Jak vytvořit montáž na šicím stroji

Jak sestavit převrácení nebo šicí stroj

Oblečení romantického a lidového stylu je často zdobeno ozvěny, volánky a monarrier sukně. Při šití těchto částí musíte získat okraj.

Kde začít začátečníky

Je nutné připravit všechny materiály a nástroje pro tento proces a pokusit se šít:

 • Jednoduchý polštář nebo polštář;
 • Spánková maska;
 • Minimalistická sukně;
 • Rolák;
 • Šaty zdarma;
 • Přikrývka.

Po provedení jednoduché práce můžete začít vyrábět složitější produkty, samozřejmě všechny předchozí jsou dobré.

Jak vytvořit montáž na šicím stroji

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak získat krásné nádherné šaty. To je kvůli sukni. To nepotřebuje vzorec, měření obrázku atd.D. Potřebujete pouze velký obdélníkový kousek látky. O tom, jak nejjednodušší a optimálně naseká látka, přečtěte si pod řezem.

Tato metoda je docela jednoduchá, ale nejvíce neúspěšná. Jeho hlavní mínus je, že je docela obtížné položit stejné stehy za okem. Shromáždění se tedy ukáže jako nerovnoměrné. Pokud stále chcete látku předpokládat ručně, musíte položit malé stehy nad linií švu ve stejné vzdálenosti. Je vhodné položit dvě „řádky“, pod a nad linií švu.

Nejoblíbenější a optimální způsob. Je docela snadný a nezabírá moc času. Nejprve vám doporučuji duplikovat rybářskou linii pro zastřihovač švů se světlými kontrastními vlákny. To je nutné, aby bylo pro vás snazší šít již vybranou látku, t.na. Existuje vysoká pravděpodobnost, že obrys bude „ztracen“ v mnoha sestavách. Budeme také potřebovat tohoto bastarda, abychom přenesli rybářskou linii pro vyříznutí švu na přední stranu.

Nyní musíme upravit auto. Vložte velkou délku stehu a co nejvíce oslabujte napětí vlákna. Nyní na přední straně (. ) Položíme první řádek, mírně pod linií švu. Další řádek bude nad švem. Proč položit dva řádky? S pouze jednou řádkem bude látka „jezdit“ vlákno a samotné záhyby jsou díky dvojí fixaci krásnější.

Netahajte vlákno příliš tvrdě, jinak můžete látku roztrhat. Jemně, centimetr po centimetru, vytáhněte a distribuujte sestavu, nejprve na jedno vlákno, poté na druhém.

Pravidelně kontrolujte, zda jsou záhyby pod jehlou vozidla. Jak můžete vidět na další fotografii, může se to stát dobře.

Linka, která je umístěna pod linií švu, musí být odstraněna. Horní čára může být ponechána.

Nyní musíte zpracovat řez na překročení. Doporučuji vám, abyste to předběžně vyžehlili, pak to nebude ploché, nechodí ve vlnách pod jehlou překročení.

vytvořit, montáž, šicím, stroji

Montáž s tlapou a řezačem vlákna

Existují situace, kdy je nutné provádět záhyby, které se protáhnou. Jako například v jednom z našich článků o dlouhém letním.

Nejvhodnější možností je použít rozsah pro montáž v kombinaci s řezačem vlákna.

 • Namontujte hromadu.
 • Ochrušte horní vlákno.
 • Třpyt se řezací vlákno do cívky.
 • Vložte látku do výchozí polohy a spusťte montáž.
 • Nastavte regulátor délky stehu na maximální polohu, regulátor linky. na rovný švů.
 • Napětí vlákna nesmí být uvolněno, jako v možnosti s běžným vláknem, ale naopak tahat. Nařízení 1 poskytne maximální montáž.
 • Vytvořte šev.
See also  Vidlice topení vody Termyx na RCD se zahřívá

Na látce jsme tedy dostali protahovací sestavu.

Všechny tyto způsoby vytvoření sestavy pomocí speciální nohy jsou dostatečně jednoduché, aby je mohla použít každá jehla. Takže můžete šít zajímavé věci.

K tomu ukončíme naši mistrovskou třídu o tom, jak používat látkovou tlapku pro látku. Doufáme, že to pomůže realizovat vaše kreativní nápady.

Užitečné životnosti hackes pro provádění úhledných sestav. Jak vyzvednout látku ručně a na psací stroj

Chcete ušit vícevrstvou sukni s závěsem, šaty s ozdobnými nebo rukávy backgrounds? Pro tyto a další případy bude nutné sestavit látku. To lze provést jak ručně, tak na šicím stroji. Zvažte několik triků, jak získat vynikající výsledek bez velkých výdajů na čas a úsilí.

Vhodné pro zírání sukní, záclon, ozdůbky, řezání v přímé linii. Nejprve označujeme rybářskou linii pro zaříznutí příspěvku a po ustoupení z něj 2 cm. Položili jsme čáru. Na začátku a na konci švu neděláme příslušenství, ponecháme poměrně dlouhou špičku vlákna. Paralelně, první řádek ve vzdálenosti 5 mm od něj položil další šev.

Utáhněte látku nitěmi, která je třeba vytáhnout na jednu a druhou stranu. Takové záhyby lze snadno vyrovnat rukama.

DŮLEŽITÉ! Aby práce jde rychleji a vlákno se nerozbije, je nutné snížit jeho napětí a dát krok 4-5 mm. Vlákno je nejlepší vybrat tenké a snadno klouzání, například hedvábí.

Pokud potřebujete úhlednou sestavu, můžete udělat následující. Podél linie, která je nanesena na tkaninu křídou nebo značkou, položte tenkou šňůru nebo silnou vlákno pro pletení. Opravte ji svorkou v horní části a poté ji držte rukou.

Nainstalujte režim klikatky na psací stroj, šířka stehu je 3 mm, délka. 2 mm. Provádíme čáru a sepsíme vlákno položenou podél tkaniny.

Chcete.li vytvořit sestavy, stačí zatáhnout krajku na požadovaný svazek. Na fotografii je to kontrast pro větší viditelnost, ale v hotovém produktu si můžete vybrat přesně v tónu textilie.

DŮLEŽITÉ! Tato možnost není vhodná pro tenké a jemné tkaniny, ale dokonale se vyrovná s bavlnou, džínovou, vlnou a dalšími hustými materiály.

vytvořit, montáž, šicím, stroji

Skvělá volba pro vytváření sestav podvst. Do jehly jsme vložili silné vlákno a provedli stehy se zaměřením na vzorek (viz fotografie). Zigzag je vyroben bodovým švem „vpřed jehla“.

Utáhněte vlákno, získejte kudrnaté a velmi elegantní sestavy.

DŮLEŽITÉ! Tato možnost je dobrá pro pletené oblečení, s ní můžete transformovat běžné t.košile nebo lehkou halenku s krátkým rukávem a také snadno a snadno zapamatovat rukáv.

See also  Nastavení rychlosti čerpadla Ariston

Třetí cesta: Používání elastické pásma klobouku

V tomto případě není šňůra natažená, ale linie by měla jít tak, aby se elastický pás mohl volně pohybovat.

Díky moc! Jako vždy, velmi nezbytná rada a co je nejdůležitější, ukázalo se to velmi včas.

V sovětských dobách jsem shromáždil shromáždění pro elastickou klobouk a nit M/B načmáral, který byl v průběhu času roztrhaný, nyní jsou vlákna jiná, silná.

Tatyana, tato metoda se doporučuje pro materiály tenkého světla. Máte buď slabou gumu nebo hustý nebo silný materiál pro daný elastický pás. Může být velmi uvolněno horní nit.

Proč si myslíte, že by se mělo poprvé dokázat? Je třeba se přizpůsobit.

Nepodařilo se mi vytvořit sestavu s gumovým vláknem.Ručně jsem zabalil elastickou pásku na cívku, vložil cívku, uvolnil horní nit. Při šití se látka nechodí, přišije s přímkou.

Vážená Irino! Četl jsem všechny vaše články s velkým zájmem a sledoval jsem video materiály, všechny informace jsou velmi užitečné a přispívají k touze šít. Velice vám děkuji za sdílení mých znalostí a zkušeností s námi!

Irino, děkuji za cennou radu! A co víc se vám líbí cesta?

S velkým zájmem studuji veškerý materiál, který mi posíláte e.mailem. pošta. Všechny rady jsou nutné a já je používám s velkou pozorností v praxi.Vše je k dispozici a v praxi je použitelné. dík.

Požadovaná rada se brzy hodí. Rubber vlákno dlouho čeká na svůj odchod. Teď vím, jak to správně ušit. dík.

Anno, nerozuměl jsem tvé otázce. Článek navrhuje 3 způsoby.

Díky moc! Taková nezbytná lekce! Nemohli jste to vysvětlit, prosím, proč šít elastickou pás?

Děkuji moc za takové užitečné tipy.

Víra, můžete ukončit auto, ale v tomto případě nemůžete projít elastickým pásem skrz upínací desky. Zabalte gumové vlákno dvakrát na tyč. držák navijáků. Cíl. guma by neměla být navinutá na cívce, to může deformovat.

Ahoj, Irina))) Vyvstala otázka. Proč by mělo být gumové vlákno zabaleno do manuální cívky? Proč to nemůžete udělat stroj?

Ahoj Irino. Velice vám děkuji za podrobné a zajímavé lekce! Vše nejlepší!

Ahoj Irino. Díky za podrobné a zajímavé lekce, které jsou schopny poskytnout sebevědomí, že chybí pochybné.Všechno nejlepší pro vás a další kreativní úspěchy.

Velice vám děkuji za radu! Jen se odvážím dokončit letní letní přístavbu s elastickou kapelou, kterou miluji takový styl, jeden koupil Sundress již byl zbořen, rozhodl jsem se udělat to samé

Ahoj Irino! Děkuji moc za zajímavou lekci. Ukázalo se, jak jednoduché je všechno.Vždy čekám na své nové lekce.

Koupil jsem si elastickou kapelu pro cívku, ale neodvážil jsem se nastavit, protože jsem nevěděl, jak se to stalo. Děkuji za lekci.

See also  Horní podprocesy na šicím stroji

Ahoj Irino.Děkujeme vám za rozumné a včasné tipy a zajímavé způsoby zpracování, jako jsou běžné věci, ale vždy jsem si přečetl vaše lekce s velkým zájmem a najdu něco nového, vaše rada pomáhá snadněji a krásněji dělat běžné věci.DĚKUJI.

Zkontrolujte kvalitu gumového vlákna a volbu

Při nákupu nebo objednávání jakéhokoli takového produktu pro použití při šití je nutné pečlivě prozkoumat výhody a nevýhody každého druhu, vyberte si ten, který se dokonale spojí s materiálem řezání a šití. Při nákupu velkoobchodního vlákna se vždy doporučuje požádat o certifikáty kvality a před nákupem zkontrolovat kvalitu jakéhokoli pružného pásma.

Usnadnění sestavení mnohem jednodušší

Ale čas jde vpřed, nyní mnoho šití šití a vozů bez vozů. A shromáždění bylo mnohem snazší dělat.

Například pro šicí stroje je tak úplně nenáročná noha nohy.

Bohužel to nepřijde na soupravu pro šicí stroje. Ale může sbírat nejen sklenici, ale také okamžitě šít ozbrojení do sukně.

Je to zázračná technika! Pečlivě se podívejte na výše uvedený obrázek. Horní, rovný řez, je vložen do štěrbiny a dolní zvednutí je umístěn na horní část.

Navíc taková tlapka vyžehne stejným způsobem ke všem autům. Existují odrůdy a celé sestavy pro sestavu, ale proč, pokud se taková jednoduchá noha vyrovná s úkolem.

Pokud jste jednou koupili sadu Aururových nohou, pak je tu taková noha.

Označil jsem to žlutým kruhem. Je pravda, že jde s adaptérem. To není vhodné pro všechna auta. Závisí na typu připojení nohou na autě

Jak používat takové hodinky tlapky ve videu

Pokud však máte převrácení, může být na něm sestavení provedeno, právě teď.

Sledujte video, ukážu, jak se to dělá

Na přehrát můžete také okamžitě ušít přísné ozdob, potřebujete speciální tlapku.

Článek se mi líbil? Přihlaste se k odběru kanálu, abyste udrželi krok s nejzajímavějšími materiály

(Jak šít vlákno nit)

Tkanina je umístěna na špatné straně. Pod nohou, přísně ve středu (takže při provádění „Zig-Zaga“, aby neublížila jehla). Položíme linii „klikata“, pak ručně vytáhněte látku. Při provádění řádku můžete natáhnout vlákno řetězce, pokud můžete poskytnout nezbytný stupeň protahování a vytvořit požadovanou hustotu sestavy tkaniny.

Vizuálně se podívejte na proces toho, jak vyrobit elastické sestavy látky, pomocí šití na řezání nití, jak ušit nit na šicí stroj, jak ušit vlákno, ve videu podle odkazu. který je umístěn na mém kanálu „Vytvořte si oblečení sami“ v Yandexu.Zen. Šťastné prohlížení!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS