Jak vytvořit cukrovou pastu pro epilaci

Jak se podívat se doma. Recept, video

Bez ohledu na vybranou zónu je Shigaring cenově dostupným způsobem epilace doma. Nalezení vhodné techniky, lze to udělat sám, když obdržel efektivní výsledek.

Udělejte si showiging doma velmi jednoduchý. Před provedením postupu je žádoucí zvládnout vlastnosti výroby těstovin a zjistit, jaký druh typu epilace karamel existují.

Manuální technika

Manuální technologie poskytuje povlak cukerné látky kůže pomocí rukou.

To by mělo zohlednit některé jemnosti postupu:

 • Zde používejte rukavice nebo práci bez nich. Zkušení mistři doporučují nosit gumové rukavice, takže sladká plastelinu není roztavena z interakce s horkými palmami.
 • Manuální technika by měla být prováděna v chladném místě, a také předpokládat, že neexistují žádné parní zdroje v blízkosti, protože karamelová pasta absorbuje vlhkost, která negativně ovlivňuje jeho kvalitní vlastnosti.
 • Je-li manipulace bez rukavic, je žádoucí zvolit kompozici, která má průměrnou nebo maximální tuhost.
 • Optimální velikost vlasů. 3-5 mm.
 • Kosmetická směs by měla mít takovou hustotu tak, aby ji snadno hotžela a může být snadno vložena do homogenní vrstvy na povrchu kůže.
 • Při prvním manipulaci je lepší vystupovat na nejbližším bezbolestných místech, poté, co se přesune do citlivých oblastí.

Zakázaná metodika pro provádění ručního epilace:

 • Odděleně od pracovní látky malý kousek, velikost ořechu, a rozbít ji v dlaních krátkým časem, před vznikem náročnosti a plasticity.
 • Pokryté cukrem s homogenní vrstvou proti růstu chlupů. Jeden míč by měl stačit pro oblast těla od 5 do 10 cm.
 • Po 3-5 sekundách. Po použití kompozice je nutné jej narušit rychlý pohyb ve směru růstu vlasů, pre-utažení a upevnění kůže.
 • Pokud se na zpracovaném sekci nejsou odstraněny všechny chlupy, pak se manipulace znovu provádí.
 • Zachází tak celý kus těla.
 • Po technice by měly být pozůstatky kosmetické směsi promyty vodou.
 • Doporučují se segmenty perepiled segmenty antiseptickým činidlem, pak být práškovým nebo hydratačním kosmetickým činidlem.

Obvazová technika

Obvazová technika je aplikovat karamelový plastifikovaný speciálními špachtly, následované jeho odstraněním pomocí polymerních látek obvazu.

Vlastnosti této metody SHUGARING:

 • Jako čepel lze použít plastový nůž a odstranit kompozici hustých papírových pásů;
 • Těstoviny jsou žádoucí používat střední nebo měkkou konzistenci, která jde dobře na kůži s jednotnou vrstvou;
 • Hlavní výhodou manipulace je, že trvá dlouho a lze provést na jakékoli části těla;
 • Jeden obvazový pás je snadno eliminován vlasy s velkým segmentem těla;
 • Epilace je ukázána pro citlivou pokožku a je velmi jednoduchá ve zvládnutí;
 • Technika se používá pro chlupy asi 4 mm, hojně pocení pozemků a zbavit se pistole obličeje;
 • Postup je znázorněn pro těžko-k-dosah zóny (hloubkové bikiny) a v přítomnosti malých defektů na epidermis.
See also  Ať už vlasy rostou po laserovém epilaci

Zakázaná manipulace:

 • Povrch kůže pro zpracování nejprve s dezinfekčním prostředkem a pak mastkem.
 • Caramel Plastelíny Zahřívejte až 37-40 0 s mikrovlnnou troubou nebo vodní lázní.
 • Uložte tenkou vrstvu kosmetické hmoty s špachtlí proti růstu vegetace.
 • Lepidlo bandáže na těle, zatímco ponechte volný tip na pickup.
 • Roztáhněte povrch kůže a upevněte ji, po kterém je ostře odstraněn.
 • Na konci zbytku cukrové těstoviny odstraňte teplou čistou vodu a zpracované části těla mazání antiseptického nástroje a zvlhčující kosmetiku.

Nenechte si ujít nejoblíbenějším číslem článku: kyselina hyaluronová v tabletách. Výhody, jak přijmout, recenze lékařů a efektivity.

Technika sporu

Spínací zařízení zahrnuje použití ploché špachtle několika druhů v procesu SHURARING:

Různé špachtle Zvláštnosti Výhody
Kov Z lékařské oceli, snadno dezinfikované Opakovaně použitelné, nezpůsobuje alergie.
Plastický Vyrobený z ne odolného materiálu Vhodné pro opakovaně použitelné
Dřevěný Jednorázové zařízení, při práci s pevným karamelem se rychle rozbije Ekologie, pohodlí při použití

Výběr těstovin s takovou technikou závisí na těle.

Krok za krokem expozice instrukcí pro metodu sklonu:

Tabulka. Výhody a nevýhody domácí pasty

 • Trvá čas připravit a studovat recepty;
 • Je těžké vytvořit složení požadované hustoty.

V procesu SHUGARING, zkušený kosmetolog obvykle používá několik typů cukerné pasty: měkké, střední a tuhé. Požadovaný typ je vybrán v závislosti na použitých technikách, vlastnostech chlupů, zpracovaných oblastí a dokonce vnitřní teploty. Hustota domácí pasty podmíněně určovat, jak se střední, blíže k tuhému. Tato volba je považována za univerzální, v některých případech je jeho použití obtížné. A i když nejmocnější složení doma může být připraveno, pro to budete potřebovat nějakou dovednost.

Jak se připravit na postup

Kůže musí být připravena pro přehlídka. To platí i pro nohy a ruce a podpaží a bikini zóny. Hodnotit délku chlupů. V ideálním případě by měly být od 4 do 8 mm. Tento požadavek je však dostatečně podmíněně. Můžete bezpečně provádět odstranění vlasů a o délce 2 mm.

V předvečer SHURARING, použijte tělo křoviny (je lepší vybrat ten, který bez ropy). Škrábání odstraní poškozenou vrstvu kůže a rozšiřuje zarostlé vlasy, pokud existuje.

vytvořit, cukrovou, pastu, epilaci

Bezprostředně před epilací, vezměte si teplou sprchu k rozdělení kůže. Takže pasta bude snazší proniknout do vlasů.

Deklarující kůži s roztokem obsahujícím alkoholem a nutně polykat, takže hmota cukru dobře s vlasy dobře.

Chcete-li odstranit přebytečnou vlhkost, můžete použít mastek, i když některé dámy věří, že prášek interferuje s přilnavostí těstovin s kůží. Vyzkoušejte se a rozhodněte se, jak je pro vás pohodlnější.

See also  Hodil vlasy po epilaci, co dělat

Proč přidat kyselinu citrónovou

Význam Shugaring je zachytit cukrovou hmotu tahových vlasů a chytit je s kořenem. K tomu má být karamel hustý a pevný. Z cukru s vodou bude hmota, není dostatečně silná. nevrátíte ho do míče. Někdy, samozřejmě, kapalina se otočí a pasta vařená s kyselinou citrónovou. a v zásadě i při takové kompozici můžete pracovat, pouze ne v manuálu, ale v obvazu techniku. Problém je jiný: kompozice připravená z cukru s vodou nebude zachytit vlasy docela těsné. Takže budete aplikovat hmota, kterou budete platit, ale pokus o odstranění způsobí, první, silná bolest, za druhé, přestávka na vlasy. Důsledky jsou také nepříjemné: podráždění kůže, hematom, šustění vlasů.

Důvodem, proč ženy nechtějí přidat kyselinu citrónovou do karamelu, pouze jeden. strach z alergií. Ale individuální nesnášenlivost může být na přírodní citronové šťávě. proteinový alergen je obsažen v něm, a ne v kyselině, která je vyrobena z cukrového odpadu (melasy) a plísní plísní.

Jaká je pasta potřebná pro domácí použití

Než si vyberete cukernou pastu, abyste se zastřelili doma, musíte se rozhodnout o tlustých vlasech na vybrané části epilace a techniky postupu. Neměl zapomenout na pokojovou teplotu.

Před nákupem věnujte pozornost trvanlivosti, doporučené používat zóny, způsob použití.

Zkušení mistři obvykle používají pastu husté konzistence, je to ekonomické a vhodné pro jakýkoli typ vlasů. První postup se doporučuje držet první postup pomocí pasty střední hustoty. Je univerzální.

Nenechte si ujít nejoblíbenější kategorie článku: módní účes pro střední vlasy. Fotografie, pohled zepředu a zadní.

Příprava pasty pro SHURARING

V malém pánvi nebo kovovém kbelíku potřebují dva šálky cukru se čtvrtinou sklenice vody a čtvrtinou sklenice citronové šťávy. Na pomalém ohni, neustále míchání, tavenina cukru. Potom se směs z ohně, a dát vychladnout od 10 do 20 minut. Poté může být pasta aplikována na kůži. Teplotní pasta musí být bezpečná pro kůži. Z horké směsi můžete dostat hořet.

Mistr doporučuje připravit pokožku před postupem domácností. Zpracování místa depilace sníží možnost traumatizace a vzhledu vlasů.

Příprava na depilaci se provádí v několika fázích. Poté, co jste odmašťováni a vyčistili kůži, musíte na něm použít mastek. Tvoří ochrannou vrstvu.

Epilace cukrovou pastou

Co jiného může být přidáno do složení (esenciální oleje, parfémy, barviva)

Výhody domácí pasty zahrnují schopnost používat přírodní produkty, jak hlavní, tak aditiva (med, ořechy, terapeutické byliny atd.).

Zároveň mohou hotové prostředky obsahovat nežádoucí syntetické nečistoty (příchutě, konzervační látky, barviva). A toto je třeba se vyhnout všem možným způsobem s personálem výrobou cukru karamelu pro odstranění vlasů na kteroukoli část těla.

Fakta o SHUGARING

Opravdu, zarostlé vlasy od shugaring méně. jako technika odstranění vlasů je odlišná a cukr, na rozdíl od vosku, lpí pouze vlasy, zatímco vosk tyčinky a odstraňuje pokožku horní “vrstvy” kůže, pokud je možné podepsat) ) A pak cukr má majetek sprobe, takže vyčerpání mrtvých kožních buněk a varuje šustění vlasů). Ale obecná doporučení proti střelbě. nejméně 1-2 krát týdně. Screenshots těchto částí těla, které byly depilovány, dobře, můžete vyzkoušet jablečný ocet 4-6%, bez tření, jen “pass” s bavlrubkou Teponchik na kůži (s výhodou naladit v malé oblasti. Vyloučení alergií). Pokud jde o prodej. dříve prodávané soupravy Běloruské, zdá se, že dům.Použití, nyní se zdá být v tělo obchodě, ale nevím, jak jsou v případě, používám profesionální, kteří prodávají pouze řemeslníky a já nedoporučuji vaření sám. snažil jsem se, skoro udusil se, a pak půl dne umyl s pánví))))

See also  Co znamená číslo jehly pro šicí stroj

Rinasi

https: // iledeebeaut.Ru / fórum / péče / 66259 /

Nemůžu říct, co to vypadá. Pravděpodobně budu říct jen jedné věci. je tolerantní. Kromě toho bude hlavní věc projít poprvé, bude i nadále jednodušší. Mistr se vůbec snažil odvrátit pozornost rozhovorem, někdy se zlomí. Malé množství vlasů, které nemohly zachytit těstoviny, pak odstranily pinzety. V důsledku toho postup obsadil hodinu. Ale ona stála. 3 týdny jsem si užil hladkost a jemnou kůži. Den před včera jsem šel do podruhé. chlupy se již staly méně, byly to tenčí a škodlivé bylo ještě méně bolestivé. Ale málo, aby se postup sám. Je také důležité provádět drobné recepty, které pomohou vyhnout se problémům, jako je šustění a nerovnoměrné rostoucí. Takže, o 3,5 a 7 dní musíte zpracovat křoviny. Dále. každý týden. První den byste neměli používat hydratační krém.

vytvořit, cukrovou, pastu, epilaci

Reega

http: // otzovik.COM / recenze_210310.html

Nemám žádné zarostlé vlasy a bez křoviny, občas se objevuje zarudnutí. Po zájmu se vydám sprchu a nano chlorhexidin. Jsem přítelkyně meticy, nádherná kaple na hlavě a jednou černé tvrdé vlasy. Po dobu 5 let, rostou světlo a měkké. Ruce odstranit každé 1,5. 2 měsíce nohy jednou za měsíc v zimě, v létě každé dva týdny bikiny jednou za měsíc.

Happytoday92

http: // spasibovsem.Ru / reakce / SHUGARING-PO-VREMENI-SPAVITSYA-DAZHE-NOVICHOK-SAHARNAYA-Pasta-V-Domašní-.html

Kosmetologové říkají, že moderní ženy mají dvě oblíbené způsoby, jak odstranit vlasy na těle: vosk a depilace cukru. Ale na uvející požadavky více. Lidé nedoporučují špatně, pokud řeknou. způsob, jakým funguje, to znamená. Je čas naučit se a zkusit tuto techniku ​​pro sebe.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS