Jak změnit jazyk robota vysavače

Nainstalujte další hlasové zákony pro roboty vysavače Dreame

Na rozdíl od robotů vysavačů Roborock, v nových modelech, jejichž je nemožné nainstalovat hlasy na míru kvůli položenému snovému firmwaru, jsou v tuto chvíli loajální k přizpůsobení svých produktů, nebo alespoň ne jednoduše ne obavy z tohoto problému.

Díky úsilí týmu projektu Modified Mihome Project Kapiba.Ru je možné rychle přidat další chladné hlasové herectví pro roboty vysavače snů.

Podle níže uvedených pokynů můžete nainstalovat další hlasové působení na Robots Dreame F9, Dreame D9, Dreame D9 Max, Dreame L10 Pro, Dreame Z10 Pro, Xiaomi Vacuum Cleaner 1C, Xiaomi Vacuum Cleaner 2c It It.D.

Pozornost Tato metoda je vhodná pouze pro majitele smartphonů na Androidu a pro roboty vysavačů snů.

Můžete zkontrolovat možnost instalace dalšího hlasového působení na verzi MiHome VEVS, dlouhý prokluz na vysavačem robotické karty. a klikněte na tlačítko. „Změnit jméno“. Pokud na začátku bude název modelu vysněn. Takže tato metoda vám bude vyhovovat.

1 Nainstalujte upravené Mihome VEV z verze 6.jedenáct.701 a starší. Pokud v současné době máte MiHome z trhu Play, před stažením souboru to předběhne, nezapomeňte nainstalovat aplikace z „neznámých zdrojů“.

2 Po instalaci MOD MIHOME přejděte na svůj účet, nezapomeňte si vybrat oblast, ve které byl připojen vysavač robota.

3 Vyberte „Profil“. „Experimentální funkce“. “Ruské hlasové balíčky snů”. Po zapnutí posledního posuvníku restartujte aplikaci vyložením z paměti telefonu (pokud jsou s touto položkou potíže, restartujte telefon a spusťte Mihome).

4 Na hlavní obrazovce vyberte robota a v nabídce pluginu robota stiskněte tři vertikální body v pravém horním rohu.

5 Přejděte do „Nastavení zařízení“ a do nabídky „Hlas a svazek“.

6 Budete k dispozici přizpůsobené hlasové tašky s chladnými hlasy akcí vašeho inteligentního asistenta (některé z nich nemusí jít na některé modely). Po kliknutí na tlačítko „Použít“. Hlasový balíček je načten do paměti robota vysavače. Pokud chcete vrátit hlasové tašky, stačí odstranit posuvník „Ruské hlasové tašky snů“ v P3. a restartujte aplikaci Mihome.

7 Restartujte MiHome s vykládkou aplikace z paměti (pokud tento okamžik způsobí potíže, stačí restartovat smartphone)

Jak nastavit prostřednictvím aplikace

Algoritmus, jak nakonfigurovat vysavač Xiaomi na ruštinu, obsahuje následující jednoduché kroky:

 • Proveďte připojení robota-pólu s Wi-FUI a synchronizujte jednotku s domovskou aplikací MI, což je oficiální užitečnost čínského výrobce.
 • Dále klikněte na ikonu robota přílohy odpovídajícího modelu.
 • Po kliknutí na ikonu bude ikonu následovat načítání charakteristik, které má konkrétní irototlot-plán Xiaomi. Jak nastavit ruský jazyk, funkce „čisticí režim“ to řekne, podle ikony, kterou byste měli „plavat“ nahoru.
 • V otevřeném rozšiřovaném nastavení je veškerá funkce dostupná pro změnu funkčnosti prezentováno robotickým palácem nastavení ruského jazyka je možné v položce „Voice Alert“. Po stisknutí této klíče se objeví seznam dostupných jazyků pro asistenta hlasového. Naproti požadované možnosti klikněte na kartu „Použít“.
See also  Vysavače s nevýhodami kontejnerů prachu

To je nejjednodušší způsob, jak můžete změnit funkčnost Permissoru robota Xiaomi. Nastavení ruského jazyka nastane několik minut po změnách. Takový algoritmus však není k dispozici všem modelům, většina z nich je dodávána výhradně anglicky nebo čínsky mluvící. Trochu další akce zde pomohou, jak nakonfigurovat vysavač Xiaomi na ruštinu.

Po instalaci hlasových sáčků na vysavač vakuového vysavače Xiaomi Mi Robot vysavač vysavače Xiaomi mi Slyšením veselého hlasu vašeho elektronického mazlíčka.

Instrukce je vhodná pro MI vakuový čistič robotů první a druhé generace.

Pro firmware budete potřebovat počítač s operačním systémem Windows.

Dále musíte rozbalit stažený soubor do kořene disku c a začít jménem správce.

Otevřete notebook užitkového systému, který se nazývá Win-Mirobo pomocí notebooku pro úpravy.ini a vytvořte IP adresu a token vašeho vysavače. Poté nezapomeňte uložit změny.

Zjistíte IP adresu a token vašeho vysavače v domovské aplikaci MI.

Důležité: Pokud máte aplikaci z trhu s hraním, smažte ji a nainstalujte MiHome.Apk. Můžete si jej stáhnout například na internetu, například odtud.

V domácí aplikaci MI z hry na trhu nevidíte token.

V domácí aplikaci MI se připojte k vysavači

Přejděte na místo informací o síti (v ní najdete IP adresu a token vašeho vysavače)

Důležité: Aby se začalo načíst hlasové balíčky, musí vysavač stát na nabíjecí stanici a mít alespoň 20% náboje. Toto je umělé omezení, abychom se vyhnuli problémům.

Spusťte soubor Win-Miro.Netopýr, který se nachází v kořenové složce staženého obslužného programu.

Po spuštění se okno s příkazovým řádkem otevře, kde, když jsou první dva řádky úspěšné v prvních dvou řádcích, bude uvedena IP adresa a úroveň náboje vysavače. Níže budou tři číslované položky nabídky. Musíte vybrat odstavec 2. nazývá se to balíček Flash Voise Package. V souladu s tím stiskněte číslo 2 na klávesnici a stiskněte klávesu Enter.

Dále musíte vybrat jakýkoli balíček, který se vám líbí. Zadejte požadovanou postavu a klikněte na Enter.

Poté bude započítán doba instalace (ne více než 15 sekund). Když se namísto času objeví nápis potvrzující dokončení instalace, stiskněte libovolné tlačítko na klávesnici a zavřete okno programu.

Po jednoduchých, nad manipulacích, váš vysavač „najde duši“, mluvte v ruštině.

Níže uvedená tabulka představuje pouze několik hlasových balíčků a část frází, které robot vyznačuje, reagující na určité akce.

Hlasový balíček ru_leathers_bastars s hlasem robota

Hlasový balíček RU_MAXIM_VASHE_VELICHESTVO Voice robota

Nastavení čištění smartphonu

Můžete začít čistit a daleko od robota, například z jiné místnosti, domu a dokonce i dalšího města. To je výhodné, pokud jste v práci nebo na jiném místě a chcete do domu odstranit svůj příjezd. Oznámení z aplikace vám pomůže zjistit o začátku a konec čištění. V aplikaci jsou shromažďovány statistiky čištění, včetně doby, kdy se doporučuje změnit kartáče a další spotřební materiál.V smartphonu můžete nastavit čas na čištění, například si vyberte pondělí a čtvrtek v 16 hodin. Pokud plánujete čištění v době, kdy vaše domácnosti odpočívají, můžete zahájit tichý režim. Konkrétní místnost nebo dokonce úklidová oblast je vybrána prostřednictvím domácí aplikace MI. A pokud jste nespokojeni s tím, jak vysavač odstranil nějakou zónu, můžete ji ovládat přímo z telefonu jako zařízení s ovládáním rádia. Můžete zároveň přivést děti do místnosti poznámku (hračka) nebo zapůsobit na kočku. Všechna nastavení jsou intuitivní, můžete jen trochu experimentovat.

See also  Jak vybrat vysavač robota pro byt

Aby to vysavač neucpal nečistotami, vlasy a prach, musí být pravidelně vyčištěn. Po každém čištění se doporučuje vyčistit nádobu na odpadky a filtr a filtr je vyčištěn klepnutím na jeho klepání, ale nemývat pod vodou. Doporučuje se čistit centrální kartáč jednou týdně, boční kartáč, přední kolo a senzory. jednou za měsíc. Také jednou za měsíc musíte otřete suchým měkkým hadříkem a konektorem nabíjecí stanice.Stejně jako ostatní roboti, model vysavače MI vám neposkytne čištění kapitálu, které může provádět konvenční vysavač. Ale tento miniaturní inteligentní robot vás osvobodí od potřeby neustále sbírat odpadky pro děti, ne příliš elegantní hosty a domácnosti. A celkem to uvolní mnoho hodin, které můžete utratit za něco zajímavějšího a cennějšího.

Fáze

 • Chcete-li spustit tento program, musíte od robota zrušit všechna nastavení Wi-Fi. Po instalaci jazykových tašek v MiHome budete muset robota svázat jako poprvé;
 • Chcete.li resetovat první verzi, musíte držet 2 tlačítka (návrat a vypnout) na tři sekundy. Pokud potřebujete zrušit 2. verzi, pak stiskněte další tlačítka: návrat a místní čištění.
 • Poté vás robot oznámí, že všechna nastavení Wi-Fi jsou vyřazena, a na vašem smartphonu uvidíte nový přístupový bod s názvem robota. Dalším krokem je připojit se k němu;
 • Po připojení k robotu spusťte na telefonu nainstalovaný firmware dodatek XVACUUUM;
 • Poté, co se program připojí k robotu, obdrží stav a token. Pokud k tomu nedojde, tlačítka zůstanou neaktivní. Jakmile jsou aktivovány, můžete přejít do firmwaru;
 • Dalším krokem je stažení jazykového balíčku, který potřebujete, který byl zmíněn na samém začátku;
 • Poté byste měli stisknout tlačítko Flash Sound a vybrat požadovanou hlasovou vaku;
 • Poté začne firmware. Jakmile to skončí, nápis „udělal!„, Který nahlásí úspěšný konec operace;
změnit, jazyk, robota, vysavače
 • Pak stačí svázat robota v Mihome.

K tomu je tento jednoduchý postup dokončen. Majitelé D La Android: Stáhnout https: // 4pda.RU/Fórum/DL/POST/16883708/XVACUUMFIRMWARE3.0.jeden.IPA

Jak nainstalovat ruštinu na vakuový čistič Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop a Mop P

Xiaomi robo-placels milují po celém světě. Z krabice vyjadřují své akce v angličtině. Dnes vám řekneme, jak nainstalovat ruštinu na detergenty Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop a Mi Robot Vacuum Mop P.

Nejprve připojte k smartphonu mop mop mop mop mop mop nebo robot mop P k smartphonu. Dále klikněte na ikonu vysavače v hlavní nabídce.

Po načtení se dostanete do počáteční nabídky a uvidíte položku „Režim čištění“ zdola.

Strávte od něj prst a otevřete další nastavení.

Zde je zde k dispozici absorpční síla a intenzita přívodu vody, ale potřebujete položku „hlasové oznámení“.

změnit, jazyk, robota, vysavače

Poté se otevře seznam dostupných hlasových akcí. Kliknutím na klávesu „Použijte“ naproti jazyku, o který máte zájem.

See also  Domácí aplikace MI nenajde robota vysavače

Během několika sekund čekání bude jazyk použit.

Nyní s vámi váš vysavač Xiaomi Mi Robot Vakuum nebo Mop P bude mluvit ve stejném jazyce.

Jak nainstalovat ruštinu na Xiaomi Mi Robot Mop P Robot Vertebrae

Robotické cívky se staly nepostradatelnými asistenty při udržování čistoty domu. Ale zpočátku používají angličtinu. Dříve jsem musel čelit zařízením, abych změnil jazyk na vysavači. Nyní však Xiaomi implementoval takovou příležitost v aplikaci Mis Home Company Jak založit ruský hlas působící na vysavače xiaomi mi robot vakuum mop nebo mi robot vakuum mop p.

Prvním krokem je připojení vysavače. Jak to udělat, přečtěte si zde. Poté v aplikaci klikněte na MI Robot Mop nebo Mi Robot Mop P.

Pak se ocitnete v počátečním menu pro interakci s vysazením detergentu Xiaomi.

Musíte se natáhnout od bodu „režimu“ nahoru.

Zde můžete upravit absorpční napájení nebo přívod vody. Chcete.li změnit jazyk, klikněte na „hlasové oznámení“.

V seznamu, který se otevírá, klikněte na „Použít“ vedle ruského jazyka.

Po několika sekundách bude nastavení aktivováno.

A váš robot robota Xiaomi bude s vámi komunikovat v ruštině.

Jak vytvořit jazykový balíček

Při nákupu robota často vyvstává problém s hlasem. Je to dobré, když je dostatek angličtiny, která je nainstalována v továrním firmwaru, ale někdy chci něco originálního. Poté může uživatel vytvořit svůj vlastní jazykový balíček. Robot Xiaomi bude mluvit po několika minutách. Chcete.li si vytvořit vlastní hlasový herectví, musíte přejít na položku nabídky „Hlas hlasu“, přihlásit se, vybrat možnost zájmu „V7 TT“ na kartě V7 TTS. V poli hlasového úřadu zadejte svůj text a klikněte na tlačítko „Voice“. Po několika sekundách bude dokončeno hlasové hlasové vysavač robota a vytvořený soubor lze stáhnout a nainstalovat v obratlech Xiaomi Robot.

1 Stáhněte si a nainstalujte program XVACUUMFIRMWARE na smartphone.

2 Stáhněte si ruský hlasový balíček v sekci souboru na kartě vašeho modelu vakuového čisticího robota, vysavače Xiaomi 1s nebo MI Robot Vacuum Cleaner

3 Upínáme na vysavač současně dvě tlačítka na horním panelu na několik sekund, dokud bude znít věta při resetu nastavení Wi-Fi (s největší pravděpodobností to bude v čínštině).

4 Otevřete nastavení smartphonu Wi-Fi a najděte síť, kterou distribuuje vysavač, nazývá se přibližně rocrobo-vakuum, připojíme se k němu.

5 Nyní spustíme firmwarový program Xvacuum, vyberte Flash Sound.

6 Vyberte hlasový balíček, který předtím byl odstraněn z archivu na telefonu.

7 Čekáme na dokončení procesu instalace. Na konci firmwaru bude hotový příkaz!

8 Poté se můžete odpojit od vysavače Wi-Fi vysavače a zkontrolovat správnost firmwaru stisknutím tlačítka čištění nebo otevřít víko a vyjmout kompartment pomocí vakuumberku.

9 Přidejte do Mihome vysavač, pokud máte potíže s tím, přečtěte si příslušný článek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS