Je možné umýt plech v myčce

Příležitostné spoření. Jediné, co jste chtěli zeptat na myčku, ale báli se zeptat

Mnoho hostesek muselo prát fastty basové ruce. Povolání je velmi energický. Nejprve je spálený tuk špatně pohybující a musíte se otáčet na kov se speciálním plastovým škrabkem, abyste jej odstranili. Za druhé, pro ruční mytí, bitva musí být umístěna do dřezu, takže mastné kapky nelétají do stran a je těžké tam jít. Obecně platí, že mytí takových celkových pokrmů je povolání nepříjemné a únavné, takže myčka nádobí v této situaci bude fungovat jako “vrtušek poškozený”.

 • V myčce, plech bude mnohem opatrnější.
 • Myčka nádobí si umyje soupeře na dlouhou dobu, ale žádnou ruční práci.
 • Myčka nádobí, bez mechanického nárazu, a proto není zraněn speciální protikleta.

Dokonce i relativně bezpečná plastová škrabka, která je odstraněna spáleným tukem, s časem poškozuje povlak opozice, a není nic o brusných detergentů a kartáčích.

Zavazadla bude mít spoustu místa v myčce, ale není nutné ji umýt sami. Umístěte do myčné komory velké pánve, pánev, filtr od kresby, napodobené, stejně jako příbory. Pokud je to vše správně rozloženo, výsledek bude úžasný. Začněme.

 • Nejprve musíte odstranit horní košík. Ve strojích, které mají horní zásobník pro příbory, budete muset vzít jej ven, pokud plech není zahrnut.
 • Na myčkových nádobí na bosch na zadní stěně z vnitřku mycí komory jsou speciální drážky, ve kterých jsou vloženy trysky pro mytí bitev. Vložte je.
 • Namontujte nitens vertikálně do spodního koše a opírejte se na boční stěnu mycí komory.
 • Uprostřed košů jsme dali jednorázové pokrmy. Pokud je tam, kde si můžete dát příbory, můžete si je stáhnout.
 • Dejte detergent a zavřete dveře myčky.
 • Vyberte si konvenční program s “pre-namoaking”, pokud existuje. Pokud není režim “pre-namoaking”, nezáleží na tom, všechno by mělo být vypráno bez něj.
 • Čekáme na konec dřezu a vyhodnocujeme výsledek.

Proč se neřádal?

Existuje spousta koní, kteří dali na myčku, říkají, že je velmi špatně praní špinavých balíků a pánví. A téměř vždy posilují svá slova s ​​fotografiemi, na kterých “třesk” špatně umyli nons. Když začnete klást otázky o tom, jak byly propuštěny, jaké detergenty používaly, které programy zahrnovaly dětské chyby. Nyní je budeme diskutovat.

 • Nikdy nedávejte bastard v koši myčky vodorovně. Za prvé, voda v něm se hromadí, a stroj může viset uprostřed dřezu. Za druhé, bastard jen pokrmy.
 • Neinstalujte plech na pečení svisle diagonálně z rohu promývací komory do úhlu. Takže překrývají postřikovače a nedáváte vodu do mobility s detergentem, abyste se dostali na nejzajímavější oblasti objektů.
 • Nezapínejte režim rychlého praní. Je lepší aktivovat program obvyklého nebo intenzivního dřezu, takže zvýšíte kvalitu mytí.
 • Neubližujte na detergenty. Použijte celou tabletu, nikoli polovinu, nebo dávku prášku přísně normální. Hledat použití.

Pokud jste si jisti, že děláte vše podle pravidel, ale stroj stále špatně prádelníky hlídají, pak musíte kontaktovat mistra pro opravu myček. Zřejmě je to asi nějaký poruchu.

Lepší mytí?

Samostatně bych chtěl poznamenat, že velmi často myčka myčka umyje soupeře a další pokrmy “ne v plné síly”, protože hosteska si vybrala nesprávný detergent. Na internetu došlo k masu publikací na téma vaření domácí jídla v psacím stroji. V touze ušetřit několik desítek lidí jen “blázen”. Syplyut v stroji Soda, hořčice, kyselina citrónová, a pak si stěžují, že jejich “domácí pomocníci” je špatně vyprázdněn, a někdy se zlomí.

O domácím specialistům jsou Adamant. Oni rozumně domnívají, že pouze certifikované prášky, kapsle a tablety mohou být používány společně se speciální solí a opláchnutím. Pouze s takovými prostředky lze dosáhnout ze stroje přijatelného výsledku dřezu. Nejlepší je koupit ty znamená, že výrobce betonových značek mycích nádobí doporučuje. To znamená, že nástroje jsou testovány ve spolupráci se specifickými “domácími asistenti” a vynikající výsledek. Dopřejte své techniky s úctou a odpoví na dlouhou a bezvadnou práci.

Tak se nám podařilo zjistit, jak umýt vaše plechy na pečení a jiné podobné pokrmy v myčce. Rozbalili jsme betonové chyby hostesek v stroji mytí bitev a podíval se na to, co potřebujeme umýt nádobí v myčce, a co to nestojí za to. Doufáme, že informace předložené námi vám poskytnou praktickou pomoc. Hodně štěstí!

See also  Spálil chladničku z poklesu napětí

Čistící prostředky

Účinnost praní také závisí na volbě chemikálií a jejich počtu. Často se špatné čištění stává výsledkem toho, co majitel šetří na detergenty. položí polovinu křídou místo celku nebo nalévání méně prášku. Snažím se natáhnout balení finančních prostředků na delší dobu, hosteska je pak překvapena, proč nejsou jídla řádně omyla.

Detergenty produkují ve třech verzích:

Jak umýt v myčce velké hrnce a plechy?

Tablety jsou vhodné, protože v každém z nich je přesně tolik látek podle potřeby. A tak, aby nádobí byly lépe vylévány, spolu s tabletem v prostoru, můžete přidat oplachovací činidlo.

Aby nedošlo k výběru čistícího prostředku, je lepší využít ochranné známky chemikálií domácností, což doporučuje, aby výrobce vaší myčky doporučuje.

Někteří lidé experimentují s domácími mytí nádobí. Na internetu najdete mnoho receptů pomocí sody, kyseliny citrónové nebo hořčice. Odborníci doporučují používat takové metody, aby se snížily účinnost mytí a neporušili zařízení.

Tablety pro myčky nádobí:

Poté, co je stroj zaveden do provozu, spěch se rozsvítil trochu a příležitost seznámit se s řadou speciálních fondů. S čtečky lehkých rukou, kteří zavedli (v komentářech tohoto postu), jako lionsea. Šel jsem k nejbližšímu obchodu Metro CC a asi zázrak! Existuje opravdu slušný výběr různých prášků a kapalin pro PMM. Vybrala jsem tablety, které jsou vyrobeny speciálně pro tuto síť 2 v 1. V nich není opláchnutí, ale nemá to opravdu potřebovat. 60 kusů stojí pouze 399

Tablety jsou pohodlné. Jsou doplněny v prostoru pro prášek, obsahují sůl a detergent. Během stahování kontaktu rukou a chemie neexistuje ne, což je pro mě velký význam. Je však poměrně drahé. 2,5 kg. Prášek, který jsem dostal dva měsíce se dvěma umyvadly denně. 1,5 kg. Soli ještě neskončily.

Moje oblíbené recepty: Sýrový salát v bulharském pepře

List CPU pro myčky nádobí (PM)

V nezávislosti z materiálu, v žádném případě nemůže umýt nádobí s nálepkami. Pod vlivem vody a teploty budou tyto papíry “peasy” z povrchu a spadají do filtrů. Výsledkem je. členění myčky nádobí.

Dřevo

Dřevo a voda. materiály jsou malé kompatibilní. Za prvé, strom bude bobtnat z vyvrchování vlhkosti, pak praskliny a ticho pod vlivem horkého sušení. A všechny naše lopatky, řezné desky a stojany budou vhodné pro další využití.

Plastický

Plastové předměty vyžadují zvláštní pozornost. Existuje několik typů plastů s různými vlastnostmi a vlastnostmi. Klíčový bod. plastový bod tání. Například nádobí z potravinového polypropylenu (PP) nebo polyethylentereftalátu (PET) mohou být poslány do PM, a z polystyrenu (PS) nebo PVC (PVC) je přísně zakázáno. při vysokých teplotách, tavení začne tání. Jednoduše řečeno, plastová nádobí určená pro jednorázové použití nevhodné pro mytí v pm.

Hliník

Téměř každá kuchyně nutně existuje hliníková kbelík nebo pánev. A zdá se, že se to stane, když posíláme takové pokrmy na naše auto?

Hliníkové a stříbrné jsou tyto kovy, pro které při mytí aplikují chemikálie pro domácnost. Materiál začíná ztmavnout a otáčet nálet. Hliníkové nádobí po dlouhé vystavení vodou přiděluje ionty, “barvení” pm kovová baňka, která může vést k rozbití pm. Měděné produkty budou pokrývat tmavé skvrny, aby se zbavili, které mohou být jen leštěné.

Krystal a faorm

Tenký krystal je také špatný “zažívá datum” s myčkou nádobí. V nejlepším případě dostanete poškrábané výrobky, v nejhorším. prasknou a odlomit. Ale hlavička nemůže být zaslána do myčky nádobí pouze za určitých podmínek: Pokud má produkt zlaté prvky nebo kresba se aplikuje přes glazuru. Výrobci jsou však zpravidla připojeni na spodní ikonu.

Litina

Mnoho lidí si myslí, že litinové nádobí nejsou dobré v péči a všechno je “bradavka”.

možné, umýt, plech, myčce

V žádném případě neposílejte litinové pánve a pánve v myčce! Chemické prvky obsažené v tabletách PM reagují s kovem, čímž se poškodí. Řezali kov a během procesu sušení jsou mikrockory, kde je alkálie z myčky ucpané. Nádobí začínají rez a ztrácí pohled.

stříbrný

Důvodem, proč Silver může “nepřežít” mytí v myčce, leží v prostředcích pro mytí. Tablety a prášky obsahují dostatečně velké množství složek, které působí v reakci s kovem. V důsledku toho. zkažená stolní stříbro, pokryté tmavým květem, Linnet, který je téměř nemožný. Mnohem obtížnější věci jsou stříbrná jídla a talíře. Po dvou nebo třech míle na nich zůstane stopy oxidace. Tady nejsou žádné čisticí prostředky.

Teflon

Pánev, pánve, kontejnery z pomalého vařiče. vše, co má anti-hru nátěr, po několika kilometrech v pm ztratí své vlastnosti. Pod vlivem domácnosti a teplot je antiprigarová vrstva ztenčena.

V teorii jsou nože klidně tolerované procedury pm. V praxi se připraví pokaždé, když je zaostřete novým způsobem, protože po mytí nožů nudného. To platí pro grads a všechna jiná zařízení určená pro řezání výrobků. Nemohou nejen blázni, ale také poškrábat vnitřní stěny PM. Zejména proto, že mytí v pm nebude dávat očekávaný účinek. Částice potravin zůstávají v malých nádobách a vybrání, které jsou lépe vyčištěny rukama.

See also  Jaké druhy pánve mohou umýt v myčce

Termosos

Poslat termosky do myčky je to samé, co ho hodí do koše. Nejenže zkazíte tepelně izolační materiál, ale také dostat nepříjemné “aroma” z ponorné vody.

V žádném případě neposílajte pánev a smažení do myčky, s tlustou vrstvou tuku nebo spálených potravin. Za prvé, jídla se nestane, za druhé, odvodnění myčky bude ucpat.

Pokud tedy nechcete zůstat bez kuchyňských nádobí, neposílejte na PM:

 • Dřevěné čepele, řezací desky, lžíce, tácky pod horkou
 • Plastová nádobí, která nejsou určena pro opakovaně použitelné
 • Litina, měď, hliníkové nádobí a stříbrné výrobky
 • Pánev a palačinky s anti-recepcí
 • Krystal a faor bez glazur
 • Multi-sporákové termosky a nádrže
 • Graters, Grbers, Nože

Co dělat, když jsem umyl mlýnek na maso v myčce?

V myčce, pošlete mlýnku masa je nežádoucí, zvláště pokud si nejste jisti, jaké kovové kovy. Ale pokud jste takovou chybu spáchali, a mlýnek na maso byl sazen. Neboj se. Staré osvědčené potraviny Soda přichází na záchranu. Pokud se ukáže být bezmocný. v bývalém stavu vrátit kuchařský spotřebič pomáhá vložit pro leštění kovů.

List CPU pro myčky nádobí (PM)

V nezávislosti z materiálu, v žádném případě nemůže umýt nádobí s nálepkami. Pod vlivem vody a teploty budou tyto papíry “peasy” z povrchu a spadají do filtrů. Výsledkem je. členění myčky nádobí.

Dřevo

Dřevo a voda. materiály jsou malé kompatibilní. Za prvé, strom bude bobtnat z vyvrchování vlhkosti, pak praskliny a ticho pod vlivem horkého sušení. A všechny naše lopatky, řezné desky a stojany budou vhodné pro další využití.

Plastický

Plastové předměty vyžadují zvláštní pozornost. Existuje několik typů plastů s různými vlastnostmi a vlastnostmi. Klíčový bod. plastový bod tání. Například nádobí z potravinového polypropylenu (PP) nebo polyethylentereftalátu (PET) mohou být poslány do PM, a z polystyrenu (PS) nebo PVC (PVC) je přísně zakázáno. při vysokých teplotách, tavení začne tání. Jednoduše řečeno, plastová nádobí určená pro jednorázové použití nevhodné pro mytí v pm.

Hliník

Téměř každá kuchyně nutně existuje hliníková kbelík nebo pánev. A zdá se, že se to stane, když posíláme takové pokrmy na naše auto?

Hliníkové a stříbrné jsou tyto kovy, pro které při mytí aplikují chemikálie pro domácnost. Materiál začíná ztmavnout a otáčet nálet. Hliníkové nádobí po dlouhé vystavení vodou přiděluje ionty, “barvení” pm kovová baňka, která může vést k rozbití pm. Měděné produkty budou pokrývat tmavé skvrny, aby se zbavili, které mohou být jen leštěné.

Krystal a faorm

Tenký krystal je také špatný “zažívá datum” s myčkou nádobí. V nejlepším případě dostanete poškrábané výrobky, v nejhorším. prasknou a odlomit. Ale hlavička nemůže být zaslána do myčky nádobí pouze za určitých podmínek: Pokud má produkt zlaté prvky nebo kresba se aplikuje přes glazuru. Výrobci jsou však zpravidla připojeni na spodní ikonu.

Litina

Mnoho lidí si myslí, že litinové nádobí nejsou dobré v péči a všechno je “bradavka”.

V žádném případě neposílejte litinové pánve a pánve v myčce! Chemické prvky obsažené v tabletách PM reagují s kovem, čímž se poškodí. Řezali kov a během procesu sušení jsou mikrockory, kde je alkálie z myčky ucpané. Nádobí začínají rez a ztrácí pohled.

stříbrný

Důvodem, proč Silver může “nepřežít” mytí v myčce, leží v prostředcích pro mytí. Tablety a prášky obsahují dostatečně velké množství složek, které působí v reakci s kovem. V důsledku toho. zkažená stolní stříbro, pokryté tmavým květem, Linnet, který je téměř nemožný. Mnohem obtížnější věci jsou stříbrná jídla a talíře. Po dvou nebo třech míle na nich zůstane stopy oxidace. Tady nejsou žádné čisticí prostředky.

Teflon

Pánev, pánve, kontejnery z pomalého vařiče. vše, co má anti-hru nátěr, po několika kilometrech v pm ztratí své vlastnosti. Pod vlivem domácnosti a teplot je antiprigarová vrstva ztenčena.

V teorii jsou nože klidně tolerované procedury pm. V praxi se připraví pokaždé, když je zaostřete novým způsobem, protože po mytí nožů nudného. To platí pro grads a všechna jiná zařízení určená pro řezání výrobků. Nemohou nejen blázni, ale také poškrábat vnitřní stěny PM. Zejména proto, že mytí v pm nebude dávat očekávaný účinek. Částice potravin zůstávají v malých nádobách a vybrání, které jsou lépe vyčištěny rukama.

Termosos

Poslat termosky do myčky je to samé, co ho hodí do koše. Nejenže zkazíte tepelně izolační materiál, ale také dostat nepříjemné “aroma” z ponorné vody.

V žádném případě neposílajte pánev a smažení do myčky, s tlustou vrstvou tuku nebo spálených potravin. Za prvé, jídla se nestane, za druhé, odvodnění myčky bude ucpat.

See also  Jak dát jeřáb Maevský na vytápěné železnici na ručníky

Pokud tedy nechcete zůstat bez kuchyňských nádobí, neposílejte na PM:

 • Dřevěné čepele, řezací desky, lžíce, tácky pod horkou
 • Plastová nádobí, která nejsou určena pro opakovaně použitelné
 • Litina, měď, hliníkové nádobí a stříbrné výrobky
 • Pánev a palačinky s anti-recepcí
 • Krystal a faor bez glazur
 • Multi-sporákové termosky a nádrže
 • Graters, Grbers, Nože

Co dělat, když jsem umyl mlýnek na maso v myčce?

V myčce, pošlete mlýnku masa je nežádoucí, zvláště pokud si nejste jisti, jaké kovové kovy. Ale pokud jste takovou chybu spáchali, a mlýnek na maso byl sazen. Neboj se. Staré osvědčené potraviny Soda přichází na záchranu. Pokud se ukáže být bezmocný. v bývalém stavu vrátit kuchařský spotřebič pomáhá vložit pro leštění kovů.

Proč bastard zůstal špinavý?

Níže naleznete upozornění, které pomohou kazit proces promývání:

 • Neopravujte list pečiva diagonálně. Takže budete blokovat postřikovač. a nádobí se nepravděpodobné, že se stane dobře. Některé stránky zůstanou špinavé.
 • Rychlý režim mytí špatný vhodný pro čištění tohoto druhu jídel. Je lepší zvolit obvyklý nebo intenzivní režim. Tímto způsobem můžete vyčistit mnohem efektivněji.
 • Je lepší použít přesně tolik detergentu podle potřeby, neožlovat a nelitovat chemikálie.

Použití myčky nádobí

Mnoho hostesek se zajímá, jestli je možné umýt krystal v myčce. Taková akce nejsou rebeling, pokud materiál není drahý a podobný obyčejnému skle. Obvykle se jedná o rozpočtové brýle a salátové misky.

Ale před načítání křišťálových jídel v psacím stroji, musíte dodržovat řadu požadavků. Aby byl materiál zatemněn, teplota je minimální.

Zkušení hostesky poskytují pouze oplachovací režim. Zároveň je nutné opláchnout předměty pod tryskou teplé vody, odstranění velkého znečištění.

Moderní myčky nádobí jsou poměrně přijatelné pro použití krystalu pro mytí. Zvláště užitečná funkce sušení vzduchu. Poskytuje vysvobození od rozvodů a přidává lesk.

Důležitou otázkou při čištění krystalu je volba detergentů, které považujeme za níže.

Proč instrukce vyžaduje zavírání jeřábu?

V každém návodu k obsluze praček se říká o potřebě zavřít vodu po skončení mytí nádobí. Ta věc je, že ventil sacího výfuku, přes kterou voda přímo projde a vyjde, je při provozu pod tlakem. Tlak je zatížení, zatímco položka není určena pro trvalé nepřerušované práce. Pokud ventil způsobuje, dojde k potíží.

Uzavírací pružina je zařízení, které měří hladinu tlaku v trubce a reaguje na změny. Nehoda se zpravidla vyskytují v noci, protože tlak v této době dne je obzvláště rostoucí. Neočekávaná noční povodeň. nešťastná událost, takže se pokuste překrývat alespoň před spaním.

Pozornost! S nepřetržitým přívodem vody může ventil selhat ještě před uplynutím záruční doby. Ale nikdo však nikdo nebude uhradit náklady na opravu klienta, protože společnost výrobce neodpovídá za škody ventilu během přívodu vody.

Problém je komplikován skutečností, že v malých apartmánech jsou všechny domácí spotřebiče a sluchátka prakticky “rusked” na sebe. Ne vždy pro jeřáb, který můžete dostat, aniž byste se pohybovali nábytkem a bez tažení jednotky pokaždé z výklenku (ale je to drahé jak v úsilí a v čase). Aby se zabránilo takovým potížím, jeřáby a dráty nejlépe uchovávány v “pěší vzdálenosti”. Nikdo je nevytrhne, aby je vložili na výstavu, ale je to docela možné dát stroj mírně od komunikace tak, aby potřebné prvky neřekli oko, ale zároveň se k nim snadno dostanete.

V každém případě, bez štěstí nemůže dělat. Příklady, kdy ventily pracovaly od tucet let bez překrývající se vodní, jsou opravdu běžné a pravdivé. Stejně jako příběhy lidí, kteří se srazili s nehodou, s výhradou všech preventivních opatření. Dodržování provozních tipů je však snadné, a v případě, kdy alespoň si můžete být jisti, že to udělali v pořádku.

Srovnání zboží: Vyberte si, který model si vybrat a koupit

Ti, kteří s nimiž můžete ručně umývat kuchyňské potřeby, nelze aplikovat v myčce. V obchodech jsou speciální detergenty. pro PMM. Uvolňovací formulář. prášek, gel nebo tablet. Ten je stlačená briketa, ve které může kromě detergentu obsahovat sůl, opláchnutí, jakož i další užitečné látky s různými účinky. Funkce:

 • Prášky, gely a jednoduché tablety vyžadují paralelní použití soli a opláchnutí.
 • Univerzální tablety “-” tři v jednom “- nepotřebují dodatky. V jejich složení je vše, co potřebujete pro mytí.

Vyberte si prostředky, ve kterých existují enzymy. Tyto látky, štěpení organických sloučenin, odstraňují složité znečištění a zvyšují kvalitu mytí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS