Jak vyrobit smyčku na stroji Janome

Zigzag smyčka pro tlačítko na šicí stroji pro domácnost

Bylo nutné ukázat, jak zametat smyčku knoflíku na jednoduchém šicím stroji, který má malou sadu operací.

Většina moderních šicích strojů má v soupravě speciální tlapky pro provoz smyčky. Tato operace je nezbytná a žádaná. Toto je obvykle automatické nastavení smyčky nebo poloautomatické.

Obecně je operace smyčkou na šicím stroji jednoduše nutná! Věřím, že toto je jedna z nejdůležitějších operací, na které byste měli věnovat pozornost při výběru šicího stroje pro domácnost. Můžete se snadno obejít bez různých dekorativních linií, ale bez smyčky. složitý.

Ale co dělat, když musíte šiit na šicí stroj, který nemá přepínač smyčky?

Zpravidla je v dlouhých strojích pouze přímka a operace „Zigzag“. A v některých jednoduchých strojích moderní ekonomické třídy lze také najít takovou omezenou sadu operací.

Poté můžete vytvořit smyčku pomocí této funkce jediného klikata.

vyrobit, smyčku, stroji, janome

Ve výuce videa ukážu, jak zamést smyčku jednoduchým „klikasem“, přičemž se blížím k vzhledu automatu smyčky.

Musím hned říci, že s největší pravděpodobností budete muset udělat několik zkušebních vzorků na hadrech. Koneckonců, každý má různá auta, nastavení na nich se také liší.

Tak nutně Zkuste, vyberte nejúspěšnější šířku „klikatého“ pro určitý typ látky, krok stroje a upravte napětí vlákna. Pak se všechno ukáže krásně a přesně.

Sledujte lekci, zkuste se mnou a uspějete

Nezapomeňte nechat své komentáře, jsou pro nás důležité.

Smyčka na semiautomatickém zařízení na psací stroj

Prohlédněte si tělo svého stroje a najděte obraz smyčky. Jak můžete uhodnout na obrázku, smyčka na tomto typu psacího stroje se provádí ve čtyřech krocích. V nastavení můžete také upravit frekvenci smyčky. Čím blíže k nule je regulátor otočen, tím blíže budou stehy k sobě umístěny. Můžete experimentovat a vybrat frekvenci, která se vám nejvíce líbí.

  • První operace je levá linka smyčky
  • Druhá operace. Společenská linka zdola
  • Třetí operace. Linka stoupá
  • Čtvrtý. Společenská čára nahoře.

Obvykle existuje speciální pohodlná tlapka pro smyčku na psací stroj. Existují značky, které vám umožňují vybrat požadovanou velikost smyčky a šipka, která vám umožní dokončit včas. Délka smyčky je obvykle o tři až pět milimetrů větší než tlačítko. Aplikujeme tlačítko s nejširší částí na šipku a změříme ji na to, co by měla linka dosáhnout.

Chcete.li změnit nohu, použijte páku umístěnou za. Značky by vám měly být blíže, jinak jehla spočívá na desce a linka nebude fungovat. Předávejte vlákno pod tlapku a namířte jej zpět, opravte tlapku pro smyčky. Nyní můžete začít pracovat.

Důležitá rada: Před provedením smyčky na produkt, cvičení na vzorcích a jejich tloušťka by měla být úplně stejná jako u hotového produktu. Smyčky se obvykle vyrábějí na složené látce. Nezapomeňte, že takové detaily, jako jsou pásy, límce, manžety, proužky, jsou obvykle zhutněny lepicími materiály. netkaný nebo podvědomý. V souladu s tím, abyste mohli připravit vzorek, musíte přilepit bez tkaní a ohnout látku za železo.

See also  Jak vyrobit domácí klimatizaci

Dále byste měli udělat označení pro smyčku. Pokud se jedná o pás, protože obvykle máme 1-1,5 cm od okraje. Označte délku smyčky a jasně nastiňte díru ve středu pásu. Před zahájením práce zkontrolujte nastavení stroje: frekvence stehu a provoz smyčky. Spusťte nohu tak, aby značení prošlo přesně uprostřed, a začněte dělat linii a pomáhejte stroji rukama. Zvedněte jehlu tak, aby nezůstala v tkanině, a zapněte další operaci. Po provedení tří nebo čtyř stehů můžete přejít ke třetí operaci. Čtvrtá operace opravuje naši smyčku dvěma nebo třemi stehy nahoře.

Nedoporučuje se řezat zbývající ocasy, protože linie může začít kvetou. Vlákna můžete zastrčit do obvyklé šicí jehly a nechat je na druhou stranu a plette je a nesprávné řetězce do uzlů, a poté nakrájet na 5 mm. Pak můžete „utěsnit“ ocasy a spálit je lehčí.

Zbývá pečlivě udělat díru s otvírákem a smyčka je připravena! Vložte smyčku z okraje do středu, aniž byste se dotkli vlákna, a pak tuto akci opakujte na druhé straně smyčky. Další vlákna, která se objevila ve středu.Pokud je materiál tmavý a opravdu se neroztaví, můžete jej také mírně orat zapalovačem zezadu.

Existuje další způsob, jak skrýt ocasy: K tomu musí být také přitahováni na nesprávnou stranu, zarovnat ji, pak jehlu vložit do materiálu uvnitř pevného švu, mezi vrstvami vložte ocasy do jehly a zatáhněte ji uvnitř, mezi vrstvami látky. Tato metoda je vhodná pouze pro neprůhledné tkaniny.

Jak vyrobit smyčku na stroji Janome

Julia, modernější analog Janome 7518a. Toto je Janome ArtDecor 718a. Toto je elektromechanický šicí stroj. Má 19 šicích operací: pracovní linie, pletené čáry, převrácené čáry, smyčka-automatická; horizontální raketoplán; postavené filamentory, aby bylo možné snadno vložit vlákno do jehly ;; Regulátor řízení tlaku na látce pro práci s různou hustotou tkaniny, kovové lůžko pro stabilitu při práci s vysokými rychlostmi, výsledková tabule s výzvami na předním panelu stroje, oddělení pro uložení tlapko stroj, spodní přepínač dopravníku pro provedení skla volné linie., Další zvedání tlapky, tvrdý obal http: // www.Janome.ru/produkt.PHP?ID = 1929

Ahoj!Prosím, řekněte mi, jaké další stroje tam jsou funkce smyčky-automatické, co byste si vybrali délku smyčky podle vašeho uvážení.Tato funkce byla nalezena pouze v modelu Janome 6260QC / QC2325, tato smyčka je zobrazena v 7 čtvercové smyčce (auto-tolela).Nebo je to pouze v tomto modelu a je zbytečné vypadat?

Šitím dobré ráno! Všechny šicí stroje jsou prováděny automatickou smyčkou, kde se velikost smyček vypočítá pomocí tlačítka, které vložíte do držáku zadku. Pro tlapku, která obsahuje maximální velikost tlačítka 2,5 cm. A pokud chcete více, potřebujete pro smyčky B, 820-801-016 speciální tlapku nohy Janome

Janome Lovers Club, ahoj! Řekněte mi, prosím, model se smyčkou a minimálně další operace. Zda existuje elektromechanik s takovou smyčkou, nekompetivně?

Podobné otázky

Šití šití naopak před více než rokem, šicí stroje Janome DC 4030

Dobré odpoledne. Když šít na šicí stroj Janome DC 4030, klikatá, vzor je zdola a nahoře zadní část. Zjevně tohle.

Šití stroj netvoří linku před více než rokem, šicí stroje Janome 423s / 5522

See also  Что значит 2h на стиральной машине

Dobré odpoledne! Šicí stroj Janome 423S / 5522 nedělá smyčky. Jak upravit mechanismus raketoplánu, nastavte správné parametry.

Čáry na šicím stroji před více než rokem šicí stroje Veritas famula 5091 Nepřepněte

Ahoj. Šicí stroj Veritas famula 5091 šije vedení z lehkého rozsahu, ale nepřechází na komplex. Místo upevnění prstu.

Podobné otázky

Šití šití naopak před více než rokem, šicí stroje Janome DC 4030

Dobré odpoledne. Když šít na šicí stroj Janome DC 4030, klikatá, vzor je zdola a nahoře zadní část. Zjevně tohle.

Šití stroj netvoří linku před více než rokem, šicí stroje Janome 423s / 5522

Dobré odpoledne! Šicí stroj Janome 423S / 5522 nedělá smyčky. Jak upravit mechanismus raketoplánu, nastavte správné parametry.

Čáry na šicím stroji před více než rokem šicí stroje Veritas famula 5091 Nepřepněte

Ahoj. Šicí stroj Veritas famula 5091 šije vedení z lehkého rozsahu, ale nepřechází na komplex. Místo upevnění prstu.

vyrobit, smyčku, stroji, janome

Materiály a nástroje pro zpracování smyčky

Pokud jste nikdy předtím neudělali smyčky, pak se nespěchejte vyzkoušet připravené.vyrobené detaily oblečení. Vezměte obvyklý segment tkaniny pro začátek a procvičte si smyčky. Je nejlepší cvičit na látkách různých hustot.

komentářů „Loop„ Zigzag “pro tlačítko na šicím stroji pro domácnost“

Vážená Lina, děkuji za lekci. Nejjednodušší způsob, jak k mně přišel předtím. T.na. V průvodci psací strojem Podolsk je metoda nabízena velmi zmatená, na internetu ji najdete spravedlivé, ale také s potížemi (změňte polohu jehly vpravo vpravo, změňte tlapku pomocí důlku). Bohužel nezobrazujete proces odstraňování vláken. Na mém psací stroji po celou dobu jsem upevnil vlákna na nesprávnou stranu a skryl jejich konce mezi vrstvami látky. Přestože byly pokyny nabídnuty, aby je jednoduše řezaly na základně, t.na. Existuje oprava. Rád bych viděl vaše činy. Navíc máte čtyři konce vlákna! dík.

Galine, uváznu uzel a skrývám konce mezi vrstvami. To se vždy provádí pro spolehlivost. Čtyři tipy jsou rozděleny na dva na různých stranách smyček, takže všechno není na jedné straně v jednom bodě. Připojte se, skryjte konce jehlou.

Pacific, Lina, pro další užitečnou lekci! Podle pokynů, které jsou pro můj „racku“, opravdu nemůžete pochopit, jak správně vytvořit smyčky. Přesto jsem viděl, jak správně dokončit provoz „čištění“ vnitřní části smyčky, obvykle jsem se dotkl vláken a květů smyček, musím to napravit ručně (může být silně horlivá).

SveTlana, uváznu uzel a skrývám konce mezi vrstvami. To se vždy provádí pro spolehlivost. Čtyři tipy jsou rozděleny na dva na různých stranách smyček, takže všechno není na jedné straně v jednom bodě. Připojte se, skryjte konce jehlou.

Jako vždy, všechno je velmi jasné a nadšené! Moc děkuji, Linochku, za vaši práci!)

Lina, a uvnitř smyčky jste nezdodnesli obvyklou linii ? Je třeba zkusit. Děkuji za lekci.

Úžasný! Udělal jsem to dlouho stejným způsobem, čistě intuitivní. A teď jsem ušil polštáře na knoflíky, musím udělat takové smyčky, chtěl jsem nosit ve studiu. Teď to udělám sám.Díky!

Moc děkuji za kognitivní video! Lilie.

Lina, jaké kouzlo se ukázalo! Velice vám děkuji za takové tipy, mimochodem vždy! Všechno pozemské zboží pro vás.

See also  Jak používat krém pro depilaci VIT

Děkuji, Linochka! Jste chytří! Určitě to zkusím. Všichni požehnání, hodně štěstí

Mám moderní stroj, ale stále zajímavý. dík.

Lina, ahoj. Chci vám poděkovat za lekci. Měl jsem racku a děroval jsem smyčky na tom, že byla truchlivá cesta: jehla přímo doleva, tam a zpět, odtud znovu tam.Jakmile se případ obrátil na tuto konečnou operaci, mozky přestaly vnímat vedení vytvoření jednoduché smyčky. A teprve ve věku 60 let jsem našel srozumitelné a jednoduché vysvětlení.A teprve teď budu pravděpodobně milovat tuto operaci! Nízko vám se ukloní.

Děkuji za odpověď, Galino. Použijte to s potěšením, všechno bude fungovat, jsem si jistý))))

Typy automatických smyček

Podívejme se na různé možnosti pro slotované smyčky a zjistíme jejich účel.

Jednoduchá obdélníková smyčka

Tato smyčka se často nazývá prádlo. Produkt je umístěn svisle. Tato možnost se nachází hlavně na košilích, prádle a domácím oblečení. Některá auta nabízejí dvě možnosti pro tuto operaci:

vyrobit, smyčku, stroji, janome

Může být také nabídnuta verze obdélníkové smyčky ve formě „ručně vyráběné napodobování“.

Smyčka s jedním zaobleným koncem

Smyčka pro tenké a střední materiály, které vám umožní umístit tlačítko rovnoměrnější, protože je spolehlivě stanovena polokruhovým výklenkem.

Oblečení s takovými smyčkami je snadnější rozrušit.

Nacházejí se na produktu horizontálně a obvykle se používají na halerech a dětských oděvech. Lze nabídnout ve dvou verzích:

Smyčka se dvěma zaoblenými koncemi

Používá se na kabátu a bundách, oblečení vyrobené z hustých a středních materiálů.

Dva konce smyček jsou zaobleny, když jsou umístěny pod stehy šňůry nebo dokončovací vlákno.

Některé stroje nabízejí možnosti s vylepšenými příslušenstvími a řadou této smyčky „s ručně vyráběnou napodobeninou“, která je vhodná pro pletené oblečení.

Smyčka s okem

Používá se také ve svrchním oděvu se zesíleným zpracováním a je umístěn vodorovně.

Taková smyčka je vyrobena pro knoflíky s objemovou nohou. Lze vyrobit se zesíleným bodem nebo příčným fixováním.

Smyčka s jednou řádkem a elastickým

Smyčka obvodu s nádrží obrysu je navržena tak, aby upevnila řezy kapes, posílila smyčky pro práci s pokožkou. Elastická smyčka má obdélníkový tvar a lze ji použít jak pro elastické materiály, tak pro dekorativní účely.

Dekorativní smyčky

Tyto operace zahrnují různé formy smyček, včetně oka, které jsou vhodné pro husté nepružné tkaniny a střední pletené oblečení.

Oči

Provoz pro zpracování otvorů pro šňůru nebo cop, pro dekorativní povrchové úpravy. Po zpracování je díra vyříznuta hromadou AWL nebo díry. Možná ve dvou verzích:

Užitečné tipy

Aby byly slotované smyčky krásné a elegantní, doporučujeme použít následující doporučení:

  • Nezapomeňte provést zkušební smyčku na klapce tkaniny a zvolit optimální hodnoty napětí vláken a tlak tlapky (pokud je to možné);
  • Označkové čáry by měly být dostatečně dlouhé na to, aby byly viditelné zpod rámečku;
  • Před odříznutím smyčky nalepte kolík v krátkém směru smyčky, jako omezovač nože.

Smyčky kouření vyžadují přesnost a přesnost. Po získání zkušeností můžete rychle provést stejné smyčky na halenku nebo košili i na jednoduchém šití.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS