Jaký stabilizátor je potřebný pro obohacení kotle

Stabilizátor napětí pro plynový kotel: Co je lepší vybrat

Moderní plynové kotle jsou vybaveny inovativním softwarem. Elektronika spravuje provoz procesoru a instalační režimy zařízení. Naučte se, jak ovládat elektronické zařízení je poměrně možné, ale okolnosti jsou složeny, když správa systému od uživatele nezávisí. Nepředvídané okolnosti zahrnují drsné síťové napětí poklesy nebo krátkodobé náhlé odpojení elektrického vedení. V takových případech stabilizátor napětí. V opačném případě budou drahé plynové kotle pravidelně poskytovat selhání a poplatek bude velmi rychle přijít v nehodě.

Často můžete slyšet názor, že přítomnost stabilizátoru napětí není tak důležitá. “Můj kotle byl úžasný po dobu deseti let bez stabilizátoru”, “normálně trpí všemi kapkami,” říkají někteří majitele, což znamená, že nákup tohoto zařízení je zbytečná plýtvání penězi.

Moderní zařízení se vyrovnávají s kapkami malým napětím. Navíc podle mezistátní úrovně GOST 29322-2014 není síťové napětí trvalou hodnotou a mělo by být 230 v plus mínus 10%. V souladu s tím standardní kapky napětí 207-253 V.

V reálném životě se však v reálném životě nestane vždy podle norem a ostré skoky parametrů v napájecí síti nejsou ještě fantazie. Kromě toho může být příčinou možných problémů různé faktory, z povětrnostních podmínek k lidskému zásahu. Instalace stabilizátoru je tedy stále předložena odůvodněnému rozhodnutí a jeho nákup ve většině případů je méně nákladný než oprava topného kotle během nehody. Kromě toho mnoho prodejců určí zavedený CH jako předpoklad pro záruku.

Musím si koupit nebo ne

Nejčastěji dává selhání při současných kapkách kontroly. nejzranitelnější a nejdražší položka jakéhokoliv topného kotle. Ale to není nejnebezpečnější během provozu plynového kotle. Vždy existuje riziko úniku plynu, utrpení ve dvojicích, stejně jako náhradním výbuchu. Stabilizátor napětí pro kotle zajišťuje nepřerušovaný provoz elektroniky a softwarových procesů, jasné ovládání funkcí a včasného odpojení ze sítě. Pro pracovní postupy uvnitř mechanismu jsou zodpovědné speciálně instalované elektronické senzory. Kotel Management Software poskytuje stabilní provoz kotle a spolehlivou technickou bezpečnost.

Koupit stabilizátor napětí do plynového kotle je považován za povinnou věc, jeden důležitější důvod. Servisní střediska pro elektronickou technologii, v případě poruchy plynového ohřívače, nebude opravovat takovou jednotku, pokud je provozován bez stabilizátoru napětí.

Nákup stabilizátoru. absolutně správné řešení. Existují však faktory, kdy stabilizátor nemůže pomoci problém vyřešit. Připojení plynového kotle přes stabilizátor napětí nechrání spotřebitele absolutně ze všech problémů pro domácnost. Přírodní katastrofy, během kterých se blesk může vyskytnout v mechanismu nebo úplném odstavení elektrické sítě. V tomto případě se stabilizátor nepomůže a nebude chránit kotle z členění. Jinak je stabilizátor požadovaným a důležitým zařízením, které poskytuje bezpečný a spolehlivý provoz plynového kotle.

Hlavní kritéria pro výběr stabilizátoru napětí

Stabilizátory napětí relé pro plynový kotel

Střídače stabilizátory napětí pro plynové kotle

Při výběru stabilizátoru napětí pro plynový kotel musí být zohledněno několik hlavních faktorů, z nichž každý definuje výsledek stabilizátoru napětí:

 • Výkon elektrického spotřebiče se vypočítá zvýšením výkonu pasu kotle dvakrát. Tento koeficient bere v úvahu reaktivní složku cirkulujícího čerpadla a snížení reálného výkonu stabilizátoru s poklesem napětí sítě AC. Praktická zkušenost ukazují, že pro většinu modelů namontovaných na zdi plynové kotle je poměrně reálná síla stabilizátoru 400 W;
 • Vnitřní plánování a prostor kotelny určují stěnu nebo venkovní typ provedení stabilizátoru. Funkčně a technicky tyto dva typy elektrických spotřebičů se neliší od sebe, ale přirozené větrání vnitřního prostoru stěnových modelů je lépe organizováno;
 • Téměř všechny moderní plynové kotle jsou navrženy tak, aby pracovaly s jednofázovou elektrickou sítí střídavého napětí 220 voltů, které musí být zváženo při výběru počtu fází;
 • Záruční povinnosti výrobních závodů nepřímo indikují kvalitu výstupu. Z tohoto hlediska jsou relé stabilizátory společnosti bastion s celoživotní zárukou bezpodmínečným lídrem na trhu;
 • Nezbytná přesnost stabilizace napětí sítě AC je uvedena v pasu topného zařízení, které musí být zváženo při výběru modelu stabilizátoru. V mnoha modelech plynových kotlů, přesnost 220 V ± 5%, která není zodpovězena všemi výrobnými elektrickými spotřebiči.

Přítomnost a profesionalita servisních organizací pro údržbu a opravu elektrických spotřebičů betonových značek je také nepřímým kritériem pro výběr plynového kotle. Na kvalitě a profesionalitě služebních služeb lze posuzovat recenze na specializovaných stránkách a sociálních sítích.

Vybereme stabilizátor pro kotle plynového topení

Dalším faktorem, který ovlivňuje volbu, je výkon stabilizátoru napětí pro plynový kotel. Samotná kapacita kotle je vždy uvedena v servisu. Zpravidla nepřesahuje 100-200 w. V době spuštění zařízení nebo jeho odpojení však může napájení “skočit” 4-5 krát. Proto musí být údaje pasu vynásobena 5, přidá se k tomuto obrázku dalších 10% pevnosti síly. to bude nezbytná síla stabilizátoru pro plynový kotel.

Dalším bodem při výběru elektronického nebo invertorového stabilizátoru napětí pro plynový kotle se týká společnosti výrobce. Je velmi důležité, aby značka měla dobrou pověst na trhu a širokou škálu. Věnujte pozornost těm modelům, které jsou již testovány časem, protože jsou zaručeny spolehlivé. Ale s novými položkami mohou být problémy. potřebujete spoustu času pro testování.

See also  Který drát je potřebný pro ohřívač průtokové vody

Osvědčená a spolehlivá stabilizátory produkují ruských firem pokrok, vůdce a Stihl, ukrajinské produkty jsou reprezentovány značkou Volter, Bělorusko zahajuje zařízení pod značkou ZORD, az evropských produktů můžete najít značku Orion.

Je-li stanoveno, což je lepší stabilizátor pro topný kotel, je důležité zvážit takové specifikace:

 • Období a rychlost reakce na rozdíl napětí v síti. Doba odezvy se vypočítá v členských státech a nižší hodnotu. tím lépe. Pro měření jednotek používání otáček v / s, to znamená, že definují, jak volt zařízení může změnit napětí za sekundu. V tomto případě je lepší, pokud bude číslo vyšší.
 • V jakém rozsahu příchozích napětí může pracovat stabilizátor pro plynový dvojitý obvodový kotel. To se týká minimálního a maximálního napětí, se kterým se zařízení může vyrovnat. Pokud indikátory napětí v síti přesahují pracovní hodnoty stabilizátoru, vypne elektrické zařízení k normalizaci indikátorů. Je však nepřijatelné pro plynový kotel do práce. v zimě, topení může zmrazit. Aby se tomu zabránilo, měl by být tester měřen největší a nejmenší napětí v systému, a pak pořídit zařízení s mírným okrajem pevnosti. Všimněte si, že širší pracovní rozsah stabilizátoru, tím dražší.
 • Počet stupňů korekce. Tato vlastnost je důležitá pro stanovení možností elektronických a relé stabilizátorů. V tomto případě je závislost taková. tím více takových stupních, přesnější napětí, ale také nad cenou.
 • Typ montáže. Stabilizátor napětí pro kotel namontovaného na stěnu je zpravidla zvolen příliš silný. Nejčastěji jsou vyrobeny pro instalaci na zdi, ale jsou zde také venkovní modely.
 • Pracovní teplota. Typicky taková zařízení mohou pracovat správně při teplotě v rozsahu 5-40, proto je nutné je instalovat do místnosti. V modelech upravených pro práci venku je speciální ochranný kryt. Nevěřte, zda je negativní pracovní teplota deklarována pro konvenční stabilizátor. to je s největší pravděpodobností podvod.

Upozorňujeme, že stabilizátor s nízkým výkonem pro kotel na stěnu je navržen tak, aby fungoval v jednokázové síti 220 V. Pokud se použije třífázový kotel, pak je stabilizátor potřebný třífázový.

Výhody a nevýhody

Výhodou nepřerušované výživy, která je typická pro UPS, nemusí být prioritou z následujících důvodů:

 • Skoky napětí v sítích se projevují mnohem častěji než nehody, které přitahují kompletní napájení napájení;
 • I když je napájení zcela odpojeno, nevede k prudkému ochlazení prostor a další odmrazování topného systému, od domu (nebo jiné konstrukce, kde je umístěn topný kotel, v tomto případě hraje roli Heatacuulátoru a optimální teplota může zůstat dostatečně dlouho.

Na základě všeho, co bylo zmíněno dříve, naznačuje, že pokud:

 • Amplituda skoků napětí nepřekračuje limit rozsahu odezvy stabilizátoru;
 • Dlouhodobé výpadky výkonu vyskytují extrémně zřídka nebo chybí obecně, takže spojení tepla kotle přes stabilizační napětí je nejvhodnější a ekonomicky vhodnější, spíše než koupit UPS.

Existuje také nevýhody napájení plynového kotle přes stabilizátor napětí 220V.

Připojení zařízení topného plynu přes stabilizátor není schopen zcela zbavit se všech problémů. Jediný stabilizátor se například nemůže vyrovnat s:

 • Stabilizátor není schopen chránit zařízení, pokud ve vzduchu ztráty výkonu vyžínače, dodávat elektřinu do domu zasažené zip, v této situaci je nutné instalovat zařízení pro ochranu proti pulzním přepětím (UZIP);
 • Stabilizátor není schopen nic změnit, pokud elektřina vůbec zmizí, takové situace vyžadují nepřerušovaný zdroj napájení (UPS);
 • Pouze jeden typ stabilizátorů, střídače, může korigovat frekvenci vstupního napětí, zbytek v této situaci je k ničemu. Jako alternativa k vytvoření online UPS.

A nyní velmi užitečné informace. S každým úkolem, že stabilizátory musí vyřešit, jsou snadno schopni vyrovnat levnější zařízení:

 • Chraňte plynový kotel z interference v dodavatelském řetězci se snadno vyrovnat s obvyklým síťovým filtrem nebo filtrem, který je součástí UPS;
 • Zachycení kotlů krmení s velmi nízkým nebo naopak s velmi vysokým napětím může být zabráněno mnohem levnějším zařízením. relé řízení výkonu.

Je zřejmé, že spojení kotle přes stabilizátor napětí není nejvíce racionální roztok. Dokonce i nejvíce mediokre online UPS na úrovni se vyrovnat s řešením problémů, spíše než nejlepší stabilizátor napětí pro plynový kotel. A pokud navíc nainstalujete napěťový relé a napájecí filtr na UPS, můžete poskytnout kotel pro téměř neproniknutelnou ochranu.

Výrobci populárních značek

Stabilizátory napětí jsou vysoce oceňovány uživateli a jsou široce požadovaní. Proto mnoho firem se zabývá jejich výrobou, a to jak v Rusku, tak v zahraničí. Mezi nejznámějšími výrobci by měly být nazývány následující firmy:

Produkty DAEWOO

Jižní korejská firma, která byla zdůrazněna výrobními zařízeními v Číně.

Je známý výrobce elektrické a zahradní techniky. Výrobní aktivity byly prováděny o více než půl století, který se hromadí značnou technologickou zkušenost. Navzdory pevnému věku se potenciál společnosti odhaduje jako velmi vysoká.

Neustále se rozvíjející nová zařízení, uzliny a díly. Vytvořit zařízení na základě moderních schematických řešení. Na trhu jsou produkty Daewoo Power Products v poptávce známé, je známý pro svou kvalitu a spolehlivost v provozu.

Západně

Ochranná známka ve vlastnictví ruštiny. Zpočátku to byla značka pro hlavní typy výroby GC impulsu, ale později získala více nezávislosti.

See also  Kotel paliva jeřábu Ariston, jak se otevřít

Dnes Wester založil silné kontakty s výrobci z Evropy a USA. Existují partneři ve Spojeném království, Rakousku, Itálii, Německu, Švýcarsku. Uživatelé oslavují vysoce kvalitní a spolehlivou produkty Wester.

Stihl

Stihl Skupina firem. ruský výrobce napájecích systémů, stabilizátory, jiná elektrická zařízení.

Firma je uznávaným lídrem mezi jinými výrobci profilových produktů. Skupina společností je poznamenána diplomy a ocenění ruských ministerstev pro kvalitu a efektivitu jejich zařízení. Uživatelé zvažují společnost Jednou z nejvýhodnějších výrobců elektrotechniky produkujících spolehlivá a vysoce kvalitní zařízení.

Logicpower

Jedná se o dceřiná společnost čínské společnosti Logicfox. Obchodní značka byla vytvořena speciálně pro uvolňování stabilizátorů, síťových filtrů, nepřetržitého napájecího zdroje a jiné elektroniky.

Výrobky společnosti jsou ve vysoké poptávce, hodnocené odborníky a odborníky. Existuje vysoká kvalita a efektivita nástrojů, spolehlivosti a trvanlivosti elektroniky této společnosti.

Pro udržení vybavení v dobrém stavu vytváří společnost rozsáhlou síť servisních center, která umožňuje uživatelům obávat opravy a údržby nástrojů.

Powercom

Čínská společnost, jejíž výrobní zařízení se nachází v Tchaj-wanu. Společnost začala svou činnost být o něco více než 30 lety od výroby nepřerušitelných zdrojů energie.

Tato společnost patří do mistrovství ve vývoji zařízení modulace PWM. Dnes společnost vyrábí rozsáhlý sortiment výrobků, mezi nimiž existuje pouze malá část na dlouhém stabilizátoru napětí. Produkty společnosti se vyznačují kvalitou, odolnou vůči nákladům, trvanlivosti.

Seznam výrobců lze dlouhodobě pokračovat.

Při výběru by mělo být považováno za tolik názvu a autority výrobce, kolik charakteristik určitého modelu. Takový přístup se vyhne chybám a nakupovat účinný a efektivní stabilizátor.

Zařízení hlavních typů stabilizátorů napětí

Hlavní úkoly stabilizátoru napětí, pravděpodobně, již v průběhu prezentace jasně pochopili. Takže tohle:

 • Poskytování na výstupu jejich zařízení stabilní indikátor napětí potřebný pro správný provoz plynového kotle a zařízení spojené s ním.
 • Vestavěné napěťové relé musí zcela vypnout systém, pokud pokles napětí klesne za rámec funkce funkčnosti stabilizátoru.
 • V ideálním případě, po normalizaci vstupního napětí (až do přípustné úrovně na vstupu ke stabilizátoru), automatizace musí samostatně restartovat systém (na žádost uživatele).

Funkce vyrovnávací funkce napětí. celkem pro všechny typy stabilizátorů, ale jeho provedení je poskytováno v různých typech zařízení různými způsoby.

Stabilizátory reléového napětí

Ihned všimneme, že v každém stabilizaci napětí tohoto účelu je hlavní prvky transformátor. Primární navíjení je připojeno ke vstupu elektrické vedení, ale sekundární má několik obvodů nebo závěrů (od 4 ÷ 5 a několik desítek, přesnost stabilizace závisí na něm). V závislosti na úrovni vstupního napětí zařízení nezávisle přepne na vinutí, ve kterém je napětí v současné době vedeno, což má nejoblíbenější hodnotu na požadovanou hodnotu 220 voltů.

V relé stabilizátorech se spínání mezi obrysy sekundárního vinutí vyskytuje s reléovou skupinou.

Stabilizátor napětí relé zařízení

transformátor s více navíjením výstupů.

Relé, poskytování přepínání mezi vinutí transformátoru.

 • Každé relé je uzavřeno v hermetickém pouzdře, což eliminuje možnost otevřené jiskry.
 • Stabilizátory relé se rozlišují velmi vysokou rychlostí odezvy pro změnu vstupního napětí.
 • Nejsou to moc hrozné přetížení výkonu a stabilizační rozsah je poměrně široký.
 • Nástroje této třídy. jsou velmi trvanlivé, je to bezpečné po mnoho let.
 • Stabilizátory relé jsou snadno opraveny. výměna relé není přebytečný úkol.
 • Nízká cena těchto zařízení je činí velmi populární mezi spotřebiteli.
 • Výrazný krok regulace výstupního napětí a související ne příliš vysoké indikátory přesnosti stabilizace. Pro taková zařízení bude obvyklý jev stabilizace v rozmezí ± 7 ÷ 8% jmenovité hodnoty. Většina zařízení moderních elektronických zařízení, přípustné hodnoty kapek napětí jsou však dokonce širší. v rozmezí ± 10 ÷ 15%, takže by měly být dostačující možnosti stabilizátoru relé.
 • Někteří uživatelé označili světelný šum pozadí z spouštěcí relé. Pokud je takové zařízení umístěno v obytné oblasti, pak lidé s citlivým sluchem mohou dráždit. Moudře ho umístí do kotelny.

Stabilizátory s polovodičovými klíči

Tyto stabilizátory jsou do značné míry podobné relé, ale pouze elektromechanické prvky. relé a polovodičů. tyristory nebo siřiři provádějí roli klíče pro přepínání mezi vinutí.

Stabilizátor napětí zařízení s polovodičovými klávesami

Nastavte větší počet úrovní stabilizace v reléových zařízeních, často neumožňují úvahy o rozložení. je obtížné umístit významný počet dostatečně velkých prvků v kompaktním případě. relé. Ale s polovodičovými klíči. obraz je jiný, protože zabírají mnohem méně místa, a můžete je stále instalovat mnohem více.

Je zřejmé, že úplná absence všech mechanických prvků prudce pochopí spolehlivost zařízení. Velký počet klíčů poskytuje vysokou přesnost stabilizace spolu s vysokou rychlostí. Taková zařízení jsou nejkompaktnější, naprosto tichý a nejpružnější pro provozní podmínky. Pravděpodobně bude spravedlivé říci, že takové stabilizátory s polovodičovými klíči jsou nejpopulnějším řešením pro nasycené kotlové zařízení.

Pravda, musíte být připraveni na to, že náklady na jejich vyšší než jejich “konkurenty”. Ale to by mělo být odůvodněno trvanlivostí a snadným použitím. Díky použití stabilizátoru napětí lze nastavit spotřeba plynu v kotli.

Stabilizátory elektromechanického napětí

Tato skupina nástrojů má zásadně jiné zařízení. Samozřejmě, že hlavní transformátor je stále transformátorem, ale vždy má charakteristický tvar ve tvaru ve tvaru vlastnosti a na horní straně jeho wiki je zbaven izolace. slouží jako kolečko kolektoru kolektoru.

Na tomto kruhu se proudový grafitový kartáč přesune do pohybu elektromotorem. servo. V závislosti na vstupní úrovni napětí, elektronický diagram zařízení vybere optimální polohu kartáče pro vydání napětí v blízkosti jmenovité hodnoty.

See also  Jak resetovat tlak v baxi kotle

Schematický diagram zařízení elektromechanického stabilizátoru napětí

grafitový proudový kolektor, pohybující se kolem kruhu spolu s pohyblivým uzlem;

servopohon, který přesune aktuální sběrný uzel.

Tyto nástroje se vyznačují velmi dobrými ukazateli přesnosti stabilizace. obvykle výsledná hodnota napětí se liší od nominálního ne více než ± 3%. Pokud jde o náklady, jsou tyto stabilizátory také zahrnuty do kategorie zcela cenově dostupných. Nicméně použití je s plynovým zařízením stále není vítáno. Existuje několik důvodů.

 • Nejprve se pohybuje proudový grafitový štětec přes vinutí je často doprovázen postřikování. Tento fenomén se zvýší jako opotřebení řízení a zejména v podmínkách vysoké vlhkosti. Umístěte přístroj s jiskřením v plynové kotelny. velmi kontroverzní řešení z hlediska bezpečnosti.
 • Zadruhé, práce takového stabilizátoru je doprovázena hlukem. i když není silný, ale schopen způsobit podráždění, pokud je umístěn v obytné oblasti.
 • Zatřetí, přítomnost dílů třením činí podobné zařízení, které nejsou zvláště odolné. jen kvůli postupnému opotřebení proudového sběrného uzlu.
 • A konečně za čtvrté, rychlost stabilizace stále ponechává hodně být žádoucí. při vysokém napětí klesne na výstup na nominální hodnotu, dokonce několik sekund může projít, a pro přesnou elektroniku moderních plynových kotlů je stále trochu příliš mnoho.

Rucelf SDWII-12000-L

Servo-řízený nástěnný přístroj s multifunkčním displejem. Navržen tak, aby pracoval s jednofázovými spotřebiteli sítě a je schopen upravit vstupní napětí s přesností 1,5%.

Na výstupu se stabilizátor produkuje od 212 do 228 do proudu správných sinusoidů (zkreslení signálu se sníží na minimum). Celková efektivní výkon je rovna 10 kW. Obrazovka zobrazuje celou řadu dat: indikátory napětí na obou koncích kontury, úroveň zatížení, provozní režimy. Pro připojení k zařízením v tomto přístroji jsou instalovány připojení svorek. Tam je ochrana proti napětí skoky až do 400 V. Blok je celkově celkově a váží jen méně než 30 kg, takže před instalací je nutné určit umístění přílohy. Skladem ochrany hardwaru motoru: Pokud je detekována technická defekt, stabilizátor se automaticky vypne pro uložení mechanických komponent.

 • Nastavení signálu bez senmulátoru.
 • Vestavěný senzor pro stanovení teploty.
 • Poznámka Indikátor, Inteligentní diagnostika.
 • Hybridní režim provozu vzduchového chladicího ventilátoru.
 • Provozní rozsah 130-280 V.

RESANTA ACH-10000/1-EM

Výkonný stabilizátor s klasickým uspořádáním dílů. Je uzavřen do obdélníkového kovového rámu tmavé barvy, na kterém jsou rukojeti pro přenášení bloku. Otvor pro ventilátor, připojení připojení a ovládací tlačítka jsou umístěny na zadním panelu. Celková nosnost nepřesahuje 10 kW a přesnost stabilizace je 2%. Digitální ampérmetr a voltmetr zabudovaný do bydlení vám pomůže pochopit uživatele, v jakém režimu funguje zařízení. Zařízení je vybaveno obtokem ručního typu, se kterým můžete spotřebitele přepínat do sítě AC přímo bez stabilizace. Může pracovat při vysokých teplotách (až 45 stupňů Celsia).

 • Rychlá reakce na změnu napětí v síti.
 • Spolehlivý design, informativní obrazovka.
 • Vstupní rozsah 140-260 V při aktuální frekvenci od 50 do 60 Hz.

Energomash CH-93100

Mobilní stabilizátor s výstupem 8 kW. Obdélníkový tvar těla plně kovový. Malá kola jsou přišroubována na spodní panel a v bočních panelech jsou slitky pro ruční uchopení. Vnitřní složky se získají vzduchem přes mřížové otvory, které jsou zcela pokryty boční stěnou. Řídící jednotka a dvě indikátory fotografování, které řeknou uživateli o aktuálních systémových parametrech, jsou umístěny v horní části předního krytu. Všechny potřebné funkce, včetně obchvatu a spouštění pro zařízení s asynchronními motory. Stabilizace se provádí rozsahem: od 140 do 260 v. Pokud jsou indikátory výrazně vyšší, přístroj zastaví svůj provoz před vyřešením problému, po kterém se motor automaticky spustí. Pro tento model bude muset stanovit 14500.

 • Může pracovat v negativních teplotách (ne nižší.5 stupňů).
 • Přítomnost ochrany proti kz.
 • Přesnost nastavení. 3%.
 • Pohodlná doprava.

Fabia I oprava stabilizátoru (na nerovnostech vepředu bouchá) a další povídání

Suntek SNET-11000-EM

Elektromechanický nástroj na stěnu s indikací digitálního režimu. Na spodních panelech v řádku postavené otvory pro svorky. Samotné tělo je rozděleno do dvou částí lesklým povrchem a v případě potřeby lze snadno rozebrat. Tlačítka pro fyzické ovládání se nacházejí v těsné blízkosti voltmetru, který zobrazuje proudové indikátory jak na vstupu, takže na výstupu. Zkrat, náhradní díly přehřátí, silné interference signálu a příliš vysoké napětí v síti Suntek Síť SNT-11000-EM není děsivé. Vnitřní komponenty jsou spolehlivě chráněny před prachem v důsledku certifikace IP20. Topné komponenty se prakticky necítí ani s velkým zatížením. Pro zadaný model se vývojář ptá 18 tisíc rublů.

 • Široký rozsah vstupního napětí (120-285 v).
 • Stabilizátor napájení. 11 kVA.
 • Pracovní prostor:.5. 40 stupňů, 80% vlhkost.
 • Prvky nuceného chladicího systému.
 • 97% účinnost a vysoká spínací rychlost.
 • Na výstupu 213-227 in.

Existuje mnoho recenzí a videa na toto téma, kde se můžete dozvědět více dat o všech uvedených modelech.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS