Je možné uložit dýně v mrazničku

Kolik zmrazených dýňů v mrazničce může být uloženo a pak se děje

Dýně zmrazené syrové (čtvrtletí, plátky, kostky, strouhané na struhovači) nebo pre-tepelně ošetřené (dušené maso, blanšované nebo vařené), nejčastěji rozdělené na pyré. Zmrazení pyré: řez zeleniny na polovinu, a pak na plátky, které pečeme v troubě 180-200 ° C po dobu asi hodiny. Kovová lžíce rozbije pečené maso a grind. Cukr, sůl a jiné koření nepřidávají. Když dýně vychladne šok v jednotlivých formách pro zmrazení. Jak zmrazit dýně na zimu podle kusů? Zmrazení skladovacích kostek: nakrájené na kousky stejné velikosti dýně, ležel na rovném povrchu do jedné vrstvy, takže díly nepřichází do kontaktu s sebou. Dali jsme několik hodin v mrazničku. Smažené s pevnými stavy Zeleninové kostky nechají odkazovat na připravené polyethylenové obaly. Zda je dýně zamrzlá v zimě a jak? Zmrazit strouhaný dýně takto: Čistíme zeleninu, řezat velkými tyčemi a pak je brousit na struhovači. Lupa lžíce v baleních.

Ovoce jsou zamrzlé v vařené nebo surové. Jakákoliv odrůda je vhodná pro tepelné zpracování, ale nedoporučuje se používat ohromené ovoce. Sochory jsou vyrobeny z celé dýně, a ne samostatný kus, který byl skladován několik týdnů v chladničce. Zeleninové myčky, rozdělené na dvě poloviny, odstraňuje tělo, semena. Shnilé, popraskané zeleniny nejsou vhodné.

Za prvé, všechno je vyčištěno, ovoce je instalováno svisle na dřevěné desce. Jedna ruka se koná tikání, druhá je odříznuta klouzat s nožem. Buničina je rozdrcena na stejné kostky 2-3 cm, je žádoucí používat čepel s jarem. Řezy řezu se rozkládají na rozdíl od jedné vrstvy, musí existovat vzdálenost mezi nimi. Kostky při minus teplotě expandovat, lepkavé. Dostatečně několik hodin, aby je držel v mrazničce.

Někdy je tělo mnt na struhadlo. Podobné sochory se často používají při přípravě pečení, palačinky. Ticking je umístěn v plastovém sáčku, upevněná nebo vyhledávaném vakuumátorem. Doporučuje se sklízet několik částí pro jednorázové použití, takže není nutné umístit produkty do mrazničky.

See also  Proč je zadní stěna zamrznutí

Dýňová semínka s medem Výhody pro prostatitidu, červy, pro muže Účinný přírodní produkt

Pro kompaktnost, pakety s nasekanou drcenou dýně se rozpadají. Kostky po zmrazení mohou být posílány do samostatného kontejneru, plastového zásobníku, skleněné nádoby, celofánového obalu.

Blanched vařené výrobky se často zamrznou, někdy jsou uloženy vařené bramborové kaše. Dětské tělo dokonale asimiluje užitečné látky, které jsou obsaženy v těchto zelenině, děti jako sladká chuť. Rodiče nemusí obtěžovat s hledáním vitamínů pro zimní a koupit výživu neověřené kvality. Blanched produkty zamrzly jako zelenina nasekaná do fragmentů.

Jak připravit zeleninu pro zmrazení?

Zmrazení dýně na zimní potřebu správně, pro to je důležité vybrat ovoce, které ještě nebyly přepsáno. Nemůžete používat kusy, které byly uvězněny v chladničce. Preference je lepší dát celou čerstvou zeleninu. A stále je třeba zkontrolovat “ocas” plodu byl suchý bez hniloby.

Základem pro mrazicí přípravu je čištění a mytí zeleniny:

 • Dýně je ochlazena v tekoucí vodě. Dokonce i speciální tekuté mýdlo pro ovoce a zeleninu. Ale bez něj můžete udělat.
 • Zeleninový řez na díly a vytáhněte semena a vlákna. Vhodně naneste lžíci. Zmrazit jen tvrdá buničina.
 • Odstranit Cork.

Následná opatření přijatá pro zmrazení závisí na přípravě, kterou jídlo použije specifický dýňový sochor.

Dýňový výběr a příprava

Bez ohledu na to, zda pěstujete tuto kulturu na vlastní zahradě nebo jej nakupujete v obchodě, existují způsoby, jak najít kvalitní výrobek. Nejdříve zvolte kopie, které dosáhly plné zralosti. Jsou s pevnou, pevnou kůží.

Nezvolte ovoce s promáčknutím nebo plesnivými oblastmi, stejně jako s řezy a defekty. Chvála na dýně. zvuk by měl být hluchý. Nechte to být kopie střední nebo malé velikosti, protože mají méně vláknitou buničinu. Zralé zeleninové ocas suché a podkožní část namalovaná do intenzivní oranžové nebo jasně žluté barvy.

Chcete-li připravit čerstvé zmrazení zeleniny, potřebujete:

 • Dobře promyjte, pak osušte ovoce čistým vaflovým ručníkem.
 • Použití dlouhého nože, řezané dýně na polovinu, pak každá polovina. další 4 díly.
 • Velká lžíce odstraňte volné vnitřky a semena. Semena odložená (jsou jedná).
 • Vyčistěte plátky dýňů, zanechává pouze tělo.

Jak zmrazit mačkání dýně

Stlačená dýně zaujímá mnohem méně prostoru v mrazničku, ideální pro nádobí, kde nejsou jednotlivé kusy potřebné (například v koktejlů, dětské výživy, většina cas). Jedná se o vynikající složku pro pečení nebo jeho plnění. Zmizel, že obrobek není potřeba. okamžitě jde do misky.

See also  Jak pohladit t -košile, pokud není železo

Důležité nuance dává trochu mrtvice do dýně před balením a nezapomeňte uvolnit vzduch z obalu. jinak se zelenina pokrývá kůru ledu, a po rozmrazení ztratí vkusu.

Časopis Sleness Cleaner doporučuje používat balíčky části nebo dělat jeden držák není silnější než 1,5 cm. Je snadné řezat nožem, aniž by definovala celé zásoby zeleniny. Re-poleva prasknutí dýně.

Zmrazit dýně pyré

Před polemovou dýně pyré je samozřejmě, musíte vařit. To bude vyžadovat troubu, balík, kus fólie a mixér.

 • Vyjměte dýně s kousky (kůže, které není nutné) a rozložte v jedné vrstvě na plechu na pečení, na vrcholu pergamenového papíru.
 • Trouba se zahřívá až o 180 stupňů, zakryjte kusy dýně na bojovou fólii.
 • Pečeme asi 45 minut, pravidelně kontrolovat připravenost s vidličkou: v hotové dýně zástrčce vstoupí snadno. Doba pečení závisí na různých dýně, objemu kusů a teplotě v troubě.
 • Dejte vařeným dýně chladit a pak zvážit pokožku. Od vařené buničiny odjíždí bez obtíží.
 • Čištěné a chlazené maso zamítnout mixér v bramborových bramborách.

Na balení nebo formy pro led a poslat. V mrazničce patří od 6 měsíců do 1 roku, aniž by ztratil své jedinečné vlastnosti.

Tip balení balení bude vhodnější, pokud je umístěn v nádrži a ohybovým okrajem. například v kbelíku majonézy nebo nádobce potravin. Zůstane jemně nalije do mého pyré!

Jak odmrazovat před použitím

Proces odmrazování přímo závisí na způsobu mrazu a dalšího využití výrobku. Existuje několik způsobů:

 • Dýňová bramborová brambory odmrazování v chladničce na spodní polici nebo v mikrovlnné troubě.
 • Pro přípravu kaše nebo gulášu, který není dříve odmrazování. Ve zmrazené formě je umístěna do vroucí vody nebo mléka a pak položte zbývající přísady.
 • Toppy dýně jen bez předchozího rozmrazování, přidejte krátce před koncem vaření.

Důležité! Již nemanýrovaný produkt nemůže být zmrazen. Takže zelenina by měla čelit části, takže není přebytek.

Frázové dýně na zimu ve formě bramborových brambor

Četnějšími recenzemi, nejkrásnější pyré z dýně pro zmrazení pro zimu je z pečené zeleniny. Pro pečení dýně i volitelně bez slupky. Jen zelenina je řezána do dvou částí a odstranění všech semen. Pokud ovoce mají malé velikosti, mohou být pečeny přímo půlky. Jinak je každá polovina vyříznuta do několika širokých hrudek.

See also  Jak odstranit rzi z elektrické konvice

Dýňové řezy nebo poloviny jsou umístěny v troubě předehřáté na 180-200 ° C a pečené asi hodinu. Dýně by se měla stane měkkým. Po ochlazení masa je snadné poškrábat železnou lžící z loupání a broušení v mixéru v pyré.

V nepřítomnosti trouby mohou být předem rezervovány plátky dýňů.

V každém případě bude trvat dodatečně asi 40-50 minut. Pak je buničina po ochlazení také snadno oddělena od slupky a proměnit v pyré s vidličkou, baculatou nebo mixérem.

Dýňová bramborová kaše jsou nejvhodnější pro spuštění v malých nádobách nebo formách pro zmrazení ledu. V tomto případě jsou umístěny v mrazničce, zamrznutí čekají, po kterém jsou odstraněny z forem nebo nádob a vypnuty do hustých polyethylenových skladovacích balíčků. Tato metoda vám umožní dostat téměř připravené jídlo po odmrazování. Proto je dýňová puree vložena do misky na samém konci vaření.

Zmrazené pyré z pečené dýně je vynikajícím doplňkem k výživě dětí. Může být také přidán do různých pečení, aby z něj z něj k kaviárům, kotletům, souffle a skočil. Dýňová pyré je vařená, vyrobí různé nápoje, jako je smoothie.

Jak rozmotat zeleninu?

Zelenina zmrzlina může být použita pro přípravu různých jídel: polévky, masové věže, kaše, pečení, kastrol. Před přidáním dýně je však třeba zvážit několik pravidel:

dýně, mrazničku
 • Dýňové malé kostky mohou být přidány přímo do horkých pokrmů, předběžných jídel. Stačí snížit kusy do varné kapaliny, mléka nebo vývaru a vrcholu až do připravenosti.
 • Brusné zmrazené dýně pro plnění nebo tvarohový kastrol musí nejprve dát na cedník a vyslovte při pokojové teplotě. Pak stiskněte dýně s rukama z přebytečné vlhkosti.
 • Dýně Mashed Pyrée lze defornit v chladničce na spodní polici nebo pomocí režimu “odmrazování” mikrovlnné trouby. Vzhledem k tomu, že zelenina již prošla předběžným tepelným zpracováním, přidejte ji na kaše lépe na konci vaření.

Použití nalil dýně pro dětskou výživu, zmrzlinu dýňová deska (kostka) přidat do horkého mléka nebo kaše.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS