Jaká je třída receptury v pračce

Mycí třídy v pračkách: Jak si vybrat techniku ​​s potřebnými funkcemi

V četné rozmanitosti modelů vybavení pro domácnost je obtížné řešit, aniž by měla představu o technických schopnostech určité jednotky. Je těžké si představit, že může dát potenciálnímu majiteli počet revolucí bubnu a spin rychlostí.

Ale tváře pracích tříd budou věrným hrotem v pračkách. Tato vlastnost přímo vypráví o kvalitativních ukazatelích operací. Řekneme o tom, jak je odhodlána “klasita” praček stroje, řekněte mi, jak kompetentně navigovat.

Kritéria vertikálních praní

Specialisté jsou sjednoceni, že vysoké teploty jsou prakticky k ničemu při mytí. Většina prášků a kapalin je založena na enzymech, které účinně eliminují kontaminaci v rozmezí teplot až 60 ° C. Uživatelé také poznamenávají, že prakticky nepoužívají režimy s vysokou teplotou pro úvahy o pečlivý postoj k věcem a v důsledku vysoké spotřeby elektřiny.

Má také smysl zvolit vertikální pračku s velmi vysokou rychlostí spin. Optimální indikátor je 1200 otáček za minutu. Překročení této hodnoty na kvalitu vzorku prakticky neovlivňuje, ale náklady na takový agregát budou výrazně vyšší. A není překvapující, protože zajišťuje vysoké revoluce, jsou vyžadovány pokročilejší komponenty, pokročilejší motor, spolehlivější upevnění a vysoce kvalitní vyvažování.

jaká, třída, receptury, pračce

Kromě skutečnosti, že vertikální zatížení pračky s vysokou spřádací rychlost a režimy teploty je řádově dražší, při mytí v takových podmínkách se věci opotřebovávají mnohem rychleji. Zbytek volby vybavení závisí na celkové velikosti, kapacitě, cenách, značce a dostupnosti všech potřebných programů a funkcí.

Vyberte si nejvhodnější třídu dat

Téměř všechny moderní modely zahrnují naprogramovanou funkci sušení. Chcete-li s sebou dát oblečení, musíte to třídit vše, zvolte vhodný program a klikněte na “Start”. Každý program již položil svůj počet revolucí. Každý program se liší s platným typem oblečení.

Je zřejmé, že není možné spojit lehké syntetické tkáně spolu v jednom promytí. Syntetika může snadno ztratit estetiku svého vzhledu, a to může být háčky, rozbité části materiálu. V tomto ohledu každá tkáň vyžaduje určitý vztah podle charakteristických podmínek.

Bavlna

Bavlněné tkaniny vyžadují teplotu prádla. 40-60 stupňů. Tmavé a mírně barvené věci vymazaly na 40 stupňů. Výrobky, které nevyžadují následné žehlení, jako jsou deky, ručníky, je možné umýt maximálně otáčet.

V souladu s tím jsou bílé bavlněné produkty vymazány maximálně 60 stupňů. Ale tento režim teploty by mělo být pečlivě provedeno. vysoká teplota je schopna překreslit nebo dokonce změnit velikost (street compress) oblečení. Nezastavujte rychlosti více než 800 za minutu.

See also  Vyčistěte práškový prostor v pračce

Synthetics

Syntetické oblečení je výhodné vymazat na 40 stupňů a vyschnout při 400 otáčkách za minutu. V tomto případě neztrácí jeho počáteční formulář. Pokud je věc špatně kontaminována, pak byste měli zvolit teplotu a další.

Delikátní / ruční mytí, vlna

Výrobci obvykle nabízejí 40 stupňů v této pozici a 800 revolucí. Zároveň je dána velmi málo času opláchnutí, což vede k tomu, že některé oděvní předměty mohou být neběleny. Je třeba si pamatovat, že v případě, kdy je tkanina lehká a jemná, je lepší zvolit minimální počet otáček, jmenovitě 400, aby nedošlo k poškození oblečení.

Děti věci

Výhodné jsou 95 stupňů a 1200 revolucí. Logické otázky. proč taková vysoká teplota?. Pivovarování jednoduché odpovědi je dezinfekce. Ve formě bonusu, produkty po prezentaci programu nepotřebujete další žehlení. Ale dopad na ně odstředivá síla stále neumožňuje stoční záruku, protože oblečení.

Pokud opravdu nechci vzít železo do rukou, můžete použít další funkci “snadné žehlení”. Snaží se představit většinu výrobců. Chtěl bych přidat dvě slova od sebe, je to velmi vhodná funkce, spodní prádlo ze stroje může být vytaženo nejen čisté a čerstvé, ale dokonce hladké, hladké.

Intenzivní mytí, svrchní oděvy

Cyklus zvyšuje čas přidělený pro mytí na jakémkoliv instalovaném režimu. Současně je hloubka nastavena od 800 do maximálního čísla. V jednoduchém jazyce vyjde spodní prádlo a zmačkaný a zmačkaný. Optimální počet revolucí. 1000.

Rychlé praní

Velmi pohodlný program pro mytí menších drobných věcí, jako jsou ponožky, kalhotky, trička, trička.

Sčítání předchozí sekce stojí za to zdůraznit, že barevné věci jsou vymazány odděleně od bílé a tmavé. A tak, aby vaše šatní skříň neztratil svůj počáteční vzhled, který je nejlepší poskytnout preferenci až 40 stupňů.

Deska pro ty, kteří nakupují stroj stroj! Mistři specializující se na tuto oblast doporučují nakupovat techniku ​​tohoto druhu pouze italského nebo německého shromáždění, což samo o sobě je zárukou dlouhé životnosti. Velmi důležitý bod. italská německá technika shromážděná v Rusku nebo Číně se častěji rozbije na vlasti výrobce.

Jaká kritéria jsou přiřazena třída?

Vyhodnotit kvalitu techniky, to je testování. Za tímto účelem jsou různé značky praček za stejných podmínek. Stejná věc je položena v bubnu, nastavte stejný režim praní a použijte jeden detergent.

jaká, třída, receptury, pračce

Jako stabilní věci, vítězové a poražení jsou vybrány. Aby nedošlo k ovlivnění lidského faktoru, kvalita praní zkontroluje speciální zařízení.

Poté se vypočítá poměr kvality mytí spotřeby energie zařízení. V důsledku toho odborníci dostanou tabulku účinnosti praní. Veden touto tabulkou, výrobci technologií jsou přiděleni k jejich výrobku vhodné hodnocení.

Všechny pračky pro technické specifikace jsou porovnány s referenční pračkou. Byl vytvořen v roce 1995. Bylo to účinné zařízení, které bylo vysoce kvalitní praní a spotřebovala malou energii. Referenční pračka nevykazuje nejlépe, ale stabilní výsledek. Nejméně nízké odchylky ukazatelů z referenční značky a jsou nulové bod pro ostatní značky praček.

See also  Jak zrušit program v pračce

Dekódování a charakteristiky

Díky označení nápisu, které lze vidět v charakteristikách praček, je možné získat úplné informace o tom, jak bude buben pracovat rychle, kolik může sušit věci po mytí a kolik energie a času utratí.

Nejméně účinná je považována za tiskovou třídu “G”, ve kterém až 90% zůstává v příspěvcích!vlhkost. Tyto ukazatele naznačují, že oblečení bude sušeno pouze o 10%! Pračka mající nízké otáčky do 400 za minutu, nebudou moci vydat lepší výsledek.

Mírně efektivnější je považován za “f” tlaková třída, ve které se věci suší o 80-90%!, Co zvyšuje suché oblečení po cyklu na 10-20%! Obrat praček se zvyšuje na 600 za minutu.

Doporučeno: Jak vymazat ručníky rozšířit jejich životnost

V klasifikaci je klasifikační třída “E”, ve kterém mají věci procentní podíl vlhkosti po sušení v rozmezí 70-81%!, Co nemluví o suchém oblečení rostoucí na 20-30%! Síla strojů v tomto případě se zvýší téměř dvakrát ve srovnání s třídou “G” a dosáhne 800 revolucí za minutu.

Promývací jednotky s třídou tlaku “D” jsou účinnější, ve kterých vlhkost v zabalených věcech zůstává 62-71%!, Co zvyšuje suché oblečení do 30-40%!, A tento ukazatel je již docela dobrý a může uspořádat mnoho spotřebitelů, které počítají s nízkými náklady na vybavení a jeho normální provoz.

Rychlost revolucí bubnu v tomto případě je již až tisíc za minutu.

Třída “C” se vyznačuje nejlepším spinem vlhkosti po mytí, účinnost je již 53-61%!, To znamená, že stroj téměř napůl schne oblečení po plném cyklu. Jednotka současně pracuje rychlostí 1200 otáček za minutu, která je považována za průměr pro vysoce kvalitní a funkční techniky.

Jedním z nejproduktivnějších je třída lisování “B”, ve kterém oblečení po mytí obsahuje 44-52%!vlhkost, tj. Přístroj vám umožňuje vysušit více než polovinu, což výrazně snižuje čas na plný sušení věcí mimo stroj. Tuby takového vybavení také překračují třídu “C”, protože jsou rovna 1400 za minutu.

Nejúčinnější je třída receptury “A”, ve kterém jsou věci co nejvíce vysušeny. Po mytí v oděvu obsahují méně než 43%!vlhkost, která je v současné době nejlepším ukazatelem aktuální technologie.

Jak vyřešit problémy, když moje pračka nefunguje?��

Maximální rychlost, která je buben schopen vyvíjet v procesu provozu, je 1600 otáček za minutu, což je nejrychlejší indikátor schopný pomoci provést práci pro minimální dobu, zajištění maximální účinnosti.

Skriptový typ pračka, ideální pro domácí použití

“Automat” s tlakovou třídou F a g nejsou doporučovány specialisty, protože není schopen předepsat mytí na správné úrovni. Perfektní volba pro dům je pračka s řadou otáček ne více než 1000 za minutu. To bude nejen vysoká kvalita a pečlivě léčit ložní prádlo, ale také výrazně ušetřit elektřinu.

Někteří profesionálové někdy doporučují věnovat pozornost zařízení se spoustou otáček, ale není vždy správné.

See also  Pračky pracující při nízkém napětí

Důležité! Chcete-li získat opravdu funkční vybavení, není nutné přebývat na tiskových třídách, je nejlepší získat vyhledávání vysoce kvalitního zboží, které bude sloužit ne jeden rok.

Co je to “rescriptová třída

Třída cmiskriptu přiřazená pračce označuje, jak efektivní zařízení může být vymačkáno z lnu. Čím vyšší je třída, tím méně zbytku vlhkosti v vláknech a tím rychleji se produkty suší.

jaká, třída, receptury, pračce

Intenzita obyvatelstva přímo závisí na počtu rotací bubnu za jednu minutu. V domácích pračkách je nastavení nastavena v závislosti na typu prádla a jeho hmotnosti. uživatel je k dispozici pro nastavení od 400 do 1600 otáček ve 100-200 revolucí. Čím vyšší je maximální počet, výsledek je nad třídou.

Optimální parametry rychlosti pro různé materiály

Ne všechny materiály podléhají standardním praní. Pro určité typy tkanin je tento režim vyžadován jako jemný praní. Zpravidla, na moderních modelech praček, můžete nastavit požadovaný počet otáček. Příliš rychlé otáčení motoru může poškodit některé tkáně.

Dešifrování ikon na mytí oblečení a tabulky s popisy symbolů

Len, džíny, bavlna, nebezpečí

Pro džínové a bavlněné tkaniny, přípustná hodnota. 800 otáček za minutu. Doporučuje se také aktivovat režim jemného praní. Len je extrémně jemný materiál, takže port je buď vypnutý nebo aktivuje minimální počet otáček.

Atlas, hedvábí

Satén, hedvábné věci, stejně jako tylu, je třeba prát při 600 otáčkách, protože je to docela tenké a jemné materiály. Pokud existuje taková příležitost, pak se spin odpojuje.

Vlna

Věci z vlny se nedoporučují stisknout. Pokud není taková možnost, doporučuje se nastavit minimální hodnotu tlaku (ne více než 400 otáček za minutu).

Jak se třídy praček ovlivňují spotřebu energie

Jak jste již pochopili, třída Cription je nepochybně velmi důležitým parametrem při výběru vysoce kvalitních zařízení, ale daleko od jediného. Neméně významná je třída spotřeby energie, která závisí naším prvním kritériem.

Koneckonců, čím více otáček se provádí s mycí ženou s žíháním, tím více elektřiny je vynaloženo v tomto bodě. Z kterého logického závěru vyplývá, že nástroje, zrušené ložní prádlo nejsou nejúčinnější, pokud jde o spotřebu elektřiny.

Podle těchto kritérií je nejoptvrznější v tomto poměru všech odborníků uznáván stroje, které mají tesovou třídu s a in. Tento spotřebič pro domácnost poskytuje dostatečně slušnou kvalitu lisování s mírnou spotřebou elektřiny.

Tip: Nejúspornější modely z hlediska spotřeby energie jsou stroje třídy A a a. Je to pro ně, že je nejlepší řešit vaši pozornost.

Věříme, že náš článek pomůže řešit to, co je pračky pračkou, a můžete snadno najít svůj ideální agregát!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS