Jak vyplnit opasek v myčce

Proč potřebujete opláchnutí myčky nádobí

Některá hosteska se snaží zachránit fondy rodinných rozpočtů, odmítnout si koupit oplach na myčku (PMM). Věří, že práškový prášek nebo pilulky je dost. Tento chybný názor vede k tomu, že uživatelé zůstávají nespokojeni s výsledkem mytí, myslí si, že je způsoben nesprávným dílem agregátu nebo špatné kvality hlavního detergentu.

Jak používat myčku nádobí BOSCH: pravidla od A do Z

Změkčení vody

Aby bylo možné myčce věrně sloužil jako jeho majitele, tuhost vody použitá v mytí by neměla překročit výrobce limitů. Ztuhlost je stanovení chemiků, “mluvící” na obsah volných iontů solí kovů alkalických zemin ve vodě. V rozpuštěném stavu se tyto soli rozpadají do volných kationtů a kyselé skupiny. Kationty: bivalentní hořčík, bivalentní vápník, monovalentní sodík.

S dlouhodobým místem v nádrži nebo při zahřátí, kationty a kyselé skupiny mají tendenci se připojit. V důsledku toho jsou vytvořené soli odloženy na vnitřních plochách. Nejhorší ze všeho, že tyto sedimenty “obklopují” deseti izolační vrstvou.

Pokud nepoužíváte regenerační sůl, na vnitřních plochách myčky se objeví limetková baňka. S sedimentací na ohřívači snižuje účinnost zařízení v důsledku tepelných izolačních vlastností. Zkažená sraženina zabraňuje otáčení pověsti, ucpává lumeny hadic a trysek, krmení v zásobní vodě

Jak vyplnit opasek v myčce

Vzdělaný touto metodou, vápno Bloom zužuje pracovní lumen trubek uvnitř PMM, hadic, připojení. Kvůli ním a čerpadlo a topení musí pracovat v režimu Aviana. Výsledkem je. předčasné odpisy hlavních pracovních orgánů.

Provoz myčky Bosch může být prováděna pouze se sadou vody, jehož tuhost nepřesáhne 1,2 mmol / l (miligram mol na litr). Aby bylo možné zjistit alkál-pozemkové kationty ve vodě dodávané k vám, musíte zavolat vodokanal. Přesně vědí.

Podle zobrazované číslice musíte vybrat instalaci na indikátoru stroje. Pokud indikační systém demonstruje H: 00, nemusíte přidat. Pokud ne, budete muset určit podíl prostředků, které budou vyžadovány pro změkčení.

Algoritmus pro stanovení části přidané soli:

 • Do dávce prostředků měřených automaticky, současně podržte tlačítko výběru programu a tlačítko Start. Držte, dokud se na displeji neobjeví displej.
 • Uvolňujeme obě tlačítka a počkejte, když se zobrazí n: 04 v okně Zobrazit.
 • Pak se dostaneme k tlačítku výběru programu na požadovanou pozici od H: 01 př.nl: 07.

Nastavení startovního tlačítka opravujeme, nyní bude uložen do paměti domácích spotřebičů a že musí být přidána sůl, bude hlásit odpovídající indikaci.

See also  Jak změnit ložisko na podložce indesit

Změkčovací sůl vždy usne před přímou aktivací stroje. S náhodným hitem navrženým přihrádkou musí být okamžitě zcela vyčistěte vodou. Nemůže přetrvávat v násypce myčky nádobí tak, aby se rez objeví.

Chcete-li vybrat indikátor soli na ovládacím panelu myčce, výrobce domácích spotřebičů vyvinul stůl, který lze nalézt v technické dokumentaci produktu

Jak vyplnit opasek v myčce

Snížení soli se vyrábí v takové sekvenci:

 • Odšroubujte kryt prostoru pro změkčování soli.
 • Vyplňte tuto nádržku vodou, pokud se stroj začne poprvé. Před všemi dalšími cykly nemusí nalít.
 • Přidejte sůl do kontejneru vodou, zatímco voda nezačne proudit, která bude okamžitě umýt v kanalizaci.

Je třeba mít na paměti, že v měkkém solném kontejneru je zakázáno nalít / ležet / pád prací prostředek, t.na. Může zničit změkčovací zařízení.

Nepoužívejte ho namísto regenerační soli, jeho obvyklého potravinového analogu. Je nemožné pracovat bez její myčky, pokud máte tvrdou vodu.

Postup změkčení vody bude mnohem snazší používat specializovaný detergentní produkt 3-in-1. Ve své kompozici již existuje změkčující sůl. Nedostatek takového řešení je, že dávka továrny nesmí vejde pro neutralizaci skutečné tuhosti.

Jak vyplnit opasek v myčce

Je důležité, aby se konaly kontejnery pro stravovací sůl a zatížení detergentu. Při provádění detergentu v solném prostoru může kolapovat regenerační zařízení

Pokud je však kombinovaná kompozice vhodná pro použití ve vaší oblasti, je snazší ji používat. V tomto případě musí jednotka také komponfigurovat, pokud již byly provedeny úpravy. Se musí vrátit k ukazateli indikátoru n: 00.

Gel recept pro myčku

Starší jednotky pro mytí nádobí nejsou k dispozici pro tablety, takže můžete použít pouze gely nebo prášky. Gel může být zakoupen nebo vyroben s vlastními rukama, příprava:

Doporučujeme seznámit se jako čištění trysky pračky

 • Přiveďte vodu do varu a přidejte do něj mýdlové čipy, mix.
 • Přidejte soda a znovu se míchejte.
 • Odstranit z ohně a dát cool.
 • Přidat esenciální oleje.

Dávkování

Najít optimální dávkování bude se zkušenostmi. Po několika aplikacích pro výsledek stroje pochopíte, kolik látek je nutné pro vyčištění nádobí a plné vymyvy.

Výrobci pro domácnost nabízejí obecná doporučení pro dávkování, ale hostesky věří, že tyto porce jsou poněkud vysoké. Koneckonců je nutné vzít v úvahu nejen počet jídel, ale také stupeň jejího znečištění, jakož i složení finančních prostředků.

15-20 ml gelu bude stačit k obnovení talířů a šálků. Umyjte spálené zbytky potravin, bude to trvat více. 25 ml. Zapnutí režimu polovičního zatížení, přidejte 15 ml nářadí.

Vyberte si vysoce kvalitní oplachování

Oplačovače pro myčky obrovské množství, mezi nimi si můžete vybrat ten, který je vhodný pro vás. To může být jak nejlevnější nástroj a nejdražší. Hlavní věcí je, že navrhujete výsledek z jeho použití. Zvažte několik opláchačů.

See also  Generátor parní pro vanu a saunu

RADY, TIPY A TRIKY | Zavařování v myčce

Tento nástroj je vhodný pro všechny myčky nádobí, které zajišťují lesk a svěžest po sušení. Kompozice tohoto prostředku obsahuje neiontové povrchově aktivní látky, jejich ne více než 5%, kyselina není více než 15%, rozpouštědla a funkční doplněk o 5%, všechno ostatní spadá na purifikovanou vodu. Půllitr láhev takových prostředků na průměrné náklady 69, což je velmi přitahováno kupujícími. Většina majitelů je s tímto oplachem spokojena, což zaznamená nejen příjemnou cenu, ale také kvalitu mytí nádobí. Nástroje fondu normální. Mnoho uživatelů tohoto rinsmanu, porovnávající s drahým povrchem, neznají žádný rozdíl, takže dáváte přednost levnějšímu agentovi. V online obchodech lze snadno najít a koupit, zatímco v jednoduchém obchodě, nemusíte ho najít.

Čistý frash je opatrný nejen pro nádobí, ale také myčky nádobí. Listy všechny zbytky detergentů, bojuje s rozvody a také dává nádobí a příbory lesku. Tento opláchnutí zabraňuje tvorbě krystalického kódu, rozšiřuje životnost “domácího asistenta”, jak jsou výrobci přiděleni. Na rozdíl od předchozího činidla nejsou ve své kompozici žádné kyseliny a rozpouštědla, ale NPAV je deklarován na 15%, konzervační látky a vůně.

Spotřebitelé si všimli, že nástroj se velmi dobře vyrovnává. Navzdory přítomnosti vůně, po něm není žádný zápach, nicméně, tam jsou lidé, kteří cítí prostředky, je nepříjemný. Obecně platí, že účinnost mytí ve výšce. Spotřeba fondu je podobná drahým výdajům, jako je SOMAT nebo DECIN. Proto, zda přeplatku, pokud je výsledkem opláchnutí stejný a cena je jiná.

Tento nástroj je určen nejen dát lesklé pokrmy, ale také chrání myčku z měřítka. Stejně jako předchozí protlačovače neobsahuje chlor a fosfáty. Jako součást dekretů, pouze NPAV a konzervační látky, nejsou žádné fragmenty. Výrobce naznačuje, že účinnost fondu bude vyšší, pokud se používá společně s práškem Brileo PMM a solným práškem. Stojí také za zmínku, že náprava je vhodná pro dávku, díky speciální kapsli na čepici. Průměr pro 500 ml.

Většina recenzí o této opláchnutí. Lidé mají rádi kvalitu mytí, a cena je poměrně přijatelná. Rozvody nezůstávají, nádobí se třpytí, a vůně, jak lidé píší, je prakticky nepřítomný.

Obecně používejte oplach pro myčku nebo ne, abyste vyřešili. Ale zda stojí za to odmítnout od něj, protože trh nabízí tolik levných a s vysoce kvalitními fondy. Nezáli jste si zachráněné nervy a čas na důkladném utírání rozvodu.

Komponenty továrny opláchnutí

Po vypočtení dávky opláchnutí můžete dobře ušetřit, ale pokud si ho vaříte s vlastními rukama, úspory budou ještě hmatatelné. Chcete-li připravit domácké oslnění s vlastními rukama, musíte znát složení továrny, kolik a které komponenty jsou v něm přítomny. Různé výrobci oplachování mají složení svých výrobků mnohem odlišný. Takže základ všech opláchačů je přítomen:

 • povrchové účinné látky neiontového typu;
 • aniontové karboxylové polymery. polykarboxyláty;
 • kyselina citrónová (nebo něco jako);
 • Ethanol a Tenranges.
See also  Je možné umýt plech v myčce

Poznámka! V levných opláchačích detergentů a přírodních kyselin však nemusí být zhoršují z toho, protože kompozice se moc nezmění.

Všechno se ukáže, že v opláchnutí není nic supervelmocí, a pokud ano, pak se může pokusit opakovat doma, pokud ne, pak zavřete. Ideálním cílem je dostat penny domácí oplátku, který bude dobře vyrovnat s vašimi úkoly a nepoškozuje myčku nádobí. Mimochodem, pokud si přejete připravit nejen opláchnutí, ale také prášek pro myčku, přečtěte si článek na stejný název na našich webových stránkách, zde najdete složení domácího prášku a mnohem více. Začneme hledat recepty.

Co dělají domácí náhrady myčky nádobí?

Klíčové komponenty. povrchově aktivní látky, snadno štípací tuk. Všechny ostatní komponenty jsou zaměřeny na posílení děleného účinku, pěnícího, ochucovadla, rovnoměrného rozpuštění a ochrany. Ve zvláštním použití mohou být kyseliny, bělidlo, křemičitan sodný, který odolává korozi, clearifier, enzymy, zahušťovadle a mnohem více.

Znalost kompozice, můžete samostatně připravit směs pro mytí nádobí v PMM. Co pro? Je možné upravit procentuální poměr komponent, dosažení maximální poškození. Domácí léky jsou připraveny na základě:

Je možné použít domov oslnění?

Pokud je někdo z rodinných příslušníků alergický na “obchod” opláchnutí, pak si můžete připravit prostředek podobného efektu sami. Chcete-li to udělat, bude to stačit k kopci v kuchyni. Mnoho produktů je poměrně schopné dát nádobí lesk a zabránit vzniku rozvodů.

 • Citronová kyselina. Univerzální nápravný prostředek lze použít jako oplach. Rozdělte 1 lžičku “citron” v litru vody. Pro posílení akce přidejte několik alkoholických lžící. Povoleno, že vůně klesne v podstatě nejoblíbenější esenciální olej.
 • Hroznový nebo jablečný ocet. Pro zpracování jídel přidejte do stroje 1 lžíce. Obvyklý stolní ocet je lepší nepoužívat, protože kuchyňské doplňky po mytí bude mít specifický zápach.
 • Citronová šťáva. Pro přípravu opláchnutí je nutné míchat 5 lžící citronové šťávy s lžící jakéhokoliv “myčky”. Výsledná kompozice se nalije do přihrádky stroje.

Udělejte lýk pro myčku doma doma. Pokud tedy nejste spokojeni s obchodem pro domácnost pro domácnost, nepoužívejte používání fondu a připravte si to sami.

Tags:
| Denial of responsibility | Contacts |RSS