Jaký je maximální výkon mlýnek na maso

Jak si vybrat elektrické skóre. udělat správnou volbu

V moderním světě je obtížné prezentovat domácí kuchyně bez elektrických spotřebičů. Trh pro kuchyňské vybavení je bohatý na různé typy těchto zařízení.

Jedním z nejdůležitějších a důležitých produktů v naší stravě je maso. Ale bohužel značná doba a značná síla je vynaložena na vaření masových pokrmů, především to odkazuje na proces broušení masa sám.

V současné době existují tři typy nádivových kuchyňských spotřebičů:

O ručním mlýnku masa je vše jasné a my se na to nezastavíme. Její je jediná plus. schopnost připravit mleté ​​v nepřítomnosti elektřiny.

jaký, maximální, výkon, mlýnek, maso

Potravinářský procesor je multifunkční zařízení, vhodnější pro zpracování zeleniny, ovoce, broušení zrna. Brusné maso ve směšovací misce kombinovat s nožem mlýnek se dvěma čepelí. proces je únavný, protože malé množství masa je zpracováno v jednom zátěži. V důsledku toho se získá maso nakrájíme na malé kousky, podle konzistence, a to vůbec podobné obvyklému vzhledu mletého. Přítomnost v kombinaci elektromatik eliminuje tento problém, ale výrazně zvyšuje cenu kombinovaného. Kromě toho, elektromata v kombinaci, zpravidla, nízkoenergetické a neprodukty.

Elektromazor je jednou z nejpotřebnějších, prioritních a spolehlivých asistentů v kuchyni. Významně ušetří svou sílu a čas pro přípravu nádivání, zpracování zeleniny a ovoce.

Jak si vybrat správné elektrické skóre?

Níže nebudeme podrobně zastavit na zařízení, principu provozu a úplné vlastnosti elektromatiky a budeme vyprávět o hlavních kritériích při výběru elektrického základu.

Co je důležité zvážit při výběru mlýnek na maso?

Železo nebo plast?

Při konstrukci masových brusek, nový trend. tělo “zcela z oceli” nebo “vyrobené zcela z kovu”. Je to stylový, spolehlivý (vzhled.!), brutálně. Existují velmi drahé modely, model prémiového segmentu od 14-15 do 24 000-28000 (Kenwood, Bork et al.) V modelu je však hlavní věc motor a řezný mechanismus a je vždy vyroben z kovu. Není to tak důležité, ze kterého trupu, pokud nebudete klesat mlýnek na maso (mimochodem, mohou být také promáčknutí a části uvnitř mohou být poškozeny při pádu). Důležitým detailem je navíc pozorován. kovové brusky na maso jsou zbaveny nosných rukojeti a s velkou hmotností těla, které jsou nepohodlné pohybovat, takže takový železný kůň by měl vždy stát v stánku. na jednom místě.

Výkon a produktivita

Reklama, zpravidla maximální výkon při blokování hřídele je 1500, 2000, 2 200 a dokonce 3000 W (například mystery MGM-3000), ale je nutné věnovat pozornost nominálnímu, to je spotřebováno v Obvyklý pracovní režim: Může být 200-500-600-700 W. Existuje názor, že méně než 400-500 je špatné pro bytové maso, ale tam jsou nuance, o nich níže.

Multifunkční mlýnek na maso nahrazuje kombinování

Výkon závisí na výkonu, ale nejen z ní: hraje roli struktury nakládací komory (průměr) a šneku. Výkon mlýnek na maso se měří v kg výsledné mleté ​​minuty nebo hodinu (různé výrobci používají různé parametry, ale častěji za minutu). Průměrný indikátor je 1,2-1,5 kg za minutu, ale to se stane 2 a více. Mělo by být zřejmé, že výrobce mluví dokonalým masem. plně vyčištěn od žil, měkkých a krásných. skutečnost, že mě pravděpodobně nenecháte na kotlety. Tak rozdělit o 1,5-2. A teď pozornost. opravdu je tak důležitá pro otočení 5 kg masa za dvě minuty, a ne pro 4-5? Proto se podíváme na sílu, ale bez fanatismu. Některé moderní modely jsou navíc vybaveny motorovými motory s nízkým výkonem spotřebujícím ne více než 170-200 w. Auger točí trochu pomaleji, výkon je nižší (0,8-1 kg za minutu), ale hladina hluku se významně sníží, motor není přehřát, mlýnek na maso nemůže být přerušeno déle. Takže existuje paradox: v reklamě výrobci udělejte sázku na výkon (vyšší a výše, a výše!) Ale dobrý model může dobře a neporušují záznamy o tomto ukazateli.

See also  Jak brousit lnu semena, pokud neexistuje mlýnek na kávu

Rychlost práce

Může být jeden nebo dva z nich, ale vždy lepší, pokud je na výběr.

CHEFFANO Meat Grinde,2600W Max Stainless Steel Food Grinder Electric,Heavy Duty Meat Mincer Machine

Ochrana motoru

Z přehřátí jsou motory ve většině brusek na maso chráněny jednoduchým otvorem elektrolytů, když je překročena určitá teplota. Existuje taková věc: často na místě šroubu a mechanismus motoru je víčko nebo pojistkové pouzdro. Pokud je plast, pak když je přetížen, praskne a motor je blokován, a pak je nutné vyměnit pojistku (plast je často součástí dodávky. je to vhodné, prosím, prosím, pokud není zahrnuta. musíte se podívat pro problém).

Přítomnost reverzní funkce

Tlačítko Reverse se aktivuje otáčení šneku v opačném směru, což je vhodné, pokud závoj zraněný na nůž nebo šnek nebo jen něco uvíznutí. No, pokud je reverzní krátkodobý. to je, že šnek sám se zastaví. Pokud neexistuje automatická zastavení, přístroj se bude muset vypnout. No, a uvízl z botkové komory. Předpokládá se, že výkonné modely nepotřebují reverzní a mleté ​​maso s žíly a chrupavkou. Není to tak. jestliže to žila rána, nemá to ani na vysoké výkonu. Ale odpočinek. můžete.

Dobrý nůž. bilaterální a samolepování. Nemusíte si myslet, na které straně ji dát, a v případě chyby, pochopení, rozebrání mlýnku masa a odstranění kusů “neštěstí” maso (protože chyba lze zjistit pouze v praxi).

Mříže a Scneke

Častěji jsou vyrobeny z běžné uhlíkové oceli, ale tam jsou modely, kde jsou tyto položky vyrobeny z nerezové oceli. Koroze karbonem, takže musíte tyto části okamžitě omýt a uschnout je. Kromě toho, mřížky masa s takovými mřížkami a šroubem jsou špatně vhodné pro přípravu vitamínových zásob zboží. železničního rybízu a t.P., Protože vitamín C na kontaktu s detaily z konvenční oceli je silnější. Pokud jsou mřížky a šnek vyroben z nerezové oceli, pak můžete odložit jejich mycí v dlouhém boxu. například v myčce.

Mřížky se nejčastěji dějí dvě nebo tři. s různými průměry otvorů. Zde je nutné se podívat na tento velmi průměr: velký je zřídka našel, a mnoho lásky maso cítit.

Takové klobásy mohou být připraveny za použití speciální trysky

Snadné skladovací příslušenství

Pohodlně, pokud jsou mřížky uloženy v přihrádce uvnitř pouzdra: takže jsou vždy po ruce a neztratili. Bohužel, pojďte normálním skladovacím systémem všech doplňkových příslušenství (trysky pro kebbe, gry, shinks a t.P.) Není dosud vynalezen žádný výrobce. Když v oznámení brusky na maso psát nebo říkají, že příslušenství jsou uloženy uvnitř případu, což znamená pouze mřížky nebo mřížky a čepice pro Kebbe. jsou malé.

Čisticí zařízení mříže

Naši komentátoři samozřejmě napíše, že nejlepší čistící příslušenství je zápas, ale stále existují civilizovanější metody. Někteří výrobci (například Philips) jsou vybaveni mlýnky na maso s takovými “extrudéri” zbytky z mřížek. to jsou velmi pohodlné úpravy.

Boot zásobník

Vidíte to, že to není příliš malé. všechno z nich vypadne, i když budete léčit nějaké maso. Plastové bílé podnosy v čase získávají stín. malovaný s masovou šťávou, mrkvovou šťávou a t.P. Zásobník z nerezové oceli nedovoluje.

Pero pro nesení

Není ve všech modelech, i když a velkým potřebným. Pokud jste připraveni zvýraznit mlýnku masa na stacionárním místě, pak nepřítomnost rukojeti není potíže, pokud je to potřebujete táhnout, pak to není tak pohodlné bez rukojeti.

Trysky

Moderní elektrické stanice mohou mít soubor spotřebičů. trysky:

jaký, maximální, výkon, mlýnek, maso
 • pro řezání a vazbu zeleniny;
 • pro strouhané zeleniny;
 • pro mačkání šťávy;
 • pro výrobu klobásy;
 • Pro lisování Kitlet a další.
See also  Jak zpracovat okraje atlasu bez překročení

Aby neměl mít problém ukládání těchto trysek, musíte vybrat zařízení se speciálními skříňkami uvnitř.

Typ připojení

Další z často vznikajících otázek před nákupem, který je připojen ANEC s převodovkou, je zajištěno v mlýnku na maso, plastu nebo kov? Obě možnosti mají své výhody a nevýhody.

 • Plastové sloučeniny, dnes se používá zřídka. Jejich úkol nést ochrannou funkci, porušují, když je šnek zaseknutý, “Ukládání” převodovky motoru a převodovky. Proto obvykle prováděná odnímatelným. Chcete-li pokračovat v práci, bude nutné pouze vyměnit plastový prvek na šneku.
 • Kovové spojení, vzhledem k poptávce, mnoho společností na ně přešlo. Ale to není vždy považováno za dokonalou možnost. Důvodem je skutečnost, že při blokování šroubu, všechny zatížení přejde do převodovky a v důsledku toho rozbije plastové převodovky nebo motor je horší. Aby se nestalo v mlýně na maso, musí být ochrana poskytnuta, která funguje rychleji a vypne mlýnek na maso než breaky s reduktorem.

Druhy nožů v mřížkách masa

Kompletní na mlýnku masa obvykle jdou jeden nůž a několik mřížek (od 3 do 5) s různými průměry otvorů pro různé typy masa. Nůž má čtyři lopatky, ale někdy se můžete setkat se dvěma a třemi bladem (velmi vzácný. šest- a osm-čepel). Bez ohledu na počet lopatek je nůž tři druhy:

 • Rovný. Roste kousky masa téměř bez posuvné.
 • Sablevoid. Broušení s maximálním skluzem.
 • Hybrid (podobný jako rovný, ale s mírným nakloněním řezné hrany). Kombinuje dvě předchozí principy.

Sablevoid a Hybrid Copble s masem je nejlepší. Naklonění jim umožňuje dále vystřihnout kusy. Nicméně, Sablevoid má chybu. Vzhledem k jeho podobě, on “představuje” mřížkový produkt v Kropu před holým, v důsledku hole, hustý kruh masa je vytvořen kolem nože, odstranit, který můžete pouze ručně. Účinná oblast mřížky se snižuje. Hybridní nůž takových nedostatků je zbaven.

No, jestli nůž pro mlýnek na maso s oboustranným ostřením. To usnadňuje správnou montáž zařízení a zdvojnásobuje životnost stroje z výroby (pokud je jedna strana rozmazaná, můžete použít druhý a teprve pak nést nůž na specialisty nebo ho ostříhat). Existuje dostatek normálního ostření asi šest měsíců (maximálně za rok).

Jaké další podrobnosti při výběru věnujte pozornost:

 • Dodávka nože a mříže v tloušťce. pro budoucí ostření.
 • Burzy na prvky. Pokud jsou mřížky a nůž zaostřeny špatně, bude znatelně externě.
 • Průměr míchů a nožů. Než více, tím více produktivnější mlýnek na maso.

Funkce “reverzní

Otočení šnek v opačné straně Velmi podobná funkce. Při koupi mlýnek na maso je důležité věnovat pozornost přítomnosti zpětného. Když se mlýnek na maso s takovou funkcí nemůže argumentovat spoustu masa s pruhy, pak se šnek začne otáčet v opačné pracovní rotaci. Mlýnek na maso bez funkce “Reverzní” v takových situacích je nutné zakázat, demontovat, odstraňovat žíly nebo pevná vlákna. Drahé masové brusky Taková funkce není nutná, protože jejich vysoký výkon pomáhá snadno vyrovnat se s úkolem posouvání a bez něj.

Většina masových brusek má ochranu elektromotoru před přetížením. Jedná se o pojistku odpojení motoru při přehřátí a přetížení, které se stane například při okouzlení šroubu.

Metody ochrany: elektrická, mechanická a spojka. Elektrický způsob je přítomnost na motoru relé, který při přehřátí vypne mlýnek na maso. Mechanická metoda funguje na základě rozpadu částí vazů mezi svačinou a motorem. V tomto případě musí být nahrazeny, což je spojeno s dodatečnými výdaji. Ochrana spojky. Když se šnekové sklenice, spojka začíná buck. Reverzní funkce může také varovat problém rušení, je nutné periodicky zapnout několik sekund.

Pochopitelně. Čím lepší a ostřejší nůž, tím více produktivnější je maso zkroucené.

Nože jsou vyrobeny z litiny nebo temperované oceli. Silnější, těžké a drahé. Kované nože, nejsou označeny. Elektromata jsou vybavena nožem, které mají dva, čtyři a šest čepelí. Dvoulůžkový nůž brousí maso na větší kousky, čtyři-liché. na menší.

See also  Jak vytvořit skříňku pro vestavěnou troubu

Nože jsou obyčejné a samolepování. Obvyklý nůž bude muset být totable nebo nahrazen novým. Samolepící nože v procesu práce přicházejí do styku s mřížkou mlýnek na maso a padly na něj. Takové nože nejsou chráněny antikorozním povlakem a po použití je třeba otřít suché a někdy mazat z rzi.

Volba je jednoduchá. Kupujeme mlýnek na maso se dvěma noži.

Jak je uspořádána bruska masa?

Elektroaktologie se skládá z následujících částí:

Pro různé modely masových brusek mohou přijít:

 • Mříže s různými otvory;
 • další nože;
 • trysky a gry;
 • Zkušební trysky;
 • Trysky pro klobásy a kebbe.

Mlýnek na maso v akci

Nejlepší poměr ceny a kvality

Zde jsme shromáždili slušné modely v průměrné kategorii cen, založené na uživatelských doporučeních.

Moulinex mě 2091

Mulinex představuje vysoce kvalitní jednotku pro výrobu mletého masa s dalšími gratry a drcení. Tento mlýnek na maso je chvály a kupující a odborníci a mistři. Na plastovém případě je pohodlný výkop pro přenášení zařízení.

Skromné ​​rozměry a krásný design zdobí jakoukoliv kuchyňku.

jaký, maximální, výkon, mlýnek, maso

Bosch MFW 67600

Model od slavného obav je již polo-profesionální zařízení. Elektrické středisko má zpět, prostory pro trysky a kabel, pohodlná rukojeť. Lze umýt v myčce.

Připojení šroubu a motoru. kovové. Převody uvnitř jednotky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Podle odborných recenzí je to nejlepší mlýnek na maso ve své cenové kategorii.

 • vysoký výkon;
 • vysoce kvalitní shromáždění;
 • Silné bydlení;
 • brousí maso;
 • relativně tichá práce;
 • Dobrý ostřejší nůž.

Panasonic MK-G1800PWTQ

Výrobce Panasonic představuje polooffický mlýnek na maso japonského shromáždění v hmatatelné ceně. Maximální nepřetržitá práce je již až 15 minut. Vybavené kovovými převody. Mechanická tlačítka, těsná, dítě náhodně zapne zařízení, nebude možné.

Podle praktických testů, mlýnek masa všechny typy nádivových broušení na “vynikající”.

Bude to pro vás zajímavé: Hodnocení 8 nejlepších recenzí letadel odborníků a kupujících Nevýhody

Jaký je nominální a maximální výkon mlýnek na maso?

Pokud si vyberete mlýnku masa v nějakém internetovém obchodě, pak v charakteristikách jakéhokoliv modelu jsou označeny dvě parametry napájení. nominální, maximum. Proč a co je za těmito parametry?

V tomto případě je nominální je pracovní síla mlýnku masa, tj. Ten, ve kterém je motor pracuje v normálním režimu a vůbec neřeší.

Maximum. síla motoru, při které používá celý svůj potenciál na chvíli. V tomto případě se předpokládá maximální zatížení motoru, pokud například šroub brusku masa dochází s kostí v masu, naživu je na něm navinuta.

Důležitější kritérium je stále nominální výkon. Takže mlýnek na maso může snadno brousit i “těsné” maso, jeho indikátor by měl být alespoň 450 W (maximální výkon bude přibližně 1.5 kW).

Poznámka: Nejčastěji se výrobci snaží skrýt jmenovitý parametr napájení a nastavit maximální parametr. To znamená, že v reklamě pouze maximální výkon a tím klamat kupujícího. V technické dokumentaci je však v každém případě indikován nominální a maximální výkon.

Výkon

Výkon brusek na masu je indikováno v kilogramech za minutu (kg / min). To je množství masa, které se mlýnek na maso může během jedné minuty proměnit v mletí. Je mi chybné věřit, že velká nominální moci, tím větší bude výkon.

Zde máte jednoduchý příklad: mlýnek na maso vitek VT-1676 má kapacitu 600 W při kapacitě 1 kg / min.

Model Aksion m 31.01 má kapacitu 230 W při výkonu 1.7 kg / min.

První mlýnek na maso s větším silou se však bude moci proměnit v mletí i “těsné” maso s žíly a pravděpodobně s chrupanci. Slabé masové brusky se s tím často nevyrovnávají.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS