitř hadříkem nebo houbou. Zvláštní pozornost věnování vodovodních otvorů a odstranění detergentu k bubnu.
 • Výběr agresivních čisticích činidel je nutné pracovat v gumových rukavicích.
 • Ve strojích se vertikálním zatížením ložního prádla nejsou vytaženy. Voda používaná pro oplachování běží přímo v bubnu. Proto byste měli být pozorní, jinak si můžete zařídit malou povodeň.

Jak vyčistit zásobník na prací prostředky v pračce

Extrahujte zásobník, mokrý, posílat mu rovnou teplou vodu. Důkladně otřete houbou nebo štětcem. Pro větší čisticí účinek na ně můžete použít tekutý roztok mytí nádobí nebo mýdla (rozpustí čipy ekonomického mýdla ve vodě). Pak znovu opláchněte.

Pokud je stále znečištění na dávkovači, můžete ji nechat několik hodin, abyste si lehli v horké vodě, a pak opakovat postup čištění.

Může se ukázat, že vápencová erupce a zkamenělý prášek nebudou moci vyčistit obvyklou fyzikální způsob, pak chemické čištění přijde na záchranu pomocí speciálních prostředků.

Dobře zvládnuta s kontaminací dávkovače a dalších částí pračky následující léky:

 • “Eona”, “Doktor deset”, “Anti-Nakipin” pomůže s odemknutím znečištění.
 • Frisch-Aktiv odstraňuje bahno a vápno vápno, stejně jako nepříjemné pachy.
 • SandokkaeB a Bork K8P (korejština) jsou schopni vyrovnat se i s poměrně silným znečištěním.

Je obtížné pro vyčištěné usazeniny odstraněny namočením. Zásobník extrahovaný ze stroje je umístěn v horké vodě s přidáním jedné z prostředků, například, Domasetos, kometa, silit, “toaletní kachňátko”, “Sanphor-AntirushaustChina”. Činidlo se rozpustí ve vodě (50 ml na 5 litrech vody) a namočte zásobník. Po 1,5-2,5 hodiny ho otřete štětcem a opláchněte pod proud teplé vody.

Než praní práškového prostoru v pračce: nejlepší lidové metody

Každý dům bude vždy na ručních nástrojích, které se vyrovnat s čištění ne horší než průmyslové chemikálie. Účinnost těchto látek a metod potvrzuje dlouhé roky použití. Výrazný rys těchto metod. v čistotě životního prostředí.

See also  Jak umýt bras v pračce

Zde je pět nejlepších lidových agentů pro bojové nájezdy, houby a znečištění:

 • Soda. Seznam hlavy. Tento věrný asistent může vyčistit všechno. Musíte usnout 5 lžíce v přijímacím podnosu a zapněte stroj na volnoběh. Soda můžete pre-mix s malým množstvím vody nebo octa.
 • Ocet. Na půl litrech vody, 6 lžíce octa. Zásobník je odstraněn ze stroje a ponořeno do roztoku. Ráno je dostačující k vyřešení položky, aby se odstranily zbytky nečistot a nainstalujte zpět.
 • Citronová kyselina. Každý ví, že dělá s křikem v konvici. Prášek se nalije do zásobníku a zapne mycí program s nejvyšší teplotou. Mycí hostitel, bez věcí. Nejen zásobník je vymazán, ale také hadice, guma, buben. Zmizí nepříjemné zápach formy

Následující dva způsoby, jak volat lidové mohou být podmíněny.

Domácnosti jednoduše posílily chemikálie pro domácnost s přírodními komponenty:

 • Soda Bleach. Musíte se rozpustit bělidlo a soda ve vodě, dunkční podnos několik hodin. Po opláchnutí.
 • “Antinakipin” limonon soda. Kyselina citronu a soda se přidávají do domácí chemie. Pak musíte jednat, jak bylo popsáno ve třetím odstavci.

Některé hostesky jsou čištění znečištění chlorem. Metoda také přináší dobré výsledky. Ale je třeba si pamatovat, že pokud chlor na konci čištění nebude dobrý, pak jeho zbytky mohou následně zkazit některé věci.

Jak čištění pračky: nejúčinnějším prostředkem, proces čištění všech položek

Než praní práškového prostoru v pračce

Poté, co jste vytáhli podnos pračky, můžete jej snadno vyčistit, budete potřebovat:

Viz podrobné instrukce pro čištění videa:

Pokud je ve vaší vodě spousta vápníku, možná budete chtít bělit pozemky, na kterých jsou stopy stupnice.

Silně jsem se zjednodušil úkol, když byl na chvíli neohrabatelný podnos pro praní v horké vodě neohrabaný v horké vodě, funguje především dobře s bělením, což zajišťuje, že všechny bakterie budou zničeny, a které pomohou odstranit jakoukoliv akumulaci vápna.

Obvykle v zadní části kontejneru pro prací prášek je odnímatelná trubka, která tvoří sifon, ve kterém je prací prášek dodáván do auta. Musí být odpojen, promyt a čistý, protože pokud existují silné usazeniny a měřítko od zkamenělého prášku, sifon nebude fungovat správně. Téměř ve všech pračkách jsou tyto trubky velmi jednoduše odstraněny, musí být vyčištěny malým kartáčkem.

Tipy pro péči o pračka

Podle statistik servisních center je porušení pravidel provozu jedním z nejčastějších příčin poruch zařízení. Mycí vozíky často selhávají kvůli znečištění. Pro váš asistent sloužit co nejdéle, musí být zásobník a vypouštěcí filtr vyčištěn alespoň jednou za několik měsíců. V prémiových pračkách je k dispozici speciální program pro odstranění stupnice, bakterií, formy a nepříjemných pachů. Může být nazýván odlišně, například: “Samočistací”, “hygiena” nebo “čistící stroj” (v modelech z značky AEG). K boji proti bahně a limetkových ložiscích uvnitř nádrže je lepší používat domácí chemikálie doporučené výrobcem.

V žádném případě nemůže být přetížené mytí, to znamená, že pokládání více spodního prádla, než je stanoveno tímto nebo tímto programem (doporučení pro stahování jsou podrobně popsány v pokynech). Jedná se také o velké velikosti produktů, které mohou být vyřazeny, ve kterých a způsobit nerovnováhu bubnu. Mluvíme o přikrývkách, přikrývkách, bundách, spacích pytlích, velkých měkkých hračkách a dalších podobných věcech. Nerovnováha vytváří dodatečné zatížení mnoha uzlů strojů. V důsledku toho jsou tlumiče nárazů, ložiska, motor a hnací pás předčasné.

See also  Je možné umýt gril v myčce

Pokud po praní ze zásobníku se veškerý prášek nevyprchal, stačí vytáhnout část a opláchnout teplou vodu, aby se zabránilo sušení. Po každém mytí musíte opustit dveře dveří a práškového bunkru, takže vnitřní prvky jsou vysušeny. To zabrání vzhledu formy a nepříjemného zápachu.

Chemické čištění

V případech, kdy umýt prášek v zásobníku pračky nebo sejměte nálet z pracího prášku v pračce, není možné obvyklým způsobem, použijte samotný čisticí stroj.

K tomu nebudete ani potřebovat extrahovat zásobník, ale pouze menší čištění platí pro nevýhody. Silné znečištění Chemické čištění nebude opravovat.

Pro vysoce kvalitní a bezpečné čištění vyberte vhodný nástroj:

 • Vzít požadované množství mililitrů nebo gramů.
 • Usnout nebo nalijte nejprve v samostatném dávkovači.
 • Nalít v zásobníku.
 • Dejte na režim vhodný pod 90-95 stupňů bez povlečení a oblečení.
 • Po mytí jsme na opláchnutí.
 • Otevřete stroj a obdivujte čistotu plastového zásobníku.
 • Pokud čištění neprošlo na konec, po několika hodinách opakujte postup nebo zkuste fyzickou metodu.

V případě nedostatečné injekce vody v oddělení s “chemie” bude muset použít fyzikální způsob, protože v této verzi je to nečistoty a je hlavním důvodem bodování.

Můžete se uchýlit k chemii a s ručním čištěním. Princip je stejný, s rozdílem pouze při namáčení:

 • Nalít horkou vodu.
 • Pomocí měřicí nádrže změřte správné množství tekutiny.
 • Nalijte Pelvis.
 • Snížit zásobník.
 • Necháme 2-3 hodiny.
 • Nosíme čištění štětcem, kartáčkem na zuby nebo měkký nákupní kartáč.
 • Opláchněte, omyjte hadr.
 • Dělat obecné opláchnutí.
 • Otřete.
 • Vrátit se do stroje.

Vyberte si chemikálie vhodné pro čištění

V obchodech jsou nabízeny řadu vysoce kvalitních specializovaných řešení a prášků vhodných pro náš postup.

 • “IONA”. oblíbené prostředky opravárníků praček.
 • “Dr. Teng” proti bakteriím “- vyrovnat se s menším znečištěním.
 • “Strojní Strojník” od Frish Active. Copet s malým znečištěním, navíc eliminuje formu a pádu.
 • Korejský nástroj Sandokkaebi. levný způsob, jak eliminovat i nejsilnější znečištění.
 • Anti-Nakipin Universal. Domácí produkty.
 • Nagara. pomáhá eliminovat nálet z pracího prášku v pračce, stejně jako plíseň a houby.
 • “Bork K8P”. Korejská kvalita drogy, Copions s jakýmkoliv stupněm znečištění.
umýt, zásobník, pračky

Cenově dostupnějších přípravků, ve kterých si můžete vybrat:

umýt, zásobník, pračky

Jak se vyhnout znečištění

Chcete-li být zásobník vyčištěn co nejblíže, použijte níže uvedené tipy:

 • Po každém mytí ponechte podnos mírně ajar. Takže vlhkost bude schopna odpařit se a riziko vzhledu formy bude nižší;
 • Nejméně dvakrát měsíčně otřete zásobník suchou houbou;
 • Ovládejte množství pracího prášku. Nejčastějším důvodem pro vzhled sušené vrstvy v zásobníku je přesně přebytek k promytí;
 • Pokud se obtěžujete měřítko a spadáte do zásobníku, namontujte vodní filtr před hadicí výplně. Toto opatření také rozšíří životnost pračky.

Purpaning zásobník. případ je jednoduchý, zejména pokud víte, jaké prostředky se s tím zvládnou.

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Dzen

| Denial of responsibility | Contacts |RSS