Jaké ohřívače k ​​instalaci v soukromém domě

Top 20 nejlepších topení pro domov a chatu. Který topení je lepší koupit pro vytápění místnosti?

V tomto hodnocení jsem připravil 20 nejlepších ohřívačů pro dům a chatu na rok 2022. Při výběru modelů jsem se zaměřil na preference uživatelů, prodejní hodnocení a recenze skutečných majitelů.

V tomto hodnocení jsem shromáždil 20 nejlepších topení pro 2022. Pouze nejlepší ohřívače z různých cenových rozsahů. od 1 do 12 tisíc se dostaly do mého vrcholu. Rubles. Pro pohodlí jsem rozdělil hodnocení do 4 kategorií, jako je vytápění: konvektory, infračervené, olej, tepelné.tuny. Při výběru modelů jsem upozornil na takové vlastnosti, jako je napájení, rozměry, provozní režimy, topná oblast, bezpečnostní funkce. A abych byl co nejvíce objektivní a identifikoval výhody a nevýhody každého modelu, studoval jsem recenze zákazníků a recenze odborníků.

Tabulka účastníků v hodnocení topení pro Home and Cottage 2022

Resanta OK-1000

Otevře náš topení hodnocení od domácího výrobce Resant. Model OK-1000 patří k typu konvektoru, v něm to vytápěcí prvek dává teplu do areálu přirozenou konvekcí.

Maximální pracovní kapacita modelu je 1000 wattů, to stačí k zahřátí koupelny s plochou až 15 metrů čtverečních.m. Provozní režim můžete také použít s výkonem 500 wattů. Produkt má stručný design a nezabírá mnoho prostoru. Může být umístěn na podlaze nebo pověsit na zdi (proto jsou v soupravě závorky).

Mechanické ovládání umožňuje snadno nastavit parametry nastavení. Model OK-100 poskytuje přítomnost termostat s vysokým přesným ovládáním. Pouzdro odolné vůči vlhkosti chrání zařízení před stříkáním, které na něj padá jakýmkoli směrem. Když dojde k přehřátí, zařízení se automaticky vypne. Konkrétní povlak chrání před popáleninami, když se dotýká topení.

Kupující dávají přednost topení konvektoru od společnosti Resant kvůli jeho dostupné náklady, lakonickému designu, kompaktním rozměrům, vysokému výkonu, rychlému zahřívání v místnosti, snadného použití, přítomnosti nastavitelného termostatu a systému ochrany před sprejem vody, přehřátí a popáleniny. Model OK-100 se snadno pohybuje díky kolům na základně pouzdra.

 • Lehké, pohodlné, kompaktní.
 • Nastavitelný výkon.
 • Přítomnost termostatu.
 • Vhodné pro pokoje až 15 metrů čtverečních.m.
 • Vlhkost.rezistentní případ.
 • Ochranný systém.

Ohřívače konvektoru jsou dobré v tom, že mají vysokou energii, což znamená, že jsou schopni zahřát vzduch ve velké místnosti. Trh představuje jak rozpočtová zařízení, tak dražší. Moderní technologie umožňují vyrábět nejen elegantní, ale také bezpečná zařízení.

Naše hodnocení obsahuje modely, které vám umožní ovládat teplotu zahřívání vzduchu vlastními rukama. Postavené.v termostatách s pochopitelnou kontrolou a různými režimy pomohou dosáhnout největšího pohodlí a ušetřit elektřinu. Zároveň zůstávají jednotky cenově dostupné v ceně.

6 Ballu Bec/EM-1500

Skupina ohřívačů zdi je otevřena Ballu Bec/EM-1500. Zařízení má elegantní design, kompaktní rozměry a ne vysokou váhu. Spotřební síla 1500 wattů umožňuje zařízení zahřát vzduch v místnosti s plochou až 20 m2. Produkt je vybaven termostatem, se kterým můžete zvýšit teplotu nebo ji naopak snížit. Zařízení je vybaveno bezpečnostním systémem, díky kterému dochází k odpojení při převrácení, jakož i v případě přehřátí.

Model je v provozu pohodlný: může být umístěn na podlahu instalací 2 nohou na okraje pouzdra nebo na zdi pomocí spojovacích prostředků, které jsou umístěny na zadním panelu. Jednotka pracuje ze sítě, pro zařazení je poskytováno speciální tlačítko s indikací.

Zařízení šetří mnoho kupujících z nachlazení. Zařízení se rychle zahřívá a dobře zahřívá, funguje tiše a pouzdro odolný vůči vlhkosti zvyšuje životnost života. Mezi nevýhody můžete zvýraznit krátkou síťovou šňůru a chatrný držák u nohou.

 • Případ pro ochranu vlhkosti.
 • Při přehřátí vypnutí.
 • Instalace na podlaze a instalace na zdi.
 • Existuje termostat.
 • Uplatk s indikací.

5 Hyundai H-HV15-10-UI617

Hyundai H-HV15-10-UI617 se nachází na páté řadě hodnocení. Díky svému myšlenkovému designu tvoří zařízení nasměrovaný tok horkého vzduchu a účinně zahřívá vzduch v místnosti, jejíž oblast nepřesáhne 13 m2. Může být použit doma, v práci nebo v zemi. Nohy, které se v soupravě probíhají, vám umožňují nainstalovat topení na podlahu, je také možné je zavěsit na zeď.

Spotřeba energie zařízení je 1000 wattů. Kromě toho je vybaven termostatem, který spotřebiteli umožní přizpůsobit teplotu směrem k jeho snížení nebo zvýšení. Z bezpečnostních důvodů je Hyundai vybaven senzorem prohřádání.

Model je charakterizován atraktivním designem, vzduch v místnosti se rychle zahřeje. Jednotka je lehká, hmotnost je pouze 2,8 kg. Rozměry: šířka 46 cm, výška 40 cm, tloušťka 8 cm. Kvalita provádění byla zákazníky vysoce oceněna, ale mnozí poznamenali, že panel se velmi zahřívá, vzhledem k tomu, že zařízení nemá kola, bude problematické ho přesunout v procesu práce.

4 Electrolux ECH/AGI-2500

Na čtvrté pozici je Electrolux ECH/AGI-2500. Toto zařízení má vysokou energii a rozsáhlou expoziční oblast. Zahrnuje instalaci jak podlahy, tak zdi. Navzdory významné hmotnosti 5,3 kg se model snadno pohybuje na vodorovném povrchu díky kolům, s nimiž je vybaven.

See also  Fitil Burns a kotel se nevzpoubuje

Vytápěč je 2500 wattů, lze ji změnit kvůli přítomnosti 3 režimů. Oblast expozice, na kterou je jednotka navržena, je 30 m2. Aby bylo možné nastavit pohodlnou teplotu, existuje termostat.

Model je vybaven blokem s elektronickým řídicím systémem. Všechny nezbytné informace jsou zobrazeny na displeji. Existuje příležitost nainstalovat časovač. Pracovní stav je stanoven kvůli přítomnosti indikace.

Spotřebitelé ocenili účinnost zařízení a jeho účinnost. Zařízení rychle zahřívá vzduch, je snadné jej ovládat a vytváří nejpohodlnější podmínky v místnosti. Topení pracuje tiše a zvýšila mobilitu.

 • Velká oblast expozice.
 • Existují kola.
 • 3 režimy.
 • Vysoký výkon.
 • Přítomnost elektronického ovládání.
 • Nevytváří velký hluk.

3 Nobo ntl4s 20

Norský ohřívač pokračuje v našem hodnocení. Vzhledem ke snížené teplotě zahřívání trupu a preventivního systému přehřátí je pro použití bezpečný pro použití NTL4S 20. Jeho tělo je odolnost vůči vlhkosti, což také zvyšuje život. Hladký přední povrch zařízení mu dává nejen elegantní vzhled, ale také zabraňuje vzhledu zranění při kontaktu s modelem.

Ohřívač je navržen pouze pro vertikální držák. Jeho design minimalizuje interakci toku horkého vzduchu se stěnami, a tím chrání jak tapetu, tak jakýkoli jiný povlak před poškozením.

Kapacita je 2000 wattů, plocha místnosti, kterou může zařízení zahřát 28 m2. Teplota může být upravena kvůli přítomnosti termostatu.

Nobo na trhu existuje více než 70 let. Během této doby byla schopna získat důvěru mezi spotřebiteli díky produktům, které se rozlišují nezměněnou kvalitou a vysokou životností. Použití materiálů a moderních technologií šetrných k životnímu prostředí vám umožňuje vytvářet nejen efektivní, ale také bezpečné produkty.

2 Stiebel Eltron CNS 300 s

Na druhém místě je model CNS 300 S od německé společnosti Stiebel Eltron. Mark se zabývá výrobou zařízení od roku 1924. Neustále vyvíjí a zlepšuje výrobní technologie, zlepšuje kvalitu a spolehlivost svých produktů.

Ohřívač uvedený v našem hodnocení má následující parametry: šířka 104 cm, výška 45 cm, tloušťka 10 cm. Maximální vytápění je 3000 W. Zařízení je vybaveno spínačem a termostatem, který vám umožňuje upravit teplotu, a tím zajišťuje ekonomickou spotřebu elektřiny. Přítomnost 4 režimů také umožňuje udržovat pohodlnou teplotu v místnosti. Například například ekode-režim automaticky snižuje zahřívání vzduchu v noci.

Zařízení této kategorie jsou nejmodernější vytápění na trhu. Jak můžete vidět z názvu, zde se používají 2 typy vytápění: infračervené a konvektivní. Případ harmonicky kombinuje topný prvek konvektoru a IR panel. Teplo je produkováno topným prvkem uvnitř pouzdra a je dáno vnějším. Infračervené konvenční ohřívače kombinují výhody obou kategorií. Rychle a efektivně zahřívají prostor, zatímco nesuší vzduch. Nevýhody zahrnují pouze poměrně vysokou cenu.

3 Neb-M-NST 0,7 (MCC/MBK)

Ve třetí pozici je topení NEB-M-NST 0,7 (MCC/MBK) umístěno ve třetí pozici. Zařízení má vysoký výkon a je navrženo tak, aby zahřívalo místnosti s plochou až 14 m2.

Maximální výkon ohřívače je 700 wattů. Existují dva provozní režimy: s kapacitou 500 wattů a 700 wattů. Nastavení se provádí pomocí mechanického spínače. Model je vybaven elektronickým termostatem a LED indikace zjednodušuje provozní proces.

Pouzdro je vyrobeno z oceli a má poměrně velké celkové rozměry (105 x 47,5 x 4 cm), ale nevypadá objemně. Zařízení lze nainstalovat na podlahu a díky malé tloušťce můžete namontovat na zeď. Připevněte části a sada nohou s koly pro snadný pohyb jsou dodávány v soupravě.

Výhodou tohoto topení je minimální zatížení sítě, takže je bezpečné jej používat i v domech se starými elektrickými sítěmi.

Uživatelé jsou spokojeni s kvalitou zboží. Všimnou si jeho tiché práce, mírné elektrické spotřeby, vysokou účinnost a také zdůrazňují, že v tomto procesu zařízení nevysuší vzduch a nespaluje prach.

 • Vybaven elektronickým termostatkem.
 • 2 Možnosti instalace: zeď a podlaha.
 • Existují kola pro snadný pohyb.
 • 2 Power Režimy.
 • Místnost se rychle a efektivně zahřívá.
 • Minimální síťové zatížení.
jaké, ohřívače, instalaci, domě

2 Ballu BiHP/R-2000

Druhé místo v našem žebříčku patří do ohřívače Ballu Bihp/R-2000. Vysoká kapacita 2000 wattů umožňuje udržování tepla v místnostech až 25 m2. Existují 2 elektrické provozní režimy: 1000 wattů a 2000 wattů. Pomocí mechanického spínače můžete nastavit požadovanou teplotu o krok o 0,5 stupně v rozmezí od 5 ° C do 35 ° C. V tomto případě jsou v případě náhlého odpojení elektřiny zachována všechna specifikovaná nastavení.

Zařízení má kompaktní plastové pouzdro s rozměry 80 x 41,3 x 11,1 cm. Zvláštní pronikání přední stěny zlepšuje rozptyl tepla a přispívá k jednotnému topení. Dvojitý topný prvek s eloxováním poskytuje trvanlivost a maximální přenos tepla.

Ubytování podlahy a stěny je povoleno, všechny úchyty jsou dodávány v soupravě. Je možné použít zařízení na místech s vysokou vlhkostí.

Díky tiché práci, rychlému a efektivnímu vytápění celé místnosti bez přehnaného vzduchu se topení Ballu Bihp/R-2000 stalo docela populární možností mezi kupujícími. Je zakoupeno jak pro vytápění apartmány, chaty, venkovské domy, tak pro průmyslové prostory, dětské a zdravotnické instituce. Nevýhody zahrnují pouze silné vytápění samotného těla.

 • Vysoký výkon.
 • 2 Možnosti instalace: zeď a podlaha.
 • Existují kola pro snadný pohyb.
 • 2 režim napájení.
 • Schopnost nastavit teplotu.
 • Místnost rychle a rovnoměrně zahřeje místnost.
 • Při vypnutí elektřiny se uchovává nastavení.
See also  Jak eliminovat úniky v litinovém kotli

1 Electrolux EIH/AG2-1000EE

Na prvním řádku v našem žebříčku je topení Electrolux EIH/AG2-1000EEE. Je ideální pro udržování tepla v jednotlivých pokojích apartmánů, chalupách, maloobchodních pavilonech, garážích a dalších pokojích s oblastí až 15 m2. Maximální výkon zařízení je 1000 wattů. Zároveň je to docela ekonomické, síla elektrické spotřeby nepřesahuje 1 kW/hodinu.

Zařízení je vybaveno elektronickým ovládacím panelem. Na něm si můžete vybrat jeden ze dvou režimů výkonu: 500 W nebo 1000 W, a také nastavit požadovanou teplotu. Displej zobrazuje hodnoty reálné a dané teploty.

Model má elektronický termostat, funkci blokování ovládacího panelu a časovače. Umožňuje vám nastavit čas, po kterém se zařízení vypne samostatně.

Samostatně stojí za zmínku funkci anti.frikci. Ohřívač se automaticky zapne, pokud teplota vzduchu klesne na 5 ° C, umožňuje to zabránit zmrazení stěn, když je hlavní zahřívání odpojeno v nepřítomnosti majitelů.

Pro všechny své výhody má topení kompaktní rozměry (48 x 41,3 x 11,2 cm) a nezabírá mnoho místa.

 • 2 režim napájení.
 • Elektronický termostat.
 • Elektronické ovládání a zobrazení.
 • Schopnost blokovat ovládací panel.
 • Časovač.
 • Funkce antimprodukce.
 • 2 Možnosti instalace: zeď a podlaha.
 • Existují kola pro snadný pohyb.

Jaké ohřívače lze použít pro dávání

Moderní trh nabízí mnoho typů topení, které se liší účinností, hladinou hluku, požární bezpečnosti, pohodlí regulace, spotřebou elektřiny a další parametry.

První věcí, kterou věnujete pozornost, je být typem zařízení.

 • Olej. Jako pracovní tekutina se používá olej, který cirkuluje uvnitř a nese teplo. Plusy zahrnují účinnost, kompaktnost, nízký hluk a minimální spotřeba elektřiny. Proud jde do ohřejícího oleje po připojení a pak zařízení jednoduše udržuje teplotní režim.
 • Infračervený. Práce na principu slunečního světla. Jejich rys při vytápění předmětech v místnosti, což zvyšuje účinnost práce. Všechny předměty (lidé, stěny, stropy, nábytek a další) se zahřejí, ale vzduch zůstává v pohodě. Je nutné si na to zvyknout.
 • Plyn. Vypadají jako ohřívač zvažovaný výše, ale plamen ze spalování plynu působí jako hlavní chladicí kapalina. Pros. účinnost a vysoká rychlost vytápění, možnost použití v zemi / v domech bez světla.
 • Tepelný. Se liší ve vysokém výkonu, zajistěte oběh proudu vzduchu, rychle zvyšuje teplotu. Minusů. velké zatížení sítě a vysoká úroveň hluku.
 • Elektrické radiátory (bez oleje). Jejich složení obsahuje topný prvek vyrobený pomocí uhlíkového kompozitu. Na rozdíl od olejových radiátorů není uvnitř žádná voda ani olej. Pro spuštění zařízení stačí jej připojit k síti. Poté to funguje v autonomním režimu a ve vzhledu se to liší málo od standardního radiátoru s sekcemi.
 • Infračervené konvenční. Podle názvu je zřejmé, že ohřívač používá kombinovanou verzi topení: na principu IR záření a konvekce. Tepelný tok z pracovního modulu je směrován nahoru, což vám umožňuje dosáhnout optimální teploty uvnitř místnosti bez velkých výdajů elektřiny.
 • Infračervená lady. Další kombinovaná verze topení, topení, stejně jako filmy a fólie. Mohou být položeny na zeď, podlahu nebo strop. Úkolem fólie je absorbovat teplo z topení a následnou absorpci tepla z topných prvků a distribuce přes povrch.

Který topení je pro domov lepší, což. pro dávání

Volba topení závisí na úkolech, které musí vykonávat. Například země je obvykle vyžadována k rychlému zahřívání vzduchu na pohodlnou teplotu. Navíc by zařízení nemělo být těžké, malé a mobilní. takže existuje příležitost ho vzít na zimu bez problémů. Tyto požadavky jsou splněny tepelnými pneumatikami, konvektory a infračervené ohřívače. Olej v tomto případě není nejlepší volbou. jsou zahřívány po dlouhou dobu, těžké.

Jakákoli z popsaných možností je obecně vhodná pro byt a domov. Vyberte si ten, který se vám líbí více než ostatní nebo ten, který nejlépe vyřeší úkoly stanovené před ním. Například rodina má alergii, aktivní pohyb vzduchu (konvekce) je v tomto případě lepší vyloučit. Infračervené emitovače a olejové radiátory téměř nestimulují konvekci.

Vytápěcí centrum na stěně může vyřešit problém vytápění

Pokud jsou v domě malé děti, parametry vzduchu jsou pro ně velmi důležité. měla by existovat normální vlhkost, kyslík by měl stačit. K vyřešení tohoto problému jsou modely s ionizéry a zvlhčovači vhodné a vyberte si typ sami.

Konvektory a infračervené ohřívače mohou vyřešit problém vytápění jako celek (sloužit jako hlavní zdroj tepla). Můžete vytvořit systém ohřívačů oleje, ale ukáže se, že je obtížné upravit teplotu. Tepelné talenty pro neustálé používání je jen málo, i když existují modely pro dlouhodobé práce. s monolitickými topnými prvky a elektronickým ovládáním.

Určujeme nezbytnou sílu zařízení

Power zařízení je jednou z klíčových charakteristik při výběru topení. Oblast místnosti, ve které má dodávat teplo, je dalším rozhodujícím faktorem.

Pokud plocha místnosti není zahřívána, ale má dobrou tepelnou izolaci, pak 1,5 kW jednotkové energie stačí na 27 m². Pokud má pokoj topný systém, pak je ohřívač s výkonem 1 kW ideální pro další vytápění průměrné místnosti 25 m².

jaké, ohřívače, instalaci, domě

Co jiného je třeba vzít v úvahu za přesnější výpočet:

 • teplotní rozdíl uvnitř i vně místnosti;
 • úroveň tepelné izolace oken a jejich počet;
 • na které straně je byt nebo dům. slunečný, stín;
 • počet žijících lidí;
 • věk struktury;
 • množství vybavení s přenosem tepla (chladničky, televizory, počítače);
 • Výška stropu. čím nižší jsou, tím menší je výkon ohřívače.
See also  Připojení třífázového ohřívače vodní vody přes RCD

V zásadě je pro typický byt se stropy 2,5 metry a s plochou 24-27 m² vhodné zařízení s kapacitou 2500 wattů. Pro menší plochu (20-22 m²) je vyžadováno zařízení 2000 wattů a t.D.

Poptávka po ohřívách se výrazně zvyšuje na konci podzimu a brzy na jaře, když topné systémy nefungují

V malých soukromých domech se ohřívače používají po celý rok jako prvky vytápění

Ohřívače lze použít jako další vybavení v místnostech vyžadujících pravidelné zvyšování teploty

Chcete.li zvýšit indikátory teploty na konci období topení, přenosné kompaktní modely nejčastěji získávají

Pro kompetentní výběr stacionárních instalovaných zařízení je nutné vzít v úvahu celou tepelnou ztrátu spektra a skutečné schopnosti topného systému

Je důležité vzít v úvahu, zda existuje volný prostor pro umístění zařízení, na základě kterého je stanovena typ instalace podlahy, stěny nebo stropu

Konstrukce jednotky, která významně ovlivňuje interiérový obraz, je významný pro vlastníky bytů a příměstských sídel

jaké, ohřívače, instalaci, domě

Významný argument ve prospěch výběru konkrétního topení. ekonomická spotřeba energie pro malé velikosti a vysoký výkon

Moderní topné zařízení je vybaveno hlavně termostaty, které mohou udržovat požadovanou teplotu v automatickém režimu.

Termostaty nemají vždy měřítko s označením stupňů a pracují na principu. více. méně.

Domácí ohřívače prezentované k prodeji jsou spolehlivé vybavení promyšlené aspekty bezpečnosti

Vše o účinnosti elektrických ohřívačů

Než budete hledat nejvíce energeticky efektivnější ohřívač, měli byste přijít na to, jak fungují. Obchody představují čtyři typy zařízení. Stručně popište každého z nich.

Thermalcenerator

V případě takového zařízení je topení ve formě keramické desky nebo spirály a ventilátoru. Studený vzduch dovnitř se rychle zahřeje a násilně se šíří po celé místnosti.

Tepelné talenty jsou kompaktní a mobilní, rychle zahřejí místnost. Zároveň jsou velmi hluční, spalují kyslík, zvyšují prach a osušte vzduch. Nemůžete je nechat bez dozoru, existuje riziko požáru.

Olejový radiátor

V tomto zařízení se deset zahřívá transformátorovým olejem, který naplnil pouzdro. Zařízení se zahřívá, dává tepelný vzduch a emituje infračervené paprsky, které se hromadí ve všech úzce umístěných velkých objektech. Zase začnou také dávat tepelné záření.

Pluby olejů se považují za prodloužené teplo pro teplo po vypnutí zařízení, absence hluku během provozu, možnost připojení termostatu. Hlavními nevýhodami jsou závažné zahřívání pouzdra a pomalé vytápění zařízení.

Konvektor

Ve své práci používá princip přirozené konvekce. Ve spodní části zařízení je topný prvek, který zahřívá proudění vzduchu, které padají dovnitř. Zvláštní tvar pouzdra umožňuje vstát bez překážek na vyhřívané trysky. Studené potoky přicházejí na jejich místo zespodu. Kvůli jejich změně dochází k konvekčnímu pohybu, rychle zvyšuje teplotu v místnosti.

Výhodou elektrických konvektorů jsou tichá práce, vysoká rychlost vytápění, schopnost instalovat termostat, bezpečná teplota těla pracovního zařízení. Nevýhody. spalování kyslíku, přehnaní vzduchu, aktivní přenos prachu, rychlé chlazení.

Infračervený elektrický ohřívač

Princip provozu je podobný slunečnímu světlu. IR proboři jsou vybaveni bezpečnou infračervenou vlnou pro délku osoby. Po zapnutí zařízení vyzařuje vlny, které se hromadí ve všech velkých objektech umístěných vedle něj. Zahřívají se a začnou dávat tepelnou energii a zahřívají vzduch kolem nich. Toto je nejbezpečnější a nejúčinnější metoda. Existují typy emitorů IR. Mohou to být uhlík, halogen, mychatermický, křemen nebo keramika.

Výhody v infračervených zařízeních s jakýmkoli typem topných topných. Nehořejí a vysuší vzduch, rychle a rovnoměrně zahřejí místnost. Mají jednu nevýhodu. vysokou cenu.

Důležité. pár slov o nákladech

Cena elektrických topných kotlů je v širokém rozsahu a závisí na mnoha faktorech. výrobci, přítomnosti kombinovaného principu, konfigurace, napájení a dalších aspektů.

Zařízení TENA mají velkou cenu a produkty na principu Induction nebo Electrode budou stát levnější.

Topná nádoba má topnou nádobu, je zde čerpadlo pro cirkulaci chladicí kapaliny, teplotní senzor, rozšiřující nádrž a automatizaci. To znamená, že zařízení je připraveno k práci a nevyžaduje nákup dalších prvků.

Pokud jde o indukční kotle, po zakoupení hlavního vybavení budete muset utratit peníze za kontrolní jednotku (pokud nepřijde do soupravy). Kromě toho si musíte koupit expanzní nádrž, senzory a další zařízení. Výsledkem je, že náklady na elektrodové kotle mohou být ještě vyšší.

V procesu porovnávání elektrických a jiných kotlů pro vytápění je důležité vzít v úvahu nejen jejich vlastnosti, klady a nevýhody, ale také věnovat pozornost vybavení.

Stává se, že výrobce přitahuje zákazníky nižší cenou a nabízí produkt s minimální konfigurací. Výsledkem je, že kupující je nucen utrácet peníze za další vybavení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS