Je možné uložit kožešinový kabát do mrazničky

Péče o norský kožešinový kabát doma: Základní pravidla, jak sušit, ukládat a péče

A na závěr. několik tajemství pro zachování norek kožešiny ve vynikající formě:

 • Kožichové kabáty dokonale absorbují pachy, takže nestříkejte na kožešinovou toaletní vodu nebo parfémy. Aroma v průběhu času se mísí dohromady a tvoří jediný nepříjemně vonící složení. Zbavení se takové vůně bude velmi problematické.
 • Zkuste nosit bílý kožešinový kabát z norky, aby se na něj takové látky nedostaly: tonální základna, krém, rtěnka atd. To vše je velmi destruktivní pro kožešinu.
 • Na konci sezóny položte kožešinový kabát na ramena do krytu tkaniny. Tkanina by neměla procházet slunečním světlem. Je lepší vložit lehký kožešinový kabát do modrého sáčku, aby srst nezvěr.
 • Udržujte kožešinový kabát ve tmě, aby sluneční paprsky nezpůsobily žloutnutí.
 • V létě by měl být kožešinový produkt na čerstvém vzduchu ventilován.
 • Správná péče také znamená zvláštní ochranu proti můrám. Nezpracovávejte kožešinový kabát pomocí aerosolových prostředků od můr, aby nedošlo k poškození kožešiny a nevyvolávání re.uctívání. Rozložte několik naftalenových tablet ve skříni, budou se dokonale vyrovnat s úkolem chránit před hmyzem.

Lidstvo vždy považovalo norskou kožešinu za nejvíce status, bohaté a módní. Produkty z toho jsou velmi krásné. Kromě toho se nosí velmi dlouhou dobu. S náležitou péčí a úhledným opotřebením může kožešinový kabát trvat nejméně 10 let.

Skvělý norek nebo luxusní norek Manto je limit snů mnoha žen. Pokud se vám již podařilo splnit svůj sen, koupil oblečení vyrobené z norky, zkuste si udržet své bohatství ve správné formě. Chcete.li to provést, musíte dodržovat pouze základní pravidla péče.

Sdílet sdílení třídy

Skladování norského kabátu v létě

Ideální možností pro udržení neporušeného kožešiny a bezpečnost je dát jej speciální lednici v teplé sezóně v teplé sezóně. Podporuje optimální teplotu po dobu 0-10 stupňů a vlhkost vzduchu v oblasti 50%. Pokud je ve skříni několik kožichů, pak je vhodné koupit takový domácí kabinet. Ale pokud to není možné, musíte vědět, jak správně uložit kožešinový kabát v obyčejném kabinetu.

Hlavní pravidla

Hlavní věcí pro norek je tma, chlad, prostor. Ta věc by měla viset na širokých ramenou. Veškeré příslušenství a šperky z ní musí být odstraněny. Čas od času musí být kabinet otevřen a ventilován.

Na poznámku! Je nemožné mít naftalen, chemikálie a jejich deriváty ve skříni. To výrazně ovlivní kvalitu kožešiny. Mink také netoleruje cedr, nemůžete uložit kožešinový kabát ve skříni z tohoto stromu.

Prostor

Kožichový kabát potřebuje hodně místa. Je nemožné, aby byla podpora kožešiny. Produktem by nemělo být nic omezeno. Jednou za 2 měsíce musí být kožešinový kabát pro větrání.

Případ

Nemůžete používat obaly polyethylenových kožešin. Věc v nich jednoduše dusí a ztratí svou přitažlivost. Vhodná možnost. dýchací bavlna nebo krytí plátna

Musíte věnovat pozornost, aby případ nenamaloval kožešinu

Ochrana před můry

Vzhledem k tomu, že norek je pro můry dobrým zážitkem, pak pokud se před těmito škůdci nechcete chránit, nemusí kožešinový kabát do příští sezóny žít až do příští sezóny. V obchodech si můžete zakoupit mnoho látek, které vyděsí jakýkoli hmyz. Je lepší nepoužívat aerosoly, mohou zničit srst. Chcete.li chránit před můry v kapsách produktu a na policích skříně, můžete umístit speciální sashu s vůní levandule, pelargónie. Můžete nezávisle vařit tašky plné suché citronové kůry, suché pelargónie nebo levandule.

See also  Je možné uložit na boku ohřívač oleje

Jak správně pečovat o kožešinové výrobky s kožešinovými kabáty a klobouky doma a nejen (norky z Muton, Sable, Chinchilla, Rabbit, Karakul)

Pokud máte model s dlouhým kožichem, ne krátký a často musíte řídit auto, nemusíte zapnout sedadla zahřívat sedadla. Kožešiny nemají rádi vysoké teploty Pravidelné vytápění může vést k neobvyklému kožichu. Jakákoli přirozená hromada může vyschnout a být nudná a začne se rozbije a překročí se kožešiny a rozbije se a rozbije.

Abyste se vyhnuli vyboulené kožešině a také ji sevřeli autem s autem, kde sedíte, musíte si koupit pouzdro pro hladkou látku nebo pravou kůži, nejlepší volba je.

Pokud máte dlouhý kožich, rozepněte jej do pasu, hromadí hromadu ve směru růstu a teprve potom se posaďte bez přemýšlení.

Je možné uložit kožešinový kabát do mrazničky?

Mink Fur se může zhoršit ze zvýšené suchosti a vystavení slunečnímu světlu. Kromě toho je kožešinový kabát zakázán udržet vedle jiných věcí. Je třeba mít na paměti, že bílý kožešinový kabát může být pod vlivem nepříznivých faktorů žlutě.

Pro uložení produktu je lepší použít speciální mrazák. Takové skladování chrání kožich před účinky slunce, vlhkosti, můry, vysokými teplotami. Samozřejmě můžete vložit kožešinový kabát do mrazničky. Je však mnohem lepší používat specializovanou lednici. Na takových místech je za kožešinami zajištěna zvláštní péče.

Produkt je předán na letní čas a s příchodem zimy. berou. Kožešinu v takovém mrazáku dýchá, protože mu je dodáván vzduch, který produkt fouká. Pro preventivní účely několikrát za měsíc sníží teplotní režim. Tím se vyhýbá vzhledu larev můry.

Ve speciálních úložných zařízeních můžete vytvořit ideální podmínky pro kožešinu

V takovém případě uloží nosný kabát ve skříni

Vysoká kvalita a dobrá taška zajistí správné skladování oděvů, chrání před můry, prachem a ultrafialovým zářením. Kožich by měl dýchat, takže plastový sáček nebude fungovat. Kromě toho prochází ultrafialové záření, což nepříznivě ovlivňuje kožešinu.

Kryt by měl být vyroben z přírodního a neprůhlednosti. Lněný, bavlna a plátno jsou vhodné pro modely.

možné, uložit, kožešinový, kabát

Koupit kryt by měl být v souladu s velikostí kožešinového kabátu, ale ne v šoku. Měl by volně viset, ne v kontaktu s hromadou. Správně vybraný produkt nedovolí, aby se hromada deformovala a okraj. Případ by měl být nejméně o 15 cm více než nosný kabát.

Rysy skladování různých kožešin

Koženka jakéhokoli typu má vlastní životnost, ale mnoho záleží na tom, jak majitel zachází s produktem. Aby si kožešinový kabát zachoval svůj atraktivní vzhled po dlouhou dobu, musíte znát a dodržovat základní pravidla. V zásadě jsou normy pro skladování norka a muton stejné, ale existují určité nuance, které je třeba dodržovat pro prodloužení životnosti produktu.

Muton

Muton kožešinové kabáty jsou považovány za nejodolnější, jsou dobře uloženy a spěchané po dlouhou dobu, takže se často používají jako každodenní verze. Stejně jako jiné přírodní produkty se jim doporučuje, aby byli uloženi v chladné, dobře věnované skříni. Hlavní problém, kterému majitelé čelí, je obtížné odstranit znečištění z kožichového kabátu, takže místa by měla být vyčištěna nebo použita pro chemické čištění ihned po jejich vzhledu. Povinná kožešinová je zpracována před uložením v létě.

See also  Jak dát jeřáb Maevský na vytápěné železnici na ručníky

Dalším problémem, který se objeví po ponožkách, je obtížnost vytváření optimálních podmínek. Oblečení z Mutonu mimo sezónu je nutné v chladu, teplota vzduchu by neměla být vyšší než 12 ° C a optimálně asi 8. Pokud tento stav není pozorován, srst se začne deformovat, ztratit svou nádheru a může vyzařovat nepříjemný zápach.

Norek

Světlý, brilantní a drahý nosný kabát vyžaduje pečlivou péči. Můžete jej uložit v létě pouze v zavěšené poloze na měkkých ramenou odpovídající velikosti. Nejlepší je to udržet ve skříni vyrobené z přírodního dřeva. Vytváří správnou ochranu před zvýšenou vlhkostí a dojde k normálnímu oběhu vzduchu. Kožešinové norské čepice jsou také skladovány.

Pozornost! Vzhledem k tomu, že norek je „rozmarná“, musíte ji pečlivě vyčistit. Pokud je to možné, měli byste se obrátit na osvědčené čištění.

Jiné druhy

Skladovací podmínky pro kožešiny různých typů se liší:

 • Trenér a Nutrium Fur. Nejodolnější, opotřebovací a levnější. Vydrží svého majitele déle než jeden rok a udržují si vzhled nezměněný. Navzdory vizuální snadné péči by měly být materiály uloženy také v chladné a suché místnosti. Surový vzduch povede ke změně stínu hromady, aby byl jiskří, nádhera bude ztracena. Nutria Fur potřebuje další ochranu proti můrám. Takový kožich musí být pravidelně kontrolován na překážku;
 • Rabingová srst. Je zakázáno to převrátit kvůli vysoké pravděpodobnosti trhání;
 • Moncoon Fur, Chinchillas nebo lišky. Jsou něžné, náchylné k záhybům. Jsou uloženy na ramenou. Před odesláním do kabinetu zkontrolují, zda jsou narovnány;
 • Srst kozy. Pověsit na široká ramena, je to nenáročné, ale podrobeno poškození můry.

Příprava kožešinového kabátu na léto

Po skončení chladné sezóny byste neměli spěchat, abyste do krytu umístili svrchní oděvy a vložili do skříně. Správné skladování kožešiny zahrnuje důkladnou přípravu:

 • Pokud je to nutné, prohlédněte si produkt ze všech stran, ať už je to opravující tlačítka nebo výměna podšívky.
 • Chcete.li odstranit znečištění, nejjednodušší způsob, jak kontaktovat chemické čištění. Jednoduchý postup však lze provést nezávisle přípravou řešení 9%octa a vodky (smíšené ve stejných akciích). Krátká hromada je zpracována proti směru růstu a dlouhého. spolu. Dále byste měli dobře vysušit kožichový kabát při teplotě, která není vyšší než 17 ° C a vlhkost ne více než 50–65 %. Pokud se srst stane nudnou a ztratí svou nádheru, například chemické čištění, bramborový škrob pomůže.
 • Hromadu vyčesat ve směru jeho růstu hřebenem se vzácnými zuby.
 • Dobře zahalit kožichový kabát na balkóně.
 • Vyberte si ramena správně. Měly by být dostatečně široké a přesně odpovídat velikosti modelu.

Jak skladovat kožich: Jednoduchá tajemství

Existuje několik jednoduchých tajemství a doporučení, jak zachránit produkt Mink až do příští sezóny, aby neztratil úhledný vzhled a neboj se starostí.

Příprava kožešinového produktu

Pokud hledáte způsob, jak správně ukládat norek kožešiny doma, je zpočátku nutné věnovat čas řádné přípravě produktu.

Pečlivě vyčistěte produkt z prachu a nečistot. Chcete.li to provést, několikrát to intenzivně zatřepete a pak na vnější i vnitřní straně choďte po speciálním štětci.

Pokud je nutný povrch norek vyčistit od těla tělesa, použijte k tomu improvizované prostředky: mast, škrob nebo mouka. Jsou to dobré absorpnty a rychle absorbují přebytečný tuk.

Bude stačit k nanesení hromadného produktu na půl hodiny a pak se setřást nebo hovno s měkkým štětcem. Pro prevenci znečištění předejte norské věci do chemického čištění alespoň jednou ročně.

Po čištění kožešiny musí být norek dobře větraná a sušena. Chcete.li to udělat, pověsit kožich na ramenou a několik dní odejít v tmavě chladné místnosti s dobrým cirkulací vzduchu. Věšák je lepší vybrat si dřevěné, vhodný ve velikosti, aby se rukávy během úložiště nerozšiřovaly.

See also  Je možné dát myčku nádobí vedle sporáku

Nakonec upevněte tlačítka a kapsy, vyjměte příslušenství a vložte produkt Mink do krytu.

Vyberte si dobrý obal

Majitelé často čelí otázce toho, v jakém případu udržet nosný kožich. Za prvé, při výběru byste měli věnovat pozornost materiálu, měl by to dobře projít vzduchem. Případy bavlny a prádla se s tím vyrovnávají: vytvářejí vzduchovou mezeru kolem kožichu a udržují si vlastnosti kožešin.

Polyethylenové sáčky nejsou kategoricky vhodné.

Doporučuje se také vybrat tmavý kryt, nejlépe černý a pro jasnou kožešinu modré. Kromě toho by neměl být malován materiál případu.

Letní úložiště

Když skončí chladná sezóna, musíte se doma rozhodnout, jak doma uložit norek kožešiny. Nejprve si musíte vybrat správné umístění úložiště. Pro to je vhodná prostorná skříňka nebo šatny.

Aby se zabránilo záhybům a kožešinám, by se produkt neměl v kontaktu s jinými věcmi. Poté se postarejte o správný teplotní režim v místnosti: vzduch by měl být chladný (nejlepší možností je od 0 do 10 °) a vlhkost je v rámci 45%.

Aby srst nevypálila, je nutné se vyhnout přímému slunečnímu světlu. Umístění úložiště by mělo být dobře ventilované a jednou za 2-3 měsíce vytáhněte nosný kabát na několik hodin blíže k oknům nebo k balkoně pro větrání.

Pokud se neodvažujete udržovat kožich doma, umístěte jej do speciální mrazničky, kde je zachován potřebný teplotní režim a jsou pozorována další pravidla pro ukládání norek. Tuto službu nabízí v létě mnoho čistíren. Na otázku, zda je možné uložit kožešinový kabát v domácím mrazáku, je odpověď negativní; Mraznička potravin není pro tento účel vhodná.

Skladování produktu Mink Fur v zimním období

V zimě existuje několik pravidel pro péči o kožešinu. Za prvé, je nutné po každé ponožce dobře vysušit nosný kabát, t. na. Vysoká vlhkost negativně ovlivňuje stav kožešiny. Udělejte to při pokojové teplotě, daleko od topení a baterií.

Za druhé, produkt Mink by měl „dýchat“. Pokud kvůli povětrnostním podmínkám neexistuje způsob, jak jít ven, můžete ho zavěsit na balkóně, vybrat si v zimě jasné mrazivé dny v zimě. V žádném případě byste neměli neustále ukládat norek na balkóně: odváží se a ztratí svůj atraktivní vzhled.

Měli byste také dodržovat jednoduchá pravidla provozu produktu Mink: Nenoste tašku na rameni, ale na límec příslušenství. Z tohoto důvodu připadá hromada v průběhu času se na povrchu tvoří poháněné tyče.

Podmínky skladování

Správné podmínky skladování zajistí delší provozní období a krásný typ kožešinového produktu. Speciální workshopy poskytují služby nejen pro čištění kožichů, ale také pro skladování v chladničkách určených pro kožešinu.

Doma by takové oblečení nemělo být uloženo ve složené formě. Bude správné ukládat nosný kožich v prostorné skříni nebo šatny na ramenou a v případě, aby se ho produkt nedotýkal.

Mink netoleruje slunce a suchý teplý vzduch. V létě musí být uložen ve větrání, ale bez návrhů, cool místnost. Je vhodné se vyhnout přímému slunečnímu světlu. Pravidelně musí být kožešinový kabát ventilován a otřesen. Na místě skladování umístěte ochranu před můry.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS