Jak zapnout ventilátor na Split System

Co dělá vločka, pokles, slunce atd. Ikony na klimatizaci

Klimatizační servis zahrnuje pravidelné čištění vnitřních a vnějších bloků, dezinfekce a doplňování paliva / tankování s chladivem v případě potřeby. Doporučují to odborníci nejméně jednou ročně.

Kromě toho se preventivní kontrola provádí, aby bylo možné zaznamenat poruchy včas, vyměnit díly, mazat mechanismus, zkontrolujte zařízení pro úniky a jiné. To si můžete přečíst podrobněji v článku “Údržba klimatizace s vlastními rukama”.

Pokud zařízení není v zimě plánováno, musí být “konzervy”, připravte se na chlad:

 • Zapněte klimatizaci do režimu “větrání” a nechte pracovat alespoň 2 hodiny. Od chladiče tak zanechá vlhkost.
 • Vyčistěte všechny filtry.
 • Externí přístrojová jednotka pevně uzavřená vodotěsným materiálem.

Klimatizátory okenních klimatizací bude mít dost na uzavření části umístěné na ulici, filmu nebo jiném materiálu určeném pro útočiště věcí z vnějších vlivů. Někdy však i po manipulaci vyrobeném zařízením, studený vzduch jde do místnosti, pak je blok odstraněn pro zimu.

Plánuje provozovat systém rozdělení v zimě? V tomto případě získáte další “zimní sadu”. Skládá se ze tří důležitých prvků: regulátor otáček ventilátoru, odvodňovací trubice a ohřívače kompresorů. Nejsou dovoleny vylézt na bloky a systém, stejně jako regulovat tlak v něm. Za těchto podmínek stojí za varování. za těchto podmínek, bude zařízení fungovat pouze v režimu chlazení! Je relevantní v obchodech a stravovacích zařízeních.

zapnout, ventilátor, split, system

Jak zapnout ventilátor na Split System

Jak zapnout klimatizaci v režimu vytápění?

Dálkové ovládání. Účel tlačítka

Zobrazit dálkové ovládání

Pokud jsou baterie vybité, zobrazí se tato ikona na displeji dálkového ovládání, pokud se zobrazí

Ikona, Vyměňte baterie. Pro dálkové ovládání potřebujete dva 1,5V AAA baterie.

Skladování dálkového ovládání

Pokud dlouhodobě nepoužíváte dálkové ovládání, odstraňte baterie z dálkového ovladače

Hlavní typ práce je určen režimem provozu, který lze zvolit stisknutím tlačítka MODE.

Pokaždé, když stisknete tlačítko MODE, režim se změní v tomto pořadí automaticky (Auto), chladný (chlazení), suchý (sušení), ventilátor (ventilátor) a teplo (topení).

Auto (Auto) V automatickém režimu bude klimatizace automaticky nastavit teplotu 24 ° C. Rychlost ventilátoru se automaticky instaluje v závislosti na pokojové teplotě.

Cool (chlazení). V chladicích režimech (chlazení) klimatizace ochladí váš pokoj. Nesmíte zapomenout nastavit teplotu a rychlost otáčení ventilátoru.

Suché (suché sušení) Klimatizace v suchém režimu (sušení) působí jako vysoušování odstraněním vlhkosti z místnosti. Suchý režim (sušení) činí vzduch čerstvý v mokrém prostředí.

Ventilátor (ventilátor) lze vybrat pro větrání místnosti. Režim ventilátoru (ventilátor) bude užitečný pro občerstvení stagnujícího vnitřního vzduchu.

Heat (topení) Klimatizace může zahřát svůj pokoj.

Po zařazení do zahřívání se klimatizace začne podávat teplý vzduch v 5 ~ 7 minut. Zpoždění je nutné k zabránění přívodu studeného vzduchu během zahřívání klimatizace.

Vzhledem k tomu, že klimatizace zahřívá místnost získáním tepelné energie z vnějšího (venkovního) vzduchu, jeho topný výkon se může snížit, pokud je venkovní teplota pod 0 ° C.

Nastavení směru proudění vzduchu

Jak nastavit vertikální proud vzduchu?

Stiskněte tlačítko Air Swing na dálkovém ovladači (pozice úvěru).

Indikátor konstantní změny ve směru průtoku vzduchu se zapne a vodítka se spustí neustále otáčejí nahoru a dolů, poskytuje cirkulaci vzduchu.

Opětovným stisknutím tlačítka Air Swing na dálkovém ovladači, abyste upevnili směr proudění vzduchu v proudovém směru.

Nastavení horizontálního průtoku vzduchu

Posuňte páku pin doleva nebo doprava

Вентиляция в хрущевке. Как сделать? Переделка хрущевки от А до Я. #31

See also  Split systém kondenzát kape do místnosti

Upevněte směr proudění vzduchu v trvalém potřebném

Turbo funkce se používá k rychlému a efektivnímu vychladnutí místnosti.

Stiskněte tlačítko TURBO na dálkovém ovladači v chladném režimu (chlazení).

Indikátor funkce Turbo (Turbo) se zobrazí na displeji dálkového ovládání. Klimatizace bude pracovat v turbo funkce (turbo) po dobu 30 minut. Chcete-li funkci vypnout, klepněte znovu na tlačítko TURBO (TURBO).

Funkce Turbo (Turbo) je platná pouze v chladném režimu (chlazení).

Stisknutím tlačítka MODE Pokud je funkce Turbo (Turbo) platná, zrušíte tuto funkci.

Nastavte rychlost teploty / ventilátoru pod akcí této funkce je nemožné.

Chcete-li poskytnout pohodlný spánek, klimatizace poskytuje pohodlný spánek funkce (dobrý spánek). Tento režim zase sestává ze tří režimů: usínání spí, spánek (silný

Používá se v režimu chlazení / topení

Stiskněte / dobrý spánek / na dálkovém ovladači.

Stiskněte tlačítko Čas nahoru nebo čas dolů (čas zpět) nastavit čas.

Funkce aktivujte stisknutím tlačítka SET.

Další režimy

Hlavní režimy obsažené v tabulce mají všechny klimatizační jednotky. Poskytují minimální pohodlí.

Nyní budeme říct o možnostech, které činí každou klimatizaci jedinečnou vlastním způsobem, a jak používat klimatizaci v dalších režimech.

Vyberte si svůj favorit a konzultant úložiště klimatu technologie bude vyzvat vhodný model rozdělení.

“Ionizace”. Zahrnutí režimu znamená nasycení místnosti negativně nabitými ionty (anionty). Klimatizace je v průměru produkuje do 20 000 je na čtvereční centimetr. Taková řada aniontů se nachází pouze v místech šetrných k životnímu prostředí. Anionty mají antibakteriální účinek. Funkce ionizace lze považovat za další jemný filtr.

 • “Samočistící”. Při použití této funkce v klimatizaci, forma nikdy nezačala. Proces trvá asi půl hodiny: žaluzie jsou uzavřeny a vnitřní blok je propláchnut, celá vlhkost se odstraní, výměníku tepla se zahřívá, vysuší, klimatizace přejde do režimu ventilátoru (“větrání”) a vzduchem vstupujícím do režimu ventilátoru. klimatizace.
 • “Oxygenový generátor”. Obohacení kyslíku s kyslíkem na bázi nerovného průchodu plynů přes polymerní membránu.
 • “Další režim filtrování”. V mnoha modelech existují další filtrační systémy. Například plazmový filtr přiváděný na ruský trh, Samsung je filtr biočide. Téměř každá značka má modely s vícestupňovým filtrováním. Velmi užitečná možnost.
 • “Rybářský čerstvý vzduch”. Funkce v systémech se stěnovými bloky spíše reklama. Velmi malá část trubice, přes kterou by měl vzduch spadnout do místnosti. Pokud je tato funkce, používá se v klimatizačních zařízení s vícestupňovým čistícím filtry.
 • “Noční režim” (“režim spánku”). Přechod klimatizace do optimálního režimu spánku. Ventilátor se změní na nízký hluk. To znamená, že jeho rychlost otáčení je snížena. Kromě toho, když klimatizace pracuje v režimu chlazení, teplota po dobu několika hodin stoupá o 1-3 stupňů. A při práci v režimu vytápění. kapky během několika hodin.
 • “Časovač”. Umožňuje zapnout klimatizaci do určité hodiny (například v době práce) a vypněte jej do určité doby.
 • “Nucené chlazení nebo topení”. V některých modelech může být režim nazýván turbo, v jiných. Jet Cool. Esence je jedna. půl hodiny (po stisknutí příslušného tlačítka), klimatizace pracuje při minimální teplotě při maximální možné rychlosti ventilátoru. Slouží k rychle vychladnutí místnosti.
 • Cítím. V tomto režimu se teplota měří ne senzor vnitřního bloku, ale dálkovým ovládáním. Maximální pohodlné podmínky jsou vytvořeny v místě, kde je dálkové ovládání.E. poblíž člověka.
 • “Smart Eye”. Vidím. senzor volumetrického skenování teploty. Sleduje teplotu a vlhkost po celém objemu místnosti. Klimatizace, Příjem informací, upravuje teplotu zóny. Vidím, že neumožňuje ostré teplotní kapky, synchronizační ventilátor a žaluzie.

Jak zapnout klimatizaci pomocí telefonu

Chcete-li ovládat klimatizaci ze smartphonu, by mělo mít vestavěný modul Wi-Fi nebo byl připojen k regulátoru. Musíte také stáhnout příslušnou aplikaci pod modelem klimatizace nebo regulátoru.

Chcete-li zapnout Split System do tepla ze smartphonu, postupujte takto:

 • Zapněte Wi-Fi na telefonu;
 • Najděte regulátor nebo klimatizaci v síti;
 • Spustit aplikaci;
 • Počkejte, až se připojuje k rozdělovacímu systému nebo regulátoru;
 • Nainstalujte režim “Teplo” nebo “topení”.
See also  IMAC hluk ventilátor po nahrazení HDD

Poté budete muset pouze dát požadovanou teplotu, sílu foukání a nastavení žaluzií. Se ztrátou komunikace s regulátorem nebo klimatizací bude pokračovat v práci v daném režimu. Chcete-li změnit nastavení, budete muset změnit připojení.

Hlavní příčiny poruch

Je nutné neustále sledovat provoz klimatizace. V případě poruch a poruch, měli byste zařízení vypnout ze sítě a opravy nebo podpory kontaktů.

 • Nedostatek čištění, proplachovací zařízení
 • Žádný chladicí tankování
 • Trvalá práce na úplném výkonu
 • Neplatně vystavené parkovací mikroklima
 • Závada externí jednotky v důsledku rozpadu relé klimatizace na kompresoru.

Můžete se vyhnout poruchám s pečlivým provozem, konstantním a včasným odjezdem pro zařízení, včasné nahrazení freonu.

Tipy teploty

Úspora v létě od tepla, zapnete Split systém pro chlazení.

Zároveň nezapomeňte na základní pravidla, aby nedošlo k tomu zdrojem nachlazení:

 • Rozdíl v teplotách místnosti a ulice by neměl překročit 3-5 stupňů;
 • Doporučuje se instalovat nízkou teplotu 16-17 stupňů;
 • Pokles teploty by mělo být provedeno postupně;
 • Vyhněte se dlouhému pobytu v trojmetrových rizikových zónách.

Chlazení místnosti se doporučuje vyrábět krok za krokem, což neumožňuje kontrastní kapky a snížení teploty o 2-3 stupňů jednou za půl hodiny. Maximální rozdíl s vnějšími indikátory s těžkým teplem je povolen 7-10 stupňů. Pokud je to možné, nastavte hodnoty v pohodlném rozsahu 20-24 stupňů.

V noci je teplota zvýšit 1-2 stupňů, aktivace “režimu spánku” nebo to udělat ručně. Režim je navržen na základě studie výkyvů lidských biorytmů během spánku, je charakterizován poklesem otáček ventilátoru a v důsledku toho úspory elektřiny

Bude vhodné použít různé míry hřídele nebo “čerpání” pro rovnoměrné rozložení chlazeného vzduchu (v jakémkoliv moderním modelu, nejméně tři možnosti). Stojí za to zvážit, že když zapnete ventilátor a režimy turbo, je teplota na klimatizaci automaticky instalována a není regulována.

Pocit (cítit, i-pocit)

Z angličtiny je název funkce klimatizace přeloženo do ruštiny jako:

V různých modelech tento režim funguje svým způsobem. Pokud je klimatizace vybavena univerzálním ovládacím panelem, v tomto režimu techniky nezávisle určuje provozní režim. Toto je analog funkce Auto. V závislosti na teplotě a vlhkosti je zahrnut jedno z následujících možností:

V modelech, kde není univerzální, a původní dálkové ovládání, to může být příliš teplá a příliš chladná tlačítka. Jsou přeneseny jako “příliš teplé” a “příliš cool”. Když stisknete, klimatizace mění provozní teplotu ve velké nebo menší straně.

V moderních prémiových modelech (například Mitsubishi Electric) se mikroprocesor podílí na definici režimu. Klimatizace si pamatuje poslední nastavení a zavádí předvolby uživatelů. Například, pokud častěji nastavit teplotu 18 a 22 stupňů, poté, když zapnete funkci I-Cítit, zapne se na 20.

Také stisknutí příliš teplého a příliš chladného klíče mění teplotu pro různé významy. Pokud je často používáte, změna režimu může být 2 nebo 3 stupňů, pokud je zřídka. 0,5 nebo 1 stupeň. Tato data jsou uložena v paměti klimatizace.

V některých modelech funguje funkce pocit odlišně. Mají teplotní senzor v dálkovém ovladači v dálkovém ovladači. Z jeho svědectví závisí na práci klimatizace.

V obvyklé klimatizaci se teplota vzduchu stanoví senzorem umístěný ve vnitřním bloku. Pokud vykazujete chlazení na 20, když vzduch v blízkosti senzoru vychladne až 20 stupňů, kompresor se zastaví nebo sníží rychlost práce.

Ve stejné době, vzduch ve spodní části místnosti bude chladnější (studený vzduch je těžší a snížen dolů). Ve vysoké vzdálenosti od klimatizačního vzduchu bude teplejší. Bude také rychlejší z prostředí, nábytku, techniků a lidí.

Při práci v I-cíli, pocitu nebo pocitu režimu, klimatizace měří teplotu vzduchu přes senzor v dálkovém ovladači. Podporuje to v určité zóně. Je vhodné, pokud jsou lidé ve vzdálenosti od vnitřní jednotky. Teplotní režim je nastaven přesnější.

See also  Womas praní West Aquafilter Review

Tipy, jak kompetentně používat klimatizaci

“Kdo má dálkové ovládání z klimatizace, hlavní kanceláře”. Tento gumový tah je dlouhý stal folklórem. Ale zda každý ví, jak je používat k správně tak, že technika slouží v dobrém všem uvnitř?

Tak často se stane: nákupem komplexního vybavení, spíše začínáme tisknout na všechny druhy tlačítek, nastavit to na betlém a myšlenku, že se musíte seznámit s instrukcí, obvykle návštěvy, když se technika selže. Naším přehledem je právě pro ty, kteří nejsou zvyklí na řízení pokyny pro čtení. Po přečtení, každý může snadno ovládat dálkové ovládání a nastavit potřebné parametry.

Výrobcové klimatických technik, předvídání očekávání svých kupujících, někdy vytvářejí klimatizační jednotky a rozdělené systémy, ale zároveň, všechny super apartmány zůstávají velmi stručné a snadno použitelné, se standardní sadou tlačítek potřebných pro požadované nastavení.

Nejdůležitější tlačítko dálkového ovládání. Režim. zvolte režim.

Když stisknete toto tlačítko, klimatizace je upravena na různé režimy napájení vzduchu: Jeden stisknutí je automatický režim;

Dva stránky. chlazení chladicího chlazení. Rychle nebo pomalu. vše závisí na zadaných parametrech (o něm. dál);

Dalším stisknutím tlačítka režimu se překládá do suchého režimu. odvodnění. Klimatizace jde do pomalé, průměrné rychlosti;

Dalším stisknutím tlačítka Mode a režim ventilátoru, ve kterém klimatizace začne pracovat tiše, v mírně pomalém tempu než v předchozím režimu.

Turbo Mode zvyšuje provoz klimatizace nad uvedenými režimy v tlačítku režimu. Kromě automatického režimu.

TEMP- Stiskněte nahoru nebo dolů, je nastavena teplota vytápění nebo chlazení.

Fan- Vybere rychlost otáčení ventilátoru (3-4 různé úrovně rychlosti), krmení čerstvosti a chladnosti. Nefunguje s automatickým režimem.

Houpačka. Směr horizontálního tlumiče. Jeden stisknutí tlačítka Swing.Klapka se houpá nahoru a dolů, když se opakují lisy, zamkne svou polohu. V některých modelech Split Systems můžete nastavit směr svislých klapek, pokud tato funkce není, pak budou muset být nastavena ručně odesláním proudění vzduchu správným směrem.

Quolet- Tato funkce umožňuje rozptýlit tok studeného vzduchu mnohem silnější, s výjimkou přímého průtoku v cestě v interiéru lidí.

Automatické čisté. Užitečné tlačítko pro dezinfekci a odvodnění klimatizačních částí. Je nutné čas od času dát klimatizaci v tomto režimu alespoň několik hodin. Pak se nemůžete bát vzhledu hub a jiných problémů v technice.

OK a zrušení potvrzení tlačítek a zrušení nastavení.

Smart Saver. umožňuje držet teplotu na určité značce. Klimatizace dosahuje dané teploty a přestane fungovat. Když se teplota v místnosti začne měnit, klimatizace se znovu zapne.

Dobrý spánek. V tomto režimu bude studený vzduch čelit stropu a nebude zasahovat do spánku.

Spát. režim spaní. Do dvou hodin každou hodinu se teplota stoupá na jednom stupni, pak spočívá na dosažené a po 6 hodinách je klimatizace vypnuta.

Eco. tlačítko je zodpovědné za režim úspory energie. Klimatizace začíná pracovat na nízkých otáčkách.

Hodiny ukazují čas vystavený. Musíte nastavit čas pomocí teplotních šipek.

Na časovače. zahrnuje časovač.

Časový čas přidejte čas při nastavení časovače;

Vypnout časovač vypnout časovač;

Tlačítko redukce času, při nastavování časovače klimatizace vypnutí.

Mnoho modelů moderních rozdělovacích systémů je vybaveno elektronickým displejem, který zobrazuje informace o zadaných nastaveních v panelu interní jednotky. Pokud není displej, nastavení lze ovládat pomocí dálkového ovladače. Během stisknutí každého tlačítka bude interní jednotka klimatizace zveřejní charakteristický zvuk, čímž reaguje na příkaz konzoly. Pokud “pip” nezní, pak tlačítko musí být znovu stisknuto.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS