Jak zpracovat stroj na řezání vlasů

Jak si vlasy odříznout doma strojem

Mnoho lidí dnes preferuje nezávislé použití stroje pro ořezávání a srážky vlasů. Popularita automobilů lze snadno vysvětlit, protože jeho nákup a údržba je mnohem levnější než trvalá návštěva kadeřníka. Kromě toho, po zvládnutí dovedností používání tohoto zařízení, mnozí prostě nechtějí důvěřovat svému vzhledu cizincům a navíc za to platí peníze. Je docela jednoduché používat stroj doma, proto stačí dodržovat některá pravidla a ukázat trochu trpělivosti. S příchodem zážitku, práce se strojem na vlasy netrvá moc času a ponechává extrémně pozitivní dojmy. Pojďme přijít na to, jak používat stroj na řezání vlasů a které trysky jsou nejlépe vybrány.

Trysky mají poměrně jednoduchý design, který poskytuje lehkou a rychlou výměnu, když v tom vznikne potřeba. Příslušenství je obvyklé rozdělit na následující typy.

 • Tryska pro úpravu úrovně řezu. Tento typ je nejoblíbenější jak mezi odborníky, tak i ti, kteří dávají přednost tomu, aby si sami uřízli svůj vlastní. Tryska umožňuje nastavit požadovanou délku krokem od 3 do 20 mm. Existují modely, které vám umožňují nastavit krok z jednoho milimetru na 25 mm. Při pohledu dopředu můžeme říci, že pro každodenní srážky domácnosti bude stačit se omezit na získávání dvojice nejběžnějších trysek, aniž byste se uchýlili k profesionálním příslušenství.
 • Tryska pro vytváření vzorů. Takové trysky budou obzvláště důležité pro milovníky krátkých srážek s některými vzory. Krátké vlasy mají tendenci růst poměrně rychle a skrývá vzory zdobení hlav. Má aktualizovat obrázek, že tyto trysky jsou zamýšleny.
 • Filtrační tryska. Další tryska pro krátké vlasy. Používá se k tomu, aby byl účes úhledný a hotový vzhled a je konečný v procesu srážky, protože má velmi malé mezery. S pomocí konečné trysky je snadné pracovat s přechodem (vlasy různých velikostí), což jí dává hladší obrys.
 • Trysky pro ořezávání knírů a vousů. Všechno je zde docela jednoduché. Tato tryska je nález pro každého, kdo rád nosí knír a vousy. Účinku je dosaženo kvůli nožům, že tento typ trysky již má několik, a hřebíček špičky je o něco méně než obvykle. To je velmi výhodné, když je nutné vyrovnat tvrdé a měkčí vlasy vousů a knírů. Tento typ trysky je přítomen v zařízeních zobrazených do samostatné třídy (oříznutí pro trávu), ale nachází se také v mnoha strojích pro řezání vlasů.
 • Tryska ve tvaru kužele. Velmi pohodlný vynález pro oříznutí oblasti ušního kanálu a řezání vlasů do nosu. Je snadné a pohodlné používat takové trysky, oříznutí trvá jen několik minut.
 • Leštící tryska. Navrženo speciálně pro rozdělené vlasy. Je důležité si uvědomit, že tryska dává pouze dočasný účinek a nenahrazuje plnou terapii, která je třeba rozdělit vlasy (vitaminizace, klimatizace atd.D.).

Nejčastěji je stroj na řezání vlasů přichází s zaměnitelnými tryskami. Je pravda, že v případě rozpočtových modelů může být jejich volba velmi omezená (jedna, v nejlepším případě 2-3 trysky). Příslušenství lze zakoupit v sadě, ale nezapomeňte, že nejčastěji doma potřebuje více než dva nebo tři typy. Před zvážením získávání další sady byste měli přesně určit své potřeby. V opačném případě, po koupi plné sady s 5-7 typy trysek, existuje riziko, že většina z nich bude ležet nečinná. Kromě toho jsou takové sady často poměrně drahé.

Nejlepší možností by bylo zakoupit trysku, protože taková je potřeba.

Trysky se mohou lišit v kvalitě a materiálu, ze kterého. Existují možnosti z kovu, plastu a dokonce silikonu. Plastové jsou všude běžné a jsou levné. Kov nejodolnější a odolnější, ceny za takové trysky jsou na průměrné úrovni. Silikon je nový vynález v kadeřníkovi, takže jsou nejdražší. Jejich dotek je pro pokožku hlavy příjemný, je vhodné ovládat takové příslušenství.

Při nákupu trysek je důležité studovat, které modely automobilů jsou vhodné, t.na. Pro všechny modely neexistuje žádný univerzální standard. Existuje řada výrobních společností, které produkují sjednocené trysky pro několik značek, ale v každém jednotlivém případě je důležité studovat specifikaci a model, pod kterým jsou zamýšleny. „Sjednocené“ trysky, vhodné pro několik modelů najednou, jsou vybaveny pružinou na základně hory, což jim umožňuje používat v několika modelech najednou.

Existuje názor, že skutečný specialista je schopen udělat úhledný a zajímavý účes bez trysek. Čím více trysek v arzenálu kadeřníka, tím více je jeho ruce rozvázané a fantazie je méně omezená. Trysky budou užitečné pro mladé specialisty a ty, kteří právě začínají podnikat první kroky v domácím účesu.

Dezinfekce nástrojů v kadeřnictví

Dezinfekce je však posvátná. Po každém klientovi by mělo dojít ke zpracování v antimykotice. Abychom vyhověli tomuto pravidlu, musíme mít alespoň tři sady každého nástroje, abychom mohli používat náhradní, když je hlavní zpracování.

Je žádoucí, aby bylo tolik objektů, které mistr používá v práci. Ale to se nestane, takže absolutně všechny opakovaně použitelné položky by měly být pečlivě dezinfikovány. Minimální seznam nástrojů, které je třeba zpracovat po každém klientovi: nůžky, hřebeny všech typů, svorky, žádný Fenger, Peignoire, ručníky, ručníky.

Zároveň má každý nástroj své vlastní vlastnosti: zvažte některé z nich.

Krok.by.krok příklad zpracování.hřeben

 • Zvládneme vlasy mechanicky, aniž bychom se dotkli vody;
 • Pod teplou tekoucí vodou, s mýdlovým produktem, štětcem nebo starým štětcem, můj hřeben;
 • Dezinfikujeme ve specializované tekutině. Doba zpracování závisí na koncentraci pracovního roztoku. čím vyšší je, tím kratší je časový proces. Je lepší nepoužívat alaminol s kovovými hřebeny, protože to vede k kovové korozi. Alternativní možnosti: trisept, estylodez;
 • Opláchnutí;
 • Sušen na ubrousku k absolutnímu sušení;
 • Skladovat v UVSHKAFA nebo v jednotlivých balíčcích.
See also  Šicí stroj Jack F4 Chyba E1

Rysy zpracování tkáňového příslušenství

Je vhodné používat jednorázové ručníky, ale mnoho mistrů miluje opakovaně použitelné ručníky. Musí být omyté prášky a klimatizací pouze v režimu 90 stupňů a nezapomeňte železo. Mimochodem, chemické kadeře by měly být vyráběny s jednorázovými ručníky, protože vůně chemie není omytá.

Zástěry a peignoirs po srážkách je třeba mechanicky vyčistit vlasy, ošetřené roztokem (například s 2% roztokem estylodeisa nebo 0,5% alaminolu). Umyjte se pod tekoucí vodou, abyste odstavili, pokud to látka umožňuje, aby se navíc tepelně zpracovávala.

Zpracování bloku nože strojů a ořízků

Čistíme nože z vlasů, po dezinfekci s vlnou zvlhčenou v roztoku. Používáme silnou koncentraci činidel, jako je 2% estylodezy. Zpracováváme dvakrát s intervalem 15 minut. Pak vyschneme ubrousek.

Nástroje, které mohou potenciálně zanechat řez, jsme zcela sterilizováni alespoň jednou za měsíc v suchém kabinetu nebo jiných metodách sterilizace. Bohužel se nemůžeme chránit v osvědčení o absenci zákazníků HIV nebo hepatitidy, ale v prvním kontaktu s klientem můžeme provádět povrchní diagnostiku pro vnější projevy jednotlivých nemocí v prvním kontaktu s klientem. Pokud jste viděli, že návštěvník například pediculus ho instruuje a taktě ho pošlete k lékaři: takový klient nelze přijmout.

Jak vyčistit a namazat řezač vlasů

Před čištěním a mazáním stroje na řezání vlasů musíte provést několik jednoduchých akcí. Chcete.li aplikovat mazivo, budete potřebovat olejovou odtok, pokud tomu tak není, pak je vhodná stříkačka s jehlou. Celý proces čištění zařízení z vlasů musí být prováděn velmi pečlivě, aby zbývající vlasy, míchající s mazivem, jej nezakázaly.

Při mazání stroje

Tato sekvence je určitým algoritmem nezbytných akcí:

 • Speciální tvrdý kartáč, obvykle připevněný při nákupu stroje, vyčistěte vlasy vlevo po střihu ze všech čepelí zařízení;
 • Otřete nože měkkým, vlhkým hadříkem, nejlépe s antibakteriálním účinkem;
 • Aplikujte na příslušné body za kapku oleje;
 • Zapněte stroj na několik sekund pro lepší distribuci oleje podél řezacích povrchů;
 • Vypněte zařízení a otřete všechny povrchy suchou hadříkem a odstraňte přebytečný olej.

Jaké části stroje se aplikují na olej

Mazací části stroje nemůžete nalít ani kapat olej na žádné místo. Mazání je třeba zpracovat pouze určitá místa kontaktu nožů. Obvykle je olej určený pro stroje na řezání vlasů nanesen 1 kapku na následujících pět bodů:

 • 3 body na straně rychlostního stupně, místo nejhoršího kontaktu nožů (2 podél okrajů a 1 uprostřed);
 • 2 body, ze strany paty nožů, také na místě jejich nejhoršího tlačícího.

Jak aplikovat olej a kolik to potřebuje

Nejlepší je namazat zařízení speciálním olejem. Pokud to není doma, můžete použít obvyklou lékařskou stříkačku. Kapičky by měly být malé. Pokud používáte stříkačku, je vhodné snížit jehlu na polovinu. Pak kapičky budou mít správnou velikost.

Rada! Než začnete mazat a čistit stroj na řezání vlasů, musíte se připravit předem:

 • štětec s tvrdou štětinou;
 • mokré ubrousky, nejlépe s antibakteriálními účinky;
 • speciální kapalina pro mytí čepelí;
 • olej nebo speciální mazivo;
 • Suchý ubrousek nebo měkký ručník.

listopadu 2018, 12:53:53 31. října 2019 23:08 O trestných činech odkazuje na aktuální článek

Jak si naostřit čepele sami

Krok za krokem vysvětlujeme, jak učinit nože doma akutnějším.

Krok 1. Odpojte zařízení od sítě. Vyjměte trysku ze stroje, najděte a odšroubujte šrouby pro nože, se kterými jsou připevněny k hlavě. Jemně vytáhněte pohyblivé a nehybné čepele. tak, abyste se neřezali, je lepší to udělat s pintazerem nebo kleštěmi. Nezapomeňte si pamatovat nebo nakreslit umístění všech částí, takže později je pro vás snazší sestavit nástroj. Proces demontáže lze také odstranit na mobilním telefonu. výsledné video také pomůže správně sestavit zařízení.

Krok 2. Po předchozích účesech pečlivě vyčistěte povrch nožů, aby se eliminoval zbytky vlasů. Je vhodné to provést pomocí zubního kartáčku nebo speciálním tvrdým štětcem, který je obvykle zahrnut do sady k zařízení. Pokud je na nožkách viditelná rez. měla by být odstraněna pomocí speciálního nástroje. Po čištění osušte všechny detaily a otřete je měkkým hadříkem, abyste odstranili vlhkost a zbytky mazání.

Krok 3. Pečlivě prohlédněte podrobnosti. Pokud neexistují žádné zazubrin, vylučované sekce nebo jiné poškození nožů-možná váš stroj potřeboval důkladné čištění a kvalita srážky se zhoršila kvůli ucpanému mechanismu. V tomto případě již v této fázi můžete nástroj sbírat a vyzkoušet jeho práci. Pokud nože s účesem vypadají hloupě nebo poškozené. přejděte k dalšímu kroku.

Krok 4. Vezměte jemného vodotěsného brusného papíru, položte jej na plochý tvrdý povrch nebo jej napevněte na bar. Navlhčte povrch papíru malým množstvím vody a vytvořte abrazivní zavěšení. Mírně stiskněte řeznou stranu nože k papíru v úhlu od 30 do 45 ° a zapište si hladkými pohyby na povrchu „osm“, dokud se lopatky stanou hladkým a dokonce.

Při práci s brusným kamenem vypadá tato fáze téměř podobně. Opravte nůž na magnetický držák, opravte jej v úhlu 30-45 ° a několikrát (od 5 do 10), nakreslete jej z jednoho na druhý konec kamene (v tomto případě nemusíte přidávat voda). Zpracovat druhou část stejným způsobem.

zpracovat, stroj, řezání, vlasů

Krok 5. Dále opakujte proces s brusným papírem nebo kamenem menší granularity, abyste konečně vyleštili povrch. Mezi fázemi zpracování důkladně opláchněte nebo otřete část a odstraňte z něj všechny velké částice kovu, které zůstaly po tažení. Když se povrch stane brilantní, proces skončil.

Krok 6. Po zpracování na všech částech musíte použít speciální mazivo nebo olej a otřete je hadr, abyste odstranili přebytečný prostředky. Takový proces zabrání přehřátí zubů během provozu, chrání je před oděrem a prodlouží jejich životnost. DŮLEŽITÉ. Pro technologii použijte pouze zvláštní mazání! Obyčejný rostlinný olej může zařízení neodvolatelně zničit.

See also  Po tom, kolik vlasů roste po epilátoru

Krok 7. Shromážděte nástroj zpět, zahrňte jej do sítě a nechte jej fungovat během několika minut. Tím se dokončí proces ostření a pomůže hodinám rovnoměrněji rozdělit podrobnosti.

Gratulujeme! Ostře naostřili nože.

Trimmers

Navzdory skutečnosti, že nedávno byly stroje na řezání vlasů široce používány, ruční stroje se stále používají poměrně často.

1) Vibrační _ Mírně vibrujte v ruce, což je pro některé mistry nepříjemné. Téměř všechny z nich nemají odnímatelné nože. Pro řez je nastavitelný pomocí speciální páky umístěné na pouzdře se stranou;

2) Rotační _ Nebýt v ruce vibrujte, nejčastěji mají odnímatelné nože, které mohou nakrájet vlasy v nadmořské výšce 0,1_9,5 mm. Jsou pohodlnější, protože odnímatelné nože mohou být naostřeny nebo změněny na nové;

3) Baterie _ Pracujte jak ze sítě, tak z baterií, což vám umožňuje používat je v jakékoli situaci. Jsou praktičtější.

Odpady na práci se strojem. Než začnete pracovat na novém psacím stroji, musí být připraven: Odstraňte tovární mazivo nožiny, opláchněte je do benzínu nebo petroleje, otřete jej suchým hadříkem a namažte všechny třecí části strojovým olejem, s výjimkou zubů, s výjimkou zubů, s výjimkou zubů nožů. Dále:

Předtím, než je napájecí šňůra připojena k napájení, je nutné zajistit, aby v souladu s jmenovitým napětím síťového napětí uvedeného na těle stroje;

Tělo stroje během provozu je mírně zahříváno. Aby se zabránilo silnému přehřátí, je stroj ponechán nepřetržitě na více než 30 minutách.

Elektrické auto. Při provozu stroje jsou všechny jeho části nevyhnutelně spuštěny. Pro prodloužení trvanlivosti stroje potřebuje konstantní péči. Během provozu je nutné chránit elektrický stroj před vodou nebo jinou kapalinou do pouzdra; Jinak stroj vyjde z. Změna nebo kontaminovaná účes způsobuje nože na auta.

Nože se pravidelně rozebírají, promyjí benzín nebo

petrolej, otřený suchým hadrem, namažte a sbírejte.

Provoz změny a instalace nových nožů se provádí s motorem na motoru na motoru.

Vytahují nože elektrických strojů, jako jsou nože ručních strojů, ve speciálních workshopech.

Po 1,5_2 g. S výhradou každodenního provozu stroje jsou nahrazeny grafitové kartáče elektrického motoru (každý elektrický stroj je dodáván s náhradními grafitovými kartáči). Vyměňte náhradu

takto: Otočí šrouby, se kterými jsou připojena víčka držáků štětce. Potom se nakloní držáky štětce, opotřebované kartáče jsou vyřazeny prameny, odstraňte pružiny ze starých kartáčů a položte je na nové. Do držáků štětce jsou vloženy nové kartáče spolu s prameny a opravte kryt šrouby. Pak šrouby opravují nitro-enamelovou barvu. Stroj je sestaven.

Namažte a vyčistěte hlavní uzly každých 3_4 měsíců. Za tímto účelem je stroj v takové sekvenci rozebrán: Nejprve je plastové montáže vypnuto s pružinou vloženým do něj, umístěného v ocasu stroje, a přesune je spolu s pukem podél osy šňůry na strana stroje; Poté vezměte stroj za hlavu do levé ruky a posuňte pouzdro směrem k napájecímu kabelu, čímž se otevřete přístup k elektrickému motoru. Pro čištění a mazání mechanismu převodovky jsou vypnuty tři šrouby, které jsou připojeny k desce na hlavě stroje. Poté je převodovka očištěna prachem a dalším znečištěním, jakož i ze zbytků mazání. Poté jsou zavedeny 3_4 kapky oleje mezi všemi detaily jeho mechanismu. Mějte na paměti, že soubor vodítka nožů by měl být nasycen olejem. Při mazání částí mechanismu převodovky je nutné zajistit, aby nedošlo k žádnému přebytečnému oleji, který se následně během provozu stroje může dostat do elektrického motoru a deaktivovat jej.

Vyjmovář je navržen pro položení a sušení vlasů horkým vzduchem. Vysoušeč vlasů je design elektrického ventilátoru a topných prvků uzavřených v plastovém pouzdře. Rychle si zaschne vlasy a pomáhá je uvést do účesu jakékoli složitosti pomocí napadených trysek.

Rozlišujte mezi kadeřníky tužky a pistolemi hampies. Pan. Je lepší použít pistoli v práci. Při používání vysoušeče vlasů byste neměli vlasy sušit velmi horkým proudem vzduchu, protože se začne chopit. Profesionální vysoušeč vlasů by měl být nejméně 1500 wattů, mít dlouhou šňůru, několik trysek a musí být úzká tryska. Tryska, která se používá k sušení jednotlivých pramenů a částí pramenů, pro vysušení vlasových kořenů při provádění stylu, vizuálně zvyšuje nádheru účesu (vlasy z kořene se otáčí v poloze kolmo k kůži a vysušeny 1_1. 5 cm od kořene).

Pro nejrychlejší a nejspolehlivější ošetření vlasů je možné dvojnásobné manipulace s pramenem s vysoušečem vlasů. Vlasy schnou najednou rychleji. Během stylingu věnují velkou pozornost potřebnému směru a úplnému vysušení základny pramene, to ovlivňuje sílu a objem účesu.

Chcete.li urychlit styl vlasů s vysoušečem vlasů, je vhodné použít několik kulatých štětců. Vlasy se narazila na první kartáč a zpracovaná s vysoušečem vlasů, okamžitě začíná ošetření jiného pramene vlasů, zatímco pružnost vlasů je obnovena rychleji a efektivněji. Nakonec s pomocí hřebenu tvoří styl v účesu

Kadeřnictví pro kadeřnictví

Zařízení _ to pomáhá mistrovi v práci. Nejběžnější zařízení jsou:

stříkání zbraně _ pro smáčení vlasů během účesu a stylu, jakož i pro aplikaci různých nástrojů pro styling;

zpracovat, stroj, řezání, vlasů

misky _ pro přípravu barviv, ošetření vlasů a fixaci pro chemické zvlnění;

střapce _ pro chov a nanášení barviv a léků;

houby. pro použití chemického složení a fixace;

svorky a kovové svorky _ Rozdělit vlasy na zóny a prameny se účesem, položením, ošetřením a zbarvením vlasů;

Izolační čepice. pro chemické kadeře a ošetření vlasů;

Maska pro opravu stylu, časovač, límec pro zbarvení, klobouky pro zvýraznění vlasů, aplikátor, měřicí pohár, Menzurka, gumové rukavice a mnoho dalšího.

Nuance technické péče

Věnovat pozornost a společné všem kritériím pro péči o technologii.

 • Před podáváním zařízení byste měli prostudovat provozní pokyny. Tam, srozumitelně a jasně (kromě fází) ukazuje celý servisní proces.
 • Nedělejte něco, pokud si nejste jisti ve svých schopnostech nebo se bojíte rozbít zařízení.
 • Pokud je zařízení používáno po celý rok, je nutné použití mazacích železných částí maziv, t.na. Tovární základna do této doby již byla vyvinuta.
 • V případě prodlouženého provozu nebo pokud je stroj často použit, může být vyžadováno další mletí non. Chcete.li to provést, musíte si zakoupit brusnou desku s různými povrchy.
 • V žádném případě by neměly být čepele opraveny silou. Pokud se nože nedostanou do správné pozice, existuje šance, že se něco udělá špatně, může být užitečné znovu prostudovat pokyny nebo hledat další informace. K některým modelům je dodáván speciální fixační klíč. Je pravda, že je to docela vzácné, takže odborníci doporučují používat běžné šroubováky, které jsou k dispozici v každém domě.
 • Pokud úpravy lopatek nepomohlo, možná stojí za to je nahradit. Nové nože jsou mnohem levnější než celé sestavení nástrojů. Mnoho moderních strojů na řezání vlasů je sjednoceno a na nich lze nainstalovat vhodné trysky a čepele.
See also  Jak naplnit vlasy vysoušečem vlasů tryskou

Použití stroje na řezání vlasů je velmi jednoduché. Můžete se o ni také snadno starat. Úpravy majitele od majitele netrvá moc času, ale taková jednoduchá akce často pomáhá vdechnout druhý život do zařízení, což se nedávno zdálo vadné. Vše, co potřebujete, je trochu trpělivost a vytrvalost. V budoucnu bude tento proces trvat velmi málo času. Kromě toho, adoptovaní, abyste obsluhovali jeden model, můžete získat dovednost úpravy lopatek na většině moderních řezacích strojů vlasů.

Vhodná maziva

Nejlepší možností tuku je specializovaná maziva, která se prodávají v technologických obchodech a jsou navrženy speciálně pro automobily.

Pozornost! Zelenina (slunečnice, kukuřice, olivová, jakýkoli jiný) olej není vhodný pro zpracování zařízení. Nefunguje to tak, jak by mělo, ucpává zařízení se nečistotami (vytvoří se tlustý film, na kterém prach a chloupky holí). Výsledkem je, že technika jednoduše selže.

Speciální olej

Tento olej je navržen tak, aby zpracoval přesně účetní stroje. Malá láhev obvykle přichází v soupravě, popadne ji na dlouhou dobu. Mazání je olejový produkt, je čistý, bez vůně a nízkým. Taková látka je vhodná nejen pro zpracování stroje po práci, ale také pro periodické čištění. Strojové olej se vyrábí pod následujícími značkami:

Pokud nemůžete najít speciální mazivo v prodeji, lze jej nahradit silikonovým tukem, syntetickým a minerálním olejem s nízkým koeficientem viskozity nebo ropnou želé.

Minerální a syntetické maziva s nízkou viskozitou

Služby často používají minerální a syntetické oleje s malou hustotou. Jsou vhodné k použití: jsou snadno distribuovány podél zpracovaného povrchu, proudí na místa tvrdého.prodává se všude a existují haléře. Syntetika je vyrobena z oleje, která je v laboratorních podmínkách vyčištěna a vylepšena „přísadami“. Nejoblíbenějším a dostupným mazáním této třídy je atomový olej Xado. Složení minerálů jsou ve skutečnosti čištěné olej. Jeden z nejlepších klasiky Yuko.

Silikonové mazivo

Vyrábí se takové sloučeniny založené na polydimethylsiloxanu. Toto je nejlepší alternativa ke specializovanému mazání. Jsou hypoalergenní, snadno se používají, v průběhu času nesledují. Vyhledávání na policích Maziva lze nazvat jménem: PMS-200 a PMS-100. Číslo znamená viskozitu. Čím větší je, tím silnější je složení.

Pozornost! Křemíkový elektrický olej je vhodný pro zpracování stroje na účes, i když se častěji používá k čištění elektrických spotřebičů.

Mazivo vazelíny

Vhodný je ten, který lze nalézt v lékárnách. Může být přivedeno ke správné konzistenci pomocí benzínu pro zapalovače. Před použitím takové kompozice musí být stroj pečlivě vyčištěn. Řízení maziva na správná místa pohodlně s injekční stříkačkou bez jehly.

Pozornost! V extrémních případech můžete použít dětský olej Johnson k mazání stroje z dětského oddělení.

Ujistěte se, že je stroj pro stroj správně vyrovnán

Tento krok je obzvláště důležitý, pokud máte v úmyslu nakrájet vlasy jiných lidí doma nebo použít stroj v kadeřníkovi. Čepele by měly být buď rovnoběžné s čepelí nože, nebo mírně přiděleny zpět. Neměly by existovat žádné vyčnívající zuby a čepel by měla být naprosto rovná. Crooked Blade vás může snadno řezat nebo klienta.

Knivy olej je v péči prvořadý. Mazaný nůž bude fungovat mnoho let. Hlavním důvodem, proč se stroj nebo nůž zlomí, je nedostatek oleje.

Moser nože 140 ml

Pravidlo je jednoduché: pokaždé, když použijete stroj, musíte na nůž naneste malé máslo. Udělejte z toho pravidlo, protože je to jako kartáčování bez zubní pasty. Prostě to nemůžeš udělat. Naneste kapku oleje do každého rohu pohyblivé čepele a několik kapek uprostřed. V zubech čepele. Zapněte stroj a nechte jej několik sekund fungovat tak, aby byl olej rovnoměrně distribuován. Dávejte pozor, abyste se příliš neplikovali, protože prach a nečistoty se snadno dostanou na čepel.

Ale opravdu musíte stroj namazat?

Mazání stroje na řezání vlasů chrání pracovní části před korozí, zabraňuje poruchám, vzhledu cizího hluku a také:

snižuje tření mezi pracovními jednotkami během práce;

Snižuje stupeň zahřívání. nože zůstávají bezpečné, kov netrpí teplotním rozdílem;

Čistí povrch znečištění, které pracovní části „shromáždily“ během účesu. to je nutné, aby výčnělky neucpaly, síla motoru nespadá a nespálí spolu s pojistkou;

Snižte opotřebení, nůž nádrže a zvyšte pracovní zdroj zařízení;

Zvyšte pohodlí střihu. namazané části se proklouznou po vlasech bez trhnutí, jemně a přesně.

Při péči o váš stroj nezanedbávejte tuto fázi a vydrží vám to dlouho.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS