Jak vytvořit skříňku pro vestavěnou troubu

Jak udělat šatní skříň pod troubou udělat to sami doma?

Dobrý den, milý čtenář! Pokud přemýšlíte přes design gauče pod troubou, přečtěte si tento článek na konec a naučíte se téměř všechny možné možnosti. Budu mluvit podrobně o výhodách a minusech každé verze.

Navzdory skutečnosti, že v organizaci vnitřního plnění kabinetu neexistují žádné jednotné standardy, před vytvořením projektu se odborníci doporučují primárně brát v úvahu tři základní faktor:

Skříň pod celkovým šatní skříní a vaření Jak si vybrat nábytek pro troubu Skříň pod troubou a vaření Panel Kabinet pod troubou: výhled | Jak si vybrat.

Jak již bylo zmíněno, přímo na vlastnosti vnitřního plnění konstrukce, především vlivem místa, protože to je přesně účelem prostor určuje povahu skladovaných věcí. Například uvnitř šatníku na chodbě bude umístěn svrchní oděvy a obuv, v ložnici. ložní prádlo a domácí věci, v dětských hračkách a vzdělávacích dodávkách.

Stojí za to věnovat pozornost osobním preferencím: dostupnost hobby (kreslení, šití), specifické věci v šatníku, velký počet kosmetik, šperky, sbírky hodin, pásy, kravaty a další příslušenství vyžaduje vytvoření jednotlivých funkčních zóny a zadávání návrhových prvků.

Zdarma náměstí je další důležitý parametr, protože přímo ovlivňuje velikost bydlení a hlavní konstrukční charakteristiky struktury, což zase předurčuje možnost / nemožnost používat některé funkční prvky. Například s hloubkou skříně 700 mm, s přihlédnutím k tloušťce kluzného systému, užitečná hloubka bude o něco více než 200 mm, což z něj činí nesmyslnou instalaci podélných tyčí.

Plány

V doprovodné dokumentaci výrobci obvykle označují rozměry vestavěné trouby a vaření. Pokud takový nebyl k dispozici, vezměte ruletu a pravítko a proveďte měření samotné techniky. Data Napište na samostatný list.

Podívejte se na gauč na internetu. Tisk na tiskárně. Porovnejte rozměry na plánu s výsledky měření. Typicky, standardní rozměry se shodují. V opačném případě je velikost skříně pod vaším technikou.

Musíte pochopit, že pokud výška, šířka a hloubka stojanu gauču ve výkresu více nebo méně trouby, pak musíte přidat nebo snížit velikost částí skříně. Oprava velikostí, nakreslete výkres. Při výpočtu velikostí letadel zvažte tloušťku sousedních částí.

Schéma struktury standardního kabinetu pod troubou

Kde umístit skříň s vestavěnou troubou

Modulární kuchyně vypadá krásně a speckAbable, pokud budou všechny položky správně nainstalovány a vybaveny funkčností. Chcete-li použít troubu, které chcete použít, při výběru místa pro jeho umístění zohlednit několik bodů:

 • Uspořádání modulů a vložených zařízení by mělo nastat podle pravidel “pracovního trojúhelníku”. Šatní skříň s troubou je lepší umístit pod hladinou vaření mezi chladničkou a mytí;
 • Výška krabice je vybrána podle osobních preferencí. Přístroj pro domácnost by měl být vhodné použít všechny domácnosti;
 • Trouba nemůže být příliš blízko k lednicí nebo mytí. Vzhledem k častému a silnému vytápění může sousední technika selhat a vstřikování kapaliny povede k zkratu;
 • Skříň pro plynovou troubu by měla být umístěna z přívodní trubky ve vzdálenosti ne více než 1 metr. Použití přechodové hadice pro větší délku ovlivní bezpečnost provozu spotřebiče pro domácnost;
 • Pole je nutná ve volném zóně, takže otevření dveří nic nebrání. Rohová poloha ve zdi se nehodí.
See also  Jak umýt troubu ze starého tuku

Design skříně pod troubou

Můžete zvážit dvě hlavní odrůdy modulů pod troubou.

Každý takový model může použít další variaci. Celkový prvek s povrchem značky je nejoblíbenější. Další populární možností je trouba v pokutu. Krabice pod povrchem vaření může být provedeno v několika verzích:

Trouba, která se nachází na úrovni očí ve zvláštním trestu, může mít pracovní plochu přes samotnou skříňku v trestu bez.

Dvířka na spíž a box na troubu

Skříňka pro vestavěnou troubu a varnou desku

Kuchyně má vlastní mikroklima. Vaření, zpracování a skladování produktů. Trvalá vlhkost, teplotní kapky a další faktory nucené vykonávat individuální přístup k výběru nábytku. Skříň pro vestavěnou troubu je vybrána se specifickými vlastnostmi a možností designu.

Tradiční plyn a elektrické pece postupně ztrácejí své pozice, což přináší v popularitě vestavěné techniky.

Jak vypočítat nábytek pod troubou

Při výpočtu musíte nejprve zvážit rozměry trouby. To je ve skutečnosti výchozí bod. Výběr nábytku musí předcházet výběrem zařízení. Normy se mohou lišit:

S samostatným uspořádáním návrhů neexistuje žádné tepelné nepohodlí.

Hlavní věc vybavit noční stůl. A měření utratí na povrchu trouby. Ideálně by měl noční stolek volně pojmout troubu. Je žádoucí, aby se na stranách a na nočních stolech byla mezera 03 cm mezera.

Položky je možné šířit v různých zónách, používat každou jednotlivou komponentu autonomně.

Poznámka! Trouba by neměla volně viset do skříně.

Jak vyzvednout nábytek pro troubu

S pořadí změn rozhodnuto, je čas pochopit, co věnovat pozornost při výběru nábytku. Několik užitečných tipů:

 • Barva nábytku může být vybrána v troubě nebo naopak, aby ho zdůraznil v celkovém obrazu interiéru;
 • Clearance mezi troubou a postelí může být eliminována speciálním lemováním;
 • Typ povrchu (je žádoucí zvolit odolný vůči znečištění a vlhkosti, vystavení vysokým teplotám).

Důležité! V některých případech existuje nábytek a trouba je vybrána po. Ale to není správná volba.

Odrůdy skříní pro vloženou troubu

Hlavní typy skříní jsou dva: stojany a tužky. Existují také rozdíly v typu konstrukcí, jakož i v materiálu pro výrobu. Forma výrobků se může lišit. Například, ne vždy relevantní pro použití v praxi standardního obdélníkového tvaru. Někdy je vhodnější použít trojúhelníkový nebo dokonce lichoběžníkový model.

Zařízení může být umístěno tak, že předtím, než není nutné ohnout a squat.

Stavebnictví

Standardní standardu podlahy nebo skříňky. základní typy designu. Pokud jde o nočním stolku, je zde univerzálnost oceňována. Krabice navíc může být vybaveno zatahovací policí: dole nebo vyšší, nezáleží na. Vhodné pro malé kuchyně.

Ovládací panel musí být na úrovni nebo mírně pod okem. Pokud je jednotka vyšší, pak se jeho použití stane nebezpečným.

 • Snižování obsazené oblasti;
 • Zjednodušený přístup k techniky;
 • různé vnitřní uspořádání;
 • Dostupnost dodatečných zatahovacích polic.

Ale existují nevýhody. Zejména se musíte ohnout při vaření kvůli nízké poloze skříně. Proces čištění je poněkud složitější.

Tento design vám umožňuje vytvořit společnou zónu pro vaření, jako v případě použití oddělené desky.

Penál. Tento design je považován za optimální. V tomto případě může být umístění trouby dva typy: na polici nebo ve výklenku. Nadmořská výška místa může být vybrána samostatně, je to hlavní výhoda nad podlahovou postelí. Zvláštní pozornost je věnována síle police, která bude držet troubu.

See also  Jak rychle vyčistit mikrovlnnou troubu doma

Ve skříni může být trouba umístěna na jednom z polic nebo ve speciálně vybaveném výklenku.

Podle materiálu

Mnoho materiálů závisí na kvalitě materiálu. V současné době existují tři hlavní druhy, které se používají v praxi.

Kvalita materiálu, ze kterého je skříň vyroben, má velký význam.

 • Dřevo. Implikovaný přírodní materiál, který je drahý. V praxi se často neplatí, protože vyžaduje zvláštní přístup k čištění. Kromě toho může mokré a teplé médium změnit vlastnosti materiálu. Fixace by měla být zvláště silná pro udržení masivního provedení. Hlavní výhodou dřevěných výrobků je jejich absolutní bezpečnost životního prostředí.
 • Dřevěné žetony. Lisované piliny a pryskyřice umožňují dosáhnout vysoké specifikace produktu. Náklady na čipové výrobky jsou nižší než u analogů přírodního stromu. Hmotnost je také méně. Povrchová úprava nebude mít příliš obtížnost jako jeho restaurování.
 • Warfather deska. Má nějakou podobnost s předešlém materiálu. Vazebný materiál v tomto případě může být parafin a lignin. Materiály jsou důkladně rozdrceny ke zvýšení pevnosti. Mezi výhody patří zvýšené ukazatele pevnosti, odolnost proti vlhkosti a teplotní dopady.

Volba materiálů je poměrně složitá. Kromě toho může být povlak pro materiály naprosto odlišné.

Při zahřátí by kabinet neměl zvýraznit prostředí otravy látek.

Jak nainstalovat šatní skříň pro troubu a varnou desku

Celý proces lze provést nezávisle. Chcete-li to provést, budete potřebovat minimální sadu nástrojů a schopnost dodržovat pokyny. Celý proces může být rozdělen do přípravného stupně a procesu přímého instalace. O každém z nich si přečtěte více.

Instalace mosazné skříně se vyznačuje jednoduchostí z hlediska akční struktury, ale budete muset pečlivě přečíst pokyny a screfulálně provést připojení.

vytvořit, skříňku, vestavěnou, troubu

Co potřebujete k přípravě

Přípravná fáze začíná definicí místa a instalace metody. Všechny následné akce závisí na tom. Je nutné poskytnout některé důležité nuance pro elektrické větrné skalidy:

Instalace se provádí mezi prací povrchová sekce kuchyně, pod jeho pracovní plochou nebo ve výklenku vypočtené pro toto v headsetu nebo samostatném modulu.

V závislosti na volbě metody instalace budete potřebovat: ruleta, úroveň, šroubovák s vyměnitelnými tryskami, hacksaw, mělký / marker. Pokud je police pod troubou plánována, aby to udělala sami, pak musí materiál také potřebovat (fragment překližky, fibreboard atd.).

Nezávislá instalace je možná v přítomnosti znalostí a zkušeností s elektrickými obvody.

Jak nezávisle vytvořit noční stůl

V pokynech pro trouby existují data o velikosti instalace výklenku. tyto parametry a musíte použít. Kabinet pro sporák by měl mít šířku 1-2 cm více. Hloubka je vybrána v rozmezí 50-60 cm, výška. 85 cm.

Přípravná fáze

Udělejte skicu označující velikost. Nezapomeňte přidat tloušťku materiálu, pracovní objem zůstane nezměněn. Sklolaminátové listy, dřevěné vláknité desky řezané sochory na stranu. Dno se provádí podle rozměrů duchovního, plus centimetrů pro větrací mezeru.

Zadní stěna může být nepřítomná, její přítomnost je nutná v místech pro zásuvky (15-20 cm níže). Podrobnosti o krabici se počítají na místě.

Nohy zabírají 10 cm. Pokud děláte zadní stěnu, pak se jeho velikost musí překrývat celou fasádu, protože je připojena k bočním stáži na bočních stěnách.

Elektřina je lepší svěřit specialistu

vytvořit, skříňku, vestavěnou, troubu

Při koupi fiberboard nebo jiného materiálu se doporučuje objednat řezné díly na místě. Kvalita obvodu a přesnost jsou zaručeny. K dispozici bude také uzávěr / laminace konečných dílů.

Sestava kabinetu

Krabice je sestavena na samořezných šroubech, bráníšech a potvrzují. Nohy jsou upevněny na dně. Držené panely jsou namontovány pro kamna, pro zásuvky jsou provedeny vodítka (teleskopické, závěsy). Zadní stěna přibitý na konci práce.

See also  Mikrovlnná deska pro mikrovlnnou troubu, než je vyměnit

Nezapomeňte na mezery. 3 cm na každé straně

Tam, kde by měla být zásuvka pod troubou a vaření

S příslušným přístupem v designu konstrukčního designu kuchyně je umístění volně stojící desky nebo duet “skříně trouby” neoddělitelně spojeno s výfukovým potrubím do větrání. Proto na počáteční fázi opravy můžete jasně definovat místo umístění trouby. A proto poskytovat odvody pod jeho spojením.

Neexistuje však všechny jednoznačné. Není možné umístit růžici. S vidličkou v něm je vytvořena, “mrtvá” zóna, která neumožná troubu do požadované hloubky.

Možnosti možností pod úrovní trouby také nejsou příliš úspěšné. Je mnohem pohodlnější k prvnímu zakázat techniku, a teprve pak odstranit z kuchyňské skříně. A ne naopak. když jste vznikli o potřebě zakázat z sítě, začnete předložit poněkud těžkou jednotku.

Nejpopulnějším řešením je vydržet výstup pod úroveň stolu v nedalekém kabinetu. Ideální, pokud budou v sousedním tabulce zatahovací zásuvky. Pak v Tumba sami nemůžete nainstalovat zadní stěnu vůbec. Stačí odstranit požadované pole. a přístup k výstupu je otevřen.

Také dobré řešení pro upevnění faktury k boční stěně skříně s kyvným křídlem. Nebude to zasahovat do vnitřní náplně gauče, ale je to docela vhodné použít ji.

Hlavní věc je, že tato karta není stůl pod dřezem. Taková blízká blízkost k vodě, vypouštění odpadních vod je nežádoucí.

Fáze práce

Chápeme, jak správně organizovat pracovní postup, pro jednoduchost rozdělujeme všechny aktivity pro 3 fáze:

Přípravné práce

 • Sochory vyrobené ze dřevotřískového nábytku, jsou vyrobeny v souladu s ostatními prvky kuchyňské headsetu. Standardní šířka skříně je 600 mm, hloubka je od 400 do 600 mm, nejčastěji je možností 600 mm, většina z větrných skříní je vhodná pro ni;
 • Podporování nábytku. Nejlevnější plastové prvky jsou vhodné, snadno se používají a jsou snadno připojeny;

Plastové podpěry jsou vhodné pro skříňku

 • Spojovací materiál pro design. Vytáhneme skříňku, kterou budeme evrointy, které jsou stále nazvané potvrzuje. Vodítky pro zásuvku jsou přišroubovány šrouby 3,5×16 mm;
 • Průvodce zásuvky. Je lepší koupit míč možnost, je mnohem spolehlivější a odolnější než standardní válečkové prvky.

Kuličkové vodítka jsou trvanlivé a spolehlivé

Navíc zakoupí speciální vrták pro potvrzení, to dělá otvor a zároveň si vybere upevňovací prvek pod hlavou upevňovače.

 • Elektrolovik. Jsme nezbytní pro vrtání otvoru v pracovní desce pod vařením;
 • Měřicí zařízení, můžete udělat ruletu a tužku.

Sestavte gauč pod troubou

Zjistíme, jak montovat gauč pod troubou. Bez ohledu na velikost struktury je vždy stejně:

 • Upevnění vodícího upevňovacího zastřihovače je nakreslen, výška jeho umístění závisí na výšce zásuvky;
 • Otvory podél uspořádání oddílu, na kterém budou pece. Nachází se nad zásuvkou.

Pokud je tloušťka dřevotřískové desky 20 mm nebo více, pak je odsazení na polovinu tloušťky desky.

Příprava pracovišť pod varnou deskou

Deska může být samostatná i pevná pro celou pracovní plochu. Skříň je uveden, deska je upevněna na něm a tyto práce se konají:

Po řezání nezapomeňte zkontrolovat, zda se panel stane v otvoru a zda není nutné provést další ořezávání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS