Je možné uložit ohřívač na balkóně

Je možné uložit olejový ohřívač v chladném: Jak skladovat ohřívač oleje v zimě

S nástupem prvních nachlazení, obyvatelé bytových domů spojených s centralizovanými sítěmi pro zásobování teplem musí nezávisle zatraceně. Baterie jsou stále studené a v domech již syrové a cool. Po nástupu zimních mrazů, nástroje také ne vždy fungují správně, takže musíte zahrnout ohřívače k ​​dosažení přijatelného režimu teploty. Naše krajany jsou dobře obeznámeni s “rysy národní topné sezóny” a dlouho před tím, než začala koupit ohřívače. Nejčastěji preference dává olej. Co jsou? Jak vypočítat napájení a zvolit ohřívač oleje? Který je lepší? Řekni v pořádku.

Konstrukční prvky a princip oleje ohřívače

Chladič zařízení je vyroben z kovu o tloušťce až 1 mm. Skládá se z úseků, které jsou připojeny ke každým dalším sloupkových sloučeninách. Vtipy jsou zapečetěné. Na sestavené ohřívač se aplikuje pevný práškový povlak, který je dobře odolávaným mechanickým účinkům. Konstrukce je naplněn speciálním minerálním olejem, zasuňte topné těleso, termostaty, ovládání topení, vodiče. Socket panely jsou upevněny k pouzdru přístroje.

Moderní olejové ohřívače jsou univerzální. Design je promyšlen tak, aby zařízení vypadalo dobře v interiéru jakéhokoliv stylu a zároveň to bylo funkční, ekonomický, pohodlný provoz

Mezní teplota, na které mohou být radiátory zahřívány. 150 stupňů, ale obvykle je podstatně nižší. Po zapnutí, deset se zahřívá první, přenáší tepelnou energii do chladicí kapaliny, což zase zahřívá tělo zařízení. Vzduch, v kontaktu s horkými povrchy, zahřívá se a stoupá nahoru. Topení tedy provádí konvektivní způsob.

Pro intenzivnější míchání horkých a studených proudů vzduchu někteří výrobci vybaví fanoušci svých modelů. Olejový ohřívač s ventilátorem zahřívá pokoj rychleji. Samostatné majitelé standardních modelů Nainstalujte své vlastní nízkoenergetické desktopové fanoušky, které se běžně používají v létě. V tomto případě jsou zasílány do zóny, ve které je nutné dosáhnout speciálního tepelného režimu.

Standardní elektrické topné těleso prvky. schéma

Další prvky “pokročilých” modelů

Výrobcové elektrických olejových radiátorů vybavují některé modely s jednoduchými zvlhčovači vzduchu. Jedná se o kontejner, ve kterém majitelé nalijí vodu. Topení, kapalné odpařuje a kompenzuje nedostatek vlhkosti, která se objeví v důsledku řezání vzduchu během provozu zařízení.

možné, uložit, ohřívač, balkóně

Za účelem zlepšení bezpečnosti mohou být zařízení navíc vybavena speciálním pouzdrem. Používají se v dětských místnostech, aby se zabránilo ležérním popáleninám dětí. Předpokládá se, že takové pouzdro zvyšují konvekci. To je chybný názor. Konvekční proces v důsledku pouzdra se zhoršuje.

Pro usnadnění pohybu těžkého zařízení na podlaze na ohřívači upevněte válce. Jsou dodávány v soupravě a majitel sám připojí kola k věci, v případě potřeby. V závislosti na modelu a výrobci mohou být radiátory také vybaveny dalšími dalšími prvky: montáž pro umístění stěny, sušičky prádla, ochranné mechanismy a t.P.

Model Timberk Tor je vybaven koly, vestavěným nastavitelným termostatem, ochranou před nadměrným ohřevem a mrazem. Pohodlný detail. šňůra WWING mechanismus

Klíčová kritéria pro kompetentní výběr

Při výběru topného zařízení byste měli věnovat pozornost takovým parametrům:

 • Specifikace. Nejdůležitější. moc. Zvažte místnost, ve které plánujete instalaci chladiče. Je lepší si vybrat o něco silnějšího zařízení, než budete potřebovat koupit jiný radiátor nebo zmrazení. Dobrá volba je model s 2-3 režimy topení, vestavěnými termostaty a regulátory teploty.
 • Další prvky. Během offseason, kdy jsou baterie studené, a na ulici, syrová, hosteska čelí problému sušícího prádla. Zavěste na ohřívač je nepohodlný a potenciálně nebezpečný. Můžete si zakoupit model se sušičkou, bude problém vyřešit. Pro dětský pokoj je lepší vybrat chladič s ochranným pouzdrem. Srovnejte potřebám vaší rodiny se schopnostmi topného zařízení a vybrat si ve prospěch nejpraktičtějšího modelu.
 • Vzhled. Design by měl být nejen funkční, ale také atraktivní. Výběr je: Existují modely různých tvarů, velikostí, barev. Můžete si koupit elegantní “neutrální” radiátor, který bude vypadat dobře v každém interiéru.

Jak vypočítat napájení zařízení

Pokud je výška stropů standardní, pak nejjednodušší způsob, jak určit oblast místnosti, násobí délku místnosti na šířku, a zvážit, že pro vytápění 8-10 kV.M. Potřebujete moc v 1 kW. Pokud jsou stropy vyšší nebo nižší než 2.75 m, pak v tomto případě se výpočet provádí takto:

 • Určete velikost místnosti: Délka se násobí šířkou a výškou.
 • Výsledek je rozdělen 25, t.na. Pro vytápění 25 krychle.M. 1 kW energie je vynaložena.

Obvykle pro ohřívací prostor 20 m získává kapacitu 1,5 kW. Většina zahraničních a domácích výrobců produkují radiátory s výkonem do 2.5 kw.

Bezpečnostní opatření: Jak se vyhnout výbuchu ohřívače oleje

Ohřívače oleje se rozbijí jako jakákoliv jiná technika. Případ někdy teče, deset přestane fungovat, může regulátor teploty odmítnout. Všechny jsou v životě jen málo věcí ve srovnání s výbuchem olejového ohřívače. Chcete-li se tomu vyhnout, postupujte podle jednoduchých pravidel:

 • Kupte si vybavení pouze ve spolehlivých prodejnách, vyberte si známé značky. Světové vůdci. ochranné známky Delonghi, Bimtek, Generální klima. Není nutné je vůbec koupit, ale stojí za to zvážit. Věnujte velkou pozornost pověsti výrobce.
 • Postupujte podle doporučení výrobce chladiče, použijte techniku ​​během období uvedené v technické dokumentaci. Pokud je tokové zařízení mnohem bezpečnější koupit nový, než si vychutnat renovaci, protože množství nosiče tepla se v něm sníží.
 • Na začátku topné sezóny nezapomeňte zkontrolovat provoz chladiče. Ujistěte se, že mechanismy termostatu fungují správně.
 • Neotáčejte ohřívačem oleje! Vypněte ho tím, že opustíte dům. Nikdy nenechávejte topné zařízení na bez dozoru.

Jak udělat sklep na balkóně to udělat sami

Vytváření sklepa může být vyrobeno z jakýchkoliv dřevěných materiálů: překližka, dřevotřískové desky, OSB, podlahové desky. Přední část krabice je lépe vyrobena z laminované dřevní dřevotřískové desky. Kromě toho budete potřebovat tyče pro zpoždění zařízení, nehty a smyčky dveří.

možné, uložit, ohřívač, balkóně

Konstrukční kontejner

Sklepní nádoba, jedná se o nejjednodušší typ konstrukce, skládající se pouze z venkovní boxu a krytu. Zůstane relativně trvalým mikroklima za předpokladu, že stabilní teplota a vlhkost vzduchu je udržována v místnosti, takže pouze vhodný pro vyhřívané balkony.

Na konci balkonu a sady sousedící s ním, bary ve výšce budoucí zásuvky jsou připojeny;

Na barech jsou desky plněné pevnými řadami. to jsou stěny kontejneru. Mezi dřevěnými štíty a stěnami je prostor roven šířce tyčí;

 • Na nízkých zpoždění je uspořádána dřevěná podlaha. Desky na zpoždění nejsou těsný, takže vnitřní prostor nádoby byl větrán;
 • Přední část je šitá a v konečném výsledku to ukazuje prostorný krabičku;
 • Na horním obvodu kontejneru jsou široké tyče, které tvoří rám;
 • Pokud jde o horní otvor, víko je vyrobeno a namontováno na tyč v blízkosti koncové stěny na dveřních smyček.

Sklepní termosky

Komplexnější zařízení sklepa-termoska umožňuje ukládat zeleninu na ne vyhřívaném glazovaném balkonu. V oblastech s drsným klimatem může být tento typ sklepa použit pouze na vyhřívaný balkon.

Sklep je splněn podle výše popsaného principu, po kterém jsou vnitřní povrchy pevně umístěny izolaci. Víko je také izolační zevnitř. Pokud lumeny zůstávají na samostatných místech, měly by být vyrobeny montážní pěnou.

See also  Je možné vložit kotel do trouby

Poté, že vnitřní prostor měří a je vyroben jinou krabici. interní. Může být vyroben z překližky, brzdní desky nebo dokonce husté lepenky. Je instalován uvnitř kontejneru, po kterém je víko hostitelem.

Na rozdíl od ne zahřáté nádoby, udržovat mikroklima uvnitř sklepa-termoska, není nutné vytvořit zvláštní podmínky na samotném balkóně. Teplota může být snížena o několik stupňů pod nulou bez poškození plodiny.

Rada. Shora na víku můžete upevnit pěnovou gumu, a zakrýt koženku shora. Ukazuje měkké sedlo přes sklep. a pohodlné a praktické.

Vyhřívaný sklep

Na nevyhřátém balkonu s chladným zasklením, musíte předvídat ohřev sklepa. Je nutné přivést elektřinu, stejně jako 2 žárovky budou potřebné, které budou umístěny uvnitř krabice, mezi prostory se zeleninou.

Takový sklep se skládá z venkovního boxu a dvou vnitřních. Venkovní je vyrobena podle principu sklepa-termoska, ale několik velkých rozměrů. Vnitřní kontejnery jsou vyrobeny z překližkových plechů a jsou instalovány tak, že mezi nimi zůstalo mezera 5 cm, stěnami vnější krabičky a podlahou. Mezi vnitřními kontejnery je vzdálenost 15 cm vlevo. V tomto prostoru mezi krabicemi jsou zavěšeny dvě lampy pro ohřívací sklep. Svítidla jsou umístěny ve vzdálenosti od jednoho a ze stěn interních boxů. Zahrnovat je pouze v případech těžkých mrazů, zejména v noci.

Důležité! Uvnitř sklepa by měl být instalován teploměr. S ním je teplota řízena a v případě potřeby můžete včas připojit nebo zakázat vytápění

Místo žárovek může být sklep vybaven termostatem s teplotou a relé senzory. Přizpůsobena pro určitou teplotu, bude to automaticky udržovat.

Vyhřívaný venkovský dům s elektřinou

Vytápění venkovského domu v zimě s elektřinou je považováno za jeden z nejekonomičtějších typů topení. Elektrické ohřívače vyžadují méně času na instalaci než zařízení pece. A neustálý růst tarifů elektřiny vyvolává vývoj levnějších typů topení, které šetří elektřinu.

Aby bylo možné využít domku:

 • Ohřívače oleje;
 • ohřívače ventilátoru;
 • UFO;
 • elektrické konvektory;
 • infračervené ohřívače;
 • infračervené panely;
 • Tepelné zbraně;
 • Teplý sokl;
 • Elektromatras.

Všechny uvedené druhy jsou snadno použitelné, snadno připojené. Nevýhodou je značná spotřeba elektřiny.

Olejové ohřívače

Olejové ohřívače byly široce používány posledních dvacet let. Nejsou však tak účinné při práci jako inovativní modely schopné rychle řezat místnost. Místnost jako celek olejový systém je zahříván dost dlouho. Zahřejte vzduch může být blízko sebe, i když je přítomna malá konvekce nahoru a na večírcích. Design oleje může být venkovní nebo zeď, pokud jsou v domě malé děti.

Olejové systémy mají nízké náklady. Nejnovější modely jsou vybaveny zvlhčovači vzduchu, které neumožňují strávit další prostředky. Prvek funguje bez přerušení několika dnů, neudělá hluk, který je vhodný pro použití v kanceláři nebo v ložnici. Již nemůže spálit olejem, protože všechny detaily jsou skryté uvnitř zařízení.

Ohřívače ventilátoru

Duffery Topení lze provádět pomocí ohřívače ventilátoru. Při rychlosti topení ohřívače ventilátoru. V krátké době se místnost s aktivovaným ventilátorem zahřívá až 21 stupňů. Ekonomicky se utopil s takovým ventilátorem. Spotřeba energie je velká. Během provozu se musíte postarat o zařízení, protože třída požární bezpečnosti neumožňuje pracovat bez dozoru.

.

UFO je považován za jedinečné zařízení, které ohřívá první lidi a objekty, a pak objekty dávají své teplo pro lidi. UFO je schopen zahřát i venku, s větrným počasím, tak vhodný pro stránky se špatnou tepelnou izolací, terasami, balkony. UFO je vhodný, pokud neexistuje žádné autonomní vytápění nebo je třeba to vzít ven. Šedá Přístroj začíná 30 sekund po zapnutí. Některá zařízení mohou být zahrnuta do deště, protože mají vodotěsnou vrstvu.

Elektrické konvektory

Konvektory jsou široce používány pro chaty, jiné typy pokojů. Model může být namontován na kolečkách. Mobilní modely jsou vhodné použít k kopci několik místností. Pokud vytáhnete místnost s konvektory, je lepší zvolit modely, které jsou vybaveny blokem termoregulace. Konvektory mají vysoké náklady, ale ekonomicky pracují.

Infračervené panely

IR panely s infračerveným senzorem jsou perfektní topné zařízení pro zimní počasí. Panely Nízký nástroj, takže jsou namontovány na stěnách, strop. Správa panelů potřebných pomocí teplotního čidla. Ve venkovském domě panelu jsou pokoje vyhřívány ekonomické, ale IR paprsky neovlivňují osobu, vzduch je silně vysušen. Instalace jednoho panelu bude stát přibližně 4000. Pro montáž na stěnu a stropu jsou upraveny určité typy upevňovacích prvků.

Infračervené ohřívače

Infračervené ohřívače teplé především předměty, stěny, pohlaví. Infračervené vlny vnímané kůže jako sluneční světlo. Místnost je zahřívána lokálně na těchto místech, kde vlny padají. Vlny v důsledku reflektoru z hliníku. Každé zařízení je vybaveno termostatem, sklápěcím senzorem. Nejvhodnějším pohledem jsou stropní spotřebiče. Nejlepší modely jsou infračervená zařízení s uhlíkovými a trubkovými prvky. Zařízení s keramickým prvkem má malou životnost.

Tepelné zbraně

Volba tepelné pistole se provádí u výkonu, napětí, trvání práce, hladiny hluku. Dávat zbraň musí být vybaven systémem odstraňování výfukových plynů. Kopat dům, pokud žádný plyn nemůže být přenosný nebo stacionární dělo. Vyberte zařízení je lepší s termoregulací, přehřátí senzorem v kovovém případě. Pro domov, chalupa je nejlepší vybrat obdélníkovou pistoli s topným prvkem sítě, který není suchý vzduch.

Teplý plinth

Zima v domě proniká stěnami a prasklinami. Teplá chata opravdu lepší po celou dobu domu. Dobrý nápad je instalace teplého soklu. Systém má vysokou rychlost vytápění, vyschne zeď, vytvoří tepelnou obrazovku. Sokl používat vodu, eklektické topení. Úspora elektřiny ve srovnání s jinými eklektickými druhy činí až 30%. Sokl je levný, snadno namontovaný, má různé barvy. Ohřívá soklové první předměty, a pak vzduch, který je důležitý při výběru topného systému.

Elektromatras

Elektromatatové závody pod ložním prádlem a zahrnují v elektrické zásuvce. Taková matrace je jeden velký ohřívač. Matrace ohřívá celou lůžku, což je lepší než elektrický Takže elektromatrapy slouží na dlouhou dobu, aby zvolili syntetický materiál. Matrace by měla mít také regulátor teploty. Pro počáteční vytápění je lepší zvolit maximum. Pro pohodlný spánek bude teplota muset snížit.

Sporák

Zimní vytápění v zimě je možné bez elektřiny. Topení komínů trvanlivé, rychle ohřívá dům a dlouhodobě drží teplotu tepla. Takové vytápění je vhodné, když je chata zřídka navštívena. Pec může být kombinována s krbem. Nevýhodou topení pece je nepřetržitý přívod zdrojů paliva, čištění komínu. Topení pece může být několik druhů, například pece mohou být cihla, kovová práce na pevném palivu. Před výstavbou pece se vyvíjí projekt obsahující výkresy a schémata.

Vlastnosti cihlových kamen

Při vytváření topného systému pece musí první krok určit umístění cihlové trouby. Cihlová trouba musí být umístěna v blízkosti ložiskové zdi v centru domu pro maximální tepelnou návratnost. V případě, že soudní spory pece přesahuje 650 kg, pak je nutné zkontrolovat základ pro pevnost a ujistit se, že jde do hloubky země o více než 1 metr.

Ohřev pece pracuje na různých palivech:

Typy paliva jsou klasifikovány přenosem tepla a schopnost ukládat teplo. Některé se používají k ochlazení chlazené pece, jiné pro zachování tepla po dlouhou dobu interval.

Vytápění vlastního domovní trouby je docela konkurenceschopné i na pozadí plynového topení.

 • snadno dostupné a poměrně levné palivo;
 • Možnost instalace na jakékoli obtížné místo, které mají být shrnuty komunikace;
 • Jedná se o systém šetrný k životnímu prostředí pro člověka i přírodě;
 • Výstavba nevyžaduje velké peněžní výdaje;
 • Není třeba připravit pec před použitím.

Systém cihlového vytápění nenese s nimi obtíže, a malá pec může obsahovat teplo 30 metrů místnosti.

Stejně jako každé topné zařízení má pec své nevýhody.

Pro skladování dřeva a uhlí bude muset vybudovat místo, kde vlhkost a venkovní požár padne. A v chladném čase potřebujete kupovat palivo předem, což znamená zvýšení skladu.

See also  Jak zkontrolovat čerpadlo na plynovém kotli

Nevýhody lze také přičítat skutečnosti, že pec má v domě volného prostoru v domě a vytápění a udržování pohodlné teploty vyžaduje nějaký čas.

Dlouhá hořící pec

Dlouhá hořící pec je vyrobena z litiny nebo oceli, která šetří teplo do místnosti, zejména v noci, kdy není možnost zvracet palivové dřevo, jako v konvenční troubě. Pec v peci tohoto typu je rozdělena na dvě části. Je slučitelnější a v některých modelech je konvekční systém vzduchu nebo výměník tepla vody. Dlouhá hořící pec má schopnost pracovat ve dvou režimech. Spotřeba paliva Minor. Palivové dřevo velmi pomalu spaluje, což umožňuje překládat aktivní režim provozu do režimu, nastavením příchozího vzduchu. Házení hořlavého materiálu ne dříve než po 5 hodinách.

 • Komplexní tinktura;
 • Zvýšené požadavky na komín;
 • neschopnost používat kapalné palivo;
 • Plyn do komína s nízkými teplotami, což přispívá k tvorbě kondenzátu.

Vytápění kovových kamen

Kovové pece patří do kategorie trvalé akce. Na rozdíl od cihelných a litinových pecí, kov má nízkou hmotnost a trvá malý prostor. Vynikající příklad kovové pece je “bourgefog”, který může být vyroben s vlastními rukama. Topná rychlost kovového pece je vysoká, ale pec také rychle ochladí, protože je zahříván.

Je důležité vědět, že kovové pece mají nízkou třídu požární bezpečnosti, takže jejich stěny jsou zvýšeny speciálními vrstvami ohnivzdorných materiálů. Cena kovové kamny je mnohem levnější než cihlová zedná pec. Moderní tepelně odolné materiály zaručují životnost pece déle než 10 let.

Pece na kapalné palivo

Nejoblíbenější pece na tekuté palivové práce na motorové nafty. Topná trouba 2,5 kW napájení spotřebovává 200 g. Diesel palivo za hodinu. Hmotnost pece je až 10 kg. Využívání těchto kamen, je důležité znát vlastnosti práce:

 • Razjig pec je vyrobena venku;
 • Vzhledem k žíravému vůni se nedoporučuje pravidelně používat zařízení pro vytápění obývacího prostoru;
 • Během pravidelného provozu musíte vyčistit hořák a změnit filtr.

Použijte kamna na kapalném palivu je lepší pro nebytovou chalupu. Nejlepší je poskytnout garáž, prostory pro domácnost.

Zařízení pro vytápění pevných paliv

Pevné palivové zařízení pro vytápění může sloužit jak hlavním, tak dalším topným činidlem. Výrazný rys takových kotlů je řezací dříví. Vzduchový pevný palivový kotel lepší než kotle běžící na kapalném palivu pro domeček chaty. Vzduchový systém pracuje na principu krbu a rychle vyplní dům teplým. Takový kotel se nebojí mrazů. Kotle na tuhá paliva mohou být vybavena povrchem vaření. Použití pro tento typ kotle může být uhlí, palivové dříví.

Univerzální topné kotle

Takové typy kotlů jsou zařízení, která jsou vhodná pro různé paliva, která poskytuje záruku kotle, když chybí hlavní forma paliva. Zařízení poskytuje schopnost zvolit optimální palivo, ušetřit finance.

Hlavní typy topných zařízení lze přisuzovat:

 • Palivo plynu a nafty. Kombinace je odlišná za cenu paliva. Plus to je, že rozdíly jsou pouze v typu hořáku. Přepínání je možné pro minimální dobu;
 • Plyn, Diesel, pevné palivo. Vedoucí zařízení ve spolehlivosti mezi konkurenty. Kotel je snadno sestaven, má minimálně části, které mohou být rozbité. Výhody budou přisuzovány širokému seznamu zdrojů paliva. Hlavní hořlavé palivové dřevo a uhlí. Palivo plynu a nafty jsou pomocnými materiály;
 • Plyn, Dieselová paliva, elektřina. Elektřina je navržena více pro udržení systému kotle než zahřát budovu. Hořák s kotlem je možný, který sníží náklady na plyn.

Uhlíkový ohřívač, podle našeho názoru nejlepší nástroj pro tento účel

Fondy Jedná se o lampu, tyč a film. V prvních dvou případech, karboxyous nitě vězněmi v bezvzduchlém prostoru nebo prostoru pro bydlení.

Ve filmu takové funkce provádějí karboxodukční pastu, rovnoměrně rozdělené mezi dvěma vrstvami hustého polymeru.

Uhlík (uhlík) má tepelnou vodivost, v čase překračující tento znak jiných materiálů. Zároveň má nejmenší elektrický proudový odpor.

Na základě těchto charakteristik lze zřejmé, že spotřeba elektřiny takovými zařízeními je minimální.

Ve svých hlavních konstruktivních funkcích jsou IR ohřívače rozděleny do několika typů:

Všechny návrhy mají své vlastní jednotlivé velikosti a formy, ale podstatu zařízení je vždy samotná. IR záření.

Co je to paprsky

Paprsky prakticky nemají vlastnosti, nepříznivě ovlivňují lidské tělo, zvířata nebo strukturu rostlin. Nevytváří vibrace, hluk, nevypálí kyslík jako ohřívače jiných druhů, a vytvářejí pouze elektromagnetické záření malé velikosti.

IR záření nezahřívá okolní vzduch a působí na položky, ohřívá je, pokud jsou jistě v zóně jeho distribuce.

Stojí také za to připomenout majetek paprsků IR, které spočívá ve vlnové délce (9,4 μm), který se zcela shoduje s tepelným radiačním rozmezí lidského těla, nebo spíše vlnovou délkou tohoto rozsahu (8-10 μm). Toto číslo je přirozené a to přispívá k výkonnému rekreačnímu účinku.

Mnoho volání IR záření v tomto rozsahu “Životní paprsky”. Ověřené a fixované v laboratorních podmínkách. během provozu infračerveného zařízení ve vzduchu jsou tvořeny molekuly (tzv. ANIONS). ANICE jsou druhem “vitamínů vzduchu”, čistí vzduch ze zahraničních pachů a mají pozitivní vliv na osobu, zvířata a vegetaci.

Ve srovnání s jinými typy ohřívačů vás infračervený ušetří nejméně 15-20% spotřeby elektřiny. A pokud instalujete programovatelný termostat. úspory bude nejméně 25-35%.

Která možnost vybrat si

Před nákupem nákupu se musíte rozhodnout o umístění topného zařízení. Již jsem zmínil výše, že domácí infračervené ohřívače mohou být umístěny na stropu, na zdi nebo na podlaze.

Návrhové prvky nástrojů nemění hlavní účel, takže především věnujte pozornost výkonu topného tělesa a na konstrukci ohřívače obecně

Přímo závisí na výkonu, zda zařízení může zahřát celou oblast místnosti nebo ne, a design, myslím, že je to osobní záležitost.

A tak se podívejme, jak různé typy ohřívačů vypadají:

Infračervený stropní topení

Konstrukce takových zařízení se mění, ale zpravidla se neliší od základního modelu. Jedná se o plochý panel, obdélníkový pohled na držák pro montáž na strop na balkóně. Panely mají různé rozměry a výběr barevných řešení může potěšit jakoukoliv hostesku.

Infračervené ohřívač nástěnné

Zde výrobci fantazie vedli k tomu, že kromě nástrojů tradičního pohledu se ohřívají v podobě obrazu, například. Povrch obrazu je filmový infračervený ohřívač. Krásné a praktické. Kromě toho je takový obrázek, o rozloze 0,5 m2, je dost na to, aby zahřát malý balkon.

Ohřívač infračervené venkovní

Tato řada nástrojů má nejširší rozsah.

Modely mohou být vertikální nebo horizontální, tlusté nebo tenké. Jsou v chromované nebo lakované skříni, nebo “plnění” uzavřené v keramickém nadaci.

Při výběru venkovní možnosti je nutné korelovat oblast vytápěného pokoje s výkonem zařízení, protože některé jsou tak malé, že nebudou moci zahřát celé prostory.

Terrasse und Balkone

Filmové infračervené ohřívače

K dispozici je také celá řada ohřívačů z uhlíkového filmu. Filmové infračervené ohřívače mohou vypadat jako obraz. Dekorační ohřívač dokonale zapadá do interiéru balkonu a zdobí to.

Správné skladování technologie v zimě na balkóně

Dnes jsme připravili článek na téma: “Správné skladování technologie v zimě na balkóně” a Anatoly Belyakov vám řekne nuance a commetes hlavní chyby.

Balkon v moderním apartmánu je místnost, která na žádost majitele se změní na osobní účet, zimní zahrada, pokračování kuchyně nebo jídelny.

Odpověď na otázku, zda je možné uložit televizor v zimě na balkóně, stojí za to připomenout, že v některých případech z balkonu dělá funkční a velmi atraktivní díky vynikající designové místnosti pro skladování široké škály věcí. Zde jsou výhodné umístění věcí, obuvi, spotřebiče pro domácnost, nástroje. Pro každou věc je místo, budou vytvořeny vhodné podmínky skladování.

Určité podmínky je třeba vytvořit pro domácí spotřebiče. Pravda a nevýznamný balkon může být umístění úložiště některých věcí v zimě. Většina technických zařízení používaných v každodenním životě není neustále vyžadována, ale pouze čas od času. To platí i pro vysavač, který je dodáván pouze na čištění, po jeho dokončení zatáhnout. Pokud by se byt neposkytuje prostory pro skladování takových zařízení, pak je místo na balkóně.

See also  Je možné suché olejové barvy s fénem

Prostě vložte vysavač do úhlu ne esteticky, takže většina vlastníků takových bytů jsou stavební stojany nebo skříně, kde jsou instalovány jednotky v poptávce. Nízké teploty nemají významný negativní vliv na zařízení.

Před vykreslením vysavače na balkóně, musíte pečlivě prozkoumat pokyny. Říká, jakou teploty můžete uložit tento model a jak používat zařízení poté, co se dostal do tepla z mrazu. Při skladování vysavače na balkóně, kde neexistuje žádná izolace a nejsou nainstalovány okna s dvojitým prosklením, je zakázáno zahrnout ji do sítě bezprostředně poté, co je jednotka přivedena z mrazu do teplé místnosti.

Výsledný kondenzát způsobí jeho selhání.

Vysavače nebo televize, ventilátor nebo spotřebiče používané v kuchyni lze uložit do skříní sbíraných na balkóně. Takový šatní skříň bude chráněn před sněhem a deštěm (pokud je balkon otevřen), poskytne příležitost k racionálně využívat prostor, a dát originalitu designu místnosti.

Dalším způsobem je uložit v továrním balení, které chcete zachovat bezpečně. Takové balení bude také schopno chránit vysavač od negativního dopadu různých faktorů a mechanického poškození.

Dlouho před nástupem nachlazení majitelů apartmánů s balkonem si myslí, že to, co je zde ponecháno až do jara. Po vytvoření určitého systému můžete uspořádat skladování nejen oblečení, obuv nebo skleněné kontejnery a polotovary. Například, aby bylo možné ukládat laminát na lodžii nebo balkonu, pokud se jedná o izolační místnost a úroveň vlhkosti zde nepřekračuje přípustné limity.

Docela často na balkóně ukládat knihy vyžadující pečlivý vztah a další péči. Povinná podmínka pro skladování. nedostatek vlhkosti a návrhy, ale zároveň by mělo být lodžie pravidelně pustil, a teplota vzduchu zde neměla překročit místnost nebo být významně nižší než stanovená úroveň. O tom, co může být uloženo na balkóně, podívejte se na to

Na lodžii nebo balkonu lze převést všechna zařízení, hlavní věc je vytvořit nezbytné podmínky a připravit místo pro jejich ukládání takovým způsobem, aby bylo zajištěno přístup k nezbytným věcem a udržet volný prostor. Samozřejmě, zasklení je nejlepší způsob, jak se zbavit problémů. Na zahřátém balkonu jsou všechny položky spolehlivě chráněny před mrazničkami, srážkami a okolními teplotami.

Balkon v moderním apartmánu je místnost, která na žádost majitele se změní na osobní účet, zimní zahrada, pokračování kuchyně nebo jídelny.

Odpověď na otázku, zda je možné uložit televizor v zimě na balkóně, stojí za to připomenout, že v některých případech z balkonu dělá funkční a velmi atraktivní díky vynikající designové místnosti pro skladování široké škály věcí. Zde jsou výhodné umístění věcí, obuvi, spotřebiče pro domácnost, nástroje. Pro každou věc je místo, budou vytvořeny vhodné podmínky skladování.

Skladování boxů

Zelenina je obvykle položena pro skladování, pro které jsou vyžadovány určité podmínky. Teplota se nevyžaduje nižší než nula a není vyšší než pět stupňů vlhkosti tepla a vzduchu asi osmdesát pět procent.

Existují tři hlavní verze repository boxů.

 • Kontejner je umístěn na zahřátého topného balkonu.
 • Sklep s termoskou vlastností bez ohřevu. Je umístěn na balkonech, kde je teplota nad nulou udržována po celý rok.
 • Kontejner s tepelnou izolací a topením. Lze použít na chladných lodžích a balkonech.

Vyhřívaný balkonový kontejner

Pokud je na lodžii podporována celou dobu plus teplota, je vhodný jakýkoliv kontejner pro skladování zeleniny. Samozřejmě by mělo být pohodlné a poskytovat ochranu proti světlu. Jinak, všechny zeleniny začnou klíčit a brambory budou zelené.

možné, uložit, ohřívač, balkóně

Nejvhodnější volbou je skladování zeleniny na balkóně. To dělá z dřevěného baru, překližky nebo dřevotřískové desky.

Pre-Draw Design. Pak nakreslete krabici krabice. Na rámu upevněte dřevokvavku nebo překližku, které se stávají stěnami. Na horní části krabice pokryté víkem. Pro pohodlí je upevněn na smyčce.

Uvnitř prostoru dámy děleno oddíly. Umístění dolů, na podlaze, umožňuje udržovat dostatečně chladnou teplotu, optimální pro skladování zeleniny.

Tepelná izolovaná nádoba

Ne vždy sklep ve formě konvenčního boxu je optimální pro použití na balkóně. Nicméně, to silně závisí na okolní teplotě, která se negativně odráží během procesu skladování. Snížení účinku teplotních rozdílů pomůže tepelně izolovanému sklepě.

Udělejte tepelný výrobce pro skladování zeleniny není obtížný. Pro něj budou stejné materiály požadovány jako pro předchozí, ale navíc bude potřebovat izolaci. Pro izolaci je nejvhodnější pěnový plast. Po sběru krabice na všech povrchech je připevněna pěna. Je nutné vysledovat tak, aby neexistovaly žádné trhliny. Vtipy lépe kouřit speciální skot. Izolační vrstva je nalepena a na víku. Ukazuje se design, který vydrží krátkodobé noční mráz a nedává zeleninu přehřátí na jaře, když začne slunce.

Vyhřívaný sklep

Pokud je balkon studený, pak v zimě bude teplota na adrese pod nulou. V obvyklé zásuvce nebo v tepelně izolované verzi bude zelenina zmrazena. Pro vytvoření optimálních podmínek skladování používají sklepní boxy.

Nyní si můžete koupit termální kontejnerový balkónový sklep. Existuje mnoho modelů. Jsou vertikální a horizontální, různé svazky. Při výběru termoshkafa, balkonový sklep 3 obdrží dvouhvězdičkový model, a tam je 300l balkonový sklep. Je však také snadné vyřešené skladování pro zeleninu s vlastními rukama.

Základem je termoshkaf pro skladování zeleniny. Tepelná izolace umožní udržování konstantní teploty. Do uvnitř bylo teplé, instalujte topné spotřebiče. Nejjednodušší možností vytápění je žárovky.

Svítidla jsou umístěny uvnitř trubky. Bude chránit zeleninu od světla. Trubka položená na zálohování tak, aby mezera zůstala dole, přes který bude teplý vzduch jít.

Zařízení zařízení Zařízení vybavení musí navíc otáčení teploměru a termistoru. Teploměr je nutný pro sledování teploty. Termostat. zařízení s relé, který zahrnuje topení s poklesem teploty na určitou hodnotu. Pokud zakoupíte kompaktní ohřívač s termostatem, pak žárovky nepotřebují.

Při vytváření vyhřívané, tepelný stroj bude muset shromažďovat konstrukci skládající se z vnějších a vnitřních částí. Venkovní část je izolovaná a vnitřní. pro skladování zeleniny s otvory. Mezi nimi musí být ventilační prostor.

Jak správně ukládat: Tipy a doporučení

Neignorujte radu informovaných lidí.

 • U jízdních kol je vhodné zakoupit zachování zařízení, která umožňují strop nebo stěnu přerušit mechanismus.
 • Pro automobilové pneumatiky najít místo na speciální polici shora.
 • Pro nádobí vstane krabice v jakémkoliv úhlu.

Nepotřebné oblečení a boty budou dokonalé v běžných kartonových krabicích ve skříni vestavěné na balkóně, nebo na speciálních džbánech, nebo na otevřených policích.

Pro umístění potravin se obvykle používají otevřené police, nejlépe s oponou nebo shirma. Existují však konkrétní doporučení:

 • Banky s předměny zeleniny a ovoce mohou být zabaleny v kartonových krabicích a vloženy do úhlu. Pléd opuštěný shora poskytne ochranu před kapkami teploty.
 • Zejména pro čerstvou zeleninu a ovoce produkují boxy s tepelnými izolačními stěnami. Prodává se dnes v supermarketech.
 • Pro česnek a cibule se hodí do sítě, kapron punčochy, tašky a košíky. Může tkát pigtails, jak to bylo děláno ve starých časech, a zavěsit na strop nebo zeď.
 • Koření lépe udržovat v plastových nádobách nebo skleněných sklenic, které nepřenáší pachy.
 • Izolovaný balkon bude vhodné mrazničky. Bude dokonale uloženo zmrazené bobule, ovoce, ryby a maso.

Balkon v domě je vhodným místem pro skladování různých věcí. Zde se zelenina pěstuje na jejich zahradě nebo bobule / ovoce shromážděných v zahradě nebo koupeno na trhu je dokonale zachována. TRUE, žádné zasklení opakovaně komplikuje proces skladování. Jeho přítomnost a izolace vám umožní udržet v této místnosti po dlouhou dobu vše, co chcete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS