Jak zrušit program v pračce

Jak zakázat a otevřít pračku během mytí

Mycí režimy v automatických pračkách jsou programované akční algoritmy, které musí stroj provádět po určitou dobu. Stává se však tak, aby proces promývání musí být přerušeno nebo zastavit otevřít bubenový poklop. Jak to udělat správně, víš pár. Kromě toho, v různých modelech praček, může být zastavení prováděna různými způsoby.

Jak zrušit program během jeho provedení, jak otevřít poklop při provádění programu, dokončení programu. návod k obsluze Electrolux EWN 1220

Pozornost! Text v tomto dokumentu byl automaticky rozpoznán. Chcete-li zobrazit původní stránku, můžete použít režim “Originální”.

zrušit, program, pračce

Pokud potřebujete vypustit vodu ke změně provedeného programu, pak proveďte

dlouho, dokud nezbývá pouze spalování

Když je voda poněkud, na displeji se zobrazí blikající nula. Poté můžete vybrat nový program a klepnutím na tlačítko Start / Pause zapněte.

Musíte nejprve zapnout pauzu pračky stisknutím tlačítka Start / Pause a poté stiskněte tlačítko Pass / Reset, dokud se na displeji neobjeví tři blikání

Люк можно открыть после включения ПАУЗЫ стиральной машины при выполнении следующих условий:

Stroj není v topné fázi, když

V přítomnosti těchto podmínek, kdy je pauza zapnutá

pračka, lampa zamykání poklopu zhasne a poklop lze otevřít.

Pokud se poklop neotevře, ale je velmi nutné jej otevřít, vypnout zařízení stisknutím tlačítka ZAP / OFF.

Přibližně po 3 minutách se poklop může

Věnujte pozornost úrovni a teplotě vody v pračce!

Když zavřete poklop a znovu stisknete tlačítko ON / OFF, stroj obnoví provádění pracího programu z této polohy, ve které

Zastaví se automaticky, dává pípnutí a nula bliká na displeji.

Pokud jste zvolili funkci odpojení, bude tlačítko Start / Pause blikat, což znamená, že voda by měla

být spojen. Displej bude neustále vypálen

nula.Po dokončení výkonu programu

Displej bude blikat blikající nulu a pípnutí bude podán.

Luková LOCK LAMP OKRŽENÁ.

Klikněte na tlačítko Passage / Reset Jeden (nebo více) časy pro vymazání z paměti programu právě provedeného. Pokud ne

See also  Jak vyčistit elastický pás v automatickém pračce

Udělej to, pak při příštím zapnutí pračky se na displeji objeví blikající nula a pípnutí budou slyšet.

Poznámka: Pokud zapnete zařízení, pokud jste

Musí smazat dříve provedený program, pak může být také dost

Stisknutím tlačítka výběru tkanin a vyberte nový program.

Klikněte na tlačítko ON / OFF pro vypnutí zařízení. Odpovídající lampa půjde ven.

Ujistěte se, že je buben prázdný otočením

ručně. Účelem je varování

Náhodný pobyt v bubnu Zapomenuté

věci, které mohou být během následného mytí zkaženy (např., Posaďte se nebo polsky následné zatížení.

Jak resetovat nastavení pračky “Samsung”, “Ariston” a LG?

Staré úpravy korejského Styras neměly tlačítka “Start / Stop”. režimy byly spuštěny do přepínače přepínače. Taková auta již nestačí. nevytvářejí čtvrt století. Ale mnozí z nich stále pracují. to je skutečná korejská kvalita. Jak se resetovat bez toho, že máte cerné tlačítko? Akce algoritmu takové:

 • Tumbler se otáčí v neutrálu.
 • Stiskněte tlačítko ZAP / OFF a podržte jej.
 • Když je zařízení vypnuto, počkejte půl minutu. Poté znovu zadejte a vystavte jinou možnost praní.

V řadě modifikací, LG a Samsung poskytuje tlačítko pro resetování programů. to je také voláno. Toto je dokonalé rozhodnutí dnes. Můžete ho kdykoliv stisknout. Zařízení po kliknutí bude fungovat takto:

Časté příčiny poruch

Jak víte, záruka je vydána v prvních letech jeho provozu v prvních letech jeho provozu, kde je uvedeno, na kterých poruchách obdržíte službu nebo nahradit přístroj do nového. Ale zpravidla v prvních letech použití existují škody, které nejsou spojeny s technickou poruchou, ale s nesprávným provozem domácích spotřebičů.

Hlavní chyby, které páchají lidi používající makety, jsou:

 • Nesprávná instalace agregátu. Nerovnoměrné podlahy a uvolnění přispívá k rychlému opotřebení tlumičů a ložisek.
 • Subcase detergenty.
 • Nedostatek třídění oblečení při načítání.
 • Přetížení.

Kromě poruch, které se vyskytují v důsledku nesprávné operace, existuje problém s prací pračky v důsledku fyzického opotřebení. Mínění spojené s dlouhodobým používáním zařízení nelze opravit nezávisle, takže je požadována pomoc profesionálů.

zrušit, program, pračce

Řídicí modul. \ t

Problém v práci pračky, který se vyskytuje nejčastěji spojená s elektronikou, tj. “Hlavním mozkem” zařízení. Komponenty řídicího modulu by neměly být pod napětím, takže se doporučuje vypnout přístroj z výstupu po použití a také nezahrnout s kapkami vysokého napětí.

Topné těleso

Pokud nesledujete tvorbu stupnice na opálení, pak později to povede k tomu, že jednotka přestane fungovat. Tak, že topný prvek sloužil roky měřené, pokuste se provést prevenci měřítka a často neřádaných při vysokých teplotách.

See also  Proč není klimatizace v pračce umytá

Nouzové situace

Často, nuceno zrušit režim na pohonných situacích myší. Stroj přestane umýt náhlým odstavením elektřiny. V tomto případě budete potřebovat jen čekat. moderní Samsung si pamatovat umístění zastavení a pokračovat v cyklu v daném režimu, když je elektřina zapnuta.

Tvrdá vidlice pracovní mytí z výstupu pouze v extrémních případech. systém prudce reaguje na kapky napětí!

Pokud je stroj zavěšen a nereaguje na uživatelské příkazy, je lepší vypnout přístroj z výstupu a opakovat spuštění po 15-20 minutách. Reloading systém kapky mytí, po kterém můžete obnovit řízení. S dalším “zavěšením” stojí za to dokončit cyklus a zavolat specialisty na servisní centrum.

zrušit, program, pračce

V situacích, kdy je nutné naléhavě opustit byt, doporučuje se také vynutit cyklus násilně. Opuštění práce bez dozoru byla extrémně nebezpečná. stroj se může rozsvítit nebo netěsnost. Proto nepravit, před odjezdem, stiskněte “START / STOP” a počkejte na plnou zastávku stroje po dobu 5-10 minut.

Jak být v nádrži voda?

Restartujte stroj, a ještě horší. ostře zatáhněte kabel z výstupu pouze v extrémních případech. Pokud pračka pracuje správně, ale pamatoval jste si, že jste zapomněli telefon, peněženku, alarmový klíč nebo jiné cennosti, musíte rychle zastavit cyklus, vypusťte vodu z nádrže a otevřete poklop.

How to cancel washing machine programs? | by Beko

Čím rychleji splní všechny akce, tím větší je šance vytáhnout celou věc z bubnu. Mýdlová voda, zahřívaná na 45 ° C a vyšší, může kazit mikročipy a poškozené čipy.

Zrušení programu a přístup k bubnu následovně:

 • Stiskněte tlačítko “Start / Pause”;
 • Přeložit přepínač režimu do neutrální polohy;
 • Aktivujte program “Odtok bez stisknutí”;
 • obnovit cyklus.

Takže hlavní režim praní se zastaví. Stroj, po daném příkazu, jen sklouzne vodu z nádrže a dokončí cyklus. Zůstane čeká na odemknutí poklopu a zapomenuté věci z kapes.

Pokud švestka nespustí, můžete stroj vyřešit přes odpadkový filtr. Nachází se v dolním rohu případu za speciálními malými dveřmi. Je nutné připravit mělkou a prostornou pánví, pro skladování podlahy kolem stroje s hadry. Kontejner je substituován pod tělem, po filtrační korku je úhledně zkroucený. Ze stroje se může sloučit až 10-12 litrů vody, musíte vzít v úvahu.

Odšroubujte program pro stroj-stroj určitými pravidly. Neomluvte se okamžitě na nouzový restart nebo zatáhněte šňůru ze zásuvky. Chcete-li začít, jsou zvoleny jemnější způsoby. A pouze v případě, že nepomohou, je vhodné použít “těžkou dělostřelectvu”.

See also  Hadice přívod vody v pračce uniká

Jak zastavit psací stroj indesit?

Zvažte konkrétní případy resetování pracích programů na specifických modelech praček. Výše uvedená metoda je samozřejmě dobrá, ale není vhodná pro všechny stroje. Koneckonců, někteří na ovládacím panelu vůbec neexistují žádné tlačítko “Start / Stop” a pro některé výrobce poskytl způsob zastavení a resetování programu. Zvažte například způsob, jak resetovat program na pračkách. Indesit.

Obvykle na pračkách, tlačítka “Start / Stop” je označeno dvěma svislými hůlkami a trojúhelníkem. O jiných tlačítek pro tlačítka Indesit Machine Přečtěte si v článku Znamení na pračce. Ve starých vozech má toto tlačítko omezenou funkčnost a vypadá jinak. je to rhombus s jednou vertikální tyčí ve středu. Pro spuštění mycího programu musí uživatel otáčet přepínač regulace přepínače výběrem požadovaného režimu a klikněte na toto tlačítko. Jak obnovit program na psacím stroji?

 • Klikněte na tlačítko s kosočtvercem a držte jej několik sekund.
 • Pokud by měl všechny program zastavit.
 • Na ještě starších modelech praček, musíte dále otočit výběr programu přepínač do neutrálu.

Poznámka! Před úspěšným resetem mycího programu musí být všechny žárovky na ovládacím panelu pračce indiezit zamítnut zeleným světlem, pokud se to nestane, znamená to, že existuje porucha.

Další otevírání situací

Jak být, pokud se dveře dveří neotevře po vypuštění vody nebo po zastavení programu. V tomto případě pozvat specialisty, kteří budou moci kopat psací stroj a otevřít ji. Pokud nemáte takovou příležitost, budete osobně muset učinit povinné otevření dveří. Pro to máte několik způsobů.

DŮLEŽITÉ! Je nutné zahájit vlákno mezi trupem a poklopem. Je nutné protáhnout tak, aby byl kabel stiskl na západku. Selhání může příliv, když má hrad jiný design.

Tyto informace jsou užitečné v tom, že vám poskytne možnost otevřít psací stroj v každé situaci. Nicméně, když máte nějaké pochybnosti o svých schopnostech, je lepší zavolat mistry.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS