Jaký je rozdíl mezi kávovary a satelitem v

“Satellite V”, “Epivakkorona”, “Kovivak”: Jaká vakcína si vybere?

Více než devět tisíc dávek vakcíny z Coronavirus “Kovivak” vstoupilo do Petersburgu. Drug byl vyroben ve vědeckém centru pro výzkum a vývoj imunobiologických vztahů Chumakov Ras. To bylo hlášeno tiskovou službou správy města.

“Specialisté si všimnou trendu vůči incidenci. Aby nedošlo k tomu, je nutné zvýšit míru očkování. Zejména v předvečer letních prázdnin a dovolených. Od dnešního dne si Petersburgers si mohou vybrat některou ze tří vakcín dostupných ve městě. “satelit V”, “Epivakororon” nebo “Kovivak”, “řekl guvernér Alexander Belflov.

Buying a coffee machine. Which kind of coffee machine should you go for?

Přečtěte si také

Kategorie stránek 18

Síťové vydání (web) je registrována Roskomnadzorem, certifikátem EL Číslo FS77-80505 z 15. března 2021. Editor-in-šéf. SUNGORKIN VLADIMIR Nikolaevich. Site Chef. Nosova Olešya Vyacheslavovna.

Příspěvky a komentáře čtenářů webu zveřejněných bez úpravy. Editory si vyhrazuje právo odstranit je z webu nebo upravit, pokud zadané zprávy a komentáře jsou zneužíváním svobody masových informací nebo porušování jiných požadavků zákona.

rozdíl, mezi, satelitem

JSC “ID” Komsomolskaya Pravda “. Inn: 7714037217 OGRN: 1027739295781 127015, Moskva, Novodmitrovskaya D. 2b, tel. 7 (495) 777-02-82.

Jak funguje vakcína

“Satellite V”: V neutralizovaném adenoviru (typ studených virů) je uspokojen kus koronavirového genomu a je dodáván do lidských buněk. V reakci na vzhled cizineckého fragmentu, tělo zahajuje vývoj imunity. Důležitým znakem: Pro nejlepší činnost vakcíny se používají dva různé adenovirové lopatky: AD-26 pro první injekci a AD-5 pro druhou injekci.

rozdíl, mezi, satelitem

“Epivakkoron”: obsahuje uměle vytvořené malé fragmenty proteinů Coronavirus (peptidy). Jsou připojeny k nosnému proteinu a upevněny na pomocné látky (adjuvans). hliníkový hydroxid. Jednou v těle spusťte generaci imunitní reakce.

See also  Jak zpracovat stroj na řezání vlasů

“Kovivak”: Složení vakcín jsou celé virové částice, které jsou inaktivovány. To je mrtvé a nemohou způsobit, že lidské tělo nepoškodilo. Ale mohou způsobit rozvoj imunity proti Kovidovi.

“Satellite Lite”: Jedná se o první složku vakcíny “satelit v”. Pracuje to samé. Rozdíl je, že dříve negrační lidé “Lite” poskytne více krátkodobé imunity než “satelit V”. Při očkování předněcených nebo dříve očkovaných (přecenění) se očekává, že poskytne optimální úroveň ochrany.

“Kovivak

Vakcína “Kovivak” šla do oběhu relativně nedávno. Byla vyvinuta vědci z centra Chumakova. Obsahuje zabitý Coronavirus, pád do těla, z nichž způsobuje tvorbu protilátek proti S-proteinu, tak proti jiným virovým proteinům. Клинические испытания вакцины не завершены. Также нет публикаций, содержащих информацию об эффективности вакцины. Если обратиться к народному мнению (группы испытателей и уже привитых), то каких-то серьезных проблем с «КовиВаком», нет — побочки минимальные, антитела образуются.

РИА Новости

Přečtěte si také

Kategorie stránek 18

Síťové vydání (web) je registrována Roskomnadzorem, certifikátem EL Číslo FS77-80505 z 15. března 2021. Editor-in-šéf. SUNGORKIN VLADIMIR Nikolaevich. Site Chef. Nosova Olešya Vyacheslavovna.

Příspěvky a komentáře čtenářů webu zveřejněných bez úpravy. Editory si vyhrazuje právo odstranit je z webu nebo upravit, pokud zadané zprávy a komentáře jsou zneužíváním svobody masových informací nebo porušování jiných požadavků zákona.

JSC “ID” Komsomolskaya Pravda “. Inn: 7714037217 OGRN: 1027739295781 127015, Moskva, Novodmitrovskaya D. 2b, tel. 7 (495) 777-02-82.

Kolik bude imunita skutečně poslední

Uvedená trvání imunitní ochrany po očkování Satelitem. 2 roky. Již osvědčená. 9 měsíců a pozorování pokračují.

rozdíl, mezi, satelitem

Tvůrci Epivaconu argumentují, že vakcína bude bránit infekci Covid-19 nejméně ročně. Dnes však neexistuje žádné přímé důkazy, i když vědci mají určitou důkazovou základnu.

Podle Tatyana Nepomniazhnaya, “Naše opice, očkované na jaře 2020 g, naživu, zdravé a aktivní, pravidelně krve pro analýzu, protilátky jsou uloženy. Nyní jsou pozorování dobrovolníků pro pochopení, jak silná a dlouhodobá imunita bude “.

See also  Rozdíl mezi jedním obvodem a kotlem dvojitého okruhu

Profesor řekl, co se vakcína “Kovivak” liší od “satelitu v” a proč ji Rusové loví

Vzhled Kovivak vakcíny v oběhu, vyvinutý pro prevenci koronavirové infekce Centrem Chumakovů, způsobil vzrušení. Na rozdíl od očkování s drogou “satelit v” “Chumakovskaya” vakcinace lze získat pouze na několika místech a tam jsou postaveny dlouhé frézy. Proč Rusové důvěřují více než touto vakcínou, vyprávěli publikaci “večerní moskevský” molekulární biolog, doktor biologických věd, profesora, odpovídajícího člena Ruské akademie věd Sergey Neesov.

Vzpomněl si, že koncem 50. let minulého století, SSSR začal vyrábět velmi důležitou vakcínu z Polio. Byl vyvinut zakladatelem Institutu poliomyelitidy a virových edfalit Mikhail Chumakov v duetu s americkým vědcem Alfred Sabin. Moderní centrum Chumakova má 60 let zkušeností s výrobou vakcíny a to způsobuje respekt a autoritu, řekl profesor.

Neteetov poznamenal, že centrum produkuje léky proti vzteklině, klíšťovité encefalitidy, žlutou horečku.

“Významnou část těchto vakcín je založena na technologii inaktivovaných vakcín. Když se do léčiva viru přidá chemický inaktivátor, poté je smíchán s jinými složkami, je pečlivě zkontrolována a použita pro očkování. Tato organizace má největší zkušenosti s vývojem a výrobou vakcín “. citace “vm” neesova.

Profesor poukázal na to, že vytváření nejběžnější ruské vakcíny pro imunoprofylaxe pro imunoprofylaxe Coronavirus “Satellite V” Centrum pojmenované po gamalei k pandemii nevyvíjelo žádné masové vakcíny. Z tohoto důvodu, že centrum Chumakova má vysokou a zaslouženou pověst, Rusové a důvěřují vakcínu “Kovivak”. Z jeho slov, lidé aktivně využívají internet, zdroje informací, v důsledku toho, Chaschers pro rozvoj “Chumakov”.

A mnoho recenzí v síti potvrdilo, že “Kovivak” je snazší tolerovaný než “satelit V”, když je očkování pozorován nepohodlí.

“Kovivak” je menší reaktor, protože neobsahuje adenovirovou částici a obsahuje inaktivovaný patogenní virus. Spotřebitelé věří, že “satelit V” je živá vakcína a od této důvěry v to méně “. Řekl sdělovacím médiím Další expertní lékař epidemiolog Eduard Shunkov.

Doktor zároveň zdůraznil, že “satelit V”. dobrá vakcína. Je navíc přesvědčen, že tento lék je nejúčinnější při tvorbě imunity proti Covid-19.

See also  Je možné suché olejové barvy s fénem

Jaká vakcína je lepší: “satelit v” nebo “satelitní lite

Shunkov se domnívá, že každá vakcína má své výhody. Například “lite satelit”. vzhledem k “jednosložkovému” méně účinnému léku (podle oficiálních údajů, jeho účinnost je 79,4%) než “satelit v” (účinnost dosahuje 97,6%), ale stále přispívá k rozvoji protilátek. Je to jednodušší tolerováno a ideální pro masové očkování a revakcování.

“Logika je zde, že s dvěma-časovými úvodem” satelitu V “více antigenů vyvíjí imunitu. A další imunita vypracuje, tím více je delší dobu, je to dost. “Satellite v” má dvě komponenty, které poskytují imunitu po dobu jednoho roku a více, v závislosti na těle gravitace, zatímco prohlásí, že “lite satelit” poskytne imunitu na půl roku, “sdílený epidemiolog.

Podle odborníka závisí volba léku na účelech, které vakuce. Dvoufázový úvod “Satellite V” poskytuje efektivnější ochranu a “satelitní lite”, pokud je to nutné pro naléhavé přijetí osvědčení o očkování.

Mimochodem, tolerance první složky “satelit V” a “Lite satelit” je stejná. Rychlost imunitní reakce těla po zavedení jednoprysložkového léku dochází 28 dnů po dvoukonomponentním předchůdce začne chránit před virem po asi 42 dnech ode dne první vakcinace.

Díky aktivnímu očkování ve městě se míra výskytu postupně klesá. Během posledních dvou týdnů se případy infekce v den staly 37 méně a smrtelné výsledky se nyní dějí dvakrát tolik jako. Je možné, že taková tendence je začátkem tvorby kolektivního odolnosti mezi obyvateli severního kapitálu. Pokud ano, znamená to, že vítězství nad Coronavirem není daleko.

Dříve, Nevsky News řekl, když těhotná přesně potřebují očkování z Covid.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS