Jak zkontrolovat solenoidový ventil parního generátoru

Co dělat, pokud plynový ventil nefunguje na sloupci plynu: funkce diagnostiky a opravy

S jakýmkoliv zhroucením, většina vlastníků sloupců plynu volá mistry specializované služby. Servisní služby jsou však obvykle doprovázeny finančními náklady, ne?

Proč ne vyřešit bezvýznamný, na první pohled, problém, vlastnit dovednosti mechaniky? S situací Když plynový ventil nefunguje na sloupci plynu, můžete se pokusit vyrovnat se s vlastním. Ale co je potřeba pro to a kde začít?

V tomto materiálu budeme hovořit o konstrukčních rysech plynového ventilu. Budeme analyzovat základní členění vedoucí k neinterabilitě sloupce. Pro lepší pochopení procesu diagnostiky a demontáže bude uvedený materiál poskytovat vizuální fotografie a video.

Jmenování a použití elektromagnetických ventilů

Solenoidový ventil je navržen tak, aby řídil toky kapalných a plynných výrobků ve vzdálenosti. Může být zobrazen a regulován. Ovládání lze provádět jak ručně, tak s použitím automatizačních systémů. Ve svém návrhu a jmenování je elektromagnetická závěrka velmi podobná obvyklému, s rozdílem, že uzavírací prvek je poháněn nesvalovým výkonem a elektromagnetem, elektromagnetem s pohyblivým jádrem. Když je napětí přiváděno do cívky solenoidové induktoru, v závislosti na polaritě zatáhne nebo tlačí jádro připojené k ventilové tyči.

Taková vypínací a regulační zařízení se používají jak v komplexních průmyslových instalacích a domácí systémy vytápění, přívod vody, v domácích spotřebičích. Používají se ve vozidlech pracujících na kapalném palivu.

Připojení, ověření a odstraňování problémů

Jednou ze společných poruch plynových kotlů je následující: Stiskněte tlačítko dodávky plynu, nastavte oheň do stánku, podržte se po dobu 30 sekund, pusťte se a hořák okamžitě zhasne. Jedním z důvodů, které mohou vést k takovému výsledku, je vadný termočlánek nebo jeho špatný kontakt s elektromagnetickým ventilem.

Foto 5: Připojení a kontrola termočlánku na měřicím zařízení

Tento problém můžete eliminovat s vlastními rukama, aniž byste se mohli uchýlit k službám Mistra. Chcete-li to provést, musíte provést následující kroky:

 • Odšroubujeme tlakovou matici, držte termočlánek v kontaktu s elektromagnetickým ventilem a odstraňte jej.
 • Kontrolujeme konektor za přítomnost různých oxidů a znečištění. V případě potřeby pečlivě vyčistí malý krk kůži.
 • Dále by měl zkontrolovat multimetr termočlánku. Chcete-li to provést, připojte jeden konec do měřicího zařízení a druhý ohřívá ruční plynový hořák. Napětí na koncích dobrého termočlánku by mělo být asi 50 mV.
 • Pokud jsou všechny indikátory normální, měli byste sbírat vše zpět a pokusit se spustit kotle.

V případě, že problém zůstane, samotný elektromagnetický ventil je s největší pravděpodobností vadný nebo je stále špatný kontakt mezi ním a termočlánkem. Pokud ventil pracuje, mělo by být opakovaně vyčistit umístění připojení a pokusit se najít takové polohy tlakové matice, při kterém je dosaženo dobrého kontaktu.

Užitečný:

Pro připojení termočlánku na měřicí přístroje se obvykle používá kompenzační vodič. V tomto kabelu jsou žíly vyrobeny ze stejného materiálu jako samotný senzor. To vám umožní výrazně snížit chybu měření.

Pokud se termočlánek nepodařilo koupit nový. Na ruském trhu existuje mnoho různých výrobců, kteří tyto senzory produkují: Arbat, AKGV, AOGV (Zhukovský závod), Honeywell. Ceny pro různé typy leží kolem 600. 2000.

Podrobněji o tom, jak samostatně doma, opravte termočlánky v plynovém kotle, viz následující

Termočlánky se aktivně používají nejen v automatizaci plynových kamen, kotlů a sloupců. Existuje mnoho různých termostrů a teploměrů, jako je domácnost a průmyslová. Mnoho řemeslníků na základě termoelektrického konvertoru činí ruční nabíjecí zařízení a mini elektrárny, které jsou schopny nabíjet telefony a další nízkoenergetické zařízení přímo od ohně nebo jiného otevřeného ohně. Doufáme, že náš příběh, který se vám líbil, a naučil jste se o nic víc o nuancích díla takových známých domácích spotřebičů.

Z tohoto článku se dozvíte, které problémy mohou vzniknout v automatizaci plynových kotlů, proč je nemožné zapálit splácení, protože kotel může vypnout a co je nejdůležitější, pochopíme, jaké kroky musí být přijato k diagnostice a eliminovat tuto poruchu.

Majitelé neajitelných plynových kotlů jsou pravděpodobně známí situaci, kdy z nějakého důvodu není možné zapálit kotle, nebo hodně času je vynaloženo na zapálení. V tomto případě problém spočívá v automatizaci kotle.

Dnes v domácím a dováženém plynu zařízení je plynový ventil Eurosit 630 nejčastěji používán. To je to, že provádí funkce udržování dané teploty chladicí kapaliny a v případě nouze provádí kompletní překrytí dodávek plynu na hořáky. Další spuštění kotlů s takovou automatizací je možné pouze ručně. Není to však vždy důvodem pro nouzové vypnutí kotle je skutečná nehoda.

Pokusme se to pochopit na příkladu kotle “Zhytomyr-3”. Od automatizace v něm je poskytována ochrana před zmizením plamene na poruchách stánku a trakčních poruch.

Poznámka: Všechny dodávky plynu musí být provedeny výhradně zástupci specializovaných organizací, které mají vhodná povolení. Tento článek proto je poskytován výhradně pro informační účely. Také tento článek pomůže ovládat práci Mistra a možná vám ušetří z potřeby nákupu zbytečných náhradních dílů.

Definujeme, že zavoláme Ralkigně. Ovládací knoflík ventilu Eurosit 630 umožňuje přeložit kotel do tří hlavních režimů:

See also  Instalace ventilátoru na Raspberry PI 3

Chcete-li zapálit pilotní hořák (Stobnant), je nutné překládat ovládací knoflík do polohy zapalování (jiskra), klikněte na něj a pomocí piezorozal tlačítka zapálit pilotní hořák. Dále se rukojeť se koná během několika sekund (ne více než 30) a vydáno. Scarlet musí pokračovat v hoření. TYTO JSOU ZAPOJENÍ RECIGN. Pokud se spinner pohybuje. musíte postup opakovat několikrát. Pokud to nepomůže. musíte hledat chybu.

Stručně o designu

Parní generátor z jakéhokoliv výrobce: Tefal, Bosch nebo Philips, se skládá ze tří hlavních částí: elektronická řídicí jednotka, stojan, to je stanice a železo. Dokončená dodávka zahrnuje speciální trysky. Kotel ohřívá vodu, vzniká pár, který je přiváděn speciální hadicí na železo, na které je purerace. Ponechání otvorů, parní procesy materiálu, vyhlazuje všechny záhyby.

Hustota a velikost oblečení nemá vliv na kvalitu jeho zpracování: můžete současně zpracovávat ložní prádlo, tkaniny, které vyžadují jemnou cirkulaci. například z hedvábí, stejně jako džíny, obleky z semolestního materiálu nebo syntetiky.

Například domácí stanice parního generátoru, například TEFAL, má řadu rozdílů od železa s vylučováním stejného výrobce:

 • Za prvé, rozměry. je to mnohem komplexnější a má spoustu místa;
 • Za druhé, voda se nalije do samostatné kapacity kotle a zahřívá se k tvorbě páry;
 • Zatřetí, pára není mokrá, ale sušená teplotou asi 160 stupňů;
 • Oblečení a prádlo se provádí bez dotyku se zařízením ve formě železa, ale jen trajekt, takže se nemůžete bát integrity věcí.

Obrázek níže ukazuje standardní stálý generátor TEFAL.

TEFAL STEAM Generator opravy Udělejte to sami

Detaily: Oprava tefalového parního generátoru s vlastními rukama z tohoto průvodce pro web olenord.com.

Domácí spotřebiče selhávají, když to nečekáte méně. Pro efektivní opravu parních generátorů, je třeba identifikovat příčinu poruchy.

Výrobcové různých společností produkují zařízení s podobnými konstruktivními prvky. Například Tefal, Philips nebo Bosch parní generátory zahrnují tři klíčové prvky: elektronickou řídicí jednotku, samotný železo a stojan. to také nazývá stanice.

Doplňovací zařízení různé trysky. Kotel je zodpovědný za topnou vodu. Páry uvnitř a vstupuje do hadice v železu. Otvory založené na para, které vyhlazuje záhyby materiálu.

Kvalita vyhlazování nezávisí na velikosti nebo hmotných věcech. Simultánní práce s jemným materiálem, ložní prádlo nebo džíny je povoleno. Konstruktivně parní generátory, například od TEFAL se liší od žehliček s vylučováním v takových okamžicích:

Postupem času nesmí parní generátor sloužit páru a tyto problémy nejsou omezeny. Informace o inspekci pomohou. Problém můžete diagnostikovat podle těchto znaků:

 • není regulovat tlak;
 • páry nepravidelné teploty;
 • obtíže s tepelným vytápěním;
 • Indikátor hladiny vody není vypnut;
 • Nezadává napětí zařízení;
 • Průtok vody a další.

Na uvedených projevech musíte okamžitě reagovat, okamžitě spěchají. Tyto informace pomohou opravit parní generátor s vlastními rukama. Chcete-li přístroj zkontrolovat, použijte speciální vybavení. S jednoduchými členění můžete udělat multimetrem nebo pájecím železem.

Pokud jsou poruchy jednoduché, můžete odstranit bez kontaktování servisního střediska. Jsou zapotřebí zkušeností a elektrických oprav. Pomůžete vám seznam vyskytujících se problémů a metod oprav.

 • Nedostatek parní krmiva:
 • Zobrazení systému, který je zodpovědný za topnou vodu, elektromagnetický ventil a pojistku.
 • Odstraňte znečištění z parní trubky.
 • Vyčistěte nádobu na vodu z měřítka.
 • Nainstalujte nový termostat nebo hadici, zaměstnance pro parní přítok na železo.
 • Přiblížit se k tlačítku Steam, musíte jej nahradit.
 • Nesprávný spínač tlaku. porucha TOFF. Diagnostikována multimetrem a vyřešena nahrazením dílu.
 • Nereaguje na stisknutí tlačítka na ovládacím panelu. poškozené zapojení. Ujistěte se, že její integrita. Pokud je vše v pořádku, vyměňte tlačítko.
 • Bliká indikátor s nízkou hladinou vody. selhání snímače kapaliny. Vyměňte položku a vložte hladinu vody.
 • Nízkotlaká pára z otvorů na dně železa. Pokud je vadný regulátor, vyměňte regulátor.

Před opravou demontujte zařízení. Ne všichni uživatelé tuto operaci chápou. Pomůže tento krok za krokem instrukce.

Před opravou parní generátoru Philips, ujistěte se, že máte vše, co potřebujete. To bude trvat šroubovák “hvězdiček”, kříž a plochý. Jako příklad, model GC9220. Nabízíme prioritu akcí:

 • Otočte jednotku z napájení. Swede kabel, aby se zabránilo šoku.
 • Odstraňte ochranné gumové pásy s plochým šroubovákem. Jsou na parní stanici nahoře. Odšroubujte šrouby křížové šroubovák.
 • Šroubovák “hvězda” odšroubujte šrouby, které drží hlavní část případu. Jsou umístěny níže.
 • Křížový šroubovák Vyjměte šrouby z horního krytu, abyste jej odstranili. Může spustit opravu.

TEFAL zařízení také rozebírala. Zařízení jsou podobná konstrukci. Bude mít stejnou sadu nástrojů a postup.

Oprava DIY je zvažována majiteli vadné parní technologie primárně. K takovému rozhodnutí, moudře a jednat o jasných pokynech. Pokud nemáte zkušenosti s prací s elektrickými spotřebiči, je lepší věřit práci profesionála.

Domácí spotřebiče mají vlastnosti, které odmítnou nejvíce inopportune moment a vždy se neočekávaně neočekávaně pro uživatele. Pouze jste shromáždili k přemožení ztraceného spodního prádla, protože parní stanice se nezapne, je vyžadován urgentní generátor paru. Pokusme se najít zdroj problému.

Parní generátor z jakéhokoliv výrobce: Tefal, Bosch nebo Philips, se skládá ze tří hlavních částí: elektronická řídicí jednotka, stojan, to je stanice a železo. Dokončená dodávka zahrnuje speciální trysky. Kotel ohřívá vodu, vzniká pár, který je přiváděn speciální hadicí na železo, na které je purerace. Ponechání otvorů, parní procesy materiálu, vyhlazuje všechny záhyby.

Hustota a velikost oblečení nemá vliv na kvalitu jeho zpracování: můžete současně zpracovávat ložní prádlo, tkaniny, které vyžadují jemnou cirkulaci. například z hedvábí, stejně jako džíny, obleky z semolestního materiálu nebo syntetiky.

Například domácí stanice parního generátoru, například TEFAL, má řadu rozdílů od železa s vylučováním stejného výrobce:

 • Za prvé, rozměry. je to mnohem komplexnější a má spoustu místa;
 • Za druhé, voda se nalije do samostatné kapacity kotle a zahřívá se k tvorbě páry;
 • Zatřetí, pára není mokrá, ale sušená teplotou asi 160 stupňů;
 • Oblečení a prádlo se provádí bez dotyku se zařízením ve formě železa, ale jen trajekt, takže se nemůžete bát integrity věcí.
See also  Jak zkontrolovat pracovní opálení nebo ne

Obrázek níže ukazuje standardní stálý generátor TEFAL.

Během provozu domácích spotřebičů se někdy objevují různé poruchy, které mohou být diagnostikovány charakteristickými znaky a provádět opravu parních generátorů s vlastními rukama. Pokud parní generátory odmítnou provádět odpovědnost, které jim byly přiděleny, může být důvod jiný.

TEFAL STEAM Generator opravy Udělejte to sami

Detaily: Oprava tefalového parního generátoru s vlastními rukama z tohoto průvodce pro web olenord.com.

Domácí spotřebiče selhávají, když to nečekáte méně. Pro efektivní opravu parních generátorů, je třeba identifikovat příčinu poruchy.

Výrobcové různých společností produkují zařízení s podobnými konstruktivními prvky. Například Tefal, Philips nebo Bosch parní generátory zahrnují tři klíčové prvky: elektronickou řídicí jednotku, samotný železo a stojan. to také nazývá stanice.

Doplňovací zařízení různé trysky. Kotel je zodpovědný za topnou vodu. Páry uvnitř a vstupuje do hadice v železu. Otvory založené na para, které vyhlazuje záhyby materiálu.

Kvalita vyhlazování nezávisí na velikosti nebo hmotných věcech. Simultánní práce s jemným materiálem, ložní prádlo nebo džíny je povoleno. Konstruktivně parní generátory, například od TEFAL se liší od žehliček s vylučováním v takových okamžicích:

Postupem času nesmí parní generátor sloužit páru a tyto problémy nejsou omezeny. Informace o inspekci pomohou. Problém můžete diagnostikovat podle těchto znaků:

 • není regulovat tlak;
 • páry nepravidelné teploty;
 • obtíže s tepelným vytápěním;
 • Indikátor hladiny vody není vypnut;
 • Nezadává napětí zařízení;
 • Průtok vody a další.

Na uvedených projevech musíte okamžitě reagovat, okamžitě spěchají. Tyto informace pomohou opravit parní generátor s vlastními rukama. Chcete-li přístroj zkontrolovat, použijte speciální vybavení. S jednoduchými členění můžete udělat multimetrem nebo pájecím železem.

Pokud jsou poruchy jednoduché, můžete odstranit bez kontaktování servisního střediska. Jsou zapotřebí zkušeností a elektrických oprav. Pomůžete vám seznam vyskytujících se problémů a metod oprav.

 • Nedostatek parní krmiva:
 • Zobrazení systému, který je zodpovědný za topnou vodu, elektromagnetický ventil a pojistku.
 • Odstraňte znečištění z parní trubky.
 • Vyčistěte nádobu na vodu z měřítka.
 • Nainstalujte nový termostat nebo hadici, zaměstnance pro parní přítok na železo.
 • Přiblížit se k tlačítku Steam, musíte jej nahradit.
 • Nesprávný spínač tlaku. porucha TOFF. Diagnostikována multimetrem a vyřešena nahrazením dílu.
 • Nereaguje na stisknutí tlačítka na ovládacím panelu. poškozené zapojení. Ujistěte se, že její integrita. Pokud je vše v pořádku, vyměňte tlačítko.
 • Bliká indikátor s nízkou hladinou vody. selhání snímače kapaliny. Vyměňte položku a vložte hladinu vody.
 • Nízkotlaká pára z otvorů na dně železa. Pokud je vadný regulátor, vyměňte regulátor.

Před opravou demontujte zařízení. Ne všichni uživatelé tuto operaci chápou. Pomůže tento krok za krokem instrukce.

Před opravou parní generátoru Philips, ujistěte se, že máte vše, co potřebujete. To bude trvat šroubovák “hvězdiček”, kříž a plochý. Jako příklad, model GC9220. Nabízíme prioritu akcí:

 • Otočte jednotku z napájení. Swede kabel, aby se zabránilo šoku.
 • Odstraňte ochranné gumové pásy s plochým šroubovákem. Jsou na parní stanici nahoře. Odšroubujte šrouby křížové šroubovák.
 • Šroubovák “hvězda” odšroubujte šrouby, které drží hlavní část případu. Jsou umístěny níže.
 • Křížový šroubovák Vyjměte šrouby z horního krytu, abyste jej odstranili. Může spustit opravu.

TEFAL zařízení také rozebírala. Zařízení jsou podobná konstrukci. Bude mít stejnou sadu nástrojů a postup.

Oprava DIY je zvažována majiteli vadné parní technologie primárně. K takovému rozhodnutí, moudře a jednat o jasných pokynech. Pokud nemáte zkušenosti s prací s elektrickými spotřebiči, je lepší věřit práci profesionála.

Domácí spotřebiče mají vlastnosti, které odmítnou nejvíce inopportune moment a vždy se neočekávaně neočekávaně pro uživatele. Pouze jste shromáždili k přemožení ztraceného spodního prádla, protože parní stanice se nezapne, je vyžadován urgentní generátor paru. Pokusme se najít zdroj problému.

Parní generátor z jakéhokoliv výrobce: Tefal, Bosch nebo Philips, se skládá ze tří hlavních částí: elektronická řídicí jednotka, stojan, to je stanice a železo. Dokončená dodávka zahrnuje speciální trysky. Kotel ohřívá vodu, vzniká pár, který je přiváděn speciální hadicí na železo, na které je purerace. Ponechání otvorů, parní procesy materiálu, vyhlazuje všechny záhyby.

Hustota a velikost oblečení nemá vliv na kvalitu jeho zpracování: můžete současně zpracovávat ložní prádlo, tkaniny, které vyžadují jemnou cirkulaci. například z hedvábí, stejně jako džíny, obleky z semolestního materiálu nebo syntetiky.

Například domácí stanice parního generátoru, například TEFAL, má řadu rozdílů od železa s vylučováním stejného výrobce:

 • Za prvé, rozměry. je to mnohem komplexnější a má spoustu místa;
 • Za druhé, voda se nalije do samostatné kapacity kotle a zahřívá se k tvorbě páry;
 • Zatřetí, pára není mokrá, ale sušená teplotou asi 160 stupňů;
 • Oblečení a prádlo se provádí bez dotyku se zařízením ve formě železa, ale jen trajekt, takže se nemůžete bát integrity věcí.

Obrázek níže ukazuje standardní stálý generátor TEFAL.

Během provozu domácích spotřebičů se někdy objevují různé poruchy, které mohou být diagnostikovány charakteristickými znaky a provádět opravu parních generátorů s vlastními rukama. Pokud parní generátory odmítnou provádět odpovědnost, které jim byly přiděleny, může být důvod jiný.

Jak demontovat železný parní generátor?

Domácí komfortní apartmány moderního obyvatele nelze představit bez souboru domácích spotřebičů. S pomocí různých přístrojů, suchých a mokrých čištění, vaření a mytí nádobí, praní a žehlení prádla.

See also  VETE ventil se spouštěm pro ohřívač vody

Zvýšené v apartmánech můžete najít výkonné zařízení pro vyhlazení prádla horké páry. žehličky s parním generátorem. Jsou velmi pohodlné a redukční časové výdaje na žehlicí prádlo všech typů.

Dlouhé vypršení a pozdní péče způsobuje různé chyby. Nakonec se zařízení nezdaří.

Obnovení provozu zařízení vyžaduje její opravu. Proto je nutné vědět, jak nezávisle demontovat železo s parním generátorem systému doma.

Příčiny poruch

V některých případech je nezbytné rozebírat zařízení kvůli poruše.

Hlavní příčiny poruch jsou:

 • Spalování tepelného topného tělesa (deset);
 • Selhání spínače pro nastavení tlaku páry;
 • Tepelná fúzní statečná;
 • Přepínání přepínače kotle ve spodní poloze;
 • Selhání elektromagnetického ventilu;
 • Lomový kabel;
 • Separace žila v aktuálním kabelu;
 • Hustá sraženina vápencových usazenin (měřítko);
 • Selhání mechanismu automatického napájení páry;
 • Porušení termostatického senzoru;
 • Selhání snímače hladiny vody v kotli;
 • Porušení mechanismu termostatu;
 • Únik vody pod pouzdrem podešve;
 • Selhání topných prvků podešve;

Eliminace identifikovaných nedostatků vyžadují částečnou nebo úplnou demontážní demontáž parního generátoru. Zde naleznete také důvody úniku parního generátoru.

Nástroje a zařízení

Chcete-li demontovat železo s parním generátorem, bude vyžadováno následující zařízení:

 • Multimetr.
 • Osciloskop.
 • Elektrický hardware.
 • Crusadum šroubovák.
 • Šroubovák plochý.
 • Panel Lisovací zařízení.
 • Svítidlo pro lisování skrytých západek.
 • LED svítilna.
 • Zvětšovací sklo.
 • Řešení alkoholu.
 • Hadr (hadr).

Panel Lisovací zařízení

Pro demontáž železa s parním generátorem budete muset odstranit několik panelů z pouzdra zařízení. Pro to výrobci poskytují speciální mezery (švy) v případě parního generátoru.

Fixace jednotlivých prvků se provádí za použití kovových nebo plastových západek.

Odstranění panelů a západky doma. poměrně obtížný úkol. Použití nástroje šroubů, jako je nůž nebo šroubovák může vést k vzhledu stop v případě zařízení. Škrábance a čipy na budově zkazí vzhled parního generátoru.

V servisních střediscích pro stisknutí prvků skříně parního generátoru se používá speciální nástroj. Chcete-li demontovat parní generátor doma, takový nástroj to dělá sami.

Svítidla pro lisovací panely a západky jsou vyrobeny ve formě tenké dřevěné tyče s zkoseným dolním koncem. Odstranit malé části, jeden z takového schode. Demontáž velkých prvků a panelů bude vyžadovat použití dvou mačkovacích zařízení.

Poznámka. Ploché dřevěné hůlky pro zmrzlinu nebo plastové míchadlo kávy pro zmrzlinu jsou ideální.

Tyto úpravy jsou snadno vyrábět a vhodné pro práci. Použití vyhledávačů vám umožní rozebrat parní generátor bez poškrábání a poruch malých částí.

Svítidla pro lisování západek

Prováděny podobně jako Schoppies pro panely. Slouží k odstranění skrytých zámků a ovládacích tlačítek.

Multimetr

Toto zařízení určuje celkovou integritu elektrického obvodu. Zařízení je také nutné pro určení umístění přerušení kabelu.

zkontrolovat, solenoidový, ventil, parního, generátoru

Osciloskop

Pro podrobnou studii parametrů elektrického napětí. Bude nutné určit hodnoty amplitudy a fázového posunu.

Elektrický hardware

Slouží k odstranění útesů vodičů v kabelu a místech připevnění pro kontaktní desky.

LED svítilna

Máme zájem o přístup k špatně osvětlených a skrytých prvků. Pro pohodlí se používá svítilna, speciální popruh připojený na hlavu.

Co je to železo s parním generátorem

Hlavní prvky designu železa s generátorem páry jsou:

Zadní kryt

Zadní (konec) kryt je připojen k pouzdru s jedním nebo více šrouby. V závislosti na modelu parního generátoru má návrh zadního krytu dvě možnosti:

V první verzi má zadní kryt rovný design. Použití horizontálních hrotů je horní kryt připojen v podélných drážkách.

zkontrolovat, solenoidový, ventil, parního, generátoru

Pro demontáž železného pouzdra s parním generátorem, zadní kryt a blok jsou tlačeny zpět. V tomto případě musí horní kryt posouvat ruce.

V druhém případě se horní kryt táhne. Rotační zámky rozloženy a uvolňují upevňovací hroty z uzavřené polohy.

Blok

Blok je určen pro upevnění proudového kabelu v případě parního generátoru. Má dva hlavní návrhy:

Monolitický blok se odstraní odstraněním dvou samotných šroubů a dvou šroubů svorky připojené síťovým kabelem.

Fixátory drží blok v pevné poloze pro odstranění skládacího bloku.

Horní kryt

Upevnění horní kryt je zajištěn bez upevnění. Pro její odstranění, jejich vlastní ruce používají stlačovací zařízení. Kryt je odstraněn ze zadního nebo předního konce.

Rám

Železné pouzdro s parou stanicí je připojeno více šrouby. Tyto šrouby jsou často zapuštěny hluboko do těla zařízení.

Kromě toho výrobci používají šrouby různých tvarů a velikostí. V tomto případě se sada šroubováků, různé jak ve tvaru, tak v délce.

Jediný

Konstrukce podešve zajišťuje umístění vodivých a topení a prvků.

Co je saparir?

Takto z názvu je tato jednotka určena pro zpracování věcí s použitím páry. V katalogech najdete jiný název. STIMEN. Pochází z angličtiny “Steam”, to je “páry”.

Parník dělá přibližně stejně jako železo, to znamená, že je vyhlazuje šance a záhyby vodního trajektu. S tímto zařízením je možné snadno řešit problémy, s nimiž se železo obvykle nevyrovnává. například s miniaturou, ale nepříjemnými vráskami pod knoflíky, vedle tlačítek, pod rukávy, podél švů a t. D.

Voda se vaří topný prvek. Pak se páry systémového systému spadají přes postřikovač směrem ven. Přímo s tkáním, parník není v kontaktu a v tomto. jeho hlavní rozdíl od obvyklého železa. Žádný mechanický dopad, pouze páry. A protože neexistuje žádný kontakt. nebude tam žádný sub-prodejce, zmatená hromada, hrudkovitá místa a jiné potíže.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS