Jak vytáhnout polici z chladničky

Sharpe Chladnička Jak odstranit spodní polici

Pozdravy. Po 4 měsících použití, některé nedostatky odhaleny. Co vlastně a chci varovat lidi, aby pozornost posílala.

Pohodlný ovládací panel, všechno je velmi jednoduché. Pravé tlačítko. Plasmacluster Corporate Mode, ionizátor na obvyklém. Tipo chránit před plísním a houbou. Samozřejmě nebyl nalezen žádný rozdíl. Jediné, co je, když je ionizátor povolen, tlačítko je vždy velmi jasně vady modré. Můžete chodit v noci, světlo ani nezahrnuje.

Existuje signál otevřených dveří. Po 1 minuty se zvedne jednou, po pár minutách, bije značný. Signál není nepříjemný, ale docela sonor

Mraznička poměrně prostorný 108 l. Plast inspiruje důvěru, není odmítnut, silný. Na dveřích je police. K dispozici je sekce pro výrobu ledu. Kostky spustí z formuláře. Tato sekce však vezme místo Dofig. Ale i tak místa pro mráz jsou pěkné. Pravda bude vhodnější skladovat v kontejnerech, a ne v sáčcích, jako my. Jsme prostě kontejner vhodné velikosti nenajdeme ještě. Ještě z minusů, zdá se mi, že je to horní umístění mrazničky. Ještě, když je mraznička níže. přijatelnější. Ale ne kritický.

Masované dveře. Široké police. TRUE 1.5L Pat Láhev nebo láhev vína ve výšce se nehodí. Nepoužíváme spodní polici, je to nešikovně nízká. Ale my a horní hory nemohou přinutit 100%.

Ale spodní boxy jsou jen obrovské! Na fotografii banky 1.5L (2L stejná výška). V jedné krabici, pravděpodobně celá kbelík jablek. A boxy 2. Kratší ovoce může být zachyceno dlouho. Pokud byly tyto krabice nižší, výška polic se stala o něco více. Ale jak by to neznělo.

Jíst Cape Freshness Zone. Komfortní. V mrazničku. Veškerý standard. Nechápu nikde, voda na stěnách.

Mimo boční stěny jsou vytápěny, ale ne kritické. Kompresor. Tahtitte, pokud naslouchá. Rychle zvykl si na hluk. Práce není hlasitější než jiné chladničky.

Shrňte všechny výše uvedené mluvené, jsme obecně ne špatnou chladničku. Nedostatky nejsou významné a se zájmem se překrývají s jeho výhodami.

Pokud nemáte v plánu ukládat v borščtu na bojovníka, třílitrové plechovky okurky / rajče. Tato lednice je dobrou volbou! Hodnocení 9/10

Jak změnit žárovku v chladničce “Atlant”: podrobné pokyny

Chladničky z běloruské společnosti “Atlant” se nacházejí v našich domovech alespoň než zařízení z jakékoli jiné firmy. Ale jako v jiných případech, spálená osvětlovací lampa uvnitř chladničky není mezi poruchami podléhajícími záručním opravám. Jeho náhrada bude muset provést svůj vlastní. V našem článku budeme podrobně říci, jak změnit žárovku v chladničce “Atlant”, doprovázet všechna vysvětlení jasných fotografií.

Jak se ujistit, že žárovka spálila a ne samotná chladnička?

Pokud, otevíráte dveře chladničky, vidíte, že osvětlení uvnitř nefungovalo, pak okamžitě začít myslet, že jednotka sama spálila dolů. Ale pro takové chladničky je vzácný případ. Jsou spolehlivé a trvanlivé a zřídka, který z nich neposlouchá jejich plnou záruku, a kromě ní. několik dalších takových termínů. Ale přesto, že vaše úsilí nebude marně, před změnou žárovky v chladničce “Atlant”, stojí za to se dívat na osvětlovací zařízení pracovního panelu.

Pokud hoří, pak je problém v samotném štítku. Můžete také počkat a bez zavření dveří počkejte na informátor, který je otevřen. Pokud se tak nestáli zpomalit, problém je přesně v spálené žárovce.

Pak jsme dali rukávy a postaráme se o opravy.

Nástroje a spotřební materiál

Bez ohledu na to, která forma má ochrannou žárovku, drží pouze na jednom šroubu, jehož klobouk je vyroben pod kudrnatým šroubovákem. Z nástrojů k nám, kromě tohoto obrázku šroubovák, nebudete potřebovat nic jiného. Z spotřebního materiálu, jasný případ, měli byste zásobovat s 15-wattovou žárovkou s treskou typu Mignon typu (E14). Pokud je plastifikátor těsně přiléhající k němu, neměli byste užívat příliš baculaté odrůdy. To se hodí pouze žárovku s podlouhlým kolymmerem, jako na fotografii.

První etapa: Příprava lednice

Takže před námi “Atlant” lednička. Jak změnit žárovku uvnitř? Za prvé, to stojí za to začít:

S vypnutím chladničky ze sítě. Všechny manipulace, pokud jsou vybaveny vybavením, v nejlepším případě skončí zkratem a v nejhorším šoku.

S čisticími prostředky z horní police, protože budou zasahovat do následných operací.

S odstraněním horního police po uvolnění z produktů. To je snadné. Dostačující, stisknutím držáků, vytáhněte je na sebe a vytáhněte skleněnou polici z jejich drážek.

Druhá etapa: Výměna žárovky

Nyní, když nezasahujeme více než cokoliv, žárovka je zakoupena a šroubovák po ruce, můžete pokračovat další operace, jak změnit žárovku v “Atlant” chladničku (fotografie všech akcí jsou okamžitě připojeny).

See also  Proč je led vytvořen na zdi chladničky

Vložte šroubovák do šroubů šrouby (to nebude fungovat, ale bude také obtížné narazit na dotek) a začít se otočit.

Když se šroub v naší straně vypne, položte jej společně s šroubovákem stranou. Stále nepotřebují. Pro odstranění plavku, trochu lisování, propagujeme to směrem ke šroubu. Vyklouzne z jeho drážek v rámci a bude v ruce.

Nyní přistupujeme k přímému manipulaci, jak změnit žárovku v “atlant” chladničce, to znamená, že odšroubování zkreslení a přišroubování na své místo nové, zakoupené v obchodě.

Děláme všechny akce v opačném pořadí. Pluffin vložte na místo, šroub držení.

MORA. chladničky. výsuvné hygienické police

Třetí etapa: Zkontrolujte a instalace horní police na vašem místě

Zapněte vidličku chladničky do sítě, zkontrolujte. Pokud je osvětlovací zařízení zapnuto, naše akce, jak změnit žárovku v “atlant” lednicí, lze považovat za úspěšné a dokončeno.

Vezmeme polici, vložíme do nezbytných drážek (y) a přesuňte omezovače (upevnění police) do vzdálené stěny, dokud se nezastaví. Zalévání odnímatelných výrobků na vašem místě a vše. Doufáme, že toto světlo bude mnohem trvanlivější než předchozí, ale v každém případě již máme zkušenosti s jeho nahrazením, takže se takových problémů obáváme v budoucnu.

Chtěl bych říci, že nyní ve specializovaných obchodech prodává diodové analogy konvenčních žárovek, které budou sloužit mnohem déle než nástroje s wolframu vlákno. Uvedení tak, zapomenete na problémy s foukanými žárovkami v chladničce po dlouhou dobu.

Stejně tak přemýšlel, jak změnit žárovku ve dvou komorním chladničce “Atlant”, odpovíme, že bez ohledu na počet kamer, osvětlení ve všech modelech atlant chladniček jsou vybaveny podobným principem a je absolutně ne liší se ve svých vlastnostech v žádném průměru základny ani z hlediska instalace plaffik, ani z hlediska elektrické lampy.

Mají pěknou náladu a dlouhé roky práce v chladničce!

Rysy odmrazování

Práce na odmrazování chladničky zahrnuje provádění krok za krokem:

 • Přepněte režim teploty na 0 stupňů. Odpojte jednotku od sítě a otevřete dvířka do západky.
 • Všechny výrobky by měly být odstraněny z polic. Pokud se postup provádí v zimě, mohou být v létě přesunuty do balkonu, výrobky jsou složeny do velké nádoby a sníženy ve studené vodě pánve. Je-li dvoustupňová lednice, pak rozmrazování bude moci strávit střídavě. Produkty Nejprve se přesuňte na jeden prostor a pak do druhé.
 • Pak byste měli odstranit všechny police, zásuvky, mřížky.
 • Pokud není nádoba poskytnuta pro sběr vod, ručník se šíří do dolní police a vložte paletu.
 • Poté, co tyto akce zůstanou jen čekat, když všechny vyděšené tavené. Proces tavení in vivo pokračuje od 2 do 9 hodin. To vše záleží na tom, jaká tloušťka tvořila sněžní srst na stěnách.
 • Zatímco rozmrazení spát, musíte umýt všechny odnímatelné položky.

Na konci všech akcí musíte otřít stěny chladničky. Pak vraťte všechny police a připojte zařízení do sítě. Jakmile je teplota vzduchu upuštěna do daného režimu, regály plní produkty.

Jak vytáhnout polici z chladničky

Nastavení nižší teploty: Klepněte na tlačítko

Řádky nebo kapky na danou hodnotu.

Stavba: Zapněte / vypněte fotoaparát Zapnuto / Vypnuto Rýže. 3 (17).

Indikátor teploty zobrazí teplotu znovu.

5.6.5 nastavení vlhkosti v hydro-bezpečném kontejneru

Nízká vlhkost: Posuňte levý regulátor.

Vysoká vlhkost: Přesuňte opětovnou pistoli.

Vytáhněte krabici Rýže. 19 (1) Před zastavením. Zvedněte box zpět, vytáhněte dopředu a zvedněte.

Při vytažení spodního boxu lze odstranit ochranu a krabici-

Víko zásuvka Rýže. 19 (2) s regulátorem vlhkosti je odstraněn-

Vložte kryt krabice Rýže. 20 (2): Vložte propojku víka

Zásuvka zespodu do spodních držáků a opravit je vpředu.

Dát krabici Rýže. 20 (1) na vodítka a vložení k těm

Při vložení dolní skříňky je ochrana v angažovanosti a

Krabice jsou pevně sedí na teleskopických vodítkách.

V mrazničku můžete uložit čerstvě zmrazené potraviny a zmrazené potraviny, můžete připravit kostky ledu a zmrazit čerstvé produkty.

Maximální počet kilogramů čerstvých produktů můžete zmrazit za 24 hodin, což je indikováno na označování “korozivní výkon kg / 24h”.Zatáhnutelné zásuvky vydrží maximálně 25 kg mražených výrobků, polic. Maximálně 35 kg.

Nebezpečí skla fragmentů! Láhve a sklenice během mrazu mohou prasknout. Zvláště se jedná o nápoje obsahující oxid uhličitý.

Láhve a nápoje nemrznou nápoje!

Aby byly produkty rychlejší a zcela zmrazeny, nepřekročí následující objem výrobků na obalu:. ovoce, zelenina do 1 kg. maso na 2,5 kg

Balení výrobků v plastu, kovové, hliník-

Pozemní produkty mohou být zamrzlé pouze tehdy, kdy

5.7.3 Nastavení teploty v mrazničce

Přístroj je nakonfigurován pro normální provoz.Teplota můžete nastavit od.16 ° C.26 ° С, doporučená teplota18 ° С.

Pro instalaci vyšší teploty: Stiskněte tlačítko nahoru

Nastavení nižší teploty: Klepněte na tlačítko

Po prvním kliknutí na tlačítko na indikátoru mrazáku

Zobrazí se dříve nastavená hodnota.

Změna teploty na 1 ° С: Stiskněte tlačítko NON-LOW-

Změna teploty pro několik stupňů: Udržujte

Během konfigurace se zobrazí blikající hodnota. Po 5 sekundách po posledním stisknutí tlačítka se zobrazí ty-

See also  Podlaha ventilátoru FS 1238 Jak se montáže

Pokojová teplota. Teplota se pomalu zvyšuje nebo poníka až na zadanou hodnotu.

S tímto režimem můžete rychle a zcela zmrazit čerstvé produkty. Zařízení současně pracuje s maximální chladicí kapacitou, zatímco zařízení může pracovat hlasitěji.Maximální počet kilogramů čerstvých produktů můžete zmrazit do 24 hodin, což je indikováno na označování “CAPLLING POWER kg / 24h”. Toto maximální množství mrazivých produktů se liší v závislosti na modelu zařízení a klišé.

vytáhnout, polici, chladničky

Tak co dělat, pokud mrazicí pluk není nahoře?

První plán, více nepříjemný.

 • Vypněte chladničku ze zásuvky a počkejte, až se trochu spadl.
 • Police, které jsou předloženy, přinášejí balkon (pokud zimní).
 • Počkejte, dokud “popadl” police ledu, které zajímáte, budete předběhnout, a vytáhnout to ven.

Ale tento plán je špatný, protože to trvá hodně času. musíte nosit s policemi, umývat se utopená lednička, plus budete mít celou polici mrazu, nebojácný a slávy k Bohu, ne na všech mrazu mrazu (nebo Ostatní produkty). Zmrazení masa (a vše ostatní také) nemůže být znovu použito, takže masové dny přicházejí ve vaší rodině. Obecně platí, že tento plán je dobrý pouze před prázdninami, kdy se všechny tyto produkty ještě potřebují dostat.

Druhý plán, méně nepříjemný a rychlejší

za prvé. Vzít si fén. Chladnička jsem odpojen od vývody v době “popravství”, a pak nikdy nevíte A po dobu deseti minut ještě neudělá nic.

Druhý. Zapněte vysoušeč vlasů do nejsilnějšího proudu (pokud má vaše zařízení volbu. horký vzduch nebo studený, zvolte HOT). Řídíme ho na horní straně polic a teplého, teplého, pomalu řídit fén zleva doprava a vpravo doleva.

Třetí. Pojďme se snažit udržet polici. Nevytahujte to tak, aby se nic nezlomila. Kdyby začala podlehnout, znovu připojte vysoušeč vlasů.

Čtvrtý. Ice, kdokoli náš mříž, a “chytit” maso zdola, roztaví před očima. Voila! Mrazák je rozšířen, může být analyzován, který kus (nebo co) vytvořil tolik problémů, a odstranit jejich rodinu k jídlu.

Pokyny Jak přeložit dveře Atlantu chladničky

Atlant. Domácí spotřebiče Výrobní společnost, která zařadila první prodej v zemích SNS. Vskutku, není možné poznamenat běloruskou kvalitu, komplexnost shromáždění a některé možnosti.

Například většina modelů chladničky může vybrat dveře. Je velmi pohodlné, protože můžete využít zařízení vhodnější v určitých podmínkách.

A protože výstup dveří na chladničce není v chladničce příliš tvrdý, můžete provádět operaci a udělat to sami.

Pohledy na chladničku

Před vyjmutím dveří z chladničky atlant, je důležité určit, kolik dveří vůbec nebere. Atlant uvolňuje chladničky:

Druhé a třetí možnosti zahrnují výhodu dvou nebo tří vnějších dveří, zatímco první volba zahrnuje výhodu nejen externí, ale i vnitřní dveře mrazničky. Takže v úvahu na fotografii a videu Podrobnější operace, jak změnit uspořádání dveří na lednici atlant v různých verzích. Popisuji první: s jednou kamerou a mrazničkou.

Je třeba poznamenat, že i přes malou velikost jsou tyto instalace velmi populární na danachech nebo jako druhá chladnička. To vše je způsobeno dobrou silou, malými rozměry a kapacitou.

Akce

Takže převažujeme nad dveřmi atlantní lednice. Začněme s externím, po přesunu do vnitřku. Chcete-li začít, je nutné se podívat do návodu k použití. Označuje možnost převáže dveří.

Pozornost! Pokud je chladnička záruka, dveře obyvatelstva je lepší. Jinak se záruční doba zastaví. Protože pokud je chladnička nová, a pozice dveří nevyhovuje a může být samozřejmě opraveno, že stojí za to hledat pomoc odborníků. Přijdou průvodci servisním střediskem, mění dveře a ve záručním listu provede příslušný záznam. A záruka bude jednat v daném období.

Pokud se však výliska dveří provádí s vlastními rukama, chladnička nebyla na dlouhou dobu záruka, pak se začnou s nezbytným faulovým inventářem:

 • Několik šroubováků různých formátů a velikostí.
 • Klíč.
 • Šestiúhelník.
 • Nadprstí.
 • Smyčky pro dveře mrazničky (tato položka není zahrnuta a pro různé strany se používají různé smyčky). Můžete si koupit v servisním středisku nebo v částech náhradních dílů.

Po místě a nástroji pro práci jsou připraveny, můžete začít provádět.

Návod

Takže, podrobněji popisujeme každý krok, včetně nuancí, jak změnit chladnější těsnění atlantní chladničky:

 • Vypněte zařízení ze sítě. Bezpečnostní doporučení nikdy nebyla zbytečná.
 • V horní části otvoru se šrouby, které by měly být odšroubovány. Omezují horní část krytu. Poté je snadno odstraněn.
 • Na pravé straně dveří se nachází baldachýn. Musí být přeskupen vlevo. Za účelem zahájení odšroubování upevňovacích prvků na něm musí dveře chladničky zavřít. Baldachýn nahoře vypadá jako talíř s dveřmi.
 • Odšroubováním baldachýnu je nutné jej překlopit v opačném směru. V tomto případě také vložte osu v desce.
 • Dále musíte otevřít dveře, pak jej opatrně vyjměte ze spodního baldachýnu. Skutečnost je silně otevřít dveře nebo začít tahat, můžete snadno poškodit pouzdro dolního baldachýnu. Poté bude úkol značně komplikovat.
 • Horní část baldachýna je vybavena speciální zástrčkou, z druhé strany, s níž nejsou žádné dveře. Tento prvek je úhledně odstraněn šroubovákem, po kterém je přeskupen na opačném směru.
 • Po odstranění dveří, musíte rukojeť rukojeť v opačném směru, pokud má model namontovanou rukojeť. Když je rukojeť přestavěna, můžete jít do dolních kanálů dveří.
 • Pomocí šestiúhelníku, spodní prkno chladničky je odšroubována, za kterou je dveřní montáž skrytý.
 • Použití klíče, matice, upevnění osy odšroubované. Je odstraněn a zkroucený na druhé straně.
 • Poté, co jsou dveře vloženy na spodní osu, je pevné a zavírá. Magnetické těsnění bude držet dokončení konsolidace. Pozornost! Je velmi důležité, aby nedošlo k přetažení šroubů. Proto stojí za výpočet kroucení.
 • Další fázi. přeskupení dveří v mrazničce. Mimochodem, těsnicí dvířka pro atlant chladničky je odstraněn v případě permutace. Totéž se děje se dveřmi na mrazničku.
 • Chcete-li hrát samotné dveře, je nutné trochu zvednout a vytáhnout konvář, což je zátka. Dále jsou dveře prostě zvednuty a vytáhne.
 • Na opačné straně zařízení šroubovací zámek. Objímka horní osy musí být vytažena a nainstalována na požadovanou stranu.
 • Zákazník pro dveře bude muset zakoupit v souladu s stranou, kde se plátno bude přeskupeno. Vše proto, že tato položka je vyrobena a instalována výhradně pod určitou stranou. Při povolení otočí dveře.
 • Po instalaci se dveře opět upevněná plastovým semirem.
See also  Hodil vlasy po epilaci, co dělat

Jakmile jsou všechny práce vyrobeny, může být chladnička otřena a zapnuta. Je velmi důležité dvakrát zkontrolovat, jak pevně se uzavírá mrazničky a chladničky. Pokud mraznič nemůže být pevně zakryt, krátce po jeho práci nebude možné zavřít v důsledku sestaveného na okrajích ledu.

A s porušením těsnosti fotoaparátu porušuje podmínky skladování produktů. Totéž platí pro chladničku. Je navržen pro určitou teplotu. Pokud se dveře snadno zapadají, bude kondenzát sestaven uvnitř komory, v důsledku teplotního konfliktu, problémy mohou nastat problémy s provozem celého chladicího systému.

Police havarovala: Možnosti řešení problémů

Samozřejmě, perfektní volba. najít značku náhradní díl, s ohledem na funkce vaší chladničky. Původní police lze vyhledávat ve stacionárních prodejenách nebo online obchodech. V nepřítomnosti zboží ve vaší vypořádání se pokuste o objednání přímo od výrobce (na oficiálních stránkách). Pokud nemáte velmi starý model (až 10-15 let), pak by neměly být problémy s komponenty. Starší technik, tím nižší je šance, že na něm najdete nové detaily. Takže majitelé sovětských chladniček již nebudou najít náhradní díly.

V případě, že nová police byla stále selhala, můžete jej vyhledat v použité technice. Některá servisní střediska a mistři se zabývají nákupem vadných chladniček s následným obnovením nebo prodejem náhradních dílů. Mnozí z nich zůstávají celými policemi a kontejnery pro výrobky. Reklamy na prodej použitých zařízení a použitých částí lze nalézt jak ve výtahu nebo schodišti a na místě na internetu.

Následující možností je objednat police v dílně specializující se na výrobu skleněných předmětů (mělo by být temperováno). Tam vynulujete produkt pro určené velikosti a také stromy. Na žádost klienta může být police dokonce provedena ne transparentní, ale matný. Dobrá výměna tvrzeného skla může být různé materiály, například: plexisklo (syntetický methylmethakrylátový polymer nebo transparentní termoplastický plast), polystyrenový nárazuvzdorný (termoplastický polymer lineární struktury), triplex (2 a více polymerních filmů silikátových brýlí). V mnoha případech bude praktický roztok nahrazen rozbitým policí na plechu nebo mřížce.

Uživatelský adresář pro Atlant Hmm 4023-000

Zařízení (mikrovlnná trouba, toustovač atd.), stejně jako nádoby s kapalinami, vnitřními rostlinami, aby se zabránilo vlhkosti vniknutí elektrických elektroinstalačních prvků.

Použijte ochranné rukavice, rukavice a t.P. Aby nedošlo k poranění z vyčnívajících částí chladničky.

Kvalifikovaná mechanická služba, protože po nekvalifikovaném provedeném opravě může být výrobek zdrojem nebezpečí.

Zaměření spojené s příchodem elektrické tresky, kouře a t.P., Je nutné okamžitě vypnout chladničku z elektrické sítě odstraněním napájecího kabelu pro napájecí kabel a způsobit servisní mechaniku.

Noha pro přímé sluneční světlo, ve vzdálenosti nejméně 50 cm od topných zařízení (plynové a elektrické desky, pece a topné radiátory).

Podlaha, otočení nebo šroubování nastavitelných podpěr v souladu s obrázkem 1. Chladnička by se měla stát na podpoře a válečkách.

Začínáme pomocí svorek znovu nastavením na policejním skle v opačném pořadí.

Hrudní síť by měla vydržet alespoň 4 hodiny s otevřenými dveřmi (dveře) při pokojové teplotě.

Rum mýdlové vody s potravinou sodnou, pak čistou vodou, otřete měkkým hadříkem. Chladnička důkladně.

Abrasivní pasty a detergenty obsahující kyseliny, rozpouštědla, stejně jako myčka nádobí.

4.5 Nainstalujte zadní zastávky (v závislosti na konfiguraci):. v souladu s obr. 4 vložte horní zátku

V drážce víka pak otočte zaostření dolů tak, aby dva spodní in-zepa byly plně upevněny v víku chladničky;

Divize (pokud jsou k dispozici) lze odstranit na pravém otvoru. Chcete-li vyloučit členění plastových dílů, odstranění dveří by mělo provádět pouze mechanickou službu-

| Denial of responsibility | Contacts |RSS