Jak vyplnit desku na nadaci stuha

Monolitická deska na páskové základně

Uspořádání nadace je vážná událost, protože tento design je dopravce pro celý dům. Typ založení je vybrán v závislosti na finančních schopnostech hostitele a typu konstrukce (dřevo, beton a t. D.). Monolitická deska nadace zahrnuje železo vyztužení a beton. Její výpočet vyžaduje pochopení návrhu a znalosti vzorců.

Konstrukce základové desky Existují dva typy:

Standardní monolitická deska nejvíce v poptávce v zařízeních s přítomností suterénu. Chcete-li to udělat, musíte kopat jámu, po kterém namontujte odvádět polštář. Zavede základnu, která nese hlavní zatížení budovy. Silnější základna je sporák, který má tuhost žebra. Chcete-li postavit takovou talíř základu, bude vyžadována celá řada stavebních materiálů a významných pracovních zdrojů, ale nakonec ukazuje velmi spolehlivý design.

Co se stane “plovoucí” nadace?

Ale to není jen sporák. “Plovoucí” stavět a páska nadace a sloupcový. Ale “plovoucí” sporák je samozřejmě klasikem tohoto typu základů. Je určen pro dostatečné množství těžkých budov a zcela sestupuje i pro dvoupodlažní lázeň.

Stuha “plovoucí” nadace je základem výhradně pro lehké budovy. Tam je taková páska na písčitém polštáři, téměř neplatí. Rám a dřevěné lázně mohou být postaveny na něm, jiné vzory. ne. Samotná technologie je velmi jednoduchá:

 • Pokojový výkop po celém obvodu budoucí lázně. 60 cm hluboký a tolik šířky.
 • Na spodní části příkopu vložte polštář z sutin, tloušťku 20 cm. Přes. navlhčený písek, který je dobře trambra.
 • Dva nebo tři dny jsme vodu tento písek a TRAMPAM stále speciální štít.
 • Dát bednění a dát výztuž.
 • Nalijte beton do bednění. vysoce kvalitní, stejnou značku jako v obvyklé výstavbě nadace.
 • Zakryjte základ s polyethylenovým filmem a nechte týden.

Jednoduché a snadné a nejdůležitější. levné. Single: Tato nadace nemůže být postavena na oblastech s velkými výškovými rozdíly.

Ale “plovoucí” sloupce jsou ideální pro konstrukci rámu. Tyto sloupce jsou založeny na speciální betonové desce, která je dvakrát o průměru. Deska. na písčitém polštáři. To stojí tak nadace poměrně levné, ale je možné instalovat pouze velmi lehký rámový pár.

Typy podlahových desek

Je důležité vědět, co Nadace nemůže být provedena z pokroku. Musí být uložen výhradně na páskové základně. Tyto typy železobetonových desek nejsou navrženy tak, aby byly stanoveny v celé rovině. Z větší části jsou vyráběny se 2 podpůrnými stranami, méně častými návrhy s možností instalace na 3 a 4 strany

Hlavními informacemi je toto. Pokládání desek je možné pouze na předem připravené páskové základně, která je vyrobena z běžného plnohodnotného cihly nebo betonu. Dále zvažte různé typy desek, které jsou nejčastěji používány pro překrytí.

Mezi vývojáři jsou v současné době největší poptávkou:

 • PC. Tyto desky jsou vyrobeny na spíše staré technologii výplně bednění. Pro výrobu se hotová betonová směs nalije do standardních forem se stejnými velikostmi. Následně je zaplavený ještě nezmrazený beton zhutněn na vibračním zařízení. Přebytečný vzduch je tedy drahý. Používá se také speciální tepelné zpracování.
 • PB. Tyto desky jsou vyrobeny na moderní impozantní formační technologii. Formulář mezery se speciálními stroji. Těsnění je prováděno současně s tvorbou. Tyto sochory jsou polotovary a nakrájíme na požadované rozměry po hustotě betonu.
 • Lehký. Tyto desky se vyznačují tloušťkou, která se sníží na 160 mm (tloušťka standardních velikostí destiček je 220 mm). Jsou vyrobeny oběma předchozími metodami: metoda bednění (FNO) nebo bez použití bednění (3,1b a 1,6pb)
See also  Jak nastavit ovládání trakce pro kotle na pevné palivo

Tam jsou také žebrované vyztužené betonové desky. které jsou aplikovány mnohem méně. Jejich hlavním účelem je zařízení překrývajících se a povlaků v průmyslových strukturách a budovách. Vzhledem k přítomnosti tuhosti a speciálního provedení výztuže se vyznačují zvýšenou seismologickou odolností.

vyplnit, desku, nadaci, stuha

Jak funguje Foundation Slab

Tento typ nadace je monolitická železobetonová deska, trochu spolknuta v zemi. Ona leží na písku polštář, suti, který se zase leží na zemi.

V některých případech je sestaven z několika hotových železobetonových desek a pak nalil obyčejnou cementovou kravatu.

Hloubka vyskytující takový základ nepřesáhne 20-50 cm. Tloušťka a zařízení samotné desky závisí na hmotnosti budoucího návrhu, ale v praxi by neměl být tenčí 20 cm. Nejčastěji neexistují více než 40 cm pro běžné podlažní budovy.

Taková nadace se aplikuje na komplexní půdy, v místech s vysokou úrovní podzemních, bublinkových a slabých půd. Jeho výhody jsou to díky své oblasti a monolitickému designu, je lepší odolat poháněným silám a má dobrou odolnost. Nadace se zcela pohybuje, zdá se, že “float”. A s ním se celý dům pohybuje. Chrání stavbu od zkreslení, a proto. Tento typ nadace se používá pro budovy bez sklepů, a často sporák slouží jako základ pro podlahu konstrukce.

vyplnit, desku, nadaci, stuha

Jak vyplnit monolitickou desku nadace stuhy s vlastními technologiemi

Pro výstavbu budov s malou podlahou se používají různé plnicí technologie monolitických desek. Design lze tedy instalovat na konečnou stuhu nebo po vyztužení pásky na bednění. První volba zajišťuje přítomnost “obrácené mísy” a druhá dělá potěru nezávislých na stěnách a základně.

Plovoucí pod sporákem

Monolitický sporák na páskové nadaci zajišťuje výkon homogenního materiálu. Může to být řeka písek, který neobsahuje hlíny a jiné komponenty, které drží vodu.

Optubka

Jeden z fází plnění desky na nadaci stuhy s vlastními rukama je montáž bednění. Je to dřevěná krabička namontovaná na 10-15 cm nad betonovým povlakem. Při instalaci bednění je důležité být co nejpřesnější, aby se zabránilo vzniku mezer. Vnější část je upevněna pomocí podpěrných tyčí a šikmých zastávek, které zabraňují stlačení štíty.

Pokud potřebujete vytvořit bednění pro desku se suterénem, ​​je balíček postaven před zahájením práce. Chcete-li to provést, namontujte systém podpůrných nosníků, riglelů a dalších kalendářských částí, které zaručují vysokou spolehlivost fixace.

Posílení

Pro posílení základů založených na monolitické desce budete muset připravit velký počet různých materiálů. Dělníci pruty upevňují ve vzdálenosti až 20 cm od sebe. Potřebujete dvě vrstvy vyztužené mřížky, která je umístěna ve vzdálenosti 10-15 cm. Chcete-li sledovat správnost geometrie prutů, je nutné upevnit podpěry.

Dřevěná podlaha na nastavitelných zpoždění

Přípravné práce v zařízení takové podlahy jsou popsány výše. půdní těsnění a nalévání tažného potěru se provádí dříve popsaným algoritmem.

Při pokládání takové podlahy není požadováno důkladné vyrovnání tažného potěru. jakékoli nesrovnalosti a rozdíly výšky jsou vyrovnány použitím technologie nastavení zpoždění.

See also  Účinek epilátoru je dostačující

Horní část nastavitelných podpěr po laugs jsou nastaveny v jedné horizontální rovině, odříznuta.

Hlavní fáze dřevěné podlahy

Konstrukce zpoždění je umístěna izolační materiál. čedičová bavlna nebo destičky extrudované polystyrenové pěny.

Dále, překližkové podlahy provádí v závislosti na požadavcích na pokládání dekoračního materiálu. Semi deska lze položit přímo na MAS.

Pod překližkovou podlahou, při použití minerální vlny, položte vrstvu výparizolace

Jaké to bylo

Okamžitě proveďte rezervaci, že tato verze překrytí byla naplánována ve fázi základové pásky na podpěách.

V důsledku výztuže základu stuha, výztužné tyče o délce 1,5-1,2 m horizontálně vyčnívají. Tyto tyče byly zakřivené ve formě písmene “P”, zakřivená část tyčí pevně související s kovovým rámem základové pásky.

Základový pás na podpěrách betonu je naplněn betonem, ale vnější bednění na základním pásce není odstraněna a stěna bednění nad základovou páskou je asi 15 cm. (na šířce jedné desky).

Topboard bednění byl vystaven na úrovni tak, aby bylo možné beton nalít svou jízdu a ukázalo se, asi horizontální povrch podlahy.

To bylo provedeno, aby monolitická železniční talíř, kterou budu nalije jako překrytí, spoléhal (položit hrany) na nadační pásku přes celou šířku.

Možnosti podlah

Podlaha na kombinovaném základu vytváří ihned na desku nebo na zpoždění nebo hromadně. Volba volby je určena klimatickými podmínkami terénu, účelem prostor, osobních preferencí a hmotných nákladů.

Přímo na deskových podlahách z desek, laminátu, dlaždic nebo parkety. Předběžné vyrovnání pracovního povrchu s roztokem a potažený vodotěsnou vrstvou.

Jak odstranit fixu z desky stolu. nanohoubicky.cz

Pokud je nutné izolaci (pokud je základna implementována s suterénem), podlahy jsou uspořádány na MAS:

  Hydroizolační povlak (polyethylen, gumóroid) je umístěn; instalován v jedné vodorovné rovině dřevěných tyčí s výškou 15 cm a široký 5 cm; v případě potřeby jsou vzpěry instalovány mezi zpožděním; naplněné izolačními mezerami; jsou naplněny překližkou; (Minimální tloušťka plechu by měla být 16 mm) nebo sexuální tabule.

Algoritmus pro vytvoření hromadného pohlaví je následující:

Izolace se doporučuje používat hustý penplex nebo pěnový plast. Spoje mezi listy by měly být pevně vloženy, například s pěnou.

Kromě hromadného pohlaví můžete položit porcelánové kameniny, nátěr dlaždic, laminát, parkety.

Nejvíce fiskální volbou je dávat podlahy přímo na sporáku. Hromadný pohlaví umožňuje vložit systém elektrických nebo vodních topení, což zlepší pohodlí životních podmínek.

Video níže ukazuje správně nainstalované bednění s výztužným rámem, navržený k vyplnění monolitické základové stuhy se sporákem.Monolitická deska na základním pásmu je praktická, velmi spolehlivá a odolná základna, vyznačující se trvanlivostí. Jeho použití je oprávněné na nestabilních typech půdy.

Navzdory významnému průtoku stavebních materiálů můžete ušetřit, pokud uděláte všechny práce sami. Technologie je poměrně jednoduchá. Zároveň je pozitivní bod je možnost použití desky jako hrubé podlahy, pokud byla provedena základní izolace.

Nadace domu je hlavní nosná struktura struktury.Provádění stavebních prací je nutné dodržovat všechny technické požadavky a doporučení, protože trvanlivost vaší struktury bude záviset na tom.

Konstrukce báze pásu se obvykle provádí na první nebo suterénu, která má monolitickou desku. Konstrukce takové báze umožňuje sílu zvýšit její pevnost jednotným rozložením zátěže. Monolith v tomto provedení provádí roli podlahy prvního patra.

Za účelem umístění monolitové desky pod nadací, bázi pásu s průřezem 300x350x400 mm. Tato sekce se doporučuje pro všechny nosné stěny. První patro je postaveno na horní části monolitických desek.Zařízení stuhy s monolitickou deskou významně zvyšuje pevnost základny postavené struktury.Konstrukce měření pásky je železobetonový proužek kolem obvodu budoucí struktury.

See also  Je možné vyplnit palivové dříví do myčky nádobí

Páska je položena pod všemi vnějšími stěnami se stejným průřezem v celém obvodu.Stuha může být postavena z betonových bloků nebo monolitickým betonováním.Stuha Base může být: monolitický pás běží na staveništi vyplněním betonu do zastavěného bednění.Pásový pás je struktura z hotových železobetonových bloků. Bloky jsou vyráběny na specializovaných továrnách. Významné nevýhody sběrného návrhu jsou dopravní, vykládka a umístění.

Musíte použít speciální vybavení a zvedací jeřáb.Stuha klasifikovaná hodnotou zatížení: kvetoucí; jemně vařený.Výsledný a jemný šlechtovací pás založený ve formě horizontálního rámu rámu kolem obvodu konstrukce. Takové uspořádání konkrétní základny umožňuje zajistit udržitelnost domu na bublinu a slabě půdách. Použití takového druhu, poměry pevnosti a účinnosti jsou následující.Instalace betonových bloků se provádí pomocí speciálně techniků.Pro plíce v designu domů, které vybudují ze dřeva, pěnové betonové, malé cihly nebo rám, aplikujte jemné plemeno.

Použít takový pohled na slabě půdu. Jemné plemeno je položeno v hloubce asi 50-70 cm.Heavy budovy s objemnými překrývajícími se jsou postaveny na požití. Tento typ bubnové půdy se používá, a také pokud je dům plánován uspořádat suterén, například pro garáž.

Nadace 20-30 cm je ponořeno pod zmrazením půdy. Výběr takového designu je třeba vzít v úvahu, že spotřeba materiálů na jeho konstrukci bude více. Pokyny pro výplň kuličkové potěry s vlastními rukama jsou prováděny architektem, který vyvíjí celý projekt jako celek. Tento výpočet je velmi obtížný, takže je lepší důvěřovat profesionály.

Nespolehlivý vypořádání v budoucnu bude vyžadovat neustálé obnovy práce a v nejhorším případě se může dům zhroutit.Hlavní výpočty zahrnují: definici rozměrů; výpočet středních srážek; výpočet válce; výpočet žurnálování; výpočet na deformované schématu.Zařízení monolitické konstrukční zařízení.Deska pod nadací se vztahuje na monolitické báze, je položen po celé oblasti struktury. Monolithia se získá naplněním betonového roztoku na připravené bednění. Hlavní vlastnost je snížit tlak budovy na zemi.

Poskytuje stabilitu.Za účelem vybudování designu zohlednit podmínky ochrany proti lokálním deformacím, pohybu půdy při výměně teplot. Vaše budova bude umístěna na plovoucí desce.Hlavním požadavkem je respektovat jeho tloušťku, struktury, hydroizolaci a další izolaci.Hydroizolace je navržena tak, aby chránila základnu před vlhkostí. Doporučuje se ochranu designu ze všech stran.

Ve spodní části s pomocí role materiálu během bednění. Nejčastěji používané bitumen-polymer stavební materiály, které jsou válcovány přes písek polštář. Když válcové válcové role nechávají zásoby pro hydroizolaci od koncových stran.

Boční strany jsou chráněny rezervami, stejně jako s pomocí nátěrových hmot. Na horní straně aplikovaného ochranného postřikovaného nebo povlakového materiálu.Struktura pracoviště by měla být prováděna betonovým mixem značky M300.Seznam prací prováděných během stavby spočívá v následujícím pořadí. Primárně provádět geodetickou práci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS