Je možné ponechat myčku bez dozoru

Kdo má myčku nádobí? To opravdu usnadnilo život?

Která společnost? Mnoho elektřiny jí? Speciální nástroje jsou stráveny ekonomicky? NENÍ NAŘÍZENÍ / UNLOAD.Obecně, lepší než ruce?

Jméno je, můj mch. Ne. Darsbed moje jídla. Když mám doma večeři, rychle jsem ho opustil v myčce, hadřík s hadříkem a odpočíváme spolu, a tak buď jídla, aby se namísto odpočinku nebo opuštění dřezu. Kratší hrůza pro mě

Ano, je to jako pračka, nedokážu si představit bez ní

Ano, usnadněno. Bosch firmy. Zatížení v noci.

Nejdřív jsem nemohl dát nádobí v něm správně, nic nebylo součástí 45 cm. Pak vyšla, stala to jednodušší. Budu kupovat velký. 60 cm. Mám Bosch, obvyklý, u akcií koupil tisíce pro 11 podle mého názoru. Krása, kuchyně je vždy v pořádku, myje v noci, na den, kdy je nucen vidět dost a vše. Umýt nádobí s rukama, zdá se už divoce.

Ano, hodina času je uložena v den, a to navzdory skutečnosti, že každá mytí misky sám) firmou Bosch. Na elektřině není vůbec patrné. Patrné na vodě. Méně zvýšené) fondy. pilulky. To před skořápkou. To před myčkou nádobí)

Myčka nádobí je, Bosch, elektřina jí trochu, voda je menší než mytí rukou, a nikdy nebudete umýt stroj jako auto) Praní tablety nejsou injikovány, po dobu 10 let se nikdy nerozbil, i když můj den)) Vyložit. Stažení. Otázka 1-2 Min

Pouze na Worman, můžete přečíst podobnou idiotickou otázku.

Stejná věc, Bosch stroj, 60 cm, konzultovaný na nátěru koupit, doporučil to. Velmi ekonomický, používám cílový prášek. Ale i kdyby to nebylo ekonomicky, nebylo by přepnuto na ruční dřez, rychle si zvyknete na dobré.

Super věc. Každý den říkám Děkuji :). Pokud nedokončíte gadget koupit, nebo dr. Přijaté prostředky. Zbývající prostředky pro auto jsou levné. Například používám hlavní prášek LIBE. Jedno náklady na mytí 6. Elektřina tráví velmi málo

Myčka nádobí Miracle. Máme Bosch plnou těžbu

Princip operace

Myčka nádobí zajišťuje dokonalou čistotu nádobí a nádobí v důsledku skutečnosti, že teplota ohřevu vody v autě dosáhne 60 stupňů, a proto účinněji se účinněji vyrovnávají aktivní složky detergentů s jakýmikoliv druhy znečištění.

Kromě toho tato technika provádí další sušení nádobí, zabraňující vzhledu rozvodů na něj a skvrn z vody.

Kompletní odstranění nečistot a tuků s nádobím se provádí pomocí vodního paprsku dodávaného ze stroje ROCKER při rychlostech až 150-160 km / h. Špinavá odpadní voda se zobrazují ve spodním prostoru pro důkladné filtrace a recyklaci.

Drahé modely jsou vybaveny speciálními filtry, ve kterých se čištění provádí automaticky, a akumulované nečistoty se odstraní drenážním čerpadlem v kanalizaci.

Automatický plot požadovaného objemu vody se provádí vestavěným čerpadlem přes šířku pásma, která je umístěna v místě připojení hadice s pouzdrem přístroje.

Myčka nevypouští vodu. Co dělat? ��

Zde je standardní filtr. mřížka, která je navržena tak, aby držela velké části odpadu. Centrální čerpadlo provádí tok vody přes trubku v kolébce.

Sester Manžel, nepochopitelné chování

Každý den v podstatě, někdy každý druhý den, tablet je zcela, režim je vždy nejsilnější. Pro typ typu, který) žijeme trojice, nic není ruce.

Host Capture se nebude uklidnit, nové téma napsal.

Často moji jídla a já neukládám na pilulek, jsou to penny a vy jste autorem kreténů a taving, fu.Ne penny. Jste velmi levný péct? Můj přítel, tak obecně suché hořčice je tak jednoduchý na nádobí a otočí se na auto. Nikdy jsem to nezkoušel, ale tvrdí, že je to Eco. Je to ano, ale nikdy se nezkusil. Pokud si myslíte, že je to jen prášek, který je snadno vyplaven a není ucpán. Co myslíš?

See also  Je možné dát konvici na mikrovlnnou troubu

3 centy na tabletu je tak šíleně drahá? Změnit práci.

Henrietta_ni pak to je nemožné_ni Toto je můj sen, ale navzdory tomu, že kuchyně je velká, místo k instalaci není.

Já bych jednou týdně zahrnul, aby to bylo jako všeobecné čištění nádobí, no, všechny druhy “komplexních” věcí praní: záblesky, krystal.

Mám vodu v čítačích. za měsíc v kuchyni jen krychle listy, moje jídla po každém vstupu do trio kanda. Google. drahé pouze infekce) a tak bezchybný na rodině 2-3-4 lidí

Sakra a já jsem neustále po mytí stejně špinavé nádobí?co je špatně?a prášky a prášek se snažili totéž

Zapněte jednou denně nebo 2 dny v závislosti na tom, zda se připravuje nebo ne, mnoho nebo ne. Používám prášek. Také s rukama téměř ne moje

Dívky, proč jste pilulky polovinu? Tam jsou ve speciální skořápce, která má jiný čas rozpouštění. Nejprve se skořápka rozpouští tam, kde prášek, pak tam, kde je oslák. Nemusí přesně popsat, ale principem takového.

Pokud chcete uložit, použijte prášek, můžete nalijte méně. Myslel jsem si.

Zpomalit chemii k jídlu, Durynd. Navíc máme velmi ekonomický stroj a celou tabletou v pěnových vozech zůstává

Žádná myčka nádobí, t.na.Kuchyně nad oblastí je menší než 5 m2 a nikam. Můj manžel nabídl, že zváží variantu některých malých aut, ale nechtěl jsem, t.na. ruce stále rychlejší mytí.

Lapadews, proč vyhlásíte polovinu? Tam jsou ve speciální skořápce, která má jiný čas rozpouštění. Nejprve se skořápka rozpouští tam, kde prášek, pak tam, kde je oslák. Nemusí přesně popsat, ale principem takového.

Pokud chcete uložit, použijte prášek, můžete nalijte méně. Myslel jsem si. Zpomalit chemii k jídlu, Durynd. Navíc máme velmi ekonomický stroj a celou tabletou v pěnových vozech zůstává

možné, myčku

Určitě tato chemie a nádobí a životní prostředí spadá na životní prostředí, proto jsem alespoň polovina rakve naší povahy.

Sakra a já jsem neustále po mytí stejně špinavé nádobí?co je špatně?a prášky a prášek se snažili totéž

Brzy (pro talíř, který), taky, všechno je špinavé, jen pro dluh, pak je vše čisté, již vrzat.

Po mytí je třeba myčku otřít myčku?

Po skončení procesů dřezu, takže kontaminace se nemusí akumulovat, je třeba otřít vnitřní komorový stroj. Nezapomeňte na to. záruku, že kapitál mytí vozu bude rychle, t. na. Dirt nebude vyřešit vrstvu za vrstvou.

Porušení reprodukce plísní Pravidla provozu myčky vede k vzhledu plísní, houby, černých kvasinek. Problém mikroorganismů se týká nejen pMM. Pokud se nestaráte o spotřebiče pro domácnost, nečistěte ji a ne rozpadu, pak se škodlivé bakterie násobí v něm.

Bezpečnost

Při provozu myčky nádobí je téměř nemožné zranit sebe, nicméně, bezpečnostní zařízení musí být dodrženo v této věci:

Ze stejného důvodu nedoporučujeme otevírat dveře stroje během její práce. Pokud neexistuje blokovatel, taková akce může znamenat povodeň v kuchyni a horké šplouchání létají majiteli. Dodržujte tato jednoduchá pravidla musí každá uživatelská myčka, bez ohledu na to, která značka a model stojí v kuchyni.

Je možné opustit dveře zavřené?

Některé hostesky se domnívají, že od té doby, co výrobce vydal myčku, znamená to, že by neměly jen umýt špinavé nádobí, ale také zapojit se do samoobsluze. To znamená, že žádná další péče o technologii není nutná. Na tom jsou další, racionální argumenty. Takoví uživatelé ospravedlňují neustále zavřené dveře PMM:

  • Před dodáním do obchodu v továrně bylo vozidlo testováno, takže voda může zůstat uvnitř. Stalo se nic strašného?
  • Mytí se provádí při vysokých teplotách s chemikáliemi, takže se nemusíte obávat vzhledu plísní a houby. Kromě toho budou zbytky prášku zamítnuty pouze na stěny, pokud si ponecháte otevřené dveře.
  • Ne pro to, že kupující si vybrali kompaktní stroj k obsazení místa v kuchyňských dveřích. A tak se rozvíjíme, určitě výrobce poskytl tento okamžik.
  • Nadměrná spotřeba elektřiny pro nic, protože při otevírání světel.
See also  Účinek epilátoru je dostačující

Samozřejmě, že Bunker může být zavřen, pokud chcete tolik. Ale co lepší pro vybavení a zdraví? Zvážit druhý bod.

Myčka nádobí v venkovském domě

Navzdory skutečnosti, že mnoho našich krajanů jsou docela opatrní tohoto typu domácích spotřebičů, a někteří ani nevěří v domácnosti v domácnosti, většina z nich, která zakoupila tuto jednotku a přinejmenším trochu používali, ocenili jeho bezpodmínečné nutnost a užitečnost v každodenním životě.

Budu pokračovat z vlastních zkušeností s využitím této jednotky domácnosti po dobu asi roku a půl roku, a můj osobní názor na jeho bezpodmínečnou potřebu, ale chci se pozornost zaměřit na některé nuance využití tohoto užitečného vynálezu lidstva obyvateli venkovský domy.

Promluvme si o těch čistě technických nuancích životního života, který vám může komplikovat používat myčku.

Začněme s naprosto nezbytným pro normální provoz myčce užitkových zdrojů. Elektřina, voda, kanalizace a vytápění, pokud mluvíme o celoročním provozu agregátu.

Není žádnému tajemství, že kvalita napájení v zemních vesnicích, SNT a malá města je poněkud odlišná od kvality stejného zdroje ve velkých městech. Může to být snížené napětí sítě a jeho skoky a poměrně časté odstávky.

Od moderního myčka nádobí. Jednotka, sešitá s elektronikou, to vše může ovlivnit spolehlivost práce vaší techniky a snížené napětí nebude schopno vyvinout topné prvky výkonu pasu.

Vzhledem k tomu, že většina moderních domácích spotřebičů je vybavena pulzními napájecími zdroji a stabilizátory napětí, snížení napětí sítě nemá prakticky žádný vliv na jejich výkon.Tak, normální “hodnota napětí u vchodu do našeho domu elektrickou zátku je obvykle 196-206V, a to podle mých osobních pozorování téměř žádný způsob ovlivňuje práci myčky nádobí, navzdory skutečnosti, že jeho jmenovité napájecí napětí je indikováno jako 230-240V Eurostandard.

Jedním z hlavních vlastností myčky je úroveň spotřeby elektřiny. Tato úroveň je rozdělena do 7 kroků: A, B, C, D, E, F, G.Obvykle v maloobchodních mycích nádobí tři z nejvyšších tříd: třída “A”. 0,8. 1,05 kWh / cyklus; třída “b”. 1.06. 1,09 kWh / cyklus; třída “c”. 1.1. 1,49 kWh / cyklus.

Úroveň spotřeby elektřiny je indikována na nálepce na jednotce jednotky ve formě písmene uvnitř černé, podobné šipky (nebo položené straně domu) pentagonu:

Ženské myčky jsou nejekonomičtější, konzumují elektřinu o třetinu méně než myčky nádobí třídy “C”. Proto stojí za to vybrat majitele shromažďování při koupi jednotky této třídy.

Specifické množství elektřiny spotřebované pro jeden cyklus v kilowatthodinách je uvedeno pod obří písmo. V našem případě je to 0.8 kWh pro standardní cyklus, který byl ve skutečnosti jedním z kritérií pro výběr tohoto modelu.

Pro ještě větší úspory elektřiny jsme nainstalovali dvoubarevný elektroměr (den / noc), a nyní pomocí funkce odloženého start, zapneme prací cyklus po 23 hodinách, kdy se noční sazba začne jednat.Chcete-li použít levnou noční elektřinu, měli byste si vybrat model myčce nejen s odloženou funkcí start, ale také s nízkou hladinou hluku, zejména pokud vaše ložnice v blízkosti kuchyně. 😉

See also  Jak vypnout myčku při práci

Úroveň hluku naší myčky. 47 dB, což je v zásadě dost, pokud nechodíte do postele blíže;) v nejlepším případě, a proto dražší, modely, hladina hluku nepřesahuje 43-45 decibely.

Další komunální zdroj, bez kterého nemůžete dělat během provozu myčky nádobí. To je studená voda.

Navzdory skutečnosti, že myčky nádobí jsou vybaveny vestavěným systémem změkčování vody, který přináší svou tuhost na požadovanou úroveň, možnosti tohoto systému nejsou neomezené, a proto voda nevyžaduje žádnou schopnost normálního provozu, ale s dostatečně vážné tolerance tvrdosti a další nečistoty, které jsou obvykle bohatá voda z wells, wells nebo zahradní vodní potrubí.

V zásadě několik let jsme se dobře spolupracovali s přebytkem hostů tuhosti několikrát. To způsobilo jak zvýšenou spotřebu regenerativní soli (spíše levné) a problémy s ucpáním odvodu odpadních vod (50 mm potrubí) s solí tuhosti, promyje se z měkkého systému během automatické regenerace, stejně jako nerozpustné práškové zbytky, špatně rozpouštějící se Vysoká tuhost zbytkové vody.

Mnohem větší výzva je ucpaná s tvrdostí solí uloženými na dálnicích uvnitř auta, vnitřními dálnicemi stroje a jeho opálení. Nakonec jsem ho musel demontovat, čistit a opláchnout kyselinou octovou z výztuh uvnitř.Pokud máte zvýšené železo, mangan nebo jiné nečistoty ve vodě. To může vést k selhání vestavěné kazety s kazetou s iontoměničovou pryskyřicí.

Všechny tyto hrůzy popsané výše lze vyhnout se nastavením, jakmile jsme nakonec udělali, místní systém čištění vody. Jak to udělat. Už jsem napsal. Pokud Himanaliz z vaší vody ukázal dodržování svého Gosta a Sanpin pít vodu. Nic vůbec o tom, co, systém změkčení vody samotného myčky se vyrovnat.

Výběr myčí nádobí pro venkovský dům, měli byste si pamatovat nejen o kvalitě vody, ale také o takových parametrech systému zásobování vodou vašeho domova, jako tlak a spotřeba. V pasu na autě se můžete seznámit s jejich doporučenými hodnotami, jako například:

Tlak vody. Minimálně 0,05 MPa (0,5 BAPA), maximum. 1 MPa (10 BAP).Počet dodávaných vod. Minimálně 10 litrů za minutu

Na výstupu z těchto parametrů pro doporučené limity je nutné postarat se o instalaci zvedacího čerpadla nebo redukčního ventilu. Nicméně, autonomní stanice pro zásobování vodou v nich jsou naskládány.

možné, myčku

Někdo má parní čistič? Sdílejte své zkušenosti

Žena webových stránek uživatele.Ru chápe a přijímá, že je plně zodpovědný za všechny materiály, částečně nebo plně publikovány pomocí služby Žena.Ru. Žena webových stránek uživatele.Ru zaručuje, že umístění materiálů předložených ním neporušuje práva třetích osob (včetně, ale bez omezení na autorská práva), nepoškodí jejich čest a důstojnost.

Žena webových stránek uživatele.Ru, vysílání materiálů, čímž se zajímají o publikaci na stránkách a vyjadřuje souhlas s jejich dalším využitím majitelů webové stránky ženy.Ru. Všechny webové stránky webu žena.RU, bez ohledu na formu a datum umístění na místě, lze použít pouze se souhlasem vlastníků stránek.

Použití a reprint tištěné materiály webové stránky žena.Ru je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj. Použití fotografických materiálů je povoleno pouze s písemným souhlasem správy lokality.

Umístění duševního vlastnictví (fotky, video, literární práce, ochranné známky a t.D.) Na webových stránkách ženy.CS je povolen pouze osobám, které mají všechna nezbytná práva na toto umístění.

Copyright (c) 2022 LLC “SHKULEV MEDIA HOLDING”

Osvědčení o zápisu sdělovacích prostředků sdělovacích prostředků. šestnáct

Zakladatel: společnost s ručením omezeným “Shkuev Media Holding”

Kontaktní údaje pro vládní orgány (včetně RosKomnadzor):

| Denial of responsibility | Contacts |RSS