Jak zavěsit mikrovlnnou troubu do držáku

Držák pro mikrovlnnou troubu na zdi. upevnění, jak to udělat sami, jak si vybrat

Držák pro mikrovlnnou troubu na zdi je užitečná v zemědělském zařízení, což umožňuje ergonomický prostor. Článek vypráví o jejich odrůdách, charakteristiky volby a nabízí možnost sebeovládání.

Pro snadné čtení je článek rozdělen do 3 částí:

 • Odrůdy spojovacích prostředků, principy provozu;
 • Tipy pro výběr výrobku a místa jeho instalace do domu;
 • Master Class na vytvoření závorky mezi skříněmi.

Výhody polic a parametrů spojovacích prvků

V umístění mikrovlnné trouby na stěně existují jeho výhody:

 • Volný prostor tabulka. Pozastavit vybavení na zdi. to znamená uvolnit stolní horní část kuchyňské headsetu a pro malou místnost je to určité plus.
 • Pohodlí. Typicky jsou nástěnné police připojeny na úrovni očí, takže zařízení bude pohodlné, nemusíte vysoce dosáhnout nebo naopak ohnout, aby se misku vložil do trouby.
 • Bezpečnostní. Umístění technika nad stoličkou eliminuje možnost vstupu do různých nežádoucích předmětů a také chrání před stříkající vodou při mytí nádobí.

Vyberte držák pro polici pod mikrovlnnou troubou je potřebná několika značkami. Měly by být zohledněny různé funkce a specifikace nástroje:

 • Váha. Průměrná hodnota pro mikrovlny. 14 kg. A pokud existují produkty uvnitř, hmotnost se může zvýšit a až 20 kg. Fastři jsou určen pro různé hmotnosti: od 20 do 40 kg. Takže před nákupem potřebujete vědět přesně váhu vaší technologie.
 • Gabarits. Mikrovlny jsou k dispozici v různých velikostech a upevnění je jak stejné délky, tak možnost jeho úpravy. Proto byste měli měřit parametry zařízení, nebo okamžitě dávat přednost nastavitelným upevňovacím prvkům.
 • Pohodlí použití. Zde je celá věc v chuti a preference vlastníků. Můžete si koupit obyčejné držáky, speciálně určené pro montáž mikrovlnné trouby na stěnu a plnohodnotnou polici. Ale měli byste vědět, že na polici bude technika vypadat stabilnější. Cena má také důležitý význam.
See also  Jak nastavit hodinky na záhadnou mikrovlnnou troubu

Při výběru spojovacích prostředků, stejně jako místa pro polici, měli byste věnovat pozornost materiálu stěny. Vzhledem k tomu, že hmotnost techniky je dostatečně velká, není možné jej namontovat na dekorativní příčky, falešné a jiné dokončovací panely, aby se zabránilo pádu celého designu.

Jiné parametry

Váha. Někdy je výběr držáku vyroben na základě jmenovité hmotnosti zařízení uvedeného na obalu. A pak jsou možné problémy. Faktem je, že mikrovlnná trouba je prázdná a při přípravě nádobí bude mít jinou hmotnost. Mount proto musí být zvolen s rezervou. Existují závorky s maximálním přípustným zatížením 20 kg a tam. v 40.

Podívejme se, jak počítat. Představte si, že máme velkoplošnou mikrovlnnou troubu o hmotnosti 16 kg. A tady si můžete myslet, že držák je 20 kg. jen správně. Nyní přidejte tuto hmotnost nádobí a produkty. dostaneme alespoň 21. Takže otázka je, zda stojí za to přeplatku pro více Hardy Mount? Proto, pokud jsou parametry mikrovlnné trouby neznámé, stojí za to sbírat držák s maximálním zatížením tak, aby nebylo “platit dvakrát”.

Představte si, jak vzhled závorek věnuje pozornost. Nechte se jako spolehlivost jmenovat, ale přesto

Estetika v interiéru. důležitá věc. Proto mnoho výrobců rozšířil rozsah závorek. Dnes, na trhu komponentů pro technologii, můžete splnit upevňovací prvky s těmito vlastnostmi povrchu:

Co se týče palety barev, je zde nejvíce univerzálem, ale zároveň některé původní odstíny, konkrétně:

Návod. Při každém modelu držáku by mělo být připevněno individuální montáž a instalační instrukce. Bez ní je velmi obtížné pochopit jemnosti různých systémů. Proto tato funkce také označuje dobré produkty.

Zařízení. Dalším důležitým rysem, pro kterou je držák určen. Většina zboží známých výrobců má speciální šrouby a šrouby v soupravě, se kterým se snadno upevňuje produkt. Také ve vysoce kvalitních modelech existují speciální omezovače pro stěny, které umožňují pečlivě opatrně s ohledem na povrchové úpravy pro opravu držáku.

Pro samotnou pec může být vybrána nejen držáku. Bude hezké vypadat a polici pro mikrovlnnou troubu na zdi. To vám umožní spolehlivě instalovat zařízení pro snadné použití.

See also  Mikrovlnná deska pro mikrovlnnou troubu, než je vyměnit

Tak jsme se rozhodli, že upevňovací prvek pro mikrovlnnou troubu na zdi by měl být kvalitativní, mít nezbytné pokyny pro použití a montáž, stejně jako kompletní kompletní sada. Pouze v tomto případě lze dosáhnout dobrým důsledkem instalace a provozu.

Možnosti instalace:

Barva může být vybrána v tónu vaší trouby: bílá, černá, kovová odstíny (stříbrná, bronzová), červená a jiná.

 • Polička. To může být regály kuchyňského headsetu, namontované police v tónu nebo rohu. V každém případě je to stabilní, harmonická, pohodlná volba.

Není nutné koupit, aby se police můžete samostatně.

Můžete si vybrat jakýkoliv designový stojan, počet nohou. Volný stolní prostor pod stojanem lze použít k ukládání jídel nebo často používaných koření.

5 Doporučení pro volbu a instalaci:

 • Výběr pozastavení pro domácí spotřebiče, zkontrolujte obal, integritu materiálů. Kov, plast, strom by měl být bez prasklin, čipů, dalších vad. A počet upevňovacích prvků (šrouby, šrouby). odpovídající počtu otvorů.
 • Věnujte pozornost barvě domácích spotřebičů a dominantního odstínu v kuchyni vybrat správný tón.
 • Pečlivě upevněte gumové prvky. při práci se zabrání kluzké.
 • Změřte mikrovlnnou troubu před zakoupením držitele. musí být osloveno. To bude konsolidovat případ pevně a spolehlivě.
 • Výběr úhlové modifikace, věnujte pozornost tomu, na které straně ventilační otvory v MVP tak, aby je neuvedlo do úhlu, nebrání zdi. Sporák může přehřát, selhat nebo způsobit oheň, výbuch.

Jaké jsou držáky pro mikrovlnnou troubu na zdi?

Všechny odrůdy závorek se konverguje ve dvou hlavních typech. pevné a teleskopické. První je statický design kovových profilů, trubky, které nemění jeho velikosti.

Plus pevná držáku. síla: Žádné posuvné uzly posilují sloučeniny. Často pevný držák pro mikrovlnnou troubu na stěně je monolithing, což je dobré s maximální hmotností.

Teleskopické mění velikost vertikálně i vodorovně. Faktor umožňuje nastavit velikost v přípustné velikosti a zatížení držáku. Řešení vám umožní získat mnohem menší sílu, což určitě nechodí do majitele.

Pokud je mikrovlnná trouba rozhodnuta po dlouhou dobu, je to výhodnější koupit pevnou konzolu, neriskuje sílu a zdraví. Pokud se mikrovlnná trouba v blízké budoucnosti bude muset změnit, vezme teleskopické. nejlépe s univerzálními spojovacími prvky.

See also  Postavená -v mikrovlnné troubě s grilem a konvekcí

Jak vybrat mikrovlnnou troubu | Nákupní rádce

Jaké jsou držáky pro mikrovlnnou troubu na zdi?

Všechny odrůdy závorek se konverguje ve dvou hlavních typech. pevné a teleskopické. První je statický design kovových profilů, trubky, které nemění jeho velikosti.

Plus pevná držáku. síla: Žádné posuvné uzly posilují sloučeniny. Často pevný držák pro mikrovlnnou troubu na stěně je monolithing, což je dobré s maximální hmotností.

mikrovlnnou, troubu, držáku

Teleskopické mění velikost vertikálně i vodorovně. Faktor umožňuje nastavit velikost v přípustné velikosti a zatížení držáku. Řešení vám umožní získat mnohem menší sílu, což určitě nechodí do majitele.

Pokud je mikrovlnná trouba rozhodnuta po dlouhou dobu, je to výhodnější koupit pevnou konzolu, neriskuje sílu a zdraví. Pokud se mikrovlnná trouba v blízké budoucnosti bude muset změnit, vezme teleskopické. nejlépe s univerzálními spojovacími prvky.

Umístění vložených modelů

Vestavěné modely usnadňují problém s instalací Většina moderních mikrovlnných modelů je vestavěná. To jim umožňuje uspořádat je tak, že zabírají malý prostor a vypadali monoliticky s kuchyňskou hlavou. První prioritou je zpravidla akvizice kuchyňského nábytku a poté, co můžete zahájit volbu vestavěného modelu pod existujícím místem pro přizpůsobení.

Existuje několik možností, kde můžete umístit vestavěný model tohoto typu technologie:

Jedná se o nejběžnější možnosti, ale při provádění headsetu na objednávku, může být poskytnuta jiná mikrovlnná montážní volba. To vše záleží na vlastnostech plánování a oblasti místnosti. Stojí také za zvážení intenzity použití zařízení.

Lednička

Výrobcové kuchyňských spotřebičů zakázat instalaci mikrovlnné trouby do chladničky, avšak pro mnoho majitelů malých kuchyní, tato možnost je jediným způsobem, jak kompaktně umístit několik typů domácích spotřebičů. Aby však to bylo bezpečné, je nutné dodržovat řadu podmínek, které se týkají výšky chladničky a zajistí přípustnou vzdálenost mezi stěnami mikrovlnné trouby pro jeho normální větrání.

Mikrovlnná trouba na chladničce

| Denial of responsibility | Contacts |RSS