Jak vložit vlákno do šicího stroje

Správný šicí stroj

Plná práce na šicím stroji, bez ohledu na zkušenosti s tímto zařízením, není možné bez správných nastavení, která se provádí ručně. Zvažte tedy v tomto materiálu podrobné schémata, jak správně vyplňují šicí stroj.

Celkové pokyny pro doplňování stroje šití vypadá takto:

 • Závit, ze které budete pracovat, vítr na cívku a ve stejném stupni na cívce pro horní závit nosit horní čep.
 • Dále jde na doplnění špičkových nití v šicím stroji. Pro tento proces obvykle na pouzdře přístroje je instrukce. Na vrcholový závit odkazuje na ten, který se táhne od cívky do ucha jehly. Než provedete závit v oku, měli byste zvednout tlapku a nainstalovat jehlu tak, aby se zaujme polohu na samém vrcholu.
 • Zkontrolujte napětí závitu. V moderních zařízeních jsou speciální regulátory napětí.
 • Po tankování horního vlákna můžete vyplnit dolní část dna. Chcete-li to provést, vypněte disk (mechový kolo) a vložte cívku na místo. Poté je nutné zapnout kolo a otočit ho, když je na cívce dostatek závitů.
 • SYPEČNÍ CAP COBBIN VLOŽKA DO PŘÍSTUPU PROSTŘEDÍ, po prstovém cívku se shoduje s štěrbinou kyvadlového zařízení. Pokud se vše provádí správně, Charakteristika slyší.
 • Závit je třeba stáhnout talíř ventilu, zavřít ji. Horní a dolní závit musí být připojen a spuštěn pro lopatu.

Chcete-li ověřit správnost provedené práce, měli byste procházet vozíkem. Po stoupání jehly a kapek, smyčka vlákna by měla být vytvořena z otvoru v desce na horní vlákno.

Chcete-li pochopit, jak vyplnit cívku do šicího stroje standardního typu doporučujeme sledovat video tutoriál, ve kterém nejen o sledu akcí, ale také o tom, kde se cívka nachází a jaké nuance stojí za to věnovat zvláštní pozornost:

Jak opravit stroj šití

Nesprávně uprchlý závit v šicím stroji může způsobit selhání šití, matoucí, roztrhaný závit do shoafu nebo jehlu, neočekávané rozbití (Sleeped Bent).

To je opravdu důležitá dovednost poskytne bezpečí a zlepšují kvalitu práce, protože nemám rád nikoho a zároveň.

Většina neúspěchů během šití na šicím stroji se vyskytuje po porušení Švédska přísné sekvence akcí. Kroky vstoupily téměř v každém druhu šicích strojů.

Jak opravit šicí stroj. horní závit

 • Než se blíží problému tankování horních vláken šicího stroje, musíte zkontrolovat cívku v kyvadle. Železné kyvadlová doprava skrytá před očima druh protilehlého poklopu. Cívek je vložen do raketoplánu, na kterém je závit navinut. Šev se skládá ze dvou nití: horní a nižší. Intertwine a tvoří silnou strojní linku. Závity na cívce musí stačit pro požadovanou část švu, aby se nezastavila při přídavném vinutí.
 • Šicí stroj instaloval kolo, které je na pravé straně jehly. To točí tak, že jehla stoupá nad vodorovnou oblastí. Jehla se tedy připravuje na doplňovací nit a stává se v počáteční pracovní poloze.
 • Na hlavním držáku cívky je instalována velká cívka s horním závitem.
 • Pod jehlou je tlapka. S pomocí prodloužené páky se tlapka stoupá, uvolňuje pracovní prostor pro další manipulace s nití a látky.
 • Z velké cívky je část závitu zraněna a je prováděna přes horní poháněný (vybrání na zadní straně stroje). Vedle napínače, který se skládá ze dvou desek (železa). Mezi deskami projde vlákna.
 • Dalším krokem bude průběh horního závitu přes nitenastor a 2 nižší závity, jsou blíže k jehlu.
 • Závit se provádí v uchu jehly s levým na pravé straně a jde dolů pod tlapou. Závit se vyučuje hlubokým vybráním v jehlu. Na čínských vozech, naopak, vpravo doleva.
 • Kolo kolo se otočí k sobě. Spodní závit je vytažen automatickým režimem s jehlou, která začíná cívku. Dále jsou nitě vytaženy na délku asi 10 cm a jsou odvozeny od sebe.
 • Před šitím obě vlákno spadají pod tlapou, která spadá na tkaninu.
 • Na cívce by měl být zraněný závit. Vinutí může být vyrobeno s vlastními rukama, ale to je dlouhá lekce. Je snazší vložit cívku na další držák cívky a bezpečně. Vinutí se provádí pohybem setrvačníku (páka) nebo automatického pedálu, pokud existuje. Automaticky otočí vozík.
 • Po cívce naplněné vinutí je instalována v kyvadlové dopravě. Kyvadlová doprava by měla být instalována správně, jinak nebude šicí stroj fungovat. Závit se zobrazuje pod jazykem na raketoplánu, která se zapadne.
See also  Jak zkontrolovat solenoidový ventil parního generátoru

Jak opravit šicí stroj. další nuance

vložit, vlákno, šicího, stroje
 • Základna hlavního vlákna se často stává výsledkem nesprávného tankování. Na bydlení šicího stroje naleznete další tipy ve formě nápisů a dalších značek, které usnadňují práci na šicím stroji.
 • Silné napětí horního vlákna je příčinou přestávek a slabý napětí. dělá stehy špatně.
 • Tankování šicího stroje závisí nejen z plnění závitu. Také je také nemožné obejít fáze upevnění pracovní jehly. Jehla musí být hladká a vystavena podle pokynů přicházejících se šicím zařízením.
 • Jehly v pracovním stavu se shodují s charakteristikami závitu a tkáně a vlastností šicího stroje.
 • Deformovaný cívek může také způsobit útes závitu.

Je důležité vědět, že stroj, který není naplněn pravidly, nebude schopen šít.

Před praktikováním pracovního nástroje, teoretická část studie, a teprve pak je práce na šicím stroji. Především doplněný stroj zahrnuje také výběr požadované šicí jehly, horní a dolní závity, typ tkaniny. Měly by také zajistit napětí pracovního závitu nastavením šroubů.

Tankování vlákno nemůže spěchat, zejména pokud se to poprvé provede. Každý krok musí být ověřen. Před zahájením šití musíte zkontrolovat náplň spodního závitu. Často se zdobí na tuto důležitou fázi.

vložit, vlákno, šicího, stroje

Brokebox je vložen do víčko houpání

CABBIN CAP je nejdůležitějším detailem šicího stroje, který by měl být vždy v dokonalém stavu. Povrch cívky musí být zrcadlem, alespoň čisté, bez rezavých a oxidovaných oblastí. Nejmenší sklenice na povrchu loupanky nebo chole stěny povede k vzhledu množství defektů stehu, od stehu smyčky a steh pasáže k vlákno útesu.

Brokebox je vložen do víčko houpání

CABBIN CAP je nejdůležitějším detailem šicího stroje, který by měl být vždy v dokonalém stavu. Povrch cívky musí být zrcadlem, alespoň čisté, bez rezavých a oxidovaných oblastí. Nejmenší sklenice na povrchu loupanky nebo chole stěny povede k vzhledu množství defektů stehu, od stehu smyčky a steh pasáže k vlákno útesu.

See also  Domácí aplikace MI nenajde robota vysavače

Upozorňujeme, že lůžkové čepice nemají vždy “ocas”. Kromě toho, když si koupíte novou čepici, zvažte, že tento ocas může být otočen na druhé straně.

Proč je správná náplň vlákna

Pokud jsou vlákna vyplněny nesprávně, povede k neinterabilitě šicího stroje nebo k nesprávnému provozu. V některých případech není pravděpodobnost poruch různých stupňů závažnosti vyloučeno. Můžete zkontrolovat správnost tankování v kvalitě linky, na zbytečném kusu tkaniny. Pokud jsou zjištěny smyčka a drsnost, měli byste zkontrolovat správnost tankování. Pokud je nemožné tento problém nezávisle odstranit, zůstane jen apelovat na profesionály.

Pokud stroj trhá vlákno, může znamenat opotřebení funkčních uzlů (je také možné, že potřebují jen mazat), nebo na použití nevhodných nití. Chcete-li zvolit správný materiál, je třeba se řídit následujícími doporučeními:

 • Nepoužívejte zastaralé materiály vydané na sovětských standardech.
 • Zkontrolujte dodržování označování na produkty.
 • Preferovaná volba pro mnoho typů šití. polyesteru, která je vysvětlena vysokou pevností a odolností proti oděru.
 • Snadné vybrat vlákno, se zaměřením na kompatibilitu materiálů. Pro přirozené, bavlněné a syntetické tkáně by měly být zakoupeny odpovídající závity.

Pro úspěšnou náplň, pouze cívku je zapotřebí (nebo dva, ve dvouhlavých systémech), cívku (v závislosti na modelu, tam jsou kovové a plastové modifikace), stejně jako samotný šicí stroj. Veškerá práce se provádí pouze na zařízení odpojeném od sítě. Toto pravidlo by nemělo být zanedbáno. hrozí nebezpečí zranění, pokud se přístroj omylem zapne během tankování.

Reverzní směr materiálu

Šicí stroj PMZ může šít jak v přímém, tak v opačném směru. S opačným směrem podávání se materiál pohybuje směrem k provozu. Za účelem přepnutí stroje na opačný průběh potřebujete pouze překládat páku “B”, která se nachází v dolní poloze na určité rozdělení stupnice, až na zastávku. Délka stehu zůstává nezměněna. Spínací stroje pro zpětnou vazbu lze provést i bez zastavení šití a neodstranění tkanin.

Je důležité nejen správně pojmout vlákno a spustit proces práce, ale také proto, aby se zabránilo chybám, které mohou zhoršit postup šití. Ačkoli algoritmus pro montáž horní a dolní závit je jednoduchý, ale některé nedostatky se mohou zhoršit provoz zařízení.

Co když jsem nevypočítal délku kabelu macrame?

Co věnovat pozornost mont z příze:

 • Po montáži závitu je nutné použít zkušební kus tkaniny pro kontrolu provozu mechanismu. Silný nebo slabý materiál může zkreslit tvar a velikost švu.
 • Materiál může být špatně upevněn háčkem, který je zodpovědný za napínací nit.
 • Příze může převrátit nebo točit. Pro vyřešení tohoto problému je důležité správně nastavit napětí materiálu, který je upevněn na cívce.
 • Nesprávně vybrané podprocesy dolů a v horní části mechanismu. Pokud nosíte různé podprocesy na texturu a hustotě, pak bude šev nerovnoměrný a mírně deformovaný.
See also  Jak vybrat vysavač robota pro byt

Problémy v procesu instalace nití, můžete přidat několik dalších bodů, které odhalí hlavní problémy, ale jsou zcela elementární a snadno detekovány v procesu montážní příze.

V závislosti na modelu a “věku” šicího stroje je určen podrobnějšího principu doplňovacího vlákna. Obecně se postup provádí v několika fázích: montáž materiálu v horní části zařízení, dna a pokládání nití. Otočte závit v souladu s trasou nebude ponechat práci. všechny fáze moderních modelů jsou téměř plně automatizované. Staré vzorky jsou složitější z hlediska automatizace, ale snadno podlehne “školení”.

Doplňovací horní závit

V diagramu vidíme, že tankovací nitě v různých strojích identických. Prochází stejnými fázemi: cívková tyč, série Nietienteers, horní regulátor napětí závitu, kompenzační pružina, jehly. V diagramu a ve video lekci je jasně zobrazen postup pro provádění podprocesu. Hlavní stav: Mělo by to trvat konzistentně všechny stupně, nemělo by být překročeno kdekoli, v podložkách by mělo “selhat”, jinak auto nebude šít.

Poslední niteenzér ukazuje, která strana by měla být dlouhá drážka na jehlu. Jedná se o tip výrobce, jak musíte vložit jehlu. Ze strany dlouhé drážky a musíte vložit a nit, jinak auto nebude šít.

Přípravná fáze

Ujistěte se, že neexistují žádné vlákno, které nyní nepotřebujete. Pokud jsou přítomni. snadno vytáhnou.

Zkontrolujte horní závit stálého napínáku. Musí to být správné a funkční, všechny položky musí být na svých místech. Pokud existuje hniloba z bývalých nití, vyčistěte napínač štětcem. Vytáhněte a zkontrolujte raketoplán, cívku s víčkem za přítomnost jar.

Pamatujte, kdy jste naposledy mazal mechanismus. Pokud to bylo dost dlouho, například, déle než šest měsíců. rozebírání stroje, zkontrolujte stav mechanismů.

Pokud je to nutné, vyčistěte je. Používejte průmyslový nebo motorový olej pro mazání pohyblivých částí. Sbírejte psací stroj, zapněte ji a řídit ji na minutu.

Zajistěte, aby se zkušební běh, všechny mechanismy fungují hladce, jasně. Nemělo by být žádné zpomalení, když to nečekáte, stejně jako přesun mechanismů s znatelným úsilím.

Nainstalujte kyvadlovou dopravu, vložte jehlu odpovídající tloušťce špičkového vlákna, který šije hadřík specifické tloušťky a textury. Pro domácí šicí stroje jsou používány jehlice s řezem po jedné straně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS