Jak vypnout vícebarvák během vaření

Multicooker se vypne dopředu v režimu kalení. odstraníme poruchu

Multivarka se týká kategorie high-tech domácích spotřebičů. Pokud používáme techniku ​​pro všechny pravidla operace, nepochybně, poděkuje svým vlastníkům dlouhou a nepřerušovanou práci. Pokud se multicooker zlomil, majitelé mají několik způsobů, jak vyřešit problém: Chcete-li hledat pomoc od specialistů na servisní centrum nebo se pokusit odstranit problém sami. Samozřejmě, že osoba bez zvláštních znalostí a dovedností to bude velmi obtížné. Bez pomoci Profesionální nemůže dělat. Z tohoto důvodu, že výrobci doporučují dodržovat pravidla operace, aby se zabránilo takovým problémům.

První porucha. neschopnost zapnout zařízení. Trite, ale často jsou lidé nesprávně instalovány misku, v důsledku toho je ochrana proti zařazení spuštěna. Co dělat? Ano, stačí vyjměte pánev, vložte ji nějak odlišně a znovu zapněte. Ale tohle je nejjednodušší. Jen pokud indikátory nebudou hořet na panelu, pak je všechno špatné. Lepší kontaktovat specialisty nebo volání servisního střediska, obchod, kde model.

Druhá porucha, tolik uživatelů věří, že jídlo se připravuje. Chcete-li se s tímto nejprve vypořádat, musíte pochopit principu provozu pomalého vařiče. To je následující: Každý typ misky se připravuje v určitém rozsahu teploty a určitý čas. Pokud nastavíte režim “Polévka” po dobu 20-30 minut a po této době nebude ani ohřát, pak nejpravděpodobněji, jste nesprávně vložili. Dodržujte nejprve s pracovními režimy, a pokud jste si jisti, že děláte vše v pořádku, a nádobí se stále připravují na velmi dlouhou dobu, musíte nejprve zkontrolovat správnost instalace pana. Je nepravděpodobné, že problém bude v tom, ale stále stojí za to kontrolu.

Jak povolit multicooker? Jak používat a spravovat vícebarvák?

Jak zapnout nový multicooker? Vyjměte film nebo papír, který je položen mezi deskou ohřívače a hrnců. Musím střílet film s novým vícebarvým s výsledkem? Vyjměte ochrannou polyethylenovou vrstvu na displeji a z ostatních prvků multicooker. Další otřete všechny položky a vyměnitelná mísa je dobře opláchnuta a zabalte suché.

Připojte jeden konec drátu na pomalý vařič. Opačný konec drátu (s vidličkou) vložte do výstupu. Chcete-li se zvyknout na zapnutí multicurok, v odnímatelné misce, nalijte vodu na spodní značku. Zavřete kryt. Jak zavřít vícebarevný? Zavřete kryt multicooker. V tomto případě je dokončena první etapa multicooker.

vypnout, vícebarvák, během, vaření

Jak vypnout vícebarvák během vaření

Takže jsem nastavil vícebarvák v kuchyni.

Smart pánev, výrazně šetří čas, vzhledem k tomu, že není třeba se neustále starat, smíchat, kompaktní, snižování množství špinavých nádobí, protože mnoho operací lze provést přímo v misce multicooker.

Vícebarevný je ideální pro výrobu většiny prvních a druhých jídel, situace je poněkud horší s pečením: tradiční mosazné skříně nebo aerogři jsou pro tento úkol mnohem lépe nastavitelný, ale jednoznačně ztratí vícebarevný a za cenu a objemu (a IT) je stále.Vaření, ne.or.sporák).

Podle mého názoru Vícebarevný. Vynikající řešení v případech odstranění bytu (ve kterém není žádný plyn, a elektrický sporák 80. výročí vydání je v nouzi), hostelu, ubytování v zemi, nakonec na obyčejnou městskou kuchyni pro výrobu kaše, guláš. polévka. Jeho výhoda přes běžné hrnce je nesporná. Vhodné jako zaneprázdněné osamělé. Norbilicaped-odpočinek a problémová rodina. Mléčná kaše malé děti, lahodné plnohodnotné potraviny dospělé minimálně úsilí.

Nyní tipy a pozorování o použití multicooker (což může být velmi užitečné, pokud jste se nejprve setkali s tímto zařízením), přizpůsobení tradičním receptům pro pomalý sporák, který je často vyžadován, t.na. V pomalém sporáku, jeho médiu, jeho vlastní specificitě vaření nádobí. Soviets Trochu, komentáře “v případě” jsou přijímány s vděčností, seznam je aktualizován jako výtěžek.

 • Vícevrstvý vaření ve většině případů “pomalejší” než tradiční způsob, a významně pomalejší, účet není na desítkách minut, ale pro jednotky hodin, které jsou více kompenzovány drtivou většinou času, potrava se jednoduše připravuje ” na autopilotu “bez sebemenšího třeba se starat, otočit se, snaží se otočit, stejně jako bohatší chuť vařených pokrmů (je vysvětleno tím, že topný prvek pomalého vařiče není tak silný jako v elektrických kamenech a nefunguje “celou cestu”, ale periodicky se zapne tepelně. Termorel klikne při práci. to je normální.
 • Při pečení shora, tam nemusí být žádná ruddy trocery crust (t.na. Na špičkovém krytu studeného, ​​ne topného tělesa) a pohled shora. buď hladký bledý povrch, nebo “lunární kráter” (t.na. Vzduch a oxid uhličitý obsažený v proteinech jdou přímo nahoru). Problém je vyřešen Triviální: otočený a přidávat 🙂
 • S identickým číslem ořechů z pomalého sporáku, více slané chuti, spíše vařené v pravidelném pánvi (nevím, jak to vysvětlit)
 • V pomalém sporáku se potraviny připravují pod hermeticky uzavřeným víkem, takže neobvyklá fyzika funguje zde: “Smrt-minute” těstoviny jsem vešel za hodinu a neřekl do kufru. Doba vaření na ne-automatické programy by mělo být vybráno experimentálně (a zde rozumíte hodnotu osvědčených receptů)
 • Automatické programy (“pohanka”, “Mléčná kaše” a “Pilaf”) fungují extrémně intelektuální. S nimi se vše obvykle vaří nezaměnitelně, ale skutečná doba vaření může být dramaticky odlišná od přibližných uvedených v pokynech (30 minut, Pilaf 1 hodina.). S plným zatížením (pod 2 litr) pánev maso-zeleninový guláš mám “pilaf” program pracoval 2 hodiny 10 minut, takže čas závisí na objemu a typu potravin a nevypínat program jednoduše proto, že pokyny označené menší čas
 • Automatické programy by neměly být spuštěny bez vody v pánvi. Teplota varu oleje je nad 100, takže pro tyto režimy s olejovou vodou nebudou nahrazeny
 • Programy pro zvýšení teploty: vyhřívané, kalení, mléčná kaše, pilaf, pohanka, vaření dušené, pečení. Na “pohanka” tekutina se odpaří (nebo absorbuje) zcela, na “pilot”. Posledních pár minut je intenzivní vytápění pro tvorbu ruddy kůry pod
 • Krmení. Nejpomalejší režim, on předpokládá několik hodin vaření, takže není důvod položit ingredience z mrazničky a doufat, že za hodinu jsou přilepené na lahodnou polévku (“kalení”. ruční režim a přebírá hmotnost trpělivosti a při vaření. Experimentální výběr času). Speciálně testované, jak rychle “vařené” brambory. Dvojice potatofelinové plátky s tenkými plátky se stal měkkým po dobu tří hodin (to je důležité, když “zmírnění” polévky), pro “tradiční” vaření (vejce, knedlíky, těstoviny a t.P.) Mnohem pohodlnější “vaření pro pár”. Odpočítávání začíná od okamžiku varu
 • V režimu “Mléčné kaše”, některé “rozmarné” obiloviny. Například ječmen a Hercules “run pryč” (problém je povolen přesným výběrem proporcí a svazků, používání celé zátěže, a ne rozdrcené, stejně jako aplikace kroužku srsti v horní části Formulář, řekněme. Pomáhá jsem to znovu)
 • Fazole (fazole, hrášek). Připravte se v režimu “kalení”, pak určitě neudělají “utíkat”
 • O režimech: Přibližná počáteční myšlenku možností víceciokrála a “co vařit” jsem snížil na stůl, viz. Níže (ale vždy jsou vždy možnosti, například cucchini kaviár jeden je připraven na “nákladu”, jiní na “pilot”, třetí na “pečení”)
 • Multicooker má funkci přípravy časovače. Například, ve večerních hodinách vložíte ingredience, ráno dostanete teplou snídani. Když je časovač nainstalován, zadejte interval, po kterém musí být program dokončen (a není spuštěn), časovač nefunguje pro “manuální” programy (pečení, vaření pro pár a kalení). Na fóru Multivarka.Ru recepty “na časovači” jsou shromažďovány ve stejném tématu: Multivarka.Ru / fórum / viewtopic.php?p = 4496. velmi pohodlně.Podrobně “Jak používat časovač” je napsán v manuálu pro pomalý sporák na stránce. devatenáct
 • Pokud je to příliš líné číst instrukce (a obecně by bylo nutné: desítky otázek zmizí samy o sobě), připomínám vám, že interval je nastaven na časovač, kterými chcete získat Made misky (a ne interval přes který režim zapne)
 • Na konci programu se zahřívá vyhřívaná (a tato logika nelze změnit, topení je vypnuto pouze ručně (nebo zásuvkový časovač)), což je dlouhé udržovat “mokré” potraviny, například omeleta na vytápění není hodnota. Veškerá vlhkost se vypařuje
 • Lepší od večera “Cold” ingredience a vaření na časovače než vaření a ohřívání celou noc. Jídlo bude odrazeno a dehydratováno, i když je možné od večera vařit mléčné zkosení z pevných obilovin tak, že ráno zahuštěné na “topení”
 • Mléko vlevo přes noc v pánvi pro ranní vaření na časovače obvykle Není ostře, ale kvůli zajištění je možné zmrazit (další možnosti: Použijte “dlouhodobé”, kondenzované nebo suché mléko)
 • a zejména pro ty, kteří se považují za výše uvedené pokyny
See also  Jak používat krém pro depilaci VIT

Jak povolit multicooker při přesunu do jiného režimu. Jak používat režimy (programy)

Jak povolit a vychutnat vícebareví? V procesu vaření v pomalém sporáku je často nutné přepnout jeden režim na jiný. Můžete například smažené cibule s mrkví a masem a chcete přepnout na režim “Calcing” nebo režim “Polévka”. V tomto případě musíte nejprve vypnout program smažení pomocí tlačítka “OFF”. Další, menu “tlačítko pro instalaci následujícího požadovaného programu a klepněte na tlačítko Start / Start. Jak povolit režim hasiva zde. Přechod do libovolného režimu během vaření by tedy mělo být provedeno pomocí tlačítka “OFF”.

Stále byla taková otázka. při přesunu z jednoho režimu, musíte vychladnout vícebarvák? Odpověď: Pokud budete pokračovat v vaření dál, nemusíte vychladnout pomalý vařič. Multicooker. Jak povolit funkci pečení (pečení) zde. Otázka.

Zabezpečenie vzorom

Proč při zapnutí multicooker, když okamžitě stisknete menu, se rozsvítí pohanka a nepřepne na jiné programy?Odpověď. Klikněte znovu v nabídce, jiný program.

Podmínky použití

Pro dobrou práci umístěte přístroj na pevný a hladký povrch. Můžete položit ručník k stolu, abyste ochránili stůl před poškozením při úniku tekutiny během vaření. Je žádoucí, aby umožnil vícebarvák nepřichází do styku s jinými spotřebiči a stěnami pro neomezené odstranění tepla.

Nepohybujte přístrojem při práci, aby nedošlo k mechanickému poškození. Neotvírejte víko před položenou, jinak se teplo půjde ven, což rozšiřuje dobu vaření po dobu 20-30 minut. Když poprvé použijete nový multicooker, opatrně opláchněte všechny díly teplou vodou. Každý spuštění zařízení konvenčně přechází ve 4 stupních.

Příprava vícebarváků do práce

 • Důkladně otřete kapacitu pokládku výrobku.
 • Zapněte vícebarvák v zásuvce.
 • Zavřete kryt spotřebiče a spusťte režim vytápění misky.
 • Při zvuku charakteristických signálů vypněte přístroj. Některé modely jsou spuštěny režimem ohřevu aut.
See also  Co znamená číslo jehly pro šicí stroj

Loading výrobku

Ve spodní části misky, šíření kořenových kořenů (mrkev, řepa, brambory). Jejich vaření bude trvat nejvíce času. Na zelenině rozdělují kousky masa. Vyplňte vše s vodou, vínem, vývarem nebo omáčkou: mísa musí být naplněna 1/3 nebo více. Měkká zelenina, konzervované potraviny, kefír, jogurt nebo zakysaná smetana přidat za hodinu na konec vaření nádobí.

Vaření

Po nakládání produktů nastavte požadovanou teplotu. Nízká. pro dlouhý tuk, vysoký. pro rychlé vaření. Pokud rozdělíte proces vaření na kroky (první vrchol, pak zítra je připravena na připravenost), můžete ušetřit čas a produkty budou dobře léčit.

 • HIGH (160-180 °, smažné a fritéční režimy). Programy jsou vhodné pro kuře, doba vaření bude trvat 2,5-3 hodiny.
 • Průměrný (110-120 °, režim pečení). Doporučeno pro rychlou přípravu smyčkových šálků nebo červené maso. Doba vaření trvá 4-6 hodin.
 • Nízká (40-100 °, režimy vaření, hasicí, kaše, jogurt). Pomáhá získat velmi užitečné pokrmy. Vhodné pro téměř všechny typy červeného masa. Doba vaření. 8-10 hodin.

Čistící misky

Při použití multicooker se používá pouze nádoba, kde se připraví potraviny. Pohodlnější, pokud je mísa odnímatelná. V opačném případě počkejte na úplné chlazení zařízení, a před praním, nezapomeňte jej vypnout ze sítě.

 • Vyjměte a vychladněte misku.
 • Namočte ji do teplé mýdlové vody. Nepoužívejte ihned po vaření studené vody, jinak je nádoba jeřáb.
 • Po 10-15 minutách vyčistěte nádobí z zbytků potravin. Použijte měkké houby nebo hadry. Hrubé kartáče, kovové pletivo, prášky nebo kompozice se silnými kyselinami poškodí non-stick nátěr.
 • Důkladně osušte misku, nastavte na předchozí místo.

Důležitá pravidla při práci s pomalým vařičem

Před prvním zařazením zařízení musí být vnitřní nádoba promyje

Existují některé funkce práce s pomalým vařičem, jejichž dodržování vám pomůže prodloužit životnost zařízení a připravit vynikající jídlo:

 • Pokud poprvé používáte vícebarvák, musíte umýt misku a všechny odnímatelné detaily. Tělo zařízení otřete první mokrý a pak suchý hadřík.
 • Před smažením, manipulací a lepením by mělo být mazáno miskou multicooker s krémovou nebo rostlinným olejem.
 • V některých případech je dovoleno nahradit jeden způsob provozu do druhého. Chcete-li například vařit drobnou pohanku kaši, můžete použít režimy “vaření”, “obiloviny”, “rýže”, “pilaf”. Současně se může lišit kvalita chuti hotového misku a jejího vzhledu.
 • Používejte pouze dřevěné, plastové nebo silikonové nádobí pro míchání jídel. Kovové předměty mohou zkazit non-stick nátěrové misky.
 • Ve většině modelů, multicurok v procesu smažení musí udržovat kryt zařízení otevřený.
 • Pro bezpečné použití zařízení by se nemělo dotýkat jeho mokrých rukou. Je třeba zajistit, aby voda nespadla na topné těleso.
See also  Crack na vaření, co dělat

Základní pravidla operace

Na kterém modelu zařízení byste nezastavili svou volbu, existují pravidla operace, uniforma pro všechny multicurok:

 • Před zahájením práce s agregátem musíte přečíst pokyny připojené k němu a prozkoumat specifika dostupných režimů.
 • První žádost je povinna nosit zkušební charakter a být zaměřen na zbavení zařízení od pachů třetích stran. Je lepší připojit primární použití s ​​vařící vodou a na konci umýt ventil a vnitřní kapacitu.
 • V procesu dalšího provozu byste měli dodržovat nejvyšší možný vztah k nelistému povlaku vnitřního povrchu, například jej nepoužívat během vaření, které mohou narušit jeho integritu.
 • Omyjte zařízení je povoleno výhradně s kapalnými detergenty a měkkou houbou.

Pozornost! Ze strany multivarka je malý tank, ve které kondenzát jde. Je nutné střílet a vyčistit pokaždé pomocí technologie.

Pečení Buankaaa

Pečení funkce Buckkaaaaaaaaaaaaaaaaaaao zahrnuje celý cyklus akce přípravy Buankaaa podle konkrétního receptu. Čas lze nastavit ručně. 1-6 hodin (krok. 10 minut). Žádné ohřev automobilů v tomto režimu.

vypnout, vícebarvák, během, vaření

Zkušení kuchaři se doporučují dodržovat takové rady těm, kteří ještě nerozhodli o tom, jaký druh multicooker koupit.

RMC-M Redmond Vícebarevná má všechny funkce, aby se stal skutečným asistentem pro profesionální kuchař nebo začínající amatérský kulinář. S hlavními možnostmi zařízení, s využitím návodu k použití, bude moci rychle a snadno připravit skutečná mistrovská díla v kulinářském umění doma.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS